eTOP hoofdklasser foreholte vindt draai in eredivisie Slotfase nekt Leiden '■=II=!'U1=* Wubben slim in Alphen Zuiderkwartier handhaaft zich jprie maal goud voor Singeling Leiden start met winst .GIN Ï7V EeicUcSoutant MAANDAG 9 MAART 1987 PAGINA 17 n onze zwemmedewerker) DEN LZ'86 organiseer- het afgelopen weekeinde nche-wedstrijden voor de n uit de eerste reeks van do wedstrijden. Tijdens wedstrijden was het LZ- nster Bianca Singeling die ;ste prestaties leverde. Bii meisjes geboren in 1976 zij drie van de vier af- 'sjden waarop ze uitkwam. ►en vierde plaats op de 100 rij in 1.10.1 won zij achter- volgens de 100 vlinder, de le school en de 200 wisselslag, club- en leeftijdsgenoten rea Hoenselaar en Olga ivmeester bleven buiten de ren, Bianca Hoeks daaren tegen was de snelste rugslag- zwemster: zij tikte aan in 1.18.0. Bij de m. geb. 77-78 was Fleur Bakker oppermachtig. Naast tweede plaatsen op de 50 vlinder en de 100 m vrij eiste zij op de 100 rug en de 100 school het goud voor zich op. Danny Dubbeldeman (Zijl/ LGB) was de laatste van de Leidse medaillewinnaars. Op de 100 m schoolslag m. geb. 75 werd zij in 1.23.5 derde. Van de overige Leidse deelnemers wisten Angelique Hoogen- boom, Dennis Schouten (bei den LZ) en Davina Juffer- mans (Zijl/LGB) met vierde plaatsen het dichtst bij de top drie te geraken. Naast deze na tionale revanche-wedstrijden stonden verder nog limietwed strijden te Katwijk op het weekeind-programma. Drie LZ-senioren wisten hier aan de bondseisen voor deelname aan de NZK te voldoen. Pau- lien S tast ra bleef op de 100 m rug in 1.10.0 twee volle sekon- den onder de te zwemmen tijd. De schoolslagzwemmers Ge rald a Boekweit en Antoine van Weerden klassificeerden zich beiden voor de 100 m. Van Weerden won in 1.10.2, Zijl/LGB-er Onno Regensburg tikte in 1.16.9 als derde aan. Van Weerden bleek ook op de 200 m schoolslag de sterkste: de limiet en het goud waren in 2.33.0 voor hem. Jeugdig Leiden eervol onderuit ALPHEN AAN DEN RIJN Een jeugdig Leids tennisteam bood giste ren in het Alphense Nieuwe Sloot' goed tegenstand aan de voor de „In ternational Club" uitkomende oude. tennisglorie. Martijn Krans, Thomas Koemans, Robbert van Splunter en Onno van Paridon slaagden er ech ter niet in een wedstrijd in winst om te zetten. Krans ging met 2-6, 5-7 on deruit tegen Martin Koek, Thomas Koemans was geen partij voor Louk Sanders (3-6, 2-6), Robbert van Splunter verloor eveneens in twee sets van Rob Hak (4-6, 4-6), terwijl Onno van Paridon Wouter Fok wel een set afhandig maakte, maar toch volstrekt kansloos was: 0-6, 6-4, 0-6. LEIDEN - Gisteren werden de eerste ritten van de Rijn-Bollenstreek-competitie verre den. Deze eerste onderlinge krachtmeting voor de regiorenners bracht amateur Tom Wubben de overwinning op het bochtige parcours te Alphen. Wubben was de eerste uit een kopgroep van zeven, die al na twee rondes tot stand gekomen was. Het circuit leende zich uit stekend voor een selectieve wedstrijd en dit had tot gevolg dat het peloton in verschil lende waaiers uiteen viel. Van de oorspron kelijke kopgroep bleven er uiteindelijk vijf over, die de strijd in de sprint uit leken te gaan maken. Wubben speelde het spelletje echter slim. Hii versnelde even vóór de sprint en ging daardoor met luttele meters voorsprong op Bollenstreker Stroombergen en clubgenoot Lagerweij over de finish. Er- win van Diest won bij de junioren voor clubgenoten Schilder en Boelée. Bij de an dere categoriën waren de gebroeders Van der Tang sterk vertegenwoordigd: bij de liefhebbers zegevierde Ronald en op het Swift-parcours te Roomburg greep Jan de winst bij de veteranen. Veteraan Jan