Studie naar stations in Bollenstreek Carna valsgedruis houdt nog aan fnderzoek naar bedrijvencentrum Borgman opent voorjaarsbeurs £eidóc0ommtt Wereldgebedsdag in Voorschoten Nog geen oordeel GS over Winkelhof Winkeliers verdeeld over herinrichting centrum Lisse Straatmaker aan Zee-show aan Katwijkse Strandweg KABELTELEVISIE VOOR AARLANDERVEEN TE DUUR Regionale CDA manifestatie in Rijnsburg Delentenadert 45, boerenbruiloft in Noordwijkerhout. •jRMOND/SASSENHEIM/ IpRDWIJKERHOUT 1 carnaval is in enkele ge- «nten nog steeds in volle jg. In Warmond zijn de Bil- ';brikkers actief. Gisteren- idag stroomde de zaal van liel De Zon vol jeugdige car- alsvierders. Er traden 12 esten of groepen op bij de backshow en ongeveer Jj gasten liepen afwisselend polonaise of juichten de ;sten toe. De jury .o.l.v. hses Joke II reikte de eer- aan Mark Nieu- burg die Danny de Munk ied. Cynthia van Tongeren iarissa Kok behaalden een s plaats met een lied van Jis Armstrong en Hille en mek Kuipers als Bassie en laan eindigden op de derde enheim werd het car- l gistermorgen voortgezet het feest in „de Oude het dagverblijf voor ge- jdicapten. Prins Frits en Annemieke werden hier onderscheiden door Prins Nelis. In de middag was in „Kasanova" het traditionele ouderencarnaval met een gro te opkomst was. 's Avonds werd hier het Kielenbal ge houden tot in de kleine uur tjes. Tevens vond de prijsuit reiking van de Grote Saksen loterij plaats. De hoofdprijs ging naar J. de Prie. De boerenbruiloft in Noord wijkerhout wordt meer en meer een feest voor het hele gezin. Niet minder dan 1100 ouders en kinderen wachtten het „onechte" bruidspaar Jan van Graaf tot Gul Sandje en Maartje van Rijnburg op in de Schelft in Noordwijkerhout. Bruid en bruidegom hadden een nogal natte rondrit door het dorp achter de rug, maar in De Schelft kwam de stem ming er al gauw in. De meest begeerde vrijgezel van Noord wijkerhout speelde zijn rol als bruidegom uitstekend en hij werd langdurig toegezongen voor de boerenkool met worst voor de vele gasten kon wor den opgediend. Opvallende aanwezige was pastoor Van der Plas in de bruidsstoet. Hij verzorgde enige sluikreclame met de tekst „Tot ziens, tot A.S.-woensdag in de kerk". Voor de jongeren was er aan sluitend een boerendisco in re sidentie Van der Geest. erDRDWIJK De gemeen- onderzoekt of I mogelijk is in Noordwijk j bedrijvencentrum te vesti- l Allereerst wordt onder- ncfet of er voldoende belang ing is voor een dergelijk jm voor beginnende on- emers. Er wordt met gedacht aan bedrijven in de kantorensector, maar ook andere bedrijfstakken zijn mo gelijk. Noordwijk heeft be langstellenden voor een be drijvencentrum gevraagd te reageren. Volgens K. de Jonge van de gemeente Noordwijk is er tot nu toe matig gereageerd op deze oproep. Hij legt uit dat Noordwijk geen industrieter rein heeft. „Met een bedrij vencentrum kun je misschien wat van de grond krijgen voor jonge ondernemers", zo laat hij weten. Over de lokaties waar een bedrijvencentrum kan worden gebouwd, laat De Jon ge zich nog niet uit. BURGERLIJKE STAND )EN Overleden: A. Nlessink, 11-9-1913 vrl.; J. M. A. M. Els- geb. 3-5-1912 man; T. G. Hen- geb. 26-3-1904 vrl. geh. gew. P. Biesboer; C. van der Burg, 13-4-1906 man; E. A. Kastner, 19-8-1908 