Leidschendamse politie vindt zeven granaten Jan de Best the best" is BIJZONDERHEDEN Alkemade houdt vast aan grenscorrectie Warmond Kulturele raad weer van start LEIDEN OMGEVING ËeidóaQowumt WOENSDAG 17 DECEMBER 1986 PAGINA Gebakken boterham- worst met gesmoorde knolselderij en aardappelen - zachtzure lammetjesvla De benodigdheden voor twee zijn: 2 plakken boter hamworst a 100 g, 20 g margarine, mespunt bloem, zout, tomatenpuree, paprikapoeder, aroma; circa 600 g knolselderij met blad, 25 g ontbijtspek in dunne plakjes, 10 g mar garine, zout V» tot 1 kg aardappelen; 40 g bloem of volkoren- meel, 2'/2 dl melk, 2V> dl karnemelk, stroop. Verwijder zo nodig het wor- stevel én bak de plakken vlot bruin in de margarine. Houd de worst warm op een bord op de pan met kokende aardappelen. Bak de bloem lichtbruin in het overgeble ven bakvet en voeg vervol gens weinig water toe. Maak de jus op smaak en kleur at met zout, tomatenpuree, pa prikapoeder en aroma. Snijd de knolselderij in plak ken van een centimeter dik en schil die. Spoel de groente schoon en snijd haar in korte reepjes. Knip of snijd het spek in stukjes en bak die een paar minuten in de mar garine, zonder dat ze bruin worden. Voeg de reepjes knolselderij en een lepel wa ter toe. Smoor de groente on der geregeld omscheppen in een kwartier gaar. Was de selderijblaadjes, laat ze uit lekken en doe ze in een kop je. Knip het blad 'in het wil de weg' fijn dat is in een paar minuten gebeurd). Schep de stukjes blad met zout naar smaak door de gare groente. Meng bloem of volkorenmeel met weinig koude melk tot een glad papje. Kook de rest van de melk, schenk er iets van bij het papje en doe het mengsel in de pan. Laat de vla drie minuten koken, ter wijl u roert. Zet de pan ver volgens in een bak met koud water en laat de vla onder at en toe roeren lauw worden. Voeg de karnemelk toe en geef de stroop er apart bij. JEANNE dienstverlening APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden tot vrijdag 19 de cember waargenomen door Apotheek Aloë in Leiden en Apotheek Beker in Oegstgeest. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543. afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau. Ketelboeters- steeg 10. tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30, afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdeling vrouw: vr. 10-12. S.O.S.-DIENST Telefonische hulp dienst, tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren of eenzaam zijn. Vertrouwelijk. Dag en nacht be reikbaar. BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50, tel. 123942; spreeku ren ma. en di. 10.00-12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlening in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Rijnsburg, Valkenburg, Voorschoten, Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141. BURGERRAADSLIEDEN Koren brugsteeg 2, tel. 143171 (kantooru ren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 u.. do. 18.30-20.00 u. KINDER- EN JONGERENTELEFOON Op woensdag- en zaterdagmiddag van 14-18 u. telefoon 071 - 120611. Konijnenfokkerij geeft geen overlast Horizontaal: 2. bloem; 7. voorzetsel; 9. doortochtgeld; 10. muzieknoot; 11. krijgsmacht; 13. onheilaanbrengende godin; 14. part; 15. bloedvat; 16. bij woord; 17 meubel; 21. drinkgerei; 24. voorzetsel; 25. muziekteken; 26. verf stof; 28. tuinhaag; 29. uitspansel; 30. paardeslee; 31. telwoord; 32. muziek noot; 33. kenspreuk. Verticaal: 1. onzin; 3. staak met dwarsklamp; 4. insekt; 5. oude leng temaat: 6. drank; 8. watervlakte; 10. paar; 12. persoonlijk vnw.; 13. levens lucht; 15. voltooid; 18. vlaktemaat; 19. Europeaan; 20. tijdverlies; 21. plomp dier; 22. walkant; 23. stok waarop de kippen slapen; 24. zwak; 25. sigarettentabak; 27. 