Wat zelfs de KRO boven de pet gaat GiNfcpiO /TELEVISIE CcidoeCounant MAANDAG 9 MAART 1987 PAGINA 11 Voor deze Top 10 is gemeten ge durende de periode van maandag 9 tot en met zondag 15 februari. De selectie vindt plaats op grond van het kijkdichtheidspercentage; één procent is gelijk aan 138.000 Nederlanders ouder dan 3 jaar. De gegevens zijn afkomstig van het onderzoekbureau Intomart, dat een continu kijkonderzoek houdt, in opdracht van de Kijk- en Luis- terdienst van de NOS. 0. 19 :h T>„ North and South 8 uur Journaal Der Alte TROS Vrijdag 27% 7.2 r het eerst op de lijst: de door ABC gemaakte romantische over de Amerikaanse burgeroorlog, waarin noord en zuid 'i echt tegenover elkaar stonden. De oplettende kijker pikt 1 de nodige historische feiten en gegevens uit het epos op, ir daar gaat het in 'North and South' natuurlijk niet om. ir het wel om gaat? Het romantische verhaal, de prachtige >rs, nog mooiere kostuums en de grote namen. Dat het ge- rdeerd wordt blijkt niet alleen uit de kijkdichtheid, maar uit de waardering. :ijn programma's die nooit in bovenstaand lijstje voor zullen jj ien. Die programma's worden met name uitgezonden door »ac, Open Universiteit en de NOS. Programma's die op rede- 'kijk-vriendelijke' momenten - 's middags of 's avonds - den uitgezonden, maar geen kijkers trekken. Er zit natuur- altijd wel ergens iemand naar het programma te kijken (al het maar de technicus, die de volgende band moet starten), r soms zijn het er maar zó weinig, dat er absoluut niets te en valt. Dat betekent dat alle te meten percentages '0' regis- en. Programma's die in die categorie 'Nauwelijks Bekeken' en zijn diverse nieuwsuitzendingen voor Doven en Slechtho- len. 'Paspoort', 'Nederland C', 'Wie, wat, waar en hoe laat?' lerlanders. Medelanders' en Teleac-uitzendingen als 'Doelge- t Ondernemen', 'Por Favor', 'Qa Va' en 'Tekenen en Schil- EDWIN BAKKER ««aten verkiezingen bij NCRV Ihild jVERSUM De komende tijd besteedt de NCRV in een 1* tal van haar radio- en televisieuitzendingen aandacht aan de 21 kiezingen voor de Provinciale Staten op woensdag 18 maart Op donderdag 12 maart zendt de NCRV-radio een aflevering van „Plein Publiek" onder de titel „Is de provincie onze 2?" 10.03-11.30 uur, Radio 2). De presentatoren Ruud Foppen Piet van Tellingen ontvangen in de Zeeuwse Statenzaal te Idelburg provinciale politici. Cl ma.ide uitzending van Hier en nu-radio op zondag 15 maart a.s. •^6(05-14.00 uur. Radio 1) verschijnen de fraktievoorzitters van 'riae en PvdA in de Eerste Kamer (de heren Christiaan- rRoi Zoutendijk en Vermeer). c het NCRV-programma „Welles, nietes", dat zondag 15 coioiart wordt uitgezonden van 16.50 tot 17.30 uur via Nederland I i, 21. it in het teken van de komende verkiezingen. Hierin verde- *t prof. dr. R. van Schendelen (politicoloog aan de Erasmus 21. iversiteit) de stelling „De provincies kunnen net zo goéd wor- j afgeschaft". Tegen deze stelling ageert o.m. de heer H. J. L. lag ïhoff (Commissaris van de Koningin in Groningen). Bij tientallen melden de men sen zich aan om hun bijzonde re belevenissen te vertellen en persoonlijke gaven te etaleren. Honderden telefonische en schriftelijke reacties stroom den vorige week binnen na de eerste uitzending van de nieu we KRO-tv-show „Boven mijn pet". Een team van zes mensen doet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat niet anders dan de meest merk waardige verhalen boven wa ter brengen en deze rijp ma ken voor uitzending. Dit laat ste