TEC een enthousiaste service-technicus m/v ONDERHOUDSMONTEUR m/v CERTEC B.V. bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker goeie film vanavond? kijk inde krant. Drie zelfstandige functies voor MBO-ers. phili s°» DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: AKTIEVE AUTOMOBIELVERKOPER H. COMPEER BV grondwerkers Institute of Social Studies PUBLICATIONS ASSISTANT PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 MAAKT )R CERTEC B. V., gevestigd te Amersfoort en Importeur van moderne kasregisters en afrekensystemen van één der grootste fabrikanten ter wereld, met de uitgesproken wil voorin de race te blijven, roept kandidaten op voor de funktle van voor de buitendienst voor ons rayon Leiden en omgeving Deze funktie heeft de volgende inhoud: het plegen van preventief onderhoud aan onze kasregisters en afrekensystemen het ter plaatse verhelpen van de storingen bij onze kliënten Wat wij eisen: MTS-opleiding richting elektronica; leeftijd ca. 22 jaar woonachtig in Leiden of omgeving; in het bezit van rijbewijs BE bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke funktie Wat wij bieden: een goede salariëring een prettige werksfeer een bedrijfswagen Als u denkt de juiste kandidaat te zijn voor deze job, met toekomstmogelijkheden, dan verzoeken wij u een handgeschreven sollicitatiebrief met uw persoonlijke gege vens te richten aan: Vanadiumweg 15 3812 PX Amersfoort t.a.v. de heer H. W. Voortman Wij zoeken bewaarders/penitentiair inrichtingswerkers voor de Gevangenis in Den Haag. Helaas zijn de faciliteiten hier nog niet van dien aard. dat wij ook vrouwen kunnen uit nodigen te solliciteren. Het werk Laat er geen misverstand over bestaan Het is in de eerste plaats beveiligingswerk. Zoals het voorkomen van ont vluchtingen Maar er is ook het persoonlijk bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspannings activiteiten. Moeilijk maar dankbaar werk. Wij bieden Een gedegen opleiding in diensttijd. U begint dan direct te verdienen: - 24 t/m 30 jr. f 2.223 - bruto per maand. - 3l t/m 35 jr. 2.336.- bruto per maand. - 36 jr. en ouder 2.487.- bruto per maand. Bij voldoende ervaring is een hoger aanvangssalaris trouwens mogelijk. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2.960.- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3.118.- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie toeslag en een toelage voor het verrichten van onregel matige diensten. Wij vragen een leeftijd van min. 24 en max. 48 jaar. Gezien echter de leeftijdsopbouw van het personeel in de Gevangenis worden vooral mannen vanaf 30 jaar verzocht te solliciteren. een opleiding op tenminste MAVO-niveau. een MBO-IW-opleiding of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld. een goede werkinstelling. bereidheid in Den Haag of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregel matige tijden. bereidheid mee te werken aan een psychologisch, geneeskundig en antecedentenonderzoek. Wat moet u doen? Meer weten over deze functie? Vul dan de bon in en u krijgt een informatiepakket thuis gestuurd. Er zal een informatiedag worden gehouden op zaterdag 11 april a.s. De bon voor 23 maart a.s. sturen naar: De Directeur van de Gevangenis Postbus 90720 2509 LS DEN HAAG Philips Telecommunicatie- en Informatiesystemen. De verkoopmaatschappij van Philips voor com municatie- en computersystemen heet Philips Telecommunicatie- en Informatiesystemen. Het hoofdkantoor is in Den Haag Area-kantoren zijn er in Amsterdam. Apeldoorn. Eindhoven, Groningen en Rotterdam. Van daaruit worden Nederlandse bedrijven en overheden oplossin gen aangeboden voor hun communicatie- en automatiseringsvraagstukken Dat is een kwestie de juiste apparatuur, maar vooral van des kundige ondersteuning De juiste apparatuur wordt gevormd door een uitgebreid programma aan bedrijfstelecommuni catie. kantoorautomatisering, mini- en microcom putersystemen en systemen voor decentrale invoer en verwerking De deskundige ondersteuning bestaat onder andere uit. consultancy, project management, klantenondersteuning, opleiding en service Een groot deel van de circa 1 300 medewerkers is daarop gespecialiseerd Philips Telecommunicatie en Informatie-Syste men levert hardware en software voor: bedri|ls- en telecommunicatie, datacommunicatie, digital optical recording, banking, kantoorautomatise ring, micro-, mini-, business- en personal compu tersystemen, radiocommunicatie, navigatie, ver keersregeling. videotex, wide-area