aan verder Van der Swaluw stopt met top-skiën Schumacher wekt woede Westduitse voetbaltop Steaua verrast Dynamo Kiev bij Super Cup sportuitslagen UT0 KNAU besluit tot aanvraag EK '89 in Houtrusthallen Engelse voetbalclubs niet snel terug bij Europa Cup A KRITIEK OP FUNCTIONEREN BONDSTRAINER ZWINGER: tichels blijft £eidóe(2ou/ta/ni ORT Ceidoe Commit WOENSDAG 25 FEBRUARI 1987 PAGINA 7 Srd Schockemöhle itief U| doping-test ■■RICH De Westduitse 5 uuftcr Paul Schockemöhle ligt zijn eerste plaats in de o* jd om de wereldbeker jjt te raken. Gisteren 13180 rd door de Internationale 127.00 Jrdesport Federatie, FEI,' •10.00 {end gemaakt, dat een do- E'test kij een van Schoc- nöhles paarden een posi- I28J30 'e reactie tot gevolg had. I47.50 Igens Alex Atock, hoofd 51.60 de veterinaire afdeling J*-*® i de FEI, waren bij Next ister in Brussel sporen ge- io.tos »den van clenbuterol. UTRECHT Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie heeft gisteravond defintief besloten Den Haag kandidaat te stellen voor het organiseren van de Europese indoorkampioenschap pen van 1989. De KNAU beschouwt de Houtrusthallen, waar eind '88 een permanente indoor-accommodatie moet verschijnen, als enige mogelijke plaats van handeling. De aanvraag, die voor 31 maart de Europese Atletiek Associatie (EAA) moet hebben bereikt, volgt op een plan dat werd geboren tijdens de nationale kampioenschappen, die begin deze maand in Houtrust werden gehouden. De EAA, waar nog geen andere aanvragen zijn binnengekomen, beslist op 16 mei over de toewijzing van de EK '89. Inmiddels zijn in Den Haag ook plannen gerezen voor het organise ren van een internationale atletiekwedstrijd, komend jaar. De Haag se wedstrijdorganisator Hens Brabers bevestigde gisteren dat wordt overwogen hiervoor een stichting op te richten. „Maar de plannen zijn nog prematuur". Zevende dubbelslag Chinees tafeltennis NEW DELHI China speelt nog altijd met de rest van de tafelten niswereld. Gisteren sloegen de Chinese pingpongers voor de ze vende keer sinds 1965 een dubbel slag bij de wereldtitelstrijd. Zo wel het dames- als het herenteam veroverde in New Delhi het we reldkampioenschap in het lan- dentoernooi. De zieke Zweedse heren waren geen partij voor het Chinese trio Jiang Jialiang, Chen Longcan en Teng Yi: 5-0. De da- mesploeg Dai Lili, Jiao Zhimin en Li Hui Fen liet aan de Zuid- koreaanse opponenten slechts één game: 3-0. Voor de Chinese heren was het de tiende wereldti tel, voor de dames de achtste en de zevende op rij. De Nederlandse herencoach Jan Vlieg toonde zich na afloop van het landentoernooi, met voor Oranje een zeventiende plaats, zeer tevreden. Jan Vlieg was ingenomen met het resultaat van zijn selectie. „Voor zover mij bekend is, is Ne derland nooit hoger geëindigd. Dus kan ik niet ontevreden zijn. Wij hebben ons prima hersteld na de nederlaag tegen Tsjecho- Slowakiike. Henk van Spanje ba lanceerde op het randje van een totale ineenstorting, Paul Haldan liep dagen te piekeren. Toch heb ben zij in de laatste dagen uitste kende prestaties geleverd". MONACO