Bakker UITZEND- CONSULENT (V/M) LAARHOVEN DESIGN ONTWERPER/TEKENAAR Open uw eigen winkel" bij Tempo-Team, tempo-team Luba Uitzend Buro Topverkoper m/v LAARHOVEN DESIGN B.V. LEIDINGGEVENDE „De Gouden Leeuw" representatieve medewerker TRAVELLOYD B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) 5 (parttime) ENTHOUSIASTE DEMONSTRATRICES Ministerie van Defensie eerste medewerker bureau techniek bedrijfsstoffen (v/m) receptioniste/ telefoniste/typiste DE KRANT BRENGT I LEVEN IN UW BROUWERIJ LEIDSE COURANT ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1996 PAGINA II Luba Uitzend Buro is een all-round dienstverlener op het gebied van tijdelijk werk. De aktiviteiten zijn gecon centreerd in het westen van het land. De organisatie kenmerkt zich door professionaliteit, creativiteit, enthousiaste inzet en korte lijnen. De ontwikkeling van de aktiviteiten maakt versterking wenselijk van onze twee vestigingen in Leiden en van ons filiaal in Katwijk. Daartoe komen wij graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van T)oor haar achtergrond en ervaring moet zij in staat zijn om de kwaliteit-plus te leveren in het bemiddelings proces tussen vraag naar en aanbod van tijdelijk werk. Zij herkent elke vakature en vertaalt deze in een speci fieke wervings- en selectieprocedure, gericht op de aard van het bedrijf en de te verrichten werkzaam heden. De opleiding, vaardigheden en persoonlijkheid van de sollicitanten toetst zij zorgvuldig aan de gestel de eisen. Dankzij haar inzicht en kennis van zaken kan zij de ongewone kombinatie maken en een voor de hand liggende andere oplossing als ongewenst beoor delen. De toekomstige uitzend-consulente wacht bepaald geen passieve funktie. Voor uitzendkrachten die werk zoeken raadpleegt zij niet alleen de bekende plaat singsmogelijkheden van dat moment. Haar kennis van de „Markt" stelt haar in staat om op efficiënte wijze kontakten te leggen met bedrijven en instellingen die behoefte hebben of krijgen aan de betreffende kandi daten. Die marktkennis bouwt zij op door, in nauw overleg met de vestigingsleidster, bestaande relaties te bezoeken en potentiële te benaderen; door de media van haar werkgebied te volgen en door te participeren in gebeurtenissen van lokaal en regionaal belang. Om uitzendkrachten te werven is zij aktief betrokken bij het geven van voorlichting, de plaatsing van adverten ties en gerichte akties. Maar zij zorgt er vooral voor, dat de wijze waarop zij werkzoekenden van dienst is, een aanbeveling vormt om juist naar Luba Uitzend Buro te komen. Informatieverstrekking over arbeidsvoorwaarden, belastingen, sociale wetten, lonen en tarieven en der- - gelijke, alsook de omvangrijke en nauwkeurige admini stratieve begeleiding van opdrachten en uitzendingen, vormen een belangrijk taakonderdeel. De kennis die daarvan in de organisatie aanwezig is moet zij zich snel eigen maken. Daartoe dienen een interne oplei ding en de cursus die de Stichting Beroepsopleiding Uitzendbranche verzorgt. Van sollicitanten vragen wij minimaal een HAVO- opleiding, tenminste drie jaar werkervaring, bij voor keur in de commerciële dienstverlening, uitgesproken sterke kontaktuele eigenschappen en de ambitie om zich een eigen plaats te verwerven binnen onze organisatie. Het rijbewijs BE is noodzakelijk; een eigen auto wenselijk. Behalve een uitdagende funktie. bieden wij een goed salaris, een dertiende maand, 8% vakantiegeld en 25 vakantiedagen. Daarnaast regelingen voor reis-, representatie- en studiekosten. Uw schriftelijke reaktie, met relevante gegevens over opleiding en ervaring, een motivatie van de sollicitatie en bij voorkeur ook een pasfoto, kunt u zenden aan Luba Beheer B.V., ta.v. de distriktsmanager, de heer R.J.M. Alkemade, postbus 