Nog een strenge winter desastreus voor Veense sluis Iffll Zevenhoven blijft samenvoeging met Ter Aar afwijzen JOUR NAAL aan tafel VERENIGING OUDE RAADHUIS OPGEHEVEN LEIDEN OMGEVING Leidde Qowiant DINSDAG 23 DECEMBER 1986 PAGINJ1 Koolschotel - vla-flip De benodigdheden voor twee personen zijn: 0,5 tot 1 kg aardappelen, zout, melk, pe- per, 0,5 kg groene of witte kool, nootmuskaat, 75 g ont- bijtspek in dunne plakjes, 10 g margarine, 150 g gehakt, zachte margarine, paneer- meel, 15 g margarine; 1 lepel krenten, 1 banaan, 2 lepels limonadesiroop, 2 dl yoghurt, 2 dl gele vla (2 dl melk, 10 g custard, 12 g sui ker). Voor morgen, met het oog op de te verwachten drukte en extra kosten van de komende dagen, een vlot klaar te ma ken en voordelige maaltijd. Kook de aardappelen gaar in weinig water met zout, giet ze af, stamp ze fijn en maak met melk en peper een smeuï ge en smakelijke puree van. Kook de fijngesneden kool in weinig water met zout in een kwartier gaar en maak haar op smaak af met nootmuskaat. Bak de plakjes spek in de mar garine lichtbruin en schep ze op een bord. Roer het gehakt door het overgebleven bakvet en bak het in een paar minu ten gaar. Maak het vlees op smaak af met zout (weinig, spek is hartig), peper en noot muskaat. Vet een ovenschaal in, leg er de helft van de kool in, spreid daarover het spek uit, bedek dat met de rest van de kool en leg daarop het ge hakt. Bedek deze laag met de puree, strijk die glad af en strooi er een dun laagje pa neermeel over. Verdeel de laatste portie mar garine over de schotel. Laat een warm gevulde schaal on der een hete grill een korstje krijgen of warm een afgekoel de schotel op in drie kwartier in een oven op stand 4 of 175. Kook de gewassen krenten tien minuten in weinig water, laat ze uitlekken en koud wor den. Meng krenten, plakjes ba naan en limonadesiroop in hoge glazen en leg er yoghurt en vla op. JEANNE APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de gio Leiden worden waargenomen op Eerste Kerstdag door Apotheek Ha ven in Leiden en Apotheek Holland in Voorschoten en op Tweede Kerstdag door Apotheek Doeza in Leiden Apotheek Beker in Oegstgeest. ARTSEN Leiden: Groep 1: Eer ste Kerstdag dr. Meyer, tel. 215510, Tweede Kerstdag dr. Van Haastert, tel. 146305. Groep 2: Eerste Kerst dag dr. Rus, tel. 132500, Tweede Kerstdag dr. Vrijlandt, tel. 897577. Groep 3: Eerste Kerstdag dr. Smit, tel. 130177. Tweede Kerstdag dr. W. de Bruyne. tel. 134345 Groep 4: Eerste Kerstdag dr. Van Rijn. tel. 765400, Tweede Kerstdag dr. Bénit, tel. 765400 Groep 5: Eerste Kerst dag dr. Crul, tel. 142888, Tweede Kerstdag dr. Jasperse, tel. 124961. Oegstgeest: Eerste Kerstdag dr. De Haan. tel. 170605, Tweede Kerstdag dr. Roelants, tel. 153747. Patiënten van dr. Steenhoven of dr. Voorzaat: bellen naar 176867. Kaag - Abbe- nes - Nieuw Vennep: tel. 02526- 72850 Leiderdorp: Eerste Kerstdag dr. Van 't Woud. tel. 410070, Tweede Kerstdag dr. Van Velzen, tel. 891100. Spreekuur van 12.30 tot 13.00. Voorschoten: Eerste Kerstdag dr. Meyer, tel. 2493. Tweede Kerstdag dr. Meiman, tel. 2493.» Warmond - - Voorhout: Eerste Kerstdag dr. Hoorn weg en dr. Sleeboom. tel. 02522- 11393, Tweede Kerstdag dr. Walen kamp, tel. 01711-10030. Noordwijk: Groepspraktijk tel. 19300. Katwijk aan Zee: Eerste en Tweede Kerstdag, dr. Van Duyn, tel. 15805 Katwijk - Rijnsburg - Valkenburg: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Van Delft, tel. 15366 Sasaenheim: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Moerman, tel. 11119. Alkemade - Rijnsaterwou- de: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Van Dongen, tel. 01713-4044. Eerste en Tweede Kerstdag dr. Saeys, tel. -01713-2217 Alphen: groep 1, Eer ste Kerstdag dr. Van Engelen, tel. -21915, Tweede Kerstdag dr. Van Ge- meren. tel. 20157, groep 2, Eerste Kerstdag dr. Wijnmaalen, tel. 72079, Tweede Kerstdag dr. Boss, tel. 72472. Hazerswoude - Koudekerk: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Bosch en dr. Uhlenbeck, tel. 01728-9281. Benthuizen - Boskoop: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Bom, tel. 01727-2136.» Langeraar - Nieuw- veen Ter Aar Woubrugge: Eerste Kerstdag dr. Nooter en dr. Vreijling, tel. 01729-8104, Tweede Kerstdag dr. Van Sprang en dr. Zandstra, tel. 01722-2811. Nieuwkoop - Noorden: Eerste Kerstdag dr. Brinkman, tel. 01725-9301, Tweede Kerstdag dr. Sanders, tel 01725-1555. TANDARTSEN Leiden Leider dorp - Oegstgeest: Eerste Kerstdag dr. Van Nleuwland, tel. 212959, Twee de Kerstdag dr. Kleinveld, tel. 134433, spreekuur om 13.00 uur. Alkemade - Leimuiden: eigen tand arts Belfen voor 15.00 uur. Leid- achendam: Voor spoedgevallen tel. 974491 Bollenstreek: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Voet, tel. -02522-17037. .APOTHEKEN Leiden - Leiderdorp - Oegstgeest - Voorschoten: Eerste 'Kerstdag Apotheek Haven in Leiden en Apotheek Hofland in Voorschoten. Tweede Kerstdag Apotheek Doeza In Leiden en Apotheek Beker in Oegst geest. Alkemade: Apotheek Alke- 'made, open: feestdagen 12.30-13 en 17.30-18 u. Noordwijk - Katwijk: Katwijkse Apotheek, Princestraat 3 in Katwijk aan Zee, tel. 01718-12755, Tweede Kerstdag Apotheek Rijnsoe ver, Hoornesplein In Katwijk aan Zee, tel. 01718-26457 Noordwijkerhout: Spoedrecepten tel. 3511 of dienstbel. Sassenheim: 02522-10169. WIJKVERPLEGING Leiden - Noordwijkerhout - De Zilk Voor hout: tel. 071-122222. Bollen streek: Wijkverpleging Gezondheids centrum, tel. 02522-14147. Hille- gom: Opgave vla het antwoordappa raat, tel. 02520-16217. Leidschen- dam: Kruisvereniging, tel. 070- 455300. Oegstgeest: Kruisvereniging, tel. 071-177444. DIERENARTSEN Leiden: Eerste en Tweede Kerstdag dr. Helder, tel. 220513 en dr. Koster, tel. 01717- 3836. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- "huis). Kerstviering Zonnebloem ZOETERWOUDE De afdeling Zoeterwoude van de Zonnebloem kan terugzien op een sfeervolle kerstviering die gisteren in samen werking met Huize Emmaus werd gehouden. Niet minder dan 140 men sen waren in Huize Emmaus bijeen voor een feestelijke kerstprogramma. Daarbij vervulde het Kings Kombo uit Woubrugge een belangrijke rol terwijl pater F. Buil nader in ging op het naderende kerstfeest. Aan het slot wachtte de 140 aanwezigen en verrassing want de heer Van Velzen, chef-kok van Huize Emmaus, had voor een meer dan koud buffet ge zorgd. „De Zonnebloem, Emmaus én de kok hebben een pluim verdiend", aldus één van de aanwezigen na af loop. Leemberg Beheer neemt Slotboom - Katwijk over KATWIJK/BAREN- DRECHT Slotboom Be heer in Katwijk zal op 1 ja nuari worden overgenomen door Leemberg Beheer in Barendrecht. Leemberg bestaat uit zeven bedrijven die werken op het gebied van constructie, pijp leidingen, afsluiterrevisie en machine- en gereedschapfa- bricage. Er zijn in totaal 215 personeelsleden. Plaatver- werkerij Slotboom heeft 140 mensen in dienst. ALPHENAREN MUSICEREN ALPHEN AAN DEN RIJN Een aantal musicerende Alphenaren van zes tot tachtig jaar komt op tweede kerstdag samen in het gemeenschapscentrum De Bron om daar een orkest te vormen. De „orkestleden" komen om 15.00 uur bij elkaar en