iRadio West moet 'n ■ameraadje worden <1 li —A.DIO/TELEVISIE ger fiecdaeGouftcwt WOENSDAG 25 FEBRUARI 1987 PAGINA 11 —>e dag die je niet w\ag vergeten .VERSUM Vanaf 1 maart zal in het bijna k llijkse NOS-radioprogramma „De Avondspits" 1 nieuw spelonderdeel te horen zijn. Het komt |e plaats van „Kruip in de huid van.Het 2 m*(we spel heet „De dag die je niet vergeten ior dl"; een klassieke regel uit het poëzie-album die anafpen verjaardag duidt. Kandidaten kunnen >n Bfcloen op de dag dat ze jarig zijn. Zij krijgen Van jen te beantwoorden over die datum. De deel- Zaaijers moeten op de hoogte zijn over wat er in de jste geschiedenis op hun verjaardag gebeurde iet gebied van politiek, sport, muziek, nieuws tunst. Iedereen ouder dan 13 jaar mag zich op- '•n; ouders van kinderen jonger dan 13 iaar in zich opgeven voor de verjaardag van hun ;ren. NOS-Avondspits, postbus 1977, 1200 BZ ONTDEK JE PLEKJE INDELFT HILVERSUM - In de uitzen ding van 3 maart staat Delft centraal in de AVRO-tv-ru- briek „Ontdek je plekje", op Ned. I om 23.45 uur. De sa menstellers van deze rubriek Joop Scheltens, Cor de Jager en Pim de Lange hebben in overleg met de VVV tevens een wandeling van een uur uitgelegd, die op zondag 8 maart kan worden gemaakt tussen 12.00 en 16.00 uur. Aan een en ander is ook een prijsvraag verbonden waaro ver de VVV verdere infor matie en formulieren ver strekt. Hierop moeten vragen worden beantwoord met als hoofdprijds een fiets. Aquino onderscheidt KRO-correspondent Frans Nijhoff HILVERSUM - President Aquino van de Filippijnen heeft KRO-correspon dent Frans Nijhof onderscheiden voor zijn „rol in het welslagen van de revo lutie". Hij heeft met andere vooral Amerikaanse verslaggevers de „People power medal" met oorkonde ontvan gen. Nijhof was de enige Nederlandse verslaggever ten tijde van de omwente ling. Hij vindt overigens dat niet jour nalisten hadden moeten worden onder scheiden, maar de militairen die de re volutie mogelijk maakten, de generaals Ramos en Enrile. „Wij hebben slechts ons werk gedaan", aldus Nijhof vanuit zijn standplaats Manilla. Wim Odé plv. chef cultuur NOS HILVERSUM Met ingang van 1 maart 1987 is Wim Odé benoemd tot plaatsvervangend chef van de afdeling culturele programma's van NOS-tv. De heer Odé is sinds tien jaar werkzaam als coördinator dra ma/kunstzaken. Daarvoor was hij medewerker bij het Neder lands Centrum voor het Ama teurtoneel, docent aan de Soci ale Academie Rotterdam en zakelijk leider van het toneel gezelschap de Nieuwe Kome die. Hij vervulde bestuurlijke functies bij o.m. het Neder lands Theater Instituut, het Produktiefonds en het Fonds voor de Nederlandse Film. KRO maakt serie shows met Henny Huisman HILVERSUM - De KRO en produ- cent Joop van den Ende zijn in prin cipe overeengekomen, dat Henny Huisman voor het komende seizoen een serie van zes shows op het tv- scherm brengt. Over de formule staat nog niets vast. Naast deze shows blijft Henny Huisman de „Mini-playback- shows" en de „Soundmixshows" doen. Daarvoor zijn al voorrondes aan de gang. De KRO overweegt de „Miniplaybackshow" aan het begin van het nieuwe seizoen te program meren en de zeven „Soundmix shows" aan het eind. De nieuwe shows worden gespreid over het hele winterseizoen. IT VAN DEN ENDE (DIRECTEUR): TEN HAAG „Als je in mijn Tj^kijkt zeg ik: maak van Ra- IVest liever geen commer- ZadKi radiostation. Ik hou name- im, ifan dienstverlenende radio, zitper reclame dus. Aan de an- 000,- kant begin ik zo langza- in ijand te geloven dat als je Leldflecht goed wilt doen, het volgens het Britse model tierciëel zou moeten zijn", jPiet van den Ende, hoofd- pteur en directeur van Ra- 1 öudpest. Jfd. egionale omroep van noor- Zuid-Holland slaat per 1 Q|_ rt definitief zijn vleugels het het dagelijks verzorgen 80 een ochtend- en een