Tobby-orkest in Je ban van jazz \OTISCH HOORSPEL MET ROMANTISCHE BEELDEN U3IO/TELEVISIE EcidóeGourmit WOENSDAG 22 OKTOBER 1986 PAGINA 11 tVERSUM Niet gloednieuw op de Neder- dse buis zijn de „Erotische verhalen", zoals )0-tv die vanavond in een maandelijkse reeks ijnt uit te zenden, Ned. I om 23.35 uur. Eerder fen we vertellingen van de Italiaanse midde- hwer Boccaccio, aangevuld met de pelgrims- fhalen van Chaucer uit Canterbury. En de insman Gui de Maupassant bij de TROS in de van Jan Keja wist er ook van. nu dus de VOO. 'Erotiek met een knipoog', irnt de omroep het zelf. En voegt er aan toe: het slapen gaan". Het eerste verhaal uit de {je draait om een bewerking van 'Een maand op Iplatteland' van Anton Tsjechov, bekend als de pster van de verstolen humor, d.w.z. het lach- jtkkende zit niet direct in zijn verhaal, maar in reacties van zijn figuren op de situatie. Het gaat ir de jonge fotograaf Pavel, die een maand op platteland moet doorbrengen. Hij huurt een kamer bij de aantrekkelijke weduwe Sophie Orlo- va, wiens activiteiten voornamelijk bestaan uit het vertroetelen van haar hondje, baden in de vijver, klagen dat er op het platteland nooit iets gebeurt en slaapwandelen. Zij pakt de fotograaf met haar mooie verhalen in. „Ik slaapwandel vaak, maar als dat gebeurt moet u mij niet wakker maken, dat kan dodelijk zijn." Zo gezegd zo gedaan. Madame Orlova verrast de fotograaf regelmatig met een nachtelijk bezoek, waarin zij hem houdt voor haar overleden echtge noot. De fotograaf maakt haar -als beloofd- niet wakker en laat haar, tot z'n eigen genoegen, d'r gang gaan. Dit leidt tot een dozijn bewogen nach ten. Muzikaal omlijst met een romantisch pianomu ziekje bedrijven Pavel en madame Orlova de lief de. Deze scènes zijn niet al te banaaal in beeld ge bracht, gelijk een paar dagen later de fotograaf de vrouw in bad te zien krijgt door een kier in de vloer. Iets wat absoluut niet te verteren is aan de serie, is de nasynchronisatie, êen keuze van Veronica. De serie lijkt wel een hoorspel met beelden. Dit werkt nogal storend, terwijl het verhaal toch al niet zo levensecht is. Wat dat betreft kunnen wij uitzien naar de tweede aflevering van de serie. Deze, 'De Verleiding', is door een Nederlandse ploeg gemaakt, met Nederlandse acteurs. De hele serie bestaat uit negen afleveringen en is een coproductie van de Franse en de Nederlandse televisie. Aan de serie werken zes verschillende regisseurs mee. De bewerkte verhalen zijn afkom stig van bekende namen, zoals Tsjechov, Guy de Maupassant en de masochistische markies de Sade. CONNIE VERTEGAAL AVRO-tv brengt samenvatting van Toon Hermans-shows HILVERSUM - AVRO-tv brengt op dins dag 30 december een bijna twee uur du rende compilatie op het scherm met hoog tepunten uit alle in de loop der jaren uit gezonden televisieregistraties van Toon Hermans One-Man-Shows. Bovendien ligt het in de bedoeling een gedeelte uit zijn allernieuwste theaterprogramma uit te zenden. Het programma wordt onder de titel „Toon Zeventig" uitgezonden, omdat Hermans in december zijn zeven tigste verjaardag hoopt te vieren. De tv- optredens van Toon beslaan meer dan een kwart eeuw. In de beginjaren van zijn carrière stond hij nogal huiverig te genover optreden op tv, vrees voor came- raconcurrentie, maar aan het eind van een seizoen liet hij zich nogal eens ver murwen. tVERSUM Als je met 5 Nieman praat, lijkt de produktie van het Dutch Orchestra, die hij voor de l-televisie vervaardigde, doordacht te zijn ge ilet. Hans: „De interviews, in deze produktie zitten leden, hebben we in eer- [instantie als reserve-mate- opgenomen. Ze waren :r zo leuk, dat we ze niet ïbruikt konden laten, bo- lien brachten ze een be lde lijn in het programma, kkzij de interview-frag- iten hebben we bovendien zendtijd kunnen