'KON brengt familiedrama's in de huiskamer JlADIO/TELEVISIE CeidócSomant DONDERDAG 25 SEPTEMBER 1986 IeVERSUM De EO-rubriek „Rond zendt vanavond de documentaire over ark uit Onder de titel ..Waar is de ark if^Joach" zijn archiefbeelden, recente op- liïèn en interviews over het mysterie ark jfen. (Ned. 1. 19.00 uur), j. mvankelijk zag het er naar uit. dat de do- if. mentatie niet door kon gaan. Een came- w ploeg van de Evangelische Omroep werd Turkije gearresteerd en de filmbanden ifden in beslag genomen. Rond de berg 5' rarat. waar de ark zou liggen, zijn veel tl ilitaire objekten. zodat de Turkse autori- 'A iien erg gevoelig op de gemaakte films igeerden. Enkele dagen daarna kreeg de de filmbanden toch terug, cameraploeg reisde mee met een expe- tie onder leiding van de ex-astronaut Ja- eS B Irwin. In het programma zijn ver- OEKTOCHT NAAR DE ARK OP EO-TV schillende interviews opgenomen. Het was nu voor de achtste keer, dat hij in Turkije naar de ark zocht. Ook andere zoekers naar de ark komen in de documentaire aan het woord. De cameraploeg was met een vliegtuig rond de Ararat gevlogen en van daaruit waren opnamen van de berg gemaakt. De gletsjers en de enorm steile rotswanden geven het landschap een grillig karakter. James Irwin besluit het programma door te zeggen, dat hij erg blij is met de gemaakte opnamen. Hij wijst er op. dat hem veel on derzoek en onnodige beklimmingen be spaard zijn gebleven. Dat hij van plan is over een tijdje weer te gaan zoeken lijdt geen twijfel, want de verblijfplaats van de ark blijft hem boeien. Rusland werkt aan vijf satellieten MOSKOU Het Russische ministerie voor communicatie heeft bekend gemaakt dat zij voor 1990 zeker vijf DBS-satellieten wil lance ren, die samen geheel Oost- en West-Europa zullen bestrijken. De Russen zijn dit project ge start om de gehele Sovjet Unie ongestoorde ont vangst van tv-signalen te kunnen garanderen en om programma's uit te wisselen met andere Oosteuropese landen. De cordinatie van die uit wisseling zal verzorgd worden door de Polen. De voortvarendheid waarmee de USSR het DBS-tijdperk betreedt, mag opmerkeljk ge noemd worden, mede omdat de Russische sate- lieten gebruik zullen maken van een signaal sterkte en aangrenzende frequenties van de Westeuropese satellieten, zoals de Franse TDF 1, Duitse TV-Sat, Scandivische Tele X en de Luxemburgse Astra. Dit betekent dat de Russi sche programma's zonder enige moeite in ons land ontvangen kunnen worden. Vestiging Israël in EO-t.v. serie HILVERSUM De gebeurtenissen rond de oprichting van de staat Israël en de beginperiode van deze jonge staat staan centraal in de slotafleveringen vanavond van de serie „De joden en onze beschaving", die als titel „Naar de toekomst" heeft meegekregen. (Ned. 1, 21.50 uur). Aan het begin van de twintigste eeuw emigreren de eerste zionistische pioniers uit Europa naar Palesti na, dat vanaf 1918 geregeerd wordt door de Britten. In deze tijd zijn er al problemen tussen de joden en de Arabische bewoners van het land. Na de Tweede We reldoorlog wordt de toestand onhoudbaar. De Britse re gering sluit de grenzen van Palestina voor de miljoenen joden, die naar het land willen. De joodse staat wordt in 1948 opgericht. De eerste premier is David Ben-Goe- rion. In de nacht van het uitroepen van de staat Israël vallen Arabische landen Israël binnen met het doel om het te vernietigen. Voor het eerst sinds 1864 vechten gewapende joden weer voor het behoud van hun land. „Naar de toekomst" bevat verschillende interviews met joden. ILVERSUM - Voor ;ON vormen het geloof en Uitingen daarvan een hech- burcht. Dit sluit drama niet Integendeel zelfs. Het is igelijks overal om je heen. Je