Vernielingen baren Alkemade meeste zorgen BIJZONDERHEDEN Opknapbeurt voor Woudsoord „Heb ik soms voor niets geschaatst? 3d Us Kagerplassen sterk achtera Ereburger van Zoeterwoude LEIDEN OMGEVING £eidóc(Sotvumt WOENSDAG 21 JANUARI 1987 PAGINJ Gebakken rolpens of worst met stamppot rode kool - hangop met vruchtjes Nodig voor twee: 2 plakken rolpens, boterbamworst of bakbloedworst a 100 g, 25 g margarine, 1 appel; 0,5 tot 1 kg aardappelen, zout, 1 flinke ui, laurierblad, 1 kruidnagel, 500 g rode kool, 1 zure appel, azijn, sui ker; 1 liter karnemelk, 1 blikje fruitcocktail. Rolpens is grofgemalen vlees, dat verpakt in een runder maag in azijn is bewaard. Rol pens is duurder dan boterham- of bloedworst. Uw keus tussen deze drie vleessoorten zal ook sterk bepaald worden door uw smaak; boterhamworst is daar in de meest neutrale. Ontdoe de rolpens of worst eventueel van het vel, dep de plakken zo nodig droog en bak ze in de margarine vlot bruin. Houd het vlees op een bord warm en bak in het overgeble ven vet stevige schijven appel langzaam gaar en lichtbruin. Leg de appel op de rolpens of worst en gebruik het vet voor het afmaken van de stamppot. Zet de aardappelen op met weinig kokend water, zout, grofgesneden ui en een lau rierblaadje met daarin een kruidnagel gestoken. Leg na vijf minuten koken de fijnge sneden rode kool en schijfjes appel op de aardappelen. Kook de massa tot de aardappelen gaar zijn, dat duurt ongeveer een kwartier. Giet het kook nat in de schaal, verwijder het laurierblad en stamp de aard appelen fijn. Voeg het bakvet van Vlees en appel toe met zo Veel van het kooknat dat er een smeuïge stamppot ont staat. Maak het gerecht op smaak af met zout, azijn en eventueel suiker. Schenk de karnemelk in een met een natgemaakte doek be legde zeef en laat haar uitlek ken. In de doek blijft het wit te. dikke deel van de karne melk achter: de hangop. Re ken voor rustig uitlekken een halve dag. Het proces kunt u versnellen door geregeld de hangop van de doek te halen. Verdeel de hangop over een persoons schaaltje en leg er de fruitcocktail midden op. JEANNE APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden tot vrijdag 23 ja nuari waargenomen door Apotheek Tot Hulp der Menschheid en Apo theek Stevenshof in Leiden en door Apotheek Voorschoten. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIOEN Ongevaltendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconessenhuis: Bezoekuur dage lijks van 16.00 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 19.30 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14.00 tot 20.00. Niet meer dan twee bezoekers per patiënt. Sint Elizabeth-ziekenhuis: Volwas senen dagelijks van 14.00-14.45 u. en van 18.30-19.30 u.; klasse-afdelingen ook 11.15-12.00 u. Kraamafdeling: dag. van 15.00-16.00 u. en van 18.30- 19.30 u. en van 19.30-21.00 u. alleen voor vaders. Kinderafdeling dag. 15.00-18.30 u. CCU (hartbewaking) dag. van 14.00-14.30 u. en van 19.00- 19.30 u. Intensieve verpleging: dag. van 14.00-14.30 u. en van 18.30- 19.00 u. Sport-Medisch Adviescen trum: Spreekuur ma. 19.30-20.30 u. in het St. Elisabeth-ziekenhuis. En degeest: Di. en vr. 13.00-14.30 u.; zo. 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 u.; eer ste klasse: de gehele dag. Jelgers- makliniek: Jongerenteam: za. en zo. 14.00-17.00 u. Opname: werkdagen 16.45-17.45 u.; za. zo en feestdag. 