lenny Huisman steekt e Soundmixshow in n gloednieuw jasje -ÏDIO/TELEVÏSÏÊ fieidaeGowuvnt WOENSDAG 17 DECEMBER 1986 PAGINA 11 endingen voor alleenstaanden fERSUM Onder het motto 'De KRO niet alleen' komt op de ochtend van eer- irstdag een aantal alleenstaanden naar de studio. Zij zijn te gast in het rechtstreekse jrogramma de '50+ Seniorenshow'. Voor 0+ Seniorenshow' heeft de KRO op le dag twee uur zendtijd uitgetrokken (11.00- en 14.00-15.00 uur, Radio 5). Het aantal al- taanden is de laatste jaren flink toegeno- De redenen daarvan zijn verschillend. Er neer alleenstaande ouderen dan vroeger, in het algemeen de leeftijd van mensen igenomen, waarbij vrouwen gemiddeld leven dan mannen. Daarnaast is er een mende tendens in onze maatschappij om /oor een eenpersoons-huishouden of andere relatiepatronen dan het huwelijk, iraars kunnen reageren en meepraten via lefoon (035-284777). Gastheer van deze Seniorenshow' op eerste kerstdag is Bob VUT voor KRO-regisseur en talentontdekker Jos van der Valk HILVERSUM Televisieregisseur Jos van der Valk zet met ingang van het nieuwe jaar een punt achter zijn 35-jarige loopbaan bij de KRO, zo" is door de KRO mee gedeeld. Van der Valk (56) kwam in 1951 in dienst bij de KRO als assistent-regisseur. Sindsdien heeft hij gete kend voor de regie van een groot aantal amusements programma's, waaronder „Van onze sportredakteur" met Jan Cottaar, „Kwist niet kwist wel" met Jan Blaas- er, het circusprogramma „Piste" dat het achttien jaar heeft uitgehouden, de Berend Boudewijn Kwis, „Voor een briefkaart op de eerste rang" en de „1-2-3-shows" van Willem Ruis. Achter de schermen trad hij vooral op als begeleider van jong talent. Men mag hem de geestelijke vader van Willem Ruis noemen. Het laatste jaar verdeelde Van der Valk zijn tijd tussen de KRO als regisseur van de „50 plus seniorenshow", en de Wereld omroep, als gastdocent bij het opleidingscentrum. De regie van de Seniorenshow zal volgend jaar worden overgenomen door Enno van Tulder. Kerstsfeer voor jongeren HILVERSUM De komende tijd zendt de NCRV-radio twee bijzondere afleveringen uit van het jongerenprogram ma „Water en vuur". Zo staat het programma op vrijdag 19 december (20.03-21.00 uur, Radio 1 en 2) in het teken van het naderende Kerstfeest. In dat verband zijn dan gedich ten te horen en worden platen gedraaid die daar op eniger lei wijze mee te maken hebben. Op Tweede Kerstdag, vrij dag 26 december, kunnen de luisteraars een drie uur du rende „Water en vuur"-muziekspecial verwachten, waar van het eerste uur gevuld is met kerstmuziek door jeugd koren en gospelgroepen. Tussen 21.02 en 22.00 uur is ver volgens een live-opname te horen van de musical „Alpha and Omega" van de Engelse zanger en componist Adrian Snell, gemaakt tijdens het Flevofestival 1986. De drie uur durende special wordt afgesloten met een muzikaal verslag van de onlangs gehouden tournee door Nederland van de top van de Nederlandse gospelmuziek. „Water en vuur" wordt gemaakt door Ben Ketting (muziek), Regina te Gro tenhuis (produktie) en Tinne van Ree (produktie en pre sentatie). Fons Jansen over conference HILVERSUM Fons Jan- sen zal vannacht in het NCRV-radioprogramma „Volgspot" (00.02-01.00 uur, Radio 1 en Radio 2) een le zing houden over de kunst en techniek van de confé rence, geïllustreerd met fragmenten uit het repertoi re van Wim Kan. De opnamen voor deze laat ste „Volgspot" van dit jaar worden gemaakt tijdens twee voordrachten die Fons Jansen zaterdag 13 decem ber gaf in het theater Klein Bellevue te Amsterdam. SMEER - De Sound- Show van Henny nan, altijd goed voor kijk- en waarde cijfers, is dit jaar in ander jasje gestoken, dhoud is dezelfde ge- nog steeds doen andidaten hun uiter- est zo goed mogelijk n illuster voorbeeld