TOTO-HOOFDPRIJS STERK VERHOOGD. Benoeming van paardenmakelaar slaat in als bom r PRIJSVRAGEN )ntslag Cessier bij FC Köln .onder loep SPORT ËaidóaQowumt DINSDAG 23 SEPTEMBER 1986 PAGINA 9 oesoepov wint ïegende partij klGA Artur Joesoepov heeft zijn voor- irong in de finale van het kandidatentoernooi haken uitgebreid tot twee punten: 5.5 - 3.5. ndre Sokolov gaf de zondag afgebroken ne- >nde partij zonder verder spelen op. De twee- jnip in Riga gaat over veertien partijen. De hnnaar heeft het recht de verliezer van de ;eekamp Kasparov - Karpov uit te dagen. ari Kasparov heeft zijn derde en laatste time- it opgenomen. Na twee opeenvolgende ne erlagen heeft de wereldkampioen schaken hoefte aan rust. De negentiende partij wordt -rschoven naar morgen. Na negentien partij en leidt Kasparov in de tweekamp tegen Kar- 0j iv met een vol punt: 9,5-8,5. Hij heeft in de SIl atch over 24 partijen aan twaalf punten vol- iende om de wereldtitel te prolongeren. HAMPSTEN NIET NAAR PLOEG POST AMSTELVEEN De Amerikaanse wielrenner Andy Hampsten rijdt volgende seizoen voor een Amerikaanse ploeg. De onderhandelingen over een transfer naar Panasonic van Peter Post zijn mislukt. Post rijdt volgend seizoen met een aanmerkelijk ingekrompen ploeg een kleiner programma. Jo- han van der Velde, die na terugkeer van het we reldkampioenschap in Colorado Springs om va kantie vroeg, kreeg van Post de vrijheid. De Brabander heeft een aanbieding uit België ge kregen. Post heeft overigens bij de Belgische wielerbond geprotesteerd tegen de straf voor zijn wielrenner Alan Peiper. De Australiër kreeg een maand voorwaardelijke schorsing, omdat hij zich tijdens de Ronde van België niet tijdig aanbood voor de dopingcontrole. Hij kreeg dezelfde sanctie als een positief bevonden coureur. Eerste winst John McEnroe LOS ANGELES John McEnroe heeft zijn eerste toernooizege behaald sedert een jaar. In de finale van het met 315.000 dollar gedo teerde tennistoernooi in Los Angeles versloeg hij de Zweed Stefan Edberg in twee sets (6-2, 6-3). Zijn laatste overwinning dateer de van november 1985 in Stockholm. „Ik wil", ver klaarde McEnroe na afloop, „weer de nummer één van de wereld worden. Dat zal John McEnroe betwist een punt in de partij wel een tijd vergen, maar tegen Edberg, op een manier die hem eigen overwinningen als deze jS versnellen het proces". DEN HAAG De gegevens van de sportprijsvragen Mjd-lotto 37a Eerste en tweede prijs: geen winnaar; derde prijs: 143 x f. 1759,60; vierde prijs: 4905 x f. 51,30; vijfde prijs: 54.842 x f. 5 00. Cijferspel 37a Zes cijfers goed: geen, vijf cijfers goed: Lotto Eerste prijs: geen winnaar: tweede prijs: 9 x f. 33.333,30; derde prijs: 143 x f. 1.644,80; vierde prijs: 6422 x f. 36,60; vijfde prijs: 76.760 x f. 5.00. Cijferspel 38 Zes cijfers goed: een speler; vijf cijfers: drie spelers; vier cijfers goed: 24 spelers; drie cijfers goed: 214 spelers; twee jfers goed: 2298 spelers. Toto 3 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 80 spelers 223,40; derde prijs; 1114 x f. 40,10. Toto-gelijk 38 Eerste en tweede prijs: geen winnaar; derde prijs: zes 3 379,90; vierde prijs: 333 x f. 10.50. Wielrenzege voor Indurain TURIJN De Spaanse beroepsrennër Miguel Indurain heeft de Ronde van de Toekomst van de Europese Gemeen schap gewonnen. In de slotetappe, over 91 kilometer van Sestrières naar Turijn, behield 22-jarige Bask zijn voorsprong van 47 seconden op de Fransman Patrice Esnault. De Amerikaan Alexi Grewal eindigde op bijna twee minuten als derde in het eindklassement. De veertiende en laatste etappe leverde een overwinning op voor de Fransman Christian Chaubet, die in de