10.00-11.30 en 14.00-16.30 u. Team A. C en D: dag. tot 21.00 u. met uit zondering van behandeltijden en etenstijden. Academisch Zieken huis: Voor alle patiënten (behalve kin deren) zijn de bezoekuren als volgt: Dagelijks 14.15-15.00 u. en 18.30- 19.30 u. Avondbezoekuur afdeling verloskunde: 18.00-19.00 u. De Prae- maturenafdeling: voor ouders en fa milie is na overleg met patiënten doorlopend bezoek mogelijk. Bezoek aan ernstige patiënten: wanneer aan ernstige patiënten doorlopend be zoek wordt toegestaan kan de hoofd verpleegkundige hiervoor speciale kaarten verstrekken. Kinderkliniek: zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen 15.15-17.00. babyzaal en boxenafdeling: volgens afspraak met het verpleegkundig hoofd. Bezoektij den kinderafdelingen: voor ouders van opgenomen kinderen na overleg met verpleegkundig hoofd. Voor an dere bezoekers van kinderen: Keel-, neus- en oorheelkunde en neurologie: 14.15-15.00 en 18.30-19.30. Oogheel kunde en heelkunde: 14.15-15.00 en 18.30-19.00. Rijnoocdziekenhuis: Dagelijks 14.30-15.15 u. en 18.30- 19.30 u. Ex»ra bezoek hartbewaking: 11.00-11.30 u. Extra bezoek vaders kraamafdeling: 19.30-20.30 u. Kinder afdeling 15.00-15.30 u. alleen voor ouders 18.00-18.30 u. ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau, Ketel boeter s- steeg 10. tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30. afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30. afdeling vrouw: vr 10-12 S.O.S.-DIENST Telefonische hulp dienst. tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren of eenzaam zijn. Vertrouwelijk. Dag en nacht be reikbaar. BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50, tel. 123942; spreeku ren ma. en di. 10.00-12.30 u., wo. 13 30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlening in Leiden, Leiderdorp. Oegstgeest. Rijnsburg, Valkenburg. Voorschoten. Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141. BURGERRAADSUEDEN Koren brugsteeg 2, tel. 143171 (kantooru ren). Spreekuren ma., dl. en wo. 11.00-12.00 u.. do. 18.30-20.00 u. DEN HAAG/WOUBRUGGE Het bejaardentehuis Woud soord in Woubrugge wordt het komende jaar gerenoveerd. De provincie Zuid-Holland gaat extra geld uittrekken voor een opknapbeurt van deze instel ling. Dit zei gedeputeerde J.H. Boone gisteren over het in voorbereiding zijnde jaarpro gramma voor het provinciaal ouderenbeleid. Hoeveel geld de provincie voor het Woubrugse project gaat uitgeven is nog niet be kend. Dit wordt afgewogen te gen andere zaken en gebeurt na overleg met het Woubrugse gemeentebestuur en de pro vinciale adviescommissie voor het ouderenbeleid. Binnenkort zal het jaarprogramma gepre senteerd worden aan de sta tencommissie. Over de situatie in Woubrugge zei Boone dat de provincie be reid is extra geld in de renova tie van dit kleine tehuis te stoppen. „Het tehuis is zo klein en ligt op zo'n unieke plaats dat de provincie hiervoor bij wijze van uitzondering meer geld beschikbaar wil stellen". Aan de provincie Zuid-Hol land is onlangs door het Rijk circa 10 miljoen gulden be schikbaar gesteld als extra middel om de gigantische te korten in het bejaardenbeleid. circa 30 miljoen, enigszins te kunnen opvangen. Zuid-Hol land bezit het minste aantal verzorgingsplaatsen in heel Nederland. Boone noemde de personele situatie in de verzor gingstehuizen zorgwekkend. „De wachtlijsten voor ouderen nemen alsmaar toe, de gemid delde leeftijd loopt tot ver bo ven de tachtig jaar op en het wordt steeds moeilijker om be jaarden over te plaatsen naar verpleegtehuizen". ALKEMADE De in 1985 ingezette daling van de criminaliteit in Alke made heeft zich vorig jaar niet doorgezet. Het aantal inbraken, diefstallen en dergelijke was 27 procent hoger dan in het jaar er voor. Daarentegen lag het aantal verkeersmisdrijven ruim 27 procent lager