leiropa SFEERVOL STOKEN óók MET OPTIMAAL RENDEMENT brandbriel werfbrief dreigbrief kettingbrief octrooibrief vrijbrief wapenbrief orderbrief meetbrief kredietbrief pachtbrief vrachtbrief lastbrief rouwbrief ongerief expansief offensief explosief excessief progressief inclusief relatief federatief decoratief corporatief figuratief causatief qualitatief facultatief representatief fixatief radioactief objectief respectief directief instinctief constructief primitief definitief transitief intuitief preventief inventief motief gannef loef groef klemschroef lijmschroef vaarschroef luchtschroef houtschroef steekproef drukproef waterproef voorproef vuurproef tref veldduif lachduif postduif houtduif fuif huif kuif kluif knieschijf zonneschijf damschijf riemschijf bjjjt dagverblijf onderlijf keurslijf rijf bedrijf handelsbedrijf grootbedrijf feestbedrijf bouwbedrijf landbouwbedrijf misdrijf zedenmisdrijf persmisdrijf stijf vijf lood zalf zinkzalf I likdoomzalf koepelgewelf kapgewelf kruisgewelf terugslag kinderbijslag stokslag bomaanslag steenslag ridderslag donderslag I I verslag kamerverslag slurf doorslag maatslag turf steekturf ontslag duf hartslag vuistslag vlag schietsleuf handelsvlag juf rag bedrag tuf stuf vredesverdrag spinrag stag haag overstag gewag I zag i gezag deeg zuurdeeg leeg pleeg ateeg ,klèun« kaneelkleurig zilverkleurig vleeskleurig zikkeneurig It.i.' knussig schichtig medeplichtig schatplichtig dienstplichtig spichtig evenwichtig v omzichtig opzichtig dchterjochi ig vluchtig roemruchtig hebzuchtig geldzuchtig wraakzuchtig roemzuchtig voertuig foltertuig "rtgl vrijgevig hevig bedrijvig bijgelovig rechtgelovig lichtgelovig HEREN, U gaat allen graag modieus gekleed dat kan. Wij hebben een kollektie naar de nieuwste mode trend. En speciaal voor de heren met een GROTE of MOEILIJKE MAAT hebben wij een aan gepast assortiment, herenmodemagazijn C. van Valderen Haarlemmerstraat 269, Leiden 071-126911 ruime parkeergelegenheid Donderdaa koopavond doelmatig stelselmatig buitenmatig onmatig schetsmatig plichtsmatig instinctmatig schriftmatig rechtmatig plechstatig manhaftig giftig vijftig schurftig vernuftig indachtig grondachtig oudachtig teringachtig bergachtig zanikachtig schurkachtig fabelachtig stoffelachtig vlegelachtig stekelachtig femelachtig tuitelachtig kittelachtig duivelachtig heuvelachtig ezelachtig omslachtig meerslachtig schaamachtig allemachtig vrijmachtig schelmachtig schroomachtig oppermachtig overmachtig spinachtig woonachtig kernachtig schaapachtig •zeepachtig snoepachtig stuipachtig krampachtig onwaarachtig eendrachtig vlinderachtig heerachtig tijgerachtig klierachtig waterachtig monsterachtig zilverachtig toverachtig zuurachtig vreesachtig damesachtig sponsachtig rotsachtig reusachtig tachtig vergeetachtig roetachtig spotachtig ploertachtig beestachtig roezemoezig snoezig kroezig pezig tweehuizig eenhuizig ijzig gulzig slonzig vunzig wijsneuzig krijg stijg vijg oorvijg velg wilg gevolg gang brandgang ommegang toegang ingang rechtsingang mijngang overgang kruisgang achteruitgang vooruitgang hang samenhang voorhang lang tijdlang eigenbelang middenlang maandenlang urenlang ringslang spang rang gedrang prang wrang pisang tang smeetang combinatietang lijmtang knijptang dwang bedwang LEIDSE COURANT albasten badgasten pensiongasten bemesten proesten noordwesten gewesten hengsten inoogsten fascisten bekisten opkisten realisten federalisten fatalisten kapitalisten filatelisten violisten misten pessimisten humanisten kolonisten humoristen terroristen verkwisten betwisten omheisten inkomsten wensten winsten roosten heersten uitersten vorsten berusten debatten gatten schatten hoogschatten onderschatten overschatten spatten