mid- }'630liagazine. Dat Radio West, Junius de andere regionale zen- cesso ingeklemd zit tussen de 33Q8|liike zendgemachtigden op Y Cifersum 1 vindt Van den 9 00a op zich niet zo'n pro- pap-k Ëjiensl „Het bezwaar is dat het 1-model nog niet goed oneert. In principe is het leqle formule om de luis- l4874tr të informeren op zowel inaal, landelijk als interna- lal niveau. De Hilversumse 81 )epen komen echter hun zjaken niet na. Ze gaan 1471 f zo'n beetje hun gang. <L j ik mij vooral aan erger is mgt %it dat de radio op die ma- 37 zijn service-functie ver- Er is duidelijk afgespro- dat mensen die geïnfor- rd willen worden het best :ht kunnen op Radio 1". 100 ang een volledig autonoom tn in de regio niet is te fi- ieren, is het geen gek idee ente ip één zender een arbeids verdeling tussen Hilversum en de regio te maken. Het liefst ging ik natuurlijk op een eigen frequentie aan de slag en dan twaalf of vierentwintig uur per dag. Ik zou dan, net als een krant, een combinatie van re gionaal, landelijk en internatio naal nieuws willen brengen. Belangrijk daarbij is dat het sta tion zelf moet kunnen uitma ken wat interessant is voor zijn luisteraars. Ik denk dat je met zo'n model ook veel meer een kameraadje van de luisteraar kan worden. De mensen die het nieuws brengen en commentaar leveren, komen tenslotte uit de zelfde regio als het luisterpu bliek. Doordat ze hetzelfde ac cent hebben en in hun presen tatie gebeurtenissen die zich in de regio afspelen meepakken, zal het, denk ik, al snel heel vertrouwd klinken". Kind aan huis Radio West wil kind aan huis worden, maar het moet vooral een gezellig kind zijn. Van den Ende: „Het ochtend- en mid dag-magazine zullen wat opzet betreft enigszins van elkaar verschillen, maar dat komt vooral omdat je 's morgens met een ander gemoed naar de ra dio luistert dan 's middags en 's avonds. We hebben al tegen el kaar gezegd: het ochtend-maga zine (van kwart over zeven tot acht uur) moet zakelijker, strakker van toon zijn dan de middag-uitzending (van twaalf tot een). Daarin zullen we voor al naar een gezellige sfeer stre ven. Als we vanaf 1 juni tussen vijf en zes uur ook een avond- Piet van den Ende ...samen-, werking met lokale omroepen... programma maken, zal dat weer anders zijn. Tenslotte zit het werk er dan voor de mees ten op en kijk je uit naar een vrije avond. Die verschillende sferen moeten wij zien over te brengen". „In het middagmagazine hou den we vooral rekening met de thuiszitters. We bevinden ons midden tussen de bollen en groenten dus komt er om half één 'n land- en tuinbouwru- briekje. Behalve dat we naar de veilingprijzen kijken, willen we die rubriek voor iedereen aan- trekklijk maken. We denken dus aan het geven van een re cept met groenten die op dat moment goedkoop zijn. Het ochtend magazine wordt een combinatie van muziek en nieuws met het accent op het laatste. Vaste onderdelen wor den de verkeers-informatie en het weerbericht. Wat het laatste betreft zijn we nog in gesprek met vliegveld Valkenburg. D? bedoeling is uiteindelijk om de weersvooruitzichten door ie mand van het vliegveld zelf te laten vertellen". Voorbereidingen Piet: „Tijdens de voorbereidin gen heb ik veel gesproken met mensen van andere regionale omroepen onder meer met me dewerkers van Radio Rijnmond in Rotterdam en van Radio Stad in Amsterdam. Ik moet zeggen dat ik Rijnmond een veel beter station vind dan Stad, vooral journalistiek ge zien. Rijnmond is mij echter veel te Rotterdams, veel te stads. Ik wil proberen het hele gebied dat we bestrijken te zien als één grote groene stad aan de Noordzee. Het feit dat we aan de kust zitten, biedt overigens ongekende mogelijkheden. Er gens in mijn achterhoofd leeft al het idee druk gebruik te ma ken van die eindeloze kust strook met 's zomers die enor me toeristen-industrie. Je