zonder pans Feyenoord heeft meer nodig dan Roth alleen Cruijff spreekt van wijze les imman lanhang pleur QeidóaQowuvnt DONDERDAG 6 NOVEMBER 1986 PAGINA 13 uccesvolle ntree Wilander KTKHOLM In Stockholm maakte Mats Wilan- na een pauze van twee en een halve maand zijn ree op het toernooi-circuit. Werelds nummer won met 6-4, 7-6 van de Amerikaan Mike De- ier. ..Het zal nog wel enige tijd duren, voordat ik ipvorm ben", oordeelde Wilander over zijn her ben. ..Vandaag had ik al moeite mij tien minu- achter elkaar te concentreren". De 22-jarige ed maakte bekend, dat hij niet zal deelnemen de Australische kampioenschappen, waarmee Grand-Slam-seizoen 1987 begint. Wilander wil r3 januari aanstaande in het huwelijk treden met éuidafrikaanse Sonya Mulholland. Negen dagen i#r begint het toernooi in Melbourne. Wilander dt dat te kort om te bekomen van de feestelijkhe- Handballers starten met winst HAARLEM De openingsdag van de Haarlemse handbalweek is door bondscoach Van Linder gebruikt voor een extra training. Door de late afmel ding van Egypte moest Jong Oranje als zesde deelnemer opdraven. De selectie van Van Linder kreeg een zodanige vrijheid van handelen, dat jeugdtrai ner Van Noesel in de rust bij zijn vol gelingen moest aandringen op een wat steviger optreden. De A-selectie won het eenzijdige treffen met 28-16. Henk Groener en Robin van Olphen waren met elk zes punten topscorers. Frank Coenders was bij Jong Oranje goed voor vijf doelpunten. Enige van de overige tegenstanders tij dens deze week zijn wel van niveau: Noorwegen, de Verenigde Staten en de favoriet voor de eindzege van het toer nooi. IJsland. De IJslanders presen teerden tijdens hun openingswedstrijd tegen Israël een nieuwe troef, Arni Fridleifsson. Ongetwijfeld zal dit nieu we talent zijn landgenoten Arason, Olafsson en Gudmundsson spoedig naar de Westduitse Bundesliga volgen, waar met handbal goed geld valt te verdienen. Opnieuw is het Nederlandse dames team er niet in geslaagd van Noorwe gen te winnen. In het kader van de strijd om de Polar-cup won de veel sterkere Noorse ploeg in Drammen met 23-14. Bij rust was het al 15-6. Vooral de Noorse Cathrine Svendsen scoorde er lustig op los: liefst elf keer wist ze het net te vinden. Bij de Neder landse dames waren Hanneke van Eyl, Carla Kleintjes en Mieke Leenen met drie treffers topscorer. Minister eist scherpere regels military DEN HAAG Minister Braks van landbouw en visserij heeft de Neder landse Hippische Sportbond maatrege len in overweging gegeven, die moeten leiden tot minder ongevallen tijdens mi litary's. De Dierenbescherming drong zelfs bij de minister aan op een totaal verbod na ongevallen bij twee eerdere military's dit jaar naar aanleiding waar van enkele paarden dienden te worden afgemaakt. Indien dat tot wijzigingen in de reglementen zou leiden moet de NHS daarop bij de internationale organisatie aandringen, aldus Braks. Hij schreef dit in een brief aan de NHS en de Dieren bescherming. Volgend voorjaar wil hij in een gesprek met beide organisaties over de getroffen maatregelen praten. Bokser Tangstad raakt titel kwijt DEN HAAG De Europese Boks Unie heeft de Noor Tangstad diens Europese titel in het zwaargewicht ontnomen. Hij had op 17 oktober die titel moeten verdedigen tegen zijn uit dager André van