Jet kind en de 'betoveringen fsprookjesballet an Kylian üilDIO/TELEVISIE Ceidóe Gouiant WOENSDAG 12 NOVEMBER 1986 PAGINA 11 00, 18 t, murjg( 11.30. OCINI 6): All'1 )e d! )POLE «"Jrijs voor „Vinger aan de pols" „.VERSUM - De door Ria Bremer en Cor de Jager (camera en ie) gemaakte „Vinger aan de pols"-documentaire over been- •gplantatie bij het 14-jarige meisje Anjo heeft in de categorie umentaires de Premio Ondas 1986 gewonnen. De prijs van J1 internationale radio- en televisiefestival is in Barcelona uit- ;ikt. De winnende AVRO-documentaire is het verhaal van o, een 14-jarig meisje bij wie op 10-jarige leeftijd leukemie d geconstateerd. Haar enige redding was een beenmergplan- met beenmerg van een identieke donor. Dit beenmerg was en maar te verkrijgen van een broer of zus. Maar Anjo's - jaar jongere zusje bleek ongeschikt. Hoe dit levensgrote eem -dat uiteindelijk toch in een beenmergtransplantatie iigde- werd opgelost is „de honderd dagen van Anjo" gewor- Eindredactrice en presentatrice van „Vinger aan de pols" Bremer over de documentaire: „Het is een van de meest ende ervaringen geweest om Anjo en haar hele familie te jen. Mede dank zij de band die daar is ontstaan kon dit pro- ima gemaakt worden". Deze documentaire werd op 19 april ■zonden. Serie „Passies" van VOO uitgesteld Compromis over conflicten Radio 1 HILVERSUM - De serie „Pas sies", die aanvankelijk dit jaar door Veronica zou worden uit gezonden, is uitgesteld tot het seizoen '87/'88. De eerste afleve ring hiervan was gewijd aan pa ter Leopold Verhagen OESA, vroeger een bekende dagsluiter van KRO-tv. Alle dertien afle veringen van deze met een Gou den Kalf bekroonde documen taire serie zullen volgend jaar om de veertien dagen in het hart van de avond op het scherm worden gebracht. Veronica heeft hiertoe besloten, omdat de serie van regisseur Olivier Koning en producent Enno Rijpma niet geprogram meerd kon worden op een wijze die de kwaliteit van het pro gramma tot zijn recht laat ko men. De eerste aflevering was komen te vervallen in verband met de rechtstreekse reportage van het Europacup-duel tussen Ajax en Olympiakos. Het is niet uitgesloten dat Veronica dit sei zoen vaker voetbalwedstrijden direct zal uitzenden, hetgeen in houdt dat de continuïteit van „Passies" niet gegarandeerd kon worden. In plaats van „Passies" brengt Veronica nu eens per maand met ingang van 19 no vember „The Hitchhiker", een serie korte erotisch getinte de tectives. HILVERSUM De overlegorganen van de regionale en de lan delijke omroep (ROOS en COPRA) hebben overeenstemming bereikt over een compromis, dat „de bron van de conflicten over de nieuws- en actualiteitenzender Radio 1 moet wegnemen". De voorstellen zijn vervat in een rapport over Radio 1 dat vrijdag, aan de raad van bestuur van de NOS ter goedkeuring wordt voorgelegd. Als het bestuur met het rapport instemt, zal in de cember een beslissing worden genomen over de datum van in voering, aldus een woordvoerder van de NOS. De belangrijkste wijziging voor de regionale omroep behelst de verschuiving van de late uitzending van 18.00 uur naar 17.00 uur. De landelijke omroep krijgt voortaan buiten de piekuren (tussen 09.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 17.00 uur) meer ge legenheid om nieuws en actualiteiten te brengen. Voorts zijn de landelijke omroepen op de middengolfzender van Radio 1 tij dens de uitzendingen van de regionale omroep vrijgesteld van de verplichting tot het brengen van programma's met overwe gend lichte muziek. Er mag vrij worden geprogrammeerd, zo lang de programma's maar voldoen aan het karakter van Radio Disni 0 Zaal lockw J0.21 he he 3oor t de stout jongetje van een jaar ieven, dat zijn huiswerk fiiim wil maken. Toen had je ble poppetjes aan het dansen, rom draait het in het lokje dat de Franse schrijf- Colette schreef voor haar itertje en dat zij als titel „Ballet pour ma fil- dans voor mijn dochter, jaren later mondde dit uit en ballet van Jiri Kylian, er met zijn Nederlands s Theater tegen aan ging. jaar te zien in de zaal. tv vatte het aan voor een ische weergave en haalde jroep naar Hilversum. Deze r'oering krijgt men van- nd te zien op Ned. II om 0 