Kraay ziet zich tls overwinnaar Peper vreest „capitulatie van rechtsorde" sportuitslagen un van Vliet gepest Tirreno - Adriatico Twee titelhouders onderuit bij nationaal bokskampioenschap )RT CeidócSoutont DINSDAG 17 MAART 1987 PAGINA 7 [REKENT OP 'MIDDENVELDERS [rdam voor de tweede Europa Cup-ontmoeting met Ajax zal «en met vijf middenvelders. Volgens de technisch directeur zal chorste aanvaller Mats Magnusson, die zich de woede van de rdammers op de hals haalde, waarschijnlijk worden vervan- öor de Joegoslavische middenvelder Deval Eminovski. itaat bij de nationale bekerhouder goede hoop dat de bodem- li nd in De Meer een flink Ajax-overwicht toelaat. Snelle balcir- 11, waarmee Ajax de tegenstander op de knieën wil krijgen, is <ns Cruijff slechts mogelijk op een gladde grasmat. „Het veld 1 r steeds beter uit zien. Maar net is nog iets te droog, terwijl we ■ver glad en dus snel willen hebben. We moeten eens kijken in dat verband te regelen is". dat een trainingskamp in Wassenaar heeft betrokken, is in elk verzekerd van de steun van 25.000 aanhangers. In de uitver- De Meer zitten slechts driehonderd Zweedse fans. Mocht iverigens doordringen tot de halve finale, dan wordt de thuis- 2 intatie ongeacht de tegenstander in het Olympisch Stadion af- 1 kt. Ajax weigert verslaggevers AMSTERDAM Het bestuur van Ajax heeft besloten twee verslaggevers niet toe te laten tot de thuiswed strijd van Ajax tegen Malmö in de kwart-finales van het Europese toernooi van de bekerwinnaars. Het tweetal, Frans Ensink (De Volkskrant) en Jaap Klok- kemeijer (ANP), zou mededelingen van Ajax-voorzit ter Ton Harmsen, die niet voor publicatie bestemd wa ren, gebruikt hebben. Tijdens de persconferentie in Malmö op maandag 2 maart gaf Harmsen zijn mening over de gebeurtenis sen een dag eerder bij FC Den Haag - Ajax. De be trokken verslaggevers hebben, voor notities gemaakt werden, Harmsen gevraagd of zijn opmerkingen ge schreven mochten worden. De voorzitter van Ajax heeft op die vraag niet ontkennend geantwoord. Ajax heeft geen bezwaar dat collega's van de „geschorste" verslaggevers de wedstrijd Ajax - Malmö bezoeken. Na het weekeinde zal een gesprek plaats vinden tus sen de betrokkenen. De hoofdredactie van het ANP heeft telegrafisch geprotesteerd tegen het besluit. Ziekenhuis profiteert van hole-in-one ORLANDO De Amerikaan Don Pool- ey heeft een miljoen dollar verdiend (ruim twee miljoen gulden) door in de laatste ronde van de Bay Hill Golf Clas sic te Orlando (Florida) een hole-in-one te slaan. Pooley sloeg zijn slag op de ze ventiende hole over een afstand van ruim 175 meter. Uit zijn afslag met de ij zeren vier vloog de bal tegen de vlagge- stok die de hole aangeeft en stuitte terug in het putje voor de hoogste dagprijs die ooit in de golfsport is uitgekeerd. Pooley maakte onmiddellijk bekend dat hij de helft van zijn premie zou schenken aan het Arnold Palmer Kinderziekenhuis in Orlando. SC HERACLES (BE)STUURLOOS ALMELO Het voortbestaan van SC Heracles hangt weer eens aan zijden draadje. Nu eens niet door financiële moei lijkheden, maar door het ontbreken van capabele lieden om het door de