327,2300 AH Leiden. Wij bevestigen u de ontvangst van uw brief. Luba Uitzend Buro neemt met 13 vestigingen in de regio een vooraanstaande positie in bij de dienst verlening op het gebied van tijdelijk werk. Luba is aktief in de adminstratieve, de (para-)medische, de indus triële, de agrarische en de technische sektor. Luba Uitzend Buro is aangesloten bij de Algemene Bond Uitzendbureaus/ABU. a 3 a 3 a 3 a 3 a 3 General Binding GBC is marktleider op het gebied van bedrijfs presentaties. Daarvoor voeren wij een komplete range inbindsystemen zoals het Pons-inbinden, Thermisch-inbinden en sinds kort SUREBIND. Op het gebied van plastificeren voor zowel kantoor als professioneel gebruik nemen wij een vooraanstaande positie in. Onze identiteitssystemen vinden talloze toe passingen. Met een nieuwe en revolutionaire reeks doku- menten- en papiervernietigers hebben wij in korte tijd een fors marktaandeel veroverd. Onze kracht i»klantenservice op basis van gedegen vakkennis. Wij gaan opnieuw onze verkoopstaf uitbreiden. Daarom zoeken wij een voor een rayon in het westen van het land. Onze gedachten gaan uit naar een verkoper met bewezen talenten die minimaal drie jaar verkoop- ervaring heeft, liefst opgedaan in de kantoor machine branche. Zijn leeftijd: 25-30 jaar. Een middelbare opleiding en redelijke kennis van de Engelse taal zijn noodzakelijk. Vanzelfsprekende eigenschappen voor deze boeiende funktie zijn: enthousiasme, pioniers geest en een juiste kommerciële instelling. Indien u zichzelf herkent als de energieke top verkoper, weet u hoe belangrijk snel reageren is. Uw schriftelijke reaktie, onder toevoeging van een recente pasfoto, wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Gaarne zenden aan de Direktie van GBC Nederland B.V., Graftermeerstraat 36-38, 2131 AC Hoofddorp. Tentoonstellmgs- en Displaysystemen Importeur, exporteur en toepasser van display- en tentoonstellingsystemen, gevestigd te Zoeterwoude-Rd, is een Internationaal georiënteerd bedrijf dat gestaag groeit. De systemen van Laarhoven Design staan internationaal aan de top voor wat betreft kwaliteit en vormgeving. Veel aandacht wordt besteed aan innovatie en onderzoek. Het systeem Lacet, gepatenteerd en internationaal on derschelden, is één van haar produkten. De systemen van Laarhoven Design worden gebruikt door bedrijven en instel lingen van multinationals tot musea, voor hun promotionele en communicatieve activiteiten, variërend van standbouw tot vitrine. Het bedrijf zoekt voor uitbreiding van de ontwerpafdeling een: Opleiding: Architectonische vormgeving Leeftijd: ca. 25 jaar. Hij zal onder leiding van en in samenwerking met de huidige ontwerper in staat moeten zijn offertes uit te brengen en te visualiseren. Hierbij zal uit moeten worden gegaan van de in ons leveringsprogramma aan wezige systemen. In diensttreding op korte termijn, ervaring in de branche is een aanbeveling. Uw reactie zien wij met belangstelling tegemoet. Energieweg 12, Postbus 67, 2380 AB Zoeterwoude-Rd. tel. 071-899355. Protestants-Christelijke Stichting voor Gezinsver zorging „Zoetermeer" voor 24 uur per week (ma. di. woe. en vrij. 4 uur en do. 8 uur). De vakature betreft een vervanging tijdens een zwan gerschapsperiode waarna continuering van het dienstverband tot de mogelijkheden behoort. De taak bestaat uit: begeleiden helpenden-verzorgenden begeleiden van het hulpverleningsproces samenwerken binnen een team van 7 leidinggevenden administratieve werkzaamheden overleg met andere disciplines en deelname aan het wijkoverleg. Geboden wordt: salarisregeling volgens C A.O.-Welzijn opname in pensioenfonds P.G.G.M. Gevraagd wordt: een voltooide opleiding (M.B.O.SD, verpleegkundige met aantekening, eventueel H.B.O.