uur. componist Maurice Ravel reef er eerder suggestieve dek bij en noemde het infant et les sortilèges", het d en de betoveringen. Kylian, de choreograaf het Ned. Danstheater, had daal oog voor de verhalen- elementen in dit ballet, n 4 Irkend volgens zijn eigen verkl)d, stampte hij niet gelijk /cj d| ballet uit de grond. Ge- shtlrij >nlijk loopt hij met ballet evens lang in zijn hoofd .lett<fd. Het stond hem voor de dit ballet niet alleen door verhaalfiguren te laten maar evenzeer door de 1 temidden waarvan het opstandige jongetje leeft, een rol van Marly Knoben. De stoel strekt zijn armleunin gen naar hem uit, de theepot danst een lustig potje mee en. het theekopje krijgt ook hoofd en benen, waarop het zich dansant bewegen kan. Voor de vindingrijkheid in deze zaken ging Kylian niet alleen af op zijn eigen fantasie. Hij schakelde decorist John MacFarelane in en vroeg Jen nifer Tripton om een uitge kiende belichting. Kamerarrest Er gebeurt nogal wat in deze dans als een sprookje, niet al leen als verhaal, maar ook qua muziek. Tango, foxtrot, ragti me, al deze stijlen komen aan bod in de verwerking van Ky lian en er wordt nog in gezon gen ook. Het luie jongetje, dat kamerarrest krijgt, begint een sarrend spel te spelen met de dieren ën de dingen om zich heen. Moe gestoeid ontfermt de stoel zich over hem, waarna de „slachtoffers" van het jon getje zich laten gelden. Hierbij voegt zich nog een sprookje sprinses die lijdt aan een ver scheurde liefde. Het jongetje wordt door dit alles danig in het nauw gebracht, maar vindt de weg naar zijn verontwaar digde moeder terug, als hij Het luie jongetje krijgt de wraak te verduren van de dansende theepot en theekopje. zich weer met zijn omgeving verzoend heeft. Het laat zich begrijpen, dat Kylian die veelheid aan ver halend materiaal als een uitda ging heeft opgevat voor een even luchtig als doorwrocht ballet. Met handhaving van de speelse elementen er in, moest hij ook iets van het drama uit drukken in het conflict tussen het jongetje en zijn omgeving. De uitdaging, die Kylian in dit ballet herkende, ziet men te rug in het spel, dat Kylian met de beelden bedrijft. Tot leven gekomen dromen gedijen het best in een mengvorm van vage vitaliteit en halfbewuste handelingen, waarbij de bin ding intact moet blijven met de sferische muziek. Dit leidt tot frappante figuren in een wonderlijke wereld, steeds lichtvoetig. Kylian zelf komt vooraf zijn werkwijze in het kort toelich ten, er op wijzend hoe moeilijk het is om de sfeer van een sprookjesboek, waarin elke le zer zijn eigen wereldje schept, de kijkers naar dit ballet mee te krijgen in de gedachtenwe- reld, waarin hij zijn figuren heeft gezet. Repertoirestuk Dit ballet werd eerder als re pertoirestuk van het Ned. Dans Theater op de planken uitgevoerd. NOS-filmer Hans Hulscher, die hecht aan eigen filmische vormen, voelde er niets voor het louter bij een zaalregistratie te laten. Hij haalde daarom de hele tableau de la troupe met toebehoren naar de studio. Daar werd het decor meer ruimtelijk opgezet dan in de zaal mogelijk bleek. Hulscher moest als voorwaar de bij zijn opzet accepteren, dat naast zijn regiestoel die van Kylian werd geplaatst. Tijdens de opnamen kwam het tot pittige discussies tussen die twee. Een in balletvorm opge roepen beeld laat je niet fil misch verdoezelen, vond de een. Film kan meer sfeer en karakteristiek aan het beeld toevoegen dan in een zaal mo gelijk is. Zo ver lagen de standpunten ongeveer uiteen. Uit de worsteling tussen deze twee kunstdisciplines ontstond dit tv-ballet of ballet op tv. In de uitwerking ervan zag men het gebeuren hoe speelse beel den van Kylian in de verfil ming iets diabolisch kregen, gevolg vooral van een andere belichting en door het in gede tailleerde beelden oppakken van scènes, die in de zaaluit voering deel van het geheel bleven uitmaken. Het blijft echter allemaal erg sprookjes achtig overkomen. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 15.40 15.50 16.15 17.00 17.30 18.30 19.00 20.00 20.28 VOO Club Veronica, jongeren magazine New Wilderness, Canade se natuurfilmserie Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De Titaantjes (2) Internationaal Week Mag- zine, actualiteiten NOS Vj6-Journaal VOO Veronica Sport Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Tender is the Knight TELEAC Cursus Rockschool (slot). Les 8: Eigen sound VOO Countdown, popprogram ma met Adam Curry, waar in o.a. een interview per satelliet met Don Johnson NOS Journaal SOCUTERA Diabetes is overal, filmpje van het Diabetes Fonds Nederland VOO Tineke, praatprogramma gepresenteerd door Tine ke de Nooij. Met als gasten o.a. Andrè Hazes en dé 'popprinses' Stephanie, die speciaal uit Monaco overkomt voor qen exclu sief optreden Newhart, Amerikaanse co medyserie met o.a. Bob Newhart en Mary Frann. Afl.: Het beschimmelde lijk van mrs. Newton ligt in het graf Nieuwslijn, actualiteiten magazine met o.a. een re portage waarin de bedrij ven zullen worden onthuld die al jarenlang gif lozen in de Rijn. De vervuiling van deze voor de drinkwater voorziening belangrijke ri vier blijkt veel erger te zijn dan tot nog toe bekend was. Voorts aandacht voor schrikbarende cijfers over Nederlanders die last heb ben van manische depres siviteit Miami Vice, Amerikaanse politieserie met o.a. Don John Johnson en Philip Mi chael Thomas. Afl.: Zonen en minaars. Misdaadbaas Calderone wil de dood van zijn vader op Tubbs wre ken. Zijn dochter Angelina neemt echter haar ex-min- naar in bescherming, wat haar duur komt te staan RUR. Praatprogramma met Jan Lenferink en drie NOS 00.00 Journaal 00.05 Nieuws voor doven NEDERLAND2 15.55 16.15 16.30 16.45 17.00 17.02 17.20- 17.40 18.10 18.15 18.30 18.45 19.00 kaanse jeugdserie. Afl.: Een danseresje in de dop? Max Laadvermogen Nieuwe Maatjes Theo Thea Achterwerk in de kast. Kinderen zeggen wat ze denken vanuit een reizend meubelstuk Moeroen Boechstansan- goer, kinderserie De grote dikke beer ver telt, tekenfilm van de au teur en illustrator Janosch 17.30 Pol, kinderserie FEDUCO In Vredesnaam (3), serie gewijd aan de vrede NOS Staatsloterij Nieuws voor doven Sesamstraat □3 Jeugdjournaal Journaal PP 19.12 Uitzending van de WD NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine 20.00 Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme 20.20 SI Avondvoorstelling: l'Enfant et les Sortilèges, ballet van choreograaf Jiri Kylian op muziek van Ra- vel, uitgevoerd door het Nederlands Dans Theater (zie elders op deze pag.) 21.15 0 Grosse Fuge, registra tie van strijkkwartet opus 133 (Grosse Fuge) en de Cavatina uit het strijkkwar tet nr. 13, opus 130, van Ludwig van Beethoven, uitgevoerd door het Rap hael Kwartet in Het Labo- rinth te Kuinre Studio Sport Journaal Den Haag vandaag Nederland C, cultureel magazine met een inter view met de winnaar van de Erasmusprijs, de Tsje chische toneelschrijver Vaclav Havel en met de vertegenwoordiger van Havel, Frantichek Ja- nouch, die de prijs de dag daarop in ontvangst zal nemen Nieuws voor doven 21.45 22.30 22.45 23.00 EUROPA TV 17.25 Weerbericht 17.30 Kinderprogramma's 18.00 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Travel Magzine, toeristisch magazine 19.10 Almanac 19.15 Weerbericht en World Watch 19.30 Sports Report 1 20.30 Faith in Europe, religieus pro gramma 21.00 La Cenerentola, opera van Rossini, uitgevoerd door het Glyndebourne Festival chorus en The London Opera Compa- gist n S ÏT 1 55 Journaal 00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) ,05 Zeppelin, kindermagazine. ,u Presentatie: Felix .juPO Magister Maesius (11), der tiendelige Vlaamse jeugdserie met o.a. Willy van Heesvelde. 1 Nora Tilley en Stijn Peeters If (herh.) Avpo Snow, korte Britse film van Geoffrey Jones over treinen in de sneeuw 10 Uitzending door Derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep nna 10 Mededelingen en program- ma-overzicht Journaal 0 Carle Blanche, serie waarin minder bekend talent een tv- kans krijgt met een eigen pro gramma. Vandaag: Charme zanger Guido Belcanto elai 15 Fenomenale wereld (Pheno menal world). Amerikaanse do cumentaireserie. Afl.: Voyage to Galapagos ■10 De langste zomerro(c)k, een herinnering aan het rockfesti val dat afgelopen zomer in Oostende plaatsvond. Met o.a. Topper Headon, Gary Moore en Rod Stewgrt 50 Het Gerucht, kunstmagazine van Annie Declerck over de opening van de Koninklijke Muntschouwburg in Brussel Adriaan Roland Holst „UT 2 jtdi 7ol| >uw 10 Zonen en dochters (Sons and Daughters), Australische tv-se- rie met o.a. Rowena Wallace, Pat McDonald en Peter Phelps. Angela raakt in paniek wanneer ze beseft hoe erg het ie| met Patricia gesteld is 23 Intermezzo: Bourrèe anglaise van Bach, uitgevoerd door J. van Landegem, klavecimbel en F.Tehuns, dwarsfluit me 25 Oshin (6). Japanse tv-serie met o.a. Ayako Kobayashi en Shiro Ito (herh.) 40 Mededelingen en program- ma-overzicht 15 Journaal Be 10 Kijk uitl Verkeerstips. Afl.: Mist: niet voor iedereen gelijk! 