Aannemer mag boerderij in gebruik nemen ■Ml Bloemenlust en CAV basis voor jubilerende veiling JOUR NAAL Zoeken naar vliegtuigbom in Leidschendam gaat door Granaat onschadelijf gemaakt Watertoren middelpunt bloemen- en plantenshow LEIDEN OMGEVING DONDERDAG 6 NOVEMBER 1986 PAGINA t LEIDSCHENDAM Het Explosieven Opruimings commando van de Koninklijke Landmacht is deze week verder gegaan met het zoeken naar de vliegtuig bom die 18 maart 1944 door een Engels vliegtuig boven de Broekweg in Leidschendam is afgeworpen. De grond in het gebied ter hoogte van de huisnummers 51 tot en met 59 wordt laag voor laag afgegraven waarbij het opruimingscommando naar sporen van de inslag van de bom zoekt. Bovendien worden peilingen naar metaal verricht waarbij uiteraard ook op aanwezige leidingen wordt gestuit. In ver band met de bodemgesteldheid wordt voorlopig gegraven tot een diepte van drie meter. Het is mogelijk dat de bom zich op een grotere diepte, op het raadhuis spreekt men van tien meter, bevindt maar wat er dan moet gebeuren zal nog onderwerp van gesprek met de betreffende instanties vormen. Aanleiding tot het onderzoek was vernieuwing van de riolering waarbij de op nummer 63 wonende me vrouw Gruil de werkers met de graafmachine waar schuwde voor de aanwezig heid van de bom. Mevrouw Gruil heeft op veertienjarige leeftijd de bom. als blindgan ger naar beneden zien ko men. Tegelijkterijd viel in de Tedingerstraat een bom die vier huizen verwoestte en waarbij een dode en vier ge wonden te betreuren vielen. Aan de achterzijde van de woning Broekweg 67 moet ook nog een blindganger lig gen. Onderzoek naar dit pro jectiel is wegens de beperkte werkruimte zeer moeilijk. Voordat hieraan wordt be gonnen wil het commando eerst de resultaten afwachten van het huidige onderzoek. Als de bom waarnaar nu wordt gezocht moet worden verwijderd zal dit overigens gezien de smalle straat met aan weerzijden woningen nog heel wat problemen ge ven. Bij het weghalen van de bom achter de Voorburgse- weg vorig jaar, werd aan de zijde van de woningen een enkele meters hoge dijk op geworpen en aan de andere kant, in het vrije veld, een aantal grote containers ge plaatst. Bij het verwijderen van de bom aan de Broek weg zal waarschijnlijk de hele Zeeheldenwijk moeten worden geëvacueerd. De be woners is onlangs door bur gemeester W. F. de Vreeze meegedeeld dat de Broekweg voor minstens anderhalve maand voor doorgaand ver keer is afgesloten. Utopia springlevend ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse jongerenvereniging Utopia heeft gister avond het winterseizoen geopend. Be langrijk punt daarbij was een tussen tijdse bestuursverkiezing omdat Fred van der Geest, Frans van Goozen en Willy Bakker hun functie hebben neergelegd. Voor hen zijn twee vervan gers gevonden. Dit zijn Robert Blom en Hellen Roessen. De Utopia-woordvoer der meldde voorts dat de geruchten, dat Utopia door een gebrek aan be stuursleden in zijn voortbestaan wordt bedreigd, op onjuistheden berusten. De jongerenvereniging ziet met het volste vertrouwen de toekomst tegemoet. Morgenavond is er disco in clubgebouw De Westender, zaterdag wordt om ne gen uur een film vertoond, terwijl zon dagmiddag de soos is geopend. Politieke bezwaren sportzaal afgewezen DEN HAAG/HAZERSWOUDE Het college van Gedeputeer de Staten heeft de „politieke" bezwaren van het raadslid S.J. Fransen (Gemeentebelangen 1986) en A.J.M. van Paridon tegen de bouw van een sportzaal aan de Sweelincklaan in Hazerswou- de van de hand gewezen. De twee bezwaarmakers, oorspronke lijk VVD-raadsleden vinden dat de gemeente geen sporthal no dig heeft. GS constateert echter dat Gemeentebelangen 1986, zowel een vereniging als een politieke partij, geen rechstreeks belang heeft bij de beslissing over de bouw van een sportzaal. Een politieke