sprint zijn medevluchters Jean-Louis Peillon en de Colombiaan William Palacios versloeg. Indurain en de andere kanshebbers op de eindoverwinning kwamen zes secon den later in het peloton over de streep. EULEN FC Köln en leorg Kessler zijn uit elkaar. )e 53-jarige Kessler. die vo- ig seizoen in Keulen was égonnen. kende met zijn lub een uitermate zwakke ]j eizoenstart. Voor bijna vier t liljoen gulden mocht Kess- h, ;r verse krachten aantrek- en de Deense international Ïjrten Olsen. Thomas Allofs Tony Woodcock kwamen Keulse gelederen verster- p, maar het mocht tot nu ;4oe niet baten. *wee weken geleden al waren geruchten over een vroeg- jdig afscheid, maar ondanks toen al hevige kritiek bleef et bestuur hem het hand bo- en het hoofd houden. Het irlies met 3-1 tegen Ürdin- en. afgelopen zaterdag, bete- ende toch het afscheid vaqn ;ler. die wordt opgevolgd oor assistent Daum. ,uton Town ,uton Town is door de Engel- f voetbalbond uit de League !up gezet. De club weigerde isflamelijk een kwart van de 1 Degangskaarten aan het be- oekende Cardiff City be au chikbaar te stellen, wat in be- erwedstrijden verplicht is. ,uton weigert het hele seizoen 13 I fans van de bezoekende lub binnen haar poorten toe t laten. u De club probeert op deze wijze s et vandalisme de baas te wor- en en vindt haar beleid tot toe succesvol te noemen, k eens team mist helft basis lenemarken alPenemarken treedt morgen erzwakt aan in de vriend- jchappelijke wedstrijd tegen Ifest-Duitsland. Na afzeggin- en van Arnesen, Nielsen, .erby en Busk viel ook Mölby '9 f vanwege een blessure. ichuster :s lernd Schuster speelt vandaag a maanden afwezigheid weer -oor Barcelona. De Spaanse lub speelt de laatste weken zo - wak dat tot deze noodmaatre- el is besloten. De Westduitser Heeft namelijk 'al maanden op ■oet van oorlog met Barcelo en maakte vanaf de com- letitiestart geen deel meer uit :an de selectie. Het verlies in tzHe Europa Cup-finale tegen ioekarest werd voornamelijk iem aangerekend. tl! |- toeman Sj irwin Koeman (KV Meche- Dk in), die zondag een rode kaart :reeg nadat de scheidsrechter 1; !e wedstrijd tegen Standard -uik had beëindigd, wordt uervoor mogelijk geschorst, an )e kaart is gemeld aan de trafcommissie, die nu verder «n oordeel moet vellen. ROTTERDAM Het bericht dat de oud-alge meen secretaris van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport (NDR), de Hagenaar Jaap Werners, vorige week is beëdigd eerste Nederlandse paardenma- kelaar is als een bom in geslagen in de Neder landse hippische wereld. Vooral bij de paarden handelaren, die zich be dreigd zien in hun be staan. Jaap Werners: „Als dat zo is dan begrijpen ze het niet. Waarschijnlijk zal het er op neer gaan komen dat ik met de goede handelaar voor klanten zaken moeten gaan doen. Ik zie mijn makelaars- en taxatie-activiteiten, die zullen worden uitgeoefend onder de naam Cavalcade Horse Consultants Agents B.V. zeker niet als concur rentie voor de bestaande paardenhandelaren in ons land". Jaap Werners staat in paar- desportkringen uitstekend aangeschreven dank zij zijn grote kennis van de materie. Zo'n 23 jaar werkte hij bij de NDR. waarvan de laatste ja ren als algemeen secretaris. Bovendien was hij inspecteur van het draver- en volbloed stamboek. Op 1 juli stapte hij bij de NDR op. Werners doet Cavalcade niet alleen. Het is een tweemans- bedrijf. Zijn partner is Leen Rijkers Meinen, eveneens af komstig van de NDR, waar hij belast was met de publici- teits- en pr-activiteiten. Ca valcade gaat ook als alge- meen hippisch adviesbureau optreden. Denkt Jaap Werners een gat in de markt te hebben ge vonden? „Dat weet ik pas