[ran-revolutie decor voor pannende reddingsactie j Satelli r ïtfADIO/TELEVISIE ecidócgotvtant VRIJDAG 6 MAART 1987 PAGINA 2.1 3lalmö-Ajax oisschien de tv LVERSUM - NOS-tv is i plan het uitgestelde tref- Jï tussen Malmö en Ajax di kt op tv te brengen. Deze Idstrijd wordt zaterdag 14 iart gespeeld. De uitzen- fcg begint dan om 14.55 uur I Ned. II. De enige die nog fet in het eten kan gooien is |KNVB. Diè moet nl. geen waar hebben tegen deze lending. Bezwaar zou innen worden ingebracht [or de clubs in de zaterdag- jnpetitie. Zeven minuten per dag gebruik van Teletekst HILVERSUM Van de mogelijkheid om via teletekst informatie te ontvangen, wordt door zeven van de tien bezitters van zo'n toestel ook regelmatig, d.w.z. één of meer dagen per week, gebruik gemaakt. Gemid deld besteden zij daar zeven minuten per dag aan. Slechts in 8 pet. van de huishou dens maakt niemand gebruik van het medi um. Van de mensen met een teleteksttoestel zegt 88 pet. de volgende keer weer een toe stel met deze mogelijkheid aan te schaffen. Aldus blijkt uit een onderzoek van de NOS. Ouderen maken minder vaak gebruik van teletekst dan jongeren, maar als ze kijken besteden ze er meer tijd aan. Mannen kijken vaker dan vrouwen en mensen met een hoge opleiding vaker dan laag-opgeleiden. Evenals in de voorafgaande jaren zijn de nieuws-, weer- en sportrubriek het meest bekend, het best bekeken en het hoogst ge waardeerd, maar er wordt meer dan in voorafgaande jaren gebruik gemaakt van de informatie over radio- en televisieprogram ma's. Niet alleen bezitters van een teletekst-toe- stel profiteren van de informatie: tweederde van de teletekst-kijkers krijgt weieens een verzoek van een niet-teletekstbezitter om bepaalde informatie op te zoeken. Vaak gaat het om gegevens over Schiphol, het weerbe richt of sportnieuws, maar het gaat ook wel om winnende lotnummers, beursberichten, verkeersinformatie, oplossingen van exame nopgaven e.d. ZWEEDSE NACHT MET GOSPELMUZIEK HILVERSUM Op woensdag 11 maart a.s. vindt in Papendrecht een speciaal concert plaats met drie topgospelartiesten uit Zweden, te weten Ingemar Olsson. Charlotte Höglund en Per Erik Hallin. Deze zgn. „Swedish night" wordt georganiseerd door de Rotter damse Stichting Continental Sound, in samenwerking met het jon gerenblad Paperclip en NRCV's Gospelrock. Het evenement vindt plaats in de Bethlehemkerk aan de Van de Palmstraat in Papen drecht en begint om 20.00 uur. Informatie over kaartverkoop kan worden verkregen via telefoonnummer 010-4211098 en plaatselijk via 078-151080. Deze „Swedish night" is een onderdeel van een grote Europese toernee die drie unieke Zweedse muzikale talenten op één podium bijeenbrengt. Zo speelde Per Erik Hallin een jaar lang in de band van niemand minder dan Elvis Presley. Zanger-tekstschrijver In gemar Olsson is ook een oude rot in het vak. Al achttien jaar lang staat hij op de bühne en hij maakte al tien LP's in rock- en popstijl. Ingemar toert regelmatig door Europa en ook de Verenigde Staten. De 23-jarige Charlotte Höglund is de jongste van het drietal. Zij brak pas twee jaar geleden goed door in Zweden, maar is al vanaf haar zesde jaar bezig met muziek. )N WINGS OF EAGLES" MINI-SERIE MET BURT LANCASTER LVERSUM Een handje- zakenlieden slaagde er in twee Amerikaanse bputerdeskundigen uit de jaar bewaakte Gasr-bajes in jheran te bevrijden. Op dit geven baseerde journalist en illerschrijver Ken Follett boek „On Wings of [gles". De TROS brengt, nog i jaar na de Amerikaanse femière, de mini-serie in drie üen op het