U" Een sketch voor tv kan niet kort genoeg zijn" onathan jng bont Jmerika p z'n reedst st IBDIQ/TELEVISIE Eeidaegotruwl DONDERDAG 8 JANUARI 1987 PAGINA 17. w ||f IDEN Jonathan pf g (38) houdt al enkele M.pden het Engelse ■■Kbubliek en de Neder- IHse kabelkijker in de 7 Jmet de uiterst onder doende „Entertainment i" (BBC 2 om 22.00 i Zoals de titel al aan- jt, behandelt hij geen jilijke en zware politie- onderwerpen, maar ■wit hij op zijn eigen, ■t cynische wijze aan in het land van Uncle niets te gek is. Ie aflevering van van- el belandt hij in Dallas, hij onder meer de Engel- inger Peter Gabriel ont- King en Gabriel zijn vrienden. Ooit, in een verleden (1975), bezorgde e zanger, die eind vorig met de singles „Sledge-' ner" en „Don't Give Up" kleur bracht in de grijze Sten, een platencontract, jwas in de tijd dat Jona- bij platenmaatschappij de dienst uitmaakte en r Gabriel nog zanger was lenesis. die in 1966 een graad in ngelse taal haalde aan de ersiteit van Cambridge, I in Engeland vooral be id door zijn neus voor ta- en zijn vaak gevatte jverij in muziekbladen als en Melody Maker. Boven- bleek hij een enorm ge- te hebben voor het onder-! ien van commerciële hits. iond hij in de studio „Una ma Blanca" op te nemen, k et moment dat de George ir Selection in Nederland ven daarbuiten hoge ogen te gooien met het num- Hij boekte er vervolgens gen land een enorm suc- n r n I k Peter Gabriel ...oude vriend van Jonathan King... Bij de Engelse critici staat hij vooral bekend als de grote in spirator van bubblegum-mu- ziek. Hij produceerde niet al leen een groot aantal van die niemendalletjes voor andere groepen, maar nam er ook zelf, onder verschillende na men, een aantal op zoals „It Only Takes A Minute Girl" en „Everyone's Gone To The Moon". Op het moment dat King de Schotse tienergroep The Bay City Rollers wereldfaam had bezorgd, startte hij zijn eigen platenlabel: UK Records. Nog voor de eerste plaat was ver schenen, werd het label in de Engelse pers al omschreven als „de maatschappij waar bubble- gum-muziek onderdak zal vin den", maar niets bleek minder waar te zijn, want hij tekende een contract met 10CC, die de werld zou verrijken met prachtige songs als „The Wall Street Shuffle" en „I'm Not In Love". De punk maakte een einde aan zijn carrière in de platenindustrie, maar de BBC had hem toen al ingepalmd door hem een radioshow te la ten presenteren. King had op dat moment al heel wat erva ring opgedaan met radio en te levisie. Zo had hij aan het eind van de jaren zestig op televisie bewezen een rappe prater te zijn, die zijn onderwerpen met een grote dosis humor tege moet treedt. Zijn tienerpro gramma „Good Evening", voor de commerciële televisie maatschappij ATV, spreekt boekdelen. De formule van „Entertainment USA" is van Jonathan King zelf afkomstig. Hij bedacht de show om zo twee vliegen in een klap te kunnen slaan. Het gaf hem de mogelijkheid een tijdje rond te kijken in de Verenigde Staten en daarbij bracht zijn kijk ook nog brood op de plank, een combinatie, die hij zelf „een uiterst gelukkige" noemt. HANS PIËT BEKROONDE JEUGDSERIE „KIDS" BU NCRV HILVERSUM De NCRV start zon- dag (Ned. 1 om 15.50 uur) met de be kroonde Canadese jeugdserie „Kids". De reeks handelt over kinderen uit zomaar een straat in Toronto en toont hoe de jeugdige bewoners (met ver schillende etnische achtergronden) met elkaar omgaan. De zesde afleve ring „Griff gets a hand" van de der tiendelige serie sleepte onlangs drie belangrijke prijzen