HUIS IRAADi Mooie benen lopen in de kijker Volle zaal voor De Grunerie Informatie bij geneesmiddelen gaat de goede kant op Nieuw modderbad laat geen sporen na Hecht samenspel Cooper en May Luid applaus voor (k)luchtig Utopia MARKTEN Beurs van Amsterdam CONSUMENTENINFORMATIE fieidócSouocMvt MAANDAG 24 NOVEMBER 1986 PAGIN/ U k Likeur: suikerwater met kleurtje Likeur is in feite niet meer dan suikerwater met wat al cohol en een synthetisch kleurtje. Op de etiketten ont breekt meestal informatie over de samenstelling. Dat zegt Konsumenten Kontakt, dat een onderzoek heeft ge daan naar 22 Nederlandse en zes buitenlandse likeuren. De uitslag is gepubliceerd in het decembernummer van Koop kracht Likeuren hoeven slechts aan een minimaal aantal eisen te voldoen: er mag geen zoetstof en conserveermiddel in zitten, er moet minimaal tien pro cent suiker of honing in zitten en minstens twintig procent alcohol. In half-likeur moet vijftien tot twintig procent en in likorette dertien tot vijftien procent alcohol zitten. In elf van de onderzochte li keuren zat drie keer de mini maal vereiste hoeveelheid sui ker. Extreem zijn Parfait Amour (30-39 procent). Crème de Cagao (36 procent), Tia Ma ria (32 procent) en Drambruie (33 procent). In bijna alle onderzochte li keuren zijn synthetische kleurstoffen gebruikt. In te genstelling tot de flessen voor binnenlands gebruik staat op de voor export bestemde fles sen vaak wel precies wat erin zit. Daarom zal Konsumenten Kontakt aandringen op ver snelling van de Europese wet geving op dit punt. Kaneelthee Voor de échte theefanaten heeft Douwe Egberts drie nieu we variëteiten samengesteld: kaneel-, anijs- en pepermunt thee. DE had van het merk Pic kwick al citroen-, sinaasappel-, kers- en grapefruitthee op de markt gebracht. De theesoorten bestaan voor zeventig procent uit zwarte thee en voor dertig procent uit kruiden en specerij en. Ze zijn verkrijgbaar in doos jes van tien zakjes van elk vier gram. Elk zakje is voldoende voor vier koppen. Een man zei eens: „De groot ste expressiviteit bij een vrouw ligt in haar benen". Als dit waar is beleven vrou wen met mooi beenwerk gou den tijden met de loeistrakke voetloze broekjes in lycra, leer of lakplastic. Bereid u er op voor dat deze trend in de zomer doorgaat en ook al voor winter 1987/88 in de maak is. De „collant" of voetloze mail lot sluit zich als een tweede huid om benen en bips, en is voor iedere leeftijd geschikt omdat hij ook onder een (lan gere) rechte jurk kan worden gedragen. Oorsprong van het voetloze broekje is de jogging- mode. Het is er dan ook van heerlijke warme sweatstof voor 18-80 jaar. In Amsterdam waren onlangs op een show van Van Homey- er (groothand.el Emperium Trading BV) prachtige goud- glinsterende huidnauwe col- lants te zien, die van tweed gemaakt leken, maar van zware tricot waren. Erbij pas te een strakke bijpassende blouse, zodat het leek of Gold- finger weer was opgestaan. „Deauville Taco gold" (met jas), „Deauville Phyton" (in zwart/goud reptielprint) zijn o.a. als overall in november en december door het hele land te koop. (In Den Haag bij Hardies). Van Studio Joanne Nestor, Rotterdam, komt ook een hele zwik tricot „leg gings" in combinatie met kor te been omspannende rokjes en bijpassende vest, jak of polo. Joanne, die een show room in het Confectie Cen trum heeft (tel. 020-159986) verkoopt prachtige tweekleu rige tricots, opgebouwd in tur- quoise/blauw, blauw/geel, blauw/rood. Hierin strakke korte rokken, sportieve hem den, polo's, hemdjes. Ze gaat uit