AAV '36 heeft kunststofbaan hard nodig HilMil Zoeterwoudse raad eens met herindeling JOUR NAAL aan tafel Kroon moet oordelen over dak school LEIDEN OMGEVING SaidóaQowuint VRIJDAG 19 DECEMBER 1986 PAGINA; Linzenschotel - hangop met tutti frutti (vegetarisch) Nodig voor twee: 250 g lin zen, 1,5 liter water, zout, 150 g macaroni, 1 flinke ui, 25 g margarine, 1 winter wortel, 100 g champignons, 0,5 dl water, 100 g spruiten, 100 g taugé, tomatenpuree, ketjap, bosje bladselderij, 50 g geraspte kaas 1 liter karnemelk, 150 g tutti frutti, 3 dl water, 20 g suiker, mespunt aardappel meel, citroenessence. Was de linzen en zet ze een uur tot een halve dag met het water en weinig zout weg. Kook ze vervolgens in het weekwater gaar, de kort geweekte in veertig minuten, de lang geweekte in de helft van die tijd. Kook de maca roni gaar volgens de ge bruiksaanwijzing op het pak. Fruit dunne uisnippers licht bruin in de margarine, bak nog even de in blokjes gesne den wortel en de gehalveer de champignons mee en doe er dan water, spruiten en zout bij. Laat het mengsel acht minuten koken. Was de taugé, verwijder de groene dopjes en laat de groente op een vergiet uit lekken. Warm de taugé een minuut mee in het gare groen temengsel. Voeg de uitgelekte linzen en macaroni toe en breng de massa op smaak met toma tenpuree, ketjap en flink wat fijngeknipt selderijblad. Be strooi de linzenschotel met geraspte kaas of geef die er apart bij. Zet een zeef of vergiet op een kom of pan, leg er een natgemaakte doek in en schenk daarop de karne melk. Het waterige deel lekt door de doek en het dikke, witte deel, de hangop, blijft erin achter. Reken voor het rustig laten uitlekken van de karnemelk een halve dag; het kan ook in een paar uur klaar zijn als u de dikke han gop regelmatig uit de doek schept. Was de tutti frutti vanavond en zet de vruchten met het water weg. Kook ze morgen in het weekwater met de sui ker zacht. Schep de tutti frutti uit de pan en bind het sap met het met koud water aangemengde aardappel meel. Voeg de citroenessence toe en schenk het sap over de vruchten. Laat de tutti frutti koud wor- den en leg er de hangop op. JEANNE Dirigent Aad Vos overleden BOSKOOP/HAZERSWOUDE De bekende dirigent Aad Vos uit Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag overleden aan de gevolgen van een hartinfarct. Vos was dirigent van zes koren. Hij is vandaag begraven. Aad Vos werd afgelopen maandag avond onwel tijdens een repe titie van Die Gouwezangers in Boskoop. Hij werd direct naar een ziekenhuis in Gouda ge bracht waar hij in de loop van de nacht overleed. Vos was ie mand die dag en nacht met muziek bezig was, hij had het deze maand erg druk met kerstconcerten. Vos was diri gent van Die Gouwezangers, een mannen- en dameskoor in Dordrecht, het Haags politie- mannenkoor, een mannenkoor in Hendrik Ido Ambacht en een dameskoor in Zwijn- drecht. Horizontaal: 1. Kaarsdrager; 8. paar- deslee; 9. bijbelse naam; 10. symbool van neon; 11. verhoogde toon; 13. delfplaats van steenkool; 14. verblijf van zeker knaagdier, 15. insekt; 16. boom; 20. merkwaardige gebeurtenis; 23. brandstof; 24. schuw dier; 25, boom; 26. grasvlakte; 28. muziek noot; 29. brandbare delfstof. Verticaal: 1. maatstaf van lichtsterk te; 2. zangstuk; 3. lidwoord; 4. vork om aal te steken; 5. Chinese af standsmaat; 6. schermbloemige plant; 7. interest; 12. bioscooprang; 13. titel; 17. schrijfkosten (Latijn); 18. groot visnet; 19. stengel v.e. plant; 21. permanent; 22. wreedaard (fig.); 26. persoonlijk vnw.; 27. persoonlijk OPLOSSING 'Ml lz :e« 93 :ojeu zz :»sba iz meets et :ue6ez ei. :se6e| LV iJoiseeiu et ;s0l -iets zv '-e\uoi 'Z 's(|ue -g Ml 'S :J06|e ■p :ep e :bmb z :sjbbm 1 mbboiijoa lOOMueeis 62 '83 Mbm '93 :se '52 :eej pz :se6 ZZ ;jueuiau0A9 '02 :dse :o|a -gi :»seu -ajiej 'H '-ufiui Zl :s|e u :gn '01 Ml3 •6 :JB '8 üBeiepfjBM i iimuoziJOH