dan in 1985. Dat blijkt uit het jaarverslag van de Rijks politie Groep Alkemade. Groepscommandant M. Portengen laat weten dat het toenemend vandalis me hem zorgen baren. Als belangrijkste wapen in de strijd hiertegen geeft de Alkemadese politie dan ook prioriteit aan het zo genoemde „Buurtpreven tieproject". Ook op diverse andere manieren gaat de politie extra aandacht be steden aan de voorlichting in het kader van misdaad preventie. In verband met de vernielin gen die in de afgelopen oude jaarsnacht zijn gepleegd, heeft de politie tot nu toe achttien aanhoudingen verricht. Ver wacht wordt dat er nog meer aanhoudingen volgen. De tot nu toe aangehouden verdach ten zijn allen jongens, die in leeftijd variëren van 13 tot 20 jaar. De gemeente Alkemade en diverse benadeelde particu lieren hebben aangekondigd alles in het werk te zullen stel len om de schade, die naar schatting in totaal vijftig a vij fenzeventigduizend gulden be draagt, vergoed te krijgen. De politie heeft uit de verhoren voorlopig de conclusie getrok ken dat het vandalisme in de oudejaarsnacht al maanden van te voren was beraamd. De indruk bestaat dat de vernie lingen bij enige winkeliers be doeld waren als individuele wraakakties tegen de betrok ken ondernemers. De oude jaarsnachtvernielingen zijn ge pleegd door twee aparte groe pen jongeren. Een groep gooi de de ruiten in van diverse scholen in Oude Wetering. De andere groep had haar „werk terrein" vooral aan het Noord- einde, de Langeweg en de Korte Goog. In Alkemade werd vorig jaar 161 keer aangifte gedaan van inbraak. Vorig jaar was dat „slechts" 136 keer. Het oplos singspercentage van deze in braken bedroeg in 1985 nog 24 procent; vorig jaar elf procent. De grootste toename van inra- ken is geconstateerd bij de particuliere. Inbraken in wo ningen kwamen vorig jaar tachtig keer voor (in 1985; 70 keer). Opvallend is dat er vo rig jaar geen enkele inbraak in winkels is gepleegd. In 1985 gebeurde dat nog tien keer. Het aantal aangegeven dief stallen (dus zonder inbraak) bedroeg vorig jaar 412 (in 1985: 328). Het oplossings percentage in deze categorie was vorig jaar zes, terwijl in 1985 nog van zeven procent van alle diefstallen de dader werd ge pakt. De meeste diefstallen werden gepleegd uit auto's, namelijk 108 keer (in 1985; 57). Het aantal fietsendiefstallen nam weer toe, namelijk van 99 in 1985 naar 112 in 1986. Ook steeg het aantal aangiften van winkeldiefstallen van vier in 1985 naar 25 vorig jaar. In deze categorie worden verhou dingsgewijs de meeste daders in de kraag gevat. In de categorie „overige mis drijven" is het vooral het grote aantal aangiften van vernie ling, te weten 196 vorig jaar, dat in het oog springt. In 1985 werd 112 keer aangifte gedaan van vandalisme. In 21 procent van de gevallen werd de dader gepakt. Van milieudelicten is vorig jaar geen enkele aangifte gedaan. „Steunfraude" werd zes keer gepleegd. Het aantal aanrijdingen en andere ver keersongevallen waarbij de politie werd betrokken be droeg vorig jaar 411. Hierbij waren in totaal vijf doden en 45 gewonden te betreuren. Misdrijven in het verkeer, zo als alcoholgebruik, doorrijden na aanrijding, joyriding en dergelijke kwamen in totaal 69 keer voor. Vooral het doorrij den na een aanrijding (41 keer) is een ware plaag. De Alkemadese politie be keurde vorig jaar 853 personen wegens verkeersovertredin gen. Dat is bijna tweehonderd bekeuringen minder dan in het jaar ervoor. De meeste bonnen werden uitgeschreven wegens fout parkeren (159), te hard rijden (140), door rood licht rijden (185) en gebrekki ge of niet-werkende verlich ting (114). De visserijwet werd vorig jaar elf keer overtreden en de Al gemene Politie Verordening (A.P.V.) 26 keer. Onder A.P.V.