over een jaar of twee. Maar ik heb er alle vertrouwen in. Ik liep al jaren rond met de gedachte om zoiets op poten te zetten. Het is natuurlijk een hele stap. De tijd is er nu rijp voor. Het Nederlandse sportpaard staat enorm in de belangstelling door de presta ties die zijn geleverd. Ga maar na: goud voor Velstra en zilver voor Chardon bij de wereldkampioenschappen vierspannen en zilver voor de Nederlandse dressuur- ploeg. In bijvoorbeeld Ameri ka is er grote belangstelling voor dit soort sportpaarden. Vandaar dat Cavalcade ook internationaal gaat werken., Gelukkig kan ik daarbij ge bruik maken van de contac ten die ik in de paardenwe- reld via de NDR kon opbou wen. Onze eerste opdracht is1 dan ook al binnen. Via een Ierse agent moeten wij voor een goed dressuurpaard zor gen voor een Amerikaanse klant. Maar wees maar niet bang. Het is niet één van de toppers van onze nationale ploeg: Maar we zijn wel met een paard bezig, waarvan ik denk dat het grote mogelijk heden heeft voor de toe- Links en rechts Volgens Jaap Werners doet hij ook geen sprong in het diepe. „Links en rechts heb ik de laatste jaren mensen gepolst of er behoefte is aan een kantoor als Cavalcade. Dat bleek zo te zijn. Voor de grote renstal De Kraal, van derbywinnaar Miss Facette, gaat Cavalcade bijvoorbeeld ook als adviseur optreden. Op 12 oktober organiseren, voor deze stal een groot ge beuren op Duindigt. Het be drijf van de heer De Ruiter, ook eigenaar van Stal de Kraal, gaat een groot aantal zakenrelaties kennis laten maken met de paardesport. Voor een gezelschap van 120 man organiseren wij dan een feestelijke dag. Wellicht be horen er tot dat gezelschap van zakenmensen nieuwe liefhebbers voor de rijen van eigenaren van een draf-en renpaard". Zijn er in het buitenland dit soort bureaus als Cavalcade? „Er zijn wel bemiddelaars in paarden. Maar ik denk niet dat officiële makelaars be-' staan. Ik denk ook dat ik in Nederland de enige zal blij ven. Althans dat hoop ik. Er is overigens een commissie van toezicht samengesteld voor Cavalcade, die bestaat uit de oud-voorzitter van de NDR P.B. van Binsbergen, professor dr. H.J.Breukink, de bekende fokker A.T. van Jaap Werners ziet zich niet als concurrent voor de paardenhandelaren. der Lecq, mr. P.A. Nouwen, een geweldige insider in de paardesport, één van de le den van de directie van een verzekeringsmaatschappij en ir. H.J.De Ruiter". Veiling Op 29 november hoopt Ca valcade op het terrein van de Rotterdamse Manege en het CHIO een veiling te houden van volbloeds. De bedoeling is een geselecteerd aantal koers- en fokpaarden te pre senteren. „Wij willen probe ren op deze manier ook de Nederlandse rensport en vol bloedfokkerij nieuwe impul sen te geven", aldus Werners. Werners, die bij de NDR lei ding moest geven aan een dertigtal medewerkers, is dus helemaal opnieuw begonnen. Door reorganisatie in de paardesport moest hij in op dracht van het ministerie van Landbouw personeel ontslaan bij de NDR. Er ont stonden daardoor intern eni ge moeilijkheden en Werners werd op non-actief gesteld in afwachting van ontslag. Via een kort geding kon Werners evenwel zijn functie behou den. Werners: „Over die pe riode praat ik niet meer. Dat is verleden tijd. Ik heb veel bij de NDR geleerd en we zijn goed uit elkaar gegaan. In de toekomst moet er tus sen Cavalcade en de NDR een goede samenwerking mogelijk zijn. En wat de draf- en rensport betreft, daar zullen ook betere tijden voor aanbreken". ARTHUR VAN RIJSWIJK Arts ontkent aantijgingen van Kees Kist STEENWIJK „Er is mij nooit iets door de politie in de weg gelegd. Ik ben elke keer als Inge daarom vroeg op het bureau