Postduiven te kijk in Oude Wetering ALKEMADE Postduivenvereniging De Witkop houdt dit weekeinde haar jaarlijkse tentoonstelling in het clubgebouw aan de Schoolbaan in Oude We tering. Behalve een verenigingsklasse, is er een aparte klasse voor liefhebbers uit de gehele regio, die zullen strijden om de open kampioenschappen van de gemeente Alkemade. Het voorlopig aantal inschrijvingen bedraagt ruim 220 duiven. Deze zul len als vanouds worden gekeurd door H. Hand- graaf uit Santpoort. Extra attracties tijdens de ten toonstelling vormen een paar rondjes bingo op za terdagavond en een bonnenverkoop op zondag middag. Hiervoor hebben bekende liefhebbers uit club en regio bonnen beschikbaar gesteld. Speciaal voor de voetballiefhebbers hebben de organisato ren ervoor gezorgd dat er een televisie aanwezig is. De openingstijden van de tentoonstelling zijn za terdagavond van acht tot elf uur en zondagmiddag van twaalf tot vijf uur. Ontslagen bij Woubrugse werf WOUBRUGGE De jachtwerf G. van Wijk en Zoon aan de Bod- dens Hosangweg in Woubrugge wil twaalf personeelsleden ont slaan. Het bedrijf heeft inmiddels een ontslagvergunning bij het ar beidsbureau ingediend. Reden voor de ontslagen is de scherpe concurrentie in het buitenland, waardoor de werf te weinig or ders binnenkreeg. De ontslagen vallen vallen onder de personeels leden van de nieuwbouw- en re paratieafdeling. Het bedrijf wordt in afgeslankte vorm voortgezet. De firma gaat zich nu alleen nog bezig houden met bemiddeling bij aan- en verkoop van nieuwe en tweedehandsschepen. Man pleegt incest LEIDSCHENDAM Een 43-jarige inwoner van Leidschendam is gisteren aangehouden en ingesloten op ver denking van het plegen van ontucht met zijn twee kinderen geduren de de afgelopen jaren. De man is inmiddels in een echtscheidingspro cedure verwikkeld en zijn vrouw en beide kinderen zijn niet meer in de Leidschendamse woning aanwezig. Provincie positief over school Haaswijk OEGSTGEEST De wethouder van onderwijs mevrouw Th. L. Blom de Koek-Van Leeuwen deelde gisteravond tijdens de raadsvergadering mee dat de Provincie het eens met de vestiging van een openbare school in Haas- wijk. Men behoudt zich echter ten aanzien van een RK- en PC-school even de mening voor, omdat er onderhan deld wordt over het samengaan in één school of het te rugtrekken van een van beide aanvragen. „Tegenover een oecumenische school staat men positief bij de Provin cie", aldus de wethouder. Op basis van leerlingenprogno ses is gebleken dat er in Haaswijk ruimte is voor een school. In het Oegstgeester scholenplan dat ingediend is staan drie scholen, een openbare, Prot. Christelijke en een Rooms Katholieke school. Daarvoor is namelijk aan de gemeente door de schoolbesturen om medewerking ge vraagd. De raad ging echter uit van één openbare school en verder als meest haalbaar een Oecumenisch school. Een onderzoek door de Vereniging Haaswijk gedaan heeft dit nog eens bevestigd. Gesnapt bij inwisselen gestolen girokaarten LEIDSCHENDAM/VENLO - In Venlo is gisteren een 43-jari- ge Hagenaar aangehouden toen hij in een winkel gestolen giro betaalkaarten wilde inwisselen. De betaalkaarten bleken gesto len te zijn in Leidschendam uit de brievenbus van een flat aan De Haar. De laatste weken wor den geregeld girobetaalkaarten uit de brievenbussen van flats aan De Haar gestolen. De poli tie hoopt met de arrestatie van de man meer licht op deze dief stallen te kunnen werpen. De man opereerde in Venlo overi gens niet alleen. Zijn metgezel wist echter te ontsnappen. Camera's gestolen VOORSCHOTEN - een inbraak in de dorpstraat in Voorsi ten is een zwart le fototas gestolen. In tas bevonden zich t/ Nikonfotocamera's twee bijbehorende zen. Uit een jasje 1 den ook nog een poort en verzekring pieren meegenomen dieven hebben vem delijk met een draadje de voori opengemaakt. ALPHEN AAN DEN RIJN De atletiekvere