bewondering voor tard FC Groningen arcelona op het nippertje van Jacobs Beenhakker met Real verder in Europa Cup EUROPACUP 1 EUROPA CUP 2 UEFA CUP RT C&idóC SotUOTlt DONDERDAG 6 NOVEMBER 1986 PAGINA 11 NEUCHATEL De win nende coach heeft altijd ge lijk. Trainer Rob Jacobs zei na de 1-1 van FC Groningen tegen Xamax Neuchatel, dat hij geen moment had getwij feld aan het bereiken van de derde ronde. „Ik wist, dat heel Nederland zat te wach ten op onze uitschakeling. Dat had ik de jongens ver teld. Ik heb altijd in hen ge loofd, en zij in mijn taktiek". Getergd door de kritiek in de Zwitserse pers liep Jacobs net als zijn spelers met een triomfantelijk gezicht rond in de catacomben van het Xa- max-stadion. Niemand had van Jacobs na afloop zijn shirt mogen ruilen met de Zwitserse tegenstanders. „Ze hebben ons niet netjes behan deld", vond de trainer. Gro ningen werd herhaaldelijk verweten keihard te zijn, zonder aan voetballen toe te komen. Gedeeltelijk was dat waar. Groningen speelde weer op het randje van het toelaatbare, maar bleek ook over voetbal-inzicht te be schikken. „Ik heb me erg rustig gehouden", vond cen trumverdediger De Wolf, die Sutter een flinke trap toe diende. „We hadden die Zwitsers in onze zak". Rob Jacobs: „Ik wist dat heel Nederland zat te wachten op onze uitschakeling". Jan van Dijk, de maker van het Groningse doelpunt, was de gelukkigste van het stel. Maandenlang tobde hij met allerlei blessures. Nimmer kon hij voluit spelen. Hij wil de ten koste van alles mee doen in Neuchatel: „Het liep geweldig. Ik maakte boven dien het belangrijkste doel punt uit mijn voetballoop- Jacobs noemde, zonder de anderen te kort te willen doen, Van Dijk hèt voorbeeld van het elftal. „Jantje is op zijn oude niveau". Nog ver heugder was de trainer over de concentratie, die zijn ploeg negentig minuten wist op te brengen. „Zelfs nadat die Sutter had gescoord, bleven we rustig. Natuurlijk speel den we hard, maar het is toch nooit te ver gegaan? Die Zwitsers waren ook geen lie verdjes". Jacobs vond verder, dat de kwalificatie hem als trainer een goede naam be zorgt. Xamax-trainer Gilbert Gress hekelde juist de houding van zijn spelers. „Na de 1-0 gin gen ze ineens veel aanvallen der spelen. Ongelooflijk, dat was helemaal niet de op dracht. Ik had duidelijk ge zegd, dat we behoudend moesten blijven voetballen. Omdat ze dat niet deden, viel mijn plan in duigen". Gress betreurde het ook, dat zijn team zo weinig uitgespeelde kansen kon scheppen. „Tot de rand van het strafschop gebied lukte alles, daarna niets". Over het vele schop-, gooi-, trek- en smijtwerk liet Gress zich niet uit. :hATEL Voor grst in drie jaar is het rlandse voetbal weer genwoordigd in de ronde van het toer- om de UEFA-beker. jeihard spel, dat be- geen reclame was het nationale niveau, I FC Groningen de èrse koploper Xa- Neuchatel gisteren op De eerste wedstrijd p 0-0 geëindigd. [oningen gebruikte voor- te tweede helft zo'n beet- geoorloofde en ongeoor- I manieren het gelijke jast te houden. Dat ging 11.500 toeschouwers ten [van gele kaarten voor Jcamp en Van Dijk, die bor rust had gescoord na teningsdoelpunt van Xa- tenvaller Sutter. Omdat, kamp ook twee weken in het geel had gekregen, hij een „Europese" jng van één wedstrijd rn- opgeklopte sfeer rond bropa-Cupduel kon FC figen zich daardoor bo- ijn gebruikelijke niveau tn. Dat gebeurde met