Hellas ter Riet wil nu hogerop Strijbos op zoek naar medische hulp Beenhakker maakt geen grappen meer sportuitslagen Damespaar klimt op naar tweede plaats in finale WK bridge britse Voetbalfan edood door Reen Van der Poel kiest Schuiten SPORT SeidMOowuwt VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1986PAGINA9 Ërrote overwinning VELO egen IJsland 'ATERINGEN VELO zegevierde gisteravond in n vriendschappelijke badmintonwedstrijd over de impioen van IJsland, Reykjavik, met 9-3. Trainer fim Bleijenberg had voor deze gelegenheid ook speel- ers en spelers uit het tweede Wateringse team in de rmatie opgenomen. Na drie heren- en twee damesen- dspelen stond VELO al met 4-1 voor. Beiden dames- ibbelspel werden ook gewonnen en bij de stand van 1 kon de Westlandse ploeg niets meer gebeuren, verigens gingen twee herendubbelpartijen. van Uun intosa en Jan Gerritse en Dennis Tjin-Asjoe en Iwam ristanto voor VELO verrassend verloren De kam- 1 oen aan IJsland doet mee aan het Europa Cup-toer- loi dat dezer dagen in Haarlem wordt gehouden. Ze n daar samen met de Nederlandse kampioen Duin- ijck als derde en vierde geplaats. Vorig jaar won ELO in het Europa Cuptoernooi in de kwartfinales West Duitsland met 5-2 van de IJslanders. KARPOV KOMT OP GELIJKE HOOGTE LENINGRAD Zoals verwacht heeft wereldkampioen Gary Kasparov zonder verder te spelen de negentiende partij in de tweekamp om de wereldtitel opge geven. Hierdoor is de stand weer in evenwicht gebracht: 9,5-9,5. Kasparov, die nog nooi eerder drie partijen achter elkaar verloor, moet nog 2,5 punten be-" halen uit de resterende vijf partijen om zijn titel te behouden Vandaag begint Kasparov met wit aan de twintigste par tij. Wereldkampioene Tsjiboerdanidze heeft een voorsprong van 6-2 genomen in de tweekamp om de wereldtitel tegen Achmilovskaja. De elfde partij in de tweekamp Joesoepov-Sokoiov in Riga is op verzoek van Sokolov een dag uitge steld. De stand is 6-4 in het voordeel van Joesoepov Azië dreigt met boycot OS Seoel SEOEL Het congres van de Aziatische Olympische co- mité's heeft zich onder dreiging van een boycot gekeerd tegen eventuele deelname van profs aan de Olympische Spelen. Binnen het IOC wordt al jaren gediscussieerd over versoepeling van de toelatingsnormen voor profs. Ondanks hun profstatus mogen voetballers onder zekere omstandigheden al deelnemen aan de Spelen. Voor het Olympisch tennistoernooi in Seoel, waar bepaalde profs aan mee mogen doen, zijn nog geen toelatingsnormen be kend. Tijdens de Aziatische Spelen in Seoel domineren de Chinezen op alle fronten. Na vijf dagen zijn al 39 gou den medailles veroverd. Japan volgt met 16 eerste plaat sen op geruime afstand. Toch hebben de Chinezen op twee fronten deze week al gevoelige verliezen geleden: zowel het heren- als het damestafeltennisteam verloor van gastland Zuid- Korea, wat tot zeer emotionele tafe relen leidde. Ook op het politieke vlak leed China een nederlaag. Taiwan mag namelijk terugkeren in de orga nisatie van Aziatische landen. Bij de volgende Aziatische Spelen in 1990 in Peking zal het dan voor het eerst tot een confrontatie komen tussen de beide China's., McENROE MAAKT WEER RUZIE SAN FRANCISCO John Mc En- roe is zijn belofte om geen ruzie meer te maken met umpires weer even vergeten. Tijdens ae partij te gen Brod Dyke in de eerste ronde van het tennistoernooi van San Francisco kreeg de vroegere num mer één van de wereldranglijst on enigheid met de arbiter. Deze ver maande de Amerikaan omdat hij te lang pauzeerde. McEnroe reageerde verontwaardigd. Hij deed - zonder resultaat - een