niging AAV '36 heeft de gemeente gevraagd een, atletiekbaan van kunst stof aan te leggen. Deze kunststofbanen komen steeds meer in in Neder land en worden door de atleten geprefereerd bo ven de halfharde sintel- banen. AAV heeft een eigen accom modatie De Aardhoek met een halfharde baan. Deze baan voldoet echter niet aan de eisen van de KNAU zodat er geen competitiewedstrij den op gespeeld mogen wor den. Ook de atleten laten het afweten. Dat bleek bij de ju bileumloop die AAV organi seerde ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan deze zo mer. Naast de eigen vereni gingsatleten kwam er slechts een handje vol van buiten de regio. Een bittere tegenvaller voor een vereniging die de grootste is van Zuid-Holland en Zeeland en met haar 760 atleten tot de grootste vijf van Nederland behoort. De huidige sintelbaan is in 1988 toe aan een grondige re novatie. Daarom is er een werkgroep binnen AAV ge vormd met als doel de haarl- baarheid van een kunststof- baan te onderzoeken. AAV heeft atleten in de Hoofd klasse en in de Eerte klasse en loopt zonder kunststof- baan het risico te veranderen in een recreantenvereniging. Nu al moeten competitiewed strijden bij anderen gespeeld worden en verloor men ook de invalidensportwedstrijden. Daarbij komt dat de vereni ging nog steeds groeit en er mogelijkheden voor het trai nen moeten zijn. Een kunst stofbaan is onder alle weers omstandigheden te gebruiken en kan optimaal benut wor den. De werkgroep heeft uitgere- kent dat zo'n baan een inves tering van 900.000 gulden gaat kosten. De gemeente zou die investering voor haar re kening moeten nemen het geen de gemeenschap 91.000 gulden per jaar aan kapitaal- lasten zou kosten. Maar AAV heeft uitgerekend dat door zelfwerkzaamheden de baan goedkoper zou kunnen wor den aangelegd. Daarbij komt het feit dat er dan geen reno vatie van de huidige sintel- baan nodig is en ook geen vervanging van de kunststo- faanlooppaden voor het hoog, ver- en hinkstapspringen. Ook zou het onderhoud veel minder kosten en kan men hogere huren aan derden vragen. Dan zou er 60.000 gulden per jaar bespaard kunnen worden. AAV wil nog verder gaan en heeft aangeboden het gemeentelijk atletiekmateriaal over te ne men en ook zelf voor ver vangingen te zorgen. Door de kunststofbaan zouden nog meer mensen lid van de club kunnen worden waardoor hogere huur aan de gemeente betaald kan worden zodat de eindsom was dat de gemeente slechts 10.000 gulden per jaar hoeft meer te tellen voor een volwaardige atletiekbaan in Alphen. De vereniging vindt dat beslist niet te veel gezien het promotionele aspect van zo'n baan voor Alphen. Wethouder G. van As die de nota over dit onderwerp van voorzitter van Maurik in ont vangst mocht nemen had wel oren naar de baan. Maar zo zei hij: „Ik kan niet vooruit lopen op beslissingen van de gemeenteraad". Bij de begro tingsbehandeling van 1988 zal blijken of er geld is voor nieuw beleid in de gemeente en de raad moet dan uitma ken aan welk plan of idee men het geld wil schenken. ZOETERWOUDE Het gemeentebestuur van Zoe- terwoude gaat in beroep bij de Kroon tegen de weigering van de minister van onderwijs om de her- stelkosten van dak van de basisschool Bernardus te betalen. Het dak verkeert in slechte staat. Daarmede is een bedrag van 100.000 gulden gemoeid. De mi nister komt tot het afwij zende oordeel omdat hij van mening is dat er géén sprake is van een con structiefout (hetgeen vol gens Zoeterwoude wèl het geval is) terwijl onvol doende zou zijn aange- ADVERTENTIE Wij geven U kerstideeen, in Jaap Kooy's Kerstdorp. De sfeer in huis moet U zelf maken toond dat verhaal op aan nemer mogelijk is. Een en ander werd gister avond medegedeeld door wet houder mevrouw H. S. Gra- niewski-Wijnands tijdens de vergadering van de gemeente raad. Overigens heeft de mi nister wel aangekondigd dat hij bereid is een nieuw