1000 meter (afk.); 29. lidwoord; 31. op deze wijze. OPLOSSING oz te '»9M 62 LZ :6egs S2 :-»ei ■pz :»seoj ez ZZ IZ U®P0A 02 :6|80 61 'on "81 '|B 'SI :uiape ei :a6 zi 'ia»s '01 :J99uj 0 Ueiq -g !|a S :joi p Uiais e Uapion l :|»K>!MeA onouj ee :ej ze '*9* IE -OB ;|9W -ag 62 :6ag '82 ^9>fo '92 'e\os S2 :e» PZ 'J9>t9q 'iz 'leie» n Ue -gi uepa Si :ieep tri ieiv ei :«»6ai u ijs oi :ioi 6 ;wo i 'jeise z :|W|uoz(joh HAZERSWOUDE - BenW van Ha- zerswoude hebben geen bezwaar tegen een konijnenfokkerij van Van Spron- sen aan de Rijndijk. Zowel planologisch als op het gebied van milieuhygiëne be staan er volgens het college nauwelijks bezwaren tegen de nieuwe konijnenstal die Van Spronsen wil bouwen. Hoewel de fokkerij wel moet worden aangemerkt als intensieve veehouderij, menen B en W dat de vergelijking met bijvoorbeeld een varkensmesterij niet op gaat. Bodemverontreiniging, ver spreiding van stank door mest of ge luidsoverlast zijn in dit geval geen re denen de uitbreiding te verbieden, zo stellen B en W. De bebouwing in het gebied tussen de Rijn en de spoorbaan in Hazerswoude is bovendien zo ver snipperd met veel verschillende ge- bruiksvormen en een intensieve bebou wing, dat de bouw van de konijnenstal ook in dat opzicht geen belemmering hoeft te zijn. Om een indruk van een konijnenfok kerij te krijgen, hebben de leden van de raadscommissie ruimtelijke orde ning met een aantal omwonenden on langs een bezoek gebracht aan twee vergelijkbare bedrijven. Hierbij bleek dat een dergelijk bedrijf mits goed georganiseerd geen overlast voor de omgeving hoeft te veroorzaken. De ei sen waaraan het bedrijf zich moet hou den, dienen dan echter wel in een hin derwetvergunning vastgelegd te wor den. Tafeltennis Zoeterwoude ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse tafeltenniskampioen schappen worden van 5 tot en met 10 januari gehouden. Er wordt gespeeld naar sterkte in diverse poules. Ook recreanten kunnen deelnemen. De inschrijftermijn sluit 20 december. Het kampioenschap is open gesteld voor alle inwoners, leden van de plaatselijke tafeltennisverenigingen en mensen die economisch gebonden zijn aan Zoeterwoude. Op deze wijze hopen de organi serende verenigingen, Zoeterwoude en Meerburg, op een zo groot mogelijke deelname. Er kan zowel in enkel- als dubbelspel worden gespeeld. De voorronden worden gespeeld op diverse avonden met zaterdag 10 januari als finaledag. Maandag 5 janua ri wordt gespeeld in de Klaverhal, dinsdag de 6e in de Eenden kooi waarna op woensdag 7 en donderdag 8 januari de Klaver- hal weer het toneel is van de tafeltennisstrijd. Op de slotdag worden in de Klaverhal vrijwel alle finales gespeeld. Voor nadere informatie en/of opgave dient men zich in verbin ding te stellen met Jan Brückner, Kosterspad 6, Zoeterwoude, telefoon 01715-2794 of met Ruud Wallaard, Hans Vonkstraat 4, Leiderdorp, telefoon 071-410826. Overvallers aangehouden KATWIJK Drie Katwijkers van 17, 19 en 24 jaar zijn maan dagavond door de politie gepakt na een gewapende overval op een benzinestation aan de Hoor- neslaan in Katwijk. De drie mannen overvielen de beheer der van het tankstation om even voor negen uur 's avonds onder bedreiging van een vuur wapen. Later bleek dat de loop van het wapen dichtgestopt was. De met bivakmutsen vermomde mannen deden een greep in de