Macht Gullit groter dan die van Kraay Tijd werkt in nadeel van Boeve voetballerlei irtoptv if: irtwereld Koudijzer weg bij Kortri jk Dode en negen gewonden in rally Portugal Fans Schumacher bedreigen bestuur Kinshofer wint weer vkï )RT QeidóüQowuvnt ZATERDAG 14 MAART 1987 PAGINA 11 TAALD VOETBAL jad-SC Veendam divisie (■Helmond Sport i-Eindhoven afgelast H b,, ii-RBC ue Mnveen- Heracles TQ iAjax verschoven «roningen-PEC Zwolle Ga» JC*FC 06,1 Bosch -Feyenoord Haag-FC Utrecht r-AZ rta-Fortuna S. «rente-WV ,e divisie jnlngen-NEC feraafschap-NAC 79-Telstar ■SVV ndam-SC Cambuur aai t v; tabl <en. j^, ,|ir>d 1. 18.00 uur. Brand- I 2, 22.40 uur. Studio Nederlands, 22.25 uur. vp zaterdc VG §15.00 uur Sport. Sjplnd 1. 18.05 uur Sport- 01.05 2,13X0 uur Tennis en i 2, 22.00 uur. Das Ak- Iport-Studio. )er H 2015 uur Sport ,m mall13-15 uur- Grandstand. .123.30 uur Voetbal. !Ctl$ 18.05 uur WK kunstrlj- jg tos uur Saint and Greav- 1.30 uur WK kunstrijden. |A5 uur Boksen, flannel, 14.40 uur IJshoc- jhannel, 15X0 uur Motor- inel, 21.00 uur Worste- Channel. 15X0 uur land 2. 19.00 uur Studio Nederlands 1, 20.05 uur peekend. Nederlands 2, 15.00 uur "Frans. 18.30 uur Sport. %.00 uur Sport. _tnd 1, 18.10 uur Sport- 1, 19.50 uur Sport- elegramm. 2, 11.15 uur Tennis |nd 2. 22X0 uur WK l 17.50 uur WK kunstrij- 4P.«| »n UV.»J UK ssistbo uur: Voetbal. irietMO uur Atletiek, varlhannel, 14.35 uur Amert- prorstbali tannel, 15X0 uur The ice IOetl* Channel, 15X0 ïtivif 30f-r! ;ey Arnoud van .is aangwezen als arbi- rity Ir het toernooi om het kampioenschap ijshoc- |S B-landen, dat van 26 j tot 5 april in Italië ,r.i#chouden I De Karate Do Bond Lnd vaardigt naar de bekerstrijd volgende n Boedapest meer de zestienjarige latin Chang uit Den Haag J Met onmiddellijke is Wim Comello afge- als bestuurslid van het "tlijk Nederlands Gym- j Verbond. Haarlem lonkt naar Advocaat HAARLEM Haarlem hoopt komende week Dick Advocaat te contracteren als opvolger van Hans van Doorneveld. De Noordhollandse eredi visieclub heeft de assistent van bondscoach Rinus Michels gepolst over een dienstverband. Advocaat heeft volgens het bestuur van Haarlem positief ge reageerd op de aanbieding. De 39-jarige Advocaat, die tweemaal met Haarlem van gedachte heeft gewisseld, moet vooralsnog echter een slag om de arm houden. De Hagenaar staat tot medio 1988 onder contract bij de KNVB en heeft bovendien het vereiste diploma „coach betaald voetbal" nog niet op zak. Eind volgende maand doet de voormalige speler van onder meer ADO, FC Den Haag, Roda JC, Sparta, FC Utrecht en Chicago Sting, daarvoor examen. Haarlem heeft de KNVB woensdag laten weten dat het de onderhandelingen met Advocaat gestart heeft. KORTRIJK De Belgische eerste klasser KV Kortrijk heeft Aad Koudij zer op staande voet ontslagen. Het be stuur, in België beheerraad geheten, heeft geen vertrouwen meer in de Ne derlander, die aan zijn eerste seizoen be zig was. Tot het einde van het seizoen wordt Kouoijzers plaats ingenomen door Han Grijzenhout. Kortrijk bezet in de competitie de voor laatste positie. Grijzenhout, die in de cember bij AA Gent werd ontslagen, is gisteren met de training begonnen. Voor dit weekeinde staat de belangrijke wedstrijd tegen mededegradatiekandi daat FC Seraing op het programma. Geen dubbel met Pasen ZEIST KNVB-competitieleider Jan Huij- bregts is teruggekomen op zijn voornemen in het Paafeweekeinde een dubbelprogramma in de eredivisie te laten spelen, omdat niet alle clubs tweemaal in actie kunnen komen. Eén van de oorzaken hiervan is, dat er op Paaszaterdag niet in Rotterdam kan worden gespeeld in verband met de drukte rond de in ternationale