partij die het niet eens is met een democratisch genomen besluit door een gemeenteraad hoeft ook niet te proberen om via de Raad van State zijn gelijk te krijgen, stelt de provincie. Dergelij ke beroepen zijn in het verleden altijd afgewezen. Ook indivi dueel hebben de bezwaarmakers geen poot om op te staan. De heer Fransen woont op 500 meter van de plaats waar de sport zaal wordt gebouwd en de heer Van Paridon woont op vier kilo meter. Zij hoeven er niet tegen aan te kijken, stelt het provinci aal bestuur. Inbraak in Leiderdorp LEIDERDORP Een woning aan de Loevestein in Leider dorp is gisteren het doelwit van inbrekers geweest. Zij kwamen binnen door de achterdeur te forceren en doorzochten het hele huis. Uiteindelijk namen zij sieraden en cheques mee. Van de daders ontbreekt elk spoor. Geld en sieraden gestolen KOUDEKERK AAN DEN RIJN Uit een woning aan De Deel in Koudekerk zijn gis teren geld en sieraden gestolen. De dader kwam het huis bin nen door de achterdeur open te breken. De waarde van de ge stolen goederen is niet bekend. Auto uitgebrand ALPHEN AAN DEN RIJN Een ongeveer vijf jaar oude Citroen is in de nacht van dins dag op woensdag uitgebrand. De auto stond geparkeerd bij een container op het tenniscentrum De Nieuwe Sloot. De politie vermoedt dat vandalen de container in brand hebben gestoken en vervolgens de auto er tegenaan hebben geduwd. ALPHEN AAN D| RIJN De Explosi< Opruimings Dienst heeft gisterochtend handgranaat onschade| gemaakt door hem oj. blazen. De granaat, dafid. rend van voor 1940, eerder deze week gev| d< den bij graafwerkzaaml den aan de Paradijs!^' 0 ;erl ZOETERWOUDE De raadscommissie ruimtelijke or dening van Zoeterwoude heeft zich gisteravond uitgesproken vóór een gewijzigde bestem ming van een drietal boerde rijen of gedeelten daarvan. Het gaat hierbij om boerderij en aan de Noordbuurtseweg, de Weipoortseweg en de Geer- weg. Na uitvoerig beraad heeft de commissie voor de drie aan vragers het licht op groen ge zet om de noodzakelijke proce dures verder te volgen. Het gaat onder meer om de boerderij Noordbuurtseweg 35. De huidige bewoner zal het bedrijf in het kader van de ruilverkaveling binnenkort verplaatsen naar de Laan van Oud Raadwijk, zodat het com plex leeg komt. Het plaatselij ke aannemingsbedrijf TIZO is van plan het pand te verbou wen tot aannemingsbedrijf, terwijl er tevens een bedrijfs woning wordt gebouwd voor een van de vennoten. Het woongedeelte van het pand ligt aan de Noordbuurtseweg. Qua silhouet zal dat pand niet veranderen. Het is de bedoeling het huidige woongedeelte in te richten als kantoor. De huidige kaasop slag. deeluitmakend van het hoofdgebouw, wordt magazijn terwijl een vijftal losstaande gebouwen in de toekomst zul len worden gebruikt als opsla gruimten voor bouwmateria len. bergingen en timmer manswerkplaats. Door het verzoek te honoreren wordt tevens voldaan aan het beleid om kleinschalige bedrijfsvesti gingen mogelijk te maken. Het Zoeterwoudse industrie terrein Grote Polder is vol óf het vergt te grote investerin gen voor kleinere bedrijven. Het bedrijf heeft 24 perso neelsleden in dienst waarvan de meesten in Zoeterwoude wonen. De commissie ruimte lijke ordening kon zich wel vinden in de bestemmingswij ziging, maar stelde wel als na drukkelijke eis dat er maatre gelen genomen moeten wor den tegen geluidsoverlast. Voorts wil de commissie dat het bedrijfsterrein wordt „ge camoufleerd" met groenvoor zieningen. Het tweede verzoek was om de stalruimte behorende bij per ceel Weipoortseweg 7 te ver bouwen tot wooneenheden. De betreffende aanvrager heeft zijn melkveehouderij beëin digd en de gebouwen worden niet meer voor het oorspron kelijke doel gebruikt. De com missie had toch nog wat be denkingen tegen de plannen. Na uitvoerig beraad kwam men tot de slotsom dat de ver bouwing