De kans is zeer klein dat Engelse clubteams binnen drie jaar weer hun opwachting zullen maken in de strijd om de drie Euro pese voetbalbekers. Voorzitter Jac ques Georges van de Europese voet balunie UEFA toonde zich gisteren in Monaco uiterst sceptisch over een snelle terugkeer van de Engelse clubelftallen, die in de zomer van 1985 werden uitgesloten. „Wij heb ben dan wel het groene licht gege ven voor deelneming van het Engel se nationale team aan de strijd om het Europese kampioenschap, maar dat is ook maar een test". De maat regelen van de UEFA vonden hun oorsprong in het gedrag van Engelse vandalen bij de Europa-Cupfinale Liverpool-Ju ventus in mei 1985, waarbij 39 mensen om het leven kwamen. Zelfs als er sprake zou zijn van een verbetering van het gedrag van de Engelse voetbalfans, is vol gens de UEFA-voorzitter de kans gering, dat direct het volle aantal verenigingen zal worden toegelaten. „Wij denken dan veel meer aan het toelaten van één team, als een soort test". Johan Cruijff: ,,lk ben tevreden, zij zijn tevreden" 4.oo ftfKEVEEN Johan JJ® uijff blijft nog zeker 343) 1 seizoen aan als tech- 12 ch-directeur van Ajax. 4 oos nd de Europa-Cupduels io.ook it Malmö zal het derde gJJJ ïjarige contract tussen 43.50 uijff en Ajax officieel iertekend worden. De 1950 [elopen weken kwamen jjg beide partijen gemak- 7500 lijk tot overeenstem- ng. „Er zijn enkele ge sprekken geweest Niets officieels, gewoon tussen de bedrijven door. Zo ho ren de contacten ook te zijn. Ik ben tevreden, zij zijn tevreden. Dan heb je zin om door te gaan", al dus Cruijff. De schriftelijke bevestiging van de eenstemmigheid van beide partijen ook voor het derde seizoen een samenwer- kingsvervand aan te gaan, heeft nog niet plaats gevon den, omdat voorzitter Harm- sen met vakantie is. De prae- ses van de Amsterdamse club keert pas kort voor het eerste Europese bekerduel tegen Malmö, woensdag 4 maart in Zweden, terug. Cruijff wil zich het komende seizoen ook richten op de ver sterking van het tweede elftal en Telstar, het Velsense filiaal van de Amsterdamse eredivi sieclub. De technisch directeur wil een situatie creëren, zoals die bij Barcelona ook bestaat. Bij Telstar vertrekt Fred An- dré als trainer. Cor van der Hart, een van de negen trai ners van Ajax, is kandidaat om doorgeschoven te worden naar de IJmond. Bij Ajax wordt mogelijk Barry Hulshoff een nieuw gezicht in de tech nische staf. Cruijff heeft enige gesprekken gehad met zijn vroegere ploeggenoot. ONTHULLEND BOEK OVER DOPING EN SEX (Van onze correspondent Rink Drost) BONN „In de Bundes- liga heeft doping al een lange traditie. Als heel jonge speler was ik vroe ger „chauffeur" voor vele betrouwbare voet balsterren van 1 FC Köln. Met mijn kleine gele R5 heb ik een half dozijn van onze grote spelers naar een Keulse arts gebracht. Bij hem haalden ze voor de be langrijke wedstrijden hun pillen en spuiten". Harald - beter bekend als Toni - Schumacher (32), de eerste doelman van het Westduitse na tionale elftal en vaste keeper bij 1 FC Köln, schrijft dit in een boek, dat in