Postbankhypotheek. Goed onderh.woonh., aemod. keuken,2 sik. Vr.pr. f 12MXM\- k.k. DIJKSTRA Woningen te koop gevraagd Als een land nog geen 300km W1*r breed is en zo'n 340 km lang... dan is iedereen er buren met de bouwers Mooi aan de buitenkant is niet genoeg De Postbank maakt het kopen van een huis minder ingewikkeld DONDERDAG 25 SEPTEMBER 19 Wij zoeken met spoed opdrachten voor de verkoop van woningen in alle prijsklassen. Als groot en bekend makelaarskantoor in de regio heeft zich bij ons nu weer een flinke vraag naar woningen ontwikkeld. Rehorst Bouw is aktief door heel Nederland. Met woningbouw, utiliteitsbouw en renovatie. Haar lijst Onderhanden Werk vermeldt kantoren, woningen, scholen, hotels, magazijnen en fabrieken. In diverse categorieën. Rehorst Bouw is ook regelmatig in het nieuws met initiatieven voor kwaliteitsverbetering (b.v. houtskelet- X bouw), rendementsverhoging (b.v. energiezuinige cirkelwoningen) en in sociaal opzicht (o.a. arbeidsplaatsen voor jeugdige werklozen). Rehorst Bouw Waddinxveen Dorpstraat 130 2740 AC Waddinxveen 01828-14033*, tx 20647 sedert 1913 Rehorst Bouw Almere Markerkant 1206/13 1314 AK Almere 03240-33428 sedert 1983 O) O) minuiminimiliumiiiiiuimimiIurn Daarom mag u bij Dijkstra keukens best verder kijken. Naar de metalen deurscharnieren bijvoorbeeld. Door en door solide en in drie standen verstelbaar. Goed voor vele duizenden keren open-dicht, open-dicht. Kom 't morgen maar proberen! 1001 keukenideeën onder één dak Showroom geopend: KEUKENSTUDIO FABRIEK VOOR AL UW MEUBELSTOFFEERWERK Wij stofferen uw bankstel met losse kussens (na afspraak) binnen 2 dagen Vast gestoffeerde bankstellen binnen één week. Vrijblijvend prijsopgave Wij maken: ST0ELKUSSENS voor elk model INTERIEURKUSSENSvoor uw R00KST0EL in uw stofkeuze met 5 jaar fabrieksgarantie LEIDEN - MERELSTRAAT 1A - 071-174372 Met een ROMAZO GARANTIEREGELING Zit u altijd goed! Hfcfl ©udóhoorn van Qgmond rOfTlOZO (voorheen Rijnsburg) Lageweg 23 (ind. terr. 't Heen), 2222 AG Katwijk, Tel: 01718-22731 Bij het kopen van een huis heeft u vrijwel trekkelijke hypotheek, met lage rente en altijd een hypotheek nodig. gunstige voorwaarden. En de Postbank Het afsluiten van zo'n hypotheek vonden zij een betrouwbare instelling, lijkt ingewikkeld, maar is dat niet. Als u zich En vervolgens deskundig advies, tenminste goed oriënteert en een deskun- In de brochure stond ook aangegeven op dige hypotheekadviseur inschakelt. Zoals welke wijze een Postbankhypotheek kan de kopers van dit huis deden, voordat zij kozen voor een Postbankhypotheek. Eerst gratis documentatie. Zij vroegen eerst documentatie aan over een Postbankhypotheek door gratis te bellen met 06-0400. Uit de brochure die zij daarna thuisgestuurd kregen, leerden zij de Postbankhypotheek kennen als een aan- worden verkregen. Namelijk via een makelaar of verzekeringsadviseur, maar ook bij één van de 200 grotere postkantoren waar een hypotheekadviseur van de Postbank aanwezig is. Welke 200 postkantoren dat zijn, stond overzichtelijk aangegeven. Een afspraak met de adviseur was dus zo gemaakt. In een rustig gesprek in zijn spreekkamer bepaalden zij welke Postbankhypotheek in hun situatie de beste was. Er werd gekozen voor een 7-jaarshypotheek met rentebedenktijd. De rente staat daarbij voor 7 jaar vast, maar al na vijf jaar kan worden bepaald wanneer een nieuwe rente in moet gaan. De adviseur berekende hoeveel per maand voor de hypotheek betaald moet worden. En hij rekende voor wat het belastingvoordeel is. Hij regelde de aan vraag voor de hypotheek en de aanvraag voor de gemeentegarantie. En dat deed hij zonder extra kosten. U merkt dat het ain sluiten van een Postbankhypotheek min der ingewikkeld is dan u misschien dach U belt eerst kosteloos 06-0400 voor het aanvragen van documentat Deze documentatie kunt u ook op het po kantoor krijgen. En u wendt zich verv gens tot één van onze hypotheekadviseu Of u vraagt bij uw makelaar of verzekeringsadviseur naar een Postba hypotheek. Voor een Postbankhypothei kunt u in elk geval altijd vlak bij huis tereq Postbankhypotheek kennen als een aan- zo gemaakt. In een rustig gesprek in sluiten van een Postbankhypotheek min- POSTBANK

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28