SS®' Ik wil van Radio West woon een hele goede an erwtensoep maken Maximale schuldenlast Europa-tv ruim 53 miljoen ,DlO/TELEVISIE Cfi^dócSoiMXMlt WOENSDAG 14 JANUARI 1987 PAGINA 9 nnet niet betrokken Iclamefilmpje" ifERDAM Filmnet is vol- >en woordvoerder niet be- Jn geweest bij het op de Jkfoortse kabel zetten van een .nefilmpje over deze abonnee- ilie-organisatie. Volgens de jet-woordvoerder is het vas gebruikt voor de inferentie bij de introductie filmnet in Amersfoort, wel »|k ter beschikking gesteld kabelexploitant. Het film- ijas maandagavond enige tijd een vrij kanaal van de ijtfoortse kabel. Volgens een Wewoordvoerder hebben lei het filmpje zonder mede- 1 van de lokale overheid op Kje kanaal uitgezonden. HILVERSUM De schuldenlast van Europa-tv bedraagt ruim 53,6 miljoen gulden. Daarin zijn ook de schulden aan de NOS en de langlopende ver plichtingen inbegrepen. De hoogte van het bedrag werd gisteren beves tigd door de Rotterdamse advocaat mr. Liagre Böhl, die als juridisch ad viseur is ingeschakeld bij onder meer de afwikkeling van de schuldproble men van het inmiddels stilgelegde Eu ropese satellietstation. Volgens Böhl gaat het hier om het meest pessimistische bedrag. „Het kan goed zijn dat het bedrag nog wat lager zal uitkomen." Op de vraag of de NOS door de vele crediteuren voor het volle bedrag kan worden aange sproken, wilde hij niet ingaan. Wèl is het zo dat de organisatie van Europa- tv naar Zwitsers recht is opgezet en de constructie inhoudt dat de partners hoofdelijk aansprakelijk kunnen wor den gesteld. Zoals bekend maken be halve Nederland, ook Duitsland (ARD), Italië (RAI), Portugal en Ier land deel uit van het consortium van Europa-tv. Inmiddels heeft de advo caat een ontslagprocedure aangespan nen bij de kantonrechter in Hilver sum voor ruim 20 van de circa 80 me dewerkers van Europa-tv. Voorts is de PTT gestart met de werving van nieuwe kandidaten voor het satelliet kanaal waarover Europa-tv de be schikking had. Volgens een woord- voerdster van de PTT heeft de NOS de huur per 12 februari „definitief" opgezegd. De PTT meldde dat in de komende weken gesprekken zullen worden gevoerd met ongeveer tien gegadigden, zowel datagebruikers als televisie-organisaties. Hoewel de ontslagprocedure en het opzeggen van het satellietkanaal er«op duiden dat het in ieder geval wat be treft Nederland definitief afgelopen is met Europa-tv, moet minister Brink man van WVC daarover nog een laat ste gespreksronde met de Tweede Ka mer voeren. De bewindsman had de kamer beloofd geen onomkeerbare stappen te nemen ten aanzien van het voortbestaan van Europa-tv, zolang de Tweede Kamer daarover nog geen definitief oordeel had gegeven Verder zal RAI-direkteur Boni nog met een laatste versie van een red dingsplan komen. Dit plan, gebaseerd op de voorstellen van de Britse medi- amakelaar West Nally, zal naar ver wachting begin volgende week in de bestuursvergadering van Europa-tv worden besproken. Brinkman heeft de Tweede Kamer toegezegd een zo volledig mogelijk plaatje van de situa tie bij Europa-tv voor te leggen. Zoals bekend staakte Europa-tv eind no vember zijn uitzendingen, nadat er betalingsproblemen waren gerezen over een bedrag van rond 11 miljoen gulden dat de NOS nog van het con sortium tegoed zou hebben. \*pOKEROORDA, PROGRAMMALEIDSTER RADIO WEST: VV 'lAAG Marjoke Roorda talkf3® kokkin willen wor- mejaar toen ze haar Heao- J.30,ng met goed gevolg had a Htd, bleek de Hogere Ho- ,ranpl in Maastricht alleen 3ENP toe te laten en was er 4.oqHaag de eerste twee jaar luzajaats voor haar. Het werd n,a4op aanraden van haar 'nn l een Jaartie au Pa'r 'n ,a,„ï)aar bleek de Delftse zo- ije tijd te hebben, dat ze studie aan de Sorbonne inden. Als je nu met Roorda van Eysinga irobeert de nieuwbakken imaleidster haar betoog lidelijken door in kook te praten.... Maar ja, ko- lan ook nog steeds een 'an haar. 