maart onder de ti tel „Anpfiff" (beginsig- naal) verschijnt. Met zijn beweringen over do- pinggebruik in de professio nele Westduitse voetbalwe reld en met mededelingen hoe de spelers en hun bege leiders de behoefte aan sex dekken bij langere afwezig heid van thuis, heeft Schu macher zich de toorn op de hals gehaald van zowel de nationale voetbalbond als van prominente spelers en besturen van voetbalclubs. Daarbij is ook zijn eigen FC Köln, dat hem gisteren na beraad voorlopig al voor ééeen wedstrijd heeft ge schorst Bondscoh Franz Becken- bauer is in het boek lang niet meer zo heilig als in vroegere interviews: „De overgang van speler tot trainer is hem tot nu toe nog niet helemaal gelukf'.Zelfkritiek schuw{ Schumacher overigens niet. Over de finale van het we reldkampioenschap: „Ik heb me als een klootzak gedra gen. Als ik in deze finale zo was opgetreden als in de wedstrijden tegen Frankrijk en Mexico, dan waren wij wereldkampioen". Pillen Hij beklaagt zich over de massa pillen en drankjes die de spelers in Mexico op me disch advies moesten slikken en de vele injecties die ze kregen toegediend. „Naast de tafel waaraan ik met Klaus Allofs, Pierre Littbarski en Wolfgang Rolff zat, stond in een met aarde gevulde hou ten bak een palm. Over een jaar of twee, neem ik aan. zullen daar schroeven groei en. Alle ijzerpillen hebben we daar zorgvuldig geplant. Zoveel chemie was ons te veel, ondanks dat men ons achteraf verklaarde, dat de rode bloedlichaampjes vanaf een bepaalde zuurstofarme hoogte buitengewoon veel ij zer nodig hebben". De Duitse Voetbalbond DFB in Frank furt heeft Schumacher uitge nodigd voor een persoonlijk gesprek, waarin de doelman zijn beweringen over doping- gebruik mag onderbouwen met namen van personen. Namens Schumachers eigen FC Köln zei voorzitter Peter Weiand: „Iemand die zoiets wereldkundig maakt, moet men op zijn geestesvermo- gens nakijken". Ook waar het gaat over de sexuele behoeften van de spelers wanneer ze bij een toernooi een kazerne-bestaan leiden spreekt Schumacher vrijmoedig. Ernstige kritiek op wat daarover tot nu toe is gepubliceerd is nog uitgeble ven. Schumacher stelt onder meer: „We zijn nu eenmaal niet van steen. Waarom niet vrouwelijk schoon dat te koop is en dat onder medi sche controle staat uitnodi gen? De een kan dan een brunette nemen, terwijl de ander de voorkeur kan ge ven aan een roodharige". Hij vervolgt: „Stel je de andere mogelijkheid voor: Egidius Braun of een andere verzor ger informeert ons. dat in de hotelbar een dozijn mooie meiden zit. Wie zin heeft, waagt er een blik aan, vindt er al dan niet zijn keus - en krijgt achteraf een mooie pe- nicilline-injectie. Sex met als enig rest-risico: thuis de ogen uitgekrabd krijgen". Jjg !EN De toch al niet 3 50 it aansprekende namen «00 rwende vaderlandse JjJj wereld is opnieuw een lelijke reputatie ontval- gg. Nadat Angelika van |U Kraats vorig jaar het erbij neergooide uit U^stige onvrede met het 0.25 leid van de bondstrai- rs heeft ook Mark van 5,85 r Swaluw uit Olst beslo- 1,50 i de wedstrijdski's aan 350 