scherm (vrijdag: jd. II om 22.50 uur). De lofdrol wordt vertolkt door |rt Lancaster als de koele juli" Simons. j gevaarlijke reddingsactie, e onder leiding stond van ei- naar-directeur H. Ross Perot in het computerbedrijf EDS, [rd in 1982 het grote voor leid voor operatie „Blue jght". Ex-president Carter een speciaal getraind com- Bndo-team de opdracht de jnerikaanse gijzelaars uit de nbassade in Teheran te be lijden. Maar wat aanvanke- k een succes had moeten -fcrden voor Carters buiten- ndse politiek, werd een grote jslukking. Acht Amerikanen Inden bij deze actie de dood. jllet besteedde twee jaar aan research voor zijn boek. Hij __rak met alle betrokkenen 3 de ontsnapping van de 'ee zakenmannen in 1979 pgelijk hebben gemaakt. Het sultaat werd al snel een best- jler, evenals de verfilming yan. Het verhaal begint in eember 1978. De Islamiti- ne revolutie in Iran is net tonnen. Massale demonstra te op straat zijn aan de orde van de dag. Het gehate bewind van de Sjah wankelt op zijn grondvesten. Er heerst grote onduidelijkheid over de vraag wie nu eigenlijk aan de macht is en in die chaos probeert ie dereen de touwtjes in handen te krijgen. Intussen krijgen de succesvolle Amerikaanse za kenlieden in het land de zwar te piet toegespeeld. Nachtmerrie Voor hen begint de nachtmer rie als twee topfunctionarissen van het computerbedrijf EDS, Paul Chiapparone (Louis Gi- ambalvo) en Bill Gaylord (Jim Metzier), met hun families op het vliegveld in Teheran aan komen om te vertrekken en ze worden tegengehouden. Het tweetal moet zich onmiddellijk melden bij het ministerie van Volksgezondheid in Teheran, waar ze door een fanatiek heerschap worden onder vraagd. Deze laat hen zonder enige vorm van proces gevan gen zetten en bepaalt eigen handig een grote som losgeld: EDS moet dertien miljoen dol lar op tafel leggen. Thuis aangekomen horen de beide echtgenotes via Ross Pe rot (Richard Crenna) wat er met hun ega's is gebeurd. De twee vrouwen zijn diep ge schokt en weten ook niet goed wat ze met de situatie aan moeten. Het pijnlijkste is mis schien wel dat zij nu de beslis singen moeten nemen en niet hun mannen. Ross Perot zet intussen alles op alles om de mannen vrij te krijgen. Als dit via de officiële wegen niet lukt, besluit hij het recht in ei gen hand te nemen. Kolonel Arthur D. „Buil" Simons moet er aan te pas komen de bevrij dingsactie te leiden. De Viet- nam-veteraan begint meteen met de training van een team, dat alleen uit zakenlieden van de ESD bestaat. Met behulp van de jonge Iraanse werkne mer van het bedrijf Rashid, (een overtuigende rol van de Portoricaan Esai Morales), wordt er een poging gedaan de gevangenen te bevrijden. Maar daarmee zijn ze het land nog niet uit. Karakter Regisseur Andrew V. McLa- glen ging bij het maken van „On Wings of Eagles" zeer realistisch te werk. Door mid del van knap verfilmde massa scènes waarin demonstraties en confrontaties met het leger elkaar afwisselen, wordt het chaotische Iran-decor gescha pen waarin de gebeurtenissen zich zullen afspelen. Boven dien zet hij schrille tegenstel lingen neer. Terwijl de beide echtgenotes genieten van een overvloedig nieuwjaars-diner, proberen Chiapparone en Gaylord in de gevangenis het natte, slappe voedsel met af schuw naar binnen te werken. Angst, sensatie, opwinding en spannende muziek domineren de reeks waarin realiteit en fantasie hand in hand gaan. Ook de locatie is bijzonder goed getroffen. Mexico City en 'Toluca kunnen zonder meer worden verwisseld met het ruige landschap in Iran. Burt