sponsorgroep, supportersvereniging en vrien denkring beschikbaar gestelde bedrag (een miljoen gulden voor de komende twee seizoenen) op verantwoorde manier te kunnen uitgeven. De sponsors hebben geëist dat een sterk, zakelijk ingesteld college wordt gevormd. Bij het vervullen van die eis is Ma- rinus Hannink, die vrijdagavond door .de groep co-sponsors als kandidaat-voorzitter naar voren werd geschoven op pro blemen gestuit. Het vormen van een bestuur is aan tijd ge bonden, omdat de vereniging nog deze week diverse betalin gen dient te verrichten. In eerste instantie hield Hannink gistermiddag aan als deadline, maar heeft die termijn met twee dagen verlengd. Slaagt hij niet in zijn opzet, dan zal hij, evenals Berst, zijn portefeuille beschikbaar stellen. De semi- profclub is dan weer terug bij af en hoe het dan verder moet weet geen mens. Geen lotto winnaars DEN HAAG De lotto van het afgelopen weekeinde heeft geen winnaar van de eerste prijs opgeleverd. Voor de tweede prijs, groot bruto drie ton, komt eén winnaar in aan merking. Lotto 1L le prijs: geen winnaar, 2e prijs: 1 x 300.000.00. 3e prijs: 153 x 1 730.30. 4e prijs: 5.110 x 51,80, 5e prijs: 70.264 x 5,00. Toto 11: le prijs: 3 x 6.646,60, 2e prijs: 52 x 255,60, 3e prijs: 475 x 69,90. Toto gelijk 11: le en 2e prijs: geen winnaar, 3e prijs: 7 x 279,80, 4e prijs: 369 x 8,20. 5HOVEN lieuw heeft hij a karwei bij een club niet afge- akt, maar Hans %ay vindt deson- u iks dat hij gewon- heeft. Zijn giste- bevestigde defi- sieve vertrek als jjhnisch manager PSV heeft hij ge- 4i epteerd in de i irtuiging trouw lieven te zijn aan principes en aan normen die vol- 'Ijis hem in de top- ™irt zouden moeten den. Als gevolg van de affaire Ruud Gullit op een zijspoor beland voelt Hans Kraay zich ook allerminst slacht offer. „Mijn principes zijn recht overeind blijven staan en mensen die vinden dat ik nu verloren heb, zien het volgens mij verkeerd. Het tegendeel is waar. Het is een wet in de sport dat de club niet geregeerd mag worden door een of meer spelers, zelfs niet al is het een wereldvedette". Kraay wilde Ruud Gullit tot het einde van dit seizoen buiten de ploeg houden naar aan leiding van zijn uitlatingen in het weekblad Nieuwe Revu, maar dat ging het be stuur zoals bekend veel te ver. „Het is geen kwestie van partij kiezen voor Gul lit of Kraay", bestreed voorzitter Jacques Ruts de opvatting dat de macht van de speler groter was dan die van de technisch directeur, „maar van kiezen voor het belang van PSV. En dat wil dat hij voor ons blijft spe len. Zelfs tot 1990, want we zijn nog altijd vast van plan hem aan zijn contract te houden". Kraay: „Ik vind het jam mer dat het zo gelopen is. Want laat daarover geen misverstand bestaan, PSV is een prima club om te werken met een voortreffe lijke organisatie. Het is hier pas misgegaan toen een Ita liaanse club een flirt is be gonnen met onze aanvoer der. En ik weiger misbruikt te worden voor de belangen van anderen. Dat gevoel had ik ja, heel sterk zelfs". Kraay noemt niet één keer de naam van Ruud Gullit: Ellende Kraay, die met PSV nog geen moment over de fi nanciële consequenties van zijn