ten en nog steeds be- zich elke uitzen- een dansgroep ergens 't land in competitie- ind lichtvoetig over jundmixvloer - maar anje eromheen heeft gedaantewisseling on- lan, evenals de jure- Met ingang van dit in kan kijkend Ne- nd daarop inspelen. erandering valt direct ;t begin van het pro- na al op. Het herken- "inelodietje van de show idnieuw. Hans van Eyk componist van dit Imix-lied, dat zich in lempo ontrolt uit de van Henny Huisman, ld door Nederland lij luidkeels zingend op ïaar nieuw talent voor ihow. Halverwege het etste hij pardoes de stu- in Joop van den Ende lieuwa in teletekst Tik Tak, kleuterprogramma 'lons, kinderprogramma. Afl.: Jfrlons en de spin (herh.) ilin, informatief kinder- lagazine. Presentatie: Felix lirk van Haveskerke, dertien- illge jeugdserie met Luc ipringuel, Rik van Uffelen, ïul Meyer e.a. Afl. 3: De slag in Maldegem (herh.) »t bad, Tsjechische tekenfilm I litzending door derden 'rog ramma-overzicht lp zoek naar... succes, een Iwars praatprogramma met lonsens en desinformatie, ussendoor: sketches en de ning van de gemiddelde ins. Presentatie: Ivan Heylen llemaal beestjes: In al mijn •ken zit een wurm. Naar inleiding van de Boeken- lurs een overzicht van wat er •al op de Nederlandse markt in dierenboeken te verkrijgen -. Presentatie: Gil Claes eflet eiland, kunstmagazine ge- isenteerd door Johan Thie- (2.55 Journaal en Coda: Een oei voor de lezer, van J. en en dochters (Sons and (laughters), Australische tv-se- Rob overtuigt Angela sa- hen met Martin bij Patricia te itermezzo. J. de Beenhou- piano: Traumerei, Schu- .Miaini (herh.) hshin (27), Japanse tv-serie iet o.a. Ayako Kobayashi en hiro Ito (herh.) rogramma-overzicht ournaal c ijk uitl Verkeerstips Iwidam, telefoonspel ]liagara, Amerikaanse speel- ilm uit 1952 van Henry Hatha way. Met Marilyn Monroe, Jo- eph Cotton. Jean Peters e.a. S)e Niagara-watervallen, de ge- efkoosde wittebroodsbestem- II ning, worden het toneel van lassionele moord "2.15 Koormuziek van Jef van .loof, uitgevoerd door het 'f RT-Koor o.l.v. Vlc Nees. 1. In- riolata. 2. Verbum Supernum. Aeterne Rex. 4. Kollebloe- ifjne. Onder de Linde en Zoen- 11 ed (W. Gijssels). 5. Dattic di ij linne (L. de Schutter). 6. Klaer Hoed en Louter Wonden (G. |5 iezelle). 7. Ay hoor eens buer- nan (Geuzenlied). 8. Het viel 2D ions hemels dauwe. Opgeno men in het Jezuïetencollege te leverlee F 1 louba nouba «arrefoura - 'S Soir, regionaal magazine taick af Flupke, tekenfilm lournaal tu nom da la loi The Colbys, tv-serie Coup da film •argo de Nuit, jongerenmaga- lationale Loterij -aatste nieuws <3.15 Informations, réflexions it interrogations laïques in Aalsmeer binnen, waar de dansgroep van de week hem al stond op te wachten om hem op zwierige wijze te ont vangen. In de tweede uitzen ding van de Soundmixshow van 20 december is het de Lochemse dansschool Le Co con die hiervoor zorgt. Te vens danst deze groep in competitieverband dan een fragment uit de musical „The Wizzard of Oz". Verdwenen uit de show is de winkel, waar Henny Huis man voorheen altijd zijn deelnemers ontving. Gesug gereerd wordt nu dat de pre sentator de kandidaten op zijn fietsronde door Neder land tegenkomt. Hij ontmoet de kandidaten derhalve in hun eigen omgeving, die in de studio listig wordt nage bootst door decorbouwers. Showwereld Is een kandidate in het dage lijks leven secretaresse, dan wordt een kantoorruimte uit gebeeld in de studio, com pleet met echt rinkelende te lefoon. Houdt een kandidaat van lekker kokkerellen, dan zoekt Henny Huisman hem op in de keuken en zo is er voor elke kandidaat een ei gen omgeving gecreëerd, waar Henny Huisman met zijn fiets op bezoek komt. Achter die fiets een show karretje, waarin de artiesten- kleding van de betrokken kandidaat is