geweest. Ik ben nooit geweigerd, ik had alle vrijhe den". Met verbazing heeft de Steenwijkse huisarts F.D. Groot gereageerd op uitlatin gen van Kees Kist in VI, als zou hem een keer 's nachts om een uur of twaalf de toegang tot de in een cel zittende vrouw van Kist, Inge Moes kops, zijn geweigerd. „Ik ben er vele keren geweest, ook 's nachts. Ik herinner me bijvoorbeeld nog goed dat ik eens 's nachts van twaalf tot twee uur, half drie, bij Inge heb gezeten. Ik heb er zeer veel tijd aan besteed, maar heb nooit enige dankbaarheid on dervonden van de zijde van de familie Kist. Nu is dat natuur lijk niet waar het om gaat, maar ik vind de kritiek, die al eerder is gespuid, nog steeds onterecht", aldus Groot, overi gens een buurman van de fa milie Kist. Hij voegt daar aan toe dat „hoewel de cellen in het Steenwijkse bureau zeer ver velend zijn, Inge een aparte kamer kreeg, één van de meest plezierige ruimten, het meest comfortabele wat onder die omstandigheden denkbaar was". Ook onthult Groot dat Kist's advocaat Bertels contact met hem gezocht heeft om te trachten hem een uitspraak te ontlokken als zou Inge op het politiebureau slecht behandeld zijn en dat dat de oorzaak zou zijn geweest van Inge's mis kraam. Duivenhouders zoeken bestuur DEN HAAG De JJederlandse Postduiven Organisatie (de lan delijke bond voor 54.000 postduivenliefhebbers) hoopt in oktober eindelijk weer de beschikking te krijgen over een nieuw en vol ledig bestuur. Al geruime tijd kampt de bond met talloze interne strubbelingen. De NPO dreigt van een bestuurscrisis in een be staanscrisis te geraken. Het voorlopige hoogtepunt van de fikse ruzie onder de duivenmelkers was het naar huis sturen van het bestuur in maart van dit jaar. Het bestuur functioneerde slecht, er werd geen beleid ontwikkeld en door onderling gekibbel was er geen eenheid, concludeerde een door de ledenvergadering in gestelde commissie van goede diensten. BRIDGE-DUO NA RUZIE UITEEN MIAMI Nog voor de start van het belangrijkste evene ment, het kampioenschap voor open en damesparen, op de wereldkampioenschappen, bridge in Miami hebben Eddy Roosnek en Chris Nieweyer afgehaakt. Het Nederlandse duo had tijdens het toernooi in Florida zoveel onenigheid dat het spontaan besloot te stoppen. De combinatie werd met onmid dellijke ingang opgeheven. (ADVERTENTIE) De Toto-hoofdprijs voor het komende weekeinde zal ruim f80.000,- bedragen. Dank zij de Jackpot! Haal snel een formulier bij uw Toto/Lotto-inleveradres. TOf-O ..De stap van Atalanta naar NEC was moeilijk, maar die van NEC naar niks zal nog veel moeilijker zijn. Vijftien jaar geleden heb ik me hele maal op het voetbal gestort en ik kan niet zeggen dat ik er veel slimmer van gewor den ben Ik spreek één taal meer dan toen en daarmee heb je het wel gehad. Je kan in zo'n periode natuurlijk wel groeien, maar je moet nooit vergeten waar je vandaan komt. Wat heb je er nou aan om met dure woorden te gooien zonder ze zelf te be grijpen? Ik ben gewoon me zelf gebleven. Een uit de klei getrokken ventje uit Groes- beek". (Voetballer Jan Peteps in het Algemeen Dagblad) „We liepen in Windsor rond. Ik vertelde Karpov over het Soanes Museum, ik legde hem uit, dat die achttiende eeuwse architect zo fantasti sche ideeën had dat ze niet konden worden uitgevoerd, executed dus in het Engels. Karpov vroeg me, wanneer die man was geëxecuteerd. We spreken met elkaar dus inderdaad ook over andere dingen dan schaken". En: „Absoluut geen zin om een toernooi te spelen. Ik heb nu anderhalve maand al niet ge speeld en dan zou ik normaal ontzettend veel zin moeten hebben in een toernooi, maar het tegendeel is het