kassa en namen 685 gulden mee. Door een anonieme tip van een voorbijganger wist de politie de mannen nog geen tien minuten later in de kraag te vatten. Het geld hadden de overvallers bij zich. Nieuwe secretaris NIEUWVEEN De heer J. Hospes uit Haz woude is de nieuwe gemeentesecretaris Nieuwveen. De gemeenteraad heeft dat gij avond besloten. Tevens is vastgesteld dat th wonende bejaarden, die in aanmerking ko voor aansluiting aan een alarmeringssyst 120 gulden moeten bijdragen in de kosten de apparatuur. Aan de sportvereniging Nic< Boys is voor de aanleg van een oefenhoek veldverlichting en de met beide voorzien» verbandhoudende werkzaamheden 25.000 den toegekend. Het college van B en W Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland eens nadrukkelijk weten tegen de herindf te zijn met de gemeenten Nieuwveen, Ter en Zevenhoven. Desalniettemin zal burgem ter M. J. J. M. Boelen de gemeente Nieuw\i tijdens de openbare hoorzitting op 8 jan 1987 voor de formaliteit vertegenwoordigd OPBLAZEN VLIEGTUIGBOM PROBLEEMLOOS VERLOPEN LEIDSCHENDAM De politie van Leidschendam heeft gistermorgen zeven granaten aangetroffen en in beslag genomen. Het oorlogstuig werd gevon den in een woning en op een weg naar het cross- terrein, waar de vliegtuig bom gistermiddag tot ont ploffing is gebracht. De eerste vondst werd ge daan toen agenten Leid- schendammers bezochten om te zeggen dat ze hun huizen moesten verlaten wegens het weghalen van de Engelse vliegtuigbom uit de Tweede Wereldoorlog. Bij een van die bezoeken troffen de poli tiemensen bij een man zes granaten van verschillend kaliber aan. Later werd er langs de route naar het cros sterrein nog een granaat aan getroffen, die daar door on bekenden om nog onduidelij ke redenen was neergezet. Alle granaten zijn in beslag genomen. Ze worden aan een nader onderzoek onderwor pen. „Probleemloos verlopen" zo luidde de conclusie van com mandant A. Sprangemeijer van het Explosieven Oprui- mings Commando (EOC) van de Koninklijke Landmacht nadat gisteren even na twaalf uur de vliegtuigbom aan de Veendam tot ontplof fing was gebracht. Vanaf de dichtst bijzinde afzetting, op het kruispunt Kostverloren- weg/Veen weg, was het op blazen, dat de aarde onge veer twintig meter omhoog deed komen, gadegeslagen door enkele manschappen van de ME en de bezetting van een ambulance-auto. Tij dens een nabeschouwing in de kantine van het raadhuis zei de EOC-commandant dat het zoeken naar de tweede bom uit de Tweede Wereld oorlog gewoon verder gaat. Dit projectiel ligt waarschijn lijk enkele tientallen meters verder op de Broekweg, de plaats waar de tot ontplof fing gebrachte 250-ponder zich bevond. De EOC krijgt jaarlijks ongeveer 4.000 mel dingen van gevaarlijke pro jectielen binnen. Tien jaar geleden is bij het opruimen hiervan voor het laatst een dodelijk ongeval gebeurd. Even na twaalf uur werd de vliegtuigbom tot ontploffing gebracht. EHBO(l) De EHBO-vereniging Meer burg start op 20 januari weer met een EHBO-cursus voor beginners. De cursus wordt gegeven in de Bernardus- school in Zoeterwoude- Rijndijk en leidt op voor het eenheidsdiploma. Wie wil deelnemen moet zich vóór zaterdag 20 december aanmelden bij: mevrouw R. de Vettq, Lebuinestraat 14, Zoeterwoude, telefoon 071- 896715 of mevrouw R. Borst, Hubrechtstraat 10, Leider dorp, telefoon 071-894251. EHBO (2) De Zoeterwoudse EHBO- vereniging Sint Lidwina start op 8 januari met een nieuwe cursus. De in totaal zestien lessen vinden steeds plaats op donderdagavond van acht tot tien uur in