onder leiding van regisseur Bob Rooyens, die blijkens vroegere produkties niet wars is van uitzonderlijk beeld werk. Er gebeuren de gekste dingen. Heel Nederland leeft momen teel mee met mevr. van Vel- sen uit Bodegraven, waar het volgens haar niet pluis is. Zij mist al jaren een zakje boter- hammenworst. Zij weet zeker dit samen met haar dochter te hebben gekocht. Het thuis op tafel te hebben gelegd. Sinds dien is het spoorloos verdwe nen. Ineens was het er niet meer. Volgens haar gonst het van de moerasgeesten rond haar huis, hongerige fanto men. Die moeten iets met die worst hebben uitgevreten. Het gaat haar en de KRO niet om die vleeswaar. Wel om het mooie verhaal dat zij daarover weet te vertellen, smakelijker dan welk broodbeleg ook. Zij krijgt de lachers op haar hand met haar humor zonder weer ga. Daarom hoort zij in die ru briek thuis. AMUSEMENT Het is de makers ervan vooral om amusement begonnen. Maar mysteries kunnen de spanning niet onaanzienlijk opvoeren. Daar zorgde een man uit Indonesië voor. Hij had eens in een oude opstal een KNIL-kantine moeten in richten. Voor de gezelligheid kwam er ook een piano bij. Een pianist was niet nodig, want elke nacht gaf die piano uit zichzelf de leukste wijsjes weg. Daar moet een geest in gehuisd hebben, want op een nacht heeft men er volgspots op gezet om een vermoedelij ke grapjas op heterdaad te be trappen. Ook zonder bespeler zat er werking in die piano. Men heeft het instrument moeten demonteren om de geest de vrijheid te geven. De KRO-mensen geven de verteller van zulk een verhaal alle ruimte. Met daarbij aan de kijkers het voordeel van de twijfel. Wat is waar, wat is niet waar? Het is maar wat de kijker er voor geeft. Er mag zeker geen parallel getrokken worden met een al langer be staand KRO-programma, maar andermaal blijkt dat er meer is „Tussen Hemel en Aarde" dan de gemiddelde mens geneigd is aan te nemen. Columbus hakte destijds met zijn ei de knoop door en plant te dat in een fractuur op tafel. Maar dan krijgt de KRO be richt uit België dat in Turn hout een man woont, die een niet-voorbewerkt vers kippeëi op een glasplaat zo op de punt kan zetten. Dat is nooit eerder vertoond. Volgens de man heeft dat te maken met het luchtzakje dat zich in het ei bevindt. Als je dat weet te zit ten. kun je het ei precies in balans krijgen. De mensen met schokkende geschiedenissen zouden zich in rijen van vier voor de KRO-studio kunnen opstellen, als het KRO-team op alle aan vragen voor een eigen bijdra ge zou reageren. Het blijkt dat er mensen tegen zichzelf be schermd moeten worden. Bij voorbeeld personen die door bepaalde levenservaringen in het nauw zijn geraakt en er via de omroep een oplossing voor zoeken. Evenzeer mis lukte goochelaars, paragnos ten. opscheppers, illusionisten en helderzienden die van een eerste optreden op de tv ver wachten, dat zij het helemaal zullen gaan maken. Ook verschijnen er mensen die zonder meer in de uitzen ding thuis zouden horen, maar het talent missen om hun we dervaren over te dragen. Zij klappen dicht. Ook al krijgen ze alle mentale steun die het KRO-team maar te bieden heeft. Met zo'n programma maak je veel los. De vreemdste zaken. Neem die man uit Indonesië die zijn handen niet meer los kon krijgen van een boom en nu nog met de littekens ervan ,rondloopt. Het kan zelfs tot emotionele bevrijding leiden als men een dergelijk verhaal na jaren alsnog kwijt kan. Maar het kaf dient wel van het koren te worden geschei den, charlatannerie