zou bijvoorbeeld heel leuke uitzen dingen kunnen verzorgen van uit het Kurhaus of vanaf het strand". Bij het opzetten van het station is Van den Ende de lokale om roepen, die het gebied telt, niet uit het oog verloren. Piet: „Ik wil heel graag tot een samen werking komen. Tijdens be sprekingen heb ik al tegen ze gezegd: je moet maar denken dat we één grote voetbalclub Radio West het eerste elftal is. Het zou zonde zijn al die kennis die zij inmid dels hebben, zomaar te laten liggen. Bij de Statenverkiezin gen op 18 maart, wanneer we een avondvullende uitzending maken, wil ik die mensen van de lokale omroepen zeker bij de uitzending betrekken. Zo ook bij de sportprogramma's die wij op zaterdag en zondag gaan ma ken. Ik hoop dat er in de toe komst echt zo'n relatie ontstaat dat allerlei medewerkers van lokale omroepen het leuk vin den om af en toe als correspon dent voor ons aan de slag te gaan. Wij op onze beurt zullen dan niet aarzelen om in te springen als ze onze hulp nodig hebben". HANS PIËT NEDERLAND 1 15.40 New wilderness, natuur serie. Afl.: Dezeeschildpad 16.05 De tik van..., Annette van Trigt gaat op zoek naar de eigenaardigheden van be kende en minder bekende landgenoten 16.15 Dynasty, Afl.: Het ontslag. Terwijl Alexis door haar toedoen Dex regelrecht in de armen van Amanda drijft, doet Blake juist ver woede pogingen het te gendeel te bereiken 17.00 International Week Maga zine, actualiteitenmagazi ne NOS 17.30 '/^B-Journaal VOO 17.46 Veronica sport 18.08 Family Ties, Afl.: Onverge telijk weekend. Dit week einde zal de Keatons nog lang geheugen. Mallory gaat met Alex naar de uni versiteit en treft daar haar vriend Jeff met een ander meisje TELEAC 18.30 ETekenen en schilderen. Les 9 VOO 19.00 SI Countdown, poppro gramma met Adam Curry NOS 20.00 Journaal en weerover- zicht SOCUTERA 20.28 Honder jaar Leger des Heils. Leger van de Vrede VOO 20.33 Tineke, praatprogramma van Tineke de Nooij met spraakmakende onder werpen, beroemde gasten en vreemde zaken 21.25 STER-reclame 21.32 Newhart, Amerikaanse se rie. Afl.: De indiscrete echtgenote. Maggia Da- non, een goede vriendin van Leslie komt met het bericht te willen scheiden van haar man. de promi nente senator Danon. Dick en Joanna willen dit ver hinderen 21.57 Nieuwslijn, actualiteiten magazine 22.15 Chiller, Amerikaanse speelfilm. De ongeneeslijk zieke Miles ondergaat een unieke medische behan deling: Hij wordt door de artsen ingevroren! Er gaat echter iets mis: de vriezer begint te ontdooien NOS 23.52 Journaal 23.57 Nieuws voor doven NEDERLAND2 VPRO 15.30 Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie met So- leil Moon Frye, George Gayanes e.a. Afl. 5: Grote veranderingen. Henry mag zijn fotostudio weer op bouwen en wil proberen Punky terug te krijgen 15.55 Lange Jaap, kinderpro gramma. Vanmiddag: Me neer Beek gaat even een krant kopen 16.15 De zingende dokter, mu ziekprogramma met Geert Timmers. Afl.: Hulpvaardi ge welpen 16.25 D Laurel Hardy, slap stick uit 1932. Afl.: Scram! Laurel en Hardy helpen een stomdronken heer zijn huis binnen te komen. Eenmaal binnen nemen ze het er lekker van 16.45 Achterwerk in de kast, kinderen zeggen wat ze denken vanuit een reizend meubelstuk 17.00 De Charlie Brown Snoopy show, tekenfilm serie. Afl.: Sally, snoopy en Woodstock, Piano en Honkbal 17.10 De mus met de lange po ten, (Muhlental), kinderse rie. Afl.: De schilders ko men 17.25-17.30 De babysitter, kin derserie. Afl.: Het dolfij nencircus FEDUCO 17.40 Ideeënbank, serie gewijd aan maatschappelijke acti viteiten in de diverse Ne derlandse regio's. Afl. 11: Twente NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 EJeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van PPR NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine. 1. Ab dij Middelburg. 