lospeu- i. Het programma zou vijftig minuten duren. ;ijker zou alleen het orkest en horen spelen, met de 'iews erbij is het vieren- ig minuten geworden. Het rdeel van de interviews is ïlijk dat ook mensen die in jazz zijn geïnteresseerd, {er blijven kijken. Het is lotte een mooie onderbre- op de Nederlandse televi- idat komt niet zo heel veel Welke kritiek er dan op het programma (van- id: Ned. II om 20.20 uur) te leveren, het is een beeld dat - in ruime - navolging verdient, in Felsenthal (hoofd cul- programma's van de I): „Als straks het derde werkelijkheid is en er 't uitgevoerd wat inmid- op papier staat, dan is er beg ruimte voor muzikaal g'eld. Op vrijdagavond kan (fnuziekliefhebber echt zijn hart ophalen, maar bijvoor beeld ook aan het slot van de zondagavond zijn er vijfender tig minuten voor allerlei soor ten kamermuziek en geïmpro viseerde muziek". Big band Wie daar zeker nooit een plaatsje zal vinden, is het Dutch Jazz Orchestra. Dat is namelijk een big band, die als we het over muzikaal geweld hebben, zijn mannetje staat. Niet geschikt voor een rustige afsluiting van de zondagavond dus. Gelukkig hoeft de kijker niet te wachten op het derde net voor hij kan genieten van het Dutch Jazz Orchestra. De big band, een hobby-orkest dat bestaat uit leraren en leerlin gen, speelt een mengeling van 'klassiek' en eigentijds materi aal zoals „Let's face the music and dance" van Irving Berlin, „Take the A-train" van Duke Ellington, „On the scene" van orkest-leider Jerry van Rooy- en en „Spring is here" van Ferdinand Povel. Opvallende rollen zijn weggelegd voor trompettist Jarmo Hogendijk, saxofonisten Toon Roos en Al- bert Beltman en pianist Rob Madna. Het is moeilijk om bij de swingende klanken stil te blijven zitten, maar indruk wekkende televisie levert het niet op. Bij het kijken naar de opna men komt al snel de vraag bo ven waarom het concert in beelden werd gevangen. Het is namelijk één statisch geheel, dat veel weg heeft van een (stereo-)radio-opname waar toevallig ook wat camera's aanwezig zijn geweest. Hans Nieman legt geen enkele fan tasie aan de dag bij de registra tie, hoewel hij alle middelen tot zijn beschikking had. Het concert werd namelijk opge nomen in studio 6 van het NOS-complex in Hilversum. In die studio is twee dagen ge oefend om het tenslotte op de derde dag 's avonds, voor pu bliek, in één keer op te ne men. Dat het niet helemaal lukte, is te horen in „Monte- go". Hans Nieman: „De ge luidstechnicus was niet tevre den. Daarom hebben we het nummer nog 'n keer opgeno men. Uiteindelijk is de eerste drumsolo in de tweede opna me verwerkt en daar is heel even iets mis gegaan". Camera-statieven Wat de kijker visueel krijgt voorgeschoteld, heeft veel weg van een concert-registratie vanuit de zaal, met dit voor deel dat je de musici af en toe wat beter te zien krijgt. Echt spelen met de beelden is er niet bij (en dat is toch televisie maken?). Het lijkt er zelfs op dat er camera-statieven zijn gebruikt zonder wieltjes er on der. Elke compositie bestaat dus uit bijna dezelfde reeks overspringende beelden. Bo vendien reageert producer Hans Nieman te laat wanneer er een solo wordt gespeeld. Deze is vaak al bezig voordat hij door een camera wordt op gepikt. Als je dan bedenkt dat de programma-kosten ver bo ven de 1000 gulden per minuut Gastsolist Ferdinand Povel en het Dutch Jazz Orchestra. (de normale kostprijs) uitsta ken, zal de kijker zich waar- schijnijk verwonderd afvragen waaraan dat geld is opgegaan. Om de kosten te drukken, heeft Hans Nieman nog gepro beerd om de radio voor het produkt te interesseren. Hans: „Het zou mooi zijn geweest als de uitzending tegelijkertijd op zowel radio als televisie was uitgezonden. We hebben daar voor contact gezocht met de KRO, maar die vond dat we te veel