A PING! 9UIN /y ,/vy w iie Exotika kadoboetiek rodcuykEi cxotikoDp (o) De Jong's trouwauto's degenereren tamboereren vereren offreren emigreren immigreren denigreren gireren respireren transpireren inspireren conspireren rekwireren decoreren adoreren deforeren perforeren floreren exploreren honoreren incorporeren doctoreren demarreren titreren concentreren deconcentreren kastreren registreren administreren frustreren figureren denatureren factureren parafraseren fantaseren archaiseren laiciseren catechiseren sympathiseren specialiseren normaliseren rationaliseren liberaliseren generaliseren Kapitaliseren evangeliseren stabiliseren steriliseren dekartelliseren polemiseren économiseren vulcaniseren organiseren mechaniseren vitaminiseren canoniseren standariseren vulgariseren populariseren pulveriseren friseren memoriseren karikaturiseren schematiseren acclimatiseren automatiseren magnetiseren concretiseren bekritiseren romantiseren narcotiseren amortiseren improviseren pulseren compenseren dispenseren doseren metamorfoseren poseren casseren klasseren tirasseren blesseren dresseren redresseren endosseren pantseren bepantseren trotseren excuseren paralyseren debateren antidateren postdateren legateren kwadrateren constateren bedwateren afwateren verwateren uitwateren infecteren desinfecteren proiectere flecteren collecteren inspecteren feteren budgeteren besodemieteren millimeteren foeteren uitfoeteren portreteren achteren imiteren exploiteren hospiteren irriteren kwiteren trakteren dokteren exalteren folteren consulteren hanteren transplanteren orienteren cementeren complimenteren experimenteren instrumenteren presenteren representeren tenteren patenteren sinteren verdisconteren deballoteren noteren quoteren voteren opteren adopteren coöpteren ecarteren charteren adverteren inverteren importeren transporteren exporteren voorsorteren gasteren lasteren belasteren koesteren presteren protesteren gisteren eergisteren resisteren persisteren verduisteren afluisteren influisteren existeren verbijsteren uitmonsteren roosteren flatteren cachetteren skeletteren kletteren verpletteren curetteren kwetteren verbitteren schitteren omitteren compromitteren snotteren tegensputteren klauteren debuteren persecuteren discuteren keuteren peuteren gouteren louteren imputeren distribueren evalueren continueren expliqueren choqueren construeren effectueren accentueren daveren releveren afleveren opleveren intensiveren activeren substantiveren huiveren zuiveren wedijveren zilveren verzilveren promoveren heroveren veroveren beweren geweren onweren zweren taxeren jrakkizeren eniggeboren aangeboren ingeboren stukadoren meteoren metaforen geschoren ongeschoren aanbehoren eekhoren thuishoren broodkoren bekoren verloren plompverloren smoren ontsporen bevroren indicatoren carburatoren klokketoren halletoren sektoren seintoren motoren boortoren verkeerstoren gevechtstoren achterstevoren grimassen cardanassen ananassen volwassen ontwassen kruisbessen processen norbertinessen hannessen spietsen petsen zwetsen afsplitsen botsen hotsen klotsen trotsen schertsen onthutsen badmutsen verprutsen acrobaten syndicaten advocaten soldaten commissariaten predikaten duplikaten DRAAGBARE RADIO Waar zou je zijn als je niet wist wat er gebeurde'' en de muziek de wereld niet wat mooier kleurde Jij en je oude radio zijn onafscheidelijk maar dat „scheiden "is on vermijdelijk Als jij je eens terugmoet trekken de radio kan je niet verstekken Dus heeft de Sint daar wat op jevonden zwaar genoeg bevon den om je een nieuwe draagbare radio te geven zodat je voortaan eeuwig in muziek kunt voortleven. inboeten gemoeten memmoe ten groeten begroeten vrijersvoeten gespeten gevreten opvreten haasvreten uitvreten weten geweten zweten behoeften levensbehoeften schiften geschriften viltstiften geloften laagten hoogten achten goedachten verdachten lachten aanklachten bescheuren zondaressen blaten verachten klerenscheuren bedelaressen nagelaten trachten goedkeuren houderessen vrijgelaten betrachten leuren delicatessen neergelaten prelaten bevrachten ontkleuren