'TT eert gouden bruidspaar op ioestdijk met jubileumzegel Nieuwe politieserie op Sky f! DIO/TELEVISIE EaidócOowumt WOENSDAG 7 JANUARI 1987 PAGINA 9 SC Nieuws wil Europese kabel ANGELES De Ame- hnse televisiemaatschap- ÏBC is van plan om latei* jaar nieuwsprogramma's Europese kabelsystemen hengen. (cteur Lawrence Gross- i van NBC News zei deze dat de internationale ies van „Nightly News", Bay", „Meet the Press" .Sunrise" zullen worden Btribueerd door een on- s opgerichte joint ventu- ran NBC, American Ex- s en Independent New- ters of Ireland. WEKELIJKS OP MAANDAG LONDEN In 1952 kon elke Amerikaanse politiea gent plotseling op een geheel nieuwe manier landelijk be kend worden: een recher cheur die een moeilijke moord of een andere gecom pliceerde misdaad opgelost had, kon 'zichzelf' zien in 'Police Story'. Deze detecti veserie toonde waar ebeurde misdaden, die zo natuurge trouw mogelijk nagespeeld werden door acteurs. De 'case histories' werden zo min mogelijk veranderd, aangepast of anderszins op gepoetst: zelfs de naam van de echte politie-agenten werd gebruikt, terwijl de ac teurs ondermeer op hun ge lijkenis met de werkelijke 'helden' uitgezocht werden. 'Police Story' liep precies één seizoen: van april tot septem ber '52. De reden van dit korte leven was simpel: in elke aflevering speelden an dere acteurs in andere omge vingen. Enige herkenbaar heid was dus niet aanwezig; wat tot gevolg heeft dat een goed bekeken aflevering haar publiek niet vasthield voor een volgende. Integen deel: de door één aflevering enthousiast gemaakte kijker kon een week later vreselijk teleurgesteld afhaken na het zien van een volgende. We kelijks op maandag gaat Sky Channel een nieuwe serie uitzenden, die volgens dit model is gemaakt. Concerten omringen Sky's 'WorldMusic Video Awards' LONDEN De drie uur durende uitzending van de „World Music Video Awards" op Sky Channel wordt zaterdag (om 23.00 uur) opgeluisterd door concerten van dertien artiesten en groe pen. Hun verrichtingen op verschillende plaatsen in de wereld worden rechtstreeks uitgezonden naar 26 landen met een poten tieel aan 200 miljoen kijkers. Samantha Fox treedt op in Londen. De concerten van INXS en Genesis worden per satelliet overgestraald vanuit Sydney (Au stralië), The Bangles en Run DMC staan in Los Angeles, terwijl Nena optreedt in München. Andere sterren zijn Tomita (Japan), Europe en Etienne Daho (Parijs), Gianna Nannini (Florence) en Bruce Cockburn (Toronto). De „World Music Video Awards"-show laat de beste twintig, door het publiek gekozen, video's van het afgelopen jaar zien. Als onderscheiding voor hun verrichtingen krijgen de artiesten een speciaal voor deze gelegenheid ontworpen hologram. De be doeling is dat het programma jaarlijks terugkeert. =- (1STERDAM Het uden huwelijksfeest iy p prinses Juliana blijft Jr zer dagen de beeldbuis iy heersen. Premier Lub- j-s spreekt vanavond n 20.20 tot 20.23 uur op 'derland 1 een geluk- J; ins uit, Veronica her- ie alt het interview dat ap van Meekren dit r had met prins Bern- rd (22.17 tot 23.00 op Iderland 1) en op de ra- is er een vier uur du id programma over het iden paar, op Radio 1 2 van 19.02 tot 23.00 il aandacht dezer dagen op ook voor de postzegel die gelegenheid van het gou- huwelijk is ontworpen Ir de Amsterdamse grafisch |werper Pieter Brattinga, J eerder postzegels met de ltenis van leden van de ïkinklijke familie ontwierp I tevens verantwoordelijk 5 voor het ontwerp van de ie „Bevrijdingszegels" die 5 mei 1985 werd uitgege- l. De letterlijk gouden hu- lijkszegel die gisteren ver een werd door het konink- paar zelf gekozen uit drie werpen van Brattinga. »tel-[n goede keuze, het meest 3ok,L frisse ontwerp van de drie", vindt de ontwerper zelf. Ook voor een ontwerper blijft de eerste confrontatie met het gedrukte resultaat van zijn ontwerp altijd