geval. Een gemoedstoestand, die ik niet ken". (Schaker Jan Timman in de Volkskrant) „Soms vraag ik me wel eens af of ik goed bezig ben. Ik bedoel dit: na zoveel jaren maatregelen nemen, bereik je een grens, óók moreel. Bij FC Den Haag zijn we niet in staat om nóg meer te doen. Misschien dat een ander nog wel in staat zou zijn om het probleem op een, laat ik zeg gen, frisse wijze aan te pak ken. Al wil ik daaraan met een toevoegen, dat ik die per soon bij FC Den Haag niet één, twee, drie kan aanwij zen. Dat klinkt arrogant, maar is wel zo. Al met al zijn we al vanaf 1971 met die sup porters bezig. En ik ben bang dat daar nog wel een aantal jaren bij zal komen ook". (Fred van Hal, bestuurslid FC Den Haag, in de Haag- sche Courant) „Het gat tussen landen als Engeland. Zweden en Dene marken enerzijds en Neder land anderzijds is groot ge worden. Vooral op het gebied van de mannen lopen wij ja ren achter. Alleen Pierre Pe- lupessy heeft de potentie om bij de Europese top te komen. Bij de vrouwen ligt de situa tie iets gunstiger. Internatio naal gezien drijft het Neder- Jan Peters: uit de klei getrok ken ventje. lands badminton op de vrou wen". En: „Tennissers zeggen om de meest onbenullige re denen af voor toernooien. In het badminton is dat geluk kig nog niet zo. Badminton ners kiezen toernooien uit waar ze graag spelen en niet waar hun portemonnee goed gevuld kan worden. Die situ atie moeten we zo houden". (Badmintonspeler Rob Ridder in Trouw) „Ik ben inderdaad erg blij met deze kans en deze club. Toen ik net bij Feyenoord vertrokken was, stond ik er eerlijk gezegd niet zo bij stil. Ik dacht zelfs dat het pro bleem vrij gemakkelijk te verwerken zou zijn, omdat de liefde voor het voetbal toch eens moet slijten. Maar naar mate het seizoen naderbij kwam. kreeg ik het steeds moeilijker en begreep ik voor eens en altijd, dat ik deze sport nooit uit m'n hart zou kunnen bannen". En: „Het gemis aan trainingen en sfeer, dat vond ik de afgelo pen maanden nog het ergste. Je hoort nergens meer bij en je krijgt bovendien last van drempelvrees. Zo wilde ik in augustus naar het Rotterdam- toernooi, maar op het laatste moment zag ik er als een berg tegenop en ben thuis ge bleven". (Wim van Hanegem in De Telegraaf) „Alleen de Spelen in Tokio worden ouderwets gezellig. Zonder politiek. De boycot van de Afrikaanse landen in Montreal vond ik verschrik kelijk. Als scheidsrechter was je al dagen met de jongens uit Afrika opgetrokken, je colle ga's. En als ze dan op het laatste moment naar huis gaan, is dat vreselijk. Echt waar. Als sporter en als offi cial maak je geen onder scheid tijdens de Spelen. Kijk je niet of iemand rood, geel of wit is. Had ik het wel ge daan, zou ik nooit zo'n carriè re hebben gehad als nu. Het is te hopen dat de politieke moeilijkheden in de toekomst worden voorkomen. De Olympische Spelen zijn te mooi om ze te laten bederven door politiek. Daarom is Am sterdam ook de beste keus voor 1992". (Oud-boksarbiter Ben Bril in het Algemeen Dagblad) „Op langere termijn voorzie ik een situatie zoals in Frankrijk of Italië. Met name zoals in Frankrijk, waar we de ontwikkelingen altijd al hebben gevolgd. Ook spor tief. Eind vijftiger, begin zes tiger jaren waren er de suc cessen in de Europa Cup en op het wereldkampioen schap, daarna het verval, het inkrimpen van.de clubs, de fusies, de periode van de sub sidies en nu dan de grote sponsors. Nederland heeft helemaal parallel gelopen. Alles kwam alleen een aantal jaren later. Nu alleen de laat ste fase nog. Echt: de topspe- lers zullen naar Nederland komen. Dit land is echt niet arm. Het heeft ook z'n Ta- pie's en Berlusconi's. Socrates