15 Kwidam, telefoonspel met Marleen Gordts on 20 De postbode belt altijd twee L~ keer (The postman always rings twice), Amerikaanse speelfilm uit 1946 van Tay Gar- nett. Met Lana Turner, John Garfield, Cecil Kellaway e.a. Cora probeert samen met haar minaar Frank, haar echtgenoot te vermoorden. Het lukt pas bij de tweede poging, maar dan komt de justitie erachter 10-22.45 Concert. Uitvoering van de 1e symfonie van Jef van Hooi door het Philharmonlsch Orkest van de de BRT o.l.v. Fernand Terby m[BF1 21.00 The Colby's, Amerikaanse tv- serie met Charlton Heston, John James, Catharine Ross e.a. Afl.: Le choix de Fallon 21.50 Coup de film, filmrubriek 22.00 Cargo de nuit, muziek-, film en videonieuws voor jongeren. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.35 Lotto-trekking 22.40 Laatste nieuws 23.05-23.15 Le coeur et l'esprit, ka tholieke uitzending TV 5 16.05 5 Ans déja, amusementspor- gramma 16.35 Tèlèscope 17.25 La Suisse au til du temps: Face a la mort 18.25 La fète fédérale des costu mes (5), folkloristisch pro gramma 19.00 5 Ans déjè, amusementspro gramma 19.30 Téléscope 20.30 La Suisse au fil du temps: Face a la mort 21.30 La fête fédérale des costu mes (6), folkloristisch pro gramma 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 0 The Simon Potter Show, met 'Chart Attack", overzicht van de Engelse hitparade (herh.) 18.00 0 The Amanda Redington Show (herh.) 19.00 0 The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 0 The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 0 The Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 0 The Simon Potter Show (herh.) 23.00 0 The Shadow (herh.) 00.00 0 The Timmy Mallett Show 01.00 0 The Amanda Redington Show 02.00 0 The Nino Firetto Show 03.00 0 The Martin Buchanan Show 04.00 0 The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP/ CD-hitlijsten 05.00 0 The Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 06.00 0 Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) John Garfield in 'The pc always rings twice'. BRT 20.20 uur. DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Schaltstelle der Macht, docu mentaire over het IG-Farben- haus in Frankfurt. Dit door de Bauhaus-architect Hans Pölzig ontworpen gebouw was de ba kermat voor vele veranderin gen in het recente verleden van Duitsland 16.45 Staddtrallye, kinderprogram- 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma- 18.25 Sender Frikadelle, comedyse rie Losberg, tv-serie. Afl.: Nichts geht meht Programma-overzicht ^Tagesschau Vater und Söhne, vierdelige tv-film van Bernhard Sinkel over de deels beruchte ge schiedenis van het Duitse che- mie-concern IG Farben. Met Burt. Lancaster, Julie Christie, Tina Engel e.a. Afl. 1: Lieb Va- terland... (1911-1916). De verf- en teerfabriek Carl Deutz viert het 25-jarig bedrijfsjubileum. De stichter leidt zowel fabriek als familie met harde hand. De Eerste Wereldoorlog staat op uitbreken Tagesthemen, actualiteiten Die Rose von Würzburg, inter nationaal amusementsfestival met Katja Ebstein, Erso Ra- mazzotti, Agropop, Erste All- gemeine Verunsicherung e.a. Tagesschau Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Anderland, kinderserie. Afl.: Nur auf Probe (herh.) 16.35 Der Waschbar Rascal, teken filmserie naar het boek van Sterim North. All.: Wann korrrti vater? 17.00 Heute 0 Ondertiteling via Teletekst. 