geld vroegen. Misschien maken we in het buitenland een kans. Jerry van Rooyen is momenteel in Duitsland en hoopt het produkt aan de WDR te slijten, die doen na melijk veel aan muziek... ook jazz". Interviews In de interviews tussen de verschillende composities, leert de kijker het orkest wat beter kennen. Om de leraar leerling-verhouding binnen de big band duidelijk te maken, zette interviewer Paul van Schaik beiden een aantal ke ren naast elkaar. Zo praat hij met Ferdinand Povel (leraar) en Toon Roos (leerling) en met Ack van Rooyen en Jarmo Hogendijk. Het enige bezwaar dat aan sommige vragen kleeft, is dat Van Schaik in el- kaars bijzijn, de een over de ander laat praten. Dat levert dan slijmerige antwoorden op... Logisch natuurlijk, want waarom zouden ze elkaar voor de televisie-camera afkraken. Ze moeten tenslotte nog jaren met elkaar vooruit in hetzelf de orkest. rie 15.40 De Tik van... Anette van Trigt praat met bekende en minder bekende land genoten over hun eigen aardigheden 15.50 Ripley's believe it or not, informatieve serie 16.15 Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De Man. Domi nique krijgt bezoek van een mysterieuze man uit haar verleden. Krystle brengt Sammy Jo onver wacht een bezoek In New York 17.00 Internationaal Week Mag- zine, actualiteitenmagazi ne NOS 17.30 V26-Journaal VOO 17.46 Veronica Sport, sportpro gramma gepresenteerd doorSimone Wiegel 16.08 Family Ties, Amerikaanse comedyserie met o.a. Mi chael Gross, Meredith Baxter Birney en Michael J. Fox. Afl.: Ik wil mezelf blijven. Alex waakt over het welzijn van Ming, een Vietnamees jongetje TELEAC 18.30 Cursus Rockschool. Les 5: Heavy Metal VOO 19.00 Countdown, popprogram ma met Adam Curry NOS 19.45 Journaal VOO 20.15 Voetbal: Ajax Olympia- kos, rechtstreekse repor tage van deze Europa Cup 2-wedstrijd vanuit Amster dam. In de rust, om ^:a.21.05 Socutera: 'Jij ziet, jij ziet, wat ik niet zie', uit zending van de Vereniging voor Blinden en Slecht zienden 22.00 Villa Valuta, rechtstreeks showprogramma rond de laatste trekking van de Staatsloterij, gepresen teerd door Bart Peeters. Muzikale gast: Matia Bazar 22.50 Nieuwslijn, actualiteiten magazine met o.a. aan dacht voor het gisteren verschenen deel 11c van 'Het Koninkrijk der Neder landen in de Tweede We reldoorlog' van dr. L. de Jong 23.35 Erotische verhalen, Frans/Nederlands/Belgi sche serie verfilmingen van liefdesverhalen uit de we reldliteratuur. Afl. 1: Een maand op het platteland, naar een verhaal van An ton Tsjechov. Een jonge vrouw logeert bij haar nicht op het platteland. Op een dag ontmoet zij een jonge fotograaf NOS 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor doven 15.30 15.55 16.30 16.45 18.15 18.30 18.45 19.00 19.12 19.22 20.00 21.45 22.30 22.46 23.00 23.50 VPRO Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie. Afl.: Het Droomhuis Lange Jaap, kinderpro gramma. Afl.: Van Jezus, tot Kuifje Theo Thea, kinderpro gramma Blikskaters, nieuwspro gramma van en door kin deren 17.30 Kleine Koos, jeugd serie. Afl.: Voelen FEDUCO Zeven manieren om je tijd te versieren (slot) NOS Nieuws voor doven Sesamstraat mJeugdjournaal Journaal PP Uitzending van het CDA NOS Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme i E Avondvoorstelling: The Dutch Jazz Orches tra, samenvatting van een concert van de big band The Dutch Jazz Orchestra o.l.v. Jerry van Rooyen. Gastsolisten: Ack van Rooyen (trompet) en Ferdi nand Povel (tenorsax). Presentatie en interviews: Paul van Schaik Naar Boedapest, speciale uitzending van 'Nederland C', waarin Berend Boude- wijn indrukken geeft van het bezoek dat tientallen; Nederlandse kunstenaars' in de maand oktober aan Hongarije brengen in het kader van het Cultureel Accoord tussen beide lan den Studio Sport Journaal Den Haag