vervrachten sleuren peuren weglaten distillaten wachten! verwachten1 vergissen speuren inlaten hechten naspeuren kalissen daarlaten aanhechten' bespeuren achterlaten biechten betreuren polissen verlaten opbiechten zeuren loslaten slechten figuren coulissen uitlaten beslechten ledematen vlechten schuren automaten knechten afhuren kanissen fanaten spechten begrafenissen granaten berechten betekenissen penaten gerechten begluren gebeurtenissen coördinaten dijkrechten muren kennissen internaten kantrechten i -"i"i uitvechten hindernissen referaten gedichten ergernissen mooipraten lichten lesuren voorbijpraten belichten dromedarissen nitraten verlichten armaturen salarissen bestraten doorlichten coloraturen clarissen passaten africhten dictaturen dictaten verrichten conjuncturen actionarissen precipitaten aanstichten structuren notarissen potentaten zwichten confituren staten gevochten garnituren verfrissen ergostaten vrijgevochten avonturen uitgevochten bijsturen handvaten zochten oversturen glottissen reservaten duchten walvissen vluchten homvissen gezindten geruchten zuren opvissen uitvissen vergewissen konterfeiten bezuren beten gebeten verbeten activiteiten godvergeten gidsen bebossen loodsen ontbossen catecheten binnenloodsen geheten suikerbieten b"eïïn aflossen gieten begieten bruisen kantklossen geelgieten opbruisen inlossen afschieten kolossen schijfschieten indruisen verlossen raakschieten festiviteiten .omschieten neerschieten rechtsbuiten heksen prossen verschieten uitbuiten beheksen albatrossen voorschieten duiten afsluiten focussen islamieten aansluiten krokussen stalagmieten opensluiten verengelsen lussen opsluiten dansen fallussen kornuiten koorddansen favorieten spuiten omschansen coninussen stalactieten inspuiten beam ten leemten ruimten fondanten bacchanten planten beplanten aanplanten vetplanten diamanten contanten aanverwanten fazanten procenten spaarcenten incidenten gemeenten agenten patiënten fundamenten sentimenten documenten instrumenten permanenten groenten renten prenten venten grinten sprinten bonten uitmunten punten stunten gegoten aangeschoten uitgeschoten gefloten piloten ploten verloten sloten uitloten vloten genoten lotgenoten aanpoten gespoten ingespoten asymptoten aanstoten wipten sjilpten verdampten wanhoopten stopten slurpten glypten st maarten taarten zwaluwstaarten harten biljarten starten offerten beroerten verten opschorten bekorten inkorten poorten paspoorten consorten instorten spurten buurten gebuurten Handwerkboetiek „DE BIJ" Breestraat 87, Leiden heef* een grote collectie prachtige WOL Maar ook: handwerkstoffen, -pakketten o.a. Lanarte, complete DMC- en Blomstergarencollectie, kantklosmaterialen - tafelkleden. SPECIALE AANBIEDING STRENGEN MOHAIR 35,- /IV v .A^vVV A /Ar mP Naast Churchillbrug amphoraweg 6, leiden tel 071 - 763440 ALLE IJSSPORTEN ONDERDAK In onze service shop vakkundig slijpen. Schaatsverkoop alle bekende merken met aantrekkelijke kortingen. Bij aankoop van schaatsen 2x GRATIS SLIJPEN en voor clubleden van de ijsbaan 10% KORTING IEDERE ZATERDAGAVOND ALCOHOLVRIJE SCHAATSDISCO VONDELLAAN 41 TEL.071-769344 zielsverrukking zinsverrukking schenking bezinking bloedbezinking inzinking aanmerking opmerking versterking afdaling aanhaling paling ompaling wanbetaling dwaling stribbeling strubbeling bemiddeling bedeling bestedeling vreemdeling handeling mondeling vondeling kerndeling feeling tweeling spiegeling afspiegeling staatsregeling dienstregeling tingeling jongeling wieJvig schakeling komiekeling fanatiekeling smekeling wekeling kwekeling omwikkeling verwikkeling ontwikkeling mislukkeling wankeling enkeling verzameling lammeling aframmeling afstammeling aankomeling beschermeling beginneling ^^^i^bedoelmg voeling dopeling koppeling keerkoppeling dorpeling afwisseling briefwisseling tuchteling muiteling wellusteling kitteling verheveling naieveling stuiveling hoveling sterveling nieuweling vertrouweling duizeling gijzeling railing verzuiling kling stalling uitstalling bevalling delling sleephelling spelling voorspelling jaartelling erfstelling