A Een lening van dc I\>stbank kan ugeld besparen. POSTBANK® Panasonic Technics SERViCEMONTEUR r? consult administrateur ARBBDffiSBBANG medewerker bedrijfsbureau/ opzichter projecten m/v Ministerie van Defensie hoofd documentatie- groep (v/m) PAGINA 20 LEIDSE COURANT' ZATERDAG 4 OKTOBER 198 After sales-service-bednif SERVICOM B.V. werkend binnen haar concern voor eigen merken, waaronder de 'IMPORTEUR-service INKOOPMEDEWERKER M/V voor technische/administratieve onderdeleninkoop. Havo, talenpakkeb tot 22 jaar, met meer dienstplichtig, belangstelling voor elektronica. ELEKTRONICA TECHNICUS M/V voor stonngzoeken/repareren. MTS-E of HTS-E, technicus in hart en nieren, niet bang voor het 'moeilijker" niveau. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V voor onze boekhouding die daarnaast ook halve dagen onze telefoon centrale wil gaan bedienen.HAVO, talenpakket tot 22 jaar, ervanng niet vereist INFORMATIE: Servicom werkt voor haar bednjfsgebeuren geavanceerd met de computer, is dagelijks in aanraking met de nieuwste ontwikkelingen in de elektronica en beschikt over veel hoogwaardige meetapparatuur. Sollicitaties kunt u nchten aan Servicom B.V., Postbus 16280,2500 BG Den Haag Melkwegstraat 28, 2516 AJ Den Haag. Tel. 070 - 473561 G.K.N. RICOH G.K.N. b.v„ gevestigd te Amersfoort, distri bueert op de Nederlandse markt RICOH kopieer- en facsimileapparatuur, alsmede electronic whyteboards. Tevens heeft G.K.N. een uitgebreide technische dienst voor het plegen van onderhoud op genoemde apparatuur. Als gevolg van de snelle groei van deze zelfstandige onderneming zoeken wij kon- takt met kandidaten voor de funktie van Vereist: - opleiding MTS elektronika - kennis van de technische Engelse taal - het bezit van rijbewijs BE - ervaring in de kopieermachine- branche Is gewenst, doch niet ver eist - woonachtig In Den Haag of omge ving- Indien bovenstaande vakature aanleiding voor u Is om te solliciteren verzoeken wij u uw handgeschreven reaktie, voorzien van recente pasfoto, voor 15 oktober a.s. te zenden aan: de direktie van G.K.N. b.v. Postbus 868, 3800 AW Amersfoort. Tel. 033-635694. Brastex Household Textiles Europe B.V. Is een dochteronderneming van de Artex-groep, één van de meest vooraanstaande industriële ondernemingen in Brazilië en tevens leidingge vend exporteur voor textielprodukten. In verband met verdere uitbreiding van onze ak- tiviteiten, bestaat de gelegenheid tot plaatsing van een Administrateur De belangrijkste onderdelen van zijn takenpak ket zijn: - dagelijkse leiding van de administratie - budgettering, planning, stockcontrol - financiële administratie - controle, analyse en interpretatie financiële gegevens. Funktie-eisen: - opleiding MBA/SPD-1 nivo - enige ervaring in soortgelijke funktie - goede kontaktuele vaardigheden - flexibele instelling - kennis van de Engelse taal - leeftijd 30-40 Jaar Wij bieden U een zelfstandige, interessante funktie met goede toekomstmogelijkheden bij een financieel gezond en groeiend bedrijf. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van pasfoto en curriculum vitae, kunt U richten aan de direk tie van Brastex B.V. Postbus 78 2380 AB Zoe- terwoude. We prijsbewust koopt,zou ook Enkele voorbeelden van maximumtarieven en Postbank tarieven voor doorlopend krediet (huidige tarieven; wijzigingen voorbe houden). Laat de cijfers voor zichzelf spreken. beelden krediet aand (2% v.d. lelijk bij Postbank m; 100,- 1.339% (173%) 0:81% (10.2%) 1.187% (15.2%) 0.81% (10.2%) 1.089% (13.9%) 0.81% (10.2%) 1.052% (134%) 0.81% (10.2%) 1.020% (13.0%) 0.81% (10.2%) 0.993% (12.6%) 0.81% (10.2%) litgcgiandzl de kredietlimiet volledig' Wd bl^r'>M,CUW tJ'ip<>Siti" cnkt-'cin extra Tuisen haakjes vindt u de effectieve rente op jaarbasis. f 10.000.