hetzelfde elftal, dat in het thuisduel niet verder kwam dan 0-0. Houtman stond toch in de basis. Hij paste volgens Jacobs niet in de defensieve tactiek, maar werd toch opge steld omdat middenvelder Gall te veel hinder ondervond van een bij de training opgelo pen knieblessure. Perfect De Groningers speelden voor hun doen een bijna perfecte wedstrijd. De opzet van Ja cobs: de tegenstander op ge paste wijze de ruimte te geven en het spel flink te vertragen, slaagde namelijk. Daarbij was natuurlijk wel een flinke por tie fysiek geweld nodig. Jacobs had van zijn elftal geëist, dat het op de grens van het toe laatbare zou spelen. De grens werd al in de dertiende mi nuut overschreden, toen De Wolf de sprintende Sutter aan pakte. Met een trap, die bij de wereldtitelstrijd karate waar schijnlijk veel bewondering zou oogsten, stopte De Wolf de rechterspits. De Hongaarse scheidsrechter Nemeth floot onmiddellijk. Maar hij deed dat, omdat Sutter in zijn buite ling hands had gemaakt. Ondanks het grove spel oogst te Groningen bewondering. De Zwitsers konden zich geen fat soenlijke kans scheppen. Er bleef voor Groningen echter een belangrijk obstakel over eind staan: de tactische foefjes van Stielike, Hermann en Gi- vens, die eikaars rol als libero en opkomende middenvelders voortdurend overnamen. Uit één van de vele rolwisselingen kwam het doelpunt van Sut ter. Toen Stielike en Hermann zich even inhielden, verscheen Givens plotseling op de linker flank, waar hij de aanslag van de opgekomen De Wolf ont week. Vervolgens passeerde de 37-jarige Ier nog twee Gro ningers. Hij rondde zijn actie, die de overgebleven Groning se verdedigers naar de eerste paal had gelokt, af met een lage voorzet. Sutter hoefde zich bij de tweede paal niet te bekommeren om mogelijke „terreuracties" en passeerde doelman Storm met een sim pel schuivertje. Sober Daarna werd eens te meer duidelijk, dat de kracht van Groningen lag in rustig en so ber spel. De ploeg raakte, on danks de wetenschap dat Xa max in tien Europese thuis duels ongeslagen was geble ven, niet in paniek. De noor- derlingen profiteerden zelfs van de lichte twijfel, die in de Zwitserse defensie heerste door het ontbreken van een vaste libero. De sterke De Wolf passte vlak voor rust over de rechtervleugel, waar Eykelkamp de bal opving. Hij bediende de inkomende Van Dijk, die van twintig meter met succes uithaalde: 1-1. Ook in de rumoerige en ver schrikkelijk harde tweede helft bleef Groningen redelijk op de been. Het wendde alle middelen aan de 1-1 vast te houden. Daarbij werd het wei nig in de weg gelegd door ar biter Nemeth, die bijvoorbeeld weigerde Eykelkamp diens tweede en dus rode kaart voor te houden na een zware over treding op Thévenaz. Jacobs nam de lange aanvaller tegen zichzelf in bescherming door hem te vervangen door de kleine Waslander, voormalige UEFA-international. Xamax Neuchatel (Zwi)-FC Groningen (Ned) 1-1 (1-1): 38. Sutter 1-0. 