Lancaster als de koele „Buil" Simons en Richard Grenna als multi-miljonair Ross Perot in de soms spannende mini-serie „On Wings Of Door de introduktie van een groot aantal personages heeft de mini-serie even tijd nodig om op gang te komen. De meeste karakters blijven ech ter erg vaag. Alleen de rollen van Burt Lancaster en tegen speler Esai Morales komen goed uit de verf. Lancaster was dan ook erg tevreden met zijn heldenrol. Hij gelooft dat iedereen een held nodig heeft, omdat dit nu eenmaal een psy chologische behoefte van de mensen zou zijn. De filmster typeert de man die hij in de serie speelt als een belangrijke, positieve held en een legenda rische figuur. Het zachte ka rakter en de manier waarop Simons zich persoonlijk voor zijn manschappen inzette, sprak Lancaster enorm aan. Volgens hem waren het deze karakter-eigenschappen die Simons missie naar Teheran deden slagen. Gedetailleerd Multi-miljonair Ross Perot was erg verrast over de gedetail leerde aanpak van „On Wings of Eagles", toen hij een kijkje op de set kwam nemen. De Texaan zei niet erg veel slech te herinneringen te hebben overgehouden aan de overval op de gevangenis in Teheran. Volgens hem wogen deze in elk geval niet op tegen het fij ne gevoel iets voor Amerika nen te hebben gedaan. De ei genaar-directeur van ESD gaf toe dat iedereen angst had ge kend tijdens de reddingsactie. Maar die paniek smolt als sneeuw voor de zon toen de bevrijding van de twee top mannen een feit was. MARGUERITE FEENSTRA NEDERLAND 1 TROS 15.35 Roaco leest voor 15.55 De TROS Blufahow, spel- programma met Hans Ka- zèn 16.45 TROS Pop Formule, pop programma met Linda de Mol en Jeroen Soer NOS 17.30 1A6-Journaal TROS 17.46 TROS Sport 18.10 Tros Wondere Wereld, wetenschappelijk pro gramma van Ger Roos en Chriet Titulaer TELEAC 18.30 Cursus Biotechnologie TROS 19.00 All, Amerikaanse comedy serie. Afl.: Rijjijofrijik? Lynn mag de auto mee voor een avondje uit, maar voor die tijd gaat hij kapot. Alt en Lynn nemen nu eni ge besluiten die grote ge volgen hebben 19.25 IXMijn geheim, amuse mentsprogramma waarin vier bekende Nederlan ders proberen geheimen te ontfutselen aan wonder lijke. grappige en gewone mensen. Presentatie: Ro bert Long NOS 20.00 m Journaal en weerover- zicht TROS 20.28 TROS Moordspel (slot), serie van zes spelprogram- ma's o.l.v. Ron Brandste- der, waarin een panel van bekende Nederlanders en het publiek een moord' moeten oplossen. Afl. 6: Riskant Roulette, met o.a. Jules Croiset, Sjoerd Pley- sier en Carola Gijsberts van Wijk 22.10 STER-reclame 22.15 Het Nationaal Geschenk, serie korte programma's ter ondersteuning van het nationaal geschenk, dat op 30 april a.s. wordt aange boden ter gelegenheid van het 50-jarig huwelijk van het prinselijk paar 22.20 TROS Aktua, actualitei tenrubriek 22.55 Op vleugels van de ade laar (On wings of eagles, 1), driedelige Amerikaanse miniserie naar de roman van Ken Follett. Met o.a. Burt Lancaster, Richard Crenna en Paul LeMat. Te heran is tijdens de winter 1978 in de ban van de re volutie. De in Iran wonende buitenlanders haasten zich terug naar hun vaderland. Bill Gaylord en Paul Chiap parone. twee top-employ- és van de firma E.D.S., worden echter gearres teerd en in de gevangenis gegooid. Het losgeld be draagt 13 miljoen dollar (deel 2: morgen, zie elders op deze pagina) NOS 00.20 Journaal 00.25 Nieuws voor doven NEDERLAND2 NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort 18.30 Sesamstraat 18.45 IE Jeugdjournaal 19.00 Journaal KRO 19.12 Hints, spelprogramma