2. Vlaamse handboekbindersprijs voor Betty Feiten. 3. Laat ste kerktamil in Lochem 20.00 Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme 20.20 Avondvoorstelling: Schu berts laatste jaren, 3-deli- ge tv-film over de kompo- nist Franz Schubert (1797- 1828). Afl. 3: Winterreise - (herfst 1828). Schubert is zo ziek geworden, dat hij zijn huis niet meer verlaat. Hij wordt door zijn broer Ferdinand verzorgd. Maar zijn vriend Schober slaagt erin hem uit zijn isolement te halen 21.55 Studio Sport 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Nederland C, actualiteiten en achtergronden op het gebied van kunst en kui tuur in binnen- en buiten land. Met: Berend Boude- wijn, Cees van Ede e.a. Onderwerp: de cineast en fotograaf Johan van der Keuken naar aanleiding van de overzichtstentoon stelling van zijn werk in Centre Pompidou 23.30 Nieuws voor doven 'UITBr 1 A Sprookjestheater, (Fairy Tale W Theatre), serie van Shelley Du- I vall. Afl.: Assepoester Nieuws in teletekst Tik tak, Afl. 110. (herh.) Plons. Plons en de werkmie- ren. (herh.) Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: Felix >7 CE Dirk van Haveskerke, r Vlaamse jeugdfeuilleton. Afl.: De slag der Gulden Sporen. Met: Luc Springuel, Rik van Uffelen e.a. (herh.) Juke Box I Uitzending door derden: Pro gramma van de Israëlitisch- godsdienstige uitzendingen ;rl Programmaoverzicht O Nieuws i) Paul Daniels Magic Show, ir t show met de bekende Engelse I. illusionist i Allemaal beestjes. Afl: Pan da's. Presentatie: Gil Claes I Chatbon-velours, Aan de hand van recent gerestaureer de films worden vragen gesteld =s omtrent nieuwe synthese-po- iai gingen van klank en beeld. o.a. 17 fragmenten uit L'inhumaine van Marcel l'Herbier; Metropo- _i lis van Fritz Lang en Moroder _J Nationale Loterij I-22.50 Nieuws en Coda: Wo- ningloze, van Jan Jacob Slauerhoff T 2 1 Zonen en dochters, Australi- L. sche serie. Met: Rowena Wal lace, Pat McDonald, e.a. Beryl vecht voor het behoud van IG! j haar werk. Wayne tracht Brian ït- onder druk te zetten n elk( intermezzo. Mailied, van Men- isret. delssohn, uitgevoerd door het 39.-.' BRT-Koor o.l.v. Vic Nees boq Oahin, Japanse serie (herh.) ondo| Programma-overzicht 0-645 Nieuws Kwidam, videospelletje 1 STristana, Spaans/Frans/lta- liaanse speelfilm uit 1969 van Luis Bunuel. Met: Catherine Deneuve, Fernando Rey, FRan- EREh co Nero e.a. loer ()-22.55 Jeugd Galaconcert, mu- 7,50 ziekuitvoering vanuit het vloei Schönbrunner Schlosstheater op! door studenten van de muziek- ig. vió en kunstacademie van Wenen. 155 Deel 2: Met: Sotto voce, opus mo 0 30, Schwertsik; Twee aria's uit - Hj Cosi fan tutte, Mozart; Serena jswijk in c kl.t. KV 38, Mozart; Bewe- -8034 ging uit symf.no.5, Schubert BF 1 KurJ I hun Nouba nouba Carrefours Journaal Ce soir, regionaal magazine Quick et Flupke, tekenfilm Journaal Strip Tease Miami Vice, Amerikaanse serie met Don Johnson. Philip Mi chael Thomas, Michael Tal- bott, e.a Coup de film, filmmagazine Cargo de nuit, gevarieerd Jon gerenmagazine Nationale Loterij Laatste nieuws ■23.25 Informations, Réf- lexions et interrogations laï- ques Michael Nader is vandaag tweemaal te zien als Dex in de serie 'Dynasty'. Duitsland 2 om 21.00 uur en Ned. 1 om 16.15 uur. Schlechte Zeiten für Gespen ster, poppenspel Tage8schau Sender Frikadelle Quo Vadis?, Amerikaanse se rie naar een roman van Henry Sienkiewicz Programma-overzicht IDTagesschau Ach du meine Liebe, tv-spel van Kurt belicke met o.a. Jaec- ki Schwarz, Marianne Wünster en Slmone von Zgilinicki. Re gie: Georgi Kissi. De ruim 30- jarige Detlev Is vrijgezel en laat zich geheel door zijn moeder in beslag nemen. Maar dan ont dekt hij het voordeel van een contact-advertentie Brennpunkt, actualiteitenru- Tagesthemen Einsatz in Manhattan (Kojak), misdaadserie. Afl.: mord mit