Zwaan startte in een vroege open wedstrijd in Nieuw-Borgvliet en sleepte daar een achtste plek uit de strijd. Gerrit Kleinveld werd daar vierde uit de kopgroep van zes renners. SSENHEIM TOP eft in derde instantie l kampioenschap van de ergangsklasse B be- ichtigd, nadat Die Ha- e en Lut spelbrekers dden gefungeerd. Het rd* ealftal van Hans Oele ïhfp1 voor eif>en publiek ;es j huisorkest, met 19-11 ilste ertuigend van Deto. iet 7.jeel korfballend Neder- loor ld weet nu waar Sas- deiheim ligt", huldigde ."icJJmtter Van Nierop van aelstpdelfland de kam- hetien, die als eerste zater- v^club in de Leidse regio f Utjjromoveerd is naar de r^fdklasse. ertief ivolgvankelijk kon TOP niet kilogomen van Deto, dat in s gesr dameskwartet vier ge- ijaeiflijke aanvallers had. De iringiingstreffer van Anne van tem) Zaag na vijf seconden ikkeid dan ook amper twintig ur 'ssn later door waar geneu- omejseerd en zo ging het tot 4-4 aan.jkop. De Sassenheimers p vaen tussen de vijftiende en >r h^entwintgste minuut echter it tel meer te houden. Karin oveiiterbeek, Jacqueline Win- >e iFraók Nijenhuis, Ron van i mi» Willink en Anne van der grot* (2) zorgden toen voor 10- :t Ntvat meteen de tweehon- metdste treffer in deze compe- Belg was. Irust (10-5) kwam Deto via dames, goed voor zeven Ipunten, op 11-6 (Gerco igelaan) gevaarlijk terug 12-9. Karin Westerbeek jerdlkte op dit cruciale mo- ,jd At 13-9, waarna Van der »le fjlik en Van der Zaag (bei- i" kai tweemaal) aan alle onze- spri/heid een einde maakten eirt9). Het huisorkest zette op- /olg^ht „Wij zijn er bijna" in ;n 0.de supporters konden hun polonaise hervatten. Ook de spelers namen gas terug, zodat, het eindsignaal bij 19-11 weer klonk. „Als wij dit team hou den, moeten we ons in de hoofdklasse kunnen handha ven, want thuis pakken we ze ker punten", blikte aanvoer der Anne van der Zaag, top scorer met zes treffers, alsvast vooruit. Ongetwijfeld heeft de huidige ploeg kwaliteiten ge noeg. want op Barbara Rom- som en Ria Nijenhuis na scoor den alle spelers en dat kan straks op het hoogste korfbal- niveau van doorslaggevende betekenis zijn. ach tckey De dameshockey- anzilns van Amsterdam en r deC hebben dit weekeinde de Igenomen aan een 'drie- ïn (kstoernooi' in Parijs. De tkeqsterdamse dames wonnen aootbeide onderlinge confronta- op 9 met 3-1 en 2-0. Zaterdag jevierde HGC met 7-0 over /areting Club de France, en gis- ns 6n liet Amsterdam het te re» dezelfde ploeg bij 5-0. Depash Babette Hoogen- ïmeirn heeft gisteren het vijfde watl een serie van zes satelliet en, rnooien gewonnen. De Ie pleisters uit Hilvarenbeek ze- it. tierde in de finale over de ondktralische Rae Anderson. ,0 De Canadese skiloper ter%re Harvey heeft in Falun en. Ireden) een wereldbeker wedstrijd over 30 kilometer :waHje stijl) gewonnen in zï.46,5. Hij versloeg de Sov- latleet Alexej Prokoerorov ie"t meer dan een minuut. In het vijflanden- /OOIrnooi behield Frankrijk de ern<ing. De Fransen behaalden ern4rdag hun derde overwin- ig door Schotland met 28-22 ^.irerslaan. Ipt itbal Juventus zal het maanden zonder zijn aan- t rder Cabrini moeten stel- £3 De verdediger liep vrijdag gjji ens de training een zware BL isure aan de knie op, die PBratief ingrijpen noodzake- |v9 maakt. i jklrennen De 33-jarige lV:' an se oud-prof Ismael Leja- Ni :ta bevindt zich na een re val in levensgevaar. Christa Kinshofer, de ttV;, 'tduitse met Nederlandse licentie, is in de slalom in nte Amiata, meetellend r de Europese beker, als de geëindigd. Winnares 'd de Zweedse Camilla fcson. LEIDEN De meeste korfbalclubs uit de Leidse regio konden ontspannen hun laatste wedstrijd in de zaal