in de wacht, waaronder de Prix Jeunesse 1986, de hoogste onderscheiding in het presti gieuze mondiale festival voor jeugd programma's dat eens in de twee jaar wordt gehouden. Verder kreeg de af levering een internationale Emmy Award en de Canadese Gemini Award voor het beste kinderpro gramma. Derde tv-net wordt gefaseerd ingevoerd (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het derde tv-net wordt ge faseerd ingevoerd. Met ingang van 1 okto ber van dit jaar zal het net maar in een be perkt aantal gebieden te zien zijn. Uiterlijk eind mei 1988 zal het derde net in het hele land te ontvangen zijn. Minister Brinkman (WVC) heeft dit het Kamerlid Lankhorst (PPR) in antwoorden op vragen laten we ten. De bewindsman heeft inmiddels met de NOZEMA een akkoord over de voornemens bereikt. Brinkman zelf wilde het derde net op 1 oktober 1987 in werking laten treden. Volgens de NOZEMA was dat technisch niet mogelijk. Men bepleitte invoering per okto ber 1988. De NOZEMA heeft de minister in middels een versneld bouwplan voorgelegd. Daaruit blijkt dat het derde net met ingang van oktober 1987 via de zenders Lopik, Smilde, Markelo en Roermond zal worden uitgezonden. Daarmee zal 88 procent van de Nederlanders, maar waarschijnlijk meer, het derde net kunnen ontvangen. In december 1987 zal de zender Arnhem het derde net gaan verspreiden. In januari 1988 volgt de zender Goes en in april 1988 de zender Wieringermeer. Eind mei 1988 zul len ook alle acht hulpzenders in het land zijn aangepast voor het uitstralen van het derde tv-net. Brinkman wijst erop dat het bouwschema zo is opgezet dat zo snel moge lijk een zo groot mogelijk aantal kijkers het derde net kan zien en tegelijk de bouw van voorzieningen zo snel mogelijk kan worden afgerond. De minister draagt de kosten. Deze liggen rond de tien miljoen gulden. HENKELSINK: APELDOORN Het heeft even geduurd, maar vanavond op Ned. II om 20.15 uur, is het zo ver. Dan maakt Henk Elsink zijn rentree op het vaderlandse scherm. Eind oktober was de NCRV-tv twee avonden actief in het Apeldoornse Orpheus om de laatste twee voorstellingen van Elsink's one-man-show vast te leggen. Daarna nam de cabaretier het vliegtuig naar Majorca waar de familie Elsink al weer enige jaren woont. Onder de Spaanse zon bereidt hij zich voor op het komende theatersei- „Televisie vereist een andere aanpak dan het theater", zegt Elsink. „Een sketch kan niet kort genoeg zijn. Toch is het moeilijk om de schaar te han teren. Ieder stukje is in feite een kind van je, en het valt niet mee daarin te knippen. Maar het moet. Je kunt ik weet niet hoeveel keer met een voorstelling in het thea ter hebben gestaan en dan nog vragen mensen aan je, doe je nog wel eens wat? Een geslaagde show in het theater is overigens geen garantie voor succes op de buis. Vindt het grote publiek het niet leuk, dan heb je straks min der mensen in de zaal. Maar als je niet af en toe op tv ver schijnt, is het risico nog gro ter. Ze vergeten je. En ik wil echt nog wel even doorgaan. Ik blijf het heerlijk vinden om mensen aan het lachen te maken". Met zijn programma dat voor de verandering geen titel heeft meegekregen, is Elsink daarin geslaagd. Zijn liedjes zijn sterk, zijn sketches hu moristisch met af en toe een kritische noot en enige ont roering. Zo bezingt hij zijn kind dat weldra onder het mes gaat, een kind dat hij ge heel en al moet toevertrou wen aan de vaardige handen van een chirurg. Ontroerend is het verhaal van de bejaar de overwinteraar die