wilgen te hangen. En o[20 in der Swaluw, de jong- 2,84 van twee skiënde """■pers heeft voor die wel- HÜjraar niet ophefmakende ^|ar wel typerende be- ^^sing dezelfde reden als 25.3^n der Kraats: de ma- ïr waarop met name hdstrainer Ernst Zwin- zich opstelt. ^ais echter ook eén verschil, ^^elika van der Kraats lan- 59 7/grde een emotionele aanval 01 wZwinger, wiens zedenbesef 53 3% aan de kaak werd ge- 51 3/4 55 1/2 34 steld. Van der Swaluw houdt het zakelijker. De Olstenaar beschuldigt niet, maar stelt wat gelaten vast, dat de Oos tenrijkse trainer slechts aan- dacht had voor „onze" twee Balen beste skiërs, Christa Kinshofer en Ronald Hoe venaars. „Ik hing er steeds maar wat bij", verklaart Van der Swaluw zijn, half december al genomen be slissing. Mark van der Swaluw gold aan het begin van dit seizoen als de tweede Nederlandse skiër. Weliswaar op respecta bele afstand van Hoevenaars acterend werd hij nog wel der mate talentrijk geacht dat hij behoorde tot de nationale top- selectie van drie. De man uit Overijssel verklaarde dan ook zelfs ambitieus dat hij deze winter nog eenmaal alles „uit de kast" zou halen om te pro beren hoger op de skiladder te geraken. Nu, drie maanden la-' ter, is van die ambitie niets- meer over. Van der Swaluw ging aanvankelijk met Kins hofer en Hoevenaars op pad, maar moest al spoedig vaststel len dat de aandacht van Ernst „Het gaat er niet alleen om dat je in staat wordt gesteld om aan wedstrijden mee te doen en dat je onkosten worden be taald", vertelt de teleurgestel de 24-jarige Van der Swaluw. „Je moet ook een beetje wor den begeleid. En daar was to taal geen sprake van. Die Zwinger lette alleen maar op Kinshofer en in mindere mate Hoevenaars. En daar baalde ik van. Kijk, ik wil best zelf het nodige investeren in mijn skiën. Maar daar moet dan wel wat tegenover staan. Nu zou het me weer tienduizend gul den hebben gekost en ik zou er veel te weinig voor hebben terug gekregen. Daarom heb ik besloten het top-skiën voor gezien te houden en heb een baan als skileraar in Kirch- berg aangenomen. Daardoor verdien ik per winter tiendui zend gulden, en, ja, het ver schil is wel twintig mille". Door de gebrekkige communi- om tekst en uitleg werd ge vraagd. Veteraan Peter van der Swa luw (29), gisteren mogelijk voor het laatst als deelnemer aanwezig bij de nationale kampioenschappen in het Oos tenrijkse Eben: „Zo'n brief is weer typerend. Om te begin nen werd hij gestuurd naar het adres van onze vader in Olst, waaruit blijkt dat de Ski- vereneniging niet eens weet waar Mark is te bereiken. Daarnaast, en dat is eigenlijk veelbetekender, werd er in de brief gesproken over de on heuse manier waarop Mark had besloten er op het hoogste niveau een punt achter te zet ten. Waaruit maar weer eens het amateuristische en twee slachtige blijkt van het beleid van de Skivereniging. Aan de ene kant doet men vrijwel niets meer voor de skiërs dan het via sponsors beschikbaar stellen van materiaal. Maar aan de andere kant stellen ze nog Mark van der Swaluw gaat thans als ski-leraar door het leven. zelf