den Oetelaar, maar bokste toen niet vanwege een start verbod. Dit was hem na een gevecht om de wereldtitel tegen Spinks door de wereldbond opgelegd. Vanwege een knock out tegen Spinks moest hij verplicht een rustperiode van 60 da gen opnemen en juist in die periode had hij reglementair een gevecht om de Europese titel dienen te boksen. De EBU bepaalt binnenkort tegen wie Van den Oetelaar om de titel mag boksen Yzeren Hein geen ongeluksnummer in W5 DEN HAAG Ladbroke Totalisa- tor heeft een administratief foutje gemaakt. Yzeren Hein komt komen de zondag op Hilversum in de vijfde koers van het W5 niet in de baan onder nummer 13, maar als nummer 8. Het een en ander heeft niets te maken met het ongeluksgetal. Lad broke heeft echter gratis bonnen verspreid, waarbij men maar tot twaalf paarden kan spelen. Daarom heeft Yzeren Hein een nieuw num mer gekregen. Zabina Diepnow. aanvankelijk toebedeeld met start- nummer 8, komt overigens niet in actie. 1 &ENE Ajax heeft 5| tegen de wetten van y internationale beker- bal gezondigd. De 4-0 Amsterdam bleek gis- |n in Athene ruim vol- fnde om de hoofdstede- ploeg langs het -ikke Olympiakos Pi- tis in de kwartfinale l het Europa-Cuptoer- voor bekerwinnaars >rengen. Het gelijkspel tegen de grillige eken betekende wel inbreuk op de door inisch directeur Johan ijff gedicteerde regels concentratie en resul- waarmee stapje voor i>je het hoogste interna- inale podium weer ge- ald moet worden. Een rihaal van Wouters im- zorgde in de laatste inde van het vaak irige duel voor de ge- f'"lde maar altijd nog /e smart. 51 klx, in drie Europ.a-Cupduels it| zonder tegendoelpunt en ejtverlies, ging tegen het in tern verdeelde Olympiakos volstrekt onnodig met slechts de halve oogst naar huis. De 1- 0 voor de Grieken in het door 17.000 toeschouwers bijge woonde foutenfestival had bij een normale wedstrijdvorm van de Amsterdammers ver vangen kunnen worden door 0-2 of 0-3 op het kolossale elec- tronische scorebord in het Olympisch stadion. Bij Ajax wisten slechts doelman Menzo en de centrumverdedigers Rijkaard en Spelbos de aan dacht op te brengen, die leidde tot een uitblinkersrol en greep op de wedstrijd. Voorin was daar weinig tot niets van te bespeuren, waarbij Van 't Schip en Van Basten zich re gelmatig belachelijk maakten door kinderlijk gemakkelijke scoringssituaties om zeep te In het middenrif, dat in verge lijking met het duel in Am sterdam drie nieuwe opponen ten (Michos, Barrios en Xan- thopoulos) tegenovep zich vond, gingen zelfs gedegen krachten als Wouters en Müh- ren gebukt onder de proble men van een te slappe wed strijdinstelling. Cijfermatig maakte het allemaal weinig uit, want Ajax was veilig na een met vier treffers omlijste Marco van Basten kon geen indruk maken en moest in de tweede helft het veld ruimen voor Peter Boeve. ATHENE Ajax gingen na afloop snel de bus in. Slechts technisch directeur Johan Cruijff wilde ingaan op de zwak ke vertoning van zijn ploeg. De spelers hadden geen behoef te aan commentaar. De falende Van Basten maakte ook bij de ondervraging nog een misser door simpel de radiomicro foon voorbij te lopen. „Ik moet weg. Naar de bus", aldus de narrige topscorer. Cruijff deed zijn werk, hij had de analyse klaar, „er is heel slecht gespeeld deze wedstrijd. Wij hebben wel