WPRO's Lan kat zien hoe leuk ultuur eigenlijk is t Sky deelt Wammies uit m DIO/TELEVISIE fteidó&Qowuvnt DONDERDAG 6 NOVEMBER 1986 PAGINA 21 lerbericht populairste >riek van Teletekst IILT Het weerbericht is de meest en rubriek van Teletekst. Naar ting zijn de weerpagina's in 1985 on- >r 40 miljoen keer opgeroepen. In dat hadden ongeveer 400.000 toestellen ng op Teletekst. Dit staat in het jaar- ag over het jaar 1985 van het Ko- ijk Nederlands Meteorologisch Insti- [KNMI) in De Bilt. 'eletekst wordt een uitgebreid pakket weersinformatie verspreid. De berich- C)mvatten onder meer overzichten, achtingen voor verschillende termij- regionale verwachtingen en voor- jng ten behoeve van de luchtvaart, —-het telefoonnummer 003 is het weer- IBht vorig jaar 38 miljoen keer opge- lien, meldt het jaarverslag. Hans Wentholt hoofd van NOS-school-tv HILVERSUM Tot chet van NOS-Schooltelevisie is be noemd drs. Hans Wentholt, sinds 1966 werkzaam bij de NOS, als onderzoeker/beleids medewerker. Wentholt is intussen in zijn nieuwe functie werkzaam. Hij is sociaal-psycholoog, gespecia liseerd in massacommunicatie en massapsychologie. Hij voer de onder meer het eerste grootschalige onderzoek onder buitenlandse werknemers uit en stelde naar aanleiding daar van het rapport „Massamedia en buitenlandse werknemers in Nederland" samen. Nieuwe weerman NOS-journaal HILVERSUM Het NOS-journaal van 22.30 uur krijgt een nieuwe weerman, Henk van Dorp (40). Hij zal eind december het team van weer- voorspellers, bestaande uit Erwin Kroll en Han Meilink gaan verster ken. Van Dorp volgt John Bernard op, die enkele weken geleden het KNMI verliet. Van Dorp is 17 jaar aan het KNMI verbonden. Mo menteel werkt hij als meteoroloog op Schip hol. Humanistisch Verbond krijgt niet meer zendtijd DEN HAAG Het'Hu- manistisch Verbond heeft zijn procedure bij de Raad van State om meer zendtijd verloren. Het verbond vindt ver dubbeling van de zend tijd op zijn plaats, omdat twintig procent van de Nederlanders zich aange trokken zou voelen tot het humanisme. De Raad van State maakte echter openbaar dat „niet is ge bleken dat het bestreden besluit voor vernietiging in aanmerking komt". AMSTERDAM Honderdvijftigmiljoen mensen kunnen op 10 januari 1987 getuige zijn van de uitreiking van de allereerste World Music Video Awards; The Wammies. Het programma wordt via de satelliet rechtstreeks uitgezonden naar Japan, Au stralië, Amerika en Europa. De finale van de drie uur durende show, een samenwerkings verband tussen Sky Channel en het Canadese muziekstation Muchmusic/Musiqueplus, bestaat uit het tonen van de beste vi deoclip van 1986 zoals hij door de kijkers van de verschillende tv-stations, die het programma overnemen, werd gekozen. Be halve Sky Channel en Muchmusic zijn dat Fuji TV (de nationale zender van Japan), het Franse muziekkanaal TV6, het Italiaanse popmuziek-kanaal Video Music, het Duitse satellietstation Mu- sicbox Duitsland, het Australische tv-station Network 10 en de Amerikaanse televisie-keten Fox TV. In totaal worden vier Wammies uitgereikt: een gouden, een zilveren en een bronzen voor 's werelds beste video's. Bovendien geeft elk televisie-sta tion apart een Wammie weg aan de makers van de beste video uit dat land. ERSUM Cultuur :n in de breedste zin van oord. Dat is de gedachte .Lange Jaap", het i-kinderprogramma, laar iedereen zou moeten Maar hoe informeer je '9^ren over abstracte zaken ijvoorbeeld impressionis- ixpressionisme en kubis- ■nder ze direct te verdrij- haar het andere net, waar etzelfde moment een aan- CYjelijke jeugdserie wordt s njond? Burny Bos lijkt 8®1>p het antwoord te heb- gevonden. Hij leidt de kij- *op onderhoudende wijze de kunstwereld, voor dit len door de beeldende- «[wereld tracht van „Lange Jaap" is