HTS-ingenieurs die meer willen improviseren en organiseren Adverteren doet verkopen! multimare - Project-engineer PU ;l PS TELECOMMUNICATIE EN INFORMATIE SYSTEMEN PHILIPS ESl assistent belastingconsulent (m/v) VVAA groep ADVERTEER MEER 4T0LBP HU5TSN BURCM hoofd verzorging (r.k.) De belangrijkst^ component vaii de Multiware hardware-mix. t: magazijnmeester ZA 8 ZATERDAG 24 JANUARI 1987 LEIDSE COURANT Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen (PUS) Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen is de Nederlandse marketing- en verkooporganisatie op het gebied van (telecommu nicatie en computers. Daarin komt de gezamenlijke expertise en ervaring van Philips op dit gebied voor de klant samen. Op haar gebied behoort-Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen tot de belangrijkste aanbieders op de markt en groeit harder dan gemiddeld. Ruim 1200 medewerk(st)ers houden zich in Den Haag en 5 areakantoren bezig met de commerciële dienstverlening. Verkoop, verkoopondersteuning, software-applicatie en service zijn de belangrijkste activiteiten. bent werkzaam in de techniek en heeft een HTS-achtergrpnd. Uw eerste baan begon enige tijd geleden. Dus hebt u inmiddels een idee hoe uw loopbaan verder vormgegeven moet worden. U hebt ontdekt dat improviseren en organiseren het werk levendiger maken. Als u uw kennis wilt investeren in een baan met veel afwisseling, moet u beslist even bellen met de heer Göbel van Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen. Hij vertelt u alles over een functie als project-engineer Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen levert vele communicatie- en computerprojecten aan grote afnemers zoals banken, grote bedrijven en de overheid. Projecten die vaak jaren in beslag nemen. Als project-engineer heeft u de taak om de realisatie en nazorg van deze projecten te organiseren In concreto betekent dat; deelprojecten vormgeven, de installatie superviseren, over uitbreidingen en bijzondere configuraties praten. Dit alles in nauw overleg met de deskundigen van de klant. Daarnaast houdt u zich bezig met het opmaken van service- contracten onder verantwoordelijkheid van de account manager. In eigen huis voert u het overleQ met de groepen die de installatie en service uitvoeren Ifortom: een zaak van organiseren en improviseren met een sterk gevoel voor kosten. Uw standplaats is Den Haag. En verder? Als project-engineer hebt u het overzicht over de totstandkoming van grote complexe projecten. Alle technische en commerciële kanten hebben uw aandacht. Daarmee legt u een basis voor een interessante loopbaan die zowel in project-engineering als in de commercie zijn vervolg kan hebben. Heel Philips is uw perspectief, in binnen- en buitenland. Informeren en solliciteren Als u niet ouder bent dan 35 jaar en een HTS-opleiding hebt, informeer u dan nader over de functie bij de afdelingsmanager, L H. Göbel. telefoon 070-482164. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan drs. M. Leutscher, Philips Personeelzaken, p/a Maanweg 156, 2516 AB Den Haag. De Nederlandsche Vereeniging van Artsen-Automobilisten VVAA is enig aandeelhoudster van de VVAA groep, die zich specialiseert in dienstverlening aan artsen, tandartsen, dierenartsen, farmaceuten, fysiotherapeuten en andere beroepsbeoefenaren in de gezondheidszorg. De VVAA groep omvat onder meer een schadeverzekeringsmaatschappij, een levensverzekeringsmaatschappij, een financieel-economisch adviesbureau en een reisbureau. In totaal zijn er circa 370 medewerkers werkzaam. Een zelfstandig onderdeel van VVAA financieel-economisch advies bureau bv vormt de Belastingadviesdienst. De Belastingadviesdienst werkt niet alleen vanuit het hoofdkantoor te Utrecht, maar tevens vanuit regionale kantoren te Nijmegen, Zwolle, Groningen, Leiden en Dordrecht. Voor ons regionaal kantoor te Leiden zoeken wij op korte termijn een jonge en enthousiaste Tot de taken van deze functionaris