in Spanje stikt van de heimwee. Ook de lach ontbreekt niet. Elsink voert achtereenvol gens een brildragende vijfti ger, een reggae-zanger en een voorzitter van een wille keurige vereniging ten tone le. Drie alleraardigste types die voor de nodige humor zorgen. Ouderwets Een traditionele aanpak van een man die een paar jaar ge leden nog aan zichzelf twij felde. Hedendaagse klein kunstenaars kiezen voor een rode draad door hun pro gramma. Hun thematische aanpak spreekt met name jongeren aan. Elsink is echter van een andere generatie. Daarover zegt hij: „Ik ben er destijds anderhalf jaar tus senuit geweest. Die rustperio de heeft louterend gewerkt. Met een aantal collega's kies ik voor een traditionele aan pak. Ik kan niet anders, ik kom uit die school. Als je al die nieuwe ontwikkelingen om je heen ziet - en ik kijk veel naar anderen - dan denk je opeens, ik ben ouder wets aan het worden. Ik moet veranderen. Dan kom je in een bepaalde crisis te recht. Als je echter de dingen eenmaal op een rijtje hebt ge zet, dan kom je tot het besef dat je jezelf moet blijven. Ge loven in hetgeen je doet". „Je vergrijst met je publiek mee. Dat is misschien het lot van de traditionele entertai ner. Bij mij komen nu een maal geen 17-jarigen zoals bij De Jonge en Van 't Hek. Mijn publiek begint bij dertig plus. Wat ik doe past bij mijn leeftijd. Als ik met een een Henk Elsink: „Je moet jezelf blijven". verhaal kom over een vent die een LAT-relatie heeft, dan is dat geloofwaardig". In de media is die geloof waardigheid vaak in twijfel getrokkken. Elsink: „Ik ben nu dertig jaar actief in dit vak. Bij een deel van de pers ben ik al dertig jaar ver dacht. Daar begin je aan te wennen. Er is een periode geweest, dat een show niet deugde als er geen Vietnam of Zuid-Afrika in voor kwam. Humor diende als een soort lepra bestreden te wor den. Gelukkig is dat veran derd. Er mag weer gelachen worden". Hoe de tv-beelden ook mo gen uitpakken, de show van Elsink ligt in ieder geval niet zwaar op de maag. Licht ver teerbare, doch allezins sma kelijke kost van een vakman die tevreden terugziet op zijn show, die in totaal 175 voor stellingen in den lande be leefde. DAVID LEVIE NEDERLAND 1 EO i De laatste zeilvaarders naar het oosten, docu mentaire-serie. (Slot): Met de laatste zeilvaarders gaan wij naar de Chinese kust en Indonesië Daktari, Amerikaanse se rie. Afl.: Jachtluipaard ge zocht. Dokter Daktari moet voor het luipaard van een belangrijk stamhoofd zor gen. Maar er zijn kapers op de kust Kinderkrant, kleuterpro gramma NOS 1A6-Journaal 19.00 19.24 EO Tijdsein buitenland, actu aliteiten IOS Mevlana, programma van de Islamitische Omroep Stichting TELEAC i Cursus Statistiek. Les 4. (herh.) EO Nathalie, tekenfilmserie. Afl.2: De vriendenclub Reportage van Ronduit Mission '87. Thema: Ik heb U uitgekozen. Verslag van uit de Jaarbeurshallen te Utrecht. Presentatie: Jan van den Bosch. NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Een moeilijke keuze, Amerikaanse speelfilm (1979) van Talbot Free- matle. Alexandria (Melissa Sue Anderson) is een gea dopteerd kind. Als zij in haar tienertijd plotseling wordt opgebeld door haar natuurlijke moeder, wordt ze voor de keuze gesteld: blijft ze bij haar pleeggezin of gaat ze terug naar haar echte moeder. 21.15 Bijbelstudie: De Bergrede. Aflevering 5. Presentatie: Henk Binnendijk. 