marathon van deze stad. Door de magere politiebezetting tijdens de Pasen, wilde burgemeester Peper op Paasmaandag slechts één duel in zijn stad toestaan. Sparta - Feye noord komt daarom niet voor op het wedstrijd- firogramma. ndien Ajax de halve finales van het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars be reikt, zal de wedstrijd Fortuna Sittard - Ajax (Paasmaandag 20 april) naar een latere datum worden verschoven. Maradona wil zijn broer bij Napels NAPELS Diego Mara* dona heeft het bestuur van Napoli onder druk gezet. De Argentijn wil voor vier jaar bij de Ita liaanse club bijtekenen op voorwaarde dat het bestuur er toe overgaat met ingang van het vol gende seizoen zijn broer Hugo onder contract te nemen. De huidige ver bintenis van Maradona met Napoli loopt tot en met het seizoen 1988/89. LISSABON Bij een ongeluk tijdens de rally van Portugal is gisteren één dode gevallen en raakten negen toeschouwers gewond. De Portu gees Joaquim Guedes verloor bij de 21e klasse mentsproef, in het Marao-gebergte, de controle over het stuur en reed in op een groep toeschou wers. TECHNISCH DIRECTEUR OP NON-ACTIEF NA VERSCHIL VAN MENING BIJ PSV EINDHOVEN Hans Kraay heeft, voorlopig tot maandag, zijn functie als technisch manager neer gelegd bij landskampioen PSV. Kraay vond de be slissing van het overigens incomplete bestuur van de Eindhovenaren sterspeler Ruud Gullit slechts schrif telijk een ernstige beris ping te geven, naar aan leiding van zijn uitlatin gen in het weekblad Nieuwe Revu van deze week, niet ver genoeg gaan. De technisch directeur wilde de door AC Milan begeerde aanvoerder om disciplinaire redenen buiten de ploeg laten, om te beginnen voor het com petitieduel van vanavond te gen Go Ahead Eagles, maar kreeg van de algehele leiding bij PSV nul op het rekest. Bei de partijen besloten daarom een afkoelingsperiode van en kele dagen in te lassen. Het is verre van denkbeeldig dat Kraay, die bij de Brabanders nog tot en met volgend seizoen onder contract staat, en PSV maandag definitief uit elkaar gaan. De zaak wordt dan op nieuw besproken in het bijzijn van voorzitter Jacques Ruts, die momenteel nog van va kantie geniet. ,,Maar", nam Kraay gisteren alvast een voorschot op een mogelijk blijvende verwijde ring: „Als technisch manager behoor je je principes te heb ben en je daaraan te houden. Voor mij is er maar één straf voor een speler die zich in de publiciteit zo opstelt als afgelo pen week is gebeurd. Dan hoor je niet meer in het elftal thuis. En dat is een mening die ik nooit zal veranderen. Ik ben niet van plan mijn princi pes overboord te gooien. Ook niet voor Ruud Gullit, al blijf ik hem een formidabel atleet vinden". Landstitel Volgens commerciëel manager Kees Ploegsma, zelf tevens be stuurslid, heeft PSV ook aan zijn sportieve belangen te den ken. De landstitel is de club veel waard en het besef dat de kans daarop zonder Gullit veel kleiner zal zijn, heeft het be stuur doen besluiten het bij een schriftelijke berisping van de vedette te laten. „Inhoudelijk zijn we niet op het artikel ingegaan. We heb ben Gullit in de brief meege deeld dat de manier waarop hij gemeend heeft in de publi citeit te moeten treden niet de wijze is om club en functiona rissen naar buiten te brengen. Voor ons was daarmee de kous af, maar niet voor Kraay. Die had andere strafmaatregelen in gedachten en bleek niet op. dezelfde lijn als het bestuur te krijgen. Vandaar dat we in overleg met hem besloten heb ben hem tijdelijk uit zijn func tie te ontheffen". Geen excuses Kraay zal vergeefs wachten op excuses van Gullit. die ook het technisch beleid bij PSV fel kritiseerde. De