afwerken, omdat zij niet meer bij promotie of degradatie betrokken wa ren. Alleen TOP en Zui derkwartier hadden be lang bij een goed resultaat en zij behaalden dat ook. TOP bereikte door een 19-11 zege op Deto de hoofdklasse en Zuider kwartier stelde het eerste klasserschap definitief veilig door bij Hoogvliet met 5-5 gelijk te spelen. Zonder overmatige inspanning hield Pernix Rust Roest steeds op een achterstand, die door invalster Liesbeth Hortensius, Janneke Mulder, Geerten Breed veld, Kees Brokaar en Kees Hortensius van 5-6 (rust) tot 7-11 uitgroeide. De laatst genoemde speler bezegelde met 11-13 de uitslag van de wedstrijd én daarmee de de gradatie van de thuisclub. Zowel Fides Pacta als Asko lieten elkaar alle ruimte, zodat hun veredelde oefenduel een respectabele 21-19 eindstand meekreeg. Robin Sommeling (9), Ronald van der Velden (8), René van der Vooren (3) en Wilma Neuteboom scoorden voor de fusieclub, die Bettina Sommeling door een pinkbles- sure miste en slechts spora disch het scoreverloop kon dicteren. Na een rampzalige eerste helft (5-1) herstelde Fiks zich be hoorlijk bij Animo, om door een gemiste strafworp in de slotminuut toch net te verlie zen: 10-9. Theo Vreeken, die met zes treffers het leeuwe- deel van de produktie opeiste, en Robert van der Kraan had den eerder op 6-4, 8-6 en 9-8 nog wel voor een gelijke stand Met drie invallers was De Da naïden nog duidelijk te sterk voor degradant Ólympiaan, dat via 2-4 (rust) met 3-8 werd verslagen. Erik Kromhout (3), Annemarie van Dijk, Ellen Ephraïm, Enrico Mud, Kaj en Heiko Locher gaven het slap pe, ongeïnspireerde Leidse spel nog wat cachet door de nodige doelpunten te maken. „Wij hebben aardig gespeeld en ons tenminste op eigen kracht gehandhaafd", consta teerde coach Simon Boot van Zuiderkwartier tevreden over het 5-5 gelijkspel bij Hoogvliet. Erik van Lunteren en Wil de Wit (beiden twee maal) en Kitty van der Mark bogen een 2-0 achterstand om in 3-5, voordat twee strafwor- pen in het laatste kwartier nog een remise voortbrachten. Tijdens het derde kwartier viel Tempo aanvallend stil, zodat Oranje Nassau van 5-4 (rust) aan haar enige voor sprong van 5-7 kon komen. Monique de Boer, Marjan de Joode, Truus Leidemand en Bram van der Waals hervon den bijtijds hun zuiverheid om hun club nog een 9-8 zege te bezorgen. Daarentegen bracht Fluks haar laatste wedstrijd in de tweede klasse niet tot een goed einde, want Excelsior won af getekend met 10-15. Nel Hor dijk, Thilly Vink, Aad van Drongelen, Kees Imthorn en Anne Passchier scoorden allen tweemaal voor de ploeg van Henk Roedoe, die zijn contract bij de Noord wijkers niet zal verlengen. Ons Eiland kreeg van kam pioen Albatros de veertiende grootste werd. Rinus Arnold us, Rob Dickhoff en Wim Nijen huis waren de enigen, die in dit eenzijdig schuttersgeweld iets voor de puntloze hekkes- luiter terugdeden. Bijna de gehele tweede helft moest De Algemene in de achtervolging op De Overkan- ters, nadat voor rust een 2-5 voorsprong moest worden prijsgegeven. Invaller Remco Molloy, Ruud Swaak en Al fred Lambooy, die driemaal doel trof, herstelden in de laat ste twaalf minuten nog juist het evenwicht 12-12. Crescendo liet tegen Zwijn- drecht teveel kansen onbenut om ruimer dan met 7-6 te ze gevieren. Wijnand Alberts, goed voor een hattrick, Anita Alberts en Marlies Brouwer schenen na 4-4 het duel vroeg tijdig te beslissen, maar hun 7- 4 bleef ternauwernood over eind. Geruime tijd leek KNS op weg om het kampioensfeest van Phoenix te bederven, om dat Edwin Kooien en Peter Zitman, beiden driemaal tref zeker, en Maarten Tideman na 4-4 voor 5-8 zorgden. De thuis club herrees in