21.52 Monumenten van geloof: de kathedraal van Saint Pierre in Genève 22.37 Tijdsein, actualiteitenru briek. Onderwerpen: 1) 1987 is door de Verenigde Naties uitgeroepen tot het jaar van de daklozen. Prof. Van Andel onthult dat on der die daklozen zich in toenemende mate psychi atrische patiënten bevin den. 2) De Antwerpse poli tie beschuldigt Nederland ervan een distributiecen trum voor drugs te zijn. Het afzetgebied van de hande laren uit Amsterdam heeft zich in ieder geval uitge breid tot de straat in Ant werpen. 3) De nog immer uitzichtloze situatie van de Cambodjaanse vluchtelin gen in Thailand. Een eigen reportage over een volk. dat zich niet wil laten knechten. NOS 23.12 Journaal 23.17 Nieuws voor doven NEDERLAND2 17.45 Paspoort voor Turken 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Joegosla- ven 18.30 Sesamstraat 18.45 mJeugdjournaal 19.00 Journaal NCRV 19.12 Dit is Disney extra, teken films 19.20 Los Vast TV, popmuziek gepresenteerd door Jan Rietman 20.15 Henk Elsink One Man Show, hoogtepunten uit de laatste theatershow van Henk Elsink. (zie elders op deze pagina). 21.30 Hill Street Blues, Ameri kaanse politieserie. Een koffer vol cocaïne komt uit de lucht vallen en Norman Buntz kan de winst opstrij ken. Intussen steekt Bel- ker zich in zwerverskleren om een stel oplichters te pakken 22.15 Meditatief moment, korte overdenking door domi nee T. Harder NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven School-tv Nieuws Tik Tak, kinderprogramma. Plons. Afl.: Plons en de water- lor. (herh.) De zeven van Blake (Blake's Seven), Britse science-fiction- serie met Garreth Thomas. Vandaag: De redding (rescue) Kwizien, tips voor koken. Van- m daag: Witlofrecepten. Presen tatie: Etienne Cocqoyt Uitzending door derden. Mededelingen 1 Nieuws Kunst-zaken Hog er-Lager, spelprogramma met speelkaarten. Presentatie: Walter Capiau Panorama Dallas, Amerikaanse feuilleton over het wel en wee van de fa milie Ewing met Larry Hagman, Linda Gray. Victoria Principal m e.a. Afl.: 1. De terugkeer (Re- I turn to Camelot). Bobby is te ruggekeerd. Zijn auto-ongeluk heeft alleen bestaan in de nachtmerrie van Pam. <23.05 Nieuws. Aansl.: Coda: I Omaggio, van de Falla, uitge voerd door Raphaëlla Smits, gitaar r 2 Luister met je ogen. Les 15. Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische serie. Afl.: 228. Martin is dolblij dat Patricia met hem wil trouwen. Intermezzo: Allegro moderato uit Romantische Stücke, opus 75, Dvorak. Uitgevoerd door M. Korosec, viool en M. An- drashke. piano Oshin, Japanse serie. Afl.: 37. I(herh.) Mededelingen Nieuws Kwidam, videospelletje 22.30 E3 Welkom Mr. Chance ((Being there), Amerikaanse speelfilm (1979) van Hal Ashby met Peter Sellers en Shirley McLaine. Door een samen- looop van omstandigheden wordt de ongeletterde, simpele tuinier Chance gehouden voor een filosofisch en politiek ge nie... 'Welkom Mr. Chance' was de laatste film van Peter Sellers terwijl Melvyn Douglas een Oscar kreeg voor de beste ondersteunde rol. 3F 1 Schooltelevisie SVacaturbank Nouba nouba, gevarieerd kin derprogramma met o.a. Mimi Cracra en L'agence Labricole Carrefoura. Journaal Ce aoir, regionaal magazine Quick et Flupke, tekenfilm Journaal Autant Savoir, consumenten magazine. Vandaag: auto's Frankenstein 90, Franse ko lt 6, medie (1984) van Alain Jessua. Met: Jean Rochefort, Eddy 01 ^',che" en Fiona Gèlin. In een 'Ul- laboratorium verschijnt een i gemaskerde man, die een on derzoekster vermoordt en er ■'met haar arm vandoor gaat. Le monde du cinéma Laatste nieuws •23.50 Politieke uitzending: La -,>>N|pensèe sociallste 16.00 Die Sklavin laaura, serie naar de roman van Bernardo Gui- maraes. 