44. Van Dijk 1-1 Scheidsrechter Nemeth (Hon), toeschouwers: 11.500. Gele kaart: Eykelkamp en Van Dijk (beiden Groningen) en Lei-Ravello en Stielike (beiden Xamax). Xamax Neuchatel: Cormlnboeuf; Ur ban (Fluri), Givens, Thévenaz, Ryf; Lei-Ravello. Stielike, Hermann; Sut ter, Luthi, Jacobacci (Mottiez). FC Groningen: Storm; Mason, De Wolf. Boekweg. Verkuyl; Van Dijk. Olde Riekerink. Roossien; Eykelkamp (Waslander). Houtman. De Koek. STRAFSCHOPPEN BESLISSEN TOPTREFFEN MET JUVENTUS TURIJN Iedereen con centreerde zich na de ge miste strafschop van Fa- vero rond Leo Beenhak ker. De Nederlandse trai ner slaagde er gisteravond met zijn Real Madrid in om Juventus in het eigen, bomvolle, Stadio Commu nale uit de derde ronde van de belangrijkste Eu ropa Cup te houden. Voor de tweede keer in succes sie werd Juventus daar mee uitgeschakeld door een Spaanse topploeg. Na een snel doelpunt van Ca- brini noodzaakte de eindstand van 1-0 in Turijn een verlen ging, omdat dezelfde score twee weken eerder ook in Ma drid was neergezet. Straf schoppen brachten de defini tieve beslissing, die in het voordeel uitviel van Real. Beenhakker zette met de Spaanse landskampioen via de uitschakeling van Juventus een belangrijke stap op weg naar de zevende Europa Cup I, die al twintig jaar niet meer door de Koninklijke werd ge- Verliezer Juventus restte een kleine drie miljoen gulden, die het overhield aan het toptref- fen dat door 68.000 dolenthou siaste Tifosi werd bezocht. Ju ventus kan komende zondag weer een toprecette tegemoet zien, wanneer mede-koploper Napoli met Maradona in het kader van de Italiaanse com petitie naar Stadio Communa le komt. La Juve incasseert dan ruim twee miljoen gulden. Wellicht dat dan ook zestien honderd gulden voor een entreebewijs wordt gevraagd en betaald, zoals gisteravond bij Juventus-Real Madrid al het geval was. Al in de zevende minuut van de eerste helft kreeg Laudrup een dot van een kans na een fraaie pass van Cabrini. De Deen passeerde fraai zijn be waker Camacho, maar lobde de bal met alleen doelman Buyo nog voor zich over het doel. Twee minuten later lag de bal toch in het Spaanse doel. Mauro zette goed door op de in de eerste helft sterke rechter kant van de Italianen. De bal werd bij de eerste paal gemist, maar de inlopende aanvoerder Cabrini wist er wel raad mee: 1-0. Kolfje Een kolfje naar de hand van Juventus, deze vroege voor sprong. Maar de Spaanse landskampioen kwam steeds beter in haar spel. Dat leverde na zeventien minuten de eer ste kans op voor de ploeg van Beenhakker. Butragueno vond Tacconi op zijn weg, waarna de volkomen vrij staande San- chis de bal van dichtbij naast schoot. Voor de pauze toonde de goed fluitende Pauli aan Bonini en Sanchis de gele kaart voor overtredingen op Sanchez en Mauro. Nadat Bonini en Man- fredonia doelman Buyo met goede afstandsschoten op de proef hadden gesteld, kreeg Butragueno in blessuretijd van de aantrekkelijke eerste helft nog een pracht kans. In de tweede helft speelden beide teams met het nodige ri sico volop op de aanval. Man- fredonia beproefde in de eer ste minuut na rust Buyo. Zes minuten later ontving Chendo geel na een overtreding op Se rena. Kansen volgden elkaar op in een vlot tempo. Sanchez bediende Victor met een spec taculaire omhaal, die de bal net over schoot. Twee minuten later deed Platini aan de ande re kant hetzelfde. Uit een schitterende pass van de Fran se international schoof Cabrini weer even later de bal net naast. Laudrup had daarna het duel kunnen beslissen, maar hij werd net buiten het penal- tygebied fors gestuit door Ca macho, die daarvoor onbegrij pelijker wijze geen gele kaart ontving. Die kleur werd wel voorgehouden aan Valdano, die wat al te hard inging op Tacconi, die op zijn beurt wat moeite had met een Spaans af standschot. Geniepig