zullen dan een uur lang oefe nen in het samenspelen om vervolgens om 16.00 uur een concert te geven voor ieder die wil komen luisteren. Het is de tweede keer dat er een dergelijk Alphens orkest ge formeerd wordt. Vorig jaar werd er tijdens de Kerst-in in De Bron mee gestart. Met zoveel succes dat er maar liefst 60 musicikwamen spelen. Deze mensen hadden zich van te voren aangemeld bij de Kerst-in commissie en alvast hun muziek toegestuurd gekregen zodat men thuis kon oefenen. Het geheel werd begeleid door de Streekmuziekschool en muziekconsulente José Poot. Dit iaar is de werkwijze precies hetzelfde, maar het orkest bestaat nu uit ongeveer honderd mensen. Zij hebben al lemaal traditionele kerstmuziek thuisgestuurd gekregen. Deze muzjek is speciaal voor deze gelegenheid gearan- geerd door D. Belled. De heer De Bussy zal tijdens het concert en het oefenuurtje als dirigent optreden. AKKOORD OVER AANSLUITING A4 LEIDSCHENDAM De hoofdinge nieur-directeur van Rijkswaterstaat in de directie Zuid-Holland, ir. H. Wegner, en burgemeester W. F. de Vreeze van Leidschendam hebben gisteren in het raadhuis de overeen komst over de volledige aansluiting van Leidschendam op rijksweg 4 on dertekend. De plannen om ook vanaf de Middenweg de rijksweg in de richtingen Amsterdam en Rotterdam te bereiken bestaan al vele jaren. De overeenkomst met Rijkswaterstaat regelt onder meer de bijdrage van Leidschendam in de kosten van de aansluiting. Volgende maand wordt begonnen. Het werk zou binnen an derhalf jaar klaar moeten zijn. Weer vragen over eommissariaf burgemeester Kret SASSENHEIM De fractie van PSP/CPN/PPR in vinciale Staten blijft zijn vraagtekens zetten bij het miss^riaat van burgemeester J. Kret bij het bedrijf bupark, dat onder meer het recreatiepark Solla Noordwijkerhout beheert. PSP/CPN/PPR wijst ero het aldaar geldende bestemmingsplan niet toestaat d bungalows in het park permanent worden bewoond wijl dat wel gebeurt. Kret draagt dus mede de vei woordelijkheid voor een handelwijze, die in strijd isi bepalingen van een buurgemeente, aldus de linkse pj en in vragen aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol (GS). PSP/CPN/PPR zijn niet tevreden over een woord van GS op vragen, die enkele weken geled& werden gesteld over het commissariaat van Kretf fractie vraagt GS alsnog tegen Kret op te treden. I' eerder verzoek daartoe werd door GS afgewezen, o|i de gemeenteraad van Sassenheim geen reden zagg aan het bijbaantje van de burgemeester te doen. 0 ROELOFARENDSVEEN „Het herstel van de Veense sluis moet op kor te termijn ter hand wor den genomen. Als er nog zo'n winter als vorig jaar komt, geef ik geen cent meer voor de sluis". Aan het woord is voorzitter R. Minderhoud van de Stichting voor behoud en beheer van de Veense sluis. Bestuurslid C. van Berkel, bouwkundige van beroep, vertelt dat het vooral de buitenkant van de sluis is die hem zorgen baart. „Als de lekke sluis niet volgend jaar wordt hersteld, zouden de res tauratiekosten wel eens ton nen hoger kunnen gaan uit pakken", aldus Van Berkel. De bestuursleden van de Stichting voor behoud en be heer van de Veense sluis zijn bijzonder teleurgesteld over de recente beslissing van de Verenigde Vergadering van Waterschap De Oude Veenen om no niet over te gaan tot herstel van de sluis. Het Wa terschap wil eerst weten hoe hoog de concrete financiële bijdrage van de gemeente Al kemade zal zijn, alvorens zelf twee a tweeëneenhalve ton beschikbaar te stellen. Men gechrokken van een uitlating van wethouder L. Beelen van Alkemade. Beelen had