„Maar aanvallen gaan we allebei" mededelingen gemeentebestuur 22 t/m 26 september '86 £ctdóe<3oiucMit QUICK BOYS EN NOORD WIJK WIJZEN FAVORIETENROL AF i kleintjesi'' IWi i SPORT VRIJDAG 19 SEPTEMBER 1986PAGINA8 P LEIDEN Dc specifieke sfeer van een confrontatie tus sen Quick Boys en Rijnsburgse Boys is binnen onze regiogren- zen niet te evenaren. Toch heet een andere streekontmoe- ting. namelijk tussen Quick Boys en Noord wijk dè „derby der derbies" te zijn. En waar om ook niet. Twee aan elkaar grenzende kustplaatsen knok ken om de hegemonie in de eerste klasse zaterdag. Twee technisch geschoolde forma ties, die elkaar altijd met open vizier „te lijf" gaan. Ja, Quick Boys - Noordwijk heeft boven dien iets respectabels. Noord- wijks oefenmeester John Eel- man heeft een veel simpeler argument voor het zwaarwich tige etiket waarmee de kust- derby is gesierd: „Gewoon om dat er dan toch gauw een man of vier- a vijfduizend op de tri bunes zitten. Zoveel zitten er niet eens bij de wedstrijd tegen Rijnsburg". Door de jaren heen heeft het duel een uistekende reputatie opgebouwd. Beide teams spe len altijd „voor de winst". Wat de Haarlemse voetballeraar onderschrijft: „De twee clubs staan altijd borg voor een goe de spectaculaire wedstrijd". De duels op Nieuw-Zuid werden de laatste jaren min of meer beheerst door de roodwitten. Quick Boys won in geen zeven jaar meer, wat de Katwijkers in een psychologische hoek zet. Of ze daar morgen uit kunnen komen betwijfelt kersverse Quick Boys-trainer Hans van der Zee: „We zullen zien. Het is moeilijk voetbal len. als je weet, dat je al jaren niet van die gasten hebt ge wonnen. Noordwijk is de grote favoriet in deze wedstrijd. Vanwege die historie en omdat het een counterploeg bij uit stek is". Underdog Maar hoe staat het dan met Quick Boys? De laatste paar wedstrijden waren geen toon beeld van blakende vorm, wat de vraag doet opwerpen of de Katwijkers zonder Freek Rienks kansloos zijn in zo'n belangrijk treffen: „Nou," meent Van der Zee, „Rienks is voor ons een heel belangrijke jongen. Hij organiseert het hele middenveld, precies dat deel waar het de laatste tijd zo rommelig is in de ploeg". De linies sloten inderdaad niet goed ,op elkaar aan in de wed strijden tegen ARC en RCL. waar Freek Rienks node werd gemist. John Eelman" echter blijft nuchter en duidt op de door zichtige taktiek van Van der Zee: „Hans probeert gewoon slim te zijn. Hij is zich voort durend in een underdogpositie aan het manoeuvreren. Zegt Hans van der Zee: „Al jaren niet meer gewonnen..." dat Quick Boys geen kampi- tuurlijk, Quick Boys is gewoon oensploeg is, dat ze een stap te- dé favoriet voor het kampi- rug moeten doen. Onzin na- oenschap. Ze hebben vorig jaar gewoon het beste voetbal ge speeld en dat verlies je niet, als je een of twee spelers mist". Kortom: beide oefenmeesters vechten voor de werkelijke confrontatie alvast een strijd om de favorietenrol uit. Wie is dan wel die slimme vo gel, die het keurkorps van Quick Boys tegenwoordig traint en de wereldploeg van vorig jaar een niveau lager probeert aan te praten? Hans van der Zee is 30 jaar, komt uit Amsterdam en is gymnas tiekleraar. Hij voetbalde bij de Ajax-jeugd en Zeeburgia. Was twee jaar oefenmeester van zondagderdeklasser Schoten en is docent bij de trainersop leiding. Zegt geen moeite te hebben met aanpassen. Zijn spelers 2?ijn bijna van dezelfde generatie als hij. Hoe verliep die aanpassing, had hij enig overwicht? „Als je onzin praat, word je niet serieus genomen. Autoriteit verwerf je niet met leeftijd. Nee, ik heb geen pro bleem op dat gebied". Van der Zee zegt geen moeite te hebben met de kritische in stelling van het