vrl. geh. gew. met J. trus; C. J. Marijt. geb 30-10-1902 A. L. Dekker, geb. 11-6-1900 geh. gew. met J. D. Arnold; W. C. M. de Ruijter, geb. b-4-iyue vrl. feh. gew. met C. Mechelse; J. M. chipper, geb. 7-8-1910 man; C. E. Persijn, geb. 21-7-1921 man; A. van den Berg geb. 5-1-1907 vrl. echtg. van L. H. van Oijen; L. Rapmund, geb. 22-5-1925 man; R. J. HarÜief, geb. 17- 12-1945 man; F. Blom, geb. 22-9-1913 man; M. Barkema. geb. 20-11-1904 man; J. Zijlstra, geb. 11-9-1895 geh. gew. met P. P. Jansen; C. G. van der Ham, geb. 30-5-1923, man. H. J. Sie- val, geb. 17-9-1912, man. J. D. Mul der, geb. 2-6-1901, man. M. A. van Dorp, geb. 27-3-1896, vrl. P. Ver mond. geb. 8-8-1900, man. K. van Duijn, geb. 18-9-1899, vrl. geh. gew. met C. Zwanenburg. R. Crama, geb. 31-5-1966, man M W de Fouw. geb. 30-3-1949, vrL J. Vliet Vlieland, 1907, man. M. E. van der Krocht, geb. 30-11-1909. vrl. N. J. A. Schouten. teb. 24-4-1931, man. H. Koetsier, geb. -7-1939, man. A. R. Venema, geb. 22-1-1987, man. D. P. Smit, geb. 20-8- 1917, man. M. van Rijn. geb. 19-4- 1919, man. H. P. de Prie, geb. 5-10- 1907, man. B. E. van Werkhoven, geb. 9-5-1913, man. F. W. Keijser, geb. 14-11-1914, man. P. Esderts, geb. 1-9-1887, man. A. van der Spek, geb. 3-8-1950, man. J. Erades, geb. 14-10- 1901, vrl. geh. gew. met H. C. Vernet W. G. Griffioen, geb. 11-8-1908, man. J. C. Driessen, geb. 4-12-1918, man. A. Oosenbrug, geb. 14-8-1919, vrl. echtg. van B. M. Verduin. J. A. van Egmond, geb. 3-3-1898, vrl.. geh. gew. ROTTERDAM Drs. J. Borgman, gedeputeerde voor re creatie, natuurbehoud en landschapszorg, opent donderdag 5 maart de eerste voorjaarsbeurs „Vrij en Actief" in Ahoy in Rotterdam. Op deze beurs krijgt de bezoeker informatie over allerlei vakantiebestemmingen in binnen- en buiten land. Daarnaast besteedt de beurs veel aandacht aan nieuwe vormen van sportieve vrijetijdsbesteding. De provincie Zuid-Holland staat op de beurs met de recrea tietentoonstelling. Via een groot aantal kubussen met kleu renfoto's wordt een overzicht gegeven van de mogelijkhe den voor openluchtrecreatie in deze provincie. Daarbij komt naast recreatie ook de zorg voor het landschap en het natuur aan bod. Bij de stand is onder meer de nieuwe uitgave van de krant „Vrije tijd Zuid-Holland" verkrijgbaar. De beurs duurt tot en met 8 maart. De openingstijden zijn donderdag en vrijdag van 14.00 tot 22.30 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. De toegangsprijs bedraagt vijf gulden per persoon, voor 65-plussers vier gulden. IDEN OMGEVING DINSDAG 3 MAART 1987 PAGINA 13. ""Tiinbouwschool irde bij schaats- mpioenschappen NSBURG De Chr. Tuinbouw- ool uit Rijnsburg heeft bij de Natio- e Schaatskampioenschappen voor olen een derde prijs bemachtigd. De istrijden werden verreden in het Ti- tadion in Heerenveen. waren de leerlingen Pascal Ver- r uit Warmond, Gert Jan Zwetsloot Voorhout, Ruud Borst uit Leider- p en Jan Schuilenburg uit Rijnsburg onder leiding van hun coach en le- Jan Pieter Tensen naar een derde reden. Eind januari behaalde dit n de eerste prijs tijdens de regio- ïpioenschappen in het Kennemer lion te Haarlem. Subsidies blijven gelijk NOORDWIJKERHOUT Verenigingen en instellingen in Noordwijkerhout kunnen dit jaar rekenen op de toege zegde