16.25 Fundstücke, cultuur In de pro vincie, reportage over Gudrun Zwingelberg en haar zoektocht naar antiek in Frankische dor- 16.45 König Rolle, tekenfilmserie voor kinderen 16.50 Endstation Goldener Fluss, tiendelige serie over een goud graversgezin in Australië. Met: Dennis Miller, Judy Morris, Ken Talbot, e.a. Afl. 1: Die Rel- se mit Lissie 17.15 Unternehmen Arche Noah, kinderserie. Afl.: Bevölkerung- sexplosion am Lummenfels 17.45 Tagesschau 18.25 Losberg, serie. Afl.: Der Ver dacht 19.00 Detektivbüro Roth, serie. Afl.: Steine reden doch. 19.57 Programma-overzicht 20.00 CD Tagesschau. Aansl.: Die Parteien zur Wahl 20.15 CD Die Krimistunde, verhalen voor kenners. Met: Helmut Fi scher, Wilfried Klaus, Christla- ne Hammacher, e.a. 1. Ein un- heimlich feiner Kerl. Thomas Pfeiffer, werkzaam op de afde ling paspoortverstrekking, krijgt een nieuwe chef. Pfeiffer, die een nogal ongewone stijl heeft doorgevoerd, komt in de problemen. 2. Hedwigsruh. De pas uit de gevangenis ontsla gen Wichmann heeft maar een wens: nog eenmaal zijn dood zieke tante zienl Hij verwacht namelijk een aanzienlijke erfe nis. 3. Ich kan sehr dankbar sein. De antiquair Mattes krijgt 's avonds laat bezoek van ie mand, die een ongewone han del met hem wil regelen. Zijn bezoeker gedraagt zich echter niet zoals men van een zaken partner mag verwachten. 22.12 Der 7. Sinn 21.15 Deutschland vor der Wahl 22.30 Tagesthemen 23.00 Tatort, politieserie met Karin Anselm, Christoph Marius Ohrt, Maja Maranow, e.a. Afl.: Tater und Opfer. Door de bu ren gealarmeerd snelt vrouwe lijke commissaris Wiegand naar de woning van Ute Ber- nett. De bewoonster is onge deerd. De aanwezige bloed sporen wijt ze aan een bloed neus. De commissaris is echter achterdochtig. Ze heeft de in druk met een diepgekwetste vrouw te maken te hebben, (herh.) 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Heuta 16.04 Die Welt im Tanz, documen taire-serie over de geschiede nis en functie van de dans. Afl. 1: Ursprünge. (herh.) Aansl.: heute-Schlagzellen 16.35 Grosstradtrummel im tarnen Oaten Macao: Bald geht nichts mehr, documentaire over de voormalige Portugese kolonie aan de zuidkust van 17.00 Heuta. Aansl.: Aus den Lënde- 17.15 Tele-lllustrierfe, actualiteiten, sport en amusement 17.45 Die Fille dea Harry Fox: Auf leisen Sohlen, Amerikaanse Rita Hayworth speelt de rol van Terpsichore, de godin van de dans, in de Amerikaanse speelfilm „Down To Earth". Duitsland 3 om 20.15 uur. detective-serie (circa 18.15 heute-Schlagzellen) 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute. Aansl. Parteien zur Wahl 19.30 Der grosse Prels, spelpro gramma i.s.m. Aktion Sorgen- 20.50 Die grosse Hilte, uitslag van de Aktion Sorgenkind 21.00 Herz-Rezept '87, gezondheid- stips voor het nieuwe jaar i.s.m. de Duitse Hartstichting 21.45 Heute-journal. Aansl. Parteien zur Wahl 22.15 Mit Wind und Wasser Uber die Grenzen, reportage over milieubeheer in Oost- en West- duitsland 23.00 See-Leben I, tv-film naar de roman van Werner Koch. Re gie: Hartmut Grlesmayr. Met: Klaus Herm, Wolfgang Kieling, Monika Lundi, e.a. Een man besluit op een dag te doen waar anderen slechts van dro men. Hij verplaatst zijn kantoor naar een plaats aan een meer, waar hij normaal alleen zijn va kantie doorbrengt. Maar de collega's van de firma bejege nen zijn plan met argwaan. (Herh.) 00.25 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus natuur kunde. Afl.: Bahnbewegung 18.30 