in de raasvergadering namelijk verklaard slechts „de franje" rond de restauratie te willen betalen. ij het Waterschap zegt men erop te hebben gerekend dat de gemeente Alkemade veer tig procent van de kosten voor haar rekening zou ne men. „Als de sluis inderdaad zo'n historisch en karakteris tiek dorpsgezicht is, dan moet het de gemeente Alkemade ook wat waard zijn dat de sluis (eigendom van het Wa terschap) wordt opgeknapt", zo redeneert men bij De Oude Veenen. In een eerder stadi um was het Waterschap van plan de sterk lekkende sluis te dempen. Hiertegen werd destijds fel geprotesteerd door ondermeer de gemeente Al kemade, de historische vere niging „Oud Alkemade" en Visclub ,,'t Looze Vissertje". In de Stichting tot behoud en beheer van de Veense sluis, die vorig jaar werd opgericht, hebben vertegenwoordigers van zowel het Waterschap als de gemeente Alkemade (wet houder W. Nugteren) zitten. Dit stichting telt momenteel vierhonderd donateurs. Voor zitter Minderhoud van de ge noemde stichting ziet als eni ge oplossing voor de huidige paststelling, dat de gemeente en het Waterschap eens „als grote mensen" bij elkaar gaan zitten om de kosten van de restauratie exact te begroten en afspraken te maken over de kostenverdeling. „Blijkt dan dat zo nog tien- of twin tigduizend gulden tekort ko men, dan kunnen wij, als Stichting voor behoud van de Veense sluis, aktie gaan voe ren en geld inzamelen". Namens de Stichting gaat be stuurslid Ko van Graas zijn vrije dagen rond Kerstmis be steden aan het opstellen van een kostenbegroting. Van Graas is als bouwkundig inge nieur en woonachtig vlakbij de sluis zeer betrokken bij het wel en wee ervan. „We zijn ernstig bezorgd over het uit blijven van enige voortgang in de voorbereidingen voor de restaurantie van de sluis. Het maakt ons niet uit wie er be taalt, als er maar wat gebeurt. Met behulp van die begroting van Van Graas, gaat de Stich ting daarom proberen de dia loog tussen het gemeentebe stuur en het Waterschap op korte termijn opnieuw op gang te brengen", laat voor zitter Minderhoud weten. Langer uitstel van de restauratie van de sluis is volgens de Stichting voor Behoud van de Veense Sluis niet aanvaardbaar, zeg* voorzitter R. Minderhoud. Het Stichtingsbestuur is van plan de oorspronkelijke op haalbrug over de sluis in ere te herstellen. De tekeningen daarvoor hebben ze al ge maakt. „Als de gemeente het bouwen van een ophaalbrug als „franje" wil beschouwen, is het ons ook goed. Er zijn voor ons nog voldoende ande re taken. Zo willen we een goed beheer van de straks ge restaureerde sluis op poten zeggen", aldus de heren Min derhoud en Van Berkel van de Stichting tot behoud en l heer van de Veense sluis, „k Veense sluis mooi dat blijft" is niet voor niets de sf. gan van de stichting. Kerstverhaal In de Mariakerk in Lisse wordt op Eerste Kerstdag het kerstverhaal verteld en ge speeld. De acteurs en figu ranten zijn leden van de pa rochie. Het verhaal wordt twee keer verteld; om half drie en om half vier. De kerk gaat om twee uur open. Voor iedereen is er beschuit met muisjes en warme chocolade melk. Kerstzangdienst In de Hulp en Heilkerk van het psychiatrisch centrum Schaken bosch aan de Veur- sestraat in Leidschendam wordt op Eerste Kerstdag een kerstzangdienst gehou den. Medewerking verlenen Annemarie van Dijk, harp, Els Vrolijk, hobo, Jan Bag german, dwarsfluit, Willem Lekkerkerkker, trompet, en Richard Heidema, orgel. Voorganger is ds. C. J. Honig. Aanvang 10.00 uur. Rockforma tie De Rockformatie Two Dogs seven legs geeft op Tweede