In de eerste helft van de ver lenging kreeg Sanchez het eer ste kleine kansje, maar hij schoot in de handen van Tac coni. De bijna 70.000 Tifosi die ruim twee uur voor de wed strijd het hele stadion al had den gevuld, zagen net als de miljoenen tv-kijkers over de hele wereld ook in beide ver lengingen een open wedstrijd, waarin beide topteams elkaar zoveel mogelijk zonder harde en geniepige middelen pro beerden te bejegenen. Wat dat betreft werd er uit een heel ander vaatje getapt als twee weken terug in Madrid, toen. er achter de rug van de Schot se arbiter Valentine veel sme rige overtredingen werden be gaan. Met Vignola voor Mauro (op merkelijk: de bijna constant in de dug-out staande Beenhak ker liet zijn wissels in de slijta geslag nog even rustig op de bank zitten) kreeg Juventus net als Real ook in de tweede verlenging geen werkelijke kansen. Gallego verraste Tac coni met een indraaiende vrije trap, maar daar bleef het ook bij. Ook met invaller Juanito aan Real-zijde werd er niet meer gescoord, waardoor het kapitale treffen met straf schoppen beslist moest wor den. Wat spanning over de twee duels aanging, paste de serie penalties bij Juventus - Real, ook al blijkt het extraatje in dergelijke (te) belangrijke ont moetingen te veel afhankelijk van toevalligheid. Niettemin kwam de kwalificatie voor de derde ronde in de Europa Cup I bij Real, dat in twee wedstrij den aantoonde toch over de meeste inhoud te beschikken. De strafschoppen reeks werd geopend met missers van San chez en Brio. Daarna doel puntten Butragueno en Vigno la. Valdano bracht de stand beheerst op 1-2, waarna een misser van Manfredonia het stadion bijna muisstil maakte. Juanito zorgde voor 1-3 en een tenslotte naast geschoten straf schop van Favero maakte aan alle hoop van Juventus in Tu rijn een bruut einde. HANS ENGELBRECHT Juventus: Tacconi; Favero, Caricola, Brio, Cabrini; Bonini. Mauro (Vignola), Serena. Manfredonia; Platini. Lau drup (Briaschi). Real Madrid: Buyo; Chendo. Salgue- ro, Sanchis. Camacho; Michel. Galle go. Gordillo (Juanito); Butragueno, Sanchez, Valdano. Roland Wohlfarth (Bayern München) passeert zijn naam genoot in het doel van Austria Wien. haag Barcelona gisteravond op het rtje in geslaagd zich de derde ronde van Dernooi om de uefa te kwalificeren. De ïse miljoenenploeg veertien dagen gele de thuiswedstrijd te- iporting Lissabon met ts 1-0 gewonnen en n tijdens de return in Portugese hoofdstad 75.000 toeschouwers rieuze moeilijkheden, ing stond halyerwe- tweede helft met 2- or door treffers van ete en Meade. Met maar zeven minuten elen, maakte Roberto gentreffer, die Barce- bij de laatste acht it, dank zij het op md terrein gescoorde punt. FC Groningen zitten £n, bij de loting voor de j ronde van het toernooi fe UEFA Cup, een aantal pese topploegen in de ko- Borussia Mönchenglad- i Inter Milaan. Spartak K>u, Torino en Barcelona I Schotse toppers Glasgow prs en Dundee United ■fen-zich net als de Cro p's bij de laatste zestien. Van die mogelijke tegenstan ders maakte Spartak Moskou de meeste indruk. De Russen maakten in dè thuiswedstrijd tegen Toulousë een achter stand van 3-1 ongedaan. Inter Milaan had moeite de volgen de ronde te bereiken. De Ita lianen hadden de uitwedstrijd tegen Legia Warschau met 3-2 verloren en behoefden in ei gen stadion slechts één keer te scoren om zich te kwalifice ren. Dat lukte