overtuigend de volgende ronde gehaald. Dat staat vast. Ook hebben we een les geleerd. We moeten als Ajax van onze eigen kracht uitgaan. Met die aanvallende wijze had den we hier zelfs grote cijfers kunnen halen. We hebben onszelf uit het eigen spel gehaald door een andere denkwij ze. We speelden tegen onze natuur. Het tempo was te laag, veel ballen werden verspeeld. Normaal spelen we nooit een bal terug. Nu gebeurde dat wel twintig keer. We weten nu, dat we zo nooit meer moeten spelen in de Europa Cup". Volgens Cruijff was er geen sprake van onderschatting door zijn ploeg. Hij deelde complimenten uit aan Spelbos, Rijk aard, Witschge en Winter. „Met hard werken kun je nog ver komen. Dat heb je aan Winter gezien. Hij kwam in de plaats van Bosman, die geen gebruik maakte van zijn ruimte. Van Basten was duidelijk onvoldoende. Daarom heb ik hem ge wisseld. Een feit is dat we in deze wedstrijd nog onverwacht een punt hadden gehaald. Ik had niet meer op een doelpunt gerekend. Ajax is nog steeds ongeslagen in het Europa-Cup voetbal. Winnen en overleven, dat zijn de zaken die tellen in deze internationale tak. Maar een feit is dat dit onze min ste beurt was in het Europa-Cupvoetbal van dit seizoen". voortreffelijke stormloop in de Watergraafsmeer. Zeker toen met 0-0 de rust werd gehaald. Een show van de Amsterdam mers plus een voor het UEFA- puntenklassement nuttige zege waren met iets meer dan mini male inspanning haalbaar ge- Afronding In de eerste helft had Ajax de zaak al kunnen afmaken, maar de juiste afronding on brak telkens. Zelfs de anders zo trefzekere Bosman maakte zich daar schuldig aan en werd nog in die eerste 45 mi nuten vervangen door de bete re stoorzender Winter. De bes te kansen waren in die periode voor Van Basten, die een keer tot een harde uithaal kwam en de andere malen telkens een draai- of kapbeweging te veel maakte. Witschge, zondag al matchwinnaar tegen Feye- noord, was de ijverigste en ge vaarlijkste aanvaller, maar tikte na aangeven van Bosman naast, toen hij vrij voor de Griekse doelman Skounas ver scheen. Olympiakos raakte slechts een keer in de buurt van het door Menzo beheerste doelgebied. De Uruguaan Bar rios, als een gek op en neer rennend, haalde halverwege- het eerste bedrijf onverwacht met links uit, maar Menzo Na rust bleek Olympiakos zich te onthouden van elk initia tief. De door de tartanbaan ge vormde enorme uitloop van het veld en de lege eerste ring van het stadion hielpen ook mee het tempo uit het duel te halen. Vele tientallen secon den gingen met het ophalen van ballen verloren. Tot tevre denheid van Ajax, dat tot de 59e minuut aankoerste op een risicoloze 0-0. In die gemakzuchtige sfeer maakte Wouters een van de hem haast onbekende verdedi- gingsfouten. De versnellende Anastopoulos werd door Spel bos nog van de bal gegleden, maar invaller Kapouranis schoot aan de linkerkant, van zo'n vijftien meter, raak: 1-0. In plaats van een enorme Griekse „storm" bleef er ech ter een licht „aanvalsbriesje" waaien in het door regenslier ten omfloerste veld. Binnen een kwartier volgde een serie van zes Ajax-kansen op rij. Witschge bij een onderschep ping en Van Basten' na twee lepe diepteballetjes hadden vrij voor Skounas blijkbaar elk zelfvertrouwen verloren. Mühren volleyde de bal over en