behoren onder meer: - de verzorging van de boekhouding van onze cliënten; - de voorbereiding van de financiële rapportage van onze cliënten; - de voorbereiding van de voor onze cliënten te verzorgen belastingaangiften; - het assisteren van de belastingconsulent bij diens fiscale advisering en begeleiding van onze cliënten. Voor deze functie vragen wij onder meer. - vooropleiding HAVO/VWO-niveau en/of MEAO-diploma (BE); - studerend voor SPD of het diploma Federatie Belastingconsulent; - goede contactuele eigenschappen. Ervaring met en belangstelling voor automatisering van administratieve processen strekt tot aanbeveling, alsmede enige boekhoudkundige ervaring. Wij bieden naast een maandsalaris dat in overeenstemming met opleiding en ervaring is, 8% vakantiegeld, een zogenoemde 13e maand, een gepremieerde spaarregeling, minimaal 25 vakantiedagen, een reis kostenvergoeding, een studiekostenvergoeding en een premievrij pensioen. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer Mr. Drs. A.V.L. Oskam, Hoofd regionaal kantoor Leiden, telefoon 071-124941. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Personeel en Organisatie te Utrecht, ter attentie van de heer C. van Dijk. Atoomweg 100 3542 AB UTRECHT Tel.030 - 45 44 08 i De Gualtherus Vosmaerschool, de bedrijfsschool van de Staatsdrukkerij/ Uitgeverij, verzorgt een meerjarige dagopleiding in de Grafische Technieken. De leerlingen van deze school doen al tijdens de opleiding middels stages praktische ervaring op in het hoofdbedrijf en kunnen na het behalen van het diploma ingezet worden bij de produktie van verschillende soorten drukwerk. Voor het schooljaar 1987/1988 kunnen wij op onze bedrijfsschool 20 leerlingen plaatsen voor een opleiding tot Vormvervaardigers (m/v) mensen die alles weten van het omzetten van teksten in boekpagina's en folders, van fotografie, van het samenstellen van tijdschriften en het vervaardigen van drukvormen. Vormverwerkers (m/v) technici die de drukpersen, zowel één als meer-kleurenoffset, kunnen bedienen. Afwerkers (m/v) vakmensen die alles weten van papier- snijden, van papiervouwen en de overige werkzaamheden van het binden. Mocht jij, na het lezen van het bovenstaande, geïnteresseerd zijn in een grafische opleiding en voldoe je in augustus I987 aan de volgende criteria: a leeftijdscategorie 17 t/m 20 jaar, b diploma L.T.S.-C, grafische richting, of c diploma Mavo of Havo, met als examenvakken twee van de volgende vakken, Wiskunde, Natuurkunde, Duits en Engels, schrijf dan snel naar Staatsdrukkerij/Uitgeverij, t.a.v. Bedrijfsschool. kamer 652, Christoffel Plantijnstraat 2. 2515 TZ 's-Gravenhage. Bellen mag natuurlijk ook: 070 - 78 92 38 (de heer Boussard) of: 070 - 78 96 35 (de heer De Kok) Wij kijken dan of je voldoende vooropleiding hebt gehad en maken meteen een afspraak voor één van de introduktiedagen, die in de voorjaarsvakantie zullen worden gehouden. Tijdens deze introduktiedagen zullen we je alles vertellen over de opleiding, en wat wij van jou en jij van ons kunt verwachten. BOUWBEDRIJF ZEVENHOVEN zoekt i.v.m. uitbreiding van de werkzaamheden in de Randstad: MEEWERKENDE UITVOERDERS m/v (met een eventuele doorgroei tot zelfstandig uitvoerder) Telefonische sollicitaties op nr. 01723-8341, (dhr. Volwater). HEEMBOUW B.V. is een veelzijdig bouwbedrijf, wat zich richt op alle facetten van de bouw, van utiliteitsbouw, woning bouw tot renovatie en restauratie. Wegens uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij kandidaten voor de volgende va- kature: TEKENAAR/ KALKULATOR m/v Funktie-eisen - opleiding MTS/HTS bouwkunde - enige jaren ervaring als tekenaar op een architektenburo - enige ervaring met maken van kalkulaties - systematische en praktische resultaat gerichte instelling - leeftijd 20-25 jaar. Funktie-inhoud - het zelfstandig uitwerken van ontwerp-, bestektekeningen, en maken van werk tekeningen, terwijl enige artistieke vaar digheden een pre