een spannende zaak. „Je ontwerpt een post zegel op A4-formaat. Pas als hij van de pers komt, in kleur en met kartelrand, zie je voor het eerst waarmee je al die tijd, in dit geval vanaf het na jaar van 1985, bezig bent ge weest. Pas dan kun je beoor delen of hij geslaagd is of niet". De postzegel ter gelegenheid van het gouden huwelijks feest van prinses Juliana en prins Bernhard is een staande zegel. Hij laat een zwart-wit foto van het verloofde paar zien terwijl het de trede van een bordestrap neemt, aan weerszijden geflankeerd door twee verticale goudbanen. In de rechter goudbaan is in dia positief en in kapitalen de verticale tekstregel „Juliana Bernhard 1937-1987" uitges paard. Brattinga maakte voor de hu welijkszegel oorspronkelijk drie ontwerpen, waarna prin ses Juliana en prins Bernhard uiteindelijk hun voorkeur uit spraken voor de vandaag ver schenen zegel. Brattinga: „Bij mijn ontwerpen wilde ik op de een of andere manier de bindende rol van dit huwelijk voor de koninklijke familie als geheel tot uitdrukking brengen en niet de relatie Ju- liana-Bernhard als zodanig. Met dat verhaal op de achter grond hebben Juliana en Bernhard uiteindelijk voor dit ontwerp gekozen. Een goede keuze, vind ik, het meest fris se ontwerp van de drie". Eerder ontwierp Pieter Brat tinga postzegels ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan van het Statuut voor het Ko ninkrijk der Nederlanden met een lijnportret van koningin Juliana de eerste officiële afbeelding in lijnopname van een vorstin (1969) een ze gel bij het 40-jarig regerings jubileum van koningin Julia na (1973), een zegel ter gele genheid van de 60ste verjaar dag van prins Bernhard (1971) en een „Europazegel" met het portret van koningin Wilhel- mina. Voor de laatstgenoemde zegel deed Juliana de uitein delijke keuze, waarmee de ontwerper minder gelukkig was. Maar hij constateert wel waardering voor zijn ontwer pen op Soestdijk. „Je kunt niet zeggen dat er op Soest dijk een diepe interesse be staat voor het metier van het ontwerpen. Wel een oprechte belangstelling. Door mijn werk heb ik regelmatig con tact met Juliana en Bernhard. Ze zijn heel voorkomend, bij zonder aardig en erg behulp zaam als het gaat om het uit zoeken van fotomateriaal". Pieter Brattinga heeft zo zijn vermoedens waarom de PTT een voorkeur voor hem als ontwerper heeft zodra het gaat om een postzegel met een koninklijk randje: „Ik denk omdat ik in mijn ontwerpen mijn ego niet op de voorgrond plaats, zonder overigens con cessies te doen aan mijn prin cipes als ontwerper. Als regel streef ik naar een ontwerp waarin het thema neutraal is behandeld, zodat het voor zo veel mogelijk mensen accep tabel wordt". Grapji ies Met toonaangevende voorgan gers en tijdgenoten als Jan Bons, Willem Sandberg, Otto Treumann, Wim Crouwel, Anthon Beeke. Swip Stolk en Jan van Toorn behoort Pieter Brattinga tot de belangrijkste grafisch ontwerpers in Neder land. die ook buiten onze landsgrenzen een grote repu tatie geniet. Hij doceerde van 1960 tot 1964 aan het Pratt In stitute in New York het vak visuele communicatie en geeft ook vandaag de dag nog re gelmatig gastcolleges in de Verenigde Staten en Japan. Zijn ontwerpen onderschei den zich van andere ontwer pen door de consequente toe passing van een aantal per soonlijke vuistregels en het inbouwen van een visuele, niet zelden autobiografisch getint visueel grapje. Brattinga: „Je kunt die grap jes vergelijken met het Hitc- Pieter Brattinga met voor zich de ontwerpen van de gouden hu welijkszegel die wordt uitgegeven ter gelegenheid van het vijftig jarig huwelijk van prinses Juliana en prins Bernhard. hcock-effect, het altijd ver schijnen van de filmregisseur in zijn eigen films. Zoals het oranje inkleuren van het zwart-wit boeketje van Julia na op de huwelijkspostzegel, wat natuurlijk een heel eigen