'est (vanavond in „Van Tot Gewest", Ned. 2 om ir) heeft geen gemakke- ik op zich genomen. Wie ;t zenderbereik van Is jongste regionale om- jkt, moet vaststellen dat enorm uitgestrekt 'aat. Op de kaart van |nd bestrijkt het de noor- 'ielft van Zuid-Holland, irdwijk tot Schoonho- Naaldwijk tot Alphen en Ij Rijn en van Den Haag önd|rden. Bovendien telt het )Df^cht verschillende centra enorme diversiteit aan 1, leeftijdsgroepen en in- 1 Het is dus allerminst iakkelijke opgave om ;88.4 FM) voor al H-5fcroners aantrekkelijk te maken. Marjoke: „Iedereen vindt erwtensoep lekker. Nou ik wil van Radio West gewoon een hele goede pan erwtensoep maken, zodat iedereen zegt, geef mij nog maar een bordje...". Niet representatief Radio West is net een week oud en probeert met een dagelijkse wandeling door de regio (van 12 tot vier minuten voor een) en bezoeken aan markten de nieu we omroep bekendheid te ge ven. Marjoke: „De uitzendingen die wij tot 1 maart verzorgen zijn niet representatief voor Ra dio West. Wij gaan straks nieuwsprogramma's maken. De start van Radio West is echter nogal hectisch geweest. Zo wis ten we pas in december welke mensen wij in dienst zouden ne men. Voor de wandelingen heb ben we daarom Thijs Lieffering geleend van Radio Stad Amster dam. Hij heeft niet alleen veel ervaring met zulke wandelin gen, maar bovendien konden wij op die manier met alle me dewerkers rustig aan de opbouw van onze nieuwsfabriek begin nen. Als per 1 maart de redactie compleet is deze bestaat nu uit slechts elf mensen kun nen we direct op professionele wijze van start". Waar Marjoke momenteel mee te maken heeft, is niet alleen het feit dat het merendeel van de medewerkers aan het begin van een nieuwe carrière staat, ook de studio, gevestigd in een oud schoolgebouw in Rijswijk, is nauwelijks goed geoutilleerd. De twee draaitafels, het meng paneel en de drie bandrecorders die van de NOS werden ge leend, ogen derdehands. Voor de regionale omroep volgend jaar naar zijn nieuwe onderko men verhuist, zal heel wat im provisatievermogen van de me dewerkers worden gevraagd. Zo dreigde vorige week een repor tage de mist in te gaan toen één van de bandrecorders het begaf. Het fiasco kon echter worden voorkomen omdat de technicus net op tijd ingreep. Stressbestendig Marjoke, die het vak leerde van Nico Haasbroek (ex-VPRO en tegenwoordig baas van de regio nale Radio Rijnmond), werd door directeur Piet van den Ende (ex-VARA) gevraagd pro grammaleidster te worden. Mar joke: „Ik heb negen jaar radio ervaring bij de VPRO en ze dachten dat ik het wel zou kun nen. Wat ik inmiddels heb ge leerd, is dat je als programma leider vooral stressbestendig moet zijn". Behalve haar werk bij Radio West blijft ze voorlopig elke veertien dagen te beluisteren bij de VPRO. Daar presenteert Maijoke het ochtendprogramma „Q, Q, le Q" (vrijdag: Radio 1 om 05.02 uur), waarin ze de luis teraar op eigen wijze helpt met opstaan. Maijoke: „Toen ik met Piet van den Ende in gesprek feggl Marjoke Roorda van Eysinga: „Als programmaleider moet je vooral stressbestendig zijn". kwam over de baan van pro grammaleider had ik „Q, Q, le Q" een jaar en drie maanden gedaan. Het programma heeft net zijn bestaansrecht bewezen en ik vind dat je dan de luiste raar, die er net aan is gewend en het leuk vindt, een tijdje moet blijven bedienen. Boven dien geloof ik dat er bij de VPRO niemand is, die het zou kunnen overnemen. „Q. Q, le Q" is heel persoonlijk. Het komt vanuit mijn eigen buik of zoiets. Die wekservice zou overigens ook bij Radio West uitvoerbaar zijn". Muziekmens Marjoke noemt zichzelf een mu ziekmens. „Bij Radio West draaien we nogal oubollige mu ziek. Dat komt omdat zowel oma Jansen als de tweede gene ratie jongeren uit de Haagse