Pat Cash weer opzienbarend Hein Vergeer blaakt van zelfvertrouwen Iphense schakers emen leiding over sportuitslagen Gullit maakt indruk op de Italiaanse pers Organisatie Hofvijvermarathon blijft paraat DRUM £eidóC<3otKa*it VRIJDAG 23 JANUARI 1987 PAGINA 9 in voetbal eekeinde - De KNVB heeft in 1.30. «kd met de slechte ge- u,(i6)ti(j van de velden alle LON,fl0reen en ZOndag 8e" mmeerde wedstrijden amateurvoetbal afge- ik de wedstrijden in fcdelijke jeugdcompeti- >jan niet door. De afde- 1A ail van KNVB heb- 8.45.'hneens het io» Jor het weekeinde ge dekt -ir5'# zullen er zondag ^{Wedstrijden in de rug- 21 Jpetitie worden ge- Pirai Popovics verlaat NEC NIJMEGEN Sandor Po povics verlaat NEC aan het einde van dit seizoen. De 47- jarige oefenmeester van de Nijmeegse eerste-divisieclub had nog een contract tot en met het komende seizoen, maar heeft het bestuur ver zocht van die verplichting te worden ontheven. Popovics is bezig aan zijn tweede jaar bij NEC. SVV is in de markt als nieuwe werkgever van de in Hongarije geboren Po povics, die al eerder in Schiedam werkzaam was. RIT KOMENDE MAANDAG AFGELAST DEN' HAAG Zoals mocht worden verwacht aan de hand van de weersverwachting voor de komende dagen heeft de organisatie van de schaatsmarathon op de Haagse Hofvijver moeten besluiten het evenement komende maandag af te gelasten. Die beslissing heeft het bestuur van de stichting gistermiddag ge nomen. Voorzitter van de stichting Guus van de Beek: „Het is jammer dat het zo ver is gekomen. Ze ker in de wetenschap dat de marathon eerder deze week had kunnen worden gehouden". De organisatie, die zoals be kend werd ondersteund door dagblad Het Binnenhof, had een dag eerder nog vastgesteld dat de ijsvloer in de Hofvijver maar liefst dertig centimeter dik was. Maar de sneller dan verwacht ingevallen dooi en de hoger dan verondersteld opgelopen temperatuur van gisteren deed de organisarie eerder dan bedoeld de knoop doorhakken. „We hadden oor spronkelijk op de vrijdag wil len beslissen of de marathon al of niet zou moeten worden af gelast. Mede in verband met de opbouw van tribunes, die uit Zeeland moesten komen, en dergelijke", aldus Van de Beek. Maar net zo snel als vo rige week de vorst toesloeg heeft nu de dooi dus roet in het eten gegooid. „We blijven standby", besluit voorzitter Van de Beek over de eerste fase in de plannen om de unieke marathon op de Hofvijver te organiseren. „Zo dra er weer een mogelijkheid is melden we onze rit aan bij de KNSB en kunnen de voor bereidingen opnieuw van start gaan. We hebben van een weerkundige dienst vernomen dat vanaf midden volgende week de vorst weer kan terug komen. Dus misschien krijgen we deze winter nog een keer de kans. En daar hopen we maar op, want nu we er zo dicht bij zijn geweest willen we de marathon natuurlijk graag een keer doorgang laten vinden". Ook de marathon over 200 ki lometer, die vandaag op de Rottemeren nabij Zevenhui zen, zou worden gehouden moest, tot groot verdriet van organisator Klaas Verweij, worden afgelast. BLANCHARD VERDEDIGT TITEL DUSSELDORP Alex Blan- chard zal op 4 april in Düsseldorp zijn Europese titel in het half- zwaargewicht verdedigen tegen de 23-jarige Westduitser Gracia- no Rocchigiani. Het is de zesde maal dat de Amsterdammer zijn titel op het spel zet. De half- zwaargewicht incasseert voor het gevecht bijna zeventigduizend gulden. In oktober van het vorig jaar verdedigde Blanchard zijn ti tel met succes tegen Ralf Rocchi giani, oudere broer van zijn ko mende tegenstander. In het voor programma bokst Pedro van Raamsdonk tegen de door Roc chigiani onttroonde Westduitse kampioen Jassman. BTRALIËR ÏSLAAT YDL 1.00. I tel. 4 18.45, 18.45, I scar *5, 2i(irol in de finale van 1 3° jernooi om de Davis i6.