van eerlij ke uitingen. Hoe vang je de moeder op die stemmen hoort telkens als haar kindje in ge vaar is? Het wemelt van de grensgevallen in de aanbie dingen waaruit het KRO-team rijkelijk kan putten. Het een roept het ander op. Vandaar al die post. En die wordt ook be antwoord. Wat de briefschrij vers ook is overkomen, ieder een wordt ernstig genomen. INSCHATTEN Uiteindelijk moet dit alles via Ted de Braak de buis op. Hij staat voor de presentatie van al die gevallen uit deze won derlijke wereld. Niet minder is hij aanspreekbaar op de psychologie in de benadering van zijn gasten. Een kwestie van inschatten in hoeverre mensen in staat zijn zichzelf te blijven. Mislukken op de buis betekent wekenlang achter volgd worden door smadelijke opmerkingen uit je naaste om geving. Daar is de tv niet voor uitgevonden en daartoe mag dit programma geen aanlei ding bieden. In laatste instan tie houdt Ted de sleutel tot welslagen of afgang in han den. In zijn NCRV-tijd deed hij daarin grote slagvaardig heid op. Met name bij het spelletje stokken vangen door jongeren. Onhandige jongens en hulpeloze meisjes leende hij met graagte een helpende hand. Met zichzelf gaat hij niet minder behoedzaam om. Alleen wat de moeite waard is, zet hij in (de) scene. De wonderen zijn in ieder ge val de wereld nog niet uit. Die gaan zelfs de KRO soms bo ven de pet. NEDERLAND 1 VARA 15.20 EaatEnders, Engelse serie over lief en leed rond Al- bert Square in hartje Lon den. Wanneer Mary terug komt, blijkt de babysitter met haar baby verdwenen te zijn. Tegelijkertijd krij gen de hartsvriendinnen Michelle en Sharon ruzie om een jongen... 15.50 De film van Ome Willem, kinderprogramma met Ed win Rutten en Pieke Das sen. Afl.: Ze gaan naar Bel gië 16.10 CD Zeg 'na AAA, comedy serie. Koos Dobbelsteen heeft een idee. waarbij het Gert-Jan als cameraman wil gebruiken. Op gegeven moment wordt dokter Ly- die weggeroepen. Er is iets met Mien Dobbelsteen (herh.) 16.36 Jem, Amerikaanse teken filmserie over twee con currerende popgroepen 17.00 Lucky Luke, tekenfilmse rie. Afl.: Prikkeldraad in de prairie NOS 17.30 Yi6-Journaal VARA 17.47 De Smurfen, tekenfilmse rie. Afl.: Het vaderdag ka- doo 18.01 VARA Fashion, mode-re portage op lokatie. Im pressie van de bad- en zo- mermode voor het komen de seizoen 18.25 Ontdek de Nederlandse flora, natuurfilm TELEAC 18.30 £a va? Cursus Frans voor beginners (17) VARA 19.00 De tovenaar van Oz (The Wizzard of Oz), tekenfilm serie. Afl.: Niet met alle beesten kun je feesten 19.24 De baas in huis? (Who's the boss?), Amerikaanse comedyserie. Afl.: Ange la's eerste vechtpartij. Sa- mantha heeft van haar va der geleerd goed van zich af te bijten, en gelijk erop los te timmeren. Maar wanneer dit Jonathan overkomt, wordt Angela erg boos NOS 20.00 CD Journaal en weerover- zicht VARA 20.28 CD Zeg 'ns AAA, comedy serie met o.a. John Leddy. Manfred de Graaf en Hans Cornelissen. Door het lan ge verblijf van Annie Kalk man ten huize van de fami lie Dobbelsteen, raakt ie mand in grote verwarring. Gert-Jan heeft ondertus sen twee aanbiedingen voor een baan 20.55 STER-reclame 21.02 Drie vrouwen, informatief programma met amuse ment, politieke discussie en 'Het Hollands Kwartier tje'. Presentatie: Astrid Joosten, Ati Dijckmeester en Marjolijn Uitzinger 22.02 Achter het Nieuws, actua liteitenrubriek 22.32 Kir Royal, vijfdelige Duitse satirische serie over geld en schandalen, roddel en sensatie, kunstenaars en parasieten, kortom over het leven in de