vroegtijdige afscheid heeft gesproken, ontkende dat Ruud Gullit ooit het ini tiatief nam om de onvrede binnen de spelersgroep ter sprake te brengen. Onder wijl fel uithalend naar Frits Barend en Henk van Dorp, de auteurs van het ge wraakte artikel waarmee de ellende in Eindhoven begon („Twee gedegene reerde journalisten"), stelt hij: „Alle gesprekken met hem zijn altijd van mij uit gegaan. Zijn meningen en ideeën wogen echter zwaar en ik heb ook altijd naar hem geluisterd. Maar het kan nooit zo zijn dat de Ex-journalist Hans Kraay: „Barend en Van Dorp zijn gede genereerde Journalisten". eindverantwoording bij een speler komt te liggen". Zijn rechtlijnige opstelling brengt Hans Kraay deson danks voor de zoveelste maal in conflict met een werkgever. Bij Ajax nam hij aan het begin van het seizoen 1975-'76 ontslag, omdat het bestuur van de Amsterdammers hem naar zijn zin teveel influisterde. In november 1977 ging hij voortijdig de laan uit bij AZ'67, minder dan twee jaar later overkwam hem hetzelfde bij Edmonton Drillers. Terug in Neder land maakte hij FC Den Haag een tweejarig contract niet af, omdat hij in een tijdsbestek van vier weken drie maal buiten bewustzijn raakte doordat de spannin gen van wedstrijden hem teveel werden. Om dezelfde reden verdween hij na twee jaar bij Feyenoord, waar hij angstvallig de wedstrijden meed. WILLEM PFEIFFER ROTTERDAM Steeds maar weer voetbalwed strijden verbieden bete kent volgens burgemees ter Peper van Rotterdam „dat betaald voetbal in dit land niet meer kan". Dat standpunt behelst volgens hem „een capitulatie van de rechtsorde". Hij voegde er aan toe: „Als het zo doorgaat met het voetbal vandalisme is de huidige poli- tie-inzet niet meer op te bren gen en ook niet meer te ver antwoorden tegenover bur gers". Dan komt waarschijn lijk ook de door ambtenaren voorgestelde „rittenkaart" aan de orde, een toegangsbewijs waarmee meerdere thuiswed strijden van een club kunnen worden bezocht. Bij aanwijzin gen dat bij een bepaalde wed strijd gewelddadigheden kun nen uitbreken zou de burge meester kunnen uitmaken dat alleen abonnement- en ritten- kaarthouders het stadion mo- fen betreden. 'eper zei verder weinig te voelen voor het doorbereke nen van de kosten van de poli- Bram Peper tie-inzet aan de voetbalclubs, omdat dan „de gedachte kan postvatten dat het probleem van de openbare orde is afge kocht". Hoofdcommissaris J.A. Blaauw, plaatsvervangend korpschef van de Rotterdamse politie, rekende de commissie voor dat het Maasstedelijke politiekorps in het huidige voetbalseizoen al 30.000 manu ren in het begeleiden van voetbalfans en -vandalen heeft gestoken. Hij sprak de ver wachting uit dat de inzet zal oplopen tot 40.000 uren. „Evenveel als er nodig zijn voor 100 alcoholcontroles", al dus Blaauw. 