Alexiou liep, na weer een blunder van Van Basten in de buurt van het Olympiakos- doel, de bal in opperste paniek bijna over zijn eigen lijn. Van 't Schip gaf door treuzelen een man-meer-situatie weg en had net zo goed het lijdend voor werp kunnen zijn van Cruijffs wissel woede. De coach van Ajax ruilde in de slotfase Van Basten voor Boeve, een daad die net zo op zijn plaats was als bij de com petitiebeurt in Veendam, toen de Europese topscorer ook zijn weinig opmerkelijke wedstrij dinstelling toonde. Ajax mod derde voort en liet Olympia kos hopen op een heel ander resultaat dan de vooraf ver wachte knock-out. In de slotseconden leek Van 't Schip zijn vrijheid aan de rechterkant voor de zoveelste keer te verspelen door enkele onnodige pirouettes. Uiteinde lijk schoof hij de bal naar de niet eens gunstig geposteerde Wouters, die met zijn droge schop de verste hoek zocht: 1- 1. Dat resultaat mocht Ajax onmiddellijk in de zak steken, want de zeer aarzelend leiden de Roemeense scheidsrechter Igna liet niet eens meer af trappen. Olympiakos (Gri- Ajax (Ned) 1-1 (0- 0): 59. Kapouranis 1-0, 90. Wouters 1- 1. Scheidsrechter: Igna (Roe). Toe schouwers: 24.000. Olympiakos: Skounas; PapachristOu. Toias, Alexiou en Apostolakis, Xan- thopoulos. Michos (Kapouranis) en Barrios; Koslokos, Anastopoulos en Zelilidis (Vaitsis). Ajax: Menzo; Blind, Spelbos. Rijkaard en Silooy; Wouters, Bosman (Winter) en Mühren; Van 't Schip. Van Basten (Boeve) en Witschge 4.BURG Niet spelen en m aan kop blijven. Dat ge- '4 is Beljavski in Tilburg be uren geweest. Ljubomir >jevic had de 32-jarige ische grootmeester voorbij men gaan door twee hang- :ijen te winnen. Maar die was voor de over-actieve (oslaaf teveel. Hübner gaf partij uit de dertiende ron- veliswaar gewonnen, maar Hes werkte in het geheel I mee. I Timman stelde de aan- 4g lichtelijk teleur. Hij had Karpov een gunstige af koken stand, maar waar- lijnlijk was de afgegeven zet ft de beste. Toen de Neder- ier poogde te forceren, im hij zelfs nog een pion :er. Karpov deed enige ite pogingen dit plus te ver- 'eren maar de druiven hin- te hoog. Wel won Tim- met zwart, de hangpartij in Kortsjnoj. overwinning van Miles op bojevic, een afgebroken tij uit de twaalfde ronde het toernooi te Tilburg, Jm als volgt tot stand: ken stelling Miles: - Khl, Tal. Tf3. Ld6, b2. f6. g2. h3. 'jevic - Ka8, Db7. Td8, Th8. a6, c6. f7, h5. Er volgde: 42 -3. 43. b2-b4 Tg8-g5; 44. Tf3-d3 45 Ld6-g3 Tg5-d5; 46. Td3xd5 »d5; 47 Ddl-a4 c5xb4; 48. Da4xa6' lb7. 49 Da6-fl Td8-d7: 50. Lg3-f2 K6. 51. Lf2-gl Td7-b7. 52. Dfl-f2 •dT. 53. Df2-f3 Ka8-b8; 54 Df3- [Kb8-a8. 55. Df4-e4 Ka8-b8; 56. ka7+ Tb7xa7. 57. De4-b4+ Kb8- [8 Db4-f8+ Ka8-b7; 59. Talxa7+ pa7; 60. Df8-e7; zwart geeft het ^ichtheffen Anatoli farenko, die was geschorst [r onbepaalde tijd wegens in bezit hebben van verbo- stimulerende middelen, Imt volgende week deel aan Lwereldtitelstrijd in Sofia, bond in de Sovjet-Unie !ft de schorsing opgeheven. ROTTERDAM De in de voetballerij in zwang geraakte kreet „een maatje te groot" was gisteren op Feyenoord niet eens van toepassing. Om in dezelfde termen te blijven: Borussia had zelfs met acht man en een libero met een - houten been de tweede con frontatie met de Rotterdam mers goed kunnen doorstaan. De formatie uit Mönchenglad- bach