subsidies. De gemeente Noordwijkerhout is van plan de door het rijk opgelegde be zuinigingen op het sociaal-cul tureel werk dit jaar niet door te berekenen aan de vereni gingen. Dit staat in een notitie die maandag 9 maart wordt besproken in de raadscommis sie voor welzijn en onderwijs. Noordwijkerhout verwacht dat dit jaar ruim 30.000 j»ulden minder van het rijk wordt ont vangen. VOORSCHOTEN De viering van Wereldgebedsdag heeft in Voorschoten plaats op vrijdaga vond 6 maart vanaf 19.30 uur in de N.H. Dorpskerk. Het thema tijdens de viering is „Laten wij blij zijn". Medewerking aan de dienst verlenen het koor van de Engelse Kerk in Voorschoten en een fluitist. De collecte tijdens de dienst is bestemd voor rechthulp voor vrouwen in Thailand, de or ganisatie Internationale Oecume nische Coöperatieve Ontwikke lingshulp en voor hulp aan slachtoffers van en vluchtelingen voor de oorlog in Afghanistan. Noordwijk betaalt vervangers NOORDWIJK Wanneer een Noordwijkse basis school tegelijkertijd twee of meer leerkrachten moet missen, dan neemt de gemeente Noordwijk de kosten van vervanging voor haar rekening. De raadscommissie voor onderwijs buigt zich morgenavond over dit voor stel van het college van B en W. Een volledige compen satie (ook de vervanging betalen wanneer één leer kracht afwezig is) wordt door het college te duur ge acht. Zoals bekend mogen leerkrachten van basisscholen de eerste twee dagen van hun afwezigheid niet worden vervangen. Althans, het rijk betaalt hun vervangers niet. De openbare Noordwijkse basisscholen De Witte School en de Klaverweideschool zijn door deze maatre gel al in moeilijkheden geraakt. Beide scholen hebben al een keer een klas naar huis moeten sturen. Het bij zonder onderwijs kan ook aanspraak maken op deze re geling. De regeling gaat Noordwijk ruim 23.000 gulden kosten, een volledige vervanging zou ruim 89.000 gul den kosten. Verbouwing Warenar WASSENAAR In het nauwelijks een jaar geleden geopende cultureel-centrum Warenar wordt weer ge sloopt en gemetseld. Op her haald aandringen van be heerder R. Pasman van het cultureel centrum wordt de muur tussen het bargedeelte en de ernaast gelegen zaal gesloopt om vervangen te worden door een vouwwand. Hierdoor krijgt Warenar een groter horecagedeelte en kunnen meer bezoekers bij feesten en partijen onderge bracht worden. Volgens be heerder Pasman zal de ex ploitatie van Warenar nu verbeterd kunnen worden. LEIDEN/LEIDERDORP Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland willen zich nog niet uitspreken over de pogingen van Leiderdorp om het winkelcentrum Winkelhof met een grote trekker uit te breiden. GS antwoorden dat op schrifte lijke vragen van het uit Leiden afkomstige lid van Provinci ale Staten A. de Jong. GS willen eerst een onderzoek af wachten dat door het CIMK wordt gedaan naar het functio neren van Winkelhof. De Jong had in zijn vragen aan GS betoogd dat Winkelhof niet een nog grotere concurrent van de Leidse binnenstad zou mogen worden. Hii wees erop dat het Leiderdorpse winkelcentrum nu al veel klanten trekt uit gemeenten als Oegstgeest, Hoogmade, Zoeterwoude en ook Leiden zelf. Na de vestiging van de meubelboulevard in Leiderdorp zou een trekker in Winkelhof een nieuwe on aanvaardbare klap voor