Schilderswijk het leuk moeten vinden. Wat dat betreft is de VPRO heerlijk elitair en wat ik doe is helemaal waanzinnig. Ik draai Afrikaanse, maar ook post-moderne stedelijke indus triële muziek. Het is fantastisch om de hele week voor iedereen te werken, ook rekening te hou den met iedereen, beleefd te zijn en zo en dan eens in de veertien dagen helemaal uit je bol te gaan. Ik zit dus nu in een heel luxe positie. Dat kan nooit lang duren. Hoogmoed komt voor de val, maar ik zal het wel zo lang mogelijk volhouden". Eén van de taken die Marjoke RADIO 1 FM voor zichzelf ziet bij Radio West, is om een jong publiek aan de radio te kluisteren. Mar joke: „Uit onderzoeken is geble ken dat de luisteraar, die op een regionale omroep afstemt een vrij hoge leeftijd heeft en min der mobiel is. Het zal dus aan de opbouw van de programma's en aan de onderwerpen liggen of we ook de jeugd kunnen boeien. Hetzelfde geldt voor de ver schillende regio's die wij bestrij ken. Ik ben er zeker van dat de aandacht niet altijd evenredig verdeeld zal zijn, maar we blij ven ons best doen". HANS PIËT FOTO: CEES VERKERK NEDERLAND 1 15.20 The Jetsons, tekenfilmse rie. Afl.: Dansavond 15.40 New wilderness, Canade se natuurfilmserie. Afl.: Het bedreigde zeehondje 16.05 De tik van... Programma waarin Annette van Trigt op zoek gaat naar 'tikken' van bekende en minder bekende landgenoten 16.15 Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: Vermoedens 17.00 International Week Maga zine, actualiteitenmagazi ne NOS 17.30 V*6-Journaal VOO 17.46 Veronica sport, sportpro gramma gepresenteerd door Simone Wiegel 18.08 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Over werkt. Elyse krijgt een goe de baan aangeboden. Hoewel het werk haar be valt raakt zij overspannen van de dubbele belasting: huishouden - werk TELEAC 19.00 Cursus Tekenen en schil deren (4) VOO 17.46 Countdown, popprogram ma met Adam Curry NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Mond-op-mond-beade- ming, programma van de Maatschappij tot Redding van Drenkelingen VOO 20.33 Tineke, gevarieërd praat programma gepresen teerd door Tineke de Nooij 21.25 STER-reclame 21.32 Newhart, Amerikaanse co medyserie met Bob New hart in de hoofdrol. Afl.: Het perfecte paar. Een vriend van Lesley heeft problemen met het vinden van de juiste vrouw 22.15 Nieuwslijn, actualiteiten magazine 22.15 Mitchell, Amerikaanse po litiefilm uit 1975 van An drew V. McLaglen. Met o.a. Joe Don Baker, Martin Balsam en Linda Evans. Een schatrijke Californi- sche advocaat schiet in zijn huis een ongewapende inbreker dood. Tegen de tective Mitchell zegt hij uit noodweer gehandeld te hebben, maar deze geloft hem niet. Dan ontdekt Mit chell dat de advocaat ook iets te maken heeft met een narcoticabende NOS 23.55 Journaal 00.00 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 VPRO 15.30 Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie met So- leil Moon Frye. George Gaynes e.a. Afl.: De mei den komen eraan 15.55 Lange Jaap, jeugdlitera tuur en kwaliteits-tv ont moeten elkaar in Lange Jaap. Afl.: De stoorworm, van Wim Hofman (herh.) 16.30 Hamm Hoppa, kinder programma. Afl.: Hotel 16.45 Achterwerk in de kast, kinderen zeggen wat ze denken 17.00 De Charlie Brown Snoopy Show, tekenfilm serie. Afl.: Snoopy 17.10 Schilderij in Harolds ka mer, kinderprogramma 17.15 Het mannetje in de maan, kinderprogramma 17.25-17.30 Moeroen Boech- stansangoer, kinderserie. Afl.: Moeroen verzamelt hele ongewone dingen in z'n holletje FEDUCO 17.40 Ideeënbank, serie gewijd aan maatschappelijke acti viteiten in de diverse Ne derlandse regio's. Afl. 5: Rotterdam NOS 18.10 Eerste trekking van de Staatsloterij 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 m Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de PvdA NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine. On derwerpen: 1. Bunkers op monumentenlijst. 