-MW of T.H.W. bij voorkeur ervaring in de gezinsverzorging Protestants-Christelijke levensovertuiging bereidheid om mee te werken aan de bereikbaarheidsdiensten. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Protestants-Christelijke Stichting voor Gezinsverzorging „Zoetermeer", Stork- straat 6A, 2722 NN Zoetermeer. Informatie kan worden verkregen bij mevrouw G. H. Everts-Hilbrands (hoofdleidinggevende), tel. 079- 411121. Slijterij - wijnhandel Veurseweg 214, Voorschoten vraagt met spoed Leeftijd tot 25 jaar, die in voorko mende gevallen zelfstandig onze cliënten kan helpen, bestellingen ver zorgen en de voorraden in de gaten houdt. Sollicitaties na tel. afspraak met de heer of mevrouw Kempers, tel. 01717-3736. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Bij P. Bakker Hillegom b.v. is plaats voor een ervaren inkoper bloembollen aankomend inkoper bloembollen die na een inwerkperiode ook zelfstandig zal kunnen werken. i Onze gedachten gaan daarbij uit naar iemand met een middelbare opleiding, waarbij het diploma van de rijks middelbare tuinbouw school tot extra aanbeveling strekt. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties kunnen zowel mondeling als schriftelijk, worden gericht aan de directie van P. Bakker Hillegom b.v. Postbus 280 2180 AG Hillegom Tel. 02520-18144 t.a.v. dhr. J. van Vliet Reis- en Passageburo zoekt voor de boekhouding in haar nieuwe kantoorpand te Leiden, full-time voor alle voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - leeftijd 18 tot 23 jaar - middelbare schoolopleiding - administratieve ervaring type-diploma - enig cijfermatig inzicht - ervaring met data- entryverwerking Wij bieden: - goede arbeidsvoorwaarden - reeel salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Travelloyd is onderdeel van de SUN IN TERNATIONAL GROUP. Schriftelijke sollicitaties met c.v. binnen 14 dagen te richten aan TRAVELLOYD B.V. Postbus 71163 - 1008 BD Amsterdam. Assurantiekantoor Fensto BV Commercieel buitendienstmedewerker leeftijd ca. 25 jaar. Gevraagd wordt middelbare schoolopleiding, bezit van Assurantiediploma B of studerend hiervoor, goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt een geheel zelfstandige funktie in een enthousiast en jong team. een passende honorering, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties zenden aan Fensto BV, Keulschevaart 5,3621 MX Breukelen, tel. 03462-63432. ORGANIST (m/v) voor het Gemeentecentrum te Oegstgeest, met als taak eenmaal per 14 dagen de kerkdienst op zondag morgen om 10.30 uur te begeleiden. In het Gemeentecentrum staat een èénklaviers me chanisch pijporgel met aangehangen pedaal. Gegadigden kunnen zich tot 10 oktober a.s. schrifte lijk melden bij het secretariaat van de kerkvoordij, p/a Alphons Diepenbrocklaan 20. 2343 NA Oegstgeest. Inlichtingen over de functie en over de honorering kunnen telefonisch worden ingewonnen bij mevr. Ha- sekamp. tel. 175198 of bij de heer T. Goedhart, tel. 173622. Gom Schoonhouden B.V. heeft in Leiden plaats voor enige nette ervaren PART-TIME, SCHOONMAKERS m/v Werktijden liggen in de avonduren. Telefonische Inlichtingen kunt u tijdens kantoor uren verkrijgen op ons vestigingskantoor te Lei den, Oude Singel 244, telefoon 071-132745. f c Vergeer Kaas die ons assortiment in supermarkten gaan begeleiden. Wij denken aan representatieve jonge dames met een commerciële instelling. Leeftijd: tussen de 20 en 35 jaar. Ervaring strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Uw sollicitatiebrief, vergezeld van een recente pasfoto, kunt U zenden-naar: VERGEER KAAS B.V., Postbus 2, 2810 AA Reeuwijk. Bij de Directie Materieel Koninklijke Luchtmacht, afdeling Wetenschappelijk Onderzoek, sectie Chemische Techno logie bestaat de gelegenheid tot plaatsing van een