ondergebracht. Dan tovert Henny Huisman de achterwand van het decor open met de magische woor den: „Maak van je eigen we reld een showwereld." Waar na het in de huiskamer net lijkt of de artiest onmiddel lijk daarna de showtrap af daalt en in de volle schijn werpers staat, maar in wer kelijkheid gaan er nog een verkleedpartij en schmink- beurt aan vooraf. In de jury prijken nog immer de vertrouwde gezichten van Jacques d'Ancona en Barrie Stevens. De andere twee ju ryleden wisselen per afleve ring. Eerst gaven Ruud Bos en Belinda Meuldijk acte de présence, de volgende keer zijn dat Hans van Eyk en Berdien Stenberg. Nieuw is de publieksjury. Als de pro fessionele jury haar winnaar heeft gekozen, kiest de pu blieksjury uit de overgeble ven vijf kandidaten de pu- bliekswinnaar. De zeven pu- bliekswinnaars ontmoeten elkaar op 31 januari in de halve finale. De winnaar van deze halve finale treedt op 7 februari aan tegen de zeven winnaars van de shows in de finale. Daaruit komt dan de uiteindelijke winnaar van Lilli Palmer, Vanessa Redgrave en Omar Sharif in de serie 'Peter de Grote'. Duitsland 1 om 20.15 uur. 15.50 Tagesschau 16.00 Die Sklavin Isaura (15), Brazili aanse serie naar de roman van Bernardo Guimaraes. Met Lu- celia Santos, Rubens de Falco. Gilberto Martinho e.a. 16.25 Die achönen stummen Man nequins, documentaire over het fotomodel Ines 16.45 Wilde Tiere, kinderserie. Afl.: Wie die Pumas vom Baum ge- pftückt wurden 17.00 Links und rechts vom Aqua- tor, kinderprogramma met ver halen en reportages uit de hele wereld 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma- gazine 18.25 Sender Frikadelle, tv-serie 19.00 Hart aber herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Weihnachtsüberra- schung 19.57 Programma-overzicht 20.00 QDTagesschau 20.15 m Peter der GroBe (2). vierde lige Amerikaanse miniserie naar de biografie van Robert K. Massie. Met Maximillian Schell, Jan Niklas. Hanna Schygulla e.a. Na de nederlaag van het Russische leger tegen de Turken wordt Sophia ver bannen naar een klooster. Pe ter neemt de regering over en voert hervormingen door tegen de wil van de Kerk. In Asov, waar hij met succes tegen de Turken vecht, wordt hij verliefd op Katharina, een eenvoudig boerenmeisje 21.45 Brennpunkt 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 ARD-Sport extra. Samenvat tende reportage van de be kendmaking van de sportman van het jaar 1986, die van avond in het Kurhaus van Ba den-Baden plaatsvond. Pre sentatie: Werner Zimmer 23.30 E Ohne Filter, muziekpro gramma. Presentatie: Frank Laufenberg 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgedanken, beschouwin-- gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.20 Programma-overzicht 16.25 Sicht weg - Gas weg. 'Als mist de werkelijkheid versluiert', programma ven het Veilig Ver keer Duitsland i Der Waschbir Rascal, teken filmserie. Afl.: Was schenke ich Vater? i Heute Tele-lllustrierte. Actuele the ma's, sport en amusement Die Wicherts von nebenan, tv- serie met o.a. Stephan Orlac, Maria Sebaldt en Jochen schröder. Afl.: Katzen lieben Baldrian i Lottotrekking i Programma-overzicht i Haute i SI Hitparade im ZDF. Presen tatie: Viktor Worms i Kannzaichen D, reportages uit Oost- en West-Duistland i Der Denvar-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans. Joan Collins e.a. Afl.: Um Haares- breite i Heute-Joumal i Christliche Wiedergebuhrt In China, reportage over de ople ving van protestantse kerken in China B Wir hatten una so geliebt (C'eravamo tarito amatl), Itali aanse speelfilm uit 1976 van Ettore Scola. Met Nino Man- fredi, Vittorio Gassman, Stefa- nia Sandrelli e.a. Gianni. Anto nio en Nicola hebben In de Tweede Wereldoorlog samen tegen de Duitse en Italiaanse fascisten gestreden. Na