het Kruisgebouw aan de Korte Miening. Voor opgave kan men zich wenden tot me vrouw L. Kremer, telefoon 071-414257 tussen zeven en acht uur 's avonds). Advent De monumentale dorpskerk van Zoeterwoude vormt vanavond het décor van een adventszangbijeenkomst die om acht uur begint. Mede werking wordt verleend door het dames- en heren- koor van de Christus Die- naarkerk, het Eigentijdskoor Iduna, de christelijke ge mengde zangvereniging Zingt den Heere, de fluit- groep Tibia en het koperbla zersensemble Suetana Musi- ca. Entree gratis. Samenzang (1) De jaarlijkse volkskerstsa- menzang wordt morgen avond in de St. Panera dus ker k in Sassenheim gehou den. Medewerking wordt verleend door de Chr. Har monie Crescendo en G. Ger mans, orgel. Aanvang half acht. Samenzang (2) In de St. Agathakerk in Lis- se wordt vrijdagavond de jaarlijkse kerstsamenzang gehouden. Medewerking wordt verleend door het St. Agathakerkkoor, Het Christelijk koor Excelsior, het jeugd- en kinderkoor Klein-Excelsior, Riet de Jong (sopraan), Ada Marseil le (declamatie), Cees Mooie naar (koororgels) en Wim Boot (Adema-orgel). Aan vang kwart over acht, de toegang is gratis. Kerstviering De jaarlijkse kerstviering van de christelijke basis school 't Anker wordt mor genavond gehouden in de gereformeerde kerk aan de Julianalaan in Sassenheim. Naast veel zang door de leerlingen, worden er door de verschillende groepen kerststukjes opgevoerd. Aan vang zeven uur. Concert Het traditionele kerstconcert in de Goltfusz-serie wordt morgenavond in de Dorp- kerk in Sassenheim gehou den. Aanvang half negen. Door het koor Capella pro Cantibus onder leiding van Theo Tobé worden composi ties uitgevoerd uit diverse stijlperioden. Tevens worden Christmas carols gezongen. Door Anton Doornhein, worden op het orgel werken van onder anderen Swee- linck en Joh. Seb. Bach uit gevoerd. Dameskoor Het Zoetermeers Dameskoor treedt donderdag vanaf drie uur op in tuincentrum Jaap Kooy in Lisse. Vrijdag is daar 's avonds een optreden van de Muziekband Gehan dicapten Bollenstreek. Za terdagochtend van tien tot twaalf uur treedt het kin derkoor The Green Voices uit Zoetermeer op en zater dagmiddag van twee tot vier uur is er een optreden van de jongerengroep ANAK. De toegang is vrij. Kerstdrive Wie wil deelnemen aan de Voorhoutse Kerstbridge- en klaverjasdrive kan zich tot en met 19 december inschrij ven. De drive wordt gehou den op zaterdag 20 december in de kantine van Foreholte aan de Sportlaan en begint om kwart voor acht. In schrijven kan bij Jacques Schoutsen, telefoon 02522- 12445. Jimmy Bell De zanger Jimmy Bell Mar tin treedt vrijdagavond op in Blues Brothers aan het Hen ri Dunantplein in Hillegom. De zanger heeft gewerkt met Kaz Lux, Jan Akker man en Massada. Het reper toire van Jimmy Bell Martin varieert van James Brown tot Billy Ocean. De zaal gaat om negen uur open. Geen krant ontvangen 7 Bel tussen 18.00 en 19.00 uur. zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur. telefoonnr.071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. Als klap op de vuurpijl kreeg Jan de Best (midden) gistermiddag van burgemeester S.H. Scheenstr een koninklijke onderscheiding. „Hoe moet dat verder met de expeditie, zonder dat mirakel De Best". Oegstgeesternaar J.W. de Best (61), chef post- toezending van de Leidse Onderwijsinstellingen in Lei derdorp werd gistermiddag ter gelegenheid van zijn af scheid en 40-jarig jubileum uitgebreid toegesproken en toegezongen door zijn colle ga's. Als klap op de vuurpijl kreeg hij van