Taak: voeren van het technisch beheer over een gedeelte van het pakket bedrijfsstoffen waaronder verven, chemicaliën, gassen, vloeibare zuurstof, lijmen, afdichtmiddelen en borgmiddelen; geven van adviezen aan gebruikers omtrent toepassing als mede het stellen van equivalenten; mede inhoud geven aan het beleid inzake corrosiepreventie. het opstellen en bijhouden van diverse voorschriften, informa tiebladen over bedrijfsstoffen; zitting nemen in diverse nationale en internationale commis sies zijn/haar artikelpakket betreffende; het zonodig optreden als plaatsvervangend bureauhoofd. Vereist: diploma HTS, chemische of chemisch-technische richting; b.v.k. aantoonbare ervaring op verftechnisch gebied; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de nederlandse en engelse taal; goede contactuele eigenschappen. Standplaats: Den Haag. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 3039,- en maximaal f 4705,- bruto per maand. De vakantie-uitkering is 75% per jaar, terwijl het aantal vakantiedagen minimaal 23 dienstdagen per kalenderjaar bedraagt. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Telefonische inlichtingen over de functie worden verstrekt door dhr. ing. J.S.M. van der Zalm, onder nr. (070) 49 20 03 en omtrent de selectieprocedure door dhr. F.C. Raaff, onder nr. (070) 49 24 26. Het ministerie van Defensie wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Sollicitaties inzenden voor 11 oktober 1986 en richten aan het ministerie van Defensie, Directie Burgerpersoneel, hoofd afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Luchtmacht, Ftostbus 20701,2500 ES Den Haag. Tempo-Team is een van de grote uitzendbureaus. Wij hebben momenteel vestigingen in 23 steden in het hele land. En daarbij zal het niet blijven. Want op alle fronten wordt stevig gegroeid. Die aanhoudende expansie creëert voor u de moge lijkheid om met ons mee te groeien ols intercedent(e). In die zelfstandige en verantwoordelijke functie vormt u de belang rijkste schakel tussen ondernemingen en uitzendkrachten. Uiteraord zorgt Tempo-Team voor een gedegen opleiding voordat u oon die took begint. Wij bieden een solide organisatie uitstekende orbeidsvoor- een eigen 'winkel' binnen woorden en emolumenten een Tempo-Team vestiging aantrekkelijke doorgroei- een vergaande verant- mogelijkheden naar een mid- woordelijkheid dlemanagement of manage- een goed salaris ment functie Wij vragen Voor de afdeling technisch personeel van ons kantoor in Den Haag intercedenten (m/v) met: enkele jaren bedrijfser varing in een commerciële of organisatorische functie een opleiding MTS/HTS (met diploma) een leeftijd von 24-30 jaar een onvermoeibare onder- nemingsdrang, o.a. om initiatieven te nemen die de vroag en het aanbod op de tijdelijke arbeidsmarkt verder ontwikkelen veelzijdige contactuele kwaliteiten Uw sollicitatie Wanneer u in ons profiel post, zendt u don uw handgeschreven sollicitatie met volledige opleiding en ervaring en voorzien van een recente pasfoto aan: Uitzendbureau Tempo-Team, Spui 12, 2511 BS Den Haag, t.a.v. dhr.E.P.M. Stondoert.Een psycholo gisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Wilt u eerst meer informatie over deze functie? Vraag dan telefonisch de brochure aan die u er alles over vertelt. Telefoon: 020-5695229. uitzendbureau LAARHOVEN DESIGN B.V., Energieweg 12. Zoeterwoude-Rd bouwt stands, tentoonstellingen en verzorgt winkel inrichtingen. Zij zoekt een jonge vrouw met inzet en accuratesse voor het vervullen van de functie: Leeftijd: 18-22 jaar OpleidingHAVO typediploma AUTO HUREN v.a. 35-- p.d AUTO-ENTRUCKVERHUUR 071-125709 - 153627 ST. AAGTENSTRAAT 10-14 LEIDEN Voor luxe auto's, busjes en bestelwagens.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18