2. Vogel man op Vlieland. 3. De kluizenaar van Doorn. 4. Radio West (zie elders op deze pagina) 20.00 Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme 20.20 Avondvoorstelling: Het lichtblauwe handschrift van een vrouw (slot), tweedelige Oostenrijks/ Franse tv-film naar de no velle 'Eine blassblaue Frauenschrift' van Franz Werfel. Met o.a. Friedrich von Thun en Friederike Kammer. Oktober 1936: In het Wenen van voor de Anschluss bij Nazi-Duits- land is de wereld van de hoge ambtenaar Leonidas Tachezy aan het wankelen gebracht. Zijn joodse min nares van twaalf jaar gele den, Vera, heeft hem om hulp gevraagd voor een elfjarige jongen. Heeft hij, in zijn positie, nu plotseling een halfjoodse zoon? 22.30 Journaal 22.45 Nederland C, actualiteiten en achtergronden op het gebied van kunst en cul tuur in binnen- en buiten land 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden Zwitserse familie Robin- >n (Swiss Family Robinson), ';enfilm naar het boek van TElbhan David Wysz. Een schip IAA( r9aat 'n een stormachtige ;ht op de oceaan. De familie jinson overleeft de schip- euk en strandt op een eiland •uws in teletekst k tak, kinderprogramma is. Afl.: Plons en de schild- (herh.) - j»elin, informatief kinder- -Jógramma. Presentatie: Felix rk van Haveskerke, dertien- /J fige Vlaamse jeugdserie met Springuel. Rik van Uffelen, e Versyp e.a. Afl. 7: De "V* rgelding Comedy Capers: Het arties- npension (The Starboar- LJ irs), slapstick met Billy Bevan M,jk uitl Verkeerstips k'jUden van mensen (The ^-Hwple places), aflevering van documentaireserie 'Onze asrkwaardige wereld' ogramma-overzicht •uws jn grote liefde heet muziek, trie tv-specials door Vlaamse foepen/artiesten die hun live- tow voorstellen. Afl.: Erik van eygen lemaal beestjes, natuurfilm- wie. Afl.: De trek van de blau- ugzalm kunstmagazine. Pre- ntatie: Johan Thielemans .45 Nieuws en Coda: Son- I, van Lucebert \|L2! ïnen en dochters, Australi- ïhe tv-serie. Margaret ver- lemt toevallig wat Patricia Bfkelijk over haar denkt. Pe- veroorzaakt een tragisch igeval (•rmezzo. Rituele vuurdans. Falla, uitgevoerd door Ro- irt Groslot. piano ihin (40). Japanse tv-serie ogramma-overzicht •uws widam, videospelletje met arleen Gordts De grote passie (Passionate iends). Engelse speelfilm uit '48 van David Lean. Met o.a. in Todd, Trevor Howard en aude Rains. Mary wordt door ar echtgenoot er ten onrech- verdacht een verhou- ng te hebben .35 Basketbal. Reportage nuit Antwerpen van de wed- rijd Maccabi Tel Aviv - Zhal- n ris Kaunas, in het kader van Europabeker voor lands- impioenen irrefours >urnaal soir, regionaal magazine 0 uick et Flupke, tekenfilm 1 >urnaal 'eat a voir. Afl De nieuwe |rug 'crack' liami Vice, Amerikaanse poli sserie state nieuws 25 Informations, reflexions interrogations laïques DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Die Sklavin Isaura (27). Brazili aanse tv-serie naar de roman van Bernardo Guimaraes. Met Lucelia Santos, Rubens de Fal- co. Gilberto Martinho e.a. 16.25 Wie sich die Zeiten andern: Licht, reportage over de snel veranderende denkpatronen met als voorbeeld het licht 17.30 Vorsicht: Kinder in der Kiste, kinderprogramma met verras singen 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Sender Frikadelle 19.00 [fiDie Wachter, tv-serie. Afl.: Eine Schande für das ganze Haus 19.57 Programma-overzicht 20.00 CGTagesschau. Aansluitend: Die Parteien zur Wahl. politie ke uitzending 20.15 CC Soldat Richter, tv-film van Jean Pignol. Met Mathieu Car rière. Bernard Fresson, Peter Semler e.a. Gehoorzaamheid en geweten botsten met elkaar in de Tweede Wereldoorlog. Dat ervaart ook de soldaat Richter, die in Rusland op be vel een jonge Russin samen met een groep partizanen