van drie kleurgroepen die Marianne David met een strakke broek voor de winter mode. goed te combineren zijn. Zo mer 1987 komt ze met „City Elegance: o.a. geruit kort broekrokje met geruite stretch kousen. Van geprinte katoenen „leggings" zullen te gen de lente de rekken vol hangen. De vrouw doet nu geen afstand meer van het „been", dat zo lang is wegge moffeld. De body-conscious belijning, vaak nog met hori zontale strepen, legt de na druk op haar elegant bewe gen. Ontwerpsters als Marian ne David hebben voor dit sei zoen de trend ook opgepakt met spits toelopende tweed broeken onder een breedge schouderde top en Jean Paul Gaultier, nummer een op de Parijse modelijst van crea- teurs, kwam op de september- shows met zo huidstrakke zo- mermode, dat het ondergoed zich door de bovenlaag liet zien. Niet alleen maat 36 kleedde hij zo aan, maar er liepen ook een paar Ruben- sachtige maten mee met strak omgespannen, riante heupen. Als kleur koos hij gif geel/ groen met zwart. Zeer strak goed in zwart en blauw was afgeleid van degelijk ouder wets ondergoed corsetten of vergeten gym- en zwempak ken. TINY FRANCIS De patiënt krijgt steeds meer informatie bij zijn geneesmid delen. Op alle verpakkingen zal voor 1 mei 1987 de houd baarheidsdatum (de uiterste datum van gebruik) staan. In de bijsluiters neemt het ge bruik van „gewone" taal toe en soms vertellen ze ook wat over de ziekte („wat is bloed druk en waarom is hoge bloeddruk gevaarlijk") en vermelden ze adressen van patiëntenverenigingen. Volgens dr. J.C. Sanders, voorzitter van de Nederlandse Associatie van de Farmaceuti sche Industrie, is het aantal standaardklein verpakkingen bij de grote fabrikanten (met een omzet van meer dan 25 miljoen gulden) het afgelopen half jaar met 50 procent toe genomen en wordt nu onge veer 40 procent van alle ge neesmiddelen in kleinverpak- king op de markt gebracht. De kleinverpakkingen zijn af gestemd op de hoeveelheden die nodig zijn voor een kuur (van bijvoorbeeld 30 dagen), voor chronisch gebruik en om na te gaan hoe een patiënt op het geneesmiddel reageert. De grootverpakkingen die door de apothekers worden „uitge- Op alle verpakkingen van medicijnen zal voor 1 mei 1987 de houdbaarheidsdatum staan. In de bijsluiters neemt het gebruik van „gewone" taal toe en soms vertellen ze ook wat over de ziekte. pond" beginnen volgens San ders te verdwijnen. Nefarma verwacht dat 75 tot 80 procent van de recepten met stan- daardkleinverpakkingen kan worden afgehandeld. De in dustrie heeft beloofd de over stap naar standaardkleinver- pakkingen te maken zonder dat dit tot prijsverhogingen leidt. Het verzet van de apo thekers tegen de standaard- kleinverpakking begint vol gens Sanders af te nemen. Als voordelen van de kleinver- pakking voert Nefarma be halve de mogelijkheid de pa tiënt meer informatie te ver schaffen en daardoor zijn „therapietrouw" te vergroten, ook een hogere kwaliteit en een grotere veiligheid aan. Binnen Nefarma wordt ook gewerkt aan een uniform sy steem van waarschuwingen bij geneesmiddelen die het re actievermogen beïnvloeden. De huidige algemene gele en rode stickers die er in de apo theek op worden geplakt vol doen niet. Nefarma wil naar een waarschuwingsdriehoek op de buitenverpakking en een nadere, specifiek op het produkt gerichte, toelichting in de bijsluiter. Het modderbad heeft zijn naam niet mee. Je denkt aan de vieze kali waarin Oosterse moeders vroeger hun baadjes wasten. Maar in Duits spre kende landen is het modder bad in het „Kurort" een be kend heilmiddel