al tienduizend gulden in catie tussen skiërs enerzijds en de beslissing van Mark van ore. Waarna een volgens broer zijn sport steekt, nog eens ter trainer en de Nederlandse Ski- der Swaluw de autoriteiten in Peter boze brief naar de Olste- verantwoording geroepen", vereniging anderzijds kwam ons land pas half januari ter naar werd gestuurd, waarin FRANK WERKMAN Titels voor Esser en Hoevenaars EBEN Christa Kinshofer en Ronald Hoevenaars hebben zich op de eerste dag van de (open) Nederlandse skikampi oenschappen in Eben in het Salzburgerland de sterksten getoond op het onderdeel sla lom. Het tweetal was veruit de snelste van het grote nationale deelnemersveld, dat aan de start kwam voor het voor de derde keer als internationale titelstrijd te boek staande eve nement. Hoevenaars finishte in de tota le eindklassering achter de Nieuwzeelander Nils Coberger en de op een Luxemburgse startlicentie skiënde Oostenrij ker Christian Leitner als der de. Het betekende goud voor Hoevenaars, die in de nationa le eindrangschikking werd ge volgd door Mark van der Swa luw (16e totaal) en Hans van der Veldt (18e). De volgende plaatsen waren voor Paul Boog, Serge Goossens en Eric Gerrits. Bij de dames eindigde Christa Kinshofer in het totaalklasse ment als tweede achter de Oostenrijkse Birgit Wolfram. De nationale titel ging even wel naar Katusha Esser, die in het eindklassement als 23e eindigde en de gouden medail le veroverde, omdat Kinshofer niet de Nederlandse nationali teit heeft. De Haagse Marie Lou van der Kruk finishte als vijfde. 53 5/8 glOOS jBRTO Bondscoach Rinus ^■:hels heeft gisteravond er eens zijn ongenoegen ge- rlootover de manier, waarop in 0,50 Nederlandse voetballerij e mt de nationale elftallen P*dt omgesprongen. Hij deed De bij aankomst van de olym- gche selectie in Portugal, ad ér vanavond de tweede dstrijd van Oranje in kwali- t z^tiegroep B voor Seoel 1988 ichj het programma staat. De een |en van Michels' plotselinge i evji/al was het gebrek aan oe- ekeimogelijkheden voor zowel ort4 A-elftal als het Olympisch ler lm. i f 1 Olympiërs zijn in het lebajenachtige Porto beland iMder in de winterstop een 'enwedstriid op nationaal moteau te hebben gespeeld, naan partij tegen het A-elftal !0 ojrd afgelast, omdat de clubs r h spelers beschikbaar hiel- n voor de naderende compe- verie-hervatting. „Voor andere miitis was er geen ruimte", hómde Michels. „Natuurlijk ti ik de selectie graag in een vroeg stadium opgeroepen. Maar in januari mocht ik al blij zijn, dat het A-elftal in Spanje kon spelen. In februari, zo kreeg ik vooral van de top clubs te horen, waren de spe lers niet beschikbaar. Ondanks de goede voornemens van vo rig jaar stellen de clubs het ei genbelang nog altijd boven het nationale belang". Het olympisch elftal treft een ambitieus Portugees team, dat vorige week weliswaar met 1- 0 verloor van Italië, maar wel wat meer competitie in de be nen heeft dan de uit hun win terslaap ontwaakte Nederlan ders. Feitelijk speelt de Portu gese C-keus. De B-keus komt uit in het belangrijkste natio nale