3 ÏO Wereldkampioen Moreno Argentin heeft i' en de vierde rit in de etappe wedstrijd Tirreno - 'J tico gewonnen. Argentin zegevierde in de 181 ki- 24 ;er lange koers van Porto Recant; naar Fermo. van Vliet behield zijn leidende positie in de alge- rangschikking. hebben ze me gepest", klaagde de leider, wiens huid onge- den bleef mede door de hulp van de Australiër Phil An- i. Hij sprong voortdurend tussenbeide, zodat na een roeri- j de situatie vrijwel onveranderd bleef. Moreno Argentin Ide in Fermo zijn tweede etappezege. De wereldkampioen istreerde nog eens dat hij en niemand anders de favoriet is Ailaan-Sahremo van zaterdag. fliet met een verbeten trek op het gezicht: „Ze hebben de lag rotzooi geschopt". „Ze" waren vooral de renners van laas. Van Vliet noemde de Westduitser Rolf Gölz met Daar hoorde ook Maarten Ducrot bij. De Utrechtse Zeeuw anaf de start de animator van verschillende ontsnappin- Telkens als Anderson of ik hem terugpakte, zei hij: zo, ik lijn geld weer verdiend. Waar sloeg dat nou op? Alleen, wij niet kapot. Hij wel, want op het laatst kon hij ons niet tijhouden en heeft hij zelf minuten ingeleverd", aldus Van Na het behouden van zijn koppositie in Tirreno-Adriatico kon er bij Teun van Vliet (rechts) slechts een zuur lachje vanaf. ARNHEM In de eerste ron de van de strijd om de natio nale bokskampioenschappen voor amateurs zijn gisteravond in de Rijnhal in Arnhem twee titelhouders uitgeschakeld. Weltergewicht Ronald Vos (Amsterdam) sneuvelde tegen de Zaandammer Thierry Prins en halfzwaargewicht Floris Dekker (Rotterdam) moest wegens ziekte stadgenoot John Vergouwe een walk over toe staan. Silvio Mezzenga, die in 1986 kampioen bij de lichtgewich ten werd, nam revanche voor de nederlaag die hij vorig jaar najaar tegen Regilio Tuur leed. Thierry Prins verraste Ronald Vos in de derde ronde. Mid dengewicht Peter Zwezerijen, stond iets meer dan een ronde in de ring tegen de Brabander Christiaan Bol. Zwezerijnen werd echter geholpen door de vrouwelijke ringarts, die een blessure van Bol te ernstig achtte om hem verder te laten boksen. Middengewicht Bob Bakker was ook snel klaar. De Am sterdammer dwong zijn tegen stander Vrins eerst tot acht tellen rust, waarna hij de partij met een rechtse hoek besliste. Bert van Berkel behaalde de snelste zege van de eerste avond van de nationale titel strijd. De Arnhemmer zag ziin tegenstander Rob de Smit al bij zijn eerste stoot naar het canvas gaan. De Smit nam na acht tellen nog wel de boks houding aan maar werd na een tweede zware treffer door scheidsrechter Mommers re glementair naar zijn hoek ge stuurd. De partij was toen nog geen halve minuut oud. ullit kan zoiets geestelijk i. Anders had hij trouwens t zo openlijk gesproken, wist wat hem te wachten ld. Deze aanpak past bij i karakter, hij zal er geen onde minder door slapen, denk wat genuanceerder zou niet in zo'n toestand zeild wilen raken". En: i heb nooit geroepen per se g te willen. In januari zijn Ajax wat eisen neerge- Daar zijn ze behoorlijk geschrokken. Binnen rtien dagen denken we b reactie te ontvangen. Met Milan zijn geen voorcon- ten getekend. Ik heb al- i gezegd: als ik bij Ajax ]ga zijn jullie de eerste om e te praten. Bij mijn weten •ben ze in Italië niets op bid vastgelegd zoals wel dt beweerd". van Basten in de Volkskrant) '|et geldt ongetwijfeld voor len dat de herhaling van n bepaalde beweging steeds ir weer als geestdodend dt ervaren. Dat geldt niet ien voor de sport. Iedere van perfectie vergt een •emelijk