jnt er herkenning in vinden, oöst uit putten en lering uit ekken. die richting zoekt de IKON id et in het seizoen van het 40- rig bestaan. Onder de titel !en spannend bestaan" wor- n te beginnen vrijdag over >y, fffptien dagen in zeven ach- reënvolgende afleveringen f'Tamilieverwikkelingen in I, 'ti gemiddeld Nederlands n uitgestald. Het gaat om de tlevenissen van de familie ievense, echtpaar en zes kin- >ren. Die maken mee en erken geestelijk en/of mon- ïling wat in elk gezin vroeg laat kan spelen, zoals onbe- alde rekeningen, moeten leven met verdriet, iders dan m'n ouders en de ote (trouw)dag. in jrv Michon stelde de verha- n samen aan de hand van sprekken in tal van Neder- ndse gezinnen. Zij leverde l eurwerk naar menselijke in- niteiten met handhaving j| in.de anonimiteit van de be- okkenen. Zij liet die et regisseur Ruud Schuite- t- aker naspelen door ama- X urs. De aanzet tot elk ver bal wordt geleverd door Vio- Falkenburg, die als inter- ewster binnenkomt en de fa- ilieleden zover krijgt, dat zij 'dramaatjes ook levensecht erzetten. im Koole, tv-directeur, zegt d et deze serie, die hij als een tieme familie-reportage ken- t hetst, begrip te beogen voor -^nSen in die omstandighe- Tevens meent hij dat deze verhalen uit de fa miliekring er geleerd kan worden naar elkaar te luiste ren. hoe pijnlijk de situaties ook kunnen komen te liggen. De IKON wil in deze produk- tie een stuk zorg om de mens aan de dag leggen en in die vorm pastoraat bedrijven. De zaken komen zo helder aan het licht in deze serie en de te genstellingen binnen een gezin kunnen zulke scherpe vormen aannemen, dat de Ewings uit Dallas als kant en klaar con fectiewerk erbij verbleken. Lustrum Het achtste IKON-lustrum krijgt volgende week vrijdag bovendien accent door een lu- strumgesprek. Hieraan nemen deel de dames Strikwerda, Ien Dales, Maria Tersteeg, v d. Veen-Schenkeveld. alsmede de heren A. v.d. Meiden, hoog leraar. en Govert Bach, psy choloog Zij zullen kort en krachtig praten over de bete kenis die het geloof voor men sen heeft. In maart van het komende jaar zal het vijf jaar geleden zijn, dat vier IKON-medewer- kers in El Salvador laaghartig om het leven werden ge bracht. In vier programma's in die maand zal aandacht wor den geschonken aan de ge vaarlijke omstandigheden en schrijnende toestanden, die in dat land heersen en waarvan behalve de bevolking ook journalisten te lijden hebben. Om tot een bijdrage in de jeugdprogrammering te komen is door Boudewijn Klap con tact opgenomen met het Kin derpostzegelcomité. Men zag creatieve en financiële samen werking wel zitten. Dit heeft geleid tot een aantal afleverin gen jeugddrama. Vier schrij vers en vier regisseurs werk ten er aan. De resultaten krijgt men in de komende maanden te zien. De afleveringen han delen over zaken waarvoor ook het kinderzegelcomité zich beijvert, zoals hulp in si tuaties, waarin men op een pleeggezin is aangewezen, het weglopen van thuis, het licha melijk gehandicapt zijn en complicaties binnen het gezin. Ook dit zou men docudrma's kunnen noemen, geënt op de maatschappelijke werkelijk heid. Voorts zal er een nieuwe serie „Snuiters" worden gemaakt, gesprekken met jongeren over allerlei netelige onderwerpen, zoals zwerfkinderen, mishan delde kinderen, maar ook op school spelende zaken. De serie over de Surinaamse familie Wijntak, die zich in ons land door de moeilijkhe den heen moet slaan, zal het komende seizoen worden her haald, omdat deze eerder wat ongelukkig geprogrammeerd stond tegenover de Cosby-se- Op twee avonden in december zal de film „Esther" worden uitgezonden, een film naar het bijbelse verhaal van de Israëli sche regisseur Amos Gitai. Of schoon