tegen allerlei kwalen. Al in de vorige eeuw roerde de „badvrouw" ge neeskrachtige kruiden en modderige troep in een kleine kuip, waarin de dure badgast haar spierpijn moest kwijtra ken. Zo gek is een modderbad nog niet; het opent de poriën, waardoor werkzame stoffen de huid binnendringen. Het kan zeer ontspannend zijn. Al jaren lang probeert men het antieke „modderbad" na te bootsen door gedroogd mod der en plantenextracten in poedervorm of vloeibaar in Men kan nu thuis ook een schóón modderbad nemen. een zakje of flesje te persen, die in de badkamer van het doorzon huis een privé-mod- derbad moet creëren. Vaak echter wordt het mooie bad er vies van en krijgt de huis vrouw opnieuw rugpijn als ze het moet schoonschrobben. „Bureco" brengt een gloed nieuw produkt op de markt met kruiden-mineralen en sporenelementen erin dat geen rommel achterlaat bij het leeglopen van het bad. Het mengsel is gebaseerd op diep gedolven „zwartveen" (3 tot 6 meter onder de grond) waarin eeuwen geleden plan tenresten zijn verteerd. Het modderbad nieuwe tijd geurt lekker: lavendel en jenever bes tegen spierpijn, tijm en dennegeur bij winterse ver koudheid. Een hop- en melis- sebad kalmeert en reinigt de huid diep. Een flacon van 500 ml. kost 13,95 en is te koop bij drogisterij, reformhuis en kruidenspeciaalzaak. Inl. 080- 773632. TINY FRANCIS Zomergroenten worden schaarser Het winterseizoen komt steeds dichterbij, dat betekent dat de ml mergroenten steeds schaarser worden. Dit wordt voor een belan rijk deel opgevangen door de aanvoer van onder glas en door import vanuit het buitenland. Dit heeft wel tot gevolg dat mi ,fd voor deze gewassen meer zal moeten gaan betalen Degenen die menu's aanpassen aan de keuze van de natuurlijke seizoenen zi |an zeker niet beperkt in hun keuze. De prijzen voor de wintergroei y- ten liggen ook meestal op een lager niveau. Een en ander hoe na; beslist niet te betekenen dat dit ten koste van de gezondheid zo lcj gaan. De spruiten worden nog steeds in een hoog tempo geoogste De grote aanvoer zorgt er dan ook voor dat ze nog steeds goedkoc aei zijn. Afhankelijk van de grootte va rieert de prijs van 75 cent tot 1.20 per kilo. Des te kleiner de spruiten, des te hoger de prijs. De grote voorraden sluitkool houden de prijzen onder druk. Voor rode. groene, witte en spitskool beweegt de prijs tus sen 60 cent en 75 cent per kilo. Voor deze prijs moet men de kool wel zelf snijden. Koolra pen zijn voor 60 cent per kilo te koop |- Er is volop prei en de prei is niet duur, namelijk 1.10 per kilo. D avonturiers onder de consumenten kunnen weer eens paksoi o het menu zetten, deze kost 75 cent per kilo. Winterpeen is ee voordelige groentesoort, de prijs komt op 50 cent per kilo. De des kundigen zeggen dat het eerst gevroren moet hebben voordat boe i\ renkool echt smakelijk is. De diepvries kan hier uitkomst biedei voor een kilo boerenkool komt de prijs op 1.20. Witlof staat ove het algemeen bekend als een groentesoort voor zon- en feestdagei Met deze traditie kan er wat de prijs betreft gebroken worden. L( y. van kwaliteitsklasse I kost gemiddeld f 2.80 per kilo en het snijlc te 1.70. Gezien de tijd van het jaar is Droccoli niet duur, namelij nj, ƒ2,- per pond. Voor bloemkoool liggen de prijzen tussen ƒ1.60 e 3.65 per stuk. Kroten zijn niet direkt seizoen gebonden, ze koste jr ongekookt 60 cent per kilo. Voor 50 cent per stuk heeft men ee c behoorlijke maat knolselderij. Voor een ander familielid, de bleek selderij, komt de prijs op 1,- per stuk. Voor andijvie is de