vandaag Nederland C, cultureel magazine Studio Sport extra, met samenvattingen van de'; vandaag gespeelde Euro pa Cup- en UEFA-Cup» wedstrijden Nieuws voor doven EUROPA TV 17.25 Weerbericht 17.30 Kinderprogramma. Mei) 'Ploom', 'Plastinots', 'Bumme' en 'Kosaks' salty adventure' 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Connexions 19.10 Almanac 19.15 Weerbericht en World Watch 19.30 Sports Report 20.30 Faith in Europe: A day in, april, religieus programma 21.00 Cyrano de Bergerac, balletuit voering 22.35 Weerbericht en World Watch 22.45-00.00 Sports Report Journaal Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) Zeppelin, kindermagazine Magister Maesius (8). dertien delige Vlaamse jeugdserie met Willy van Heesvelde, Nora Til- ley. Mark Bober e.a. (herh.) Uitzending door derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep Mededelingen en program- ma-overzicht Journaal Paul Daniels Magic Show, goochelshow mei Paul Daniels. Gasten: Lance Burton, Carl Garray en Eric Bristow Allemaal beestjes: Voortplan ting, natuurlilmserie. Afl. 2: Nieuws leven. Wanneer de be vruchting tot stand is gekomen en eicel en zaadcel met elkaar zijn versmolten, begint de tweede grote fase van het voortplantingsproces. Presen tatie: Gil Claes Eiland, kunstmagazine gepre senteerd door Johan Thlele- mans ECC '85, impressie van de laatste editie van het Antwer- pense tennistoernooi. Com mentaar: Daniel Mortier •23.15 Journaal en Coda. 'De geliefde' van Jozef Deleu uit 'De stilte groeit' 1T 2 0 Zonen en dochters (Sons and Daughters), Australische tv-se- rie met o.a. Rowena Wallace, Peter Phelps en Pat McDonald 3 Muzikaal Intermezzo 5 E Comedy Capers, slapstick serie. Afl.: Globe Hotel, met Billy West en Oliver Hardy 0 Mededelingen en program ma-overzicht 5 Journaal D Kijk uitl Verkeerstips. Afl.: Schijf- en trommelremmen 5 Kwidam, telefoonspel met Marleen Gordts 0 E Het portret van Dorian Gray (The Picture of Dorian Gray), Engelse speelfilm uit 1940 van Albert Lewin. Met George San ders, Hunt Hartfield en Donna Reed. De zeer knappe maar losbandige jongeman Dorian Gray uit een zeer narcistische wens: dat niet hij. maar zijn portret ouder wordt 0-23.00 Een uitdaging voor de wereld (The World Challenge, slot), Canadese documentaire serie van Daniel Berlollno en Daniel Creusot naar het werk van Jean-Jacques Servan- Schreiber. Presentatie: Peter Ustinov en Patrick Watson. Afl. 6; Een uitdaging voor de we reld F 1 Nouba nouba, kinderprogram- ma Carrefours, gevarieerd pro- gramma Ce Soir, regionaal magazine 17 Quick et Flupke, tekenfilm |0 Journaal K> Au nom de la Lol, juridisch magazine I0 The Colby's, Amerikaanse tv- serie met Charlton Heston, John James. Catharine Ross j e.a. I0 Coup de tilm, filmrubriek George Sanders speelt de hoofdrol In 'The picture of Dorian Gray'. BRT 2 om 20.20 uur. 22.00 Cargo de nuit, Jongerenmaga- 22.35 Laatste nieuws 23.00-23.10 Informations, réflexions et interrogations laïquee TV 5 16.05 5 Ans déjè: Georges Zamfir 16.50 La 'mob' au jour Ie jour (2) 17.25 Champs magnètiques: File Ae 4/7, portret van een locomotief 18.30 8ème Fète des costumes, fol kloristisch programma 19.00 5 Ans dèjè: Jeanne-Marie Sens 19.30 Telescope: Ciel mon avion, wetenschappelijk magazine 20.30 Moments voles a... Michel Soulier, cultureel magazine 21.30 8éme Fète des costumea, fol kloristisch programma 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX [5] The Simon Potter Show, met "Chart Attack', overzicht van de Engelse hitparade (herh.) [3 The Amanda Redington Show (herh.) 0 The Nino Firetto Show (herh.) 0 The Martin Buchanan Show (herh.) 0 The Timmy Mallett Show (herh.) IS The Simon Potter Show (herh.) IS The Shadow (herh.) 0 The Timmy Mallett Show IS The Amanda Redington Show 0 The Nino Firetto Show 0 The Martin Buchanan Show (S The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP/ CD-hitlijsten 0 The Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 0 Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blackqell (herh. van zaterdag) dl Ondertiteling via Teletekst. 