Leiden betekenen, meent De Jong. slamitische ereniging ;an huur liet betalen OORDWIJK De Isla- itische vereniging in oordwijk kan de huur oor haar gebedsruimte niet leer opbrengen. Sinds ja- uari van dit jaar wordt de jur niet meer betaald, ierdoor is de stichting oogan (die zich inzet voor titenlanders) in moeilijk- iden gekomen. De gebeds- limte is gevestigd in de so- aal-culturele accommoda- De Wigwam aan de ronckhorststraat. Koogan •taalt nu de huur voor zee ruimtes in De Wig- am en dit betekent dat 80 ocent van het geld opgaat in huur en energie. De ichting pleit voor een sy- oblisch, lage huur of voor ivijtschelding van de huur. i Noordwijk wonen onge ler 150 Marokkanen, ver leid over 30 gezinnen, iervan betaalt tweederde iar vermogen mee aan de ibedsruimte. Twaalf ge- nnen moeten rond komen m een bijstandsuitkering, e Marokkanen wijzen op dat De Wigwam in een er slechte staat verkeert dat de energieprijzen lardoor erg hoog zijn. De adscommissie welzijn ligt zich donderdagavond rer dit probleem. LISSE De winkeliers van de Heereweg en 't Vier kant in Lisse zijn onderling verdeeld over de herin richting van het centrum. Dit bleek gisteravond tijdens een zitting van de commissie van ruimtelijke ordening. De betrokkenen kregen hier de gelegenheid kregen om ingediende bezwaarschriften mondeling toe te lich ten. Komende donderdag heeft een tweede inspraak ronde plaats. De onenigheid tussen de winkeliers bleek uit een brief van een aantal winkeliers aan de Heereweg. Daarin wordt onder meer gepleit voor het afsluiten van het centrum voor autoverkeer op koop- (donderdag)avond en zaterdag. Dit standpunt wordt ge sterkt door een enquête onder het winkelend publiek. De win keliers zouden een proef met de afsluiting een verstandige zaak vinden. De heer W. Kauffman sprak namens de Vierkant-winkeliers ge- haal andere taal. Hij pleitte onder andere voor het vergroten van het aantal parkeerplaatsen. Tevens maakte hij zich sterk voor het invoeren van tweerichtingsverkeer op het Vierkant Wethouder Smit stelde vast dat de beide kampen wat betreft de herinrichting toch eigenlijk wel op één lijn staan. De parkeer en verkeersperikelen moeten daarvan echter ontkoppeld wor den, want op dat gebied zijn er duidelijke verschillen. Smith maakte tevens duidelijk dat de gemeente Lisse zoveel mogelijk tracht het klimaat voor de ondernemers gunstig te houden. De commissie zal na de vergadering van donderdag zich gaan beraden op de bezwaren om vervolgens advies uit te brengen. In de raadsvergadering van 23 april zal de gemeenteraad de herin richting bespreken. KATWIJK De Straatmaker aan Zee-show wordt dit jaar officieel in Katwijk gehouden. Na Harlingen en Harderwijk is dit jaar de wedstrijd in het kader van de sierbestrating wederom aan de Noordzee. Eerder was dat al drie maal in Noordwijk het geval. De wed strijd wordt gehouden onder elf teams van twee leerlingen van een van de regionale op leidingsmogelijkheden voor stratenmaker. Naast het afleg gen van de vakbekwaamheid gaat het in deze strijd derhalve ook om competitie tussen de diverse opleidingen. Uniek dit jaar is de deelname van de twintigjarige Marcelle Borre- man. Als eerste deelnemende vrouw van dit evenement ver tegenwoordigt ze de Leidse Streekschool. De