de oorlog scheidden hun wegen zich en proberen ze ieder op hun eigen manier hun droom van een democratische en rechtvaardige maatschappij te realizeren. Dat blijkt niet zo ge makkelijk te zijn Heute DUITSLAND 3 I Schooltelevisie I Telekolleg II. Cursus Engels, les 13 i Sesamstraat I Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport I Tagesschau Mittwochs In... Land und Leu te schappelijk magazine I Lianna, Amerikaanse speelfilm uit 1981 van John Sayles. Met Linda Griffiths, Jane Hallareo, Jon Devries e.a. Een jonge vrouw, wier huwelijk is vastge lopen, voelt zich aangetrokken tot een andere vrouw. Ze pro beert haar lesbische gevoelens te verwerken Laatste nieuws het totale Soundmix-gebeu ren van dit seizoen te voor schijn. Gebleven is het publiek op de tribune, maar niet zicht baar voor de toeschouwers thuis is producer Joop van den Ende. Hij maakt met zijn (flauwe) grappen en grollen het publiek klapklaar. Dat in scène gezette enthousiasme leggen de camera's onmid dellijk vast, zodat ze zich tij dens de opnamen van de show alleen maar op de deel nemers behoeven te concen treren. Het applaudiserende publiek wordt er gewoon naar believen tussen gemon teerd. Ook het meezingen en mee deinen door het publiek met de nog steeds in zwang zijnde eindtune „Reach out and touch" wordt voor aanvang van de show op beeldband vastgelegd. De man of vrouw die weigert hieraan mee te doen, wordt door Van den BBC 1 Hartbeat, kinderserie John Craven's Newsround, jeugdjournaal The children of Green Knowe Maaierteam, spelprogramma met Angela Rippon Journaal en weerbericht London plus, regionaal maga zine Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan i The Clothes Show I m Dallas, Amerikaanse tv-serie met Linda Gray. Larry Hagman e.a. Afl.: Who's who at the oil- baron's ball I Points of view, discussiepro gramma tussen kijkers en tv- makers I Journaal, regionaal nieuwa en weerbericht I CDThe visit, documentairese rie. Afl. 5: Yvonne and Jim. Het levensverhaal van Jim en Yvonne McNally, beiden licha melijk gehandicapt I Up Pompeii, Engelse speelfilm uit 1971 van Rob Kellett. Met Frankie Howerd, Patrick Car- gill, Michael Hordern e.a. Weerbericht BBC 2 The Pamela Armstrong Show Newa of the Second World Domesday Detective, quiz waarin de kennis over het le ven In Groot-Brlttannlë wordt getest Cover to cover The Wednesday wastem: Re turn of the gunfighter, Ameri kaanse speelfilm uit 1967 van James Nielson. Met Robert Taylor. Chad Everett, Ana Mar tin e.a. Land of Ice and fire Out of court, informatief pro- gramma over wet en recht spraak M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Loretta Swlt e.a. Global Report 1966, documen taire over het Internationale Vredesjaar 1986. Een Ierse VN-milltair, een Canadees die zich verzet tegen de uitbrei ding van een militaire basis, een Belgische luchtmachtpiloot in dienst van de NAVO en een Cambodjaanse vrouw afkom stig uit een Thais vluchtelin genkamp geven hun visie op de wereldvrede In 1986 Nawanight, actualiteiten Woorbericht ITV Blockbusters, spelprogramma Nieuws About Anglia, regionaal maga zine Crossroads, dramaserie This is your life Coronation Street, dramaserie Strike it Lucky The Benny Hill Show Apartheid (3). documentaire serie Nieuws Apartheid (4, slot), documen taireserie Louis Armstrong Remembe- 01.30 Dear Diary SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films, gepresenteerd door Lin da de Mol en DJ Kat 18.00 I dream of Jeannie, comedy serie met Larry Hagman en Barbara Eden 18.30 Hazel, comedyserie. Afl.: Mix up on Marshall Road 19.00 Hogan's Heroes, comedyserie. Afl.: The Well 19.30 Men of Sherwood Forest, En gelse Robin Hood-film uit 1954 van Val Guest. Met o.a. Don Taylor, Patrick Holt en Eileen Moore 20.55 