0 Tweetalige of stereo-ultzen- dlng. E Zwart/wit-ultzending. ■EZwart/wlt-ultzending met on dertiteling via Teletekst. 03 Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginele versie met ondertitels. KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-ultzending In orginele versie met ondertitels. DUITSLAND 1 15.35 Tagesschau 15.45 Bhutan - Lotuagarten der Götter, reportage van Helnrich Narrer over het koninkrijk Bhu tan in de Himalaya 16.45 Da schau herl Programma voor nieuwsgierige kinderen 17.15 Computerzeit 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heuta, regionaal ma gazine 18.25 Sender Frlkadelle, comedyse- 19.00 Hart aber Herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Die Schwestern 19.57 Programma-overzicht 20.00 mTagesschau 20.15 Segeln macht frel.., tweedeli ge tv-fllm van Wolf Dietrich,, met Gerhart Llppert, Claudia Wedeklnd, Eberhard Möblus e.a. Deel 1: Wie man Segeln lernt 21.35 Brennpunkt, actualiteitenru briek 22.00 Tagesthemen 22.30 ARD-Sport extra. Met Europa- cupvoetbal: de eerste wedstrij den in de tweede ronde 00.00 Einsatz in Manhattan (Kojak), Amerikaanse politieserie met Telly Savalas, Dan Frazer, Ro- sle Grler e.a. Afl.: Der Gejagte. Kojak hoort via zijn mannen, dat de premiejager Salathlel Harms in Manhattan is gesig naleerd. Als snel wordt duide lijk waarom, en belden becon curreren elkaar in de jacht op moordenaar Tony Meara (herh.) 00.50 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Anderland, kinderserie. Afl.: Wie finde ich dich wieder (herh.) 16.35 Der Waschbar Rascal, teken filmserie naar het boek van Sterlln North. Afl.: Eine überra- schende Heirat 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actuele the ma's, sport en amusement 17.45 Die Wicherts von nebenan, dertiendelige familieserie over lief en leed van groot en klein In een doorsnee-familie. Met Stephan Orlac, Maria Se'baldt, Jochen Schroeder e.a. Afl. 2: Hannelore's Führerscheln 18.55 Midlotto 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 0 P.I.T. - Peter lllmans Treff, hits en popnieuws live vanuit de discotheek 'Stardust' in Wolfsburg. Optredens van o.a. Nik Kershaw, Howard Jones, Janet Jackson, Jermaine Ste wart en Paul Young 20.15 Kennzelchen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsiand 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: De Colby's 21.45 Heute-Journal 22.05 Apropos Film, actueel film- magazine 22.50 Der Gast, tv-film van Wolfgang Mühlbauer, met Rolf Zacher. Monika Baumgartner, Peter Sattmann e.a. Aanvankelijk beseffen Mia en Michael niet waarmee ze zich inlaten als ze een zwerver mee naar huls ne men. Hun gast blijkt al gauw een bajesklant, die net zes jaar heeft gezeten (herh.) 00.35 Heute DUITSLAND 3 Schooltelevisie Telekolleg II. Cursus Engels, les 5 Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Mittwochs in: Land und Leute Eff-Eff: Freizeit und Fitness E Grosse braune Augen (Big brown eyes), Amerikaanse speelfilm uit 1936 met Joan Bennett, Cary Grant, Walter Pidgeon e.a. Regie: Raoul Walsh. Eve Fallon drijft een manicure-zaak In Broadway. Haar ontgaat maar weinig, en zodoende stort zij zich samen met haar vriend Danny Barr, een rechercheur, In de nodige gevaren bij het oplossen van een juwelendlefstal Laatste nieuws BBC 1 i Masterteam, spelprogramma l Journaal en weerbericht London plus, regionaal maga zine l Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan I Q] Dallas, Amerikaanse tv-serie I Politieke Partijen: Conservati ve Party Journaal en weerbericht