aanvoerder heeft namelijk geen zin om na de berisping ook maar iets van zijn woorden terug te nemen. „De waarheid komt soms hard aan, maar de tijd was er vol gens mij riip voor. Ik denk ook niet dat de mensen bij PSV echt geschrokken zijn van het verhaal, want ze wisten intern hoe ik over denk. Het is al eerder in de groep besproken wat ik er van vind, maar het heeft niet geholpen. Tuurlijk, ik kan me best indenken dat het slecht valt, want in Eind hoven hebben ze altijd al de politiek gehanteerd naar sup porters toe goed over te ko men. Maar dat hoeft de club niet over mijn rug te doen. Er is steeds geroepen dat PSV om mij heen gebouwd zou wor den, maar de praktijk is dat ik me altijd aan de rest heb moe ten aanpassen. Ik heb op vier verschillende plaatsen in het elftal gestaan om het elftal be ter te kunnen laten spelen en ik hoef me er niet voor te schamen dat ik dat eens kei hard zeg. En jé hebt woensdag tegen Den Bosch nog kunnen zien dat ik niet uit mijn nek zit te kletsen. Ik vind het een drama als je in maart nog niet eens weet hoe te eigenlijk het best kunt spelen". Kritiek, die een directe aanval betekent op het beleid van vooral Hans Kraay, zelf zoals bekend bij veel wedstrijden van zijn club niet eens aanwe zig. De macht van Ruud Gullit lijkt derhalve momenteel in Eindhoven groter dan die van de technisch manager. De Ruud Gullit: „Het is een drama als je in maart nog niet weet hoe je moet spelen". Hans Kraay: „Je behoort prin cipes te hebben en je daaraan te houden". vraag is alleen hoelang PSV daarop nog kan teren.... WILLEM PFEIFFER De 18-jarige Manuel Carvalho was op slag dood. Guedes kwam met de söhrik vrij. Het is het tweede zware ongeluk tijdens de rally in twee jaar tijd. Vorig jaar werden bij een soort gelijk incident twee toe schouwers gedood en raakten nog eens 33 personen gewond. De organisatoren legden de wedstrijd na het ongeluk een uur stil. De gewonden werden naar een nabij gelegen zieken huis overgebracht. Op het mo ment dat de wedstrijdleiding de wedstrijd onderbrak, ging de Fin Markku Alen aan de leiding, 's Middags werd de rally normaal voortgezet De Fin Timo Salonen had voor aanvang van de rally al gewezen op de grote risico's. „De toeschouwers rennen voortdurend de weg over. Na het ongeluk van vorig jaar hadden ze hun lesje toch ge leerd moeten hebben." Wed strijdleider Cesar Torres ver klaarde, dat de organisatoren er alles aan gedaan hebben om de veiligheid van de rijders en de toeschouwers te garande ren. Ongeveer 300.000 toe schouwers volgden deze week de start van de rally, de derde wedstrijd tellend voor de we reldtitel. Lancia-rijder Alen uitte scherpe kritiek op de wedstrijdleiding. „Vergeleken met vorig jaar is er niets ver anderd. Het blijft levensge vaarlijk." GRATIS ELKE WOENSDAG DE BIJLAGE BI) UW KRANT MET INFORMATIE OVER FILMS,MUZIEK THEATER, RECREATIE, EXPOSITIES EN EEN COMPLETE AGENDA MALMö Peter Boeve is een solist. Hij zoekt geen plaats in het koor van kla gers dat zich door de club miskend acht en in het bezit heet te zijn van lu cratieve aanbiedingen uit binnen- en buitenland om wél op het eigen niveau te kunnen voetballen. Toch is oud-international Pe ter Boeve, minder dan een jaar geleden in Dortmund voor het laatst actief in de landenploeg van bondscoach Michels, bij Ajax meer bankman dan spe ler. Tien dagen geleden, in Malmö, zou hij weer hebben moeten opdraven, voor zijn 26e Europa Cupwedstrijd. Om dat Johan Cruijff tegen Malmö FF de verdedigende kracht van zijn linker-blok wilde op voeren. Vandaag, op zijn dertigste ver jaardag, lijkt die noodzaak on verminderd aanwezig. Niette min zijn zijn speelkansen ver