beroep op de super visor om de scheidsrechter te ver vangen. Na afloop van de partij, die hij won met 6-1 en 7-6, verklaarde McEnroe dat hij tape op zijn racket moest aanbrengen. „Ik heb de partij niet opzettelijk vertraagd." APELDOORN Haar sterke punt is, dat ze niet écht zwakke punten heeft; haar zwakke punt is, h dat ze niet over écht sterke punten be schikt. Samen met haar broer Tristan reist Hellas ter Riet de wereld af. Op zoek naar succes, het grote geld. Tristan, naast tennisleraar, de grote regelaar! „Ik kan goed met hem opschieten. Best fijn zon privé-begeleiding. Met een groepje heb je vaak pro blemen. Die hebben we met tweetjes nooit, 't Bevalt me best zo", zegt Apeldoorns tennisster. die afgelopen weekeinde haar steentje bij droeg aan het veroveren van de nationale clubtitel En als enige speelster in die strijd ongeslagen bleef. Na de periode met Auke Dijk stra als coach pakte de 26-jari- ge Tristan de draad met z'n zus weer op. Met als doel zo snel mogelijk hoger op de we reldranglijst te komen. Dat was zo'n anderhalf jaar gele den toen de Apeldoornse na de HAVO startte met de bui tenlandse trips. „En dat lukte vrij snel", ver haalt de 18-jarige Hellas, die twaalf jaar geleden voor 't eerst tegen de tennisbal mep te. „Ik sta nu op de 169e stek. En we werken rustig door, vooral aan de techniek en de taktiek. Als we op deze ma nier doorgaan moet er meer uit te halen zijn. Waar het einde is, weet ik niet. In ieder geval stijg ik nog steeds op de ranglijst In de Zuidengelse badplaats Lee-on-Solent brak in mei van dit jaar de zon voor de Apeldoornse tennisster door. Hellas ter Riet won daar voor het eerst van haar leven een 25.000 dollar-toernooi. Ze hield er niet alleen een aardig zakcentje aan over. maar ook een fors aantal punten. En dat had weer tot gevolg, dat ze geïnviteerd werd op grote toernooien. Precies haar be doeling. Ze sprokkelde in En geland ook nog een aantal bo- nuspunten bijeen, hetgeen een forse klim op de begeerde lijst betekende, namelijk naar de 180e plaats. Tijdens de wedstrijden om de Federation Cup in Praag presteerde de Manege-speelt- ster ook goed. Ze won al haar singles. Zo „pakte" ze onder meer de Canadese Helen Ke- lesi - 26e op de wereldranglijst - in. In de verliezersronde ging Nederland in de halve fi nale tegen Rusland met 2-1 onderuit. Hellas ter Riet bleef fier overeind door de Russin Natalie Zvereva in drie sets te kloppen. Zvereva won dit jaar Wimbledon bij de junioren tot en met 18 jaar. Na de afsluiting van de com petitie afgelopen weekeinde reside Hellas ter Riet met haar broer naar een 75.000 dollarjiappening in Grieken land. Griekenland was haar ■laatste toernooi op gravel dit jaar. Broer en zus Ter Riet pakken begin oktober weder om de biezen en de rackets en reizen af naar het Verre Oos ten. Daar starten zij het in- door-circuit met een aantal 50.000 dollar-toernooien in resp. Japan, Singapore en Tai- peh. Volgende week is Hellas ter Riet mogelijk in Loosdrecht van de partij tijdens het oer- nooi, dat in de Panda-hallen ten tonele wordt gevoerd. De organisatie heeft Nicole Ja german al getracteerd op één van de twee „wild cards" die te vergeven zijn. „Met de an dere wachten we tot een half uur voor de kwalificaties be ginnen", zegt Piet van Eijs- den, die ook toernooi-direc- teur van de „Dutch Open" op het Melkhuisje is. „Hellas be hoort tot de meisjestop. Ze moet echter wel binnen een jaar doorbreken. Wat ze mist is kracht in haar slagen. Fy siek moet ze nog veel sterker worden", aldus Van Eysden. Na het oosterse avontuur vliegt Hellas ter Riet naar