tot wooneenheden wellicht toch nog „van alle kwaden de beste oplossing was". Hiermee werd gedoeld op mogelijke vestiging van be drijven die in het geheel niet gewenst zijn in de landelijke Weipoort. Vrijwel onhoorbaar werd een autosloperij ge noemd. De stalruimte die verbouwd mag worden tot wooneenhe den maakt thans deel uit van het hoofdgebouw van het boerderijcomplex en waarin zich tevens de bedrijfswoning bevindt. Er kunnen, zo hebben B en W al geoordeeld, maxi maal twee woningen in ge maakt worden. Alle overige bestaande bebouwing tussen de Weipoortseweg en de Wei- poortsevliet rondom het hoofdgebouw dient te worden afgebroken. Het laatste verzoek betreft de verbouw van een stal, beho rende bij boerderij Geerweg 3, tot woonruimte. Hoewel de aanvrager binnen niet al te lange tijd zijn bedrijf zal beën- digen, wil hij toch nog enig droogvee en schapen houden. Daarom is het plan de hooiop- slag/schuur, naast het hoofd gebouw, te handhaven. Ook hieree kon de commissie zich gisteravond verenigen, mede omdat aan het exterieur aan de kant van de openbare weg niets verandert. IN VEILING EMM ROELOFARENDSVEEN Het promotievignet van Roelo- farendsveen, de watertoren met een tulp erop, wordt momenteel in het klein nagebouwd door de Veense meubelmakers Niek van der Zwet en Leo van der Meer. Zij doen dat in hun werkplaats in de oude veiling op de grens van het Noord- en Zuideinde in Roelofarendsveen. Als de drie meter hoge, weerbestendige mi niatuur watertoren straks klaar is. zal deze het stralende mid delpunt vormen van een grote bloemen- en plantenshow die van 15 tot en met 21 november wordt gehouden in Veiling EMM aan de Sotaweg in Roelo farendsveen. De show wordt gecombineerd met een feestelijke beurs van de plaatselijke RAAK-winkeliers in het weekeinde van 15 en 16 november aanstaande. „De show- en beursruimte is dit jaar één keer groter dan vorig jaar", laat Dré Akkerboom van EMM weten. „Het aantal inschrijvin gen voor de bloemen- en plan tenshow overschrijdt nu al de honderdvijftig. Vorig jaar lag het accent meer op de show, nu zal het wedstrijdelement wat meer aandacht krijgen". Er zijn aparte prijzen beschikbaar ge steld voor snijbloemen en voor potplanten. Slechts één van die twee eersteprijswinnaars komt in aanmerking voor de wissel beker. De kwekers of hun naaste fami lie moeten de bloemen zelf in de vaas komen zetten. Hulp is aanwezig en EMM stelt de va zen beschikbaar. De deelnemers aan de keuring en show moeten afkomstig zijn uit Alkemade. Ook zij die elders een veiling bezoeken, mogen meedoen. Voorts kunnen alle EMM-leden die niet in Alkemade wonen, hun produkten inzenden. De Veense Veiling zal een groot bloemendecor met een pad er door heen laten aanleggen in het midden van de RAAK- beursruimte. Op een centrale plaats komt de miniatuur wa tertoren te staan. De beurs van de plaatselijke middenstand is op zaterdag 15 november geopend vanaf drie uur 's middags tot tien uur 's avonds. Op zondag 16 november is het evenement toegankelijk van elf tot vijf uur. Voorafgaan de aan de opening van de beurs vinden de promotieactiviteiten van het Promotieteam van Roe lofarendsveen plaats. Onder het motto „Roelofarendsveen, de bloem van de Randstad" wordt om half twee de versiering van de watertoren op de Noordhoek door burgemeester A.H. Meer brug onthuld. De opening van de beurs zal vervolgens op spectaculaire wij ze plaatsvinden door Sint Nico- laas. Hoewel de Sint op 22 no vember pas officieel arriveert in Nederland, is het de Winke liersvereniging RAAK gelukt om de Sint toch even de ope ning van de beurs te laten ver richten. Daarna wordt hij per helikopter teruggebracht naar zijn schip. Vlak voor de opening tussen kwart over twee en half drie zullen er zwarte piet-para chutisten landen bij de veiling Niek van der Zwet en Leo van