ver zoek met betrekking tot her stel van de constructiefouten in behandeling te nemen wan neer Zoeterwoude in staat is voldoende aan te tonen dat geen verhaal op derden moge lijk is. De commissie openbare wer ken zal zich in januari nog eens buigen over de vraag of ht nu wel of niet verstandig is een afdak te maken voor de 150 dranghekken die de ge meente Zoeterwoude wil gaan kopen. Aanvankelijk zag de raad er gisteravond geen brood in maar het pleidooi van burgemeester A. Houdijk om daar nog maar eens goed over na te denken had succes. (ADVERTENTIE) In het Kerstdorp te Lisse vergeet je waarvoor je gekomen bent. Seen krant ontvangen Bel tussen 18.01 19.00 uur. zaterdags tussen 14.00 en 1! jur, telefoonnr.071-122248 en uw ki ivordt nog dezelfde avond nabezorgd. ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse fracties hebben zich gisteravond tijdens de raadsvergade ring uitgesproken over de provinciale herindelings plannen. Daarbij staat de samenvoeging van het buurtschap Stompwijk bij Zoeterwoude centraal. Hoewel politiek Zoeterwoude zich niet verzet tegen die plan nen blijven er toch nog wel di verse vragen waarop het ant woord nog niet bekend is. De fractie van Progressief Zoeter woude vroeg zich met name af Kagers unaniem achter Dorpsraad DE KAAG De vijfendertig Kagers die gisteravond de ver gadering van de Kaagse dorps raad bezochten, waren het er unaniem over eens dat het ge bouw van jeugdherberg, De Trekschuit bewaard moet blij ven alws multifunctioneel cul tureel centrum voor De Kaag. De vergadering werd belegd in de jeugdherberg in het bij zijn van burgemeester A. H. Meerburg,wethouder L. Beel- en en enige raadsleden van de germeente Alkemade. Duide lijk werd dat verbouwing, ex- ADVERTENTIE Ook kerstgroepen uit Mexico, Tsjecho-Slowakije en vele an dere landen vindt U in het Kerstdorp te Lisse. ploitatie en beheer van De Trekschuit een bedrag van vele tonnen zal vergen. Om het gebouw in de zomer als jeugdherberg te blijven exploi teren, dient een forse verbou wing plaats te vinden. Zo wil men af van de grote slaapzalen en dient ook het sanitaiur ewn de verwarming te worden aangepast asan de eisen des tijds. Afgesproken werd dat een uit Kagers bestaande stichting voor behoud en be heert van De Trekschuit in de loop van komend voorjaar zal worden opgericht. De eigenaar van een plaatselijke zeilschool liet de aanwezigen gisteravond weten dat hij De Trekschuit veel goedkoper zou kunnen exploiteren dan de op te rich ten stichting dat kan. wat de tastbare positieve ge volgen zullen zijn, omdat an ders herindelen nauwelijks enige zin heeft. Het CDA is vóór de plannen. Ook de VVD kan zich vinden in de ziens wijze van de provinciale over heid al voegde fractievoorzit ter Mulder er nog wel aan toe dat de liberalen nooit voorop hebben gelopen als het ging om de samenvoeging met Stompwijk. „Wat wordt een gemiddelde Zoeterwoudenaar of Stompwij- ker wijzer van de vergroting van de bestuurskracht? Als het gevolg wordt dat verhoging van de lasten wordt doorge voerd of procedures worden verzwaard, zonder dat daar een meer dan evenredige ver betering van de dienstverle ning en leefsituatie tegenover staat, dan staan wij niet te jui chen. In tegendeel zelfs. Krij gen we wel een grotere be stuurskracht en daardoor een verbeterd leefklimaat, ja dan zou je bijna een dief van je ei gen (welzijns)portemonnee zijn om niet accoord te gaan". De Zoeterwoudse bevolking is van mening dat er weinig ver andert. Waarom dan toch her indelen? Als wij rond het jaar 2000 kunnen vaststellen dat Zoeterwoude nog steeds groen is, wordt gekenmerkt door on der meer een schoner milieu, (ADVERTENTIE) Jaap Kooy's Tuincentrum- Het Kerstdorp. Kerstbomen van 60 cm tot 5 meter. willen wij vaststellen dat de gemeentelijke herindeling niet voor niets is geweest", aldus P.Z.