kon ook in de herfstige regenbuien in de Kuip goed uit de voeten waar Feyenoord meer overeenkomst met val lende bladeren vertoonde. Het werd 0-2, maar „voor hetzelf de geld" hadden de Borussen ook op vreemde bodem met een forse score uitgehaald. De Westduitsers stelden zich te vreden met een geringe marge en showden zelfs bij tijd en wijle etalage-voetbal, waar door Feyenoord eigenlijk nog meer werd vernederd dan de totaalscore van 7-1 deed ver moeden. Rinus Israel gewaagde na af loop van een topploeg, waarte gen zijn team was stuk gelo pen. „Zoals die ploeg beweegt, combineert, dat is Europese klasse". De toekomst moet be wijzen of deze kwalifikatie niet meer is dan een doekje voor het bloeden. Feit is dat Borussia Mónchengladbach, vorig jaar pas gestuit in de hal ve finales van het UEFA Cup toernooi door een ontketend Real Madrid, over een gezel schap spelers beschikt waar de Rotterdammers een puntje aan kunnen zuigen. Onder leiding van de evenals veertien dagen geleden uitblinkende Uwe Rahn, die letterlijk als een met de armen zwaaiende dirigent zijn ploeggenoten aanwijzin gen geeft, toonden de West duitsers opnieuw een uiterst homogeen team te zijn. Maar Rahn deed meer. De wat fleg matiek ogende middenvelder van origine bleek ook de sterkste Westduitse aanvaller, die de genezen Criens waar schijnlijk voorlopig buiten de ploeg zal houden, en scoorde beide treffers. Maar was daar naast zo dominerend aanwezig dat een tactische miskleun van Israel er extra door werd geac centueerd. Erg zwak De trainer van Feyenoord, die niet kon beschikken over zijn libero Van Herpen, had de ij verige Hoekstra aan Rahn ge koppeld. Maar Hoekstra, tech nisch toch al beperkt, is uitge rekend in één ding wel erg zwak: verdedigen. Maar dit al gemeen bekende feit had Is rael er niet van weerhouden hem aan de meest talentvolle speler van de opponent te kop pelen. En dat was vragen om moeilijkheden. Die zich dan ook in ruime mate aandien den. Vanaf de eerste scher mutseling ging Hoekstra in de fout tegen de getructe Rahn, maar het nogal behoudend spelende Borussia verzuimde van diens perfecte voorzetten gebruik te maken. Hetgeen overigens ook een verdienste was van voorstopper Troost, die Thiele in zijn zak had. „Ik had gehoopt met Hoekstra op Rahn dat hij heen en weer zou kunnen pendelen tussen achter- en voorhoede. We moesten tenslotte toch probe ren beperkte risico's te ne men". Net als afgelopen zon dag tegen Ajax met Monkou als rechtsachter moest Israel zijn tactiek bijstellen. En op nieuw wachtte de verantwoor delijke man van Feyenoord daarmee eigenlijk te lang. Pas na een half uur mocht Wijn stekers Rahn opzoeken, die prompt minder gevaarlijk werd, zich zelfs gaandeweg zeer ver liet terugzakken maar in de laatste minuut wel de tweede treffer van Borussia op zijn naam bracht. De ironie van de tactische om zetting. waarbij de na de rust venyangen Hoekstra op Lie- André Hoek stra veroor zaakt de straf schop waaruit Borussia de score zal ope nen. Ewald Lienen laat zich theatraal vallen in het strafschopge bied. nen moest gaan letten, was wel dat die verandering de in leiding vormde tot de tweede nederlaag van Feyenoord te gen Borussia. De geslepen Lie nen viel zeven minuten voor de pauze dermate handig over een door Hoekstra uitgestoken