pri nf opgelopen naar 1.70 per kilo. Raapsteeltjes zijn voordelig geprijsi J namelijk 3 bosjes voor en gulden. Voor wie zich niets van de sei glas moet men wel flink in de buide tasten. Voor de import ligt de prijs tussen ƒ2.70 en ƒ3.70 per pond 1 -Persoonsrookworst De kleinere huishoudens hebben Unox ertoe gebracht 1-p< soonsrookworsten op de markt te brengen. Eindelijk een Gel derse hapje dat je met niemand hoeft te delen. In een dubbef verpakking zitten er twee van elk 100 gram. De 1-persoonsj rookworst is dank zij zijn unieke huidje ook makkelijk in dë magnetron te bereiden. L Klucht van Elckerlyc Toneelvereniging Elckerlyc met 'Daar gaat de bruid'. Gezien zater dagavond in Saaaenheim. De toneelvereniging Eclkerlyc zorgde dit weekeinde in Kasa- nova voor een kostelijke klucht met het spel „Daar gaat de bruid" van Ray Cooney en John Chapman. Het stuk handelt over een trouwdag met veel complica ties, voorafgaande aan de vol trekking van het huwelijk. De vier acterende dames en heren toonden een perfecte rolbe- heersing. Leny Willemse was als moeder van de bruid in prima vorm, terwijl Lisette Walenkamp als bruid een goe de bijrol ten tonele bracht. Hans Heuer zorgde als groot vader voor extra veel hilari teit, evenals Aad Scholten als vader. Michel Beuk had als z'n compagnon een beheerst ge speelde bijrol. Tineke v. Leeu wen speelde als grootmoeder van de bruid haar rol voor treffelijk en Marjorie v.d. Geest bracht als geestverschij ning vlot en leuk spel. Piet v.d. Zwet, speelde met veel flegmatiek z'n rol uitstekend. Regisseur Cees in der Rieden verdiende waardering, evenals het team dat voor een mooi decor zorgde. Joyrider gepakt WASSENAAR De politie van Wassenaar heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag na een wilde achtervolging een joyrider gepakt. De joyri der, een 18-jarige Warmonder reed op de Rijksstraatweg op de kruising met de Rozenweg door het rode licht. De politie gaf hem een stopteken, maar de Warmonder negeerde dat en reed met hoge snelheid verder. Bij de achtervolging, waarbij gemiddeld 100 kilome ter per uur werd gereden kwam de Warmonder in Den Haag terecht, waar hij werd opgewacht door de gemeente politie. Hij vluchtte Den Haag uit, waarbij hij ook nog even tegen het verkeer inreed, en kwam weer terecht op de Rijksstraatweg waar hij met 150 kilometer per uur aan de politie trachtte te ontkomen. Bij Den Deijl verloor hij bijna de macht over het stuur en kwam vervolgens terecht op een parkeerplaats, waar de Warmonder kon worden aan gehouden. Hij bleek in de auto van zijn broer te zitten, die hij zonder toestemming had ge pakt. De man had geen rijbe wijs en teveel alcohol op. Hem is een bloedproef afgenomen en er is proces-verbaal opge maakt. Lustrumoptreden De Grunerie met 'Harry's nachtmerrie. Onder regie van Berend Heemskerk. Gezien za terdagavond in Oegstgeest Het zesde lustrum van de Oegstgeester toneelvereniging „De Grunerie" werd zaterdag avond uitbundig en opmerke lijk gevierd. Opmerkelijk om dat de vereniging uitgebreid is met een jeugdafdeling die. voorafgaande aan het grote to neel, debuteerde met de eenac- ter „Kwaaie apen". Onder re gie van Elma van Mourik kwam de jeugd uitstekend voor de dag in de sfeer van Dik Trom, ook qua aankle ding. Daarna kon het publiek ken nis maken met „Harry's nachtmerrie" een kolderiek gegeven over een butler die plotseling als beroemd schilder wordt uitgeroepen terwijl hij nimmer een kwast heeft ge hanteerd. In drie bedrijven een groeiend aantal verwikke lingen en geheel in stijl