inderdaad. Twee minuten voor de rust maakte Fanna het enige doel- Ook Wim Kieft blijft in het toernooi te bezichtigen. De spits van Torino, die in het eerste duel met Raba Eto Györ twee keer scoorde, kon die verrichting in de uitwedstrijd in Hongarije (1-1) niet herha len. België heeft, met AA Gent en Beveren, evenals Italië en West-Duitsland (Borussia Mönchengladbach en Bayer Uerdingen) nog twee verte genwoordigers in de strijd om de UEFA Cup. Standard Luik werd evenwel uitgeschakeld door het Oostenrijkse FC Ti- rol. Anderlecht Anderlecht heeft revanche ge nomen op Steaua Boekarest. Vorig jaar gingen de Belgen in de halve finales ten onder te gen dezelfde opponent, die uit eindelijk de Europa Cup voor landskampioenen zou verove ren. Deze keer toonde Ander lecht zich in de tweede ronde het sterkst. De basis was een ruime zege van 3-0 in het ei gen Astridpark van veertien dagen geleden. Steaua kwam gistermiddag in eigen omge ving voor ongeveer 30.000 toe schouwers niet verder dan een minimale 1-0 door een treffer van Boloni in de 59e minuut. Anderlecht zal in de kwartfi nales middenvelder Enzo Scifo en libero Adrie van Tiggelen moeten missen. Beide spelers ontvingen hun tweede gele Voor de tweede keer in één jaar bleek Bayern MUnchen te sterk voor Austria Wien. Ook vorig seizoen schakelden de Westduitsers de Oostenrijkse kampioen uit. Toen gebeurde dat via twee aantrekkelijke wedstrijden. Daar was nu geen sprake van. Na de overwin ning van 2-0 in München, hield Bayern gisteravond in het Prater-stadion de stand in evenwicht: 1-1. Dynamo Kiev heeft zijn repu tatie van Europa's beste club team bevestigd in de tweede wedstrijd tegen Celtic. Hadden de Oekrainers Jn Glasgow moeite met de Schotse furie (1- 1). voor 100.000 kijkers in het eigen stadion had Dynamo duidelijk het laatste woord: 3- 1. Bekerwinnaars Voor de grootste verrassing in Milk II te 7 j- vt - II ÈbMi ik, de tweede ronde van het toer nooi voor bekerwinnaars zorg de Torpedo Moskou. In Stutt gart zorgde de Russische coun- terploeg voor een zeldzame. De eerste wedstrijd eindigde in score (3-5) en versperde daar mee de favoriete Westduitsers de weg naar de kwartfinales. 2-0. Bij de laatste acht schaar den zich behalve Ajax ook Lo- komotiv Leipzig, Real Zarago- za, Vitosha Sofia, Sion, Bor deaux en Malmö FF De vet gedrukte clubs hebben zich geplaatst voor de vol gende ronde. Tussen haakjes de uitslagen van de eerste serie wedstrijden. Juventus (Ita)-Real Madrid (Spa) 1-0 (0-1); Real wint na strafschoppen: 8. Cabrini 1-0. Scheidsrechter Pauli (Wdl). Toeschouwers. 72.000. FC Porto (Por)-TJ Vitkovice (Tsj) 3-0 (0-1): 5. Andre 1-0, 26 Celso 2-0, 82. Futre 3-0. Scheidsrechter: Van Langenhove (Bel) Toeschouwers: 80.000 Austria Wien (Oos)-Bayern München (Wdl) 1-1 (0-2): 34. Wohlfarth 0-1. 59. Polster 1-1. Scheidsrechter: Ponnet (Bel). Toeschouwers: 50.000 Steaua Boekarest (Roe)-Andertecht (Bel) 1-0 (0-3): 59 Bolom 1-0. Scheidsrechter: Galler (Zwi). Toeschouwers: 30.000. Dynamo Berlin (Odl)-Bröndby (Den) 1-1 (1-2): 8 Vilford 0-1. 12. Ernst 1-1. Scheidsrechter: Germanakos (Gri). Toeschouwers: 11.000. Dynamo Kiev (Sov)-Celtic Glasgow (Sch) 3-1 (1-1): 12 Blochin 1-0, 49 McGee 1-1, 72. Jakovenko 2-1. 89 Jevtoesjenko 3-1 Scheidsrechter: Brummeier (Oos). Toeschouwers: 100.000. Rode Ster Belgrado (Joe)-Rosenborg Trondheim (Noo) 4-1 (3-0): 8. Svet- kovic 1-0. 