team, waarin de spelers van de wereldtitelstrijd in Mexico ontbreken wegens een langdurige ruzie met de bond De opstelling van Nederland is: Men- Blind. Plomp, De Wolf. Verkuyl; MONACO Steaua Boekarest heeft in Monaco de Super Cup veroverd. De Roemeense ploeg, de houder van de Europa Cup voor landskampioenen, won het treffen met Dynamo Kiev, de bekerhouder bij de bekerwinnaars, met 1-0. Hagi schoot op slag van rust een vrije trap van 22 meter langs de Russische muur in het doel. In het vorstendom kwamen slechts achtduizend men sen kijken naar het Oosteuropese voetbalduel. FC Malmö. volgende week de tegenstander van Ajax in het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars, heeft tijdens het Portugese trainingskamp het oefenduel met Setubal met 1-2 verloren. Fortuna S. won gisteren dank zij doelpunten van Wout Hoverda met 2-0 bij SVV. RKC versloeg Unitas met 5-0. FC Twente, dat voorlopig niet kan beschikken over Jan Pouls (meniscus-opera tie), wees DOS'19 met 4-1 terug. Karpov remise tegen Sokolov LINARES De eerste match uit de schaaktweekamp tussen de Russen Anatoli Karpov en Andrej Sokolov is in de Spaanse stad Linares in remise geëindigd. De met wit spelende Sokolov bood na zijn 35e zet een deling van het punt aan. De winnaar van de tweekamp heeft het recht wereldkampioen Gary Kasparov uit te dagen. PAARDESPORT Koersen Hilversum EERSTE KOERS. 2000 meter: 1. Bri- gantle (C. de Leeuw) 2.49,6, 2. Bonny Westcorner. 3. Arlssy S. Wlnn. f. 14,40, PI. 2,00 6,50 f. 2,50, Kopp. f. 56,30, Trio f. 933,30. TWEEDE KOERS. 2000 meter: 1. Zil ver Top (L. Schoonhoven) 2.44.8, 2. Arrogant G. 3. Brandy Boszorg. Winn. f. 2,40, PI. f. 1,30 f. 2,20 f. 1,10, Kopp. f. 22,40, Trio f. 117,40. DERDE KOERS. 2000 meter: 1. Zos- rra Corosa (R. Amse) 2.54,5, 2. Zarln- da Narfeg. 3. Arlna V. Winn. f. 5,50, PI. f. 1,60 f. 2,50 f. 1,30, Kopp. 1. 37,30, Trio f. 252,10. VIERDE KOERS, 1609 meter: 1. Way- gem S (J. Bot) 2.09,4, 2. Yasja Postil le, 3. Yria P. Niet gestart: Zorro Rlcar- do en Zietje Princes. Winn. f. 13,90, PI. f. 3,80 f. 1,60, Kopp, f. 34,40, Trio f. 386,70. VIJFDE KOERS, 2900 meier: 1. Ayres Vryenesse (H. Langeweg) 3.58,3, 2. Ytze Zuldvelde, 3. Arnold uit Best. Wlnn. f. 2,10, PI. f. 1,70 f. 2,00 t. 2,80, Kopp. f. 12.20. Trio f. 75,00. ZESDE KOERS, 1609 meter: 1. Aaron Buitenzorg (H. Langeweg) 2.07,6, 2. Amigo de Queen, 3. Winston Oxford. Niet gestart: Yzella Hanover. Wlnn. f. 2,40, PI. f. 1,60 f. 8,60 f. 6,00, Kopp. f. 18,80, Trio f. 223.20. ZEVENDE KOERS. 2000 meter: 1. Award Frlsla (T, Smeding) 2.38,5, 2 Ystanley Bonni, 3. Yiane Spencer Winn. f. 1,80, PI. f. 1.80 f. 3.30 f. 2.20, Kopp. f 14.60. Trio 54,30. ACHTSTE KOERS. 2000 meter 1 Zodiac Victory (M. Pools) 2.38.4, Wil liam. 3. Wo jo M. Wlnn. f. 2,50, PI. f. 1,30 f. 5,60 f. 5,10, Kopp. f. 17,50, Trio t. 262,50. NEGENDE KOERS. 2000 meter: 1. Yoki Fortuna (A. Suykerbuyk) 2.37,1, 2. Veldbloem, 3. Waalpalm du Bois. Wlnn. f. 3,00, PI. f. 1,30 f. 5.60 f. 1,30, Kopp. f. 51,50, Trio f. 423,40. TIENDE KOERS. 