óo.peeft Pat Cash van- (Kettiipnieuw de Australi- "•"i&nnisharten gestolen i); v.alelbourne. Ditmaal 's 3:1 hij voor een dave- verrassing door in Ive finales van de iy.om de open titels o«Ljjn jancj niemand dan de nummer Berii'njran de wereld, de ilowaak Ivan te verslaan. De 21- Cash bereikte met in vier sets (7-6, 6-4) voor de eer tal in zijn loopbaan Je van een Grand JJJjJöernooi. In de eind- kgÉn treft Cash de even "J (Kweedse titelverde- c ii Jstefan Edberg, die sets afrekende met assend ver doorge- n Australiër Wally 6-2, 6-4, 7-6. gestegen naar de 24e —op de wereldranglijst na je val wegens een lang- rugblessure, bracht voor de eerste keer in tmoetingen een neder- ie. In de halve finales t toernooi om de open taanse kampioenschap- UW* Zaal ?.9n* r Pat Cash. het huidige Australische tennisidool nummer één, stal vandaag opnieuw de harten van zijn landgenoten door winst op Ivan Lendl. pen was de Australiër al eens dichtbij een sensatie. Toen ont snapte Lendl nog in vijf sets, nadat hij enkele matchpoints tegen had gehad. Cash begon de partij indruk wekkend en nam al snel de leiding met 5-2. Maar Lendl slaagde er in het spel van de wilskrachtige Australiër zoda nig te ontregelen, dat hij tot 5- 5 op kon halen en er een tie break uit wist te persen. Daar in sloeg Cash dank zij een vlijmscherpe eerste service toch toe. Via 6-0 werd het 7-1. In de tweede set was Lendl net iets beter: 7-5. Cash was er inmiddels achter gekomen, dat hij niet voor zijn vermaarde tegenstander onder hoefde te doen als hij maar ge concentreerd bleef spelen. Dat resulteerde in de derde set op nieuw in een tie-break. Deze keer leek Lendl de set in de verlenging te pakken, want hij nam een voorsprong van 5-2. Maar Cash legde nog eens al les, wat hij aan kracht en pre cisie bezat, in zijn eerste opslag en daarmee troefde hij Lendl opnieuw af: 7-5. Afgrond In de vierde set braken de spe lers in de achtste en negende games door eikaars service, waarop Lendl aan het randje van de afgrond kwam door bij 4-5 driemaal achtereen wilde volley's te slaan. Op 40-15 kreeg Cash twee wedstrijd- punten in handen. Lendl red de zich bij de eerste, maar op het tweede matchpoint sloeg Lendl een forehand ruim uit, waarop Cash zich met een triomfantelijke vuist omhoog naar het dankbare publiek kon wenden. In het gemengd dubbel bereik te het Engelse duo Ann Hobbs-Andrew Castle de eind strijd ten koste van de Zwit serse combinatie Christiane Jolissaint-Dominic Utzinger (6-2, 6-3). In het damesdubbel eiste het Amerikaanse koppel Zina Garrison-Lori McNeil de finale. De Westduitse/Tsje- choslowaakse combinatie Claudia Kohde-Kilsch - Hele na Sukova werd verslagen met 7-6 (7-1), 7-6 (7-4). In de eind strijd ontmoeten Garrison- McNeil hun landgenoten Mar tina Navratilova en Pam Shri- ver, die in de halve finales wonnen van het duo Patricia Hy/Etsuko Inoue: 6-1, 6-0. Rep niet voor Franse rechter LYON John Rep wordt niet door de Franse rechtbank ver volgd in de spraakmakende zwart geld affaire van Saint- Etienne. Onderzoeksrechter Patrick Desmure heeft aan het parket van Lyon na 41 maan den een rapport overhandigd, waarin twintig personen in staat van beschuldiging wor den gesteld. Tot die twintig be horen trainer Herbin en elf spelers, onder wie Platini, La- rios en Janvion. De naam van Rep komt niet bij die twintig voor. De trainer en spelers worden beschuldigd van me deplichtigheid van misbruik van gemeenschapsgelden. Des mure laat de vraag in het mid den of de