- f15.000.- f20 000.- f30.000.- f40.000- Hierbij wordt er aflossingen plaatsvinden en het Een bankstel koopt u niet zomaar We zullen u aan de hand van een instellingen die tarieven onder het even. Daarvoor is het veel te duur. voorbeeld laten zien welke conse- wettelijk maximum rekent U let dus, behalve op kleur, model quenties dat heeft. Stel dat u bij zo'n Stel dat u bij de Postbank en kwaliteit, scherp op de prijs. instelling een doorlopend krediet een doorlopend krediet neemt Dat is logisch. afsluit van f lO.OOOr en dat aflost van f lO.OOOr en dat aflost met Waarom zou u dan wel met f200r per maand. f200- per maand. zomaar even een lening afsluiten - n.. n voor een bankstel? Zonder u af te ^8» maximumtancf Egde Pbstfrank betaalt vragen ofu misschien te duur leent, betaalt u: 77maanden x f200,-. u: 65 maanden x f200,-. Wantalzouumaandelijks Dat betekent dat u, mis- Ubetaaltdusl2 maanden hetzelfde bedrag betalen, dan bete- schien zonder het te weten, te duur korter.dat is ca. f2.400r (12 x f200r) kent dat niet dat elke lening in leent, waardoor uw bankstel onno- minder dan bij het hoogste tarief, evenveel termijnen kan worden af- dig duurder wordt. Voor meer informatie, gelost. Niet alle leningen hebben Bij de Postbank heeft u ook over onze persoonlijke lening, namelijk dezelfde prijs. namelijk de mogelijkheid een door- kunt u de bon insturen.U krijgt dan Er zijn wettelijk voor dit lopend krediet van f lO.OOOr in de folder met aanvraagformulier soort kredieten maximumtarieven mindermaandelijksetermijnenvan thuisgestuurd.U kunt de folder ook vastgesteld En een aantal financiële f200r af te lossen. telefonisch aanvragen: 06-0400. instellingen hanteert deze hoogste Volgens hetzelfde aflos- Wilt u meer specifieke in- tarieven, terwijl dit geen verplich- singspatroon*. U kunt dat zelfbekij- formatie? Bel 058-958001 (beide ting is. Er kunnen ook lagere tarie- ken in de tabel hiernaast. nummers zijn van ma. t/m vr. tot ven worden gehanteerd. De Postbank is één vande financiële 21.00u.enza.totl2.00u.bereikbaar). L_ O Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel I DOn naar: Postbank NV, Directoraat Consumptief Krediet, Antwoordnummer 4,8900 PE LEEUWARDEN. Naam:. Adres: Postcode/Plaats: Onze opdrachtgever is een in de regio Leiden gevestigde industrie in voedings- en genotmiddelen. Door groei van de onderneming is er in het kader van de gewenste informatie voorziening plaats voor een De funktie Inhoud Is: het nader uitbouwen van de administratieve automatisering, waaronder begrepen de administratieve procedures van de operationele afdelingen alsmede het ontwikkelen van linancièle modellen; het verder ontwikkelen van de informatieverstrekking ten behoeve van het management. De aan de funktie te stellen eisen zijn: opleiding op SPD ol HEAO-be niveau met voldoende affini teit tot automatisering; "goede contactuele en organisatorische eigenschappen; leeftijd 25 - 30 jaar. Geboden wordt een zelfstandige funktie in een dynamisch bedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn atgestemd op het niveau van de funktie. Een psychologische test zal deel uitmaken van de setektieprocedure. Belangstellenden dienen hun schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van de advertentie te richten aan TM consult te Utrecht, t.a.v. Drs. J. Noordermeer. U gelieve op de enveloppe te vermelden nr. AA868. TM consult, adviseurs voor organisatie en automatisering werkt in een kantorengemeenschap samen met: de Tombe/Melse en co, accountants. Melse co. belasting adviseurs, Additief BV, administratieve dienstverlening. In internationaal verband wordt samengewerkt met Grant Thornton International onder de naam Grant Thornton Nederland. Australiélaan 14a 3526 AB Utrecht. Tel. 03049.50.20. WONINGBOUWVERENIGING LINDELAAN 99. 