lombinatie van beeld en ld. Wat Burny Bos op Inde wijze vertelt, wordt tel op een ijzersterke ma- aan- en ingevuld. Heel Is buigt Burny 'moeilijke' ippen om tot begrijpelijke en weet, door ze in beeld fcengen. de nieuwsgierig- ■jop te wekken. Of dat het S^k aan de Nederlandse r_ ta zal vergroten, is de k. Zeker is echter dat het ramma bij kinderen vra- e zal oproepen zoals „wat schilderij is dat, mam?", ïelndelijk doel van „Lange en" is dat kinderen met an- Imogen naar kunst gaan kij- j „We willen ze een paar jen laten ontdekken", zegt Burny Bos. „Wat beweegt een kunstenaar bijvoorbeeld om in een bepaalde stijl te schilde ren". Opzet Als Burny over de opzet van de serie vertelt geboren uit de behoefte aan een „leuk pro gramma" lijkt elke afleve ring een fluitje van een cent. Bos: „We selecteren de onder werpen en verzamelen vervol gens veel informatie. De be doeling is om echt alles te we ten te komen over de kunst voorwerpen. Uiteindelijk rolt er dan een definitief script uit de bus". Maar hoe lang Burny zit te zwoegen om onderhoudend, maar vooral voor kinderen be grijpelijk, over te komen, blijft vooralsnog geheim. Hij: „Het is niet zo problematisch als velen denken om kinderen met kunst vertrouwd te maken. Als er één groep is die dicht bij de kunst staat, zijn het wel kinderen. Zij hebben er oog voor. Tenslotte zijn zij degenen die van een paar stoelen eea trein weten te maken. Volgens mij wordt er veel te moeilijk gedaan over iets dat eigenlijk helemaal niet moeilijk is". Arbeids-intensief „Lange Jaap" is een arbeids intensief programma. Het pro- duktie-team, bestaande uit Dan van Golberdinge, Burny Bos, Ymke Kreiken en Ben Sombogaart, is met elke afle vering zes weken bezig. Regis seur Ben Sombogaart: „We gaan eerst op zoek naar de schilderijen en kunstvoorwer pen, die we in de serie vinden passen. We willen echt het al lerbeste, maar brengen boven dien het liefst het origineel in beeld. Dat is echter niet altijd mogelijk, want veel bevindt zich in Amerika. Voor ons moet het echt binnen handbe reik liggen, dus Keulen en Düsseldorf gaan nog net, Pa rijs is al te ver. We reizen veel, waardoor „Lange Jaap" ook een behoorlijk duur program ma is". De reeks gaat (gelukkig) niet ten onder aan het noemen van de namen van beeldende kunstenaars. Bovendien wordt de kijker niet bedolven onder begrippen. Toch is „Lange Jaap" wetenschappelijk onder bouwd. Daar zorgt redacteur Dan van Golberdinge voor. Zijn taak is de invallen van Bos kornuiten te toetsten. Burny: „We hebben een basis kennis en interesse, maar Dan weet of het ook verantwoord is. Toch willen we niet dat het een lesje wordt. De kinderen moeten niet het idee krijgen dat ze straks worden over hoord. Voor wie nieuwsgierig is geworden, staan de musea open". Soms moet het produktie-team [met hoed en sjaal) wordt geconfronteerd met 'kunstwerken', waarbij geen verf is gebruikt. teruggrijpen naar reproduk- ties, dat zit het behoorlijk dwars. Daarom ook reist pro ducer Ymke Kreiken binnen kort, zoals we al eerder meld den, op initiatief van de VPRO naar Amerika om, met wat programmabanden onder haar arm, de Paul Getty Foun dation ervan te overtuigen een behoorlijke som geld over te maken naar Nederland. Burny: „De Paul Getty Foun dation is geïnteresseerd in cul- tureel-informatieve program ma's zonder er rijker van te willen worden. Ons verlangen is een 24-delige serie te ver vaardigen (in het Engels), die in de hele wereld kan worden uitgezonden. De bedoeling is dat zij als geldschieter funge ren. Wij leveren dan van hier uit het concept en de vormge ving. Het zouden vierentwin tig programma's van een kwartier moeten worden. Om dat het dan om een overzichte lijk programma-blokje gaat, zou je wel de namen van kunstenaars kunnen noemen. Het