Ita lië om een weekje of twee met Martin Simek, die ook Michiel Schapers onder z'n hoede heeft, te trainen. Dat gebeurt met de regelmaat van de klok. „Simek heeft een to taal andere benadering", ver telt Hellas ter Riet. „Bij hem sta je niet echt acht uur op de baan. Hij gaat ook op de ont spannen toer waarbij hij de menselijke kant van de zaak belicht. Praat goed op je in. Een echte psycholoog". Na de trainingsstage in Rome stapt „Apeldoorns sportvrou- we van het jaar" op het vlieg tuig naar Zuid-Amerika waar het gravel-avontuur weer wordt opgepakt in Brazilië, Argentini ën Chili. F ranker Als een paal boven water i competitie, waarin ze als enige staat dat Hellas ter Riet bij Tristan en Martin Simek blijft, ondanks het feit, dat Stanley Franker per 1 okto ber als technisch van de KNLTB aan het werk gaat. „We blijven gewoon goed Wat voor Hellas ter Riet wel contact houden", zegt Hellas, ophoudt per 1 oktober is de „We gaan echt geen ruzie zoe- steun van Nashua, die toch ken. Maar het is natuurlijk wel zo dat we ons een jaar moesten zien te redden. Dat is prima gelukt en dat kun je zo maar niet afbreken". jaarlijks goed was voor een fi- nanciel ruggesteuntje van 25 mille. Maar zo her en der pikt Hellas wel eens een graantje mee uit de geldprijzenpot. „Maar je mag blij zijn als je quitte speelt. Het reizen en trainen kost gigantisch veel geld", aldus de Apeldoornse. MADRID Leo Beenhakker is van gedaante verwis seld in Spanje. De eens zo aimabele coach van Real Za- ragoza, met altijd een open oor en mond voor de pers, bestaat niet meer. Beenhakker, nu het technisch opper hoofd bij Real Madrid, een nationaal bezit, is voorzich tig geworden in zijn contacten met de schrijvende jour nalisten. De eerste kritieken op de Nederlander zijn na de eclatante 6-2 bij Betis Sevilla verstomd, maar het slot is, naar het lijkt op last van hogerhand, niet ge makkelijk meer van de mond te krijgen. „Grapjes maken kan hier niet", zegt Beenhakker. „Die worden hier ernstig genomen. En komen in de kranten. Dus kan ik slechts ernstige thema's onder de loep nemen. Al zijn we nu al lemaal Europeanen", zo verwees de rossige trainer naar het Spaanse lidmaatschap van de EG, „in de praktijk blijkt dat qua mentaliteit voor de Spanjaarden nog niet te gelden". Beenhakker wordt in Spanje desalniettemin op handen gedra gen. Ook in Barcelona wordt hij zeker voor vol aangezien. Hij heeft autoriteit, zo meldt de Spaanse pers niet zonder bewonde ring. „Mijn grote handicap is, dat men in Madrid maar steeds de mond vol heeft van het seizoen 1985/86. Ik, Leo Beenhakker, kan daar niet mee leven. Dat verleden telt niet voor mij. Daar om heb ik de handrem moeten zetten op de verhouding met de pers. Het gaat nu nog slechts om zakelijke en noodzakelijke me dedelingen." Kerstmis heet het breekpunt in het seizoen voor een trainer in Spaanse dienst te zijn. In de volkse uitdrukking heet het dat hij „nog turron zal eten". Turron is een nougat, die met het Kerst feest wordt gegeten. Beenhakker wist wel raad met de vraag of hij die lekkernij in Madrid zal verorberen. „Ik zal het niet eten, want ik lust het simpelweg niet", was het droge antwoord van de coach. MIAMI Jet Pasman en Anneke Simons zijn na twee van de vijf finaleronden in de wereldkampioenschap pen bridge opgeklommen naar de tweede plaats. Het duo behaalde in de eerste en tweede ronde van de eindstrijd in Miami de hoogste scores met 62 en 58 pro cent. Op grond van hun betere klassering in de halve finales, 86 punten tegenover Pasman en Simons maar 16, behielden de Amerikaanse speelsters Amalya