The Ice Race, wintersport-spe cial 21.55 Shell International Motor Sports 1986 23.00 Roving Report, actuele docu mentaire 23.30 E Young, Free Single, met Gary Davies 00.15-00.45 E Pop Formule, met Linda de Mol en Jeroen Soer vanuit discotheater 'Escape' in Amsterdam (herh.) TV 5 16.05 5 Ans déja, amusement 16.55 Dédicaces, literair programma 17.25 Cadences, romantische mu ziek 18.00 Récréation, jeugdprogramma 18.40 Des chiffres et des lettres, spelprogramma 19.00 5 Ans déja, amusement 19.40 Tell quel, informatief program ma 20.35 Les clés du regard, cultureel magazine 21.25 Dedicaces 22.00 Nieuws 22.30-23.15 Continent Francophone MUSIC BOX 17.00 E Countdown, popprogram ma met Adam Curry 18.00 Super Channel Sport, over zicht van sportprogramma's die vanaf 30 januari op dit nieuwe satellietkanaal te zien zullen zijn 18.10 E Amanda Redington Show (herh.) 19.00 E Nino Firetto Show (herh.) 20.00 E Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 Super Channel Sport 21.10 E Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 E Countdown, met Adam Curry (herh.) 23.00 E Rox Box, popprogramma in samenwerking met de RTBF, gepresenteerd door Ray Cokes 00.00 E The Shadow (herh.) 01.00 E Timmy Mallett Show 02.00 E Amanda Redington Show 03.00 E Nino Firetto Show 04.00 E Martin Buchanan Show 05.00 E Countdown, popprogram ma gepresenteerd door Adam 06.00-07.00 E The Shadow CD Ondertiteling via TeleTekst. E Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-ultzendlng. ■EZwart/wlt-ultzending met on dertiteling via TeleTekst. (3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■9 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-ultzending in orginele versie met ondertitels. Henny Huisman zoekt op de fiets in heel Nederland naar talent. Ende genadeloos afgestraft: die komt volop in de schijn werpers te staan en wordt, door de producent persoon lijk toegesproken. Waarna ook deze toeschouwer over stag gaat, de hand uitstrekt naar zijn buurman en mee- deint op de maat van de mu ziek. En zo hoort het volgens een tevreden toekijkende Joop van den Ende ook. De show moet er op de televisie spontaan uitzien en op het beeldscherm mag absoluut niet te zien zijn dat die spon taniteit tevoren is gepro grammeerd. Zoals de kijker thuis ook in de waan wordt gelaten dat de show nog deze week is opgenomen en niet al ruim twee maanden tevoren. Wat immers te denken van Hen ny Huisman die bij de opna men van show nummero twee praat over de vele reac- ties die hij op de eerste show had gekregen. Terwijl die bewuste show op dat mo ment al ingeblikt op de plank op uitzending lag te wachten. Maar goed, de wereld wil be drogen worden en Joop van den Ende en Henny Huis man tonen zich hierin de meesters. En het publiek? Dat zal dat allemaal een zorg zijn. Als de Soundsmix Show maar blijft bestaan, want daar genieten de tv-kijkers met volle teugen van. Begrij pelijk, want de kwaliteit van de deelnemers lijkt wel haast elk jaar omhoog te gaan. NOLLY SPEYERS NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Last Frontier. De kora len wereld 15.55 Pablo op reis met Gulliver, tekenfilm 16.00 Daktari, tv- serie 16.50 D'r kan nog meer bij 17.15 Henkie's droomboom NOS 17.30 V»6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buitenland, actualiteiten DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Christliche Wie- dergeburt in China 10.35 CDPeter der GroBe (2, herh.) 12.10 Kennzei- chen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 15.50 Ta gesschau 16.00 Die Sklavin Isaura (16), tv-serie 16.25 Fundstücke 16.45 CSKinder in Scheinwerferlicht 17.15 Unternehmen Arche Noah, natuur programma 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.40 E E- norm in Form: Fit durch den Winter (3) 