Methode. Met o.a. Telly Sava- las, Kevin Dobson en George Savalas. Bij toeval verneemt Kojak, dat ene Linda Hopper heeft gedreigd haar vriend te vermoorden. Kojak weet ech ter niet waar zowel de een als de ander is Tagesschau Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Löwenzahn, jeugdserie met Peter Lustig. Afl.: Peter erfin- det einen Stuhl. Met o.a. Peter Lustig en Ute Fitz-Koska 16.35 Der Waschbar Rascal, teken filmserie. Afl.: Abschied von den Freuden 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lan- dern 17.15 Tele-Hlustrlerte, aktualiteiten, sport en amusement 17.45 Der Landartz, serie van Wolf gang Luderer. Met: Christian Quadflleg. Gila von Weiters- hausen, Antje Weisgerber, e.a. Afl.: Die Liebe. Die Liebe 18.10 Heute-Schlagzeilen en Lote rijtrekking 18.55 Loterijtrekking 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Spielregeln, informatieve dra ma-serie 'Jugend und Justiz' gevolgd door een discussie in de studio. Presentatie: Hans Scheicher. Met: Katja Speck- mann, Kirsten von Mejer, bri- gitte Böttrich e.a. Afl.: Der Mann am Strassenrand 20.15 Kennzeichen D, actualiteiten uit Oost- en West-Duitsland 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse serie met John Forsyth, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Erinnerungen 21.45 Heute-Journal 22.10 Ein Jahr nach der Revolution, documentaire over de katholie ke kerk op de Filipijnen 22.45 Heimat, die ich meine..., Tweedelige tv-fllm van Peter Beauvais. Met: Ruth Hoffmann, Arthur Jaschke, Maria Wacho- wlak, e.a. Deel 2. (herh.). De familie Lukas woont nu een jaar in West-Duitsland en pro beert een bestaan op te bou wen. Dat lukt 00.25 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: cursus Engels. Afl.: The computer 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau met weerbericht 20.15'ürgerforum: van Bethelhem tot Bonn.., waarvoor hebben we een volkstelling nodig? Live vanuit de studio in Dortmund 21.45 Actuele reportages van het Berlijnse filmfestival 22 00 Eff-eff: Freizeit und Fitness 22.30 E Kaiser Jones (Emperor Jo nes), Amerikaanse speelfilm uit 1933 van Dudley Murphy. Met: Paul Robeson, Dudley Digges, Frank Wilson. Jones, een zwar te man en voormalig treinste- ward, heeft een moord ge pleegd. Hij vlucht naar een Ca- raïbisch eiland, waar hij zich tot alleenheerser uitroept. Hij maakt de inlanders wijs dat al leen een zilveren kogel hem kan doden 23.40 Der Sternenhimmel im Marz, astronomisch magazine met Erich Ubelacker 23.55 Laatste nieuws BBC 1 17.20 Jsckanory 17.35 East forward 18.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.10 Dead entry 18.35 First class, video-quiz voor scholieren 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, showprogramma 20.35 CSDallas, tv-serie met Barbara Bel Geddes, Patrick Duffy, Lar ry Hagman e.a. Afl.: The early 22.00 Politieke uitzending: Conser vative Party 22.05 Journaal 22.35 0Q.E.D., wetenschappelijke serie. Vandaag: A fall from grace. Kijkje naar menselijke fouten. 23.05 Paradise alley, Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Sylves ter Stallone. Met: Sylvester Stallone, Kevin Conway, Lee Canalito e.a. Eerste van drie films met Stallone, waarin de ster met zijn twee filmbroers wil ontvluchten uit het armoe dige bestaan dat ze lelden.. Worstelen lijkt de uitweg. 