de dood injaagt. Nu staat hij zelf op een Frans station tegen de muur; zijn geweten heeft hem parten gespeeld, en zo pro beerde hij een groep gijzelaars te laten ontvluchten 21.20 Deutschland vor der Wshl, discussie over vrouwen en ge zinspolitiek 22.35 Tage8themen 23.05 Einsatz in Manhattan (Kojak). Amerikaanse politieserie met Telly Savalas. Dan Fraser, Ke vin Dobson, e.a. Afl.: Die Ab- machung (herh.) 23.50 Tagesschau 23.55 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Löwenzahn, kinderserie. Afl.: In Peters Garten ist der Wurm (herh.) 16.35 Der Waschbar Rascal, teken filmserie. Afl.: Allein lm Schneesturm 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actualiteiten, sport en amusement 17.45 Die Wicherts von nebenan, tv- serie met Stephan Orlac. Maria Sebaldt, Jochen Schroeder e.a. Afl.: Heinz in der Klemme 18.55 Loterijtrekking 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute. Aansluitend: Parteien zur Wahl, politieke uitzending 19.30 (E Hits des Jahres '86, muzi kaal programma gepresen teerd door Viktor Worms. Met Münchener Freiheit, Karei Gott und Darinka, Julliane Werding e.a. 20.15 Kennzeichen D, aktueel maga zine met nieuws uit Oost- en West-Duitsland 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse tv-serie met John Forsyth, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Treffen im Zwielicht 21.45 Heute-Journal. Aansluitend: Parteien zur Wahl, politieke uitzending 22.15 Anstösse: Schrille aufeinan- der zu, reportage over een leersysteem voor gehandicap ten 22.45 Ferien für eine Woche (Une semaine de vacances). Franse speelfilm uit 1980 van Bertrand Tavernier. Met Nathalie Bayer, Gèrard Lanvin, Michel Galabru e.a. Laurence, onderwijzeres in Lyon, staat op instorten. Haar huisarts raadt haar aan er een weekje tussen uit te gaan. Lau rence overziet haar problemen: ze is niet meer zo energiek als vroeger, haar vriend Pierre zou graag een kind willen en de generatiekloof bespeurt zij in haar werk dagelijks 00.25 Heute DUITSLAND 3 17.35 Teletekst-overzicht 18.00 Telekolleg II. Cursus Engels. Afl.: The painting 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Togesschau 20.15 Ich stelle mich: Friedrich Jahn, reportage over de chef van de Wienerwald-restaurants 21.45 Eff-eff, vrije tijd en fitness 22.30 C Die Karabinieri (Les Carlbi- niers). Franse speelfilm uit 1963 van Jean-Luc Godard. Met Marino Mase. Albert Ju- ross, Geneviève Galèa e.a. 23.45 Laatste nieuws Jackanory, kinderprogramma You should be so lucky, kin derprogramma John Craven's Newsround, jeugdjournaal Treasure houses (2). tv-serie First class Journaal London plus, regionaal maga zine Wogan, praatprogramma met Terry Wogan The Muppet Show, poppense rie van Jim Hanson d Dallas, Amerikaanse tv-se rie. Afl.: The first next time Points of view, discussiepro gramma Journaal, regionaal nieuws en weerbericht They were only sixteen, docu mentaire over twee zestienjari gen die een carrière willen ma ken met rollerskating The Earthling, Australische speelfilm uit 1981 van Peter Collinson. Met William Holden, Ricky Schroder, Jack Thomp son en Olivia Hamnett. Een zieke man leert een weesjon gen de kunst van het overleven in het oerwoud Waarbsricht BBC 2 17.00 Pamala Armstrong 17.35 World of tha thirtias 18.05 My Music 18.30 Covar to covar 19.00 Tha Bootlaggars, Amerikaan se speelfilm uit 1974 van Char les B. Pierce. Met o.a. Paul Koslo, Dennis Fimple en Jaclyn Smith. Arkansas 1930: Een fa milie die leeft van het Illegaal stoken van drank, moet zich allerlei moeite gestroosten om de concurrentie de baas te blijven 20.35 Cricket-wedstrijden ta Syd ney 21.00 Whistle Tast, popprogramma gepresenteerd door Andy Kershaw en Mark Ellen 21.30 Out of court, serie over recht en rechtspraak 22.00 M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, McLean