Die Sendung mit der Maus 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van da re gionale atudio'a 20.00 Tagesachau en weerbericht 20.15 Eine Göttin auf Erden (Down to earth), Amerikaanse speel film (1947) van Alexander Hall. Met: Rita Hayworth, Larry Parks, Marc Piatt e.a. Vanuit het hemelse Parnasus, de zetel van Apollo en de negen mu zen, kijkt de muze van de dans met misnoegen neer op Danny Miller, een musical-regisseur op Broadway. In zijn nieuwste revue swingen de muzen op een boogie-woogie, (herh.) 21.50 Vor Ort -Naturgeschichten, re portage over de Eems 22.20 Ernest Hemingway, docume- naire serie. Afl. 4: Der Sieger geht leer aus 1948-1961 23.20 Experimenten: Anfënge 23.30 Laatste nieuws 17.55 John Craven's newaround 18.05 Blue Peter. Wat je met oude kerstkaarten allemaal kan 18.35 First clasa. Afl. 2 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus. MacGregor's Verdict. Martyn Lewis praat met sir lan MacGregor over de mijnstaking waarin sir lan een belangrijke rol speelde. 20.00 Top of the pops 20.30 Eaatenders. Lofty maakt zich zorgen over Michelle, terwijl Angie een brief verbergt. 21.00 Tomorrow's world. Een be zoek aan een regenwoud 21.30 A question of sport. Met o.a. Lloyd Honeyghan (wereldkam pioen boksen) en Bob Ander son (darts-kampioen) 22.00 Journaal 22.40 Regionaal nieuws en weerbe richt 22.30 Bread. Afl. 1. De Boswell fami lie bestrijdt op geheel eigen wijze de werkeloosheid. 23.00 The enemies within, docu mentaire-film 00.05 Matt Houston, Amerikaanse serie. Met: Lee Horsley, Pame la Hensley, Lincoln Kilpatrick, e.a 00.55 Weerbericht BBC 2 17.00 Pamela Armstrong 17.30 R.I. Lexturea: Frankenstein's quest. Afl. 4 18.30 Troll wall. Afl. 2 19.00 Mission impossible, Ameri kaanse serie met: Martin Lan dau. Barbara Bain, e.a. Afl. 1: The Glass cage. 19.50 What on earth 20.15 Pianosonates v. Beethoven 20.40 Call my bluft. 21.10 Bookmark. Nieuwe serie, lan Hamilton praat met dichter Pe ter Reading en schrijver Kazu- ro Ishiguro. Beiden komen in aanmerking voor de Whitbread Book Of The Year Award 22.00 Entertainment USA '86: Dallas en een interview met Peter Ga briel (zie elders op deze pagi- 22.30 Forty minutes: Just for Willi am. De 10-jarige William Clay ton leed eind vorig jaar aan leukemie, maar kan dankzij een transplantatie nu weer te rug naar school 23.10 Jazz week: Dick Hyman plays a lot of piano. Jazz-pianist Hy man speelt een selectie van blues- en jazz-ballads waaron der een eigen compositie, die hij schreef voor de Woody Al len-film „The Purple Rose Of Cairo" 23.55 Newanight en weerbericht ITV 17.20 The Wind in the Willows 17.45 The Blunders, (herh.) 17.50 The Book Tower 18.15 Blockbusters 18.00 About Anglia 18.35 Croaaroada 20.00 Who's the Boas? 20.30 Duty Free, (herh.) 21.00 Joe Kidd. Amerikaanse speel film (1972) met Clint Eastwood. 22.30 This week 23.00 News at Ten 23.30 Snooker 01.15 Starling Point 17.00 The DJ Ket Show. Presentatie: Linda de Mol en DJ Kat 18.00 I dream of Jeannie 18.30 Hazel. Afl: The Investor. Hazel verwent zichzelf wanneer ze wat geleend geld terugkrijgt. 19.15 Hogan'8 Heroes. Afl: The Sof ter They fall. Hogan en zijn mannen krijgen moeilijkheden wanneer ze de bokskampioen van de vijand tegenkomen 19.30 Green Hornet. Bruce Lee speelt de rol van Kato in de verfilming van de fameuze ra dio-serie uit de jaren dertig waarin de krantenmagnaat Britt Reid, de hoofdrol speelt. 