Kear- se en Jacqui Mitchell de leiding. Elly Schippers en Ma rijke van der Pas scoorden in beide finaleronden net boven het gemiddelde en vielen terug naar de 17e Bij de heren werd het paar Max Rebattu en Andre Mulder na de eerste ronde als 15e geklasseerd. Rebattu tekende prompt protest aan. Hij was ervan overtuigd meer punten te hebben behaald. Zijn actie leverde succes op. Bij de berekening van de uitslag waren enkele tafels verwisseld met de zoveelste verkeerde stand tot gevolg. Rebattu-Mulder stegen na de herberekening naar de 7e plaats. In de tweede ronde sloeg de vermoeidheid toe - er wordt elf uur per dag gespeeld en zelfs voor eten is weinig tijd en met de score van 45 procent duikelden ze naar de 19e plaats Anton Maas en Henk Schippers deden het slecht en hielden aan de score van nog geen 43 procent de 43e plaats over. ONDEN De mid- eekse voetbalwedstrij- en in Groot-Brittannië 0 ebben weer eens aanlei- ing gegeven voor ernsti- ongeregeldheden. In Jchotland kwam een man m het leven nadat hij 'as getroffen door een een, die dwars door de uit van het busje waarin ij zat werd gegooid. Engeland raakte een voet- ilsupporter ernstig gewond n »r een gelijksoortige aanval. 41-jarige Ian Hamilton erd het slachtoffer, toen hij j.aar huis terugkeerde na de Wedstrijd tussen Dundee Uni- e- d en Glasgow Rangers te ai ebben bijgewoond. Het busje, is'aann twaalf Rangers-aan- 1 angers zaten, werd door vij- 5( idelijke supporters met ste- je en bekogeld. Hamilton, die erd vergezeld door zijn zoon, jf :n politieagent, werd aan het i< x>fd getroffen. Hij overleed c weg naar het ziekenhuis. en 35-jarige man raakte 'eneens door een steen ern- ig gewond in een overvolle ein, die Brighton-supporters rug bracht na het duel tegen staanvoerder Nottingham orest. groep van 51 Westduitse letbalsupporters die woens- igmiddag in Kopenhagen erd opgepakt wegens ge- elddadig gedrag, heeft in de 't icht van woensdag op don- r trdag tijdens de terugreis een einstel vernield, e aanhangers van het West- litse elftal waren naar Ko- inhagen getogen om de 'iendschappelijke wedstrijd j gen Denemarken bij te wo- Vn. De fans maakten het cen tum van de Deense hoofdstad j iveilig. Volgens de politie aren de meeste supporters ■onken. Na middernacht reis de groep onder politiebege- iding terug. Tijdens deze cht sloopten de jongelui een agon. Hoeveel de schade be- 'aagt. is nog niet bekend. Adri van der Poel maakte gisteren bekend dat hij volgend seizoen voor de ploeg van Roy Schuiten gaat rijden. De dames van die ploeg zijn daar ook blij mee. DEN HAAG Adri van der Poel heeft besloten ondanks aantrekkelijke aanbiedingen uit het buitenland toch te kie zen voor de PDM-ploeg van Roy Schuiten Van der Poel, die dit seizoen de kleuren ver dedigde van de Kwantum- ploeg van Jan Raas. tekende een contract voor twee jaar Hij heeft bedongen, dat hij volgend seizoen niet hoeft mee te doen aan de Ronde van Frankrijk, maar zich helemaal mag concentreren op de klas siekers. Johan Lammerts komt het volgende wiaierseizoen uit voor de profploeg van de Amerikaanse kopman Greg Le Mond, La Vie Claire. De Bra bander heeft 'deze week het contract getekend. Lammerts, in 1984 als rijder van de ploeg- Post nog winnaar van de Ron de van Vlaanderen, reed het afgelopen seizoen zonder al te veel succes voor de Italiaanse ploeg van sportdirecteur Bat- taglini. WASSENAAR Zowel mor gen als zondag zijn er rennen en draverijen op de Wasse- naarse baan Duindigt. Zater dag is de eerste start om 14.00 uur en zondag om 13.30 uur. Zondag staat het kampioen schap van Nederlandse vol