Stevenson, Loretta Swift e.a. Afl.: crisis 22.25 Filthy, Rich and Catflap, co medyserie 23.00 Darts. The Embassy World Professional Championship 23.30 Nawsnight an waarbaricht 00.20-01.10 Darts. The Embassey World Professional Champion ship ITV i Sooty, kinderprogramma i Y.E.S i Blockbusters, spelprogramma i Niauws i About Anglia, regionaal maga zine i Crossroads, dramaserie l This is your life, amusements programma I Coronation Straat, dramaserie l Sporting Triangles i High and Dry Tha Equalizer, politieserie. Afl.: The distant fire l Niauws an waarbaricht Midweek sports special I Rock Special: Elkia Brooks, muziekspecial I It's not Fair, Lord 17.00 Tha DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films. Presentatie: Linda de Mol en DJ Kat 18.00 I dream of Jeannie, comedy serie met Barbara Eden en Larry Hagman 18.30 Hazal, comedyserie 19.00 Hogan's Heroes, comedyserie. Afl.: Crittendon's Commandos 19.30 Tandarra, Australische tv-serie met o.a. Gus Mercurio, Gerard Kennedy en Penne Hackforth- Jones. Afl.: The Brothers 20.25 The Starmaker (slot), tweede lige Amerikaanse speelfilm van Lou Antonio. Met o.a. Rock Hudson, Suzanne Pleshette en Brenda Vaccaro 22.15 Shell International Motor Sports 1986 23.05 The 1987 Paris to Dakar Rally 23.20 Roving report, actuele docu mentaire 00.05-00.50 E Young, Free Sing- la, met Gary Davies (herh.) TV 5 16.05 Tamps présant, documentai reserie met ditmaal een repor tage over Noord-Korea 17.15 Da Harlem a Caux, jazzmuziek 17.35 Les aiguillages du réva 18.00 Recreation 18.40 Das chiffres at des lettres, spelprogramma 19.00 Las aiguillages du réva, docu mentaire over treinen 19.25 La grand Raid 20.25 Tamps présant 21.25 Da Harlem a Caux, jazzmuziek 21.55 Ja t'anvarrai das cartas pos- tales 22.00 Niauws 22.30-23.30 Continent Francopho ne, concert door muzikanten uit Kameroen MUSIC BOX 17.00 E Countdown, popprogram- ma met Adam Curry 18.00 E Nino Firatto Show (herh.) 19.00 E Amanda Radington Show (herh.) 20.00 E Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 Super Channel Sport, over zicht van sportprogramma's die vanaf 30 januari op dit nieuwe satellietkanaal te zien zullen zijn 21.10 E Simon Potter Show (herh.) 22.00 E Countdown (herh.) 23.00 E Rox Box, met Ray Cokes 00.00 B The Shadow (herh.) 01.00 E The Nino Firatto Show 02.00 Super Channel for children, overzicht van kinderprogram ma's 02.10 E Amanda Radington Show 03.00 E Martin Buchanan Show 04.00 E The Simon Potter Show 05.00 E Countdown, popprogram ma met Adam Curry 06.00-07.00 E The Shadow m Ondertiteling via TeleTekst. E Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. ■I Zwart /wit-u it zending met on dertiteling via TeleTekst. Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Vrouw zijn 16.10 Dak- tari, Amerikaanse serie 17.00 D'r kan nog meer bij NOS 17.30 1A6-Jour- naal EO 17.46 Tijdsein buitenland DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Baruf 10.00 Heuta 10.03 Soldat Richter 11.10 Kaum zu glauben 11.55 Um- schau 12.10 Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 E Teletekst 15.50 Tagesschau 16.00 Die Sklavin Isaura (29). tv-serie 16.25 Fundstücke 16.45 König Rolle 16.50 Endstation Goldener Fluss (2) 17.15 Unternehmen Arche Noah 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15 40 E E- norm in Form - Fit durch den Winter (13) 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Die Welt im Tanz 16.35 Die Pflanzen leben: Geheim- nissa und Wunder 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Dia Falie des Harry Fox, tv-serie BBC 1 07.30 Journaal 07.35 The Flinstones 08.00 Breakfast time 09.40 Watch dog 10.00 Nieuws 10.05 Day to day 10.45 Advice Shop 11.00 Nieuws met ondertiteling 11.05 Neighbours 11.25 Philip Schofield 11.30 Play School 11.50 Willo the Wisp 11.55 Five