-overtredingen vallen ondermeer huisvuil- en hon- denoverlast. De heer Henk van der Hoeven, woonachtig aan de Hoge Rijn dijk, is gisteren benoemd tot ereburger van Zoeterwoude. Op grond van enorm veel ver diensten voor de gemeenschap gedurende een zeer lange reeks van jaren, heeft het ge meentebestuur gemeend Van der Hoeven deze hoge onder scheiding te moeten geven. De versierselen werden hem opge speld door burgemeester A. Houdijk tijdens de viering van het vierde lustrum van de be- jaardensociëiteit Meerburg, waarvan de heer Van der Hoe ven bestuurslid is. Het is voor de tweede maal in de Zoeter- woudse geschiedenis dat het ereburgerschap wordt ver leend. Henk van der Hoeven is een bekende persoonlijkheid aan de Hoge Rijndijk. Niet min der dan 56 jaar was hij koster van de Meerburg-kerk, het ka rakteristieke gebouw aan de Rijndijk. Maar ook op vele an dere fronten was en Is Henk van der Hoeven aktief. Al twin tig jaar is hij betrokken bij de bejaardensociëteit, terwijl hij vanaf de oprichting in 1945 deel uit maakt van het Oranje comité. Als groot liefhebber van planten en bloemen is het niet verwonderlijk dat hij een enthousiast lid is van de Com missie Tuinbeoordeling. Sloten Gogher- polder vies ROELOFARENDSVEEN Zowel Waterschap De Oude Veenen als de gemeente Alke made kunnen niet zeggen waarom het dit jaar niet moge lijk is om te schaatsen op de sloten van de Gogherpolder. Op deze sloten staat dagelijks vies geelbruin water. Vplgens het Waterschap is de polder in de afgelopen week niet bema len. De nieuwe gietwaterinlaat voor de kwekers kan de narig heid niet hebben veroorzaakt. Bij de gemeente Alkemade is voorts niets bekend van lozin gen. De enige mogelijkheid die overblijft is dat het nieuwe rioolpompgemaal met perslei ding naar de Ringvaart van de Haarlemmermeerpolder net als het oude gemaal „over stort" in het polderwater. Vader en dochter Van der Star werden gisteren bestookt met vragen. Bijdrage; Pieter Evelein Foto: Wim van No De vijftiende Elfstedentocht mag dan voorlopigafgelast zijn, Nederland is deze win ter zeker nog niet uitge- schaatst. Duizenden mensen zijn de laatste dagen het ijs opgestapt voor een toertocht en als de weergoden de meer door de vragen en op- draaid door „grappen schaatsliefhebbers gunstig merkingen waarmee vader kers"? ,,'t Zou kunnen, n gezind zijn, is dat voorlopig en dochter werden bestookt: J~* nog niet afgelopen. Populair „Waarom krijg ik geen me- in de Leidse regio zijn met daille, heb ik soms voor niets Er meldden zich gisteren alleen scholieren, ook h vrouwen grepen hun een tochtje te maken. Vi of dertig kilometerDa wel wat veel", vonden van hen. „U kunt er twintig rijden hoor", sti Van der Star hen gei „Maar is die tocht wel n dan?" „Dat zijn ze allemi luidde de glunderende be kaar heen, dus u loopt mis". Tussen de soms ongedu vragende scholieren meldde het bestuurslid de IJsclub Oud Ade, dal de molen- en meren- 50 kilometer geschaatst", tochten van het Merendis- vroeg bijvoorbeeld een gym- trict van de KNSB. Tochten nasiast. „Da's heel simpel", van 20, 30, 50 en zelfs 100 ki- luidde steevast het antwoord lometer over het bevroren van de onverstoorbare Van water van bijvoorbeeld de der Star, „omdat we die af- Kagerplassen, De Wijde Aa spraak met jullie school heb- en de Does. Er zijn vijf start- ben gemaakt". En zo werd pifnten, waar de plaatselijke gemiddeld elke minuut een clubs de stempelposten onder leerling(e) van het Stedelijk hun hoede