tijds accent geeft aan het voor het overige klassiek-moderne ontwerp. Op de eerstedagen- veloppe heb ik ook iets mer kwaardigs uitgehaald, hoewel dat maar door heel weinig mensen herkend zal worden. Daarop staat in een zilver- kleur alleen het rechterge deelte van paleis Soestdijk af gebeeld met het visuele ac cent op de rechter uitbouw. Maar weinig mensen weten dat dat de familie-ingang van het paleis is waarop de woon vertrekken van de prinses Ju liana en prins Bernhard direct aansluiten. Door die ingang komen ze en gaan ze. Je kunt dat beschouwen als mijn per soonlijke hommage aan de ko ninklijke familie". GODERT VAN COLMJON NEDERLAND 1 15.20 The Jetsons, tekenfilmse- 15.40 rie 16.05 16.15 17.30 17.46 23.00 23.50 New wilderness, natuur filmserie. Afl.: Close en- counters of a deep kind Club Veronica, jongeren programma gemaakt door ledén van Club Veronica Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De oplossing. Rita brengt een bzoek aan een psychiater, omdat haar pogingen om op Krystle te willen lijken haar teveel worden. Het idee om Blake te vergiftigen, wordt nader uitgewerkt International Week Maga zine, actualiteitenmagazi ne NOS V*€-Journaal VOO Veronica sport, met o.a. aandacht voor de rally Pa rijs - Dakar. Presentatie: Simone Wiegel Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Een nare affaire. Stacey- Hug hes, de assistente van Ste ven is slim en grappig... en verliefd op hem. Ze bren gen een avond met elkaar door TELEAC Countdown, popprogram ma met Adam Curry, waar in o.a. een verslag van de Russische toernee van UB40 NOS Journaal Gelukwens van de minis ter-president, ter gele genheid van het 50-jarig huwelijk van prinses Julia na en prins Bernhard SOCUTERA Tineke in Ecuador, een film van de Stichting Fos ter Parents Plan Neder land VOO Tineke, gevarieerd praat programma gepresen teerd door Tineke de Nooij STER-reclame Miami Vice, Amerikaanse politieserie met o.a. Don Johnson en Philip Michael Thomas. Afl.: Killshot. Crockett en Tubbs ont dekken dat een vechts portkampioen gearres teerd is voor de moord op een belangrijke cocaine- dealer. Hun samenwerking is weer nodig voor het op lossen van deze zaak Nieuwslijn-special. Her halingen van een interview dat Jaap van Meekren in juni maakte met Prins Bernhard, ter gelegenheid van het 50-jarig huwelijk van Prins Bernhard en Prinses Juliana RUR, praatprogramma met Jan Lenferink NOS Journaal NEDERLAND2 15.30 15.55 16.30 16.45 17.05 17.10 17.15 17.20- 18.30 18.45 19.00 19.12 19.22 VPRO Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie. Afl.: Bang voor de boef Lange Jaap Live, kinder programma met Guus Kuijer en theatergroep Mevrouw Smit SiTheo A Thea, kinder programma Niet thuis, in dit program ma komen kinderen aan het woord, die niet thuis wonen (herh.) De Charlie Brown Snoopy Show, tekenfilm. Afl.: Charlie Brown is zoek Claude, Amerikaanse te kenfilm Enge nachtgeluiden, Amerikaanse tekenfilm 17.30 Moeroen Boech- stansangoer, kinderserie. Afl.: Moeroen is heel erg verliefd FEDUCO Ideeënbank, serie gewijd aan maatschappelijke acti viteiten in de diverse Ne derlandse regio's. Afl. 4: Zaanstreek NOS Nieuws voor doven en slechthorenden Sesamstraat m Jeugdjournaal Journaal PP Uitzending van de VVD NOS Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine. Met 1. Provinciale landschappen. 