met Frank Kramer 19.40 Harry en Tonto, Ameri kaanse speelfilm uit 1974. van Paul Mazursky. Met o.a. Art Carney, Ellen Bur- styn, Melanie Mayron en Geraldine Fitzgerald. De 70-jarige weduwnaar Har ry trekt met zijn kat Tonto weg uit New York en pro beert bij zijn kinderen een onderkomen te vinden 21.30 (EGeen kerk in Ausch witz..., documentaire van André Truyman over een poging Joden en Christe nen tot elkaar te brengen, met Auschwitz als achter grond 22.10 Praten met de minister president NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Daar sta ik voor, serie dis cussieprogramma's onder leiding van Erik Jurgens. Thema: Verantwoordelijk heden en mogelijkheden van journalisten in de Der de Wereld. Gast: Mochtar Lubis, Indonesisch journa list 23.26 Spot El Salvador 23.28 Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven KRO 23.35-01.20 Hombre, Ameri kaanse speelfilm uit 1967 van Martin Ritt. Met o.a. Paul Newman, Frederic March en Richard Boone. Een blanke man. opge voed door de Apachen, moet kiezen tussen twee culturen Simone Kleinsma is één van de panelleden in 'Hints'. Ned. 2 om 19.12 uur. RT 1 .55 Nieuws in teletekst DO Tik Tak, kinderprogramma .05 De Snorkels, Amerikaanse te kenfilmserie over kleine wezen tjes die onder water leven k30 Bingo! Hitparadeprogramma met o.a. de bingo-clip van de week. overzicht van de top 50 en een studiogast. Presentatie: Bart Peeters en Paul de Groe- 115 Uitzending door derden. Pro gramma "van de Socialistische Omroepvereniging i.40 Mededelingen en program ma-overzicht 15 Nieuws ,10 Weerbericht Het einde van een imperium (End of Empire), Engelse docu- imentalreserie over de tanende Britse invloed in de overzeese gebieden. Aft.: Rhodesië .15 Extra-time, sportmagazine .45 Stuart Burrows sings, muziek programma met Stuart Bur rows vanuit de Finlandia Hall 1U te Helsinki. M.m.v. Merja Wirk- ILkala, het Tapiola-koor, Helsinki Children's strings en het Fins Radio- en Symfonie-orkest o.l.v. Robin Stapleton 23.00 Nieuws en Coda: Hai- koe van Willy vande Walle AT I45 Babel, migrantenmagazine 00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se- rie. Barbara en Gordon zijn ge- j schokt door een bericht van 1 Stephen. Fiona dwingt John 1 nog eens na te denken over zijn gevoelens voor Jill J.23 Intermezzo. Oracion por todos van A. Bamos, uitgevoerd door Raphaëlla Smits (herh.) 25 Oshin, Japanse tv-serie .40 Programma-overzicht 45 Nieuws 10 Weerbericht ,20 Kwidam, videospelletje 25 Première, filmnieuws met Jo Röpcke 1.00 Is er een piloot in het vlieg tuig? (Airplanel). Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Jim Abrahams. David Zucker en Jerry Zucker. Met Robert Hays. Robert Stack. Lloyd Bridges e.a. Onwaarschijnlijke toestanden in het vliegtuig van j L.A. naar Chicago. De (knots- i' gekke) bemanning en de (zéér I bizarre) passagiers krijgen te I maken met voedselvergiftiging i.20-22.40 Filmspot, achtergrond informatie bij de filmactualiteit ITBF 1 Jl ■30 Nouba nouba ■00 Carrefours week-end •03 Ce soir, regionaal magazine ■27 Quick et Flupke, tekenfilm 30 Journaal .00 Nickel Odéon, spelprogramma .25 Grand Ecran: Damien La malediction (Damien - Omen II), Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Don Taylor. Met Wil liam Holden. Lee Grant, Lew Ayres e.a. 10 Laatste nieuws 23.40 Rox Box, popprogram ma met Ray Cokes DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Viechereien, filmreportage 16.15 Die Flucht des Pumas (Run cougar, run). Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Jerome Courtland. Met o.a. Alfonso Arau, Stuart Whitman en Dou glas V. Fowley 17.45 Tageschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Solo für 12, spelprogramma 19.00 E WWF-Club, amusements programma gepresenteerd door Marijke Amado 19.57 Programma-overzicht 20.00 CETagessehau 20.15 El Die Feuerzangenbowle, Duitse speelfilm uit 1944 van Helmut Weiss. Met o.a. Heinz Rühmann, Karin Hlmboldt en Erich Ponto. Een jonge suc cesvolle schrijver laat zich door vier oudere heren overre den: omdat hij slechts les heeft gehad van een huisleraar, moet hij zijn middelbare schooltijd maar eens inhalen. Het gevolg is dat hij naar het plaatselijke gymnasium gaat en daar de ene streek na de andere uithaalt 21.50 Gott und die Welt: Ich kann kein Koreaner eein, reportage 22.30 Tageethemen, met o.a. Bericht aus Bonn 23.00 Heut'abend... Die ARD Talk show mit Joachim Fuchsber- ger. Met als gaste Wencke 23.45 Nachstes Jahr, selbe Zelt (Same time, next year), Ameri kaanse speelfilm uit 1978 van Robert Mulligan. Met Alan Alda, Ellen Burstyn, Ivan Bonar e.a. Californië 1951: In een klein motel aan de kust leren twee gasten elkaar tijdens het avondeten kennen. Hoewel beiden gelukkig getrouwd zijn. worden ze de volgende och tend samen in één bed wak ker. Bij het afscheid besluiten ze elkaar het jaar daarop weer te treffen: zelfde plaats, zelfde tijd 01.40 Tagesschau 01.50 Nachtgedankan DUITSLAND 2 16.30 Freizeit.~ und was man da- raus machen kann, vrijetijds- magazlne. Thema's: 1. Wed strijd Goldener Freizeit-Fuchs. Vldeografieren - maak Uw ei gen televisieprogramma. 2. Boekbinderskunst. 3. Bruno's kooktip: Sybille Nicolai 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actualiteiten. sport en amusement 17.45 Ein Engel auf Erden (Highway to heaven). Amerikaanse tv-se rie met Michael Landon, Victor French e.a. Afl.: Auf den Schwingen der Llebe 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal, reportages van buitenland-corresponden ten. Presentatie: Horst Kalbus 20.15 EEin Fall für zwei, misdaad serie met Günther Strack, Claus Theo Gërtner e.a. Afl.: Zahltag. Drie actienjarige scho lieren beroven een bank. Ze krijgen 17.000 Mark los. maar wel de politie op hun dak. Op hun vluchtweg wordt één van hen aangeschoten en nemen ze een meisje In gijzeling. Be sloten wordt om naar huis te Heinz Rühmann is te zien in de film 'Die Feuerzangenbowle'. Duitsland 1 om 20.15 uur. gaan. aangezien haar vader 21.15 Vorsicht, Fallal Tips ter voor koming van misdaden. Presen tatie: Eduard Zimmermann 21.45 Heute-Journal 22.10 Aspakte, cultureel magazine. Afl.: Der Bildbauer und Lehrer Ewald Mataré, filmportret van de 'entartete' kunstenaar Ewald Mataré t.g.v. zijn ge boortedag, 100 jaar geleden 22.50 Dia Sport-Reportage, met o.a. concours hipplque vanuit Dort- 23.20 E Lolita, Engelse speelfilm uit 1961 van Stanley Kubrick. Met James Mason, Shelley Winters. Sue Lyon e.a. Wanneer Hum- bert Humbert, professor In En gelse literatuur, naar Amerika gaat voor een reeks lezingen, leert hij daar de levenslustige weduwe Charlotte kennen. Haar knappe dochter Dolores, die Lolita wordt genoemd, fas cineert Humbert. Maar Char lotte wordt verliefd op hem en ze trouwen. Later leest Char lotte in zijn dagboek over de ware motieven van Humbert en loopt ze in paniek de straat op 01.50 Heute DUITSLAND 3 del Hallo Spencer, Amerikaanse comedyserie Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Lënder-Menschen-Abenteuer: Traume von der Südsee, do cumentaire over de eilanden van Mictonesië Kulturmetropolen, culturele serie. Afl. 8: Boedapest i Senioren els Experten: Rent- ner helfen jungen Unterneh- men, reportage In bester Gesollschaft, tv-se rie met Giselle Pascal, Wolf Roth. Pierre Michael e.a. Afl.: Schlag auf Schlag. Sophie Ber- nham heeft hoog spel gespeeld en... verloren. Ze is op de vlucht voor de politie en een mysterieuze moordenaar. Ook haar medeplichtige Giorlo wordt het te heet onder de voeten Nachgespielt: Der Schatten- fënger. 