hebben; Buiten- op zijn plaats gezet. Hun kaag, Rijpwetering, Roelofa- schoolbestuur had betaald tiging van de „veteraan", rendsveen, Hoogmade en voor een herinneringsspèld lopen trouwens toch dooi Oud Ade. Wellicht is het en daar kon de organisatie u J Vennemeer bij Oud Ade het verder ook niets aan doen. Er favoriete opstappunt van de was overigens nog een troost: meeste toerliefhebbers. Zo is wie drie gulden vijftig wilde die plaats voor mensen uit bijbetalen, kreeg alsnog een Leiden het dichtst in de medaille ën wie daar boven- buurt. óp een gulden neertelde, ook zich nog kon herinneren Gisteren was het voor de IJs- een inscriptie. bij in de oorlogsjaren vat club Oud Ade een absolute Dat middelbare scholieren ochtends vroeg tot 'save topdag. Normaal gesproken is niet allemaal even snugger laat sneeuw had staan scl het de eerste dagen na het al- zijn, bewees wel de jongen Pen om de wegen rond tijd drukke weekeinde vrij die zijn stempelkaart inlever- Ade begaanbaar te ma. rustig. Vooral huisvrouwen, de met liefst vier stempeltjes Anders gezegd: de mei gepensioneerden en een en- van het Vennemeer, de start- moesten nu maar niet zei kele student binden dan de plaats. Twee stempeltjes van over een scheurtje hiel schaatsen onder. Maar deze andere plaatsen bewezen dat een gaatje daar. „Het is dinsdag zag het in en om het hij er geen rondjes had ge- maal glad gereden hoor",' clubhuis van de watervereni- draaid, vreemd was het wel. zijn reactie op opmerkii ging Het Vennemeer letter- „Wat heb jij nu gedaan", over de soms hobbelige lijk zwart van de schaatsers, vroeg de verbaasde Van der vloer. „Zelf schaats ik De verklaring? Twee middel- Star. „Ach, ik heb gewoon meer, maar dit werk vin bare scholen, het Stedelijk een paar keer heen en weer erg leuk'\ vertelde hij. Gymnasium uit Leiden en gereden...", luidde het een- u~' Overvoorde uit Den Haag, voudige antwoord, waren met tien bussen en tientallen fietsen naar het ijs bcheurtie gekomen. Totaal goed voor Volgens Van der Star rijden 1.300 scholieren met hun le- veel mensen nog altijd ver- bij". Gisteren dus zijn do raren, leraressen, conciërges keerd, hoewel er op elk ter, die eigenlijk niet en andere „begeleiders". „kruispunt" in de route dui- schaatsliefhebster is, zoi delijke aanwijzingen staan, zelf zei. Om de schol Troost Oranje voor de 30, 50 en 100 kon zij echter wel lachen Die grote groep betekende kilometer van de molentocht, Overigens merkte Van natuurlijk een zware belas- groen voor de 20 kilometer Star het afgelopen weeki ting voor de twee mensen van de merentocht. „En nog de, dat de tochten van achter het inschrijftafeltje, presteren ze het om verkeerd Merendistrict ook onder Cor van der Star (66) en zijn te rijden. Ja ja, en dan komen Moerdijk populair zijn. 25-jarige dochter Ellen. Niet ze bij ons klagen dat de bord- kwamen zeker vijftien i alleen door de onophoudelij- jes onduidelijk zijn!" Mis- uit Zeeland. En Limburgt ke stroom van schaatsers, schien omdat die bordjes in Is daar dan geen ijs? „All maar misschien nog wel een andere richting zijn ge- in de ijskast, zeiden ze...". rig jaar heb ik het 23 di achter elkaar gedaan, va ochtends negen tot 's avo zes. Alleen als het echt d wordt, roep ik er iem 1 ALKEMADE Bij de or ganisatoren van de Molen van de lagere school. Vrijdaga vond houdt de Ripse IJsvere- iMiuicii van uc mujcu- niging koppelwedstrijden voor Merentochten bestaat dames en heren. Ook de jeugd de indruk dat de ljsdikte van veertien tot en met zestien van de Kagerplassen sterk jaar kan meedoen. De wed- achteruit gaat. Met name Strijd wordt besloten