2. De zaag van Toontje Linders Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme Gelukwens van de minis ter-president, ter gele genheid van het 50-jarig huwelijk van Prinses Julia na en Prins Bernhard Avondvoorstelling: Het lichtblauwe handschrift van een vrouw, tweedelige tv-film naar de novelle 'Eine blassblaue Frauen- schrift' van Franz Werfel. Oktober 1936: Oostenrijk beweegt zich naar het fas cisme. Leonidas Tachezy, een hoge ambtenaar ont vangt op zijn 48e een schokkende brief. Zijn joodse minnares van twaalf jaar terug vraagt hulp voor haar elfjarige zoon Journaal Nederland C, actualiteiten en achtergronden op het gebied van kunst ert cul tuur in binnen- en buiten land. Met Berend Boude- wijn, Cees van Ede e.a. Nieuws voor doven en slechthorenden in teletekst 'ik tak, kinderprogramma (herh.) p.vppelin, informatief kinder- nid-.programma. Presentatie: Felix en Dirk van Haveskerke, Vlaams laar je"9dserie. Afl.: De blijde intre- jan- de van Philippe (herh.) -India, korte toeristische docu- 'slmentaire 'uli-Uitzending door derden. Pro- eriggramma van de Katholieke TV- zjnen Radio-Omroep j. Programma-overzicht ue" Nieuws oen. omshal van gebroken Harten dat(The ballroom of romance), ler- tulpse tv-film van Pat O'Connor -nennaar het verhaal van William Trevor. Met Brenda Fricker, John Kavanagh, Cyril Cersak "S tee.a. 1959: In een westelijke uit- >est-hoek van Ierland gaat iedereen met«n het weekend naar de plaat selijke balzaal om er te dansen .of te kletsen en om er een Ja beetje geluk een 'romance' te - bevinden. Bridie komt er al sinds •ngeze zestien was. Sinds lang •oei(heeft ze opgegeven te verlan- eengen naar haar geliefde die naar Engeland vertrokken is °eriD» zadelrob (The harp seal), jlia-documentaire over leven en laar omgeving van dit dier in Cana- ion-da u00 Verwant, kunstmagazine 122.45 Nieuws en Coda. 'De tsen nadagen van Icaeus', van Cees be^Buddingh ken) 2 en Zonen en dochters (Sons and H Daughters), Australische tv-se- leeKrie. Angela bekent Beryl dat ze >veijnog steeds van Paul houdt. Patricia zint op wraak tegen- ïardover Margaret en Martin ,j fp Intermezzo. Der Musensohn, j Schubert, uitgevoerd door Syl- loejvja Traey, piano en Godelieve TinsDemey. zang hijOshin (36), Japanse tv-serie sepVherh,l „„vU Programma-overzicht oor,j Nieuws ge- Kwidam, videospelletjes )eep22.40 D Da sleutels van het locll Koninkrijk (The keys of kong- lin: dom), Amerikaanse speelfilm uit 1944 van John M. Stahl. Met Gregory Peck. Thomas we« Mitchell. Vincent Price e.a. De wal jonge Schot Francis Chisholm besluit zijn leven aan God te wijden en vertrekt als missio- naris naar China ruil] van *F 1 k ijl Nouba nouba, kinderprogram- jkenma eeld Carrefours en,. Journaal Ce soir, regionaal magazine sou Quick et Flupke, tekenfilm en Journaal bes: Bizness Bizness, economisch nen magazine |ee- Miami Vice, Amerikaanse poli tieserie met Don Johnson, Phi- ten. Up Michael Thomas e.a. ïtra Coup de film, filmmagazine van Cargo da nuit, jongerenmaga- Uitj fne J Laatste nieuws "">23.20 Le coeur et I' i.aw ontmoetina met de DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Die Sklavin leaura (32). Brazili aanse tv-serie naar de roman van Bernardo Guimaraes. Met Lucelia Santos, Rubens de Fal- co. Gilberto Martinho e.a. 16.25 Wie eich die Zeiten iindern: Krinoline, reportage over de snel veranderende mode met als voorbeeld de hoepelrok 16.45 Die Spielbude, kinderpro gramma met Gina Stephan 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Sender Frikadelle, tv-serie 19.00 0Die Wachter, tv-serie. Afl.: Unfalle passieren eben 19.57 Programma-overzicht 20.00 CDTagesschau. Aansluitend: Die Partelen zur Wahl, politie ke uizending 20/15 Das weiQe Geheimnie, tv-film van Peter Kassovitz. Met Jean Rochefort, Bulle Ogier, Claude Rich e.A. De rijke industrieël Henri gaat met zijn vrouw Ap- poline en drie vrienden op win tersport. Daar heeft hij voor zijn vrouw een verrassing in petto. Henriheeft ontdekt dat zij hem bedriegt met een van zijn vrienden, maar hij wil niet scheiden. Kort daarop komt een van de mannen bi) een la wine om het leven 21.45 Kohl und Rau, Beobachtun- gen der Spitzenkandidaten im Wahlkampf, reportage van Roman Brodmann 22.30 Tageathemen 23.00 Giinter Wand dirigiert Bruck ner, portret van een groot ver- 00.00 Tagesschau 00.05 