00.55 Weerbericht BBC 2 17.00 Pamela Armstrong 17.30 World of the 30's 18.05 My music (herh.) 18.30 Cover to cover 19.00 Dr. Max, Amerikaanse speel film uit 1974 van James Gold- stone. Met: Lee J. Cobb, Janet Ward, Robert Lipton e.a. Dr. Max heeft vooral oog voor de arme mensen in een sloppen wijk van Baltimore 20.35 Take nobody's word for it, in formatieve serie. Kijkje in de St. Pauls kathedraal, die is op gebouwd uit een opmerkelijke steensoort 21.00 Whistle Test, popmagazine met Andy Kershaw en Mark El len. Onderzoek naar de 'nor thern soul scène', die met het succes van Simply Red weer opleeft. Behalve een gesprek met zanger MickHucknall, is de Amerikaanse groep Lone Jus tice in de studio. De archief opnamen zijn uit 1979 en laten The Specials zien 21.30 Out of court, juridisch magazi- 22.00 M.A.S.H., comedyserie 22.25 The heart of the country, dra ma-serie van Fay Weldon 23.20 Politieke uitzending: Conser vative Party 23.25 Newsnight 00.10 Weerbericht 00.15 De sonates van Beethoven 01.10-02.05 Open Universiteit ITV 17.20 Scooty. Afl.: Tap time. 17.45 Y.E.S. Afl: Muscle 18.15 Blockbusters 18.45 News 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads 20.00 This is your life 20.30 Coronation Street. Serie 21.00 Sporting triangles. Sportquiz. 21.30 Hardwicke House 22.00 The Equalizer, politieserie 23.00 News 23.30 Midweek sport .special 01.30 Norfolk angle SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films. Presentatie: Linda de Mol en DJ Kat. 18.00 E Denis. Afl.: Dennis' Penny Collection 18.30 Gidget. Afl.: Daddy come 19.00 Three's Company 19.30 Tandarra. Australische serie. Afl.: Whoyoo Kudaitja Man 20.25 The Hellfire Club. Engelse speelfilm uit 1960 van regis seur Robert S. Baker Met Adrienne Corri. Keith Michell en Peter Arne. In de achttien de eeuw sluit een kind van een rijke familie zich aan bij een circus. De rolprent volgt zijn avonturen. 22.00 International Motor Sports 1987 23.10 Roving report 23.25 0 Pop Formule, popmuziek 00.20-01.00 0 Young, free and single SUPER CHANNEL (In sommige gemeenten gecombi neerd met TV 5) 17.00 0 Countdown 18.00 Coral Island. Serie 18.30 Moon Jumper 19.00 Busman's Holiday. Quiz met Julian Pettifer 19.30 The Living Body. Documentai re over het lichaam. Vanavond: Dream Voyage. 20.00 The Outrageous Millie Jack son. Muziekprogramma. 21.00 Benny Hill. Komische serie 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Tomorrow's World. De laatste ontwikkelingen op weten schappelijk en technisch ge bied worden bekeken. 00.00 Closedown 01.10 0 Nino Firetto 02.00 0 Amanda Redington 03.00 0 Martin Buchanan 04.00 0 Music Box live 05.00 0 Countdown 06.00 0 The Face TV 5 16.05 Temps present. Kiezen voor alleen zijn. 17.00 De Harlem a Caux. Jazzmu ziek van Charles Uoyd en de Climax Blues Band 17.35 Les Aiguillagea du Rêve. Do cumentaire 18.00 Rècréation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 Les Aiguillages du rève. Do cumentaire 19.30 Le Grand Raid 20.25 Temps Présent 21.00 De Harlem a Caux. Met Dorot hy Donegan 21.55 Je t'enverrai des Cartes Pos- tales 22.00 Journal tèlóvisó 22.30 Espace Francophone Hl Ondertiteling via TeleTekst. 0 Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. ■IZwart/wit-uitzendlng met on dertiteling via TeleTekst. (D Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Kleine buideldieren, natuurfilm 15.55 Pablo bekijkt de sterren 16.00 Daktari, Amerikaanse serie 16.50 D'r kan nog meer bij 17.15 Henkie's droomboom NOS 17.30 1/>6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein-buitenland BRT 1 14.00 Schooltv 16.00 60-Plus, maga zine voor senioren. Muzikale gast: De Zangeres zonder Naam. Presentatie: Connie Neefs 17.00 Schooltv DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Auch du meine Liebe 11.30 Mein Rendez-vous 11.55 Umschau 12.10 Kennzeichen D 12.55 Presseschau 13.00 Heute 13.15 0 Teletekst 15.50 Tagesschau 16.00 Expeditionen ins Tierreich, natuurfilmserie 16.45 König Rollo 16.50 Endstation Goldener Fluss 17.15 Unternehmen Arche Noah, kinderserie 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15-13.30 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Völker im Abseits 16.35 Tech- nik 2000 17.00 Heute 17.15 Tele-lllu- strierte 17.45 Die Falie des Harry Fox, tv-serie BBC 1 