naar historisch /bijbelse gegevens is gewerkt, krijgt deze geschiedenis een actuele toets mee. Radio IKON-radio blijft werken aan betere mogelijkheden voor ra dio 5. Dit kan een volwaardige gehorizontaliseerde zender worden als er om 07.00 uur kan worden begonnen en in overleg met de radiodirecteu ren van andere omroepen er geprogrammeerd zal kunnen worden. In de maanden november en december zullen het kerklied en de kerkmuziek in de Derde Wereld speciale aandacht krij gen. Het blijkt, dat in die lan den de van hier overgehevelde muziek en zang op zeer eigen wijze worden vertaald naar het inheemse zangeigen. Op dit punt zijn in Afrika interes sante ontwikkelingen gaande, die zich bewegen in de rich ting van een eigen muziek soort, waar de kerkgangers zich bij thuis voelen. Missiona rissen en zendelingen hebben de basis gelegd, het inheemse kerkvolk zorgt voor een eigen uitbouw van deze niet-wester- se kerkmuziek. Bovendien heeft de IKON aan componisten een opdracht voor liturgische muziek ver strekt ter gelegenheid van het jubileum. Hier verwacht men later in het jaar veel van. Nederland NEDERLAND 1 15.30 15.55 17.30 17.46- 18.30 19.00 20.00 20.28 EO Last Frontier, Amerikaan se natuurfilmserie. Afl.: Op zoek naar de haaien De race van Royal Cham pion (Run for the roses), Amerikaanse tv-film uit 1978 van Henry Levin. Met o.a. Vera Miles en Panchi- to Gomez NOS V26-Journaal EO 18.00 Tijdsein buiten land, actualiteitenrubriek TELEAC Cursus Personal Compu ter I. Les 3 EO Waar is de Ark van Noach? Documentaire over de expeditie van Apollo 15-astronaut Jim Ir win naar de berg Ararat in Turkije, op zoek naar de Ark van Noach. Tevens een verslag rond de ge beurtenissen die voort vloeiden uit de in beslag name van de filmbanden door de Turkse politie be gin september NOS Journaal EO E De expeditie naar Sula wesi, documentaire over de inheemse dieren van Sulawesi het voormalige Celebes Van u wil ik zingen, koor zangprogramma vanuit de Grote Kerk in Elburg. Me dewerkenden: Standskna penkoor OBK en het meis jeskoor Shalom uit Elburg Tijdsein, actualiteitenma gazine met aandacht voor de aanhoudende droogte in Afrika, waardoor de Nijl steeds minder water krijgt toegevoerd en een cata strofe dreigt voor Egypte. Voorts een reportage over de „pro-life" beweging in Martin Gaus presenteert de 'TROS Grote club show'. Ned. 2 om 19.12 uur. Engeland en een portret van de nieuwe voorzitter van het CNV. Hofstede 21.50 De Joden en onze be schaving, Amerikaanse documentaireserie. Afl.:. Naar de toekomst, over de geschiedenis van de staat Israël, sinds de oprichting op 14 mei 1948 door Ben Goerion 22.45 Mag ik 's met je praten? Feike ter Velde in gesprek met de 84-jarige dominee* P J. Mietes KJ NOS ,s 23.20 Journaal .i 23.25 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 18.20 18.30 18.45 19.00 19.12 23.00 23.10 NOS Nieuws voor doven Paspoort voor Turken Sesamstraat (D Jeugdjournaal Journaal TROS TROS Grote Club Show, amusementsprogramma waarin Nederlandse ar tiesten optreden ten bate van de 'Grote Club Aktie'. Met BZN, Gerald Joling, Dennie Christian, Frizzle Sizzle, Anita Meyer, Benny Neyman e.a. Presentatie: Martin Gaus Code Rebecca (slot), drie delige Amerikaanse mini serie naar de gelijknamige bestseller van Ken Follett. Met o.a. Cliff Robertson. David Soul en Ellis Dale Het Gouden Kalf, recht streekse uitzending van de gala-avond vanuit Muziek centrum Vredenburg als afsluiting van de Neder landse Filmdagen, waar- het Gouden Kalf zal wor den uitgereikt. Presentatie: Linda van Dijck en Ron Brandsteder NOS Journaal De Haag Vandaag TELEAC Cursusvoorlichting NOS Nieuws voor doven EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma overzicht 17.35 Kinderprogramma. Met 'Tik Tak" en 'Gigi' 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Europa Report Special, actue le documentaire 19.20 Weerbericht, world watch en programma-overzicht 19.30 Andrea Chenier, opera vari Umberto Giordani met o.a. Placido Oomingo en Giorgio Zancharo, vanuit het Royaf Opera House, Covent Garden in London. Uitgevoerd door het orkest van het Royal Opera House o.l.v. Julius Rudel 21.25 Sport Reports. Met tennis 22.55 World Watch en weerbericht ;rt 1 00 Schooltelevisie .55 Journaal y .00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) .05 Plons, kinderserie. Afl.: Plons en de boottocht (herh.) 10 De zeven van Blake (Blake's seven III), dertiendelige Engel se science-tlctionserie met Paul Darrow. Jan Chappell en Michael Keating. Afl. 2: Power- play. Avon en Dayna weten aan Servalan en de inheemse bevolking te ontsnappen en komen aan boord van de Libe rator. Daar worden ze opge wacht door Tarrant, die het schip inmiddels in bezit heeft genomen .00 Kwizien, tips voor koken en lekker eten 20 Uitzending door derden 40 Mededelingen en program- ma-overzicht .45 Journaal 10 Kunst-zaken, kunstagenda .20 Hoger Lager, spelprogramma met speelkaarten en twee kop pels. Het duo dat wint in de voorrondes mag in de super- - ronde gokken om belangrijke prijzen waaronder de felbe- geerde auto. Presentatie: Wal- terChapiau- 00 Panorama, atualiteitenrubriek .50 Hotel, Amerikaanse tv-serie met James Brolin. Connie Sel- leca. Shari Belafonte e.a. Afl.: Idealen. Sarah, het dochtertje van het echtpaar Lawrence, moet na een val een onmiddel- 1 lijke chirurgische ingreep on dergaan. Als Jean het kind naar het ziekenhuis wil bren gen stuit zij op verzet van de ouders. Dit strookt niet met hun religieuze overtuiging .40-23.00 Journaal en Coda RT2 23 Muzikaal intermezzo 25 Make-up, een spel. Afl. 4: Ogen (1, herh.) .40 Mededelingen en program- a-overzicht .45 Journaal 10 Juke Box, videoclips .15 Kwidam, telefoonspel met Marleen Gordts I.25-22.00 O Imperatief (Imperativ), Duits tv-spel van Krszystoph Zanussi uit 1982. Met Robert Powell. Brigitte Fossey, Leslie Caron e.a. Augustin. een wis kundige met een uitzonderlijk talent, zoekt koortsachtig naar een zin in zijn leven. De ge dachte dat in deze wereld, waarin vrijwel alles is toegees- taan. vrijheid geen inhoud meer heeft, kwelt hem flTBF 1 650-17.20 Schooltelevisie .00 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank 1.15 La boite aux images, kinder programma met 'Les croque- monstres'. 'Dare, Dare Motus' en 'De Smurfen' 9.00 Ce soir, regionaal magazine - 9.30 Journaal O.OO Les risques du mèfric, Franse speelfilm uit 1967 van Andrè Cayatte. Met o.a. Jacques l Brei, Emmanuella Riva, Jac- ques Arden. Jean Doucet, op- I Jacques Brei is te zien in de speelfilm 'Les risques du mé tier'. RTBF 1 om 20.00 uur. richter van een school, wordt door een veertienjarig meisje beschuldigd van verkrachting 21.35 Le monde de cinéma, filmru briek van Sèlim Sasson 22.25 Laatste nieuws 22.50-23.00 Reflets du Libéralisme, politieke uitzending 16.05 La jeune femme en vert, tv- film 17.25 Aujourd'hui en France, geva rieerd magazine 18.25 TV 5-sport. Tafeltennis 19.00 Fou comme l'oiseau, tv-film 20.30 Aujourd'hui en France 20.35 Les bistrots, documentaire 21.35 TV 5-sport. Tafeltennis 22.00 Nieuws 22.30-00.00 E Legions d'honneur, Franse speelfilm uit 1938 van Maurice Geize. Met o.a. Char les Vanel en Marie Bell MUSIC BOX 17.00 E The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 EThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 El The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 El The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 