bevatten omvatten aanvatten opvatten pincetten heetten biljetten raketten blanketten loketten tabletten omeletten opletten verletten epauletten besmetten netten goudrenetten reinetten spinetten kornetten trompetten fretten portretten buretten korsetten kwintetten duetten menuetten lavetten wetten bezetten wegzetten terugzetten gelijkzetten aanzetten uiteenzetten inzetten opzetten klaarzetten nederzetten verzetten doorzetten voortzetten smachtten minachtten verpachtten wachtten verlichtten verrichtten tochtten kersepitten inritten omhoogzitten aanzitten voorzitten plantten botten boycotten fagotten cachotten dijkschotten patriotten motten grootten vergrootten potten schavotten proestten testten twistten lustten afschutten benutten uitputten grutten optutten gluten minuten spelfouten mahoniehouten gebleven verbleven medeleven hondeleven kleven opleven herleven uitleven ganneven behoeven loeven oploeven schroeven proeven beproeven overtroeven vertoeven daareven overdreven aangeschreven neergeschreven omschreven herschreven nastreven steven bulsteven fuiven schuiven inschuiven afkluiven gnuiven aanstuiven instuiven doven uitdoven hoven ingeschoven afsloven vlamoven beroven derven scherven inkerven besterven afsterven wegsterven versterven doodverven aanwerven bedorven onbedorven verdorven korven gezworven turven showen dauwen voorkauwen klauwen wenkbrauwen grauwen duwen schaduwen weduwen middeleeuwen zeeleeuwen ondersneeuwen benieuwen krieuwen huwen verafschuwen waarschuwen aanhuwen luwen zwaluwen kluwen bebouwen schouwen beschouwen aanschouwen kanthouwen jouwen sjouwen trouwen ondertrouwen zelfvertrouwen karbiezen verkiezen vriezen opvriezen deviezen blezen gelezen uitgelezen aflezen stillezen gedachtenlezen oplezen overlezen genezen gerezen geprezen aangewezen uitgewezen financiewezen wegwezen bijwezen gevangenwezen opperwezen kloosterwezen verwezen muntwezen postwezen afreizen onderkin kruisspin herderin ^dulaj schuin E goudbruin grauwbruin theetuin proeftuin speeltuin schooltuin knollentuin rozentuin fortuin bazuin wolvin gewin hoofdzin huisgezin verdwijn tafelwijn aanzijn toon-l vakantiebon bonbon zilverbon pardon accordeon plafon colofon wagon argon jargon capuchon pithon stadion occasion symposion station eindstation tankstation grensstation bataljon postiljon rooksalon kapsalon kapperssalon pantalon kabelballon sperballon luchtballon medaillon bouillon ceylon demon libanon canon kanon compagnon cnignon champignon sperzieboon snijboon stam boon klaagtoon juichtoon bijtoon huiltoon klemtoon boventoon jüO kameijapon trouwjapon nachtpon coupon geschiedbron oliebron warmtebron springbron rododendron testorsteron perron caisson staal beton stampbeton feuilleton creton pekton plankton grabbelton planton bakenton badminton peloton pepton teerton uiterton gluton hoogtezon zuiderzon lantaarn aardkern condensatiekern ladderern debitern paramarilxi hubo do dorado crescendo decrescendo poncho _litho radio studio agio kilo hallo waterpolo bistro uitzendburo consultatieburo reisburo - Wij bieden u een keuze uit vele mogelijkheden. Kom eens langs en laat u deskundig voorlichten in onze showroom. Wij geven u alle informatie over de verschillende rookkanalen en de nodige inbouwaanwijzingen. open haarden voorhang- haarden inzethaarden haarden met deuren haarden met of zonder geforceerde lucht-circulatie vrijstaande kachels Dealer: Boley, Barbas, Harry Leenders, Westminster, Dovre, Ringlever, Kent, Metaloterm, Satanbuis, Vermond Casting. OPEN HAARDEN CENTRUM LEIDEN Hooigracht 106 tel. 071-122308 Geopend dagelijks 9.00-12.30 uur en 13.30-17.00 uur Zaterdag 10.00-16.00 uur. Donderdag koopavond.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 26