voordeel van de samen werking met de Foundation is, dat je niet hoeft te beknibbe len op het programma-budget. Als je dus een programma maakt over Griekse kunst, kun je naar Griekenland om het daar op te nemen. Hetzelf de zou kunnen gebeuren als je een internationaal samenwer kingsverband zou aangaan met andere omroepen. Ik hoop maar dat ze in Amerika zeg gen; alsjeblieft, hier is de tas met de miljoenen". „Lange Jaap-Live" Voorlopig zijn er vanaf 7 janu ari de „Lange Jaap-Live -uit zendingen, die weer een be hoorlijk spektakel dreigen te worden. Vanaf een lokatie, meestal een grote hal waar een plens water wordt ingegooid en van zand een eilandje wordt vervaardigd, gaat Bur ny Bos in de weer met schrij vers en andere kunstzinnige mensen. „Wie iets te vertellen heeft, moet maar zien dat hij op het eilandje terecht komt", aldus Bos. De elf programma's duren elk een half uur en zul len eens in de twee weken worden uitgezonden. HANS PIËT 15.30 Vrouw zijn: Verpleging, roeping of beroep? Vrou wenprogramma waarin Noor van Haatten ditmaal praat met vier vrouwelijke verpleegkundigen 16.10 Daktari, Amerikaanse tv- serie. Afl.: Koning Claren ce. Clarence de leeuw moet bloed geven aan een tijger en wordt zodoende een heldin 17.00 D'r kan nog meer bij, kin derprogramma NOS 17.30 V*6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buiten land, buitenlandse actuali teiten toegelicht door Aad Kamsteeg JOS 18.15 Moslims en moskeeën TELEAC 18.30 Cursus Personal Compu ter I. Les 9: Werken met gegevens bestanden EO 19.00 Familie Robinson, teken filmserie. Afl.: De zee roept 19.24 Metterdaad: Liefde kent geen kleur, documentaire over de in Venda-land (Zuid-Afrika) door de zen ding gestarte school voor blanke en zwarte kinderen NOS 20.00 Journaal EO 20.28 De race van de Flyer, En gelse documentaire over de voorbereidingen van het zeilschip de Flyer op de 'Whitebreadrace around the World' en over de wed strijd zelf 21.45 Ronduit: Waarom ik niet...? Documentaire over jongerenproblemen en de oplossingen die men daar voor tracht te vinden 22.45 Tijdsein, actualiteitenru briek met o.a. een eigen reportage uit de binnen landen van Suriname, met onder meer vraaggesprek ken met Ronnie Brunswijk en Engelse huurlingen. Voorts wordt aandacht be steed aan het bloedig neerslaan van de Hon gaarse opstand, 30 jaar geleden NOS 23.20 Journaal 23.25 Nieuws voor doven [I] Ondertiteling via Teletekst. (3 Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. KDZwart/wit-uitzending met on dertiteling via Teletekst. El Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. NOS Paspoort voor Turken Nieuws voor doven Paspoort voor Joegosle- ven Sesamstraat Gj Jeugdjournaal Journaal TROS Linda, programma met niet-alledaagse onderwer pen en gasten op visite bij Linda de Mol. Met o.a. aandacht voor een wer vingscampagne voor non nen, extreme hondenras sen en mode. Verder ge sprekken met o.a. Patricia Paay. Pleuni Touw, Julius Vischjager. hoofdredac teur van de Daily Invisible en de hoofdredacteuren van Playboy en Penthouse. Muzikale gasten: Chi Col- trane en Martine Bijl TROS Kieskeurig, consu mentenrubriek gepresen teerd door Mireille Bekooy en Wim Bosboom 1 Jul* Ricky Schröder en Faye Duna- way in 'The Champ'. Ned. 2 om 20.25 uur. 20.25 The Champ, Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Franco Zeffirelli. naar een verhaal van Fances Ma rion. Met o.a. Jon Voight, Faye Dunaway en Jack Warden. Billy Flynn werkt als staljongen op een ren baan. Zijn zoontje T.J. woont bij hem. Het kind verafgoodt zijn vader, die ooit een boks-idool was NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.25 Weerbericht 17.30 Kinderprogramma. Met 'Ploom'. 