E The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 EThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 E Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) 00.00 E The shadow (herh.) 01.00 S The Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 E The Amanda Redington Show 03.00 E The Nino Firetto Show 04.00 E The Martin Buchanan Show 05.00 E The Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende QD Ondertiteling via TeleTekst. (2 Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-uifzending. KEZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 03 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. raBitsland DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Ein platz für Tiere, natuurfilm serie. Afl.: Vossen en ooie- 16.45 Die kinder vom Mühlental, dertiendelige kinderserie van Janisz Leski. Afl. 1: Wilkom men Jacki und Zirkus Klemen- tinchen 17.15 Kein Tag wie jeder andere, kinderprogramma. Afl Ein Zir kus voller Abenteuer (1) 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Empire 19.00 Detektivbüro Roth, tv-serie. Afl.: Skandal im Schrebergar- Programma-overzicht [ETagesschau Unter deutschen Dachern, do cumentaireserie. Afl.: D'Jubel Wies'n, filmimpressie van een oktoberfeest Der 7. Sinn I E Mensch Meiér. Amuse mentsprogramma met Alfred Biolek Tagesthemen, actualiteiten I Das Verschwinden der Har monie, tv-spel van Roderich Feldes met Peter Brombacher, Christiane Lemm, Wolfgang Hóper e.a. Aaqn het eind van een dorpsfeest is de inhoud van de kas, 10.000 DM, ver dwenen. Het geld blijft onvind baar. Kort voor kerstavond meldt de dader zich echter bij de kassier Tagesschau Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.5*6 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Der Weg in die Zukunft, docu mentairefilm over de jeugd in een getto van New York 16.35 Kingstontown am Schotter- teich, zesdelige jeugdserie naar de roman van Susanne Zanje. Met Martina Vesely, Ra- fik Elouardi, Bernd Bogensber- ger e.a. Regie: Susanne Zanke. Afl.: Der Ball 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actuele the ma's, sport en amusement 17.45 S.Y. Arche Noah, dertiendelige tv-serie met Jörg Pleva, Marie Charlott Schüler, Volert Kraeft e.a. Afl.: Stapellauf ins Aben- Programma-overzicht Heute Günther Strack in: Hessische Geschichten, verhalen van Mi chael Baier met Günter Strack in de hoofdrol. 1. Gewusst wo. 2. Auf immer und ewig. 3. Si- cher ist sicher E Up to date, modejournaal Aus Forschung und Technik, wetenschappelijk magazine, ditmaal gewijd aan de gevol gen van Tsjernobyl voor onze voedingsmiddelen Heute-journal Reisebilder aus der DDR, do cumentaireserie. Afl.: Der Kyff- hauser Oder: Barbarossa muss wieder schlafen gehen Filmforum. Dr. Francis und Mr. Coppola - De twee gezich ten van een filmfanaat', portret van de regisseur Francis Ford Coppola E Der Schakal von Nahuelto- ro (El Chacal De Nahueltoro), Chileense speelfilm uit 1969 met Nelson Villagra. Shenda Roman, Marcelo Romo e.a. Regie: Miguel Littin. Jose del Carmen Valenzuela heeft als zwervende wees een slechte jeugd achter de rug. Hij ver moordt Rosa en haar kinderen en komt in de gevangenis te recht waar ze hem heropvoe den tot het tekenen van zijn ei gen doodsvonnis Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II, tv-cursus 18.30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Liane Das Madchen aus dem Urwald, Westduitse speelfilm uit 1956 van Eduard von Borsody. Met Marion Mi chael, Hardy Krüger, Irene Gai ter e.a. Een expeditie in Zuid- Oost Afrika vangt een jong blank meisje dat in de wilder nis Is opgegroeid. Zij blijkt de kleindochter en erfgenaam van een rijke reder te zijn (herh.) 21.35 Filmtip. 