0 Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. Ein Zwart/wit-uitzending met on- rt;1eling via Teletekst. Bij met-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orglnele versie met ondertitels. CtLi Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 17.15 Tele-lllustrierte. Actuele the ma's. sport en amusement 17.45 Die Wicherts von nebenan, dertiendelige familieserie over lief en leed van groot en klein in een doorsnee-familie. Met Stephan Orlac, Maria Sebaldt, Jochen Schroeder e.a. Afl.: Eine nette Überraschung. Ushl is in verwachting. De Wicherts zijn dus druk bezig met de voorbereidingen. Uschi's ou ders maken zich zorgen, maar de Wicherts hebben alles on der controle 18.55 Midlotto 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 0 Hitparade im ZDF, muziek programma gepresenteerd door Viktor Worms 20.15 ZDF Magzine, informatief pro gramma 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Rollentausch 21.45 Heute-Journal 22.05 Anstösse - Lernen für die Zu- kunft? Reportage over scho lingsprogramma's in bedrijven 22.35 E Ninotschka (Nlnotchka), Amerikaanse speelfilm uit 1939 van Ernst Lubitsch. Met Greta Garbo, Melvyn Douglas, Ina Claire e.a. De Russische com missaris Ninotschka wordt naar Parijs gestuurd om de ju welen van groothertogin Swa- na te verkopen. Ze wordt ver liefd op graaf Lèon, maar ze wordt gedwongen naar Rus land terug te keren 00.20 Heute DUITSLAND 3 (8) Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Ich stelle mich: Barbara RUt- i Eff-eff, vrljetijdsmagazine E Der glaserne Schliissel (The glass key), Amerikaanse speelfilm uit 1935 van Frank Tuttle. Met George Raft, Ed ward Arnold, Claire Dodd e.a. De politicus Paul Madvig breekt met Nick Varna, de éi genaar van een serie speello kalen. Hij steunt daarmee de campagne van Ralph Henry, die burgemeester wil worden. Paul is verliefd op diens doch ter, terwijl zij slechts oog heeft voor Ed, Paul's naaste mede werker i Laatste nieuws BBC 1 17.35 Hartbeat, kinderserie 18.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.10 The cuckoo sister 18.35 Masterteam, spelprogramma met Angela Rippon 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.35 The clothes show, modema gazine 21.00 CC) Dallas, Amerikaanse tv-serie 21.50 Points of view 22.00 Journaal en regionaal nieuws 22.30 CQThe visit: Down to earth, tweedelige tv-film. Afl. 1: Pat mummy 23.20 Sportsnight. Benson Hedges tennistoernooi 00.25 Showreel, film- en videoru briek 01.10 Weerbericht BBC 2 17.30 Benson Hedges-tennis 18.30 Cover to cover 19.00 Randolph Scott western: Trail Street, Amerikaanse speelfilm uit 1947 van Ray Enright 20.20 Tekenfilm 20.30 The secrets of Suez, docu mentaire over de Suez-episode in 1956 21.30 Out of court, documentairese rie over de rechtspraak 22.00 M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Loretta Swit, Wayne Rogers e.a. 22.25 Television and Number 10, tweedelige documentaire over de liefde-haat verhouding tus sen verschillende Engelse pre miers en de televisie. Afl. 1: Into the torture chamber 23.20 The trouble with sex, informa tieve serie. Afl.: Out of touch 23.50 Newsnight, actualiteiten 00.35-00.45 Weerbericht SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I dream of Jeannie, comedy 18.30 Hazel, comedyserie 19.00 Hogan's heroes, comedyserie 19.30 The Muppets go to Holly wood, amusementsprogramma met de Muppets en tal van be kende artiesten 20.30 Threesome, Amerikaanse speelfilm naar het boek 'Salt' van Herbert Gold. Met o.a. De borah Raffin, Joel Higgins en Stephen Collins 22.10 Shell International Motor Sports 198$ 23.15 Roving Report 23.45 0 Young, Free Single 00.30-01.00 0 Pop formule (herh.) ITV Kinderprogramma's Blockbusters Nieuws About Anglia, regionaal maga- Crossroads This is your life Coronation Street Strike it lucky Full house Equalizer Nieuws Midweek sports special Jazz special: Stephen Grap- rslli 'n New Orleans shall always remember NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 m Laatste zeilvaar- ders: de zeilers van de kust, docu mentaire 15.55 Pablo ontmoet Gali leo 16.00 Daktari, tv-serie 16.50 Kin derkant NOS 17.30 Vj6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buitenland MUSIC BOX 07.00 0 Muziekprogramma's. Tim my (07.00), Amanda (herh.) (08.00), Nino (09.00), Simon (10.00), Martin (11.00) en 'Private Eyes' (12.00). 13.00 0 Herh. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Hitparade im ZDF (herh.) 11.10 Ein Platz für Tiere (herh.) 12.10 ZDF Magzin 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 0 Teletekst 15.50 Tagesschau 16.00 Café in Takt - Ex- trakt 16.45 (EDie Kinder vom Müh- lental, kinderserie 17.15 Achtung Klappel 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Vom Urkrümel zum Atompilz, documentaireserie (herh.) 16.35 Die Welt des Marchens: Das kalte Herz (1), serie sprookjesvertellingen 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Tom und Jerry, tekenfilm BBC 1 07.30 Flinstones 07.55 Nieuws 08.00 Breakfast time, actualiteiten 10.05 Forty minutes 10.45 Advice shop 11.00 Nieuws voor doven 11.05 Neighbours 11.25 Philip Schofield 11.30 Play School 11.50 Henry's cat 11.55 Five to eleven 12.00 Food and drink 12.35 Open air 13.25 Birdweek 13.55 Nieuws 14.25 Neighbours 14.50 Animal fair 15.00 633 Squa dron, Engelse speelfilm uit 1964 16.30 Pink Panther 16.50 Phillip Schofield 16.55 Scragtag 17.10 Lau rel and Hardy 17.15 Sebastian BBC 2 15.00 Watch 15.35 Benson Hed ges-tennis 16.00 Nieuws 17.00 Pa mela Armstrong show 17.30 Benson Hedges-tennis SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 0 Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City lighta 14.25 Roving Re port 15.00 0 Pat Sharp Show 15.30 Canada calling 16.00 0 The great videorace 17.00 The DJ Kat Show ÏTV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Schooltv 13.00 Kinder programma's 13.00 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.30 Fifty fifty 15.30 Daytime 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Kinderpro gramma's RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? Zendingsverhaal. 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgstpot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en nu. 18.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Het betere werk. 20.00 Nieuws. 20.02-00.00 Computer en kunst. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van D'66. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 20.55 NOS: Medelanders Nederlan ders. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow vanuit Radio Café Rijnmond. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarach tig'. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met 19.00- 20.00 Geestelijk leven, met 19.30- 20.00 Moker. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Inconto, voor Italianen. 20.03 In de Club. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Van Alboka tot Zurna. 19.00 Symposium, notities. 19.45 Intermezzo. 20.00 Negende symfonie van Beetho ven, opus .125. 21.45-23.45 Musica Antlqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 15.05 De burgemeester Is jarig. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Hetlevende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein Publiek. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en Nu. 13.20 Kletsmajoor. 13.30 De familieshow. 15.03 Als de dag van toen. 16.03 De wereld zingt Gods lof. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Show. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas- 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De jeugd van tegenwoor dig. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 Vijftig plus. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.30 Da Capo. 14.00 Het Dossier, documentaire. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Van vreemdeling tot medebur- 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang, gesprekken met oudere kunstenaars. 17.00 De zin van geschiedenis. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 11.00- 12.00 Ouderenprogramma. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het Vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 10.30 Parkeerschijf. Bont magazine. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De Middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 schoolradio. 11.00 Zangstonde. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Akfcjeel 13.30 A London Miscellany. 16.15 Sonate voor klarinet en plano. 16.30 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11