bloeds centraal een onderdeel van het W5. Onze tips voor za terdag luiden. RISING WINDPRIJS(l):Zoor. van d'Aster, Amor Yoly en Zegal P. RISING WINDPRIJS(2):Anja Com- Tips voor Duindigt SURGE HANOVERPRIJS: Zenter- fold Jacky, Zarina Gregor en Yvette Nubar. UDET HANOVERPRIJS: Adrienne, Alfa Maid en Zebrano du Bois. EVENTOPRIJS: Zeno Oostland. Zei- da Volomen en Zita W. MUNCHO PRIDEPRIJS Ymir Dale. Apollo en Zanzibar Jacky HERESPRIJS: Zingaro Evento, Yan kee Flight en Zicco Buitenzorg. KAMERAADPRIJS: Zorg van Boko. Sam Avon en Winston Jac. FLORISSANTPRIJS: Zevira Oost- land, Zignal Frisia en Yswind. Onze tips voor zondag UNO HAZELAARPRIJS: Zmanza Princess, Ysa Z en Zora Quinio. ADELAIDEPRIJS: Halcyon Cove. Fine Harmony en Season Raaphorst. GROTE PRIJS DER VADERPAAR- DEN: Abrogan Veha, Alexander S ebn American Impulse. ANTHONY S DREAMPRIJS: Mana, Pantomime en Aktora. W5-l:Alk G, Zippora Dale en Ace Regina. W5-2:Award Frisia. Alfons Uithuizen en Anja B. W5-3:Zorba Os- sewaard, Zebode en Andrea. W5- 4:Anthony's Dream, Madrias en Syd ney Raaphorst W5-5:Zozo Nevele, Ydeltuit B en Ypco Oostland. PRODUKTENDRAVERIJ B: Best of All, Bettina Shoeing en Baija Wold- berg. ZILVER PRINCEPRIJS: Zeus Bui tenzorg, Vesuvius M en Waterman. Chinese tafeltennisser vast in Amsterdam AMSTERDAM De Chinese tafeltennisspeler Zhao Wei Guo, die eerder deze week met zijn Italiaanse ploeg uitkwam in een Europa Cupwedstrijd tegen De Vel uwe. heeft een aantal dagen „vastgezeten" in Amsterdam nadat hij van al zijn officiële papieren was be roofd. Guo had daarna ver geefs getracht met zijn ploeg genoten ons land te verlaten. Via de Chinese ambassade zijn vervolgens reispapieren voor Guo, die geen enkele Europese taal machtig is, geregeld. Van daag zal hij vermoedelijk het land verlaten. Leiden Lions viert tiende verjaardag LEIDEN De ijshockey ver eniging Leiden Lions bestaat tien jaar en houdt om die re den zondag diverse activitei ten op de Leidse ijsbaan aan de Vondellaan. 's Ochtends tussen half tien en elf kan de jeugd tussen zes en vijftien jaar terecht voor een gratis training onder deskundige lei ding. Het is wel de bedoeling dat men in het bezit is van ijs- hockey-schaatsen en een stick. Vanaf half twaalf spelen alle teams van Leiden Lions wed strijden tegen teams van de Eislaufverein uit Krefeld, de Duitse partnergemeente van Leiden, s Avonds wordt vanaf zeven uur bingo gespeeld. De opbrengst komt ten goede aan het jeugdijshockey. Sportwereld Squash Landskampioen ASRC heeft een verrassende nederlaag geleden tegen Dic- keysquash: 2-3. Voetbal Vie vermans (NEC) en Bosman (Heeren veen) zijn beiden door de tuchtcommissie van de KNVB voor één wedstrijd geschorst. OSS De schouderbles sure van wereldkampioen Dave Strijbos is veel ern stiger dan enkele maan den lang werd aangeno men. De 18-jarige motorcoureur uit Oss loopt momenteel stad en land af op zoek naar medici, die hem een succesvolle gene zing van de zenuwkwetsuur aan de rechterschouder kun nen garanderen. Italiaanse art sen, ingeschakeld via zijn werkgever uit Varese, de mo- torenfabriek Cagiva, zweren bij rust. De gisteren geraad pleegde chirurg Yoe uit Til burg verklaarde het eenvoudig nog niet te weten en heeft Strijbos verwezen naar een specialist in Mainz. Over een eventueel operatief ingrijpen is nu bijna drie weken na zijn laatste wedstrijd, de stadion- cross in Gothenburg, nog geen duidelijkheid. Dave Strijbos raakte 11 mei in Amsterdam bij een kampi oenswedstrijd door een wind stoot naast de baan. Hij viel op de schouder, die uit de kom schoot. Door de behandelende arts