eindi gend met een aantal toekom stige bruidsparen. Duidelijk vastgesteld kan worden, dat de amateurvereniging een fikse opbloei beleeft. „De Grunerie" is bij velen weer in trek en dat is mede te danken aan de inzet van het bestuur, spelers en speelsters die een uitvoering weten te „dragen". Ditmaal was het zeker Netty van de Mey die als dienstmaagd op verrukkelijke wijze tegenspel bood aan de butler vertolkt door Ad van Nieuwland. Bea Mooij werd even apart in het. zonnetje gezet, omdat ze al dertig jaar in de vereniging ac ties is en ook zaterdagavond meedeed. Regisseur Berend Heemskerk wist zich verze kerd van een dankbaar pu bliek. „La Salle" was uitver kocht, maar komende zaterdag wordt de lustrumvoorstelling herhaald. ANTOON KOCH Koffieconcert Imogen Cooper (pie- no) en Mariüe May (cello). Zondag morgen In de Kapelzaal KèO In Lel- LEIDEN Tot enkele minu ten voor het begin van het koffieconcert, zondag in de Kapelzaal van K&O, was een aantal bezoekers er niet zeker van of ze wel een plaats kon bemachtigen. Uiteindelijk stel de K&O ook de ruimte échter het podium open, waardoor er toch niemand teleurgesteld naar huis hoefde gaan. Het concert was zeer de moei te waard; er werd opgetreden door Imogen Cooper, een van de meest vooraanstaande En gelse pianisten van dit mo ment, en de wereldberoemde, zeer begaafde cellist Marius May, eveneens afkomstig uit Engeland. Het programma be vatte voornamelijk werken uit de romantische periode, te we ten van Beethoven, Schumann en Mendelssohn-Bartholdy, en een iets latere componist, Ja- nécek. Het duo begon met Variaties door Beethoven over het the ma „Bei Ménnern welche Lie- be fühlen" uit „Die Zauberflö- te" van Mozart. Vanaf het be gin was het al duidelijk, hoe goed Cooper en May op elkaar zijn ingespeeld. Hun muzikale opvattingen stemden hecht overeen, en waren tot in de details uitgewerkt. Van Robert Schumann volg den „Fünf Sttlcke im Volk ston", vijf kortere stukjes met een volkslied-achtig karakter. Het eerste kenmerkte zich speciaal door het ritme, de an dere hadden vooral slepende melodieën, zoals we die ken nen in de (slavische) volksmu ziek. Marius May bracht deze stukken met een prachtige, meeslepende toon, in harmo nieus samenspel met Imogen Cooper. Ook in de Sonate in C-groot van Beethoven was weer spra ke van een uiterst zorgvuldig uitgebalanceerd samenspel. Vooral in de verstilde, medita tieve langzame delen trof het aangename touché van Imo gen Cooper. Jammer was dat vooral lage passages door de droge akoestiek wat doodge drukt werden. Na de pauze «peelde het duo „Pohadka" van L. Janécek, en de Sonate in D-groot van Felix Mendelssohn- Bartholdv. Ook hier gold weer dat beiden bij zonder klankrijk en uitste kend op elkaar afgestemd mu siceerden. ANNETTE JASPERSE Amateurtoneel Utopia mat "Een be zem voor de bruid'. Gezien in Zoe- terwoude Muziekcentrum. Ook ko mende vrijdag en zaterdag nog te bezoeken. Zullen de gouden tijden voor het amateurtoneel herleven? Het Zoeterwoudse Muziekcen trum was zaterdagavond in ie der geval uitstekend bezet toen de klucht „Een bezem voor de bruid" in première ging. Op vlotte wijze werden de drie bedrijven afgewerkt. Het publiek behoefde zich geen moment te vervelen. Enerzijds omdat het een bij zonder luchtig stuk was en an derzijds volgden de scènes el kaar zo snel op dat men wel attent bij de „les" moest blij ven. Spijt behoeft in ieder ge val niemand te hebben van het „avondje theater in eigen dorp". Maar ook de thuisblij vers behoeven nog niet te treuren want vrijdag en