der Muziekvereniging Liefde voor Harmonie zorgt dan voor de muzikale omlijsting. Aan de beurs zullen niet alleen RAAK- winkeliers deelnemen, maar ook diverse andere onderne mers. Zij presenteren voorna melijk Sint Nicolaasartikelen. De plaatselijke horeca verzorgt een terras en een podium. Op zaterdagavond verzorgen de Le ads Brothers (live imitators van de Everly Brothers) een optre den. Ook Blaaskapel Die Blu- menlander Musikanten verzorgt een optreden. Zondagmiddag zijn de Leads Brothers weer present, nu met afwisselend op tredens van de plaatselijke blaaskapel De Aarebeiepluk- kers. Muziekvereniging Liefde voor Harmonie verzorgt op zon dagochtend van half twaalf tot één uur een koffieconcert. Iede re bezoeker ontvangt bij bin nenkomst een lot. Tijdens de beurs zal er ieder uur een prijs worden verloot. Deze wordt be schikbaar gesteld door de RAAK-winkeliers. Het eerste veilinggebouw van Bloemenlust. AALSMEER De coöpe ratieve Vereniging Vere nigde Bloemenveilingen Aalsmeer (VBA) in Aals meer viert, een heel jaar lang, haar 75-jarig be staan. Ook de VBA-stand op de gisteren geopende Natipnale Bloemenvak- tentoonstelling in Aals meer staat in het teken van deze jubileumviering. In Aalsmeer wordt her dacht dat 75 jaar geleden onafhankelijk van elkaar twee coöperatieve bloe menveilingen Bloemen lust en de Centrale Aals- meerse Veiling (CAV) werden opgericht. Deze twee veilingen zouden later fuseren tot de huidige Bloemenveiling Aalsmeer (VBA), de grootste ter wereld met een recordomzet van an derhalf miljard gulden dit jaar. De belangrijkste voedingsbo dem voor het ontstaan van veilingen in Nederland aan het begin van deze eeuw wa ren de misstanden in de bloe men- en plantenhandel des tijds. Lang niet alle kwekers gingen namelijk zelf de boe. op om hun eigen produkten tt slijten. Veel zogenoemde „thuiskwekers" werden be zocht door handelaren, die ter plekke prijsafspraken maak ten. Hierdoor waren de kwe kers min of meer overgeleverd aan de willekeur van de han delaren. Een coöperatieve veiling ging kwekers daarom de mogelijk heid bieden om hun gezamen lijke produkten voor te schote len aan de op de veilingban- ken geconcentreerde^ koper- sschare. „Individuele zwakte werd hierdoor collectieve kracht" dacht men. De beide oude veilingen begonnen in 1911 met veilen in een café, de een in Aalsmeer-oost, de ander in het centrum van die plaats. Importbelemmerende maatregelen beperken'1 99 AALSMEER „Importbelemmerende maatre gelen voor de bloemenhandel moeten gezien het steeds internationaler wordende karakter daar van zoveel mogelijk vermeden worden. Hierbij denk ik niet alleen aan invoerquota en -tarie ven, maar ook aan fytosanitaire maatregelen, die soms hetzelfde effect krijgen als rechtstreeks protectionisme". Dit zei de staatssecretaris van buitenlandse handel, mevrouw dr. Y.M.C.T. van Rooy gistermiddag bij de opening van de 24e Nationale Bloemen Vaktentoonstelling in de bloemenveiling Aalsmeer. Het was de eerste officiële handeling die me vrouw Van Rooy als staatssecretaris van econo mische zaken verrichtte. „Het overkomt niet ie dere kersverse staatssecretaris van buitenlandse handel om als eerste officiële handeling de grootste bloemisterijtentoonstelling ter wereld te mogen openen", aldus mevrouw Van Rooy, die daaraan toevoegde dat de Nederlandse bloemis terijsector haar na aan het hart ligt. „Niet alleen om de waardevolle bijdrage aan onze betalings balans, maar ook om de goodwill die de sector zich heeft weten te verwerven en aan Neder land het imago van bloemenland heeft gege ven". Als voorbeeld dat het niet louter „rozengeur" is die de bloemisterijsector omgeeft, noemde me vrouw Van Rooy de extra importheffing die de Verenigde Staten onlangs hebben gelegd op Ne derlandse bloemisterijprodukten. „Ik vertrouj er echter op dat deze