IDCry Hungary: A revolution remembered, documentaire over de opstand in Hongarije die dertig jaar geleden begon Sportsnight. Met boksen, ten nis en voetbal Weerbericht BBC 2 18.00 Randolph Scott western: The Tall T, Amerikaanse speelfilm uit 1957 van Budd Boettlcher. Met Randolph Scott, Richard Boone, Maureen O'Sullivan e.a. 19.15 Snooker 19.35 Travellers in time, zesdelige documentaireserie over avon turiers en pioniers. Afl. 5: Roy al Safari to Africa 20.15 Out of court special: Queen's Peace. Reportage over de handhaving van de publieke orde in Londen door de politie, bij officiële plechtigheden en demonstraties 21.00 M.A.S.H., comedyserie 21.25 mThe life and loves of a she- devil (3), black-comedy serie In vier delen over liefde en wraak. Met Dennis Waterman, Patricia Hodge, Julie T. Walla ce e.a. 22.25 The trouble with sex, Informa tieve serie over seksuele pro blemen 23.00 Newsnight, actualiteiten 23.55 Weerbericht ITV 17.45 Nieuws 18.00 About Anglia, regionaal maga zine 18.35 Crossroads 19.00 This is your life 19.30 Coronation Street, dramaserie 20.00 Pass the buck, spelprogram- 21.00 The big bang, documentaire over de Londense beurs 22.00 Politieke Partijen: Conservati ve Party 22.35 E The birds, Amerikaanse speelfilm uit 1963 van Alfred Hitchcock. Met o.a. Rod Tay lor, Tippl Hedren en Suzanne Pleshette 00.50 Pilgrims not strangers SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I dream of Jeannie 18.30 Hazel. Afl.: Pot luck a la mode 19.00 Hogan's heroes. Afl.: Thanks for the memory 19.30 Cash and Company. Afl.: A.P.J. Clarke original 20.30 First Steps, Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Sheldon Larry. Met o.a. Amy Steel en Judd Hirsch 22.10 Shell International motor sports 1986 23.15 Roving Report 23.45 0 Young, Free Single 00.30-01.00 0 Pop Formule NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven EO 15.30 De laatste zeilvaarders, docu mentaireserie. Afl.: Van Lagune naar rivierdelta 16.00 Daktari, Amerikaan se tv-serie. Afl.: Tot ziens Mike Maku- la. Mike krijgt een geweldig aanbod om In Amerika te gaan werken 16.50 D'r kan nog meer bij kinderprogram ma 17.15 Henkie's droomboom, te kenfilm NOS 17.30 Vt6-Joumaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buitenland, ac tualiteiten MUSIC BOX 07.00 0 Muziekprogramma's. Tim my Mallett Show (07.00), Amanda Re dington Show (herh.) (08.00), Nino Fi retto Show (09.00), Simon Potter Show (10.00), Martin Buchanan Show (11.00) en 'Private Eyes', special (12.00). 13.00 0 Muziekprogram ma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Fussball-Europa- pokal (herh.) 11.35 Globus - Die Welt von der wir leben (herh.) 12.10 Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 15.50 Tagesschau 16.00 Immer wenn die Ostsee lockt, amusementsprogram ma uit de DDR 16.45 (HDie kinder vom Mühlental, dertiendelige kinder serie 17.15 Achtung Klappel Kinde ren maken een documentaire over de direntuin van Frankfurt 17.45 Tages schau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bühnenzauber, Informatieve serie 16.35 Pinnwand. Afl.: Wenn ich mal Hilfe brauche 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Der rosarote Panther BBC 1 06.50 Breakfast time, actualiteiten 09.05-09.30 The will to win 10.30- 10.50 Play School 13.00 Journaal 13.30 Bertha 13.45 Rothmans Grand Prix Snooker 15.52 Regionaal nieuws 15.55 Scragtag, kinderserie 16.10 Sebastian 16.20 Beat the tea cher, scholierenquiz 16.30 Dungeons Dragons, kinderserie 17.00 John Craven's Newsround 17.10 CBBlue Peter 17.35 Masterteam SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 0 Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City lights 14.25 Roving Re port 15.00 0 The Pat Sharp Show 15.30 0 Canada calling 16.00 0 The great videorace 17.00 The DJ Kat Show RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Hallo Nederland. 