zijn eigen bur gemeester S.H. Scheenstra de eremedaille in zilver, ver bonden aan de orde van Oranje Nassau. „Wat denkt U dat Hare Ma jesteit deed toen zij op 9 de cember aan haar bureau schoof. Het eerste besluit wat zij die dag nam was het toe kennen van een onderschei ding in zilver aan mijnheer De Best", aldus omschreef de burgervader het voorspel tot dit gebeuren. Waarna het combo, samengesteld uit ei gen personeel, weer uitbarst te in de begeleiding van een lofzang op de scheidende chef. „Hij wist het beter dus werd hij chef. De Best blijft voortaan lekker lang in zijn nest", aldus een zingend da mesduo, de LOI-versie van de Selvera's. De bescheiden Jan de Best liet al dit eerbetoon gisteren gelaten over zich heengaan. De „stille kracht zonder pi sang ambon, de Ruding van de expeditie", zoals hij door het personeel werd omschre ven was één van de opbou wers van het onderwijs per post zoals dat door de LOI al sinds 65 jaar gegeven wordt. Schakel U was de toegewijde schakel tussen cursist en docent. En die schakel werd steeds kor ter", aldus directeur R. Sloos van de Leidse onderwijsin stellingen in zijn toespraak. „Ooit begonnen in een uitge bouwde tuinkamer aan de Johan de Wittstraat in Lei den, onder leiding van Teun Huisman. Later in een iets grotere huiskamer aan de Oosterkerkstraat en uiteinde lijk dan hier aan de Leidse- dreef, met de verantwoorde lijkheid voor 84 miljoen post stukken per jaar". Jan de Best bleek behalve een be kwaam chef ook een inven tief persoon te zijn. In 1982 won hij de eerste prijs op de efficiency-beurs, met zijn sy steem van koppeling van het postcodesysteem aan de dis tricten van de PTT. Daar door konden de te verwer ken postpakketten met be hulp van een computer veel sneller en beter worden ge sorteerd. „In het begin zat'al les door elkaar, dat was een waar zoekplaatje. Nu is dat sorteersysteem niet meer weg te denken aldus de jubilaris, wiens doeltreffende ié werd vertaald in een compi terprogramma dat ook voi andere met veel post we kende bedrijven een goudt greep bleek. Jan de Best liet zich er gisl ren in ieder geval niet i voorstaan. De man, die zi stukken bewaakte als ware het de schatten van de Inci nam tevreden glimlachen zijn cadeaus in ontvangst: ee geluidsinstallatie, een deco\ peerzaag, een kruimeldii het doet vermoeden dat h eenmaal in de VUT, wel in zijn „nest" zal blijven lij gen. De bejaardentehuize zullen er in ieder geval w bij varen: Jan de Best spet er regelmatig orgel om de a deren te plezieren, en da. zal hij nu veel meer tijd va krijgen. Bijdrage: Frank Buurman Foto: Henk van den Ende ALKEMADE Alkemade zal zich tegenover Gedeputeerde Staten officieel uitspreken vóór een grenscorrectie met de gemeente Warmond, waarbij het gehele gebied ten oosten van de Zijl bij Alkemade zou moeten komen. De gemeente raad steunt het college van B. W. hierbij unaniem. Tijdens de maandagavond ge houden raadsvergadering maakte het CDA-raadslid J. Duivenvoorden duidelijk dat de Kagerplassen een zodanig natuurlijke barrière vormen dat daar de gemeentegrens met Warmond zou moeten lig gen. „Het gebied ten oosten van de Zijl (Het Lage Land en Zevenhuizen) had in vroeger tijden een uitstekende verbin ding met Warmond toen de trekschuit nog in vol bedrijf was. Per moderne vervoer middelen is Warmond vanuit het Lage Land evenwel alleen nog te bereiken via Oud Ade, Leiderdorp, Leiden en Oegst geest". N. Bakker, fraktievoor- zitter van het CDA, herinner de er de aanwezigen aan dat het provinciaal bestuur bij de ontwerpregeling