zater dag krijgen zij de kans de „schade" in te halen. Het verhaal speelde zich af in de tuinkamer van de familie Grey. De dochter des huizes stond op het punt te gaan trou wen met de zoon van een vooraanstaande mevrouw, maar zover zou het door aller lei onverwachte aspekten niet komen. De bruidegom (Angelo van Bemmelen) zat namelijk volledig onder de plak van zijn moeder (Annie Borst) en daar kreeg zijn aanstaande bruid (Greetje du Prie) flink de balen van. Zeker toen zij te horen kreeg dat haar schoon moeder mee zou gaan op hu welijksreis. De moeder van de bruid (Marion de Jong) zag al die drukte rond het huwelijk wel zitten omdat de pers er zeer uitgebreid aandacht aan wilde schenken. Later bleek evenwel pas waarom al die vertegenwoordigers van de pers er waren. De vader van de bruid (Hans Schipaanboord) zag het allemaal niet zo zitten, al speelde hij uiteindelijk het spel uitstekend mee en waren met name zijn gelaatsuitdruk kingen erg „sprekend". Hij speelde overigens - met Ma rion de Jong en Annie Borst - een prima rol. Dat kan ook worden gezegd van Ada van Bemmelen die als beste van de vier debutanten op de planken stond. Daaraan dient wel te worden toegevoegd dat haar rol daarvoor uitstekend ge schikt was om zich „in de kij ker" te spelen. De vraagtekens werden opgeroepen door Al- bert Pouw die eerst vermomd als journalist Tony Piper en later als de steenrijke tante Miranda voor verwarring zorgde, al wist „zij" wel de oer-conservatieve burgemees ter (André van Leeuwen) tot leven te brengen om tenslotte - weer als man - het hart te breken van Linda Grey (Greetje du Prie) die voorbe stemd was voor Ernst Digber- ry alias Angelo van Bemme len. Het publiek beloonde de ac teurs en actrices, die onder lei ding stonden van Lida Spaans, terecht met een luid applaus. GERARD VAN DER HOE VEN VEEMARKT LEIDEN (24-11) - Prijzen In gulden per kg geslacht gewicht en ontvet: dikblllen extra kwal. 8,75- 13,00, stieren te kwal. 7,60-8,60 en 2e kwal. 6,60-7,60, vaarzen 1e kwal. 6,55-7,65 en 2e kwal. 5,50-6,55, koei en 1e kwal. 6,50-7,60, 2e kwal. 5.65- 6,50 en 3e kwal. 5.10-5.65. worstkoei- en 5.00-5.50. Illlllllllllllll Prijzen in gulden per kg geslacht ge wicht: schapen 5,00-6,75, lammeren (rammen) 8.50-9.75, lammeren (ooi en) 8,00-9,50 Prijzen in gulden per stuk: schapen 160-220, lammeren (rammen) 190- 240. lammeren (ooien) 180-200. Aanvoer: totaal 1279 stuks, waaron- dern 1041 slachtvee, 200 stieren en 38 slachtschapen en lammeren. Overzicht: (handel en prijzen) slacht vee en slachtschapen en lammeren matig - gelijk; stieren goed - hoger. Man beroofd met paralyser ALPHEN AAN DEN RIJN Een 22-jarige man uit Alphen is vrijdagavond beroofd van zijn portemonnee en een sleu telbos. De man werd door de politie aangetroffen op de Ei- senhowerlaan in Alphen. Hij zegt door de drie overvallers te zijn „verlamd" door een zo genaamde paralyser, een stok waarmee stroomstoten gege ven worden. Hij is met een verlamd linkerbeen en schade aan het oog naar het Rijnoord ziekenhuis gebracht. De over vallers zijn spoorloos. Kluiskraak in zwembad RIJNSBURG Inbrekers hebben vanochtend rond kwart voor zes de kluis van zwembad Het Waterbos open gebroken. De rijkspolitie kon vanochtend nog geen bijzon derheden over de kraak vrij geven. Vechtpartij in eethuis ALPHEN AAN DEN RIJN De 32-jarige eigenaar van een shoarma-eethuis aan de Con- certweg in Alphen is zaterdag nacht door twee joflgens met een barkruk geslagen. Er ont stond een woordenwisseling tussen de drie na enkele racis tische opmerkingen