'Edward S. Curtis en de Indianen', documentaire over het leven van genoemd antropoloog en fotograaf bij de Noordamerikaanse indianen Laatste nieuws BBC 1 17.20 Jackanory, kinderprogramma 17.30 Think it_ do it 17.55 ffiNewsround extra, nieuws- magazine voor de jeugd 18.05 HGrange hill, jeugdserie 18.35 The Flintstones, tekenfilmserie 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, praatprogramma rond Terry Wogan 20.35 mBlankety Blank, amuse mentsprogramma met Les Dawson 21.00 UlThe Colby's, Amerikaanse tv-serie met Charlton Heston, Staphanie Beacham e.a. Afl.: Bloodlines 21.50 Points of view, discussiepro gramma 22.00 Journaal en weerbericht 22.30 Secret servant (1), driedelige misdaadfilm met o.a. Jill Mea ger, Harvey Ashby erv Charles Dance als Harry Maxim (herh.) 23.25 The late film: The elephant man, Amerikaanse speelfilm van David Lynch uit 1980. Met Anthony Hopkins. John Hurt, Anne Bancroft e.a. 01.25 Weerbericht BBC 2 17.00 Pamela Armstrong, amus- mentsprogramma 17.25 Bazaar, informatieve serie 17.55 Delia Smith One is fun, kook- rubriek 18.10 Horizon, populair-wetenschap- pelijk magazine. Afl.: Can AIDS be stopped, over de werking van het AIDS-virus en het moeizame onderzoek naar een eventueel geneesmiddel (herh.) 19.00 Lassie-cyclus: Countdown, Amerikaanse speelfilm uit 1974 van Dick Moder. Met o.a. Ro bert Bray. Parley Bear en Ri chard Crane 20.10 Under sail 20.30 Ebony, gevarieerd magazine met o.a. aandacht voor de bur gerrechten in Amerika en een interview met regisseur Spike Lee ('She's got to have it") 21.00 On the road, informatieve se rie 21.30 Gardeners' world, magazine over tuinieren 22.00 Now - something else 22.30 Arena, serie culturele docu mentaires. Afl.: The Carravagio conspiracy 23.30 Newsnight, actualiteltenmaga- T-Bag Bounces Back Dangermouse Bellamy's Bugle Blockbusters, spelprogramma Nieuws About Anglia, regionaal maga zine The Newlywed Game Magnum, tv-serle Running Wild A killing on the exchange Nieuws AIDS Helpl Informatief pro- Cross Question Friday Late Film: Love for rent, Amerikaanse speelfilm uit 1979 van David Miller Late Night Final SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films. Presentatie: Linda de Mol en DJ Kat 18.00 E Dennis, comedyserie 18.30 Gidget, comedyserie 19.00 Three's Company, comedyse- 19.30 Spider-Man, avonturenserie. All.: The deadly dust (1) 20.25 Emerald Point N.A.S., drama serie rond een vliegbasis 21.20 A Savage Encounter, speelfilm uit 1970 met o.a. John Parson- son, Lieb Bester en Marcel van Heerden 22.45 Nederlands voetbal (herh.) 23.45 Ask Dr. Ruth, programma over sex. relaties en huwelijk, ge presenteerd door dr. Ruth Westheimer 00.15-01.00 E Monsters of rock, hardrockprogramma (herh.) SUPER CHANNEL (In sommige gemeenten gecombi neerd met TV 5) 17.00 E Countdown, popprogram ma met Adam Curry 18.00 Young Sherlock: The mystery of the Manor House, tv-serie over de jeugdjaren van Sher lock Holmes 18.30 Sea Urchins 19.00 Busman's Holiday, beroepen- quiz met Julian Pettlfer 19.30 Wild World, documentairese rie. Afl.: Green wind, grey sto- 20.30 Three of