Beierse hoofdstad. Afl. 3: Vaarwel Claire. Voordat de compo nist Friedrich Danzinger sterft, wil hij nog zijn grote liefde uit vroeger tijden ontmoeten. Een goed ver haal dus voor de rubriek van Baby Schimmerlos DVG 23.32 Nieuw leven in de drukke rij. Presentatie: Jan Vis NOS 23.47 Journaal 23.52 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 FEDUCO 17.40 Rekenen (2) 17.55 Nederlands Taal, tekens en regels. Afl. 18: Enkel voudig en samengestelde zinnen NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 TJeugdjournaal 19.00 Journaal HV 19.12 Kwartslag: De kont tegen de krib, serie gesprekken met mensen die een princi piële beslissing durven te nemen zelfs als dat in hun eigen nadeel is. Deel 3: Ageeth Scherphuis praat met Theo van Boven, ex- directeur mensenrechten bij de VN TROS 19.27 Op volle toeren. Chlel Montagne presenteert de Nederlandstalige Top 5 20.20 Kijk TV, populair-weten- schappelijk programma gepresenteerd door Wub- bo Ockels 20.35 Op vleugels van de Ade laar (slot), driedelige Ame rikaanse miniserie van An drew V. MacLaglen. naar het gelijknamige boek van Ken Follett. Met o.a. Burt Lancaster, Paul Lemat en Richard Crenna. Tijdens de chaos van de bestor ming van de gevangenis zijn Bill en Paul ontsnapt. Zij zijn vrij, maar voor hoe lang? Samen moeten ze proberen over de grens te komeo NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden TELEAC 22.50-23.20 Personal computer 2(1) teletekst Tik tak, kinderprogramma (herh.) Ptona. Afl.: Plons en de fazant (herh.) 10 De kleinste zwerver (The litt lest hobo). Amerikaanse jeugd serie over de belevenissen van een Duitse scheper. Afl.: Terug naar de natuur Merlina, Vlaamse jeugdserie. Afl.: De vampieren van Ra- vensburg (herh,) *55 E Comedy Capers. Afl.: IJs in overvloed (Thin ice), korte ko mische film met Billy Bevan 10 Uitzending door derden. Pro gramma van het Vrije Woord lod 40 Mededelingen en program ma-overzicht t é(45 Nieuws 10 Paradijs verdaagd (Paradise postponed, slot). Engelse tv- serie van Alvin Rakoff, naar h'jn het gelijknamige boek van John Mortimer. Met Michael Hordern, Jill Bennett, Colin Blakely. Afl. 12: De Simcox er fenis 10 Wikken en wegen, consumen tenmagazine. Presentatie: Miel Louw. Elvire Deprez en Luc van de Put 05 Terugblik: Chansongala (1). muziekprogramma m.m.v. het Combo o.l.v. Jan Hautekiet (stereogeluid via Radio BRT 1) eii55-23.15 Nieuws en Coda: Hai- koe, van Herwig Verleyen HRT 2 i Leven met reuma. Afl. 5: Reu ma bij kinderen i Zonen en dochters (Sons and Daughters). Australische tv-se- rie met Rowena Wallace, Pat McDonald. Peter Phelps e.a. Lynns komst brengt Kevin in de war Mededelingen en program ma-overzicht i Nieuws Kwidam, videospelletje met Marleen Gordts Extra time, sportmagazine met hoogtepunten uit het afgelo pen weekeinde Rock Power Telly, Duitse (en- gelstalige) tv-serie van Wolf gang Buld. over de strijd tus sen twee muziekstations. Met Tony Scannell, Martin Bucha nan. Sabina Luft e.a. Afl. 3: Monika vermist >-22.30 Fundamenten: Politieke theorie en geschiedenis. Een geprek met Ernst Kossmann. Presentatie: Eric Defoort SC.IËL1 Nouba nouba, gevarieerd kin derprogramma Carrefours, gevarieerd kinder programma Journaal Ce soir, regionaal magazine Quick et Flupke, tekenfilm Journaal Contacts, verkeerstips Ecran-témoin: Le grand coup de chocolat (Herr Herr), Zwit serse speelfilm uit 1981 van Nicolas Gessner. Met Rudolf Bissegger, César Kelser, Wol fram Berger e.a. Aansluitend: Discussie over beursoperatles