been, dat scheidsrechter Fre- deriksson tot ontluistering van de Rotterdammers naar de stip wees. Rahn trad op als scherp rechter. Die elfmetertrap bete kende de genadeklap voor Feyenoord, dat alle goede be doelingen en energie liet weg vloeien. als een ballon die leegliep. Slaagden de Rotter dammers er voor de pauze nog in de nodige agressie en inzet in hun spel te brengen, na de hervatting bleken ze tot niets meer in staat. Geen kansen Jupp Heynckes, de trainer van Borussia, had daarvoor wel be grip. „Bij die stand kon Feye noord het niet meer opbren gen te knokken. De ploeg had het opgegeven, zag toch geen kansen meer". Zijn collega Is rael beaamde dat. „Zoals we voor de rust speelden zouden we elke gemiddelde Neder landse eredivisieploeg op een achterstand van 3-0, 4-0 heb ben gezet. Maar Borussia is wel wat anders". Waarop de Amsterdammer, die zich zo langzamerhand ook weinig gelukkig meer moet voelen met zijn overstap van het modale FC Den Bosch naar het nauwelijks over meèr mogelijkheden beschikkende Feyenoord, toegaf vantevoren ook al nauwelijks kansen te hebben gezien. „We wilden het publiek nog wat proberen te bieden", herhaalde Israel wat hij vooraf al had gezegd. „Maar hoewel er genoeg is ge werkt doen er toch te weinig spelers echt mee om iets te kunnen uitrichten. Er is op dit moment geen evenwicht in de ploeg. Als die Roth straks komt kan er misschien wat worden geschoven en ontstaat die balans er miscchien wat beter". Het is te hopen dat de Vrien den van Feyenoord het niet laten bij Roth alleen. Want met één verdediger er bij is Rinus Israel er nog lang niet Dat toonden de twee duels te gen Borussia Mónchenglad bach overduidelijk aan. FRANK WERKMAN Feyenoord - Borussia Mónchenglad bach 0-2 (0-1): 37. Rahn 0-1 (straf schop). 90. Rahn 0-2. Scheidsrechter: Fredriksson (Zwe). Toeschouwers: 14 600 Gele kaarten: Frontzeck (Bo russia Mónchengladbach) en Troost (Feyenoord 4 Feyenoord: Hiele; Wijnstekers, Troost (Duut), Molenaar, Heus; Ba- rendse, Been, Hoekstra (Blinker); Hofman. Elstrup. Tahamata Borussia Mnchengladbach: Kamps; Winkhold. Borowka. Bruns. Front zeck; Krauss, Drehsen. Bakalorz (Criens); Lienen (Brandts). Rahn. Thiele. Dubbel succes Van der Blonk NOOTDORP Alleen Andries van der Blonk wist op Nootdorp gisteren tot een dubbel te komen. Vorig seizoen won Atlanta al een keer op deze baan en dit succes werd in de derde koers her haald door de favoriet Zarenco met Ruud Pools te kloppen. Beide paarden moesten op het redelijk bezochte Nootdorp in het tweede gelid achter de auto beginnen. Lang ging Young Love met Nico Knoll aan de leiding. In de laatste rechte lijn liep Young Love iets naar buiten. Daar had Zarenco duidelijk last van en waarschijnlijk kostte dat de hengst ook de overwinning Om de eerste plaats vast te stellen moest de foto worden ontwik keld. Atlanta was de gelukkige voor Zarenco en Zivango Odilia Laatste kon ook terug zien op een goede koers. De pupil van trainer en rijder Gerard van Eykelenborg was met een fout be gonnen, maar kwam in de eindstrijd erg sterk terug. Young Love had te veel aan kop gedaan en moest genoegen nemen met een vierde plaats. Zijn tweede koers won Andries van der Blonk met Vonny Albo. die de week tevoren ook al had gewonnen op deze baan en daar om terecht tot de