spelers destijds wis ten dat zij betaald werden uit de zwarte kas, omdat hij zegt niet over onomstotelijke bewij zen te beschikken. In het ge val van Rep heeft de Franse belastingdienst beslag gelegd op zijn onroerend goed. De op brengst van de verkoop van zijn huis in Saint-Etienne werd door de fiscale dienst in beslag genomen. Zijn twee ap partementen op Corsica zijn door de fiscus gevorderd. Rep toonde zich tevreden met de huidige ontwikkeling. FIFA schenkt Mexico drie miljoen ZURICH De wereldvoetbal bond (FIFA) heeft ruim drie miljoen gulden beschikbaar gesteld voor de hulp aan de slachtoffers van de aardbeving in Mexico, die in september 1985 plaatsvond. Joao Have- lange, voorzitter van de FIFA, overhandigde de cheque in Zurich aan het Zwitserse Rode Kruis. Het is de bedoeling, dat het geld wordt gebruikt om de vele daklozen van huisvesting te voorzien. 4 ai ïaa5 ijs-Dakar r Neveu Vatanen De Franse motor- Cyril Neveu en de T-I ally rijder Ari Vatanen de negende editie van en stijnrally Parijs-Dakar 'Ten. Vatanen eindigde latste twee korte etap- pectievelijk als vijfde (ADVERTENTIE) HulOLTVI RAKIS-IHKAK SPONSOR VAN HET MOTORTEAM KARSMAKERS eindigde de „Reus" uit Son als vierde. De klassementsproef .j..bij het meer van Regba besloot 30 te. Neveu kon zich op de vrachtwagenchauffeur als lag niet bij de eerste vijfde. Deze klasseringen wa- 5j*Qasseren, maar verloor ren echter niet genoeg voor Jtijd op zijn naaste riva- een plaats in de top-tien van ](or de Honda-rijder was het algemene klassement. De vijfde overwinning in Brabander, die met zijn DAF 2 j|re rally. Neveu kreeg wel het vrachtwagen klasse- eerder de zege in de ment op zijn naam bracht, ein- OJfeeworpen door een on- digde in de algemene rang- Jvan de op dat moment schikking als elfde, één plaats e Fransman Hubert voor het echtpaar Tijsterman, die met twee gebroken Een plaats bij de beste tien was lUtOp moest geven. Jan de wel weggelegd voor Pierre everde op de slotdag Karsmakers, die in zijn eerste >ede prestaties. Tijdens optreden in Parijs - Dakar de op het strand bij Dakar tiende positie opeiste. ufiibalbond Hongarije zet poort open p jAPEST Een auto voor de topscorer, een bril met gou- ^ntuur voor de beste scheidsrechter, een bijna onbegrens- 'isie-uitzending met flinke inkomsten voor de clubs en de ig van de minimum leeftijdgrens voor spelers die naar kst len^an<^ wiRen. Dat zijn de onderdelen van het vooruit- de plan dat de Hongaarse voetbalbond hoogstwaarschijn- ->q iet volgende seizoen zal invoeren. In een poging het na- elftal een beter aanzien te geven, is de deur naar het wijd open gezet. De vernieuwing is mogelijk na toestem- in het ministerie van sportzaken. Alleen voor de trainers euwe strategie niet erg gelukkig: zij mogen pas naar het ind, als zij in Hongarije aantoonbaar succes hebben ge- (Van onze correspondent Ge rard Kessels) ROME Met een men geling van bewondering en verbazing heeft Italië de woensdagavond naar de laanse stad wellicht wat voetbalwedstrijd Spanje- ders te ervaren over de toe- -Nederland zitten te kij ken. Ruud Gullit, over wie de Italiaanse voet balliefhebbers al weken lang grote verhalen in hun kranten lezen, maar die ze nog nooit hebben zien spelen, heeft grote indruk gemaakt. „Vooral in de eerste helft", schrijft de Corriere dello Sport, „heeft hij schitte rend gespeeld. Gullit heeft bewezen dat alle clubs die hem willen contracteren groot gelijk hebben". De vergelijking tussen de Spaanse ster Butrageno en Gullit is maakt als op de PSV'er. Niet alleen is AC Milan als groot ste kanshebber in de race, maar ook Juventus, Roma, Barcelona en