Kerstdag een optreden in Café-Koffiehuis „De Twee Wezen" aan de Hoofdstraat in Sassenheim. Aanvang 22.30 uur. De toegang is gra- Circusshow Een circus-show met onge veer honderd medewerkers wordt op Tweede Kerstdag verzorgd door de leerlingen van de manege aan de Ach terweg in Nieuwe Wetering. Aanvang 14.00 uur. Iedereen is welkom. Herman van Vliet. Lipstick De groep Lipstick treedt Tweede Kerstdag op in bar- dancing Blues Brothers aan het Henri Dunantplein in Hillegom. Lipstick omkleedt het optreden met de nodige dans en zang en ook een „vuuract" ontbreekt niet. Blues Brothers opent haar deuren om negen uur 's a- vonds. Orgelconcert Herman van Vliet, die dit jaar zijn 25-jarig jubileum als organist viert, geeft Tweede Kerstdag een concert in de Nieuwe Kerk aan de Voor straat in Katwijk aan Zee. Op het Van den Heuvelorgel speelt hij werken van Feike Asma, Jan Zwart, Sigfrid Karg-Elert, Héndel, Lehrn- dorfer, Becker en Widor. Het concert begint om kwart over acht, toegangskaarten kosten zes gulden. CJP'ers en 65-plussers moeten vier gul den vijftig betalen, kinderen tot 12 jaar drie gulden. Klaverjas De Stichting Oranjefeesten Stompwijk (SOS) organi seert Tweede Kerstdag in „Het Blesse Paard" aan de Meerlaan een klaverjasmid- dag. Het is de bedoeling in koppels te spelen, maar bij voldoende belangstelling kan men ook individueel mee doen. De opbrengst is voor de organisatie van Oranjefees ten. Aanvang 14.30 uur. Cabaret 't Krisiscabaret treedt zater dag op in Jongerensociëteit Splotsz aan de Stationsstraat in Roelof arendsveen. Het programma gaat over „een blijspel in twee failliete be drijven". Meneer Van Rillaer en meneer Van Kimpen spe len een cabaretprogramma over de crisis en de erbij'ho rende problemen. De zaal is open vanaf 21.00 uur en het optreden begint om 21.30 uur. Entree: 7,50 per per soon. Expositie In het atelier van de kunst stichting Tussen Dever en Poelgeest aan de Kerklaan 31 in Sassenheim wordt van zaterdag tot en met dinsdag een expositie met werken van de docenten gehouden. Van Pieter Berkhout is er werk in acrylverf, van Giel Langeveld aquarellen en te keningen, van Margo Luken keramiek, van Ria Otto werk in acrylverf pastel en etsen, van Annemarie Posthuma aquarellen en etsen, van Martha Rolsma aquarellen, olieverf en pentekeningen en van Frans van der Veld schulpturen. De heer W. Loos opent de tentoonstelling zaterdagmiddag om vier uur. De openingstijden zijn van 28 tot en met 30 december 's middags van 14.00 tot 17.00 uur. WARMOND De Vere niging het Oude Raadhuis wordt opgeheven. Naar aanleiding van besluit van de gemeenteraad om het linker gedeelte van het Oude Raadhuis niet te verhuren aan de in 1979 opgerichte vereniging heeft het bestuur unaniem besloten de leden voor te stellen de vereniging op te doeken. Dit voorstel zal aan de algeme ne ledenvergadering worden voorgelegd. Ten grondslag aan deze beslissing ligt het gege ven dat de doelstelling van de vereniging „het behoud van het gehele Oude Raadhuis als openbare ruimte" blijkbaar niet gesteund wordt door het college van B en W en de meerderheid van de raad. Het bestuur van het Oude Raad huis meent dat de raadsbeslis- sing is genomen op procedure le en financiële gronden en betreurt deze gang van zake zeer. De meerderheid van het gemeentebestuur is volgens het bestuur van het Oude Raadhuis voorbijgegaan aan de culturele aspecten en alle acti viteiten waarin de vereniging het voortouw heeft genomen. De voorgenomen beslissing .houdt in dat op korte termijn alle aktiviteiten van de vere niging