kleind door de terugkeer van Marco van Basten. Peter Boe ve heeft het moeilijk met zijn situatie. Voetbal is voor hem niet alleen een mogelijkheid te verdienen, het is het spelletje dat hem boeit. Plus natuurlijk de drang om te presteren, te bewijzen dat zijn overtuiging - „ik ben niet minder dan de mannen die de voorkeur bo ven mij krijgen" - juist is. „Ik wil eigenlijk maar één ding, voetballen. Maar het past niet bij mijn instelling te gaan zeuren als het er niet van komt. Ik heb altijd gezegd dat Johan Cruijff een uitstekende coach is, dat geloof ik nog steeds. Het punt is alleen dat hij een andere visie heeft dan ik. Wij hebben daarover ge praat, ik behoef het toch niet in alles met hem eens te zijn. Ik weet waarom ik niet speel. Hij is een andere weg met het elftal ingeslagen en daar schijn ik niet in te passen. Ik kan niet verlangen dat Ajax om mij het hele systeem veran dert". Peter Boeve, acht jaar Ajacied, in dienstjaren de oudste, is van een zekere keuze veranderd in een stukje stopverf, om gaatjes te dichten, een winkeldochter. Boeve, 218 competitiewedstrij den, waarvan slechts zes hele in dit seizoen, 34 KNVB-be- kerduels en 25 Europese ont moetingen, is teleurgesteld, niet verbitterd. Zijn levensin stelling, zijn opvoeding, laten daarvoor geen ruimte. „Ik geloof in het goede, dat komt altijd weer boven drij ven. Vorig jaar heeft Ajax mij aan mijn contract gehouden, dat nog één jaar doorloopt. Ik heb geen recht te klagen, de club trouwens ook niet. Mijn salaris is nog nooit een dag te laat gekomen en ik ben nog al tijd klaar om te spelen, als ik nodig ben. Ik voel mij echt verschrikkelijk goed. Mijn in stelling is niet veranderd. werk net zo naar een wedstrijd als ik deed toen ik zeker was van mijn plaats. Het enige dat gewijzigd is, is dat ik soms wel eens denk dat ik geen kans krijg mij te bewijzen. Dat is natuurlijk slecht voor een voetballer. Ik wil een kans, desnoods één om weg te ko men en mijn gelijk aan te to nen. Een speler die op de bank zit, verdwijnt uit beeld. Ik word in Malmö dertig, dan gaat de tijd in je nadeel wer ken. Maar ik ben niet in de positie om voorwaarden te stellen, bij Ajax". ■n bekerduel ang kunstgras n^6 Engelse voetbalbond ituu besloten geen beker- ld61 rijden meer te laten erg£ °P kunstgras. Deze egel gaat in met ingang >raa^ef nieuwe voetbalsei- y Clubs als Queens Park ?rs, Luton Town en m North End die over kunstgraspiste beschik- jjnoefen, wanneer zij een vedstrijd loten, uitwij- 7, laar een ander naburig nKeln. Hen wordt ook de \ijkheid geboden even- zdte spelen in het stadion uele de tegenstander. De sentegel wordt gezien als jrofe zege voor de tegen- (ers van kunstgras, toe behoren met name -ea[ote Engelse clubs zoals IruJP001- Everton en West irijPnited. 'haa bl' Brugge in en blemen jitsl frugge zit na de neder- jke yan zaterdag tegen An- eht in de problemen. er Aalleen vanwege de te- V-Uing dat de kans op Belgisch kampioenschap fken lijkt, maar ook 'ege het feit dat het zon- representieve keepers te zitten. Zaterdag j|ur/ immers Luc Vandewal- het veld gestuurd, de hand liggend zou it de Deen Birger Jen- meer dan waardige en 'aren vervanger door Henk Hou waart zal worden opgeroepen. Eenvou dig ligt dit echter niet, want de Deense doelman was door het Brugse bestuur een schorsing opgelegd voor de rest van het seizoen. Jensen weigerde onlangs mee te gaan als reserve naar de wedstrijd tegen Waregem en kreeg naar aanleiding hier van zijn straf. Hou waart heeft inmiddels al getracht een lans voor de Deen (en zichzelf) te breken door te stellen dat Jensen zich al van zijn goede zijde heeft laten zien door een uitermate