9. Svetkovic 2-0, 23 Mrkela 3-0, 25. Mrkela 4-0, 88 Serloth 4- 1. Scheidsrechter: Türe (Tur). Toeschouwers 20.000 Besiklas (Tur) plaatste zich voor de kwartfinales omdat tegenstander Apoel Nicosia (Cyp) zich terugtrok. Vetez Mostar (Joe)-Vi1o«ha Sofia (Bul) 4-3 (0-2): 43. iskrenov 0-1, 44 Tuce 1-1, 65. Sirakov 1-2, 70. Sirakov 1-3, 85 Tuce 2-3, 87 Gudelj 3-3. 88. Matijevic 4-3. Scheidsrechter: Savtsienko (Sov) Toeschouwers 30.000. Sion (Zwi)-GKS Katowice (Pol) 3-0 (2-2): 58. Bregy (strafschop) 1-0, 59. Cina 2-0, 83. Brigger 3-0. Scheidsrechter: Fernandes Correia (Por). Toe schouwers: 10.000. Bordeaux (Fra)-Benfica (Por) 1-0 (1-1): 43. Vercruysse 1-0. Scheidsrech ter: Tritschler (Wdl). Toeschouwers: 30.000. VfB Stuttgart (Wdl)-Torpedo Moskou (Sov) 3-5 (0-2): 11. Moestroejev 0- 1. 13. Savitsjev 0-2, 17. Klinsmann 1-2, 28. Plotnikov 1-3, 31 Paslc 2-3, 37. Savitsjev 2-4, 55. Sigurvinsson 3-4, 89. Moestroejev 3-5. Scheidsrech ter: Sörensen (Den). Toeschouwers: 30.100. Lokomotiv Leipzig (Odl)-Rapid Wien (Oos) 2-1 na verlenging (1-1): 65 Kienast 0-1, 69. Richter 1-1, 118. Leitzke 2-1. Scheidsrechter: Pierl (Ita) Toeschouwers: 20.000. Wrexham (Wal)-Real Zaragoza (Spa) 2-2 na verlenging (0-0): 98 Yanez 0- 1, 101. Massey 1-1, 104. Yanez 1-2, 107. Buxton 2-2. Spoiling Lissabon (Por)-Barcelona (Spa) 2-1 (0-1): 41. Negrete 1-0, 59 Meade 2-0, 83. Roberlo 2-1. Scheidsrechter: Agnolln (Ita). Toeschouwers 75.000. Xamax Neuchatel (Zwi)-FC Groningen (Ned) 1-1 (0-0): 38. Sutter 1-0, 44 Van Dijk 1-1. Scheidsrechter: Nemeth (Hon). Toeschouwers: 11 500 Feyenoord (Ned)-Boruaai« Mönchengladbach (Wdl) 0-2 (1-5): 37 Rahn (strafschop) 0-1. 90. Rahn 0-2. Scheidsrechter: Fredriksson (Zwe). Toe schouwers: 14.600. Trakia Plovdiv (Bul)-Hajduk Split (Joe) 2-2 (1-3): 41. Mladenov 1-0, 42. Pasjev 2-0, 74. Deveric 2-1, 83. Bursac 2-2. Scheidsrechter: Vautrot (Fra). Toeschouwers: 17.000. Universitatea Craiova (Roe)-Dundoe United (Sch) 1-0 (0-3): 59. Bita 1-0. Scheidsrechter: Delmer (Fra). Toeschouwers: 18.500. Stahl Brandenburg (Odl)-IFK Gothenburg (Zwe) 1-1 (0-2) 21. Rantanen 0-1. 42 Voss 1-1 Scheidsrechter: McKnight (Nir). Toeschouwers: 15.500 Spartak Moakou (Sov)-Toulouse (Fra) 5-1 (1-3): 7. Durand 0-1. 9 Roeda- nov 1-1. 18. Roedanov 2-1. 50. Rodionov 3-1, 79. Novikov 4-1. 89. NovG kov (strafschop) 5-1. Scheidsrechter D Elia (Ita). Toeschouwers: 42 000 Raba Eto GyOr (Hon)-Torino (Ita) 1-1 (0-4): 15. Somosyi 1-0. 18. Comi 1- 1. Scheidsrechter: Rosa Dós Santos (Por) Toeschouwers: 7000 Inter Milaan (Ita)-Legia Warschau (Pol) 1-0 (2-3): 43. Fanna 1-0. Scheids rechter: Courtney (Gbr). Toeschouwers: 38.000 Bayer Uerdingen (Wdl)-Widzew Lodz (Pol) 2-0 (0-0) 24. Dziuba (eigen doel) 1-0. 81. Bierhoff 2-0. Scheidsrechter: Da Sllva (Por) Toeschouwers 12.000. Atletico Bilbao (Spa)-Beveren (Bel) 2-1 (1-3) 58. Falrclough 0-1. 62. Ar- gote (strafschop) 1-1. 75. Fernando 2-1. Scheidsrechter: Hackett (Gbr). Toeschouwers 39 000. AA Gent (Bel)-Sportul Boekarest (Roe) 1-1 (3-0): 17. lorgulescu 0-1 53 Hinderyckx 1-1. Scheidsrechter: Natril (Rn). Toeschouwers 13 000 Standard Luik (Bel)-FC Tirol (Ooe) 3-2 (1-2): 13 Spielmann 0-1. 45 Ro- scher 0-2. 47. Repcic 1-2, 56. Wlntacq 2-2, 65. Luyckx 3-2. Scheidsrech ter Rossner (Odl). Toeschouwers: 3500. Atletico Madrid (Spa)-Vitoria Guimaraea (Por) 1-0 (0-2):

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11