in Boxmeer en de fysio therapeut uit dezelfde plaats, de aan de nationale motorrij dersvereniging (KNMV) ver bonden Jos Althuyzen. werd er niets ernstigs geconstateerd, aldus de pleegvader en mana ger van Strijbos, Gerrit van Orsouw. „Drie weken later leek die visie bevestigd toen Dave in Spanje sterk reed. Daarna werd de schouder on danks alle behandelingen steeds dunner. De linker schouder van Dave is die van een body-builder. De andere lijkt steeds meer te verschrom pelen". mer met va llen en opstaan en veel pijn verbijtend naar het wereldkampioenschap. Een week na Brazilië viel hij in Zweden en werd besloten alle medische middelen te baat te nemen om komend voorjaar volledig hersteld aan de ver dediging van zijn titel te be ginnen. Het in verwarring gebrachte Strijbos-kamp overwoog giste ren aan te kloppen bij Richard Smith, de in korte tijd zeer be kend geraakte fysiotherapeut uit Amsterdam. Uit de hoofd stad kwam echter ook de aan bieding van sportarts Otto Stibbe (onder andere verbon den aan Ajax) om via zijn be middeling met neurochirurg Van Alphen van het Lucas- ziekenhuis of met in de micro- chirurgie gespecialiseerde dr Reinders uit Utrecht in ver binding te komen, kortom de hoogste academische kennis in Nederland te raadplegen. Ma nager Van Orsouw nam dat aanbod met beide handen aan Momenteel denkt men dat de revalidatie maximaal één jaar in beslag zou kunnen nemen „Maar dat betekent niet dat Strijbos een jaar niets mag doen. Hij heeft met die schou der per slot van rekening ook het wereldkampioenschap ge haald", aldus Stibbe. BADMINTON Europa Cup landskampioenen in Groep B: Helsinging Sulka (Fin) - BC de Portugal 7-0, SV Olve (Bel) - Ra cing Club de France 7-0; Groep C: CYM (Ierland) - Markland Hill BC (Eng) 3-4. Fjellhamar BC (Noorw) - Asko Landskron (Oostenrijk) 5-2. VOLLEYBAL WK heren in Frankrijk: Groep A (Montpellier): Italië-Venezue- la 3-0 (15-10, 15-2. 15-10), Frankrljk- China 3-0(15-6. 15-6. 15-4). Stand: 1. Frankrijk 2-4, 2. Italië 2-4, 3. Vene zuela 2-0, 4. China 2-0; Groep B (Tourcoing). Cuba-Taiwan 3-0 (15-7, 15-2, 15-9), Sovjet-Unie-Polen 3-0 (15-7, 15-2, 15-4). Stand: 1. Sovjet- Unie 2-4, 2. Cuba 2-4, 3. Polen 2-0. 4. Taiwan 2-0; Groep C (Clermont-Fer rand); Tsjecho-Slowakije-Egypte 3-0 (15-5, 15-10,-15-7), Brazilië-Bulgarlje 3-1 (16-14, 11-15, 15-6, 15-4). Stand: 1. Brazilië 2-4, 2. Bulgarije 2-2, 3. Tsjecho-Slowakije 2-2, 4. Egypte 2-0; Groep D (Orleans): Argentinië-Japan 3-0 (15-8. 15-13, 15-4), Verenigde Staten-Grlekenland 3-0 (15-6, 15-7, 15-4). Stand 1. Argentinië 2-4, 2. Ver enigde Staten 2-4, 3. Japan 2-0, 4. Griekenland 2-0. ZEILEN WK 470-klasae in Salou Eerste wedstrijd heren: 1. Evans/Mar- der (NZI). 2. Hunger/Hunger (Wdl), 3. Maljevat/Maljevat (Joe), 4. Borowski- /Braatz (Odl), 5. Peponnet/Pilot (Fra), 18. Robert en Mark Drontman, 32. John Stavenuiter/Marcel Vermeulen 36. Jan van Ek/Andrè Beyer, 71. Jan en Bennie van Kouwenhoven Dames. 1. Lugar/McLean (Can), 2 Lemstróm/Lemström (Zwe), 3. Le Vaillant/Maus (Fra). 4 Zabell/Maine- marc (Spa), 5 Söderstrom/Englund (Zwe). 9. Tonny Vermeulen/Henneke Stavenuiter, 23. Marion Steenhuls/Y- Baerveldt. 42. Hennie Vegter- BRIDGE WK Miami Stand na twee finaleronden 1. Burgess/Marston (Aus) 1597 pun ten, 2. Maeckstroth/Rodwell (Vst) 1505, 3. Smolen/Stauber (Vst) 1499. 19. Mulder/Rebattu (Ned) 1376. 43 Maas/Schippers (Ned) 1245. Dames 1. Kearse/Mitchetl (Vst) 942, 2 Jet Pasman/Anneke Simons (Ned) 874, 3. Freilich/Gruver (Vst) 855, 17. Elly Schiopers/Marijke v.d.Pas (Ned) 743.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 9