20.00 My Favourite Martian. Afl: Go West. Young Martian 20.30 A country Practice. Frank en Shirley vinden het onderkomen van een negenjarig meisje en een baby. Beiden blijken door hun aan drugsverslaafde moe der in de steek te zijn gelaten. 21.20 All American Wrestling 22.15 The 1987 Paris to Dakar Rally. 22.30 Ford Ski Report 23.30 Italian Football 00.30-01.00 IE The Pat Sharp Show. TV 5 16.05 Si Paris nous était Conté 18.15 Récréation 18.40 Dea Chiffres et dea Lettres 19.00 Champs Elysèes 20.30 Aujourd'hui la Vie 21.30 Olivier Descampa 21.40 La Tólévision des Téléspecta- 21.50 Aujourd'hui en France 22.00 Journal Télévise 22.30 L'Age Vermeil MUSIC BOX 17.00 0 Countdown, popprogram- ma met Adam Curry 18.00 0 The Amanda Redington Show (herh.) 19.00 0 The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 0 The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 0 The Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 0 Countdown (herh.) 23.00 0 Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh.) 00.00 0 The shadow (herh.) met This Is Superchannel 01.00 0 The Timmy Mallett Show 02.00 0 The Amanda Redington Show 03.00 0 The Nino Firetto Show 04.00 0 The Martin Buchanan Show 05.00 0 Countdown (herh.) 06.00-07.00 0 The shadow, video- clips gepresenteerd door de Grote Onbekende CB Ondertiteling via TeleTekst. 0 Tweetalige of stereo-uitzen ding. D Zwart/wit-uitzending. ■BZwart/wlt-uitzending met onr dertiteling via TeleTekst. O Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginele versie met ondertitels. BI Bij nlet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Der grosse Prois 11.45 Um- schau 12.10 Herz-Rezept '87. 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 0 Teletekatoverzicht 14.50 Die Geheimnisse von Paris, serie naar de roman van Eugène Sue. 16.00 Nocturno, een gevaarlijke lief desgeschiedenis 16.10 Wie man Dornröschen wachküsst, verfilmd sprookje. 17.35 Variationen auf ein Marchen. tekenfilm DUITSLAND 2 14.45 Heute 14.50 E Lach' und wein' mit mir (Riding high), Ameri kaanse film (1950). Met: Bing Crosby. Powell is bezeten van een zilvermijn. 16.30 Freizeit.... und was man da- raus machen kann. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte: actualiteiten. 17.45 Ein Engel aut Erden (Highway to heaven), Amerikaanse serie. Afl.: Tödliche Spiele. Mark krijgt post van zijn beste vriend Charly Down. Zijn vrouw is spoorloos verdwenen BBC 1 06.30 News/The Flintstones 08.00 Breakfast Time 09.40 Watchdog 10.05 Day to day 10.45 Advice line 11.05 Neighbours 11.25 Kinder-tv 12.35 Open Air 13.25 Wildlife Show case 14.00 One O'Clock News 14.25 Neighbours. 14.45 Heads and Tails 15.00 The Liver Birds 15.35 Knot's Landing. Gary en Val's huwelijk raakt in een crisis door Abby BBC 2 15.00 News and Weather 15.02 Lara mie 15.50 Color Hapsody 16.00 News and Weather 16.03 Wild World 16.50 News and Weather SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 0 First Run. (herh.) 09.15Heartline (herh) 10.15 0 Sky Trax from Ger many (herh.) 11.20 0 Young, Free and Single (herh.) 12.10 Soft 'n' Ro mantic 13.10 Skywaye 14.30 City Lights 15.00 0 Here comet the weekend. ITV 10.25 Anglia Newa and Weather. 11.30 Cartoon Time 11.35 The Har lem Globetrotters 12.00 Spread your Wings, (herh.) 12.30 Show Express 13.00 The Raggy Dolls, (herh.) 13.10 Rainbow 13.30 A Heritage from Sto ne 14.00 Newa at One 14.20 Anglia Newa end Weather 14.30 Friday Film Matinee: Gasbags (1940) 16.00 With you were Here...? 16.25 Anglia News 16.30 Sons and Daughters MUSIC BOXJ 07.00 0 Muziekprogramma's. The Nino Show (07.00), Amanda Reding ton Show (08.00). The Simon Potter Show (09.00), Countdown (10.00), Martin Buchanan Show (11.00), The Nino Show (12.00) First Sight (13.00). 