-fractievoorzitter W. Ooij- endijk. R. Hogenelst (CDA) onder streepte nog eens dat de gehele operatie budgettair neutraal moet verlopen. Wat dat betreft zal Zoeterwoude wat meer op heldering vragen bij de pro vincie. Aan het slot van zijn betoog deed de heer Hogenelst een oproep aan zijn politieke CDA-vrienden in Stompwijk en Leidschendam. „Zij moeten de argumenten voor de herin deling nog eens goed op zich laten inwerken. Ten aanzien van de standpuntbepaling van de provinciale ontwerp-rege- ling moet men zich niet laten leiden door gevoelsargumen ten maar meer door rationele, bestuurlijke argumenten. Im mers door de nieuw te vormen gemeente wordt een waarborg gegeven voor de bewaking van het Groene Hart van de provincie Zuid-Holland" zo oordeelde Hogenelst. Burgemeester A. Houdijk stel de dat de bestuurskracht van de nieuw te vormen gemeente nog nauwelijks meetbaar is. Overigens leeft bij de heer Houdijk de indruk dat op pro vinciaal nivo de kaarten al zijn geschud. Hij voegde daar nog aan toe: „Let wel dat wij de herindeling niet hebben uitge vonden. Van onze kant zouden de voorstellen zeker niet zijn afgekomen". Fors bedrag voor Sierra Leone De werkgroep Sierra L- ne was gisteravond aanr zig in het Oegstgeei raadhuis om er de vooij) ter van de Buurtgrif Haaswijk, de heer Noort te ontvangen. D, staat onder meer bek( om het organiseren i. kwart-triathlons in Ha' wijk. Tweemaal achter* was de opbrengst van] sportevenement bedo voor een landbouwproji in het midden-Afrikaaii land Sierra Leone. V<e jaar overhandigde men. werkgroep een bedrag 7200 gulden. Gisteravfc kwam er, tot grote verri sing van de voorzitter h genoemde groep, de lt| A. Kohlbeck, een bec^ van 8170 gulden tevq schijn dat overhang werd door mevrouw Ri(i de Haas. Zoals bekj, streeft Oegstgeest dit j naar een fiks bedrag, in het kader van ontwity lingssamenwerking d de gemeente verdubtjj wordt. Op 23 decemj, wordt er een huis-aan-fe collecte gehouden k 's avonds half zeven half act. Het gebei^ wordt ingeluid door Oegstgeester kerkklok^. (ADVERTENTIE) Jaap Kooy's tuincen in Lisse is nu Het Ki dorp Poppen thea ter In Ons Huis aan aan het Kos terpad 3 in Zoeterwoude speelt Jacobus Wieman zon dag de voorstelling Familie Big. Het poppentheater be gint om 14.30 uur. Kerstconcert Het koor en orkest van basis school De Rijnschans in Kou dekerk aan de Rijn geven vanavond een kerstconcert in De Ridderhof. Het concert begint om half acht. In de Ridderhof wordt zaterdag een kerstzangavond georga niseerd. Diverse koren verle nen hun medewerking, o.a. de zangvereniging „Soli Des Gloriade jongerenkoren The Rejoice Singers en Chan- torei. Aanvang half acht. Kaarten Het Bejaardencomité Rijp- wetering houdt vanavond vanaf half negen een kaarta vond in het dorpshuis aan de Pastoor van der Plaatstraat. Er is tevens gelegenheid tot brugbiljarten. Dansavond Dansliefhebbers kunnen morgenavond terecht in het dorpshuis aan de S. van Drielstraat in Zevenhoven. Daar wordt een dansavond „in de sfeer van kerstmis" gehouden. Aanvang half ne gen. Brugbiljarten Biljartvereniging De Vergul de Vos in Rijpwetering houdt morgenavond een gro te kerstkaartavond om vlees- prijzen. Voor de liefhebbers is er tevens sjoelen en na af loop brugbiljarten om kip pen. Inschrijving voor het kaarten is vanaf acht uur in café De Vergulde Vos aan de Koppoellaan in Rijpwetering. Popfestival De Stichting Alkemades Po dium (SAP) houdt morgen avond vanaf negen uur een popfestival in het Cultureel Centrum aan de Achterweg in Nieuwe Wetering. Aan dit festival zal een vijftal bands uit Alkemade meewer ken. De optredens duren tot half één 's nachts. Kerstconcert (1) In de r.k. kerk aan het Noordeinde in Aarlander- veen wordt morgenavond een kerstconcert gegeven. Medewerkenden zijn: mu ziekvereniging DSS onder leiding van Wanny Ooster man, de zangvereniging De Lofstem onder leiding van de heer H. de Groot en de zang vereniging