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Vom Urkrümmel zum Atompilz, informatieve serie. Afl. 6: Umkehr zur zukunft (herh.) 16.35 Die Welt des Marchens: Das kalte Herz (6) 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrier te 17.45 Shaka Zulu, dramaserie BBC 1 07.30 Nieuwsoverzicht 07.35 The Flintstones 08.00 Breakfast time 09.40 Watch dog 09.55 Nieuws 10.05 Day to day 10.45 Advice shop 11.00 Nieuws voor doven 11.05 Neigh bours 11.25 Phillip Schofield'11.30 Play School 11.50 Witlo the Wisp 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Food and drink 12.35 Open air 13.25 Domesday Detective 13.55 Nieuws 14.25 Neighbours 14.50 Ani mal fair 15.00 E Conspiracy of he arts, speelfilm 16.35 Kinderprogram- SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 E Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City lights 14.25 Roving Re port 15.00 E Sky Trax. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.35 Sesame Street 11.36 Chips 12.25 Short Story Theatre 12.55 The Star of Bethlehem 13.00 Thomas the Tank Engine and Friends 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Fifty, Fifty 15.30 Daytime 16.00 The Coming Messiah 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 The R&ggy Dolls 17.10 The Telebugs MUSIC BOX 07.00 E Muziekprogramma's. Tim my Mallett Show (07.00), Amanda Re dington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Simon Potter Show (10.00), Martin Buchanan Show (11.00), 'Private Eyes' (12.00) en Su per Channel for children (13.00). 13.10 E Herhalingen. NEDERLAND 1 15.40 De tik van..., Annette van Trigt gaat ditmaal op zoek naar de eigenaardigheden van Relus ter Beek (PvdA) 15.50 New wilderness, Canade se natuurfilmserie. Afl.: De nieuwe prairiewolf. Lorne Green gaat op zoek naar de slimme prairiewolf en laat zien hoe de wolf ko ning is in de bergen van Montana en Wyoming 16.15 Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: Het huis aan de weg. Blake raakt geïrri teerd door de naamaak- Krystle. Joel probeert Rita over te halen het spel over tuigender te spelen. Even later wordt hij door een verbaasde Alexis in het ge zelschap van de echte Krystle gezien 17.00 International Week Maga zine, actualiteitenmagazi ne NOS 17.30 ^-Journaal VOO 17.46 Veronica Sport 18.08 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Het Ke- aton-kerstlied. Alex houdt niet van het sentimentele gedoe rond Kerstmis. De beursberichten vindt hij veel interessanter. Maar die nacht gaat het spoken TELEAC 18.30 Cursus Tekenen en schil deren. Les 4: Beeldele menten VOO 19.00 Countdown, popprogram ma met Adam Curry NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Geef de kinderen een kans, film van S.O.S.-Kin- derdorpen VOO 20.33 Villa Valuta, showpro gramma rond de derde trekking van de Staatslo terij. Presentatie: Bart Peeters 21.25 Verona, satirisch pro gramma van Henk Spaan en Harry Vermeegen 21.50 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek 22.25 Miami Vice, Amerikaanse politieserie met o.a. Don Johnson, Philip Michael Thomas en speciale gast Frank Zappa. Afl.: De te rugbetaling. Een ontmoe ting tussen Crockett en Je sus Maroto, een drugsdea ler, in de gevangenis ein digt in een drama. Jesus pleegt zelfmoord. Het laat ste wat hij zegt is 'terugbe taling' 23.10 Hitchhiker, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Een schot in het wild. Een serveerster houdt van twee mannen: haar echtgenoot en diens RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 NOS Podium van de Neder landse Lichte Muziek. 22.45 KRO: Mens en paard extra. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot over het ver schijnsel conférence. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en Nu. 18.