Laatste nieuws 23.40 Tribunes économique et sociale: La CSC Tagesschau Leute mit Verhdltnissen. Spe len en gesprekken met als the ma oma/kleinkind Der kleine Vampir, kinderse rie. Afl.: Geiermeier ist überall Tagesschau Hier und Heute, regionaal ma gazine Kontakt bitte, tv-serie. Afl.: Treffpunkt Waschsalon Remington Steele, tv-serie. Afl.: Zahn um Zahn.) Programma-overzicht mTagesschau Die Wilsheimer, zesdelige tv- met Hansjörg Felmy. Gila von Weitershausen. Ulrike Stürzbecher e.a. Afl. 1: Ein Dorf in Frankfurt. Ondaks alle protesten van de bewoners wordt Wilsheim bij Frankfurt ingelijfd. De bouwondernemer Jean Ziegler is zich echter van het begin af aan bewust van de voordelen die dit kan ople- Ein Platz an der Sonne, be kendmaking van de weekwin- Gloriabamba ein Indianer- dorf, eine Urwaldstrasse und der sogenannte Fortschritt, filmreportage over het leven van de Ashaninca-indianen in Peru en de vooruitgang Harald Eddi, sketches met Harald Juhnke en Eddie Arent Tagesthemen, actualiteiten Das Nacht-Studio: Zdrtliche Stunden (Dulces horas). Spaanse speelfilm uit 1981 met Inakl Aierra, Assumpta Serna, Pedro Sempson e.a. Regie: Carlos Saura. De 50-jarige Juan probeert de onverwerkte ervaringen uit zijn jeugd alsnog te verwerken door middel van een theaterstuk. Hij wordt hals over kop verliefd op de jonge Toneelspeelster die hij voor de rol van zijn moeder heeft geko- 00.45 Tagesschau 00.50 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 Programma-overzicht Heute I Christsein im Alltag, informa tieve serie over geloof in alle daagse situaties. Afl. 1: Vrien- Die Schilfpiraten, tv-serie naar de verhalen van Arthur Ranso- me. Met Henry Dimbleby. Ri chard Walton. Caroline Dow ner e.a. Afl. 6: Ein schlimmer Verdacht Heute i Tele-lllustrierte. Actuele the ma's. sport en amusement SOKO 5113, politieserie met Werner Krelndl. Heinz Bau- mann, Wilfried Klaus e.a. Afl.: Supermarkt CD Ondertiteling via TeleTekst. (3 Tweetalige of stereo-uitzen- E Zwart/wit-uitzending. Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (D Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. E! Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Désirée Nosbusch speelt de hoofdrol in de tv-film 'Die Klet- te'. Duitsland 2 om 19.30 uur. 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Die Klette, tv-film naar de ro man van -ky Co. met Désirée Nosbusch, Peter Sattmann, Eléonore Weisgerber e.a. De 40-jarige Lachmund, leraar in de provinciestad Bramme redt een jong meisje dat zich voor de trein wil werpen. Wanneer hij haar in het ziekenhuis op zoekt bemerkt hij tot zijn schrik dat het meisje volledig op hem gefixeerd geraakt Is. Ze beschouwt hem als een soort aartsvader, of misschien nog meer? 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-journal 22.10 Dan kleine Fernaehapiel: Vi- deoapiele II, videokunst van Dean Winkler, John Sanborn, Jean Claude Riga e.a. 22.50 Ein mutiger Mann, Franse tv- film uit 1979. met Ronny Cout- teure. Alain Floret. Gérard Buhr e.a. Regie: Maurice Falle- vic. Yvon Dikkebusch, eigenaar van een bistro, voelt zich in zijn bestaan bedreigd door de op handen zijnde sluiting van de naölj gelegen brouwerij. De arbeiders behoren namelijk tot zijn stamgasten. Hij laat het er niet bij zitten en verschaft zich toegang tot de leiding van de brouwerij 00.10 Haute DUITSLAND 3 I Schule und Median l Telekolleg II, cursus psycholo gie. Afl. 10: Denken en fantasie Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau i CDLindenetraBe, tv-serle met Ralmund Gensel, Selma Bal- dursson, Sybille Waury e.a. Afl.: Die schwere Stunde (her haling van gisteren) Gesucht - Gefunden Hinter den Schlagzeilen: Flexibel in die Zukunft? Re portage over de arbeidstijdver korting i WDR-TV-Spiel: Budapester Legende, Hongaarse tv-film van Istvan Szabo. Met Andras Balint. Agl Mészaros. Karoly Kovacz e.a. In het na-oorlogse Boedapest proberen de overle venden een tram en zijn tram rails weer te repareren. De tram wordt voor hen een sym bool van wederopbouw. Herh Laatste nieuws BBC t 17.20 Jackanory, kinderprogramma 17.30 The Mysterious cities of gold, jeugdserie 17.55 John Craven's newsround, jeugdjournaal 18.05 CD Blue Peter, informatief kin derprogramma 18.35 Rolf Harris's cartoon time, te kenfilms 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, praatprogramma met Terry Wogan 20.35 Head of the class, Amerikaan se comedyserie. Afl.: Back to the future 21.00 CD Wildlife on one, natuurserie van David Attenborough. Afl.: Ladybird, ladybird 21.30 CDDon't wait up, comedyserie 22.00 Journaal en weerbericht 22.30 Panorama, actualiteitenrubriek 23.10 CDThe Monday Film: The changeling, Canadese speel film uit 1979 van Peter Medak. Met George C. Scott, Trlsh van Devere. Melvyn Douglas e.a. Een weduwnaar betrekt een oud huis waarin de geest van een kind blijkt rond te waren 00.55 Weerbericht BBC 2 17.30 Reputations: R.A. Butler 18.20 Did you see...? Discussies over deze week uitgezonden tv-pro- gramma's 19.00 Matt Helm: Murderer's row, Amerikaanse speelfilm uit 1967 van Henry Levin. Met Dean Martin, Ann-Margret. Karl Mai den e.a. Superspeurder Matt Helm krijgt de opdracht een ontvoerde uitvinder te bevrij- 20.40 A year with Fred, serie repor tages gezien vanuit het oog punt van Fred Dibnah, hoogte werker van beroep. Afl.: Relief, ecstacy magie 21.10 Horizon, documentaireserie. Afl.: Police stress - The John Wayne syndrome 22.00 French A Saunders, variété- show van Dawn French en Jen nifer Saunders 22.30 Moonlighting, misdaadserie met Cyblll Shepherd, Bruce Willis en Alyce Beasly. Afl.: Symphony in knocked flat 23.15 Hello mum, komische sket ches met Helen Lederer, Ar nold Brown, Nick Wilton, Clive Mantel e.a. 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35 Tele-journal 01.00-01.30 Open Universiteit ITV How dare youl Roadrunner, tekenfilmserie The Secret World of Polly Flint Emmerdale Farm Nieuws About Anglia Survival, natuurfilmserie Wish you were here...? Coronation Street, dramaserie The Brothers McGregor World In Action Intimate Contact Nieuws Anglia Reports In Search of The Past Promises and Piecrust I Shall Always Remember SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 E Dennis, comedyserie. Den nis' tool chest 18.30 Gidget, comedyserie 19.00 Three's Company, comedyse rie ger 20.25 Police Story, gedramatiseerde politieserie 21.20 Sky Motorsport News 22.00 Italiaans voetbal 23.00 NHL Ice Hockey 1987/87 00.00-01.00 0 The American Show, met David Jensen (herh.) SUPER CHANNEL (In sommige gemeenten gecombi neerd met TV 5) 17.00 El Countdown, met Adam 18.00 Young Sherlock: The mystery of the Manor House, tv-serie over de jeugdjaren van Sher lock Holmes 18.30 SCA Urchins 19.00 Busman's Holiday, beroepen- quiz met Julian Pettifer 19.30 Survival, natuurfilmserie. Afl.: Mensen van de Kalahari 20.30 Three of a kind, cornedyshow met Tracey Ullman, David Copperfield en Lenny Henry 21.00 Thousand skies 22.00 Super Channel News 22.30-23.30 