wellicht ook Bayern Milnchen en Real Madrid. Leo Beenhakker, de trainer van Real Madrid, heeft het vuurtje nog aange wakkerd door Gullit aan de vooravond van de wedstrijd aan te prijzen als „de meest complete voetballer ter we reld". Een uitspraak die vrij wel elke Italiaanse journalist gretig heeft opgetekend. Dat Gullit de godheid Butra geno in eigen land naar het tweede plan heeft kunnen duidelijk m het voordeel lo Sport vol ontzag. „Hij is veelzijdig en maakt indruk door zijn lichamelijke kracht en snelheid: hij pakt ballen op in de verdediging, biedt zich aan op het middenveld en duikt dan ter afronding op voor de goal". Maar niet alleen Gullit wordt in de Italiaanse sportpers ge- zo systematisch jacht ge- prezen. Veel lof is er ook Een groot deel van de Itali aanse sportpers heeft de vriendschappelijke wedstrijd bijgewoond. De interesse gold niet zozeer het duel alswel de mogelijkheid om in de Cata- van de Nederlander uit gevallen. ment van de naam Gullit uit gaat", schrijft de Gazetto del- voor Van der Gijp en vooral voor Rijkaard, die zich in Barcelona ook nadrukkelijk in de kijker van de Italiaanse clubs gespeeld hebben. „Zou dit dan het nationale elftal-i- n-opbouw zijn waarover Mi- chels in alle bescheidenheid sprak? Dat is een sprookje, het elftal staat er", conclu deert de Corriere dello, Sport. In de Italiaanse pers wordt het opvallend genoemd dat vrijwel alles en iedereen woensdagavond in Barcelona was, behalve een afvaardi ging van AC Milan. Niette min worden de club van tele visiemagnaat Silvio Berlusco ni nog steeds de beste kansen toegeschreven „de zwarte pa rel", zoals hij wordt ge noemd, te contracteren. De Nederlandse schaatsploeg was in Trondheim in opperbeste stemming. Gerard Kemkers, Leo Visser en Henri Kraayenbos alsmede coach Henk Gemser (v.l.n.r.) nemen Hein Vergeer in de tang. TRONDHEIM Hein Vergeer is er klaar voor. Uitgerekend op het mo ment dat er het meest van hem werd gevraagd - op EK en WK - etaleerde de Haastrechter de laatste twee jaar zijn beste vorm van het zorgvuldig gepro grammeerde seizoen. En nu wijst alles andermaal in de richting van een goede afloop. Vergeer straalt in elk geval zelf vertrouwen uit en doet ook nogal luchthartig over de hinderlijke, maar verder tamelijk onschuldi ge steenpuist die de linker lies van de Europese en wereldkampioen tot het meest besproken li chaamsdeel van het Ne derlandse schaatswereldje maakte. „Er is nogal wat ophef van ge maakt. maar doordat ik goede bijenzalf had, ben ik er zonder gebruik te maken van antibio tica vrij snel van afgekomen. Ik heb er nu helemaal geen last meer van", verzekerde Vergeer aan de vooravond van de EK in Trondheim, een eve nement dat een groot aantal rijders op voorhand een ex cuus verschaft voor eventueel mislukte missies. Over drie weken is immers het eerste „overdekte" WK in de uitpui lende Thialf-hal in Heeren veen. En dét toernooi geniet veel meer aanzien dan het EK, Deelnemers TRONDHEIM Aan de Europese schaatstitelstrijd voor allrounders (heren) doen vanaf morgen 33 rij ders uit veertien landen mee. De Sovjet-Unie, Oos tenrijk, Zweden, Noorwe gen en Nederland ver schijnen met het maximale aantal van vier schaatsers op de kunstijbaan Lean- gen. Het deelnemersveld ziet er als volgt uit: Noorwegen: Rolf Falk- Larssen. Geir Karlstad. Björn Nyland en Tom Erik Oxholm; Sovjet-Unie: Nikolaj Goeljajev, Ildar Garajev. Joeri Kjloejev en Andrej Jermolin; Reserve: Oleg Bozjev; Tsjeehoslowakije: Jiri Kymcl; Joegoslavië: Behudin Merdovic; Oost-Duitsland: Peter Adeberg. Roland Freier en Jörg Lange; Oostenrijk: Michael Had- schieff. Christian