posi tieve indruk achter te laten bij een wedstrijd van het tweede elftal. Voorts ziet het er naar uit, dat FC Brugge aanvoerder en international Jan Ceulemans geruime tijd zal moeten missen vanwege een lies- en knieblessure. Doping op WK 1966 Noord-Korea heeft volgens het bestuurslid van de FIFA prof. dr. Mihailo Andrejevic doping gebruikt tijdens het eindtoernooi om het wereld-* kampioenschap in 1966. De Joegoslaaf deed deze onthul ling in de zesde editie van het statistisch voetbaltijd schrift „11". Hij zei dat de wereldvoetbalfederatie het al zeer opmerkelijk vond, dat het kleine voetballand een gelijkspel van 1-1 bereikte te gen Chili. Uit controle, uitge voerd op anonimiteitsbasis, na de met 1-0 gewonnen ont moeting met Italië kwam aan het licht dat de Noordkorea- nen een bepaald Aziatisch vezelprodukt gebruikten dat als doping kon worden aan- Jan Ceulemans: uitgescha keld? geduid. Noord-Korea mocht het spul niet meer gebruiken, maar leken in de kwartfina les tegen Portugal de wereld opnieuw te gaan verrassen. Het nam een voorsprong van 3-0. Toen de vermoeidheid ging meespelen, overklaste Portugal met Eusebio in de hoofdrol de Aziaten alsnog door te winnen met 5-3. Geen doping op WK 1982 De plotseling stijgende pres tatie-curve van Italië tijdens het WK 1982 in Spanje na een zeer slechte eerste ronde is volgens prof. dr. Andreje vic niet te wijten aan doping. Wel meldt hij in „11" dat de Italiaanse bondsarts Vecchiet na de eersfe ronde, waarin de Azzurri driemaal gelijk speel den en slechts tweemaal scoorden heeft „ingegrepen". Volgens Vecchiet leden de Italianen tijdens de wedstrij den in de eersfe ronde op merkelijk veel concentratie- en krachtverlies. Door hen te injecteren met „carnitina", een preparaat dat enzymen bevat, werden de vetreserves van de spelers afgebouwd, waardoor het uithoudings vermogen aanmerkelijk toe-' nam. Volgens Andrejevic verklaart dit het feit dat Ita lië uiteindelijk wereldkam pioen werd. Hij meldde er te vens bij, dat „carpitina" me disch gezien niet kan worden gezien als doping. „Niet in Milaan, dan in München De Westduitsers moeten er zo langszamerhand geen touw meer aan kunnen vastkno pen. Zij zijn de afgelopen maanden uitgebreid geïnfor meerd over ae toekomstplan nen van Karl-Heinz Rumme- nigge. De strekking van die informatie-stroom liep nogal uiteen. Karl-Heinz, die nu speelt voor Inter Milaan, zou worden geruild met zijn bij Bayern München spelende jongere broer Michael, Karl- Heinz zou stoppen en zich definitief in Italië vestigen en zou geïnteresseerd zijn in elke club uit de top van de Bundesliga. Het laatste be richt in het sportblad Der Kicker luidt, dat Karl-Heinz Rummenigge terugkeert naar Bayern München indien In- ter hem niet meer wil. Vol gens manager Uli Hoeness van de Beierse club zal Karl- Heinz Rummenigge dan een contract ondertekenen van drie jaar. Met de transfer zal een bedrag zijn gemoeid van ongeveer twee miljoen gul den. Trainer Udo Lattek ver klaarde over de mogelijke te rugkeer van de „oude' Rum menigge: „Aguenthaier, MatthHus en Nachtweih zijn Karl-Heinz Rummenigge: mis schien toch terug? nu onze sterren, aan hen zal Kalli zich moeten aanpassen. En of hij daar zoveel zin in heeft....?" Duitse WCS in aantocht Ook West-Duitsland krijgt een spelersvakbond. De Duit se WCS gaat waarschijnlijk ,In teressen - Gemeinschaft Lizenzspieler" Tieten. De ini tiatiefnemer in aanvoerder Ben no Möhlmann van Wer- der Bremen. Hij wordt bijge staan door Jürgen Pahl van Ein tracht Frankfurt en Ewaid Lienen van Borussia Mönchengladbach. Een meerderheid van de prof voetbaliers in de Bundesliga heeft zich uitgesproken vóór