a kind, comedyshow met Lenny Henry. Tracey Uit man en David Copperfield 21.00 Thousand Skies 22.00 Super Channel News 22.30-23.30 Super Sport, met o.a. Amerikaans basketbal 01.30 E Rockin' at the Speed of Light 02.00 E Power Hour 03.00 E Boogie Box 04.00 E Chart Attack 05.00 E Maximum Music Box 06.00-07.00 B The Face TV 5 Carmina Burana L'ascension de I'Himalaya, sport en vrijetijdsbesteding Calibre, magazine over detec tiveromans Rëcróation, kinderprogramma Des chiffres et des lettres, spelprogramma Embarquement immediat, met o.a. Richard Berry, Diane Tell en Laurent Voulzy Boite aux lettres, boekenma- gazine Calibre, magazine over detec tiveromans Montagne, nieuwsmagazine Nieuws Architecture et géographie sacrée, documentaireserie CE Ondertiteling via TeleTekst. E Tweetalige of stereo-uitzen- E Zwart/wit-uitzending. ■3 Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (9 Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■D Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. I^TVJYIorgen^J RTBF 1 08.30 Nouba nouba, gevarieerd kin derprogramma 09.30 Spreek met ons mee, cursus Nederlands (17 en 18) 10.40 Interwallonie: Spotkania, pro gramma voor Polen 11.20 Interwallonie: Ciao Amici Ciao Europa, programma voor Italianen 12.00-13.00 Rox Box, popprogram ma met Ray Cokes (herh.) DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe- men 10.23 Die Sport-Reportage 10.55 Das waren Hits (herh.) 11.25 Vorsicht, Fallel 11.55 Umschau 12.10 Auslandsjournal 12.55 Presseschau 12.00 Tagesschau 13.15 Programma-weekoverzicht DUITSLAND 2 11.00 E Programma-weekoverzicht 11.30 Christsein im All tag, informa tieve serie over het geloof in alledaagse situaties. Afl. 1: Vrienden 12.00-14.00 Nechbarn in Europa, In formatief magazine voor bui tenlanders en Duitsers (12.00 Turkije, 12.40 Portugal. 13.20 Italië) BBC 1 07.45 Tv-cursussen 09.30 The Hunter, tekenfilm 09.35 Dogtanian 10.00 Saturday Superstore, kinder programma 13.15-18.05 Grandstand, sportpro gramma met o.a. rugby (Enge land - Wales en Frankrijk - Schotland), biljarten en paar- deraces in het Haydock park en te Newburry ITV 07.65 TV-AM 10.25 No.73 12.00 Tarzan 13.00 Nieuws 13.05 Saint and Gresvsie 13.30 Worstelen SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, gevarieerd kin dermagazine gepresenteerd door Andy. Snoot en Crocker 12.05 E Pop Formule, vanuit disco theater 'Escape' In Amster dam. Presentatie: Linda de Mol en Jeroen Soer (herh.) 12.50 E Young, Free Single, met Gary Davies (herh.) 13.35 B The American Show, met David Jensen (herh.) SUPER CHANNEL 07.00 E Rockin' at the speed of light 08.00 Funbus, kindermagazine 11.30 ERox Box, popprogramma met Ray Cokes 12.30-13.30 E Chart attack, over zicht van de Music Box top 40 met Simon Potter RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 16.05 VARA: De Rode Draad. 1902 AVRO: De burgemeester is ja- 20.02 n'SrV: Water en vuur. 21.02 Mengpaneel. 22.02 NCRV-Vrijdag-sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VOO: Stemband. 02.02 Oh, wat een nacht. 05.02 Ook goeiemorgen. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.03 AVRO: Minjon magazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Curry en van Inkel. 22.00 Countdown Café. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 NOS: Aspekten van de Kamer- 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Europees concertpodium. 21.15 Volksmuziek. 22.00 Nieuwe muziek. 22.30 NOS-jazz. 23,00 Het verhaal van de westerka mers in alle toonaarden. RADIO 5 1766 Mededelingen en nieuws. 