de laatste elf minuten nog uit haar as en vloog onweerstaanbaar door naar 11-8, mede omdat de Oegstgeestenaren op 8-8 een strafworp misten. LEIDEN LUBA/Lei- den verloor, na een span nende eindfase, met 65-67 van ASVU. Voor rust hiel den de partijen elkaar keurig in evenwicht: 33- 32. In het tweede part lie pen de Amsterdamse be zoekers razendsnel uit naar een schijnbaar beslis sende voorsprong van 42- 57. Bij die stand verliet bij ASVU Clemens Blom het veld, waarna Leiden, on der aanvoering van Erik Paul van Leeren, een ont- stuitbare inhaalrace inzet te. De Leidenaren kwa men vlak voor tijd voor het eerst op voorsprong: 63-62. In de ongemeen spannende eindfase her nam ASVU de leiding (65- 67), waarna Robin van Gorkum, door de bal de tribunes in te gooien, tien seconden voor het eind signaal een unieke kans om alsnog de zege te grij pen om zeep hielp. Bert Kragtwijk was met 19 punten voor Leiden de meest productieve. Leiderdorp won van WGW Den Helder, maar staat toch niet in de basketbalfinale van de nationale B-beker. WGW startte met 20 punten voor sprong, vanwege het klasse- verschil, en „won" daarom met 96-88. De ploeg van coach Peter Paulides diende zich voortdurend leeg te knokken om bijna langszij te komen (32- 31 inclusief de 20 theoretische punten). Met lede ogen moest Paulides daarna toezien hoe WGW, dat volledig bestaat uit oud-spelers van stadgenoot en eersteklasser Zeemacht, dan weer weg liep, als sommige spelers van de basisvijf even rust kregen. Bij de rust was het nog 53-42, met name door dat Leon Zaal achterbleef in scores. Robert-Jan Rijsbergen speelde wel een uitstekende partij. Marcel Sommeling was met 21 punten de meest pro ductieve bij Leiderdorp. De dames van Grasshoppers kwamen uit tegen de lijstaan voerder van de promotiedivi sie, Jolly Jumpers, en deden dat niet slecht: 63-68. Wel was de schorsing van Petra van de Oever een aderlating voor de ploeg van coach Ed Zaal. Na een voordelige 32-28 ruststand nam Jumpers halverwege het tweede part afstand en gaf die niet meer uit handen: 63-68. Anja Aandewiel en Jacqueline van Beelen scoorden ieder 15 punten en waren de beste Grasshoppers. Lisse-coach Martin Feitsma zag zijn dames de zwakste par tij van het seizoen spelen. Te genstander was het aanmerke lijk lager op de ranglijst bivak kerende Sea Devils. Toch won de Lisse formatie met 74-54. Bij de rust was het 27-25 voor de thuisploeg, terwijl de Lisser dames nog met 22-21 hadden voorgestaan. Marion de Bruin en Joke van de Heuvel waren met hun scores de enige licht puntjes: 14 en 12 punten. Voor de heren van Lisse ziet het er goed uit. De lijstaan voerder van de eerste klasse van het rayon Noord-Holland won zaterdag met 92-80 van AMVJ uit Amsterdam. Lisse staat hierdoor 4 punten voor op Alkmaar Guardians, die van een eventuele promotie geen gebruik zullen maken. US, de naaste concurrent, staat nog 6 punten weg, terwijl er nog 5 duels te gaan zijn. De grote kracht van Lisse tegen AMVJ was de sterke 1-3-1 zó neverdediging. Jtlrgen Gouds waard werd topscorer met 23 punten. De andere eersteklasser Hille- gom staat ook na de nederlaag tegen Amstelveen nog steeds op de voorlaatste plaats. Toch speelden de bollenstrekers niet slecht. Dankzij de 3-2 zónede fensie bleef Hillegom de Am- stelveners goed partij geven en kwam na de ruststand van 29- 43 zelfs met 63-61 voor te staan. In de laatste minuut, die inging bij een stand van 68-68, werd echter twee keer balver lies geleden, waardoor de zege alsnog in het Amstelveense kamp belandde: 68-74. Robin van Gorkum speel de in de slot fase tegen ASVU de bal over de zijlijn, waardoor de winstkansen voor Leiden