en Butragueno in de eredivi sie? Ja! Waarom niet?". (Gerard Slager, directeur FBO, in Voetbal Interna tional) - - 1 J. U ÉMj Tl i i Hennie Kroeze (tweede van rechts in actie tijdens de strijd om de Gouden Helm. Achter hem de winnaar van de heat, King uit de Verenigde Staten. Speedway Winnaar van de Gouden Helm in Amsterdam werd de Fin Kai Niemi met 20 pnt. De Pool Andrzej Huszcza en de Italiaan Armando Dal Chiele eindigden als tweede en derde met 19 punten. Hen- ny Kroeze uit Zenderen werd vierde met 17 punten. Coby Borst overleden KROMMENIE Coby Borst is in het weekeinde overleden. De schaatster en wielrenster kwam in België met haar fiets ten val en werd geschept door een passerende auto. Coby Borst werd 27 jaar. Vorig sei zoen veroverde zij de nationa le titel bij het marathonrijden op het kunstijs. Profdebuut Richard Gras in Amicitia DEN HAAG Komende maandag zal de Haagse zwaar gewicht Richard Gras zijn de buut maken in de professione le bokswereld. Zijn tegenstan der zal de eveneens debute rende Belg Armando Faraone zijn. Ook de wedstrijd tussen nationaal amateurkampioen Louati en Madretsma is op pa pier een interessante strijd. Willy van Delden (kampioen van Zuid-Holland) en de Gro ninger Klaas Pruim ontmoe ten elkaar alsmede Rob Nieu- wenhuizen en M. Gevers. De wedstrijden vinden plaats in gebouw Amicitia. ADVERTENTIE Zuiver als het Schotse water: natuurlijk als het Schotse land schap, geadeld als een Schots edelman. wijn en gedistilleerd Tel. (015)569324' WIELRENNEN Ronde van de Toekomst van de EG Dertiende etappe: 1. Alberto Camar- go (Col) 30.5 km in 58 min. 12 sec., 2. Libor Matejka (Tsj) op 22 sec., 3. Laurent Biondi (Fra) op 28 sec., 4. Manuel Cunha (Por) op 31 sec., 5. Martial Gayant (Fra) op 34 sec., 6. Patrice Esnault (Fra) op 37 sec., 7. Fernando Martinez (Spa) op 39 sec., 8. Ivan Ivanov (Sov) op 40 sec., 9. Je rome Simon (Fra) op 41 sec., 10. Jac ques Decrion (Fra) op 48 sec., 12. Mi guel Indurain (Spa) op 53 sec. Veertiende etappe: 1. Christian Chaubet (Fra), de 91 kilo meter in één uur, 48 minuten en 53 seconden, 2. Jean-Louis Peillon (Fra) z.t., 3. William Palacios (Col) z.t.. 4. Casimiro Moreda (Por) op 0.06, 5. Laurent Biondi (Fra), 6. Vladimir Moe- ravski (Sov), 7. Carlos Santos (Por), 8. 'hrtUan Jonak (Tsj), 9. Viktor Demiden- kó(Sov), 10. Americo Silva (Por) allen sportuitslagen in dezelfde tijd als Moreda. Eindklassement: 1. Miguel Indurain (Spa) 43 uur, 5 minuten en 27 secon den, 2. Patrice Esnault (Fra) op 0.47, 3. Alexi Grewal (Vst) op 1.46, 4. Jero me Simon (Fra) op 2.53. 5. Martial Gayant (Fra) op 4.54, 6. Bernard Ri chard (Fra) op 4,59, 7. Jacques De crion (Fra) 7.08, 8. Guido Winterberg (Zwi) op 9.31, 9. Camillo Passera (Ita) op 11.01, 10. Laudelino Cubino (Spa) op 11.59. Kop Super Prestige-klassement: 1. Greg Lemond (Vst) 660 punten, 2. Sean Kelly (Ier) 655, 3. Claude Criqui- elion (Bel) 465, 4. Adri van der Poel (Ned) 440, 5. Urs Zimmermann (Zwi) 4Ó5. VOETBAL Bulgarije lokomotiv Plovdiv-Sredets 2-1; Pirin- Akademlk 4-1; Beroe-Trakia 3-0; Chernomorets-Spartak Varna 1-0; Slavia-Vratsa 2-0; Dimitrovgrad-Spar- tak Pleven 2-1; Etur-Sliven 3-1; Loko motiv Sofia-Vitosha 4-2. Stand aan de kop: 1. Slavia 10 punten; 2. Sre- dets 9; 3. Vitosha 8. PLANKZEIIEN WK in Cagliari Lichtgewichten: 1. Gildas Guillerot (fra), 2. Gilles Calvet (Fra). 3. Hervé Piegelin (Fra), 4. Joachim Larssen (Zwe), 5. Jonas Davidson (Zwe). Algemeen klassement: 1. Gildas Guil lerot 21,7 punten, 2. Ricard Alnquist (Zwe) 25,7, 3. Thomas Foggen (Nor) 29,7, 4. Jonas Davidson 37,0, Gil- |es Galvet 41,0.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 9