Exelsior onder leiding van de heer H. Vis. Het concert begint om kwart over acht. Kerstconcert (2) Muziekvereniging St. Cecilia geeft zondag een kerstcon cert in de aula van de KTS aan de Leidsevaart in Voor hout. Medewerking wordt verleend door het Haagse zangkoor Phoenix. Ook kin deren zijn bij dit concert van harte welkom, want ook de kerstman zal deze middag zijn opwachting maken. Het concert begint om half vier, de toegang is gratis. Kerstconcert (3) In de St. Matthiaskerk in Warmond vindt zondag een kerstconcert plaats. Alle ko ren van de Matthiasparochie werken mee. Aanvang drie uur, de toegang is gratis." Op kerstavond is er vanaf tien voor half acht samenzang bij de kerstboom op het pleintje bij de Pomp. Er zal een voor dracht door enkele kinderen zijn en de Brass Band War mond zorgt voor de muzikale Kerstconcert (4) De Sint Jans fanfare geeft zondagmiddag het traditione le kerstconcert in het Mu ziekcentrum in Zoeterwou de. Medewerking wordt ver leend door het Eigentijds zangkoor en ook de kerstman zal zijn opwachting maken. Aanvang half drie, de toe gang is gratis. Ruilbeurs Treslong aan de Parklaan in Hillegom is zondag van tien tot vijf uur het decor van een grote ruil- en verzamelbeurs. De toegangsprijs bedraagt een rijksdaalder, kinderen moeten één gulden betalen. Voor meer informatie: 02520- 17552. Koffieconcert Het Mozart Ensemble geeft zondagmiddag een koffiecon cert in De Bron in Alphen aan den Rijn. Op het pro gramma staan het pianoquin- tet in C van Ignaz Pleyel en het pianoquintet in Es KV 452 van Mozart. Kaarten kos ten vijf gulden. Houders van een CJP of Pas 65 moeten vier gulden betalen. Aanvang half één. Samenzang Het gemengd koor Cantate Domino en het kinderkoor en jeugdkoor van de Maria- kerk in Lisse verlenen me dewerking aan een samen zang op zondagmiddag. Drums en orgel zorgen voor instrumentale ondersteuning. De samenzang begint om vier uur, de kerk is om half vier open. Familie Big Poppenspeler Jacobus Wie man speelt zondag het stuk „De Familie Big" in Ons Huis aan het Kosterspad in Zoeterwoude. Hij doet dat als de clown Pom Pierke. De voorstelling is voor kinderen van 4 t/m 12 jaar oud. Aan vang half drie, entree een rijksdaalder. Volkskerstzang (1) De Christelijke Oratorium vereniging Excelsior en het jongerenkoor Leiderdorp verlenen medewerking aan de jaarlijkse volkskerstzang, zondagavond in de Schep- pingskerk aan de Poelgeest laan in Leiderdorp. Jos Schohaus is de dirigent, Frans Grims de organist. De samenzang begint om half ze ven. Volkskerstzang (2) De traditionele Volkskerst zang „Komt Allen Tezamen" wordt maandagavond gehou den in de St. Jeroenskerk in Noordwijk-Binnen. Het Christelijk Muziekgezelschap De Echo der Duinen onder leiding van dirigent Johan Admiraal. Burgemeester J.M. Bonnike leest het kerstevan gelie. De massazang begint om zeven uur. Bingo In het clubhuis van voetbal vereniging Meerburg in Zoe terwoude wordt vanavond vanaf acht uur bingo ge speeld. Morgenavond wordt bingo gespeeld in het club huis van voetbalclub SJZ op sportpark Haasbroek. Ganzebord Een levend ganzebord wordt maandagmiddag houden in Sportcomplex Tweesprong in Roel rendsveen. Het gaat om origineel opdrachtenspel plaats vindt in het ge) sportcomplex. Deelnei dienen dan ook niet al sportkleding maar zwemkleding mee te b gen. Het levend ganzenb spel duurt van half twei kwart voor vier. De eit kost twee gulden per soon. Playback In het clubhuis van voe1 vereniging Meerburg in terwoude wordt zaten vond vanaf half acht playback-show gehoudei toegang voor de jeugd U met 12 jaar oud bedraagt1 gulden, ouderen moeten gulden vijftig betalen. Advent zondagmiddag vanaf uur de laatste adventsvtl gehouden. Medewei wordt verleend door I' van den Berg op orgel1 collecte is voor Solidai' voor steun aan de boen Zuid-Amerika.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 12