Stratenmaker aan Zee show is in de eerste plaats een promotie van het vak en het gebruikte produkt, namelijk de betonstraatsteen. Vandaar dat het evenement gesteund wordt door de Stichting Be roepsopleiding weg- en water bouw (SBW) en de Vereniging vao Fabrikanten van Beton- straatstenen (FABES). Beide verenigingen steken, naast de kosten voor de aan het festijn meedoende personen, onge veer 35 duizend gulden in de wervelende show. De gemeente Katwijk is de derde participant in het geheel en sponsort de wedstrijd met een bedrag van ongeveer twintigduizend gulden. Zij houdt daar dan wel blijvend de elf vakken met sierbestra ting aan over. Over het motief van deze vakken van zes bij vier meter mag nog niets be kend gemaakt worden, om alle deelnemers gelijke kansen te geven. Wethouder Bergman, Openbare Werken, verklapte echter dat het geen motief van de Oude Kerk of bomschuit is. De opdracht voor de sierbe strating is inmiddels wel uitge werkt door de heer M. Hoge- nes, hoofd afdeling voorlich ting van de SBW. De vakken met sierbestrating komen op het nieuw te realise ren plateau aan de Strandweg. Dit gedeelte was tot aan het eind van het vorig strandsei- zoen nog bebouwd met een aantal strandzomerhuisjes, die nu moeten wijken. Een van de hoofdredenen voor het aanleg gen van dit uitzichtplateau is de goede bereikbaarheid voor rolstoelgebruikers. Al jaren is door vertegenwoordigers van het Zeehospitium gevraagd om een toegankelijke locatie vlak aan het strand. Het aanleggen van het plateau begint in mei en kost ongeveer zeventigduizend gulden. Een bedrag dat de gemeenteraad van Katwijk afgelopen maand goedkeurde. Het evenement heeft plaats op vrijdag 12 en zaterdag 13 juni. Het ligt in de bedoeling van de organisatie dat de commissaris S. Patijn van de koningin in Zuid-Holland het startschot lost. De opdracht tot het ma ken van de sierbestrating houdt diverse probleemstellin gen in, die door de eindexa menkandidaat van de vijfjari ge opleiding vlekkeloos opge lost moet worden. Iedere kan didaat wordt daarbij geholpen door een derdejaars van zijn of haar streekschool. Behalve een muzikale omlijsting van de show zijn er parachutisten, stoomwalsen en andere attrac ties te verwachten. AARLANDERVEEN Aanleg van kabeltelevisie in Aarlan-, derveen is te duur. Dat bleek gisteravond tijdens de jaarvergade ring van de Belangenvereniging Aarlanderveen. Uit een enouê- te onder de inwoners van Aarlanderveen is bovendien gebleken dat er te weinig belangstelling voor kabeltelevisie is. Volgens de heer W. Verhoog echter, is het mogelijk om voor een redelijk bedrag een antenne-systeem in het dorp aan te leggen, omdat de kabel dichtbij ligt. Daardoor hoeft er niet veel gegra ven te worden voor de aanleg van kabeltelevisie. Ook werd het beleidsplan van de belangenvereniging vastgesteld, de voor naamste punten hiervan zijn: de woningbouw achter de Kerk- vaartseweg, de reconstructie van de Dorpsstraat /Nieuw koopse- weg en de aanleg van een fiets-voetgangerstunnel, het onder houd van het dorp en de aanleg van een riolering. HILLEGOM De pro vincie Zuid-Holland, NS, het ministerie van Ver keer en Waterstaat en het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek (SOB) gaan bekijken of enkele treinstations