en local area networks. We zoeken contact met drie MBO-ers met verschillende achtergrond, die twee dingen gemeen hebben: - zin in een zelfstandige baan - behoefte aan loopbaanmogelijkheden. Wat dat laatste betreft: PTIS is een groei ende organisatie. Wie mee wil groeien, krijgt daarvoor ruim de gelegenheid. Dit zijn de functies, met als standplaats Den Haag. Administratief medewerker Opleidingen. Het opleiden van klanten en eigen mede werkers is een continue activiteit. U bent verantwoordelijk voor de administratieve afwerking van de cursussen. Dat houdt onder meer in; reserveren van cursus plaatsen, verzorgen van de inschrijvingen en mutaties, informeren van de klanten over het cursusaanbod, verzorgen van de administratie, maken v$n facturen, verrichten van enige secretaressewerk. We vragen van u een middelbare school opleiding, ervaring als secretaresse, administratief inzicht en een redelijke beheersing van het Engels. Leeftijd: tot 25 jaar. Medewerker Binnendienst. U gaat werken in de binnendienst van de marktgroep die computer-netwerken le vert aan bedrijven en overheidsinstanties. U zorgt ervoor dat een opdracht van de klant volgens afspraak wordt uitgevoerd. Daarvoor onderhoudt u contacten met uw fe- collega's van de Administratie en de Planning. We vragen van u een middelbare beroepsopleiding (bijvoorbeeld MTS MEAO) en enkele jaren ervaring in eetó commerciële binnendienst of in de logistiek. Leeftijd: tot 30 jaar. Medewerker Service-administratie. PTIS heeft een goede naam op servifcw gebied. Dat heeft ook alles te maken een correcte en vlotte afwerking van service. U verzorgt de informatie aan»* onze service-mensen. Dat varieert va tijsten met service-onderdelen tot tab* en grafieken en service-handboeken^ U maakt deze documentatie, distribul""1 en archiveert het. We vragen een MEAO-er BA met erv in geautomatiseerde administratieve temen, die creatief nieuwe toepassinfd met deze systemen weet te vinden. Leeftijd: rond de 25 jaar. Sollicitatie. Richt uw sollicitatie aan M.A.J. Boer, Philips Telecommunicatie en Informal Systemen, groep Werving en Selectif Postbus 16830, 2500 BV Den Haag. TAA Philips Telecommunicatie- en Informatiesystem^" nieuwe dimensies in uw carrière. Vakgroep Medische Microbiologie, Sectie Virologie, van de Faculteit der Geneeskunde arts (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer. -7-044/1161 Taak: Het verlenen van medewerking aan een lopend epide miologisch onderzoek naar de gevolgen van infecties met het humane parvovirus tijdens de zwangerschap. Tot de taken behoren: - het onderhouden van contacten met medewerkers van de kliniek en huisartsen in de regio; - het bijhouden van relevante literatuur en - het bijhouden van de projectadministratie. Salaris minimaal 3039,— en maximaal 4098,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 3 jaar, zonder uitzicht op een vast dienst verband. Sollicitaties, onder venmelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Bureau Werving Informatie van de Rijkuniversiteit, Stationsweg 46, Postbus 9500, 2300 RA LEIDEN. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. REGRO DEN HAAG B.V., Renaultdealer voor Den Haag e.o., zoekt op korte termijn een: die een opleiding heeft genoten op middel baar niveau, commercieel is ingesteld, re presentatief optreedt en enthousiasme kop pelt aan 100% inzet. De aan te stellen medewerker zal, onder steund door de verkoopleider, speciaal be last worden met de verkoop van gebruikte automobielen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Regro Den Haag B.V., v.h. Renault Nederland vestiging Den Haag en Kolthof B.V. ,Loosduinseweg 1, 2571 AA Den Haag 'Postbus 71796, 2507 BJ Den Haag Telefoon: 070-643833 Telefoon na 19.00 uur: 010-4200329. Aannemersbedrijf grond-, riolerings- en bestratingswerken Hoge Morsweg 48A - 2332 HL Leiden zoekt voor spoedige indiensttreding met ruime ervaring in het leggen van PVC en betonriolering. Leeftijdind. 35-45 jaar. Sollicitatie na telefonische afspraak 071-760451, 's avonds en weekend 01714-3793. Wat gaat u doen. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het opsporen, het analyseren en het verhel pen van alle soorten storingen bij machines. Het verrichten van preventief onder houd aan machines, alsmede het onderhoud aan gebouwen behoort tot uw taak. Wat vragen wij. Uw opleiding is MTS-E of vergelijkbaar niveau. U heeft ervaring als onderhouds elektricien en beschikt bij voorkeur over ervaring met besturingssystemen van CNC- machines. Bereidheid tot het volgen van cursus sen in verband met nieuwe technologische ontwikkelingen is een vereiste. Gunstige arbeidsvoorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn beslist aantrekkelijk. Naast het salaris en 8% vakantietoeslag hebt u recht op een jaarlijkse bonus van 5%, 22 vakantiedagen, 13 roulatiedagen, een vergoeding voor eventuele studiekosten en een tegemoet koming in de reiskosten. Interesse? Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van De Machine fabriek Noordwykerhout b.v., 's Graven- damseweg 16,2211WJ Noordwijkerhout. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw G.J.M. v.d. Krogt, tel. (02523) 73941. DE MACHINEFABRIEK NOORDWYKER HOUT (DMN) te Noordwijkerhout fabriceert doseersluizen en wisselkleppen voor de proces industrie en lieren voor maritieme toepassingen. Tevens wordt op basis van een structurele samenwerking hoogwaardig verspanend werk verricht voor derden. DE MACHINEFABRIEK NOORDWYKERHOUT NOORDWIJKERHOUT has a vacancy for a In a small and busy department, the Publications Assist^', must be able to monitor, expedite and perform a variety i tasks related to the publications and distribution of varifonn academic publications as well as administrative and proibtbal tional materials. All texts are in English. Iiann The tasks include a.o. responsibility for mall orders, meetlj minutes and follow-ups, maintenance of files, co-ordlna| Cf and liaison with other departments and production activit including finalisation of camera-ready copy materials. The position includes also some copy-editing and proof- ding. i The successful candidate must be a native English speaker with an cational level of at least an ,,A level" in English or its equivalent, and proven ability to work independently with large numbers of concui projects. key A command of Dutch adequate for answering telephone enquiries is desirable, while a working knowledge of Spanish is an advantage. Salary is in accordance with the scales applied at Dutch universil maximum scale 6, 3271,- gross per month. Applications can be sent to [ncj Drs. F. Koopman Managing Director, Inatitute ot Social Studiea, me Badhuisweg 251, 2597 JR Den Haag, by 25 March at the latto C For more information you can contact Mr. G. Debus, 070-510386. Het Nederlands Verpak kingscentrum Is in Neder land de zelfstandige re presentatieve organisatie van en voor de verpak kingsindustrie en -handel en de verpakkende indus trie. NVC verzorgt oplei dingen en trainingen, or ganiseert seminars en workshops, wijst de weg en begeleidt bedrijven bij deelname aan buiten landse beurzen en is het nationale Informatiecen trum op het gebied van het „verpakken", van ver pakkingseisen en -mate rialen tot wetgeving en „wie levert wat". Het Verenigingsbureau wordt begin 1988 van Den Haag naar Gouda ver plaatst. De bereikbaar heid met openbaar ver voer zowel te Den Haag als Gouda is goed. Cl Voor de directe ondersteuning van de c teur zoeken wij een: DIRECTIE SECRETARESSE m/ die op zelfstandige wijze deze belan* functie kan vervullen. In de functie zijn enkele taken ondej^ bracht ten dienste van zowel het bestuui het bureau van de vereniging, waaronderb-yc het regelen en voorbereiden van ven ringen het gereedmaken van de verg. dossiers het notuleren van vergaderingen correspondentie en archivering Van de kandidaten wordt verwacht di een actieve inbreng hebben ten behl van de taak van de directeur (meedenkel geheugenfunctie). fa Gezien de vele en diverse contacten, zore intern als extern, zijn goede contactuele de genschappen en gevoel voor represent van groot belang. De vereisten: HAVO-niveau met een volledige se< resseopleiding en uitgebreide werkt ring in een klein team, die hem/hai staat stelt in een korte periode bij jn zelfstandig te gaan functioneren f" Goede kennis van de Nederlandse en5/< gelse taal, enige kennis van de Duitse Franse taal f™* Goede mondelinge en schriftelijke^ drukkingsvaardigheid tht in staat zijn zelfstandig en onder accuraat te werken leidinggevende eigenschappen leeftijdsindicatie: 30 a 35 jaar. regt Uw reactie: Uw reactie, vergezeld van een curricula tae kunt u binnen 14 dagen zenden aai heer G. Schaap, Nederlands VerpakkiL centrum. Postbus 835, 2501 CV Den Haaf Voor inlichtingen kunt u telefonisch cofl opnemen, tijdens kantooruren 070-65 of tussen 19.00-20.00 uur 079-313480.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10