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Kamermuziek. 20.00 Nieuws. 20.02 AVRO's Platen Publieksprijs Klassiek 1986, uitslag. 22.00 Parade. 23.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van GPV. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarach tig'. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met 19.00- 20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 In de club: blues, jazz. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Van Alboka tot Zurna. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss cross. 20.30-23.45 Musica Antlqua. vriend, die beiden in Viet nam hebben gevochten. Tijdens een nachtelijke jachtpartij lopen de emo ties hoog op 2.35 Erotische verhalen: Drie kletskousen, tv-film naar een verhaal van Jean de la Fontaine. Drie vrouwen zit ten samen in bad en bekla gen zich over hun echtge noten. Ze spreken af dat ze binnen drie dagen een an der versieren. Na afloop vertellen ze elkaar hoe het hen is vergaan NOS 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor doven NEDERLAND2 15.30 15.55 16.20 16.30 16.45 18.15 18.30 18.45 19.00 19.12 19.22 20.00 21.45 22.30 22.45 23.00 23.30 VPRO Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie. Afl.: Punky Drieptinter! Lange Jaap, kinderpro gramma. Afl.: Een stoel om naar te kijken Ooooops, animatie-pop- penfilm van schilder/musi cus Maarten Koopman (ETheo Thea, kinder programma Blikskaters, kinderen trekken er met de videoca mera op uit Moeroen Boechstansan- goer (Murun), kinderserie. Afl.: Moeroen vertelt de waarheid De grote dikke beer ver telt, tekenfilmserie. Afl.: De zeepaardenrennen 17.30 Pol, kinderserie FEDUCO Ideeënbank, serie over maatschappelijke aktivi- teiten in de regio's. Afl. 3: West-Brabant NOS Nieuws voordoven Sesamstraat (E Jeugdjournaal Journaal PP Uitzending van het CDA NOS Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme Avondvoorstelling: U bent mijn moeder, film versie van de Werkthea ter-voorstelling van Joop Admiraal (als enige acteur) en Jan Ritsema. Regie: Horst Königstein The Unanswered Ques tion, uitvoering van dit mu ziekstuk van Charles Ives door het Radio Kamer Or kest o.l.v. Ernest Bour Studio sport Journaal Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek Nederland C, programma met aandacht voor kunst cultuur Nieuws voor doven MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto In? AVRO aan! 07.33 AVRO's Radiojournaal. 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 15.05 Van horen en zien. 16.05 KRO: Echo-magazine. 1 Nu. Ontmoeting. Wie weet waar Willem Wever Plein Publiek. Twaalfuurtje. Middagpauzedienst. Hier en Nu. Kletsmajoor. De familieshow. Als de dag van toen. De wereld zingt Gods lof. VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Show. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sporttef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De verleiders. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.30 Da Capo. 14.00 Het Dossier. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Als een licht in de morgen. 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. 17.00 De werkelijkheid van de oorlog. REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 11.00- 12.00 Ouderenprogramma. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.00 Nieuws. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant 09.10 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschljf. Bont magazine. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De Middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 In Italië. 11.00 Wanneer de „groten" aan de kleinen denken. 12.05 Tafelmuziek: Dansen maar!. 13.10 Aktueel. 13.30 Llszt, mens en musicus (27) 14.35 Advent (1). 16.30 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11