in de Bollenstreek kunnen wor den geopend of heropend. Minister N. Smit-Kroes (Verkeer en Waterstaat) maakte dit gisteravond bekend op een verkie zingsbijeenkomst van haar partij in Hillegom. Volgens Smit-Kroes is de halte in Voorhout de meest interes sante, Hillegom zou een P R station kunnen krijgen en ook de mogelijkheid van een halte in Sassenheim wordt onder zocht. Het SOB kwam de vori ge maand met een nota over stations in de Bollenstreek. Hierin werd al gepleit voor vestiging van haltes in Voor hout, Sassenheim en Hillegom. In de Bollenstreek wordt al ja ren gesproken over extra spoorwegstations. Volgens de SDB is een halte in Voorhout mogelijk wanneer op de lijn Leiden-Haarlem niet vier, maar twee keer wordt gestopt in Heemstede. Haltes in Sassenheim en Hillegom kunnen worden aangelegd wanneer er meer ruimte wordt geschapen op de Schip- hollijn. Dit kan worden ge daan door de lijn Heerlen-Am sterdam-Haarlem-Zand voort RIJNSBURG In het kader van de komende Statenverkie zingen zal dinsdag 10 maart een regionale CDA-manifesta- tie worden gehouden in de Rijnsburgse Voorhof aan de Vliet NZ 36. De bijeenkomst is bedoeld voor alle belangstel lenden uit de regio. Lijstrekker Huub van der Meer voor de Eerste Kamer zal een inleiding houden over het thema van deze avond „Werkgelegenheid in Zuid- Holland". Ook R. Kruisinga zal spreken; de derde spreker is nog niet bekend. Na de spre kers krijgen de belangstellen den gelegenheid om vragen te stellen. Dat gebeurt niet via een forum, maar in de zaal zelf. De helft van alle Staten leden zal aanwezig zijn, maar ook aan de sprekers en andere politici kunnen vragen gesteld worden. Alle politici zullen via een badge herkenbaar zijn. In de grote zaal van de Voor hof zullen verder stands staan van onder andere de Kamer van Koophandel, de CBTB, het CD JA, het CDA Vrouwen Beraad en Amnesty Interna tional. De wethouder van Hil legom tevens voorzitter van het CDA voor de regio Duin en Bollenstreek Jos Drayer zal deze avond in goede banen zien te leiden. Deze bijeen komst begint om 20.00 uur. in zuidelijke richting naar Lei den en Den Haag te leiden, zo stelt het SDB. De NS menen dat extra sta tions in de Bollenstreek alleen mogelijk zijn wanneer een ex tra treindienst wordt ingesteld. Deze mogelijkheid zal in de studie worden onderzocht. Ook het reizigersaanbod en de kosten zullen worden beke ken. Volgens Smit-Kroes geeft de verdubbeling van het baan vak in Leiden (hieraan wordt momenteel gewerkt) in de toe komst ruimte voor stations in de Bollenstreek. Op 1 april ko men NS, Verkeer en Water staat, de provincie en het SDB weer bij elkaar om over dit onderwerp te praten. „We zijn hard bezig", aldus minister Smit-Kroes gisteravond. Dé WD-politici brachten gisteren in het kader van de naderende Statenverkiezingen een werkbezoek aan de Bollenstreek. Onder aan voering van minister Neelie Smit-Kroes werd in de middag de Rijns burgse Flora-veiling bezocht. De bewindsvrouwe werd hier op pas sende wijze in de bloemetjes gezet. Barre weersomstandigheden kunnen toch niet verhinderen dat de lente snel naderbij komt. De eerste voortekenen zijn er al zoals in de stal aan de Jan Steenlaan waar de dwerggeit van P. van Rijn maar liefst vier kleintjes tege lijk op de