18.10 EO: België totaal. 18.20 PP: Uitzending van de RPF. 18.30 KRO: Taal en Teken. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 EO: De Bijbel open. 21.00 De Schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 21.40 Theologische verkenningen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 18.30 Radio Rijn mond Getapt, dagelijkse talkshow. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. Omroep Rijn land: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 1760-18.00 Actualitei ten. 18.00 Leiden Lokaal en 20.00- 21.30 Rijnland 'Sport. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT-ensembles. 18.45 Radio Bond. 19.10 Actueel. 19.35 Beraber. voor Turken. 20.03 Imago, jongerenprogramma. 21.03 Klapstool. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Country-side. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 Kamermuziek van R. Strauss. 19.00 Kroniek 2: Magazine. 19.45 Zelden gehoord. 20.30 Radiosymfonieorkest van Frankfurt m.m.v. Heather Har per. sopraan. Gerd Bollmann. spreekstem. Dirigent: David Shallon. 2160 Kamermuziek. 1 Sonate nr. 2 In g Opus 5 nr. 2 Ludwig van Beethoven. 2165 Actualia. 22.15 Jazz In Europa. 23.00-23.45 Pop-3. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 0703-18.00 TROS: TROS Nieuws Show. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 0703 VARA: De Wind. cultureel kin- derprogramma. 07.13 HaJIo Hier Hilversum. 10.03 De Stand van zaken. 1103 Tussen Barend Van Dorp. 12.03 De Rooie Haan. 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. 15.03 Hits van Smits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Vroegop. 07.30 Rabarbara. 08.03 Pop non stop. 09.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 12.03 Los Vast Pop-race. 14.03 Tussenuur. 1503 Popstation. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 AVRO: Affiche - 4. 10.00 Caroline. 1100 Kurhausconcert. Klassieke ka mermuziek. 12.00 VOO: Strauss en Co. 13.00 Nieuws. 13.02 Veronica Klassiek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 0965 Waterstanden. 0960 FEDUCO: Meer culturen In een land. 09.45 Rekenen. 10.00 Nederlands - Taal. Tekens en 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-Thema. 12.00 Nieuws. 12.05 Hallo Nederland. 1265 EO... in de regio. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Ronduit Praise. 13.30 Opo Doro. 14.00 VPRO: Euroburo. 1500 Het spoor. REGIONAAL Radio Rijnmond: 10.00 Nieuws. 1003 Een uur amusement met Hans van Vliet. 11.00 Nieuws. 11.03 Thema-uit zending. 12.00 Nieuws. 12.03 Wat nu weer? Radio Weet: (via FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Ochtend actuali teiten met weer, verkeer, ochtendbla den. reportages en studiogasten. 12.00-13.00 Lunchprogramma Pre sentatie: Karin Gertenaar met actuali teiten. land- en tuinbouw (1260). voorstelling van de dag (12.50) regio naal nieuws, film- en video-tip en 'Hebbes'. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 0860 Voel je thuis. 10.03 Onze keuze. 1103 Het Kraaienest. 13.15 Matinee BRT 2 0560 Welkom Weekend. 08.12 Te bed of niet te bed. Presen tatie: Jos Ghysen. 10.03 Buitenspel. 11.03 De Vlaamse top tien. 12.00 Top 30 1400 Radio Rljswtjck. BRT 3 07.00 Goede morgen. 0860 Ochtendconcert (1), 1 Arietta con variazioni, Joseph Haydn. 2 Concerto in fis op. 69 voor plano en orkest. Ferdinand Hll- ler. 0960 Ochtendconcert (2). 10.00 WIJswijzer. 11.00 Harmonies en Fanfares. 11.30 Capella Condnlte. 12.10 Tafelmuziek. 13.15 Keuze voor discofielen. 1500 Muzlekmakers

Leidse Courant | 1987 | | pagina 21