door de twee bezoekers. Zij sloegen de eigenaar vervolgens met de barkrukken en verwondden hem daarbij aan beide armen. Tevens sloegen zij twee andere barkrukken en een planten bak kapot. De daders zijn niet achterhaald. Hagenaar reed door WASSENAAR Een 42-jari- ge Hagenaar is in de nacht van zaterdag op zondag aangehou den nadat hij was doorgereden na een aanrijding. De man veroorzaakte een aanrijding op de Rijksstraatweg nabij garage Jansen. Daarbij was een auto uit Den Haag en een uit auto uit Almere betrokken. Eén van de inzittenden van de auto uit Almere raakte gewond. Hij liep een hoofdwond op. De auto van de Hagenaar werd met rokende motor aangetrof fen op de Ambachtslaan. Toen zijn auto werd opgetakeld kwam de bestuurder tevoor schijn en kon hij worden gear resteerd. De man bleek teveel alcohol op te hebben. Er is een bloedproef afgenomen en pro ces-verbaal opgemaakt. Brandje in droogtrommel RIJNSBURG De brand weer moest gisteravond om kwart voor elf in actie komen om in een flat aan de Oegst- geesterweg een brandje in een droogtrommel te blussen. De schade bleef beperkt tot het apparaat. Oververhitting is vermoedelijk de oorzaak Noteringen van maandag 24 november 1986 (tot 10:45 uur) 85/130 85//1.35 85/6.60 85 27.-1 d 83/84 5% SL 85/255 85/420 85/530 85/4.— 5%sU 85/520* CL 86/1288 85/3.60 85 ƒ2.75 n*d 81/350 85 6.50 012%* JU 85/3.50 85/7.40 85/2.50 85 1.40 b 85 /240 85/86 1.60 85/625* 85/5.- 85/12.80 85/240 85/8.50 85/14.- 85/3.40 85/10.- 85 1.75 85/320 85/2.- 85/2.92 85/220 4% 84/85 1.64 78 4.40*5% SU 85/6- 85 14.82 85/8.50 85/7.80 tndd 125.50 6/1 111.00 24/11 183.7017/4 638.0013/8 154.00 9/4 94.708/1 119.006/1 145.00 6/1 174.50 24/11 233.50 24/11 204.40 8/9 2543019/8 99.50 21/4 54.2010/1 61202/1 244.80 8/1 163.00 12/3 127.00 22/5 76.20 6/1 86.30 7/11 64.50 4/2 285.00 27/8 172.0021/8 217.108/9 96.00 2275 267.50 6/1 221.50 6/1 177.00 14/8 554.50 8/9 40.1021/8 93.50 6/1 66.20 17/2 96.4010/9 142.103/4 88.00 276 51.103/4 32.623/7 522 50 21/8 360.00 21/8 85205/9 la dd 872014/10 68.50 27/2 140.1029/10 523.00 23/10 143.70 27/1 70.00 22/10 88.9029/10 115.5014/5 114.00 30/1 13400 7/1 156.00 30/1 153.00 26/2 53.7022/10 36.20 25/2 42.60 29/10 148.00 16/5 102.00 19/11 46.1021/11 52.00 13/5 66.00 25/2 42.4025/8 195.00 271 118.703/3 163.8030/1 71,00 25/2 184.00 14/5 158.00 15/8 105.00 3/3 400.502/1 30.1026/3 47.60 16/5 42.50 13/11 82.80 23/1 132.101/8 72.203/3 46.60 2/1 25.50 29/10 344.00 4/3 268.00 26/2 59.62 2672 110.20 111.00 160.50 161.50 556.00 556.50 148.00 148.00 7650 76.80 95.50 96.00 125.50 126.00 173.00 174.50 232.00 233.00 196.80 198.00 244.00 245.00 64.00 63.80 hX twntdoug. nijr-tcat» oeé ommeren c pakhoede phflipe 38.00 38.00 208.50 209.00 180.20 181.00 134.50 134.50 464.00 466.00 76.6 Ir 96i ne 128.^ o 20i le 3U 4111 264 JUC 161! u »S? 83e 49. 27. L 604 3 GOUD Nieuw Vorige onbewerkt 28330 - 28830 28050 28550; bewerkt 30430 30100 Opgev* Ori|fhoul. A'dam ZILVER onbewerkt bewerkt 360 430:360 0 430 asarco ine bethiehem boeing chevToneor consedaon 401/4 42 3/4 85 3/8 111/8 46 1/2 373/4 49 7/8 473/8 32 378 gert motors genl public goodrich 87 7/8 897/8 9 9 68 1/2 701/8 58 1/8 587/8 77 5/8 791/4 72 3/4 733/8 23 1/8 235/8 44 443/8 427/8 421/4 413/4 43 24 7/8 251/4 40 7/8 403/8 72 5/8 75 201/4 201/8 106 1101/4 royal dutch santa le sldoiohi umlever n utd brands us slee! utd technol westlngh el woofworth 39 1/4 40 t 41 5/8 43# 91 1/4 33 3/4 42 3/4 43§ 47 7/8 34 7/8 220 3/8 221 f 331/4 21 3/8 2lft 44 1/4 57 1/2 5t| 417/8

Leidse Courant | 1986 | | pagina 4