borgstelling zwikstelling egelstelling aanstelling tegenstelling instelling onderstelling voorstelling uitstelling oordeelvelling zelling shilling trilling bereddering vernedering verheldering schildering verwildering inpoldering zoldering verandering dondering afzondering uitzondering paalfundering vermagering familieregering inkwartiering zenuwinrichting verrichting aanstichting lofuiting beugelsluiting hotelsluiting omsluiting ritssluiting ^^jiatentsluiting begroting vergroting afkorting uitstorting buldog gelach kog hoongelach log glimlach gasoorlog grimlach andelsoorlog schaterlach smog grijnslach nog oog boog handboog gejuich knieboog sandwich spiegelboog cirkelboog pauweoog clinch hoog punch PARFUM-EAU DE TOILETTE Een odeurtje, een geurtje dat is toch zo fijn. Een snif je, dat moet het wel zijn voorde vrouw zeeverzekering glasverzekering schemering belemmering herinnering garnering roering zielsveroering aanvoering invoering vervoering uitvoering urbanisering reclassering watering uitwatering lotsverbetering verslechtering overwintering montering notering wisselnotering vertering godslastering verbittering vering davering aflevering overlevering samenzwering taalkring dampkring jaarkring lijmring wapenring grondboring overhoring jaarring verwarring versperring servetring bekeuring klaverzuring verversing geschiedvorsing messing kettingbotsing meeting marketing ontmoeting achting slachting verlichting neonverlichting voorlichting richting inrichting koekoeksjong long oblong drong sprong snoeksprong gedachtensprong oorsprong voorsprong luchtsprong wrong landtong koeietong dwong zong dog brunch edoch research patriarch hiërarch aristarch prozaisch arabisch jambisch methodisch synodisch telegrafisch choreografisch sociografisch bibliografisch holografisch pornografisch etnografisch typografisch filosofisch» archeologisch theologisch mythologisch klimatologisch oligarchisch hiërarchisch parabolisch hydraulisch komisch seismisch ritmisch oceanisch satanisch oecumenisch technisch psychotechnisch sardonisch stereofonisch konisch demonisch harmonisch kronisch tektonisch cynisch episch olympisch subtropisch filantropisch typisch legendarisch tabellarisch vegetarisch fragmentarisch Siberisch hysterisch satirisch retorisch elektrisch egocentrisch lyrisch gale russisch fysisch ble metafysisch gele dramatisch kle problematisch dogmatisch allerle diplomatisch automatisch traumatisch gasboe pneumatisch reumatisch bloe homeopatisch aristocratisch statisch knoe extatisch alfabetisch groe esthetisch onesthetisch gere genetisch spre magnetisch israelitisch koekoekse diakritisch late faktisch paste praktisch taktisch gigantisch chaotisch maggi narcotisch gotisch okk bombastisch sarcastisch kal elastisch hel spastisch fantastisch jul sadistisch cumul vandalistisch socialistisch fatalistisch kapitalistisch gumm simplistisch optimistisch bikin humanistisch communistisch humoristisch jun statistisch spiritistisch marxistisch dooi nautisch therapeutisch bonnefooi gooi match opgooi high lawaai koolrabi heraldici academici musici flegmatici didactici practici eidetici mystici saldi aardbei allebei rupseei klaverhooi lakooi vinkekooi lichtekooi slagkooi eendenkooi emplooi schaaktoernooi konvooi Uw wensen gaan in vervulling bij een bezoek aan onze 1500 m2 grote winkel. luxe geschenken kleine kado-artikelen 0 grote sortering speelgoed 0 bloemen en planten 0 aquaria tropische vissen 0 dierenbenodigdheden 0 vogelkooien Westeinde 9 - Roelofarendsveen Tel. 0-1713-2384 Antieke volgauto's: 3 typen London taxi-cabs Moderne witte bruidcoupé 7 Pers. volgauto's Keuze uil 30 euto'e o.a. Rolls Royce 1926 Rolls Royce 1933 (wit) Rolls Royce 1956 (wit) Bentley 1949 (wit) Jaguar 1949 (wit) Cadillac 1939 (open kap) Citroën 1949 (wit) Austin cab 1949 London taxi-cab 1949 (wit) Citroën 1931 (wit) Kantoor: Lammenschansweg 49 Lelden. Dag. geop. 9.00-22.00 uur. Showroom: Boomrriarkt 3. Geop. donderdag koopavond 19.00-21.00 uur. Zaterdag van 11.00-16.00 uur: Tel. 071-131288.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 27