verkeken wa ren moeilijke digheden, de volle winst mee uit het zuiden, zodat de heren de eerste plaats in de over gangsklasse handhaven. In de eerste damesklasse bouwde Leiden de voorsprong op Til burg met twee punten uit door de 4-2 winst op Dordrecht Dat alle begin moeilijk is gold zowel voor de heren van Lei den als van Geel Zwart. En niet alleen voor de spelers, want ook de heren in het blauw kwamen kwamen in dit duel niet overtuigend over. Hierdoor werd het toch al cha otische karakter van de wed strijd nog eens versterkt. Na al enkele strafcorners te hebben geincasseerd, was het Leide- naar Harmen Jansen Schoon hoven die de score opende. Halverwege de eerste helft trokken de Brabanders de sco re op dezelfde wijze weer recht. Vlak voor rust kreeg de opkomende vleugelverdediger Herman Hartevelt een kans, die hij na een lichte aarzeling benutte: 1-2. Ook in de tweede helft was er genoeg te beleven. Geel Zwart miste vele strafcorners en Lei den nam haar veldkansen on voldoende waar. Bovendien misten beide ploegen een strafbal. Door beter spel trok de lijstaanvoerder uiteindelijk toch de overwinning naar zich toe. De Leidse dames maakten in hun thuiswedstrijd tegen Dor drecht een moeilijk begin door. De consequentie was een 0-2 achterstand, die met veel pijn en moeite werd rechtge trokken door goede akties van de jeugdige invalster Barbera Rijks aan de linkerkant van het veld. Een andere, minder jeugdige invalster, Evelien Wil ten, bleek van onschatbare waarde te zijn voor de Leidse ploeg. De ex-HGC speelster scoorde in de tweede helft twee maal direct uit een straf- corner. De eindstand (4-2) werd tenslotte via een duik- doelpunt van Aleid Viets be paald. Noordwijk slaagde erin om op eigen terrein het sterke en ge routineerde Tilburg met 2-1 te verslaan. Een vooral in het eerste kwartier sterk aandrin gend Tilburg presteerde bene den eigen kunnen. Noordwijk kreeg daardoor de gelegenheid het initiatief over te nemen en liet zich die kans niet ontgaan: na twintig minuten scoorde Nicky Brouwers 1-0 uit een re bound van een strafcorner. Nog voor rust werd het 1-1, maar halverwege een gelijkop- gaande tweede helft maakte Nicole Brouwer het karwei af door de bal, na een afgescho ven corner, langs de liggende Tilburgse keepster te slaan (2- 1). Alecto trof in Leonidas een zeer agressieve tegenstander, die de Leiderdorpsen een frus trerende tweede helft bezorg de. Na een doelpuntloze eerste helft sloegen de Rotterdamse dames onverbiddelijk toe met twee, vlak na elkaar gescoor de, velddoelpunten (2-0). Doordat Roomburg wegens af gelasting niet speelde liepen Forescate en Alecto in de tweede klasse van de heren een wedstrijd in. Forescate be zocht in Voorburg Cartouche en sleepte met veel geluk twee punten uit het vuur. Het was een zeer slechte wedstrijd, waarin Cartouche, met name via strafcorners, de meeste kansen kreeg. Niet eerder dan vier minuten voor tijd eindig de de wedstrijd voor de Voor burgers dramatisch. Forescate pakte toen, via een omstreden strafbal, toch twee punten. Het vonnis werd door Bernard Tiemen voltrokken: 1-0. Alec to bewees in de uitwedstrijd tegen het Rotterdamse Aeolus het scoren te ziin verleerd. De ploeg had duidelijk het beste van het spel, maar vijftien cor ners bleken niet genoeg om het overwicht in punten uit te drukken. Integendeel, door compact spel van de thuisploeg werd Alecto alsnog met 2-1 aan de zegekar gebonden. kan eÜDEN - Na een moeizame begint Foreholte lang- n maar zeker gewend te en aan het spel in de eredi- e. Na de overwinning op ft Roermond moest nu het lingse V en K eraan gelo- Bij de rust stonden de r^'rhoutse dames nog