wereld zette. De vier geitjes zijn erg klein en wegen gemiddeld niet meer dan één kilo per stuk, maar ze maken het uitstekend. Moeder geit produceert vol doende melk voor alle vier en ze groeien zichtbaar. Om de kleintjes tegen de kou te be schermen is het geitengezin ondergebracht in de koeien stal waar het lekker warm Is. Zodra het echt lente is mo gen ze terug naar hun wei land in de Veerpolder. met J. M. van der Kooij. A. G. Bos man, geb. 12-10-1906, vrl., geh. gew. met C. F. van Leeuwen. H. Sirag, geb. 2-12-1909. vrL, geh. gew. met M. W. van Doorn. P. Philippo, geb. 11-1- 1901, man. J. Li, geb. 26-10-1983. man. J. C. Rijkaart, geb. 24-2-1914, Geboren: Moshe Mark, z.v. G. H. Burmeister en M. C. W. Voorn. Dan ny Gep, z.v. G. Rietkerk en M. V. T. B. van Ederen. Bradley Ryan, z.v. M. ten Broeke en I. M. A. de Vries. Luis, z.v. E. Olier Arenas en M. C. Garate Pasquin. Ricardo, z.v. B. J. Eradus en M. Gijsman. Evert Jan Dirk, z.v. E. R. van den Berg en A. M. de Reus. Viviane Elize Mauve, d.v. W. A. H. Wood row en M. Vink. Esma, d.v. H. Ugur en N. Bilgin. Lianne Sabine, d.v. R. Moerland en Y. S. Gorren. Jordy Joey Michael, z.v. F. C. H. Pluilaart en I. C. Schrijvers. Danny, z.v. J. A. Schelvis en J. E. Dijkstra. Eva, d.v. H. van Dijk en A. J. SievaL Dirk Maarten, z.v. H. W. Pieters en M. H. G. Kokke. Gijs Robert Elder- man, z.v. R. K. Brons en D. J. G. M. van der Krogt Pauline Cathinca, d.v. J. M. F. D. De Valk en R. P. van Marwijk Kooij. Mitchel Kenny, z.v. E. A. Beijersbergen en J. M. van Grafhorst Apollonius Boudewijn, z.v H. P C. Beerens en C. L. H. L. Gie- sen. Brenda, d.v. G. Otto en M. J. M. Kuijvenhoven. Amanda Jocelyne, d.v. J. Priem en E. M. M. van der Goes. Yassine, z.v. A. Feriani en S. Mouaddine. Jacob Hendricus, z.v. J. van der Plas en A. A. van der Zwan. Jeroen Ronaldus, z.v. P. J. Kortekaas en T. A. M. Koomen. Ka Hoo, z.v. C. P. Wu en M. C. Man. Stephan, z.v. B. van Duijn en F. van Iterson. Megan Cornelia Teresa, d.v. H. S. Weidema en E. M. van der Laan. Kathleen Eli sabeth Marilyn, d.v. H. S. Weidema en E. M. van der Laan. Kyrian An- dries, z.v. M. J. Arensman en M. B. J. Hoorn. Noha, d.v. H. M. M. A. El Ne gro en M. A. P. vah Rijn. Filiz, d.v. R. Beserek en F. Avci. Renatus Hen- drikus Cornelis, z.v. H. M. Ouwer- kerk en M. A. C. Hooijmans. Nicky, z.v. F. M. Meesters en P. G. M. Gul- demond. Jeffrey, z.v. C. Chaudron en C. F. G. M. GrossaL Cornelia, d.v. W. L. van der Plas en C. Plug. Jacobus Cornelis, z.v. J. C. Fritzsche en E. S. W. van Vliet. Natascha Maria, d.v. W U N. Hegi en Y. Honsbeek. Krijntje Cornelia, d.v. D. van Beelen en C. de Best. Willem Leendert, z.v. W. Schaap en A. C. van Dijk. Bartho- lomeus Christiaan, z.v T. A. J. van Schie en J. H. M.' Plug. Douglas Alexander, z.v. D. D. Kirkaldy en J. M. W. Matthee. Leon, z.v. R. van As en W. van Meijgaarden. Catharina Elizabeth Natasha, d.v. M. G. H. Lens en P. C. M. Piket. Jochem Everard, z.v. A. J. A. van Winsen en J. C. M. M. Witte. Steven Johannes, z.v. J. Lelieveld en C. A. M. Schelvis. Gehuwd: CJ van den Bergh en M. Jacobs. V. Kalamas en L. C. van den Berg. H. Bink en G Baah; H. C. A. M. Spierings en A. M. Tiggelman; L. Mercado Rentero en H. Burgemees ter.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 13