geduld en ontel- herhalingen. De geest lende werking van duide- e herhalingen zou ik als lelijk willen bestempelen, t Mattheus 26:41 komt het >oie: „De geest is wel ge willig, maar het vlees is zwak". Voor sportmensen kan dit worden omgezet in: „De geest is wel gewillig, maar het vlees is te sterk... (Columniste Ria Stalman in het Algemeen Dagblad) „Hans (Kraay) kan niet in een organisatie werken. Hij is een individualist. Als je bij zoveel clubs vroegtijdig bent vertrokken dan moet dit aan jezelf liggen en niet aan de organisatie. Ook dit ontslag hebben we voorspeld. Hoe lang zal het nog duren heb ben we ons steeds afge vraagd. Ziin vertrek bij Fey enoord heb ik steeds jammer gevonden. Veel Vrienden ook, maar de groep van Vrienden is nu van een ge heel andere signatuur. Het is een wisselend gezelschap. De meesten kennen Kraay niet eens. Ik acht zijn terugkomst ondenkbaar. Ik denk dat hij zelf niet eens wil". (Bestuurslid Piet Steenber gen van Feyenoord in de Haagsche Courant) „Ik ben tijdens de wed strijd verantwoordelijk voor de gang van zaken. Ik bepaal de wissels. Ik kan naar be hoefte wisselen. Dat akke fietje destijds in de voorberei ding met Jan Reker, waarbij Kraay van de tribune afdaal de om een wissel door te ge ven, zou in de huidige situa tie moeilijk voorstelbaar zijn. Op dat moment begon men aan de nieuwe opbouw. Nu is er een vaste constructie. De speelwijze is duidelijk, er is een vaste samenstelling. In geval van vormverlies en blessures passen we de zaak zo aan dat het systeem kan worden voortgezet. Dat is al lemaal vrij duidelijk. Als Van der Gijp geblesseerd raakt draaft Arnesen op. Als Tho- resen wegvalt komt Valke in beeld. De plaats van Gerets is tijdelijk te dichten door Willy van de Kerkhof. Om dat te bedenken hoef je geen genie te zijn. Het ligt allemaal niet zo moeilijk. De zaak is vooraf goed doorgesproken. Afspra ken maak je trouwens met z'n tweeën. Anders wordt het zo'n dictaat". (Trainer Guus Hiddink van PSV in Voetbal Inter national) „Gewoon een leuke ervaring. Maar er is wel wat veran derd. Met het blokkeren had ik nog wat moeite. Maar wat wil je met zo'n knie, die je van het volleyballen hebt overgehouden. En wat de set ups betreft, ze vragen die te genwoordig anders dan vroe ger". (Oud-topvolleyballer en musicus Bram Vermeulen over gastoptreden bij Mar- tinus in Trouw) „KNSB doe nu eens wat. De bond heeft nog steeds niet geroepen chit de Olympische Winterspelen van volgend jaar belangrijker zijn dan de rest. Mocht ze dat wel doen, dan is mijn werkwijze heel eenvoudig. Ik ga met een klein clubje doelgericht aan de slag. Met alle respect voor al die andere schaatsers, ze moeten maar zorgen dat ze er bij komen. Ik heb daar even geen boodschap aan". (Schaatscoach Henk Gem- ser in Trouw) „Ik kon naar het Italiaanse Lanerossi Vicenza. Ze boden me 50.000 gulden handgeld en hetzelfde bedrag als sala ris. Een vermogen destijds. Bij Ajax kreeg ik toen inclu sief kampioenspremie 9600 gulden. Bruto. Nog altijd tweeëneenhalf keer het mo dale inkomen. Ajax liet me niet gaan. Ze vroegen 300.000 gulden voor mij, die Italianen wilden niet verder gaan