'Zum Teufel mit den Kohlen', gepresenteerd door Norbert Grob 21.45 Zsuberwort: Programmkino, reportage over de toekomst van de bioscoop 22.15 Ruhe in Frieden, Europa, do cumentaire van de Finse film maker Kari Karmasaio 23.55 Lezerstips. 'Das Judasschaf' van Anne Duden 00.05 Laatste nieuws Günther Strack speelt de hoofdrol in de verfilmingen van Michael Baiers verhalen, die onder de titel 'Hessische Geschichten' worden uitgezonden op Duitsland 2 om 19.30 uur. and BBC 1 17.35 Dungeons Dragons, kinder- 17.55 John Craven's Newsround 18.05 Blue Peter, kinderprogramma 18.35 The Flintstones, tekenfilm 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal maga- 20.00 Tops of the Pops, poppro gramma 20.30 EEastenders, dramaserie 21.00 Tomorrow's world, nieuws uit de wereld van de wetenschap en technologie 21.30 CE Lenny Henry Tonite, come- dyshow waarin Lenny Henry diverse rollen speelt 22.00 Journaal 22.30 In sickness and in health, co medyserie rond de alleen staande weduwnaar Alf Gar- nett (Warren Mitchell) 23.00 Question time, speciaal pro gramma over de Liberal As sembly te Eastbourne 00.00 Golf: Dunhill World Cup te St. Andrews, samenvatting BBC 2 18.25 03 Nieuwsoverzicht 18.30 Darts 19.00 Star Trek, Amerikaanse scien- ce-fictionserie. Afl.: Wink of an 19.50 The great river journeys, do cumentaireserie over schrij vers, die over verschillende ri vieren vertellen. Afl.: Brian Thompson over De Nijl 20.50 British Professional Darts Champioships 21.20 Brass Tacks. Afl.: School rules (2) 22.00 EAIas Smith en Jones, komi sche sketches met Mel Smith en Griff Rhys Jones 22.30 Moonlighting, tv-serie met Cy- bill Shepherd, Bruce Willis. Al- lyce Beasley e.a. Afl.: Canute 23.20 Film buff of the year, filmquiz gepresenteerd door Robin Ray 23.55 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00.50 British Professional Darts Championships 01.20-01.55 Open University 17.20 Animals in action 17.45 Dramarama 18.15 Blockbusters 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads, dramaserie 20.00 Anything goes 20.30 Fresh fields, comedyserie 21.00 Family flight, Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Marvin Chomsky 22.30 This week, actualiteiten 23.00 Nieuws 23.30 St. Ivei Ice international 00.30 Man in a suitcase: Brainwash 01.30 The church in the classroom SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I Dream of Jeannie 18.30 Hazel 19.00 Hogan's Heroes. Afl.: Anchors aweigh, men of stalac 19.30 Mork and Mindy 20.30 A Country Practice 21.25 Championship Wrestling 22.20-00.45 Golf: Dunhill Cup Championship ^TV-Morgenr NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 14.30 Hersengymnastiek - Een radioprogramma op tv, spel programma 15.00 Prinsengracht concert 1984 (herh.) 15.45 Museum- concert. Het Daniël Strijkkwartet 16.05 EMensen zoals jij en ik, serie korte verhalen met Kees Brusse in de hoofdrol (herh.) 17.05 Ik zag twee beren 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Goes NOS 17.30 V»6-Journaal AVRO 17.46-18.30 WK-Tiendansen voor Amateurs 1986 MUSIC BOX 07.00 E Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00). Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00). Martin Buchanan Show (10.00), Simon Potter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 E Mu ziekprogramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 E Mensch Meier 11.35 Reisebilder aus der DDR 12.10 Aus Forschung und Technik 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 14.50 Die Reise von Charles Darwin (2), zevendelige En gelse tv-serie 15.50 Tagesschau 16.00 Ein Mann geht seinen Weg wenn's auch manchmal schwer fallt, familiprogramma 16.10 Voll auf der Rolle, jeugdfilm 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.40 Pro gramma-overzicht 14.45 Heute 14.50 EENotsignale, serie tv-spelen. Afl.: Trotzdem...!