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast time 09.40 All in the day, gevarieerd dagprogramma met informatieve se ries, kinderprogramma's en tv-series. leder uur nieuws en weer 15.05 Viva Las Vegas, Amerikaanse speelfilm uit 1964 16.25 Bugs Bunny Mystery Special 16.50 Children's BBC 17.05 Bullwinkte and Rocky 17.10 Super- ted 17.20 Jackanory ITV 07.15 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Creepy crawlies 13.10 Puddle lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.30 Falcon Crest 15.30 Daytime 16.00 Frocks on the box 16.30 Sons and daughters 17.00 Kinderpro gramma's SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 0 Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City Lights 14.30 Three' Company 15.00 0 Sky Trax. Pop muziek 17.00 The DJ Kat Show SUPER CHANNEL RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? 18.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse Lichte Muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. ".02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en Nu. 18.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. de r 19.00 Je hoort nog eens wat...! 20.00 Nieuws. 20.02 Mozart Festival Würzberg. 21.30 AVRO's Concours voor Ama teurmusici. 22.00 Parade. 23.00 Yuppie Ajee, Guppie Ajoo. 23.20 Paul Vlaanderen en het Margo- mysterie. hoorspelserie. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: TROS kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van het GPV. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30-21.20 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow vanuit Radio Café Rijnmond. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarach tig'. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met 19.00- 20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 1 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro. 20.03 Sport en muziek. 22.30 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Beranger en zijn tijd (8). 19.00 Symposium: Afrika (7). 19.45 Jazz Criss Cross. 20.30-23.45 Musica Antlqua. 07.00 Hippo, kindermagazine 08.00 0 Amanda Redington 09.00 Sons and Daughters 09.30 What a Picture 10.00 Follow me 10.15 Save a Life 10.30 Wild World 11.30 0 Nino Fi retto 12.30 The Name of the Game 14.00 Sons and daughters 14.30 Hippo 15.30 The Really Wild Show 16.00 0 Music Box live 17.00 Countdown, met Adam Curry MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nells. 15.05 Van horen en zien. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein publiek. 11.30 Twaalfuurtje. 12^0 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13.20 Kletsmajoor. 13.30 De famiiieshow. 15.03 Als de dag van toen. 16.03 De wereld zingt Gods lof. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 Hugo van Gelderenshow. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium In konsert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportlef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en toen. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.15 Kruispunt. 13^0 Da Capo. 14.00 Het dossier. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Om U te dienen. 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 12.03-13.00 Radio West Gemeente. Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 11.00- 12.00 Ouderenprogramma. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.15 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Visum. Toeristisch onderweg. 10.03 Parkeersdhljf. Bont magazine. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox: Hits en humor. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Goud en zilver 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel 13.30 Plano digestie». 14.00 Middag in de oude doos. 16.45 Bon retour, monsieur wldorl

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11