achter maar in de tweede helft i orde op zaken gesteld 15- De dames van HVS moes in ieder geval de laatste strijd winnen om niet te "aderen. Tegen het reeds '«^gradeerde Gilze werd aan deze opdracht Pitd linénschoots z voldaan 21-16. Ook medede gradatiekandidaat EHBV won waardoor HVS alsnog naar de derde divisie degradeerde. De heren van Saturnus wonnen in een goede wedstrijd het prestigeduel tegen kampioen DES '72 met 19-21. OASE bleek te sterk voor de dames van Saturnus 17-8. Voor de dames van Foreholte lijkt het seizoen nu echt te zijn begonnen. In het vierpunten- duel tegen V en K werd fu rieus gestart. Door achterin een actieve 4-2 te hanteren en aanvallend tactisch te spelen werd spoedig een 1-5 voor sprong behaald. Trainer/coach wim Geerlings gunde zijn pu pillen toen enige rust en liet de verdediging omschakelen naar de minder intensieve 5-1 variant. Hiervan profiteerde V en K handig. Door veel, onbe straft, lichamelijk geweld te gebruiken en hard te werken konden de Groningse dames langzaam maar zeker de wed strijd naar zich toetrekken en werd de ruststand bepaald op 9-8 in het voordeel van V en K. Voor Foreholte was dit het sein om in de tweede helft weer op de oude wijze te gaan verdedigen. Hierdoor gaf de tweede helft een gelijk op gaande strijd te zien, waarin ae beide ploegen elkaar goed in evenwicht hielden. Door echter het hoofd op de belang rijkste momenten Koel te hou den kon Foreholte de wed strijd uiteindelijk in haar voor deel te beslissen 15-16. Door deze overwinning klom Fore holte op naar de plaats net bo ven de degradatiestreep en zijn de kansen op handhaving in de eredivisie aanzienlijk ge stegen. In de tweede divisie smaakten na afloop de druiven zuur voor de dames van HVS. On danks de 16-21 overwinning op Gilze werd degradatie toch een feit. Concurrent EHBV won ook hun wedstrijd en ein digde daardoor net boven HVS. Door zowel in de eerste helft als in de tweede helft sterk te starten is HVS geen moment in de problemen ge weest tegen het zwakke Gilze. Via collectief spel beheerste HVS vervolgens de hele wed strijd en kon na een 6-8 rust stand de eindstand bepaald worden op 16-21 in het voor deel van HVS. Volgend jaar zal HVS moeten proberen het verloren gegane terrein weer te heroveren. De heren van Saturnus wilden in hun laat ste wedstrijd bewijzen dat ze niet voor niets voor het sei zoen werden gezien als een van de belangrijkste kandida ten voor de titel in de derde divisie. Kampioen DES '72 was daar natuurlijk een uiterst geschikte tegenstander voor. In aanvallend gezien een van hun beste wedstrijden van het seizoen wist Saturnus bijna continu een voorsprong te be houden. In de tweede helft stond er zelfs een 10-14 voor sprong op het scorebord. Even verloor Saturnus toen het hoofd en wist DES tot 14-14 terug te komen. Saturnus her stelde zich net op tijd en werd het DESondanks 19-21 voor de Leidse heren. De dames van Saturnus verging het slechter. OASE bleek veel te sterk, het geen ook werd weergegeven in de eindstand 17-8. Voor de Leidse dames betekende dit dat er volgend jaar hoogst waarschijnlijk weer op afde lingsniveau gespeeld zal moe ten worden. De dames junio ren van het Noordwijkerhout- se Northa hebben zich ge plaatst voor het de eindronde van het Nederlands kampioen schap. Tezamen met OSC, PSV en E en O zullen ze zater dag uit gaan maken wie zich kampioen van Nederland mag gaan noemen. Uitslagen: da mes: Wings 2 - Olympia 15-15, Northa - HVV '70 12-10, Rijn streek - Animo 3 15-7 heren: Foreholte - Quintus 3 23-16, AHC '28 2 - Rijnsoever 23-20, Northa - Rijnsoever 11-21.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 17