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.30 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Late date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. 18.03 NCRV: Hier en nu. 18.30 Praline. 1854 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backllne. 22.02 Gonzo Radio. 2332 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Concord String Quartet. 20.00 Nieuws. 20.02 AVRO's Platen Publieks Prijs Klassiek 1986. 2230 De mooiste kleren van de kei- 23.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 17.56 Mededelingen,en Nieuws. 18.10 TROS Kinderforum. 1820 PP: Uitzending van het GVP. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 20.55 De ouder, wordende Italiaan In Nederland. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow vanuit Radio Café Rijnmond. 17.00-1820 Cultuur, nieuws, sport en Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met 19.00-20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.10 Actueel. 1830 De BRT big band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 1933 Incontro, voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. 2230 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 2830-0230 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 2330-02.00 Twee tot twee. BRT 3 1810 Aktueel. 1830 Van Alboha tót Zurna. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss Cross. 2030-23.45 Muslca Antique. ITV MORGEN 06.25 TV-AM 09.30 Schoolt, 12.00 Kinderprogramma's 12.30 The Sulli- vans 13.00 Nieuws 13.30 The baron 14.30 Daytime 15.00 Take the high road 15.25 Regionaal nieuws 15.30 Sons and daughters 16.00 Kinder programma's 17.15 Blockbusters 17.45' Nieuws RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 0935 Arbeidsvitaminen. 1235 AVRO Magazine. 1808 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nells. 1805 De burgemeester is Jarig. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 0854 Ontmoeting. 0933 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein Publiek. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 1333 Hier en Nu. 13.20 Kletsmajoor. 1330 De familieshow. 15.03 Als de dag van toen. 1633 De wereld zingt Gods lof. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Showr 11.03 De Europarade. 1233 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 1533 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. - 1130 Muziek voor miljoenen. 1330 Nieuws. 1332 Nederland Muziekland Klas siek. 1430 EO: Metronomlum In concert. 1530 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 0932 NOS-Sportief. 0935 Waterstanden. 0930 RVU: Mannen van nu. 10.00 KRO: Kiekeboe. 1030 Jeugdkatechese. 1030 De Zonnebloem. 11.00 Vijftig plus. 1230 Nieuws. 1235 Op de eerste rang. 1800 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 1330 Da Capo. 1430 Het Dossier, documentaire. 1530 Zin in muziek op 5. 1530 Van vreemdeling tot medebur ger. REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30, 0830 en 0830 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en onr» 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 11.00* 12.00 Ouderenprogramma. BRT 1 0531 Met 1 wakker. 0820 Uit de band. 1130 Het vermoeden. 1810 Actueel. 1333 Tussendoor. 1433 Accordeon en Vlaamse liedjes. 1803 Zo d'ouden zongen. 1805 Neem je tijd. BRT 2 0530 De eerste ronde. 0930 Kunstkrant. 0810 Muziekboetiek. 1803 ParkeerschIJf. 1230 Regioprogramma. 1810 De middagpost. 14,00 Hitbox: Top 30-hlts. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Liederen van bij ons. 1130 Kamermuziek van Britten. 1230 Tafelmuziek. 1810 Actueel. 1330 Dessert met Susanna MlldonF an. harp. 14.00 Zuld-Amerlka Informeel.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11