2000 meter: 1. Yo- boko du Bois (A. Zwaan) 2.38,8, 2. Vordens Dillon, 3. Yellowa. Winn. f. I,80, PI. f. 1,60 f. 1,30 f. 1,40, Kopp. f. II,90, Trio f. 35,40. ELFDE KOERS. 1609 meter: 1. Zodia Pluto (L. Dooper) 2.05,8, 2. Ypie Ma ple Leaf, 3. Zivo V. Winn. f. 2,40, PI. f. 1,40 f. 1,60 f. 2,10, Kopp. f. 3,40. Trio •f. 70,00. OMZET TOTALISATOR: f. 299.427,00. TAFELTENNIS WK in New Delhi Finale landenteam* heren: China- Zweden 5-0; Om 3e plaats: Noord- Korea-Joegoslavië 5-1; om 5e: Polen- Japan 5-2; om 7e: West-Dultsland- Talwan 5-2; om 9e: Zuld-Korea-Hon- garlje 5-1; om 11e: Sovjetunie-Enge- land 5-0; om 13e: Frankrljk-Tsjecho- Slowaklje 5-4; om 15e: Oostenrljk-ln- dla 5-1; om T7e: Nigerla-Nederland 5- 2: Henk van Spanje-O. Wickllffe 15- 21. 21-16, 18-21; Paul Haldan-Fatal Adeyemo 21-15, 21-12; Rob Turk- Atanda Musa 21-18, 14-21, 12-21; Haldan-Wickliffe 21-18, 21-13; Van Spanje-Musa 19-21. 12-21; Turk- Adeyemo 15-21, 23-21. 12-21: Hal- dan-Musa 19-21. 19-21; om 19e: Au- straliè-Belglë 5-3. Finale damea: Chlna-Zuld-Korea 3-0; om 3e plaats: Hongarlje-Nederland 3- 1; om 9e: Tsjecho-Slowakije-Taiwan 3-0. om 11e: Engeland-Zweden 3-2: TENNIS Int. toernooi Key Blacane Dames, eerste ronde: Patricia Hy (HKo)-Nlcole Jagerman (Ned) 6-7, 7- 5, 7-5; Kathrln Keil (VSt)-Carling Bas- sett (Can) 4-6, 6-3, 6-3; Catherine Tanvier (Fra)-Petra Huber (Oos) 6-4, 5-7, 6-3; Bettlna Bunge (WDI)-Adriana Vlllagran (Arg) 6-1,6-1; Katerlna Ma- leeva (Bul>-Annabel Croft (GBr) 6-2, 6-4; Michelle Torres (VSt>-Tine Scheuer-Larsen (Den) 6-4, 6-2; Pam Casale (VSt)-Peanut Loule (VSt) 6-0, 6-2; Molly van Nostrand (VSt)-Pat Medrado (VSt) 6-4, 6-3; Steffi Graf (WDI)-Manon Bollegraf (Ned) 6-1,6-1. VOETBAL Reserve divisie A: Excelsior 2-Ajax 2 1-4; FC Den Haag 2-AZ 2 1-1; Haar lem 2-Telstar 2 4-1; FC Utrecht 2- SW 2 0-2; DS 79 2-Sparta 2 1-4. WIELRENNEN Ronde van Costa Brava, derde etap pe: 1. Olsen (Den) 124 km in 3.03,17, 2.- Raas (Ned) op 2 seconden, 3. Lo pez (Spa) z.t., 4. Sobota (Fra) z.t.. 5. Luyckx (Ned) z.t., 10. Bol (Ned) op 0.09. 11. J. H. Dekker (Ned) op 0.16, 13. Van der Velden (Ned) z.t., 17. De Vos (Ned) z.t. Algemeen klassement: 1. Lopez 7.45,42, 2. Sobota op 0.02, 3. Munez (Spa) z.t., 4. Luyckx z.t. 5. Dekker op 0.07, 6. Bol z.t.. 7. De Vos z.t. 8. Van der Velden z.t. Siciliaanse week, tweede etappe: 1. Argentln (Ita) 172 km In 4.50.59. 2 Topp (Oos) op 5 seconden. 3 Longo (Ita) z.t.. 4. Ricco (Ita) z.t., 5. Martinel- lo (Ita) z.t., 6. Rosola (Ita) z.t., 7. Al- locchio (Ita) z.t., 8. Asti (Ita) z.t., 9. Cesarlni (Ita) Z.L. 10. Canzonieri (Ita) z.t. Algemeen klassement: 1. Rossi (Ita) 10.07,46, 2. Caroli (Ita) op 0.33. 3. Contlnl (Ita) z.t., 4. Sörensen (Den) op 0.54, 5. Baffl (Ita) op 1.48, 6. Cai- caterra (Ita) op 1.51, 7. Meriuzzo (Ita) op 1.52, 8. Brykt (Zwe) z.t.. 9. Vona (Ita) op 2.18, 10. Noris (Ita) op 4.28. O n 5 P E ADVERTENTIE Vrijdag 13 maart verschijnt hij deze krant de special AUT0'87 Informatie over de adverteer- mogelijkheden in deze bijlage wordt u graag verstrekt door Rob Kteijnen, bereikbaar onder R i nummer 071-122243.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 7