Eminger. Werner Jager en Heinz Stem berger; Reserves: Anton Mei- bock en Hubert Kreutz; West- Duitsland: Hans-Jörg Baltes; re serve: Georg Herda. Nederland: Hein Vergeer, Leo Visser. Ge rard Kemkers en Henri Kraay enbos; reserve: Bert Koopmans; Finland: Pertti Niittylae en Ilk- ka Rahnasto, Polen: Roman Derks; Italië: Roberto Sighel; Zweden Tomas Gustafson. Joa- kim Karlberg. Hans Magnusson en Peter Bengtsson; reserve: Claes Bengtsson; Zwitserland: Nothker Ledergerber; Frank rijk: Hans van Helden en Jean- Noel Fagot. dat nauwelijks „leeft". Zelfs in de stad waar het EK wordt ge houden wijst niets in het straatbeeld op de nakende ti telstrijd. Opgetogen Maar ondanks dat wil Vergeer goed presteren. In het (kunst- )ijs van het Leagen-stadionne- tje vindt hij daarbij een rijke inspiratiebron. Na de eerste, vluchtige training van gister middag was 's werelds meest ^lauwerde schaatsenrijder van de laatste jaren opgetogen over de mogelijkheden tot snelle tijden. „Het ijs is gaaf en vooral hard. Dat het wat hob belt is geen probleem", weet Vergeer, die buiten de Neder landse ploeg hooguit vier se rieuze bedreigers van zijn po sitie heeft ontwaard. „Ik verwacht dat Goeljajev mijn belangrijkste concurrent wordt. Zijn techniek is goed en in Davos heeft hij op mij een sterke indruk gemaakt. Van Hadschieff is al langer bekend dat hij een goede allrounder is. Hier kan hij dus ook weer hoog eindigen. Ook van Fal- k-Larssen verwacht ik nogal wat. Hij is op de weg terug. De vraag is of hij weer aansluiting met de top zal kunnen krijgen. En dan is er ook nog Hans Magnusson, die Zweed. Ik zie in hem de gevaarlijkste outsi der. Zijn 500 en 1500 meter waren altijd al goed en nu heeft hij onlangs ook een goe de vijf kilometer gereden. Het zou best eens kunnen zijn dat hij gaat meedoen om de eerste plaatsen". HARRY BRINK Tennis Hellas ter Riet is in de kwartfinales van het toer nooi van Stockholm uitgescha keld. Ze verloor met 6-4, 3-6, 6-7 van Denise Krajcovica uit Tsjecho-Slowakije. EN In de vijfde 2) en Leithen en Leider van de promotie- dorp bleven steken op een Alphen 4-4 gelijkspel. ftitie gaat Chijnlijk de kop over 1 van De Zwarte lit Lisse. Op overtui- eens zo trotse Katwijk. De kustbewoners noemden zich zelf aan het begin van het sei zoen de meest serieuze kans hebbers voor ^de eindzege, maar zijn inmiddels op de voorlaatste plaats beland. Oegstgeest had de overwin ning voornamelijk te danken aan de sterke topborden. Oud- LSG-er Wim Bakker speelde bijvoorbeeld een uitstekende met een halfje ontsnapte, leidt partij, terwijl ook Wim Struik- Alphen voorlopig met 3,5-1,5. mans won en Van Andel een In het vervolg zal Jan de Wit plusremise scoorde tegen Fol- voor de matchwinst moeten kert Geertsma. De belangrijkste wedstrijd was die tussen koploper Lisse en - achtervolger Alphen dat al Wijze Wist Alphen een matchpunt had verspeeld dan toe ongeslagen aan Philidor 3. Alphen moest winnen om kampioen te kun nen worden en deed dat ook met overtuiging. Peter Passe- nier gaf als altijd het goede voorbeeld door met zwart een Jeest behield de der- Siciliaanse aanval met succes ik door het ver te- te bekronen. Wim Mechelse en Gert Jan Baas kwamen beiden niet verder dan remise, maar Mark Petrelli overrompelde zijn opponent in een konings gambiet. Doordat Piet de Jong Iop een 3,5-1,5 ach- id te zetten, terwijl lgpartijen op een 5-3 inning wijzen, [eest behield de der- k door het ver te- takte Katwijk op te J met 5,5-2,5. Phili- 23 P had weinig moeite toelofarendsveen (6- zorgen. Hij bezit een kwaliteit meer en beschikt over de mo gelijkheid de enige vrijpion van zijn