dan 250.000 gulden. Het ging niet door, hoewel mijn contract afliep. Ik had er zo de ziekte over in dat ik niet naar La nerossi mocht dat ik de boel twee jaar heb lopen De eerste twee sei zoenen was ik bij Aiax top scorer met 38 en 41 doelpun ten. Daarna kwam ik niet bo ven de achttien uit". Oud-voetbalinternational Henk Groot in Het Parool) „Veel mensen kijken alleen naar de geografische hoogte, Henk Groot: „Ik heb de boel lopen saboteren". maar persoonlijk kan deze beklimming voor mii een grotere prestatie betekenen dan de Mount Everest. Ik heb lang getwijfeld of ik nog wel een expeditie zou onder nemen. Dat had te maken met mijn persoonlijke gevoe lens na afloop van de onder neming in 1984. Maar daarbij wilde ik ook weten of ik dit nog aan kan, met name die laatste vijf dagen naar de top. Je speelt eigenlijk een spelle tje met de berg. Hoog, snel, in rechte lijn, met zo min moge lijk hulpmiddelen en met zo weinig mogelijk mensen; dat is de uitdaging. Alles wat je daarvan moet afwijken kan je omschrijven als inleveren op het ideaal". (Bergbeklimmer Bart Vos over de aanstaande bestor ming van de 8201 meter hoge Cho Oyu in het Hima- lay a-gebergte in NRC) BILJARTEN Achtste finales GP-toernooi In Rot terdam De Vries (Amsterdam)-Lorlst (Alk maar) 50-34; Gieskens (Eemnes)-De Wilde (Delft) 50-50 Gieskens wint na penalty's. BOKSEN NK amateurs In Arnhem lichtgewicht: Mezzenga (Slttard) wint op punten (3-2) van Tuur (Rotterdam); welter Holzken (Slttard) walk over te gen Bachaou (Dordrecht); Bootsma (Leeuwarden) w.o.p. (5-0) van Bartas (Arnhem); Prins (Zaandam) wint door interventie scheidsrechter in 3e ronde van Vos (Amsterdam); zwaarwelten Pruim (Assen) w.o.p. (5-0) van Gevers (Den Bosch); midden: Madretsma (Vught) w.o.p. (4-1) van Van Leeuwen (Amsterdam); Schillings (Arnhem) w.o.p. (3-2) van Van Delden (Den Haag); Zwezerijnen (Nleuwegeln) wint van Bol (Standaardbuiten). Partij in de 2e ronde op medisch advies ge staakt; Bakker (Amsterdam) wint door k.o. In de 1e ronde van Vrins (Breda); halfzwaar. Sterkenburg (Am sterdam) w.o.p. (5-0) van Emo (Utrecht); Vergouwe (Rotterdam) walk over tegen Dekker (Rotterdam). Van den IJssel (Rotterdam) w.o.p. (5-0) van Schoch (Nleuwegeln); zwaar: Van Berkel (Arnhem) wint door interventie van de scheidsrechter In de 1e ronde van De Smit (Rotterdam). SQUASH Internationaal toernooi In Warmond Horenenkelspol, 1o ronde: Hunt (Gbr)-Nancarrow (Aus) 3-1, Norman (Nze)-Hill (Aus) 3-0. Dameeenkelapel, 1e ronde: Devoy (Nze)-lrvlng (Aus) 3-1. TENNIS Indoortoemooi Rotterdam Herenenkelspel, eerete ronde: Crabb (VsthCanter (Vst) 7-6 (7-4).6-3. Svensson (Zwe)-Lindgren (Zwo) 6-2.6- 3. Maurer (Wdl)-Van Boeckel (Ned) 7- 6(7-4),6-1, Schapers (Ned)-Limberger (Aus) 6-3,2-6,6-1. Leach (VstbHIasek (Zwl) 6-4,6-7(9-11),6-4. Toernooi van Scottsoale Damesenkelspel, finale» Smith (Vst)- Fromholtz-Balestrat (Aus) 6-1,6-2; dubbelspel, finale: Barg/Herr (Vst)- Piatek/White (Vst) 2-6.6-2.7-6. VOETBAL Bulgarije Slavla-Tsjemomorets 4-3; Lokomotlv Plovdlv-Vltosja 2-0; Beroe-Akademik 1-1; Lokomotlv Sofla-Trakia 2-1;l Vratsa-Spartak Pleven 0-1; Etoer- Sredets 0-2; Dimitrovgrad-Sliven 2-1; Pirin-Spartak Varna 2-0. Stand aan kop na 20 wedstrijden: 1. Sredets 31 punten, 2. Slavia 29, 3. Vitosja 28. WIELRENNEN 46 sec. (met tljdvergoe- dlng 4.35.41), 2. Giannetti (Zwi) 4.35.49 (4.35.46), 3. Colombo (Ita) 4.35.57 (4.35.56), 4. Petlto (Ita) op 18 sec., 5. Bugno (Ita) z.t„ 6. Rocchi (Ita), 7. Romlnger (Zwl) op 22 sec., 8. Pic colo (Ita). 