worden stopgezet en de huur van het rechter gedeelte van het Oude Raadhuis wordt opgezegd De tentoonstelling van eieren rond Pasen zal de afsluitende expositie zijn. ZEVENHOVEN „Beter ten halve gekeerd, dan ten hele gedwaald". Dat is wat de gemeente Zeven hoven Gedeputeerde Sta ten van de provincie Zuid-Holland (GS) op het hart drukt over de herin deling. Zevenhoven wijst samenvoeging van Ter Aar, Nieuwveen en Ze venhoven van de hand, omdat er „een te log li chaam" zou ontstaan. De gemeente pleit voor een sa menvoeging van Nieuwveen en Zevenhoven, zodat een zui ver agrarische gemeente ont staat, waarin akkerbouw en veeteelt een hoofdrol vervul len en de glastuinbouw een bescheiden tweede plaats in neemt. Ook Blokland, dat door de op handen zijnde provincia le grenswijziging aan deze nieuw te vormen gemeente zal worden toegewezen, past qua karakter prima bij deze ge meente. Zevenhoven is van mening dat een dergelijke ge meente, met een oppervlakte van 3000 ha en een inwonertal van 7000, bestaansrecht moet kunnen hebben. Burgemeester J. Huigsloot zei gisteravond tijdens de raads vergadering te hopen dat GS de nodige aandacht zullen be steden aan de mening van Ze venhoven. Zowel CDA als GBZ vroegen zich af of GS wel voldoende kennis hebben genomen van wat er leeft en gaande is in de kleine gemeen ten. De gemeenteraad ging ak koord met een toezegging van het gevraagde subsidiebedrag voor 1987 voor de Stichting voor Maatschappelijke Dienst verlening Aar- en Veenstreek. Mevrouw N. Schuitemaker (GBZ) was wel geschrokken van de wachtlijsten bij het Al gemeen Maatschappelijk Werk en zij wenste regelmatig op de hoogte te worden gehouden van de voortgang in de moge lijkheden om deze wach weg te werken. P. de (CDA) zegde haar toe d zullen doen. De instellinge verenigingen in Zevenh zullen in 1987 nog niet ge gaan onder de bezuinigii van overheidsuitgaven het sociaal-cultureel yverk gemeente vindt dat er 1987 weinig of niet geti mag worden aan de bijdr voor deze instelingen en v nigingen en kan de subs aanvragen honoreren. De raad keurde de belasl verhoging van 5 procent zowel de hondenbelasting de onroerend-goedbelai voor 1987 goed. Deze ve ging zal een meeropbre van respectievelijk 540 18.000 gulden opleveren, huurtarieven voor de sporl den aan de Stationsweg e Floraweg zullen met in van het nieuwe jaar woi verhoogd. Voor S.V.Z. 1 kent dit een verhoging vai procent en voor v.v. Spo een verhoging van 10 prot Fietsster gewond VOORSCHOTEN Een 38- jarige fietsster uit Voorscho ten is gisterochtend gewond geraakt bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Wijngaar denlaan met de Juliana van Stolberglaan in Voorschoten. De fietsster verleende bij het oversteken geen voorrang aan een 66-jarige automobi list uit Zandvoort. Ze werd geschept en liep een gecom pliceerde beenbreuk op. Het slachtoffer is naar het Aca demisch ziekenhuis in Lei den gebracht. (ADVERTENTIE) Rectificatie Openingstijden rond de feestdagen van Museum Oe Lakenhal, Molenmuseum De Valk en Kunet- uitleen Leiden e.o. De normale openingstijden zijn: dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur en zondag van 13.00-17.00 uur. Rond Kerst en de Jearwisseling zijn de openingstijden enigszins gewijzigd: Woensdag 24 december 1986: om 16.00 uur gesloten Donderdag 25 december 1986: de gehele dag gesloten Vrijdag 26 december 1986: openingstijden zoals op zondag Woensdag 31 december 1986: om 16.00 uur gesloten Donderdag 1 januari 1987: de gehele dag gesloten

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10