tegenstander op te ruimen Leen de Jong staat moeilijk tegen Jan Bakker rnaar kan misschien de schade beperkt houden tot een half verliespunt. Onno van Dijk, ten slotte, staat gelijk en zal wel remise spelen. Promovendus Oegstgeest blijft verbazen, en lijkt de enige ploeg die nog in staat is om Al phen (in de volgende ronde) van de titel af te houden. Dit maal veegde Oegstgeest met 5,5-2,5 de vloer aan met het Roelofarendsveen bleek nau welijks tegenstand te kunnen bieden aan Philidor 3. Met vijf zeges, twee remises en slecht een nederlaag boekte Philidor een regelmatige zege. In de strijd tussen Leithen en Lei derdorp ontsnapte Leiderdorp in de tijdnoodfase aan een ne derlaag. Een aantal blunders van de Leithenaren bracht een 3,5-3,5 tussenstand op het bord. De enige afgebroken partij wordt hoogstwaarschijnlijk re mise, zodat Leiderdorp daar mee Katwijk achter zich houdt op de ranglijst. Hagen sterkte in Loosdrecht Er werd gisteren ondanks de dooi nog geschaatst. Weerspiegeld in centimeters water op het ijs volgen toeschouwers de marathon van Loosdrecht. Edward Hagen uit Lisse onderstreepte daar an dermaal zijn uitstekende vorm. De talentvolle B-rijder won op de Loosdrechtse plassen de strijd over 120 kilometer. De bijna 18- jarige schaatser versloeg Jos Pronk in de eindsprint. Bij de da mes won Lilian van Tol de marathon over zestig kilometer. AUTOSPORT Rally Parijs-Dakar Eindstand auto's: 1. Vatanen (Fin- /Peugeot) 55 uur 24 minuten en 54 seconden, 2. Zaniroli (Fra/Rover) op 1 SCHAATSEN Marathon Loosdrecht, 120 kilometer 1. Hagen (Lisse). 2. Pronk (Oost- Graftdijk), 3. Van der Pauw (Anke- veen). 4. De Boer (Edam), 5. De Heer uur. 16 mmuPssan op 1.37.44. 10. (Ankeveen). 6. Visser (Hoogkaispel). Porcar ispa/Rover^ op 12.05.41, 11. 7. Fokker (Kockengen), 8 Pleilhols (Oldenzaal). 9. Nijboer (Medemblik). 10. Duyn (Warnsveld) Dames, 60 ki lometer: 1. Van Tol (Nes aan de Am- enaöVn" s,el). 2. Slagter (Meppel). 3. Van der Dieker (DAF) op 52.36.28. 64. Van Hoorn (Ter Aar). 4. Van der Heide Maris (DAF) op 56.31.52. (Hoogkerk). 5. Dijkshoorn (SchipluH Motoren: 1. Cyril Neveu (Fra/Honda) (jen\ 90 uur 47 minuten en 23 seconden, 2. Orioli (Ita/Honda) op 1 uur. 43 minu- SCHAKEN ten en 58 seconden. 3. Rahier Hoogovenstoernooi (Bel/BMW) op _3_.22.33,_ 4. Picco vijfde ronde: Zapata (Col)-Short (Ned/Honda) op 15.26.55. Rally Monte Carlo Eindstand: uur 39 minuten en 50 seconden. 2. Kankkunen (Fin/Lancia) op 59 secon den. 3. Rohrl (WDI/Audi) op 4.10, 4. Blomqvist (Zwe/Ford) op 10 07. 5. Carlsson (Zwe/Mazda) op 15.55.' Biasion (Ita/Lancia) 7 (Joe) Andersson (Zwe), Miles (Gbr). Sosonko (Ned). Zapata (Col) 2.5. 11. Van der Wiel (Ned). Flear (Gbr) 2. 13. Gutman (Isr) 1. 14 Hulak (Joe) 0 5 B-groep, eerste ronde: Wlnants (Bel)- Watson (Gbr) 0.5-0 5 Stand: 1 Fara- go (Hon). Gaprindasjvill (Sov). Wl nants (Bel) 2.5, 4. Kuijf (Ned). Carlier (Ned) 2. 6 Watson (gbr) 15. 7 Piket (Ned). Hartoch (Ned), Brenninkmeijer (Ned), Welling (Ned) 1. 11. Rogers (Aus). Riemersma (Ned) 0.5. BILJARTEN GP driebanden Laubech Kwalificatie, eerste ronde: Van der Smissen-Willenberger (WDI) 15-8 (8), 15-7 (9); Velthuis-Hamdorf (WDI) 15- 11 (21). 15-6 (10); Arnouts-Biehl (WDI) 15-8 (18). 15-2 (14) Tweede ronde: Velthuis-Grossjung (Wdl) 15-7 (15). 15-10 (14); Van der Smissen - Ar- nouts 9-15 (12). 15-9 (9). 15-4 (10). TENNIS Open Australische kampioenschap pen, Melbourne Heren dubbelspel, halve finales: Ed- berg/Jarryd (ZweFAnnacone (VSt)/Van Rensburg (ZAf) 6-3, 7-6, 6- 3; Doohan/Warder (AusFFIach/Segu- so (VSI) 6-1, 3-6. 6-1. 4-6. 10-8

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9