Super Sport, overzicht van het Engels voetbal 01.30 E) Nino Firetto 02.00 E Amanda Redington 03.00 E) Martin Buchanan 04.00 El Music Box live, met Simon Potter 05.00 E) Countdown, met Adam 06.00-07.00 E The Face TV 5 16.05 Klimbo, kinderprogramma 16.20 Le coeur d'un autre, docu mentaire 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres, spelprogramma 19.00 Klimbo 19.15 Peau de banane, tv-serie 19.38 Heritage de l'espace 20.38 Making of Daniel Lavole, i sementsprogramma 21.28 Nouveau monde, weekover zicht van Canadees nieuws 22.00 Nieuws 22.30 Magazine Quebec-Canada 23.00-00.00 Pierre Nedeeu rencon tre... NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 14.30 E The adventures of Marco Polo, Amerikaanse speel film uit 1938 van Archie Mayo 16.10 AVRO Service, gevarieerd informatief magazine met de rubrieken 'Kokke rellen' en om 16.25 'Service Salon' NOS 17.30 V>6-Journaal AVRO 17.46 Toppop, popprogramma met Bas Westerweel en Leonie Sazias DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Info Verbraucher 10.00 Heute 10.03 Liddl 17, film uit de serie 'Priester' (herh.) 10.50 Essen wie Gott in Deutschland 11.15 Die Wils heimer, tv-serle. Afl.: Ein Dorf in Frankfurt 12.15 Gott und die Welt 12.55 Persoverzicht 13.00 heute 13.15 E Teletekst-overzlcht 15.20 Tagesschau 15.30 Liebe, Schmerz und tod: Die letzten Jahre, filmpor tret 16.45 El Spass am Dienstag 17.15 ARD-Sport extra. WK kunstrij den op de schaats te Cincinatti 17.44 Früherkennung lohnt sich 17.45 Ta gesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Pfiff, sportprogramma 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Teufels Grossmutter, tv-serie BBC 1 07.55 Nieuwsoverzicht 08.00 Break fast time 09.40 All in the day, geva rieerd dagprogramma met informatie ve programma's, tv-series en kinder programma's. leder uur nieuws en weer 15.05 E Hollywood Star MoVie: Kid Galahad, Amerikaanse speelfilm uit 1937 van Michael Curtiz16.50 Children's BBC 17.10 The hunter 17.15 Jackanory ITV 07.15 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Tickle on the Turn 13.10 Rainbow 13.30 Getting on 14.00 Nieuws 14.30 Bullman 15.30 Daytime 16.00 Cross Wits 16.30 The young Docotors 17.00 Button Moon 17.10 Batfink 17.20 He-Man and Masters of the Universe SKY CHANNEL 07.25 The DJ Kat Wake-Up Club 07.30 The DJ Kat Show 08.30 B Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 Ask Dr. Ruth 14.30 Three's Company 15.00 B Sky Trax. Pop muziek 17.00 The DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Hippo, kindermagazine 08.00 B Amanda Redington 09.00 Sons and Daughters, Australische tv-serie 09.30 Massage 10.00 Follow Me 10.15 You are what you eat 10.30 Survival, natuurfilmserie 11.30 B Ni no Firetto 12.30 B Martin Buchanan 13.30 Living body, documentaireserie 14.00 Sons and Daughters 14.30 Hippo (herh.) 15.30 Rentaghost 16.00 E) Music Box live, met Simon Potter 17.00 El Countdown, popprogramma gepresenteerd door Adam Curry RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio. 19.02 Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: KRO's Jazz Connection. 22.02 Goal. 22.50 Bewogen grensgangers. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02 AVRO's Nachtdienst. 06.02 Auto in? AVRO aant RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 EO: Tijdsein. 18.25 Kom er eens uit. 18.50 De wolkenwagen. 19.00-07.00 Zie radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 AVRO: De zwevende hemel. 20.02 Vraag het Visser. 