voor de ge meentelijke herindeling in 1983 het Warmondse gebied ten oosten van de Zijl bij de gemeente Alkemade had ge voegd. De VVD bij monde van H. van Duykeren ondersteun de dit betoog en voegde eraan toe dat de huidige situatie, fi nancieel gezien, een zware druk legt op Alkemade. In een openbare vergadering van Ge deputeerde Staten, die begin volgend jaar wordt gehouden, krijgen alle gemeenten, die be trokken zijn bij de gemeente lijke herindeling, de gelegen heid hun standpunten nader toe te lichten. Hierna, dat zal in maart 1987 zijn, stellen GS tenslotte hun eindadvies op voor de Minister van Binnen landse Zaken. Na deze proce dure, volgt de departementale en parlementaire behandeling. Algeméén wordt verwacht dat de gemeentelijke herindeling voor noord-oostelijk en mid den Zuid-Holland per 1 janua ri 1989 definitief wordt. WOUBRUGGE Met een totaal nieuwe bezetting start te gisteravond de nieuwe kulturele raad. De Platte landsvrouwen afdeling Wou- brugge had een lijst gemaakt van activitieten, die in sa menwerking met de kulture le raad georganiseerd zouden kunnen worden. Vooral de budgetaire bijdrage van de raad vormde een belangrijk punt van overweging van de Plattelandsvrouwen. Voor zitter Tinie Rikkers zegde toe de lijst op mogelijkheden te bestuderen. De werkgroep Woubrugge Woodbridge vroeg medewerking in de or ganisatie van een tentoon stelling van twee kunste naars uit de zustergemeente Woodbridge. Het gaat om de schilder Ralph Jones en de fotograaf Paul Blum. Afge zien van wat technische pro blemen voelden de leden van de kulturele raad unaniem voor het idee. Naast reactie op de voorstellen bezon de kulturele raad zich op haar toekomst. Gewaarschuwd werd niet te hoog te willen grijpen. Bescheiden belang stelling bij concerten in het verleden heeft dat wel aan getoond. Ook B en W van Woubrugge zien het belang van het werk van de kultu rele raad. Het college heeft toegezegd zich begin volgend jaar over een verhoging van het budget van vijf naar ze ven en een half duizend gul den te zullen bezinnen. Op vijf februari organiseert de raad haar eerste aktiviteit. Dan draait zij voor de Wou- brugse bejaarden een film over de geschiedenis van het dorp in Woudsoord. Aan vang 14.00 uur. Alkemade roept Max Milieu te hu ALKEMADE Het start voor een voorlichtingscamp ne over het gescheiden ii melen van afval in Alken) is gisterochtend gegeven, behulp van de stripfig „Max Milieu" en het the „Schadelijke stoffen hou apart" zijn affiches en stiel ontworpen. Het eerste gi affiche werd gisterocht door burgemeester A. H. Mi burg op de vuilniswagen plakt. De gemeente Alkemade he met subsidie van de provin een speciaal inzameldi voor schadelijk afval inger in de werkplaats van Open re Werken aan de Korte G Om de bekendheid van dit pot te vergroten en daan de hoeveelheid in te leve schadelijk afval, dient de gestarte voorlichtingscamp ne, die overigens ook loo] een zestigtal andere Zuic landse gemeenten. De stic van Max Milieu met kerna tige informatie over schade afval en inleveradres wordt deze week huis-a huis bezorgd in Alkemade. taillisten die medewerk verlenen aan de actie, bijvfl beeld door het plaatsen een verzamelbak voor batte en of ander schadelijk at zullen vanaf heden herb baar zijn aan een sped deursticker. Het gescheid inzamelen van chemisch af maakt hergebruik mogel Afval dat daarvoor niet aanmerking komt, wordt speciale ovens verwerkt, voorkomt verdere vervuil van het leefmilieu.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 14