13.00 0 Muziekprogram ma's. Herhalingen. RADIO 1 18.30 Derde Wereld. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: 100 Jaar Carré. 01.02 EO's country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Zingen In de nacht. 04.02 Muziek motief. 05.05 Ontbijt met spek RADIO 2 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en LP. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 De beweging. 20.00 Nieuws 20.03 De wandelende tak. 20.30 Het Concert. 21.30 Met Pierre op lokatie. 23.00 Muziek van nu RADIO 5 18.10 KRO: KRO-literair. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Progr. buit. werknemers. 20.30 TELEAC: Leidinggeven. 21.00 Gezondheidsvoorl. Kanker. 21.30 Por Favor REGIONAAL Radio Rijnmond 16.30-17.00 Radio Rijnmond Getapt, dagelijkse talkshow. Na 17.00 cultuur, nieuws en sport Quiz BRT 1 18.00 Nieuws. 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big-Band. 18.45 Gastprogr.: politieke tribune. 18.55 Beiaardmuziek. 19.00 Nieuws. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.30 Mededelingen. 19.33 Voel je thuis. „Paso a paso". 20.00 Nieuws. 20.03 Folk op donderdag. 21.00 Nieuws. 21.03 Passage'87. 21.30 Hafabra. 22.00 Nieuws. 22.05 't Chanson. 23.00 Nieuws. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. Zwarte en blanke pop van vroeger en nu. 23.30 02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Gitaarmuziek. 19.00 Dossier. 19(45 Home-made. 20.30 Concert 22.00 Nieuwe muziek. 23^5 Opname van een concert. 1 MORGEN RADIO 1 07.03 VPRO: Het Gebouw. 11.05 NL. 12.05 Afdeling binnenland. 12.58 NOS: land- en tuinb. 13.06 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 16.05 VARA: De Rode Draad RADIO 2 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50- Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antw. op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 15.03 Hoorspel: Metzengerstein. 09.02 Goud v 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De De top 40 RADIO 4 08.00 VARA: Nieuws. 08.02 Vroeg Ochtendconcert. 09.00 Het Int. Concertcircuit. 10.20 Klassieke muziek. 11.30 De Klassieken. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS-Sportie» 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De lange weg. 10.00 AVRO: Meer dan Muziek. 11.00 Hobby-vitaminen. 11.45 O.V.: Onder anderen. 12.00 NOS: Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg. 14.00 De stofzuiger. 15.00 Sonja's Tip Tijd. 16.30 VPRO: Welingel. kringen. REGIONAAL Radio Wast: (vla FM- frequentie Radio 1) 08.03, 09.03, 10.03 Regionaal nieuws. 12.03-13.00 Radio West Gemeente. Radio Rijnmond 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en verkeer. 16.30-17.00 Radio Rijnmond Getapt BRT 1 05.30 Nieuws. 08.00 Nieuws. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel 13.33 Tussendoor. 14.03 78 toeren tijd met Jo Leemans. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 1155 Mediatips. 12.00 Antwerpen apart. 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. Muziek. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.00 Nieuws en weerbericht. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Een beroemde symlonie. 10.30 Liedrecital Peter Schreier. 12.00 Tafelmuziek 13.10 Aktueel. 13.30 John O'Conor. piano. 14.00 Concert In Stuttgart. 15.25 Kamermuziek.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 17