2282 EP RUSWUK De Woningbouwvereniging Arbeidersbelang heeft een bestand van ca. 2800 woningen en 300 garages. Het aantal medewerkers omvat 26 personen ver deeld over de afdelingen technische dienst, administratie en verhuur- bewonerszaken. In verband met voorgenomen projecten op het gebied van grootonderhoud, woningverbetering en woningisolatie van het naoorlogse woningbestand zoeken wij kandidaten voor de functie van Functie-informatie: is belast met de inventarisatie van de onderrioudstoestand van woningen en overige objecten is belast met het opstellen van planningen, begrotingen en bestekken houdt toezicht op de uitvoering van grootonderhoud, woningverbetering en woningisolatie neemt deel aan bouwvergaderingen en werkbesprekingen Plaats in de organisatie: Is rechtstreeks verantwoording schuldig aan het Hoofd Technische Dienst Functie-eisen: beschikt over kennis op het niveau van opzichter M.T.S. of B.N.A. leeftijd indicatie: ca. 30 jaar ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling Arbeidsvoorwaarden: Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO. voor personeel In dienst van woningcorporaties. Vaste aanstelling kan geschieden na 1 jaar. Inlichtingen omtrent de vacature zijn verkrijgbaar bij de directeur de heer W. van Zutphen, telefoon 070-907878. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie een sollicitatiebrief gericht aan de directeur van de vereni ging in te sturen. D« Directie Materieel Koninklijke Landmacht telt ongeveer 1800 personeelsleden en Is belast met het voeren van het materieelbeleid, voor de Koninklijke Landmacht, gericht of het voorzien In en In stand houden van het materieel. De Materieetvoorzteningsafdeling 3 Is voornamelijk belast met de uitvoering van het materieelbeleid ten aanzien van de voertuigen binnen de Koninklijke Landmacht. Bij de sectie Techniek, bureau Documentatie Is momenter de functie vacant van: Taak: leiding geven aan de documentatiegroep Amerikaanse Rupsvoertuigen (M109, M110, M113, YPR etc.); is verantwoordelijk voor de uitvoering van de taken en het realiseren van de doelstelling van de Documentatiegroep; het tijdig voorzien in de behoefte aan documentatie van het aan de groep toegewezen materieel pakket door het samenstellen, actueel houden en beheren van deze documentatie. Vereist: diploma HTS-werktuig bouwkunde; leidinggevende capaciteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid (ook in de Engelse en Duitse taal). Standplaats: Den Haag. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 3351,- en maximaal 14705,- bruto per maand. De vakantie-uitkering is 75% per jaar terwijl het aantal vakantie dagen minimaal 23 dienstdagen per kalenderjaar bedraagt Inlichtingen over de functie-inhoud en de selectieprocedure kunnen worden ingewonnen bij de heer I J.H. Vermeulen, tel. 070-1642261 Het ministerie van Defensie wil meer vrouwen in dienst nemen Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Sollicitaties inzenden voor 22 oktober 1986 en richten aan: Ministerie van Defensie, Directie Materieel Koninklijke Landmacht, Kabinet/Sectie Burgerpersoneel, Van der Burchlaan 31,2597 PC 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 20