favorieten behoorde. Sportwereld Algemeen De juist ingevul de kolom van toto 44 A is: 3-2- 3 1-3-1-3-2-1-1-1-1. Wielrennen De broers Ro man en Sigmund Hermann uit Liechtenstein hebben de zes tiende editie van de wielerzes- daagse van Madrid gewonnen sportuitslagen HANDBAL Handbalweek Haarlem Nederland-Jong Oranje 28-16, IJs- land-lsraël 26-16, Noorwegen-Vere- nigde Staten 23-14. Toernooi om de Polar-cup (damea) Nederland-Noorwegen 14-23, West- Duitsland-Frankrijk 19-13, Noorwe gen B-Polen 9-28. PAARDESPORT Koersen Nootdorp EERSTE KOERS. 2000 meier: 1, Aul Koningsland (J. Wagenaar) 2.54.7; 2. Adaja van Oort; 3. Anna Baker. Winn. f. 3,10. PI. 2,10 f. 3,90 f. 2,50, Kopp. f. 33,30, Trio f 288.70. TWEEDE KOERS. 2000 meter: 1. Za- rathoestra (F.T. Vogelesang) 2.52.5; 2. Zelma del Sol; 3. Zissy Siro. Winn. f. 9,10. PI. f. 7,70 t. 6.20 f. 3,10, Kopp. 1. 66,10. Trio t 2.890.30. DERDE KOERS. 2380 meter: 1. Atlan ta (A. van der Blonk) 3.25,1; 2. Zaren co; 3. Zivago Odilia. Winn. f. 9,80, PI. f 2,20 1,20 f. 1,50, Kopp. t. 13,20, Trio I. 164,40 VIERDE KOERS. 2000 meter: 1. Wil- helmien W (G.L.J. Kleyweg) 2.47.7; 2. York Bennesse; 3. Worthy Gent. Winn. I 16,00. PI f. 8.60 f. 1,80 2,20, Kopp f 115.00. Trio 1.587,60. VIJFDE KOERS. 1660 meter: 1. Wil- ma Neyenrode (M. Bouwhuis) 2.19,2; 2. Winde Uithuizen; 3. Yria P. Winn. f. 11,30, PI 2,10 4,40 f. 2,50. Kopp. f. 61.50. Trio t. 986,30. ZESDE KOERS. 2000 meter: 1. Up- wey Fortuna (l.A.W.M, van Bredero- de) 2.51,0; 2. Ulaine Sunshine; 3. Zeno Oostland. NIET GESTART: Wal ter Letywaard. Winn. 1. 3,80, PI. f. 3,70 f 1,90 f. 1,80, Kopp. I. 56,00. Trio f 334,70 ZEVENDE KOERS. 1660 meter. 1. Zerline S (C D Imming) 2.19,6; 2. Willi Oostende; 3. Winnie Lobell. NIET GE START: Velasco N. Winn. 2,70. PI f. 3,10 f. 3,30 f. 2,10, KOpp. f. 55.20. Trio f. 572.40. ACHTSTE KOERS. 2380 meter 1. Woody Dien (H.W. Langeweg) 3.19,3; 2. Woodcock; 3. Windy van Lady NIET GESTART: Wally Heynen. Winn f. 6,60, PI. f. 2,90 f. 4,50 f. 1,40, Kopp f. 7,30, Trio f. 42,80. NEGENDE KOERS. 2380 meter: 1 Vonny Albo (A. v.d. Blonk) 3.22.3. 2 Ulmus du Bois; 3. Yvere Westtrisia Winn. f. 4,90, PI. f. 1,40 I. 1,70 I. 1,40, Kopp. f. 10,70, Trio f. 69,00. TIENDE KOERS. 2000 meter: 1 Zilver Prince (J.C. Bot) 2.44,2; 2. Wanda Volo; 3. Wio van de Lente NIET GE START: Tresor Kandia. Wing I 2,60, PI. f 1,30 f. 2,10 f 2.40. Kopp t 19,10, Trio f. 160.40. ELFDE KOERS. 2000 meter 1 Van- zaa S (W.C. Strooper) 2.45,1; 2 Yan van de Lente; 3. Uncle Tom. Winn. I 4,40, PI. f. 2.80 f. 4,30 4.20. Kopp I 10,20, Trio f. 108,30. OMZET TOTALISATOR: I 224.121.00. SCHAKEN Toernooi van Tilburg Twaalfde ronde: Portisch-Hubner 1/2-1/2; Miles-Ljubojevic 1-0. Tim- man-Karpov 1/2-1/2 Dertiende ron de: Kortsjnoj-Timman 0-1. Liuboie- vic-Hübner 1-0. Stand: 1. Beljavskt (Sov) 8 pnt. 2. L|u- bojevic (Joe) 7 1/2 pnt. 3. Karpov (Sov) 7 pnt. 4. Portisch (Hon) en Tim- man (Ned) 6 1/2 pnt. 6 Hubner (WDI) en Miles (Eng) 6 pnt. 8. Kortsjnoi (Zwi) 4 1/2 pnt. TENNIS Toernooi van Antwerpen Tweede ronde: Jimmy Arias (Vst) Claudio Mezzadri (Ita) 6-4, 6-3, An dres Gomez (Ecu) - Tomas Smid (Tsi) 4-6. 6-1, 6-1; Miloslav Mecir (Tsj) - Paul McNamee (Aus) 6-1, 6-3. Aaron Krickstein (Vst) - Thierry Tulasne (Fra) 7-6 (8-6), 6-2

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13