Verkoopsters en kassièies WIE SUM IS RIJDTSKOD/ 0E/HEEIWE as /ILKE/H/IDE 1! MiiH.'a Verder dan Van Haren hoeft u voor schoenen niet te lop< PAGINA 1U L.UU2C. CAJUKrtW i VVUCANOL/rtO ÖUMUBtH 1 Iedere automobilist kent dat gevoel: met de herfst en wint voor de deur zou u 't liefst een nieuwe en betrouwbare auto willen kopen. Helaas vertonen nagenoeg alle prij kaartjes een bedrag dat u misschien niet in één keer kunt opbrengen. Skoda vormt daarop een gunstige uitzonderir en biedt u bovendien het i HET3-STAPPEN-PLAIN f 3.331.fifi Bij aflevering van uw nieuwe Skoda. f:u:il.r»<; Zes maanden naaflevering. unieke 3-Stappen-Plan aan, waardoor u uw Skoda tijdelijk zonder één cent rente in drie termijnen kunt betalen*. Bij aflevering 1/3 minus uw inruil, na zes maan den weer 1/3 en zes maanden later (dus pas na 'n jaar) de rest En zoals gezegd: van de eerste termi trekken we de inruilprijs van uw huidige auto nog af, zod u misschien wel rijker weg gaat dan u kwam. Tenslotte rijdt u al slim Skoda vanaf f9.995,-. Lichtmetalen wielen tegen meerprijs. Huurkoopover eenkomst onder gebruikelijke condities, exclusief eenmalige contraclkosten. Op 1 november a.s. zullen Dhr. J. G. Zandvliet en mevr. L. E. M. Zandvliet-WIjdeveld. zich terugtrekken uit de directie van Zandvliet Boekhandel B.V. te Lelden. Ter gelegenheid hiervan wordt hen een receptie aangeboden waarbij alle oud-medewerkers, kennissen, relaties en vaste klanten van harte welkom zijn. De receptie wordt gehouden op vrijdag 31 oktober a.s. van 17.00 u. tot 18.30 u. in ,,'t Koetshuis", Burgsteeg 13 te Leiden. Ons bedrijf zal deze dag geopend zijn tot 15.00 u. Klaas Zandvliet Zandvliet Boekhandel b.v. Haarlemmerstraat 117, Leiden. 'C&A in Leidsehendam vraagt voor ±20 uur per week. In ons gezellig modewarenhuis zitten we te springen om enthousiaste vrouwen die, waar nodig, onze vaste verkoop- en kassamedewerkers de helpende hand bieden. U heeft belangstelling voor mode en bent commer cieel ingesteld. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een pasfoto, zien wij graag tegemoet; gericht aan de bedrijfsleider van C&A, postbus I0l 2, 2260 BA Leidsehendam. Importeur: De Binckhorst Auto Motor Import B.V, Voorschoten. Telefoon 01717-69 De Binckhorst dealerbedrijf, VOORSCHOTEN, Dobbeweg 2, tel. 01717-6951. Auto-Home Leiden BV., LEIDEN, Jacobsgracht 10-18, tel. 071-121560. Fa. J. Reijerkerk, LISSE, Kanaalstraat 145-147, tel. 02521-13059. VOORBERE1DINGSBESLUIT De burgemeester van Alkemade maakt ingevol ge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 20 oktober 1986 heeft ver klaard, dat een wijziging van het bestem mingsplan wordt voorbereid voor de gebieden, die in rood op de bij het besluit behorende kaarten zijn omlijnd. Het betreft hier - het perceel nabij Zuidweg 5 te Rijpwetering; het perceel nabij Zuidweg 16b te Rijpwetering; - het perceel nabij Zuidweg 11b te Roelofarendsveen; - het perceel nabij Koppoellaan 16 te Rijpwetering; - het perceel nabij Langeweg 7 te Roelofarendsveen. Het besluit, dat met ingang van 31 oktober 1986 in werking treedt, en de daarbij behoren de kaarten liggen ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, tijdens werkdagen tussen 09.00 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage. De burgemeester voornoemd. A.H. Meerburg. Algemene vergadering van de Rabobank te Roelofarendsveen Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank ..Roelofarendsveen" B.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering die gehouden wordt op donderdag 13 november 1986 om 20.00 uur in Café- Rest. „De Vier Heemskinderen", Noordeinde 167, 2371 CR Roelofarendsveen. Verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Verslag 1985 Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht Gastspreker Drs. H. H. J. Mertens met als onderwerp „Het Coöperatief Bankieren". Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede het verslag 1985 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur. Rabobank O De Rabobank is een coöperatieve bank. Dus een bank met leden. Leden die door middel van leden vergaderingen en het door hen gekozen bestuur, invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Dat is een garantie voor u. dat bij elk advies dat de Rabobank geeft het belang van de leden en cliënten zwaar weegt. n=J. Mededeling voor de adverteerders van deze krant Het is helaas niet mogelijk van tevoren toezeg gingen te doen over de plaats waar de adver tenties in de krant zullen worden opgenomen. Kom vandaag of morgen tussen twee buien door even naar Van Haren. En maak kennis met een ronduit indrukwekkende collectie laarzen. De mooiste modellen in alle soorten en maten. En merendeels af komstig uit Mode-Mekka Italië. Stuk voor stuk topkwaliteit Bestand tegen guur weer. En zeker niet duur al vanaf89,95. Even langs komen dus. Om te ontdekken dat weer ook z'n mooie kanten heeft;

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10