22.02 Candlelight. RADIO 4 18.02 VARA: Blazers magazine. 18.30 De Klassieken. 20.00 Nieuws. 20.02 De VARA Matinee. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00 het zout in de pap. RADIO 5 18.10 VARA: Chips die je niet kuni eten, vervolg. 18.20 PP Uitzending van de WD. 18.30 NOS: Programma voor blinden. 18.40 Kleine zendgemachtigden. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Biotechnologie. 21.00 Doelgericht ondernemen. 21.30 Por Favor (herh.). 22.00 Ca va? (herh.). REGIONAAL Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel op 88.1 Mhz) 18.00 Hindoestaans 18.30 Marokkaans 19.15 Turks 20.00 Muziek voor Migranten. Radio Rijn mond: 16.30 Radio Rijnmond Getapt, talkshow. 17.00 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Mohajlrin, voor Marokkanen. 20.03 Tropical. 21.03 Supermachten: USA (herh.). 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Maneuvers in het donker. 23.30-02.00 Twee tot twee BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Folk. 19.00 Kroniek 1. 19.45 Muziek van onze tijd. 20.30 EBU-Multlplex. 22.30 Blues en jazz. 23.15-23.45 Kamermuziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo. 07.15 Het levende woord. 07.33 Echo. 08.50 Postbus 900. 09.05 Even bijkomen. 10.02 KRO's Schone Kunsten. 10.05 In antwoord op uw schrijven. 11.02 KRO's Schone Kunsten. 11.05 Met de KRO, met Anne. 12.05 KRO's Schone Kunsten. 13.08 Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto In? AVRO aan 09.03 EO: De Muzikale Fruitmand. 10.03 Vrouw zijn. 11.30 Ik zou wel eens willen weten. 11.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 12.03 Lunchtime-magazlne. 13.03 Tijdsein. 13.30 VPRO: Het Gebouw. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Holland worgt wakker). 09.03 Angelique. 10.03 Wessel van Diepen. 12.03 VARA's Steen Been Show. 14.03 Twee meter de lucht in. 16.03 De verrukkelijke vijftien. RADIO 4 08.00 Nieuws. 06.02 TROS: Een goede morgen met. 10.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Concertzaal. 12.30 Nieuwe klassieke platen. 13.00 Nieuws. 13.02 De klassieke Top 10. 13.30 Belcantorium. 16.00 NCRV: Het Kunstbedrijf. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Rotterdam. 10.00 TELEAC: Tekenen en schllde- 10.30 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 11.20 Aandachtig. 11.30 Dagvaardig. 11.40 In beweging. 12.00 Nieuws. 12.05 Schone wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 Nederland en zijn buren. 13.25 Anders vlieg je eruit. 13.45 Dag. dag! 14.00 Leerspeige! 15.05 Studio 55 16.00 NOS: Op de rand van het recht. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Actualiteiten met weer. verkeer, ochtendbladen en reporta ges. 12.00-13.00 Lunchprogramma met actualiteiten, land- en tuinbouw (12.30). voorstelling van de dag (12^0) regionaal nieuws, regionale vacature-bank en 'Hebbes'. Radio Rijnmond: 07.30. 08.00 en 08.30 Re gionaal nieuws, weer en verkeer. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor 14.03 78 toeren tijd met Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Sjapoo. 08.12 Pluche Palace. Rendez-vous. 10.03 Broccoli. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Toemaatje. 13.15 Onvergetelijk. 13.45 Orgelrecital Ivan Guillni. 14.00 De gewapende man. 17.00 Focus BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Kamerorkest van de BRT. 12.00 Tafelmuzlek. 13.10 Actueel. 13.30 Muziek In de middag. 14.10 Alexander Borodin. 15.30 Intermezzo.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11