'Partridge Family' en 'Plastinots' 18.00 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 International Week Magzine 19.10 Almanac 19.15 Weerbericht en World Watch 19.30 Sports Report 1 20.30 Spectrum, Europees nieuws- magazine 21.00 Power without glory (5). tv-se- rie gebaseerd op de roman van Frank Hardy 21.50 Jazz time: Jazz Festival Frankfurt 22.45 Weerbericht en World Watch 22.55-23.55 Sports Report 2 Journasi Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) Plons, kinderserie. Afl.: Plons en de leeuwerik De zeven van Blake (Blake's seven). Engelse science-fic- tionserie met Paul Darrow. Jan Chappell. Michael Keating, Steven Pacey. Glynis Barber e.a. Afl.: Doodsbericht. Nadat de bemanning van de Libera tor op Auron ternauwernood aan Servalan is ontsnapt, zet Avon opnieuw koers naar de aarde. Hij wil de beul van de Federatie, die zijn geliefde heeft gedood, in handen krij gen Maar wraak is niet altijd zoet en het verleden is niet al- at het lijkt Kijk uitl Verkeerstips. Afl.: Rij den in de regen Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Presentatie: Etien- ne Cocquyt. Afl.: Gesmoord rundvlees Uitzending door derden. Pro gramma van de Stichting Syn dicale Omroepvereniging Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Kunst-zaken, kunstagenda Hoger Lager, spelprogramma met speelkaarten en twee kop pels. Presentatie: Walter Ca- Boekenbeursnieuws Panorama, actualiteitenrubriek Hotel, Amerikaanse tv-serie met James Brolin, Connie Sel- leca. Shari Belafonte e.a. Afl.: Een nieuw begin. Josh, het 10- jarig zoontje van Gayla en Ste ve Erlckson. heeft een bloed ziekte. Alleen ruggemergtrans- plantatie kan helpen. De na tuurlijke vader moet donor worden 23.00 Journaal en Coda: 'Réve' uit 'Proses Lyriques' van Debussy door M. Christo- va, zang en Pyta Schrager, r 2 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se- rie met o.a. Rowena Wallace, Pat McDonald en Peter Phelps Muzikaal intermezzo Luister met je ogen, serie les sen over communicatie met gehoorgestoorden. Les 6: Die- ren (herh.) 1 Mededelingen en program ma-overzicht 1 Journaal 1 EEC Tennis vanuit Antwer- fl pen. rechtstreekse reportage 1 met commentaar van Daniel Mortier. |00-00.40 Gezondheid, maan- I delijks magazine over gezond heidsopvoeding en -voorlich- v ling. Afl.: Anticonceptie (herh.) iF 1 Schooltelevisie Vacaturebank Nouba nouba, kinderprogram ma met o.a. 'Mimi Cracra' en 'L'agence Labricole' Carrefours, gevarieerd pro gramma Ce soir, regionaal magazine Quick et Flupke, tekenfilm Glynis Barber speelt vanavond een gastrol in 'Blake's 7'. BRT 1 om 18.10 uur. gazine. Afl.: Begrafenisonder nemingen 20.20 La valise, Franse speelfilm uit 1978 van Georges Lautner. Met o.a. Mireille Dare. Michel Constantin en Jean-Pierre Ma- rielle. Het conflict tussen Israel en de Arabische landen verer gert zich. Een Israëlische agent zoekt zijn toevlucht in de Fran se ambasade in Lybië. Het is te gevaarlijk om zich buiten te laten zien. Men bedenkt een plan om hem per diplomatieke post het land uit te smokkelen 21.55 Le monde du cinéma, filmma gazine 22.45 Laatste nieuws 23.10 Politieke uitzending TV 5 16.05 Champs-Elysèes, cultureel magazine 17.35 Apostrophes, literair program- 18.45 Images en libertè 19.00 Champs-Elysèes, cultureel magazine 20.30 Projection privèe, kunstpro gramma 21.40 Images en liberté 21.55 Aujourd'hui en Franc#, Infor matief magazine 22.00 Ni#uws 22.30-00.00 D L'ètrange monsieur Victor, speelfilm uit 1938 van Jean Grèmillon. De eerbied waardige meneer Victor is een leider van een dievenbende MUSIC BOX 17.00 (S The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 (3 The Amends Redington Show (herh.) 19.00 E The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 E The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 (SThe Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 