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- DUITSLAND 2 Haute Löwenzahn, tv-serie. Afl.: Pe ter steht im Bach (herh.) Der Waschbar Rascal, teken filmserie. Afl.: Der Kampf auf dem Eis Heute Tela-lllustrierte. Actualiteiten, sport en amusement Die Wicherts von nebenan, tv- serie met Stephan Orlac. Maria Sebaldt, Jochen Schroeder e.a. Afl.: Silberhochzeit Midweek-Lotto, 2e trekking Programma-overzicht Heute. Aansluitend: Parteien zur Wahl, politieke uitzending Direkt, jeugdmagazin ZDF Magazin, actuele informa tie en opinies Jean Rochefort speelt als Henry, directeur van een groot bedrijf, de i hoofdrol in de tv-film „Das Weisse Geheimnis". Duitsland 1 om 20.15 uur. 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsyth, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Verstimmun- 21.45 Heute-Journal. Aansluitend: Parteien zur Wahl, politieke uitzending 22.15 Überentwickelt unterenwic- kelt: Kein Ausweg aus der Hungerkrise? Reportage over de honger in de wereld 22.45 Der besondere Film: Nachtste Station Paradiea (Naeste Stop Paradis). Deense speelfilm uit 1980 van Jon Bang Carlsen. Met Karen Lykkehus, Preben Lerdorff Rye, Jessie Rindom e.a. Dagmar is sinds tien jaar weduwe. Maar in haar voor stelling is haar man nog steeds bij haar. Ze praat met hem over allerdaagse dingen en haalt herinneringen op aan haar jeugd toen ze danseres was. Met name denkt ze gere geld aan een scène, waarin zij als Eva Adam verleidt 00.15 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus Engels. Afl.: The hotel 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs in... Land und Leu te 21.45 Hobbythek, informatief pro gramma voor de doe-het-zel- ver. Vanavond: Es werde Licht - Lampen und Leuchten 22.30 D Ausser Atem (A bout de souffle), Franse speelfilm uit 1959 van Jean-Luc Godard. Met Jean Seberg, Jean-Paul Belmondo, Henri-Jacques Huet e.a. De jonge gangster Michel schiet na een autodiefstal een agent dood. Hij vlucht naar Pa rijs en probeert geld te krijgen om naar Italië te ontkomen. Hij duikt onder bij Patricia, een jonge Amerikaanse. Ondanks hun liefdesaffaire verraadt ze hem aan de politie 23.55 Laatste nieuws DD Ondertiteling via TeleTekst. (9 Tweetalige of stereo-uitzen ding. B Zwart/wit-ultzending. ■UZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. Kï Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzendlng in orginele versie met ondertitels. BBC 1 17.15 Jackanory, kinderprogramma met o.a. Tom's sausage lion 17.25 Bananaman 17.30 You should ba so lucky, talen tenjacht 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.05 CD Blue Peter, spelprogramma 18.35 First class, quizprogramma voor scholieren 19.00 Journaal 19.35 London plus, regionaal maga- 20.00 Wogan, praatprogramma met Terry Wogan 20.35 The Muppet Show, poppense rie van Jim Henson. Gast: Charles Aznavour 21.00 mDallae, Amerikaanse tv-serie 21.50 Pointe of view, discussiepro gramma 22.00 Journaal, regionaal nieuwe en weerbericht 22.30 0 Crisis (2), gedramatiseerde documentaire over een gefin geerde vliegtuigkaping. Ver volg van de uitzending van zondag 23.30 Dustin Hoffman-cyclus: Agat ha, Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Michael Apted. Met Dustin Hoffman. Vanessa Red grave, Timothy Dalton e.a. in 1926 was de bekende schrijf ster Agatha Christie geduren de elf dagen van de aardbo dem verdwenen. In deze film een mogelijke reconstructie van die periode 01.10 Weerbericht BBC 2 17.00 Pamela Armstrong 17.30 R.I. Lectures: Frankenstein's quest (3) 18.30 Cover to cover 19.00 Flood! Amerikaanse speelfilm uit 1976 van Earl Bellamy. Met Robert Culp, Martin Milner, Barbara Hershey, Richard Ba- 20.30 Cricket: The Perth Challenge 21.20 Wieden, documentaire 22.00 M.A.S.H. Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Wayne Rogers en Loretta Swift. Afl.: As you were 22.25 Filthy, Rich and Cap Flap, start van een nieuwe comedy serie met o.a. Rik Mayall, Nigel Planner en Adrian Edmonson 23.00 Jazz week: Clark Terry Big Band Workshop (1), documen taire over een jazz-workshop van Clark Terry 23.45 Newsnight en weerbericht 00.35-01.05 Jazz week: Clark Terry Big Band Workshop (2), optre den van Clark Terry en enkele van zijn leerlingen ITV 17.20 Sooty 17.45 Y.E.S 18.15 Blockbusters, spelprogramma 18.45 Nieuwe 19.00 About Anglis, regionaal maga zine 19.35 Crossroads, dramaserie 20.00 This is yout life 20.30 Coronation Street, dramaserie 21.00 Sporting Trienglee, comedy serie 21.30 High and Dry, comedyserie 22.00 The Equalizer, politieserie 23.00 Nieuws 23.30 Snooker 01.15 It's not Fair. Lord SKY CHANNEL The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films. Presentatie: Linda de Mol en DJ Kat I dream of Jeannie, comedy serie met o.a. Larry Hagman en Barbara Eden Hazel, comedyserie. Afl.: Geor ge's man fiday Hogan'a Heroes, comedyserie. All.: How's the weather? Tandarra, Autralische tv-serie die zich afspeelt ten tijde van de Australische goudkoorts. Afl.: Shadow of the past For the Love of Ada, tv-kome- die met o.a. Irene Handl, Wil fred Pickles en Jack Smethurst Shell International Motor Sports 1986 The 1987 Peris to Dakar Rally, reportage Roving report, actuele docu- 23.50 0 Pop Formule, popprogram ma vanuit discotheater "Esca pe" in Amsterdam. Presentatie: Linda de Mol en Jeroen Soer (herh.) 00.35-01.00 0 Young, Free A Sing le, met Gary Davies (herh.) TV 5 16.05 Variétéa, met de Zwitserse ko miek Emilie 16.55 Le grand raid, spelprogramma 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres, spelprogramma 19.00 Les siguillagss du rév», docu mentaire over een treinspoor in het Zwitserse kanton Vaud 19.30 Le grand raid, spelprogramma 20.25 Temps présent, documentaire over Noord-Korea 21.20 De Harlem caux, jazzmuziek 21.55 Je t'enverrai dee cartee pos- tales 22.00 Nieuwe 22.30-23.30 Continent Francopho ne, concert van de Afrikaanse groep Super Diamond de Da kar uit Senegal MUSIC BOX I 0 Countdown, popprogram ma met Adam Curry 0 Th» Nino Firetto Show (herh.) 0 The Amanda Redington Show (herh.) 0 The Martin Buchanan Show (herh.) I 0 The Simon Potter Show (herh.) 0 Countdown (herh.) I 0 Rox Box, tweetalig poppro gramma gepresenteerd door Ray Cokes, met ditmaal een special rond de groep The The. Behalve een interview met Matt Johnson wordt ook de muziekvideo van de lp "Infec ted" vertoond I Super Channel for children, overzicht van kinderprogram ma's die vanaf 30 januari op dit nieuwe satellietkanaal te zien zullen zijn I 0 The Shadow (herh.) I 0 The Nino Firetto Show I 0 The Amanda Redington Show I 0 The Martin Buchanan Show I 0 The Simon Potter Show I 0 Countdown, popprogram ma met Adam Curry NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 De laatste zeilvaarders naar het oosten 16.00 Daktari 16.50 Kinderkrant NOS 17.30 V26-Journaal EO 17.46 Tijdsein buitenland BRT 1 DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Das weisse Geheimnis 11.50 Persoverzicht 12.10 ZDF Magazin 12.55 Persoverzicht 13.00 Tages schau 13.15 0 Teletekst 15.50 Ta gesschau 16.00 Die Sklavin Isaura (24) 16.25 Fundstücke 16.45 König Rolle 16.50 Endstation Goldener Fluss 17.15 Unternehmen Arche Noah 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.10 D Ha rold Lloyd: Höhenrautch, speelfilm 15.40 S Enorm in Form - Fit durch den Winter (10) 16.56 Programma overzicht 16.00 Heute 16.04 Die Welt im Tanz 16.35 GroBatadtrummel im fernen Oaten 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte BBC 1 07.30 Journaal 07.35 Flintatonea 08.00 Breakfast time 09.40- Watch dog 10.00 Nieuws 10.05 Day to day 12.05 Food and drink 12.35 Open Air 13.25 Wildlife showcase 14.00 Nieuwe 14.25 Neighbours 14.45 The Flumpa 15.00 Gideon of Scotland Yard, speelfilm uit 1958 16.40 Juat so stories 16.50 Children's BBC 17.00 Fingermouse 17.10 Superted BBC 2 15.02 Lsramie, westernserie 16.00 Journaal 16.03 Horizon: The treasu re of Sierra Palada 16.50 Journaal 17.00 Pamela Armstrong SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 HJ Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skywaya 14.00 City Lights 14.25 Roving Re port 15.00 0 Sky Trex. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show ITV 07.15 TV-AM 10.25 Regionaal nieuwe 10.35 Sesame Street 11.30 Cartoon Time 11.35 The Fabuloue Funnies 12.00 David Frost presents The Guinness Book of Records (herh.) 12.50 Cartoon Time 13.00 Creepy Crawliee 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivane 14.00 Nieuwe 14.30 Fifty Fifty 15.30 Daytime 16.00 Take Six Cookes 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Raggy Dolle MUSIC BOX RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.00 Een kroon op Het Huwelijk. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en Nu. 18.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 ieder heet uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. 19.00 Je hoort nog eens wat. 20.00 Nieuws. 20.02 Jonge mensen op het concert podium. 22.00 Parade. 23.00 Yuppie ajee, guppie ajoo. 23.20-00.00 De Triffids (1). hoorspel. RADIO 5 18.10 TROS: TROS kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van D"66. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30-21.20 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, dagelijkse talkshow. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws en sport. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met 19.00-20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 In de club. 21.03 Filmmuziek. 22.10 "t Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 P. J. de Beranger en zijn tijd. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss cross. 20.30-23.45 Musica antiqua MORGEN RADIO 1 ieder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 15.05 Van horen en zien. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS) 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag...donderdag. 08.03 Hier en Nu 08.54 Ontmoeting. Wie weet waar Willem Wever woont? Plein publiek. Twaalfuurtje. Middagpauzedienst. Hier en nu. Kletsmajoor. De familieshow. Als de dag van toen. De wereld zingt Gods lof. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 Hugo van Gelderenshow. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VOO: Veronica's Meesterwer ken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium in konseri. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De voorspellers. 1Ö.0O KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.15 Kruispunt. 13.30 Da Capo. 14.00 Het dossier. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Om U te dienen. 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 08.03, 09.03, 10.03 Regionaal nieuws, 12.03-13.00 Radio West Ge meente. Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en verkeer. Tegen achten de co lumn en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Al leen via de kabel) Non-stop muziek met om 11.00-12.00 Ouderenprogram- BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.15 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeonmuziek en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d "ouden zongen. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschijl. 11.55 Mediatips. 12.00 Antwerpen apart. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.00 Nieuws en weerbericht. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Kamermuziek 11.10 Uit het repertoire van een on vergetelijk vertolkster: Cathy Berberian. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel 13.30 Byroniana. 15.30 Pianomuziek. 17.00 Songs ol Sunset.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9