(De angst rond kan ker) 16.30 Freizeit... und was man daraus machen kann, vrljetijdsmaga- zine 17.00 Heute 17.15 Tele-lllu strierte 17.45 Robin Hood, Engelse tv-serie BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Liberal Assembly 1986 te Eastbourne 11.30 Play School 11.50 Liberal Assembly 2986 te Eastbourne 13.30 Golf: Dun- hill World Cup 14.00 Journaal 14.30- 14.45 Hockey cokey, kinderserie 15.00 Liberal Assembly 1986 te Eastbourne 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Whizz, kinderprogramma 17.10 Superted, tekenfilm 17.15 Beat the Teacher 17.30 Cheggers play pop SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 E Sky Trax. Herhalingen 13.00 Skyways. Afl.: The Hustle 14.00 New Animal World 15.00 E Here comes the weekend, met Anthea en Gary Davies 17.00 The DJ Kat Show, met Linda de Mol en DJ Kat ITV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Flicks 13.10 Rainbow 13.30 Penny- wise 14.00 Nieuws 14.30 Mosquito Squadron, speelfilm uit 1969 16.00 Take the high road 16.30 Sons and daughters 17.00 Kinderprogram- RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.05 KRO: Man en paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: VPRO s Nachtleven. RADIO 2 teder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 teder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. 23.00 Het evenement. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.30 Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Personal Computer. 21.00 Ni Hao, afl. 14. 21.30 Leermoeilijkheden, les 3. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, een dagelijkse talk show vanuit het Radio Café Rijn mond. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. Om roep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Minj. Magazine over vrijetijdsbesteding, .17.30 Verzoekplatenprogramma, 18.00 Ga jij de klas maar in over onderwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT big band. 18.45 Politieke tribune: C.V.P. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Paso a paso. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Boem boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Gitaarmuziek: Reinbert Evers. 19.00 Dossier: De Oostenrijkse dich- ter'Ernst Jandl (2). 19.45 Fantasie in c, opus 66 - Peter Lange-Muller. 20.00 Wiener Philharmoniker (Festival van Vlaanderen Brussel 1986). 21.50 Interludium. 22.00 Actualia: nieuwe klanken. 22.10-23.45 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 12.56 NOS: Mededelingen voor land en tuinbouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Amsterdam en Rotterdam in-' van Twaalf tot twee. 14.03 Ratel. 15.03 KRO-Hoorspel. 15.30 TROS: Café chantant continu. 16.03 Andrè van Duin. 17.03 De Nederlandstalige top tien. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 09.00 Het Int. Concertcircult. 10.30 Muziek van deze eeuw: Italië. 12.00 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.15 De cantates van J.S. Bach. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Doen zonder poen. 10.00 AVRO's vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge- 14.00 De stofzuiger. 14.30 VARA: Schoolradio. 15.00 AVRO: Minjon. 16.00 Telepoons. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 78-toeren tijd met Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Dadaïsme en surrealisme. 12.45 Tafelmuziek. 13.30 Liszt, mens en musicus (32). 14.30 Promenadeconcert. 16.20 Dit klinkt vertrouwd in de oren...

Leidse Courant | 1986 | | pagina 19