de oprichting van een speci fieke vakbond. Met name de resultaten die de WCS in Nederland heeft bereikt voor profspelers hebben bij de be trokkenen in West-Duitsland gewerkt ais bron van inspira tie. KEULEN Radicale fans van Toni Schumacher hebben het bestuur van l.FC Köln schrik aangejaagd met dreigbrieven. De supporters zijn woedend over het ontslag van hun idool en ver langen het vertrek van het dagelijks bestuur van de club. In de brieven lieten zij bovendien doorschemeren de thuiswed strijd van vandaag tegen Bayern München aan te grijpen om hun eisen kracht bij te zetten. In Keulen gaan geruchten dat de groep radicalen van plan is een deel van de tribunes te barrica deren en de eretribune met alle genodigden te bestormen. Manager Willi Meier, één van de bedreigden, heeft in samen werking met de Keulse politie uitgebreide veiligheidsmaatrege len getroffen. Het duel tegen Bayern München wordt door de politie aangepakt als betreft het een Europese bekerwedstrijd. Daarnaast heeft Meier dertig lokale supportersclubs schriftelijk op de hoogte gebracht van de beweegredenen van het bestuur om de doelman te ontslaan. Schumacher (33) is in Keulen een populaire figuur. Afkomstig uit het nabijgelegen Düren is hij be zig aan zijn vijftiende en laatste seizoen bij de Bundesliga-club. Trainer Daum had Schumacher in zijn selectie willen opnemen voor de ontmoeting tegen München. Het bestuur sprak daar zijn veto over uit. Schumacher zelf weigert vandaag het duel bij te wonen. Wel zal hij kort voor de wedstrijd een beroep doen op de supporters zich in het stadion, waar 50.000 toeschouwers worden verwacht, gedisciplineerd te gedragen. LANS-EN-VERCORS De voor Nederland uitkomende Oostenrijkse skister Christa Kinshofer heeft gisteren ook de tweede super-G wedstrijd voor de Europese beker in de Franse plaats Lans-en-vercors gewonnen. Ze maakte een tijd van 1.04,41. Dat was een halve minuut sneller dan de Zwit serse Regula Betschard. Derde werd de Westduitse Katrin Stotz. Amerikaanse atleten te sterk voor Engeland COSFORD De indoor atle tiekwedstrijd tussen Engeland en de Verenigde Staten, die gisteravond in Cosford is ge houden, is door het Ameri kaanse team gewonnen met 75,5 pnt tegen 733,5 pnt. Sebas tian Coe opende zijn nieuwe seizoen met een overtuigende overwinning op de.3000 meter. De olympische 1500 meter kampioen won in een tijd van 7 minuten 54,33 seconden Overwinning van Werder Bremen KAISERS LA UTERN Wer- der Bremen heeft gisteravond een wedstrijd voor de Bundes liga in Kaiserslautern tegen 1. FC Kaiserslautern met 3-1 ge wonnen. Bij de rust was het nog 1-1. De thuisclub nam in de 23e minuut de leiding door Wutt- ke, die een strafschop benutte. Door twee fouten van 1. FC Kaiserslautern konden Orde- newitz (41e) en Völler (57e) Werder een voorsprong geven. De beslissing viel in de slotmi nuut door wederom Völler, die zijn veertiende, doelpunt van het seizoen maakte. Anton Geesink gaat adviseren in paardewereld DEN HAAG Anton Gee- sink zal met ingang van 1 april optreden ais adviseur pr en promotie van totalisator Lad- broke. Vóór de voormalige ju dokampioen zijn werkzaamhe den begint, laat hij zich, onder andere in Engeland en België, voorlichten en instrueren. Treling na vijf kaarten ernaast ZEIST De tuchtcommissie van de KNVB heeft zeven be taald-voetballers voor een wedstrijd geschorst. Onder de gestraften is de Ajacied Jan Wouters, die daardoor het duel tegen Sparta mist. Afgezien van Chris Treling van SVV, die al vijf waarschuwingen kreeg, zijn allen als gevolg van een derde gele kaart voor een duel uitgesloten

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11