spoedig weer ingetrokkq wordt". Zij benadrukte het belang van de bloj misterijsector voor Nederland door aan te geve)! dat er dit jaar voor ongeveer vier miljard guldi aan bloemisterijprodukten hun weg vinden nai de consument in het buitenland. Verder zijn via de tien veilingen die ons land kent, mef dan 7.500 verschillende sierteeltprodukten i krijgbaar die elk jaar nog met vijfhonderd nieJ we produkten wordt uitgebreid. „Recente technologische ontwikkelingen draga er toe bij dat Nederland haar vooraanstaand) plaats als producent en distributeur ook in verre toekomst zal weten te behouden", aldijil de staatssecretaris. Zij doelde hierbij vooral i geavanceerde weefselkweektechnieken en tel en videóveilen van produkten. Van Rooy pleil verder voor internationale gemeenschappelij activiteiten ten aanzien van marktvergrotii De activiteiten van het pas opgerichte Bloemi Marketing Organisatie Holland en de promotij acties van het Bloemenbureau Holland tenslotl blijven volgens haar onontbeerlijk. „HierdoL zal ook in de toekomst de hechte samenwerkif tussen veilingen en handel een optimaal rem ment laten zien". DU »T '7 t 4 I Bloemen vormden naast wat groente en fruit de hoofdmoot van de verhandelde produk ten. In 1917 zouden er op de CAV potplanten bijkomen. De twee veilingen kregen bei de in het eerste jaar van hun bestaan de beschikking over een eigen veilinggebouw. Bloemenlust kreeg een drie duizend gulden kostend pand op de hoek van de Pontweg en de Oosteinderweg en de CAV richtte een twintigduizend gul den kostend veilinggebouw op aan de Marktstraat midden in Aalsmeer. In 1928 verhuisde de CAV naar de Van Cleefka- de. De omzet in het startjaar bedroeg respectievelijk 110.000 gulden en 80.000 gulden. De eén-miljoen-omzetgrens zou respectievelijk in 1924 en 1928 worden gepasseerd. De 100- miljoen grens werd door beide veilingverenigingen behaald in het jaar 1971. In de zestiger jaren, waarin de export van bloemen en plan ten een grote vlucht nam, kwamen Bloemenlust en de CAV in een steeds krapper jasje te zitten. Een nieuw snij bloemengebouw op een andere plaats leek de enige oplossing voor de problemen. Fusiebe sprekingen kwamen echter Kas op gang na veel onenig- eid over wie van welke vei ling lid moest zijn. De uitein delijk in de jaren 1968-1972 tot VBA gefuseerde veilingen ble ken al spoedig opnieuw te klein behuisd in een nieuw bijna negentigduizend vier kante meter groot complex. Momenteel heeft de VBA. bij na een half miljoen vierkante meter verwerkingsruimte aan de Legmeerdijk. De jaaromzet- grens van 1 miljard gujcies werd in 1982 overschreme Dit jaar komt de VBA. uLi: circa anderhalf miljard guP omzet. In de afgelopen jaren heefjUSb veilingbestuur naast de 421 d: taren die men reeds hadjger gebouwd nog tachtig hekfö^, belendende landerijen h kocht voor een totaalbeL®£ van 23 miljoen gulden. Hif"e: zijn nieuwbouwplannen af de tachtiger'en negentig4soc ren al gedeeltelijk geil seerd. De eerste van drie fi j. honderdvijftigduizend j. kante meter van deze fa? w een nieuw expeditiecent)—- dat vooral is gericht op d^, port naar verre mark een nieuwe potplantentri^ Hiermee is een investf van in totaal 260 miljoen! den gemoeid. |Q( iteiwV triic en Marco Bakker Marco Bakker, de Seaside Singers uit Noordwijk en pia nist Nic Christiaanse verzor gen zaterdag een Weense avond in het Lido-theater aan de Prins Bernardstraat in Noordwijk. Dirigent is Arie de Ru. Op het programma van deze door SKAN georga niseerde voorstelling staan onder meer „Ein Walzert- raiim", „Dunkelrote Rosen" en „An der Schonen Blaue Donau". Toegangskaarten zijn in de voorverkoop verkrijg baar bij de VVV's van Noord wijk, Lisse en Katwijk en kosten twaalf gulden per stuk. Leden SKAN en CJPers moeten negen gulden betalen. De Weense avond begint om half negen. Zwemmen