E The Simon Potter Show (herh.) 23.00 E The shadow (herh.) 00.00 E The Timmy Mallett Show 01.00 EThe Amanda Redington Show 02.00 E The Nino Firetto Show 03.00 E The Martin Buchanan Show 04.00 E The Simon Potter Show, met een overzicht van de Ame rikaanse hitparade 05.00 E The shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 06.00-07.00 E Boogie Box 15.50 Tagesschau 16.00 Das Lieben bring! gross' Freud, vocale werken van Sil- cher door het koor van Karl- Paff-Gaues o.l.v. Karl-Her- mann Mader 16.45 ffiDie Kinder vom MUhlental, dertiendelige kinderserie van Janusz Leski. Afl. 7: Scharik, der Hund und Konrad, der Ha- bicht 17.15 Kein Tag wie jeder andere, kinderprogramma. Afl.: Olie tankers, de dood van 1000 vo gels. reportage van Peter Brandt 17.35 Der Clown lm Hinterhof, kin derprogramma. Afl.: Auf hoher See Nick Knatterton. Afl.: Greifer. Girls und Grandhotels - Finten. Flirts und Fimemacher Detektivbüro Roth, tv-serie. Afl.: Die Piraten Programma-overzicht ETagesschau Ziele: Der amerikanische Traum, documentaire van Ralph Stroehle. Vier verschil lende Amerikanen geloven le der op hun eigen manier in de Amerikaanse droom, dat ie dereen die over genoeg door zettingsvermogen beschikt kan slagen Der 7. Sinn Geschichten aus der Heimat, 3 korte tv-films met een komi sche ondertoon. 1. Die schwar- ze Witwe, met o.a. Anita Kupsch, Ernst H.Hilbich en Pe ter Kern. Twee dierverzorgers van de Keulse Zoo vinden de interesse van een bezoekster in giftige spinnen en schorpi oenen verdacht. 2. Loreley In Kollerum, met o.a. Willy Millo- witch, Klaus Höhne en Rudolf Brand. De sirene Loreley komt een garagehouder te hulp. 3. Eine Nacht im Paradies, met o.a. Sabine Postel. Peter Seum, Gert Haucke en Diether Krebs. Een zwerver mag een nacht in een luxueus hotel doorbrengen als hij wil getui gen in een spionage-zaak Titel, Thesen, Temperament#, culrureel magazine Tagesthemen, actualiteiten Morgen siegt Arszlan in Cag- nes-sur-Mer, tv-film van Eber- hard Schattenberg met o.a. Jürgen Brüne, Albert Heins en Curt Reich. Charly Milbank traint zijn paarden al jaren aan de Cóte d'Azur. Dankzij het milde klimaat kan men hier het hele jaar races houden. Char- ly's paarden gelden al bij voor baat als kampioenen. Dit jaar is eigenlijk maar één concur rent: Arzlan, renpaard van een Duitse kunsthandelaar (herh.) Tagesschau Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bühnenzauber, informatieve serie. Afl. 6: Het theater en de toekomst (herh.) 16.35 Pinnwand 17.00 Heute 17.15 Tele-llhjstrierte. Actuele the ma's. sport en amusement Mireille Dare is te zien in de speelfilm 'La valise' op RTBF 1 om 20.20 uur. 17.45 Der rosarote Panther, teken- 18.20 film S.Y. Arche Noah, dertiendelige tv-serie met Jörg Pleva, Clau dia Demarmels, Volker Kraeft e.a. Afl.: Heisse Ware aus Afri ka. Monika. Arno en Uwe be sluiten een tussenstop in Tan- ger te maken. Daar ontmoten ze een Duitser, die al een jaar door Marokko zwerft. Het ziet er naar uit, dat ze hun vierde man hebben gevonden Programma-overzicht Heute Der groBe Preis, quiz gepre senteerd door Wim Thoelke in samenwerking met Aktion Sor- genkind Die groBe Hilfe, balans van de Aktion Sorgenkind Gesundheitsmagazine Praxis, medisch magazine met drie bijdragen: 1: Aids gaat leder een aan. 2: Zwanger boven de veertig en 3: Vrouwenzelfhulp bij kanker Heute-Journal Planquadrat Europa: Der Tod wird exportiert, reportages over de wapenleveranties van Europa aan de Derde Wereld Wir haben uns doch mal ge- llebt, tv-film van Daniel Chris- toff. Met o.a. Lisa Kreuzer, Joachim Bliese en Leila Siller DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II. Sociale weten schappen. les 6: Wirtschaft und Politik 18.30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 E