to Eleven 12.00 Nieuws 13.25 World Championship Darts 14.00 Nieuws 14.25 Neighbours 14.45 The Flumps 15.00 Anzacs 16.40 Classic Fairy Tales 16.55 Fingermouse 17.10 Superted 17.15 Bullwinkle en Rocky BBC 2 15.02 Laramie 15.35 Tha collectors 15.50 Tekenfilm 16.00 Niauws 16.03 Horizon 16.50 Niauws 17.00 Pamela Armstrong SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 B Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City Lights 14.25 Roving Re port 15.00 E Sky Trax. Popmuziek 17.00 Tha DJ Kat Show ITV 07.15 TV-AM 10.35 Sesame Straat 11.30 Cartoon Time 11.35 Short Sto ry Theatre 12.00 David Frost: Guin ness Book of Records 12.50 Cartoon Time 13.00 Creepy Crawlies 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivana 14.00 Niauws 14.30 Fifty Fifty 15.30 Daytime 16.00 Take Six Cookes 16.30 Sons and Daughters 17.00 Tha Raggy Dolls 17.10 The Telebus MUSIC BOX 07.00 E Muziekprogramma's. Nino Firetto (07.00). Super Channel for children (08.00), Amanda Redlngton (08.10), Marlin Buchanan (09.00), Si mon Potter (10.00) en Countdown (11.00) 12.00 E Herhalingen RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? 18.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 NOS Podium van de Neder landse Lichte Muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). "8.03 NCRV: Hier en Nu. •6.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het woord aan de mu ziek. 19.00 Je hoort nog eens wat.. 20.00 Nieuws. 20.02 Residentie Orkjest o.l.v. Kent Nagano. 22.00 Parade. 23.00 Yuppie Ajee. Guppie Ajoo. 23.15 De Triffids, hoorspelserie. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: TROS kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van GPV 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30-21.20 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. Omroep Rijnland: (Al leen via de kabel) Non-stop muziek met 19.00-20.00 Geestelijk leven, met om 19.30 Moker. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen 20.03 In de club 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Jazz Kaffee. 23^0 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 P. J. de Beranger en zijn tijd. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss Cross. 20.30-23.45 Musica Antlqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 15.05 Van horen en zien. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag ...donderdag. 08.03 Hier en Nu 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein publiek. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13.20 Kletsmajoor. 13.30 De familieshow. 15.03 Als de dag van toen 16.03 De wereld zingt Gods lof. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heet uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow 09.03 Hugo van Gelderenshow 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium in konsert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Over vrouwen. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.15 Kruispunt. 13.30 Da Capo. 14.00 Het dossier. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Om U te dienen. 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 12.03-13.00 Radio West Gemeente. Radio Rijnmond: Om 07.30. 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Alleen vla de ka bel) Non-stop muziek met om 11.0O- 12.00 Ouderenprogramma. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.15 Uit de band 11.30 Het vermoeden 13.10 Actueel 13.33 Tussendoor 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziek boetiek. 10.03 Parkeerschijf. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen 08.15 Ochtendconcert 10.00 Schoolradio 11.00 Matinee 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 50 jaar geleden: een premiere! 14.00 God save the k(w)He)n(g)! 16.30 Wel thuis!

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9