Het Bollen bad in Noordwijk verzorgt diverse zwemcursus- sen. Leszwemmen voor vol wassenen wordt op maandag en woensdagavond van acht tot negen uur gegeven door gediplomeerde instructeurs. Vrouwen die ongemengd les willen krijgen, kunnen op dinsdag- en donderdagoch tend terecht tussen half tien en tien. Er zijn nog enkele plaatsen vrij op de cursus the rapeutisch zwemmen voor mensen met gewrichts-, rug- en spieraandoeningen. De cursus worden gegeven op dinsdag- en vrijdagochtend van 9 tot tien uur en op woensdag van half negen tot half tien 's ochtends en 's avonds van half negen tot ne gen uur. Bazar In het Trefpunt aan de He renweg in Warmond wordt vrijdag en zaterdag een bazar gehouden. De opbrengst is voor het kerkewerk van de Hervormde Kerk. Er zijn on der meer boeken, platen, handwerken en curiosa te koop, het Rad van Avontuur draait en er worden teken films vertoond. Zaterdaga vond is er het kaas- en wijn feest met bingo en verloting. Op vrijdag kan men van 19.00 tot 22.00 uur terecht, op zater dag van 11.00 tot 17.00 uur en vanaf 20.00 uur. se St. Agathakerk van dit sei zoen is zaterdag. Van 14.00 tot 18.00 uur is iedere orgellief hebber welkom, die voor 7,50 per kwartier zijn kunde op het orgel kan beproeven. De opbrengst is voor het res tauratiefonds van het orgel. Mini-playbackshow Tien Sassenheimse tieners Ruilbeurs zijn zaterdag om 19.00 uur te zien in de mini-playbackshow van de KRO. Zij voeren „de Afwas" op uit „Kinderen voor kinderen". De televisieopna men hiervoor werden op 22 augustus gemaakt in de bloe menveiling te Aalsmeer. Adema-orgel De laatste open speeldag^ op het Adema-orgel in de Lisse- In de kantine van Sporthal aan de Alkemadelaan in Sas- senheim wordt zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur een ruil beurs voor postzegels, munten en postwaardestukken gehou den. Tevens is er een loterij. Op dinsdag 11 november is er 's avonds vanaf zeven uur de maandelijkse ruil- en veiling avond. De veiling omvat circa 90 kavels. Kindertheater Studio Peer brengt zaterdag de kindertheatervoorstelling „Weg van Waan" in Muzen - hof Leiderdorp. Het stuk is geschikt voor kinderen van zes jaar en ouder. Hoofdper soon is de tovenaar Prospero, die opgesloten zit in zijn eigen hoofd. Van daaruit bestrijdt hij zijn vijanden, maar hij wordt er ook door gekweld. Zijn dochtertje Miranda ver lost hem. Aanvang 15.00 uur, entree J3,50. Prins Carnaval Bokkendorp Voorhout kiest zaterdag zijn Prins Car naval. Op deze avond zal te vens voor het eerst de nieuwe Voorhoutse boerenblaaskapel De Kanjers voor het voetlicht verschijnen. De Prinsverkie zing vindt plaats in het Paro chiehuis. Gaapstokken Car na vals vereniging De Gaapstokken presenteert zich zaterdag in nieuwe kostuums. Dat gebeurt op een feestavond in 't Trefpunt in Lisse. Op za terdag 15 november volgt het Herfstbal in De Beurs aan de Haven. Dan wordt bekendge maakt wie de nieuwe prins carnaval is. Het „avondje uit in Lisse" vindt op 30 januari plaats. In de Hobahohallen zullen in ieder geval Lee To wers, Bennie Neijman en het jazzballet Jazz Jenny optre den. Op zondag 1 februari geeft The Dutch Swing Colle ge Band een concert in de Ho bahohallen. ~3V Jassen In het Zoeterwoudse buil huis De Weipoort wordt m genavond volop gekaart. I liefhebbers van klaver- kruisjassen zijn om acht Pe 1 van harte welkom. öer JW Speelgoedbeurs uwe De Zoeterwoudse peu?^( speelzaal De FloddeP^' houdt zaterdag van tien°01 drie uur een speelgoed in Ons Huis aan het Kos Vi spad. De bedoeling is dalissc opbrengst eerlijk wordt leer deeld, dat wil zeggen: de Mag voor de eigenaar van j ui speelgoed en de andere /(liet voor de peuterspeeli be Speelgoed kan dagelijks fcelfi sen negen en twaalf uur ó(kpe speelzaal worden ingelevè (j0i

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16