9. Chiocclolll (Ita), 10. Van der Velde (Ned), 11. Van Vliet (Ned), 12. Ceguy (Fra), 13. Sörensen (Den), 14. Winterberg (Zwi), 15. Stevenhaa- aen (Ned), 24. Rooks (Ned), 28. Van Orsouw (Ned), 41. Mutter (Zwi), op 2.18, 46. Slemons (Ned) op 3.07, 49. Kuiper (Ned) z.t., 50. Anderson (Aus), 52. Peiper (Aus). 59. Verhoeven (Ned), 62. Ducrot (Ned). 63. Gölz (Wdl). 65. Poels (Ned), 75. Boeve (Ned) op 5.08, 80. Talen (Ned) op 8.17, 81. Peeters (Bel) op 9.33, 94. Van Houwellngen (Ned) op 15.19, 99. Van Hooydonck (Bel). 101. Nulens (Bel), 103. Van der Poel (Ned), 104. De Ceulenaer (Bel), 110. Beuker (Ned), 116. Hoondert (Ned). 117 De Rooy (Ned). 123. Vanderaerden (Bel). 128. Van Poppel (Ned). 140. en laat ste Barteau (Fra) op 19.26. Algemeen klassement: 1-Van Vliet (Ned) 19 uur 53 min. 54 sec., 2. Chloccloll (Ita) op 15 sec., 3. Romlnger (Zwl) op 21 sec., 4. Calcaterra (Ita), op 22 sec., 5. Sö rensen (Den) op 32 sec.. 6. Bugno (Ita) op 34 sec.. 7. Caroll (Ita) op 35 sec.. 8. Moser (Ita) op 38 sec., 9. Win terberg (Zwl) op 40 sec., 10. Wörre (Den) op 41 sec., 11. Argentin (Ita) op 42 sec.. 12. B. Sörensen (Den) op 54 sec.. 13. Gamier (Fra) op 59 sec., 14. Elli (Ita) op 1.02, 15. Vandi (Ita) 1.14, 23. Van Orsouw (Ned) 2.42, 24. Van der Velde (Ned) op 2.44. 28. Rooks (Ned) op 3.18, 29. Anderson (Aus) op 3.31, 33. Gölz (Wdl) op 4 14. 35. Du crot (Ned) op 4.52, 38. Kuiper (Ned) op 5.23, 51. Siemons (Ned) op 8.13, 55. Boeve (Ned) op 8.55, 57. Steven- haagen (Ned) op 9.13, 65. Poels (Ned) op 10.31, 69. Mutter (Zwi) op 11.16. 74. Verhoeven (Ned) op 12.47. 75. Ta len (Ned) op 13.13. 76. Peeters (Bel) op 13.21. 86. Peiper (Aus) op 17.23. 89. Vanderaerden (Bel) op 18.33. 99. Van Poppel (Ned) op 22 34. 112. De Rooy (Ned) op 25.00, 113. Nulens (Bel) op 25.01. 114. Van Houwelingen (Ned) op 25.10, 123. Hoondert op 25.41, 125. Beuker (Ned) op 27.05. 128. Van der Poel (Ned) op 27.16. 134. De Ceulenaer (Bel) op 30.59. 137. Van Hooydonck (Bel) op 34.11. 140. en laatste Maxon (Vst) op 46.03. IJSHOCKEY EK B-jeugd in Zoetermeer (groep C) Nederland-Belgie 9-1 (1-0.3-0,5-1). Strafminuten: Nederland 10; Belglè 16. Doelpunten: Wlm Oostveen (Rot terdam. 3), Mike Aersen (Tilburg. 2), Tom Hartogs (Eindhoven. 1), Arjan Smit (Groningen, 1), Paul ten Hof (Heerenveen, 1). Michel Carabaln (As sen. 1). Stand: 1. Nederland 2-4; 2. Hongarije 2-2; 3. Belgie 2-0. WK A-jeugd in Rouen (groep A) Nederland-Noorwegen: 5-5 (2-1.3- 1.0-3). Strafminuten: Nederland 14; Noorwegen 10. Doelpunten: Hartog. Janssen, Jacobs. Lambooy en Tuit. Noorwegen-ltalie 12-1. groep B: West-Dultsland-Frankrljk 2- 2. Roemenlë-Japan 7-11. GRATIS ELKE WOENSDAG DE BIJLAGE Bil UW KRANT MET INFORMATIE OVER F1LMS.MUZIEK THEATER, RECREATIE.EXPOSITIES EN EEN COMPLETE AGENDA

Leidse Courant | 1987 | | pagina 7