met een bij het Sweiland wordt het ijs nu erg dun. IJsvereniging „Kagermeer" uit de Kaag heeft laten weten dat de voor aanstaande zondag aangekondigde demonstratie Inschrijven is mogelijk op de met arresleeën op de Kager- baan vanaf 13.00 uur. afvalrace. De traditionele Kooibos-ronde, een vijftig ki lometer lange schaatsmara- thon wordt komende zaterdag weer gehouden op de Koppoel nabij de Poeldijk in Rijpwete ring. De start is om half twee. plassen, hoogstwaarschijnlijk niet kan doorgaan. Vrijdag middag organiseert de Kaagse ijsvereniging kinderwedstrij den op de ijsbaan nabij Bie- mond op de Binnenkaag. De gisteravond door Kagermeer georganiseerde koppelwed strijd voor dames en heren werd gewonnen door de vol gende koppels: 1. Gerard Dui- IJsclub Leiderdorp houdt za terdag 24 januari districtskam pioenschappen korte baan voor jongens en meisjes van 13 tot en met 16 jaar. De start is om 10.30 uur op de ijsbaan van Leiderdorp. Maandag 26 janu ari vindt er een stedenontmoe- ting Leiderdorp/Koudekerk op de schaats plaats. Dit ge- venvoorden met Barbara van beurt om 19.00 uur op de Lei- Leeuwen, 2. Willem van der derdorpse ijsbaan. Voorn met Kees de Haas, 3. IJsclub Noordwijkerhout Siebe Duivenvoorden met Pe- houdt zaterdag 24 januari lan ter Biemond en 4. Sabine van ge baan-wedstrijden voor he- Leeuwen met Jan Biemond. De Rijpweteringse IJsvereni ging houdt vrijdagmiddag om half twee schaatswedstrijden op de Koppoel voor leerlingen vijftig kilometer en voor dames over vijfentwintig kilometer. De start is om 11.00 uur op het Oosterduinsemeer. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur. Voor inlichtingen kan men telefonisch terecht via nummer 02523-74396. Er was gisteravond een uitste kende belangstelling voor de priksleewedstrijden van het Zoeterwoudse buurthuis „de Weipoort". Niet minder dan 40 personen namen plaats op de prikslede en dat hele spekta kel werd gadegeslagen door zo'n 75 toeschouwers. Dames: 1. Marion Versteegen, 2. Joke van Schie 3. Jacqueline Borst. Heren: 1. Theo van Leeuwen (Weipoort), 2. Wim Oosterdam (Bzn.), 3. Aad Borst. De drie basisscholen uit Wou brugge hielden een mini-elf stedentocht over de Wijde-Aa. Zowel uit Woubrugge als Hoogmade vertrokken de kin deren va de drie basisscholen voor hun fictieve tocht langs de bekende elf Friese steden. Stempelposten onderweg na men de plaats in met namen als Sneek en Sloten. Op de beide verste punten van hun tocht wachtten de kinderen versnaperingen. Zaterdag houdt de Voorhout- se Ijsclub schaatswedstrijden voor de jeugd van 6 tot 16 jaar. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur 's morgens. Inschrij- nn, 4. ;el k*1 vchoi din stal Lei me mo ven op donderdag vanSch 21.30 uur in het clubgeen naast de ijsbaan aan de laan. In Warmond worden avond wedstrijden gel op houten schaatsen v den van de Warmondse (dames en heren, vanaf De start heeft plaats or uur op de ijsbaan in polder. Zaterdag 24 januari isrn Noordwijkernout op terduinsemeer een rflei wedstrijd voor dames er Vor over 25 en 50 km. De om 11.00 uur, inschrijve af 10.00 uur. Voor in£*s' gen: tel. 02523-74396. £ro )ok zaterdag ziin er pi 'eri wedstrijden in Oud Adl)el' strijdt om het kampioe *!,nl van het district Sasse Voor dames en heren, jiLei' 12 t/m 16 jaar en oudere^"' af 17 jaar. Start 13.30 ui1101 Zondag zijn er A, B, C j1" kampioenschappen va district Sassenheim in Faa wijk op de Jonkheer C baan. Start om 09.00 uu dagmiddag in Warmo Ronde van Zwamburi Warmondse IJsclubled« mes en heren. Start otpP uur in de Veerpolder.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10