Invasion vom Mars (Inva ders from Mars), Amerikaanse speelfilm uit 1953 met o.a. Jimmy Hunt, Helena Carter en Arthur Franz. Regie: William Cameron Menzies. De twaalja- rige David McLean ziet 's nachts vanuit zijn slaapkamer een ruimteschip landen. Zijn vader gaat op onderzoek uit. Bij terugkeer lijkt hij veran derd. Enige tijd later merkt Da vid dat ook zijn moeder kil en onverschillig is geworden 21.35 Filmtip 21.45 Wolfgang, Graf Berghe von Trips, fllmportret van Dieter Oeckl over de 25 jaar geleden gestorven Wolfgang, Graf Berghe von Trips 22.15 Zwanzigste Hofer Filmtage 23.00 Nabespreking van 'De naam van de Roos' van Umberlo Eco 23.*) Laatste nieuws 17.15 Sebastian 17.55 John Craven's News round, jeugdjournaal 18.05 EBlue Peter, kinderprogram- 18.35 Masterteam, spelprogramma 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal maga- 20.00 Top of the pops, popprogram- xEas tender# Tomorrow's world, weten schappelijk magazine EThe Kenny Everett Televi sion Show, comedyshow Journaal en weerbericht All the best Dave Allen, hoogtepunten uit tien jaar Dave Allen Shows Question time Engelse indoor-kampioen- schappen bowlen Rhoda, Amerikaanse tv-serie. Afl.: A federal case Weerbericht BBC 2 17.00 Engelse indoor-kampioen schappen bowlen 18.30 Film '86, filmmagazine 19.00 TV 50: Hitch-hiker's guide to the Galaxy 19.30 TV 50: All creatures great and small, tv-serie. Afl.: Calf love (1978) 20.20 TV 50: The Generation Game, komisch spelprogramma (1974) 21.15 TV 50: The firebird, ballet op muziek van Stavinsky 22.00 TV 50: Not the nine o'clock news, kolderiek programma met Rowan Atkinson, Mel Smith, Griff Rhys Jones e.a. (1980) 22.30 TV 50: Blue remembered hills, tv-spel (1979) 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35-01.15 Late night line-up Animals in action Henry's leg Blockbusters, spelprogramma About Anglia, regionaal maga- Crossroads, tv-serie That's my boy, comedyserie Hitch hike, speelfilm Girls on top, comedyserie This week Eastern approaches Cambridge folk festival Man in a suitcase St. Hugh of Lincoln SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I Dream of Jeannie 18.30 Hazel. Afl.: Call me Harve 19.00 Hogan's Heroes. Afl.: Hogan and the Lady Doctor 19.30 Mork and Mindy. Dubbele afl.: Present Tense/Metamorphosis - The TV Show 20.30 A Country Practice. Afl.: Field of Thunder 21.20 Championship Wrestling 22.15 E The Untouchables. Afl.: Eye for an Eye 23.05 Italiaans voetbal 00.05-01.05 E The greet videorece NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven RVU 14.00 Het kind van de re kening TROS 14.30 Sons and daughters, tv-serie 15.35 Rosco leest voor 16.00 De Stop en Stap Show 16.25 Mask 16.45 TROS Pop Formu le NOS 17.30 V*-Journaal TROS 17.46 TROS Sport EUROPA TV 14.25-ca. 17.30 ECC Tennis vanuit Antwerpen, rechtstreekse reportage van de kwartfinales MUSIC BOX DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Auf dem Weg in die Zukunft 12.10 Gesundheitsma gazine Praxis .12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 14.50 Lawinenpatrouille (1) 15.50 Tages schau 16.00 Zirkusgeschichten 16.20 Ein Tag für meina Liebe, speelfilm 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.45 Pro gramma-overzicht 14.50 Heute 14.55 E Das Privatleben Heinrichs VIII, speelfilm 16.30 Freizeit... und was man daraus machen kann 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Shaka Zulu, tv-serie BBC 1 07.30 Nieuwsoverzicht 07.55 Weer bericht 08.00 Breakfast Time 09.40 Watchdog 09.55 Nieuwe 10.05 What happened to baby Paul? 10.45 Advi ce line 11.00 Nieuws voor doven 11.05 Neighbours 11.25 Philip Scho- field 11.30 Play school 11.50 Henry's cat 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Public School 12.35 Open air 13.00 Nieuws 13.25 Star memories 13.55 Nieuws 14.25 Neighbours 14.50 Gran 15.00 The li ver birds 15.30 Knot's landing 16.20 Box Clever 16.45 Tekenfilm 16.55 Whizz 17.10 Superled SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 E Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City Lights: Jackie Collins (2) 14.30 Fashion TV 15.00 H Sky Trax. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Schooltv 13.00 Flicks 13.10 Rainbow 13.30 Pennywise 14.00 Nieuws 14.30 Isn't life won derful? Speelfilm 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Kinderprogramma's RADIO 1 ieder heel uur nieuws (NOS). 18.05 KRO: Man en paard. 18.30 Derde Wereld. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: VPRO's Nachtleven. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00 NCRV: Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS)L 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en LP Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.02 VPRO: De beweging. 20.00 Nieuws 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. 23.00 Het Evenement. RADIO 5 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Personal Computer I. 21.00 Ni Hao, Chinese taal en cultuur. 21.30 Por Favor, les 5. 22.00 Gezondheidsvoorlichting Kan ker (1). 22.30 Statistiek Introduktiecursus. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow. 17.00- 18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. Omroep Rijnland: (Al leen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Ga jij de klas maar in 19.00-20.00 Kunst uur. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke tribune, de PW. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 'Paso a paso'. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Volwassenenvorming. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 Gitaarmuziek. 19.00 Dossier 19.45 Home Made. 20.30 Festival van Vlaanderen - Kort- rijk 1 MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Keric Vandaag 14.05 Van huls uit. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS) 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbilt&how 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 15.03 KRO-Hoorspel: Fokkonijnen. 15.30 TROS: Gerard de Vries draait op verzoek. 17.03 De Nederlandstalige top tien. RADIO 3 ieder heel uur Nieuws (NOS) 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VARA: Vroeg OchtendconcerL 09.00 Het Int. Concertcircuit. 10.30 Suites van Bach en SchOnberg. 11.15 Joan Sutherland 60 jaar. 12.00 Jazz-op-vier-concert- Aad Boe. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.15 De cantates van Bach: Cantate BWV 70. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportlef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Straf In Nederland. 09.50 Leergeld 10.00 AVRO: Meer dan Muziek. 11.00 Hobby-vitaminen. 11.45 Overheidsvoorlichting. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrl|zinnig Vizier. 13.30 De berg. 14.00 De stofzuiger (8). 14.25 De Muzieksleutel II (1). 14.45 Meet Mr. Mooney (4). 15.00 Sonja's Tip Tijd. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 05-31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel 13.33 Tussendoor. 14.03 78 Toeren tijd. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 06.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 1155 Mediatips. 12.00 Antwerpen apart (FM). 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 06.15 OchtendconcerL 09.15 Meyerbeek en andere inapir»- tie. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 1220 Tafelmuziek. 13.10 Aktueei 13.30 Pianomuziek van Igor Marke- vits). 14.10 Namiddag bij BRT 3. 13.40 Faculteitsconcett wijsbegeerte en letteren K U. Leuven. 16.50 Liederen van Hugo Wolf. 17.05 Symfonische muziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 21