kunnen zijn - het zelfstandig maken van kostprijsbegro tingen na ruime inwerkperiode. Belangstellenden dienen hun handgeschreven sollicitatie te richten aan: Heembouw B.V., Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen. Tel. 01713-9106. venzorqinqshuis Het bestuur van de Stichting R K. Bejaardencentra Leiden en Omstreken gevestigd te Leiden vraagt, wegens het aanvaarden van een directie-functie elders van de huidige functionaris, voor haar ver zorgingshuis Rustenborch te Oegstgeest, met 150 verzorgingsplaatsen en 34 woningen, een (adjunct-directrice) Zij is verantwoordelijk voor de verzorging en het welzijn van de be woners en het contact met externe instanties op het terrein van de bejaardenzorg Als verantwoordelijk hoofd zal de kandidate de bekwaamheid moeten bézitten om leiding td geven aan de onder haar gestelde medewer kers. Het begeleiden van de afdelingshoofden en het coördineren van de verzorgingswerkzaamheden vormen één van haar belang rijkste taken. Voorkeur genieten kandidaten, die naast de nodige opleiding reeds over enige ervaring beschikken in een soortgelijke functie Een psychologische test en gesprekken met de diverse overleg organen behoren tot de sollicitatieprocedure. Voor salaris en andere arbeidsvoorwaarden zijn de voor deze instel lingen geldende CAO-normen van toepassing Sollicitaties, met inlichtingen omtrent opleiding en ervaring, verge zeld van een recente pasfoto, vóór 14 februari 1987 te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer R.H.A Stuurman, p/a postbus 34, 2340 AA Oegstgeest Voor serieuze kandidaten is een profielschets op aanvraag ver krijgbaar het om d®11- risMultnp |i incierin QOC k je zodratigi Hoe geavanceerd computersystemen tegenwoordi ook zijn, hardware blijft mensenwerk. Zonder telelï niste raken je klanten op een dwaalspoor. Zonder tffev nicus kan geen enkele machine worden gein stal leef®n. En je kunt alleen maar computers verkopen als ientiui ervoor zorgt dat ze in voorraad zijn P Juist in de'kille'computerwereld gaat het o mensen, en niet om de machines. En daar is een jonge, snelgroeiende hardwareleverancier u Gouda, zich terdege van bewust Dat merk je zoc bij Multiware binnenkomt. Daar wordt door ledertj prettig samengewerkt in een ongedwongen sfeer, s vj De" basis van onze activiteiten is ons magazijn ininh Gouda. Daar staan hoogwaardige elektronische propre dukten opgeslagen, die vliegensvlug geleverd moesg c kunnen worden aan onze klanten door het hele lanT De laatste tijd groeit onze omzet steeds sneller Daaloni hebben we behoefte aan een goede structuur in onj magazijn, zodat we die groei vóór kunnen blijven L Want als je gebruik maakt van oude, versleten Let procedures komt de vlekkeloze levering in gevaar, f daarmee de resultaten van het hele bedrijf We zoeken daarom voor ons magazijn een ervarei M I Een man of vrouw die problemen ver van tevofl ziet aankomen. En het werk zo organiseert dat e opstoppingen ontstaan. Maar die niet zo sur is datl geen ruimte meer overblijft voor eigen initiatief V door de eigen inbreng van al onze mensen is Muln y ware een bedrijf geworden waar het fijn is om te we I We zoeken iemand die een grote ervaring heefi zelfstandig magazijnmeester. Die een opleiding he met aandacht voor magazijn management. Die goe kan opschieten met iedereen in het bedrijf, maar natuurlijk in het bijzonder met onze twee magaziji dewerkers. Iemand die een levendige interesse het technische apparatuur. In ons bedrijf werken veel j mensen. Een leeftijd tussen de 25 en de 35 jaar lijkt het meest geschikt. Interesse in deze functie? Schnjf dan een korte 1 naar Multiware, t.a.v. de heer J P Aubrun, afdeling soneelszaken. Wil je eerst meer weten over de baai ons bedrijf, bel dan de heer J.P. Bosma, Manager Ir AI t latie Service, op nummer 01820-62922. de 1 COMPUTER SERVICES Muidenweg 4.2803 PR Gouda p^r MULTIWARE IS EEN DOCHTERONDERNEMING VAN MULTIHI

Leidse Courant | 1987 | | pagina 28