Katwijkse pu bliek: „Er staan altijd minstens 150 trainers langs de lijn. Die vooral bij verlies precies we ten, wat er fout ging. Een kri tisch volkje dus. Waar ik wel van houd, want kritiek voor komt dat je in slaap valt. En vergeet niet, ze zijn kritisch, maar staan wel met tweedui zend man hun ploeg wekelijks door dik en dun te steunen Uitslapen De belangrijkste oorzaak voor het weinig mooie spel van Quick Boys ligt in het niet aansluiten van de linies. Wat kan worden herleid naar een te laconieke spelopvatting van sommige spelers. Van der Zee wijst die opvatting echter van de hand en reageert ietwat verbaasd: „De instelling laat niet te wensen over, al verliep de fase van balverlies naar balbezit te traag. Maar de ploeg ziet dat nu ook in". De Noordwijkse defensie draait de laatste tijd wèl redelijk goed. Van der Zee is met name te spreken over de van RCL overgekomen Kees Ruis: „Kees heeft leidinggevende kwaliteiten, straalt rust uit achterin en heeft het tot dus verre prima gedaan". Evenals Quick Boys speelt Noordwijk niet zoals het zou moeten. Afgelopen zaterdag verloor de ploeg thuis met 1-3 van NSW. Volgens Van der Zee kwam dat door de trouw partij van het oude maatje René.van Hensbergen, op vrij dag. Eelman ontkent dat gro tendeels: „Al zou er een trouwpartij geweest zijn. Denk niet dat deze jongens normaal gesproken op vrijdagavond om tien uur op bed liggen. Boven- dien kunnen ze op zaterdag ochtend uitslapen. Nee, het was gewoon een misstap tegen John Eelman: „Quick Boys verzwakt? Kom nou". NSW". Over de aanwinsten Hans Boom (van Meerburg) en oud-Rijnsburgman Toon Hou tekamer zegt Eelman dat ze een welkome aanvulling op de spelersgroep zijn. „Ik kan wat meer schuiven en dat is wel fijn", licht de oefenmeester toe. „Zeker ik nu ik Timo Gerlof voorlopig en Siem van Beveren helemaal kwijt ben". Ondanks hun behoudende uit- 1T< spraken, mag verwacht w den dat zowel Van der Zee pl Eelman zijn ploeg morgeh ngf een aanvallend ingestelde i [r dracht de grasmat opstui Waar de duizenden toeschtw wers ongetwijfeld zullen nieten van een wedstrijd, w;m nog lang over wordt nagespiOf ken. En die vooraf een hei w „koude oorlog" waard is. M TJEERD SCHEFFL. Gemeenteraad Extra raadsvergadering op dinsdag 23 september a.s. om 20.00 uur Beëdiging en installatie nieuwe benoemde lid van de Gemeenteraad mevrouw J.T.M. Hugens-Elfennk Benoeming raadslid in diverse raads- en andere commissies (vacature de heer Geelkerken) Benoeming commissarissen L.D.M Uitfigte in erfpacht Middelstegracht 5 7 Wijziging Legesverordening inzake afgifte rijbewijzen Wijziging Precarioverordening inzake ben zinestations N.B. Voortaan zal een half uur voor afgaande aan elke raadsvergadering overleg plaatsvinden met fraktie- voorzitters (om 19.30 uur). Commissie vergaderingen, Commissie voor algemene en bestuurlij ke aangelegenheden Maandag 22 september a.s. in kamer 23/ 24 van het Gulden Vlies, Breestraat 125. Agenda: proiekt schadebemiddeling en slachtoffer- collegeprogramma 1986 - 1990 en aktivi- teiten politie klachtenbehandelingsprocedure verslag ie halfjaar politie 1986 wijziging legesverordening afgifte rijbewij- Commissie voor Onderwijs, Sociaal-Cul tureel Werk en Emancipatie Dinsdag 23 september a.s. van 19.30- 20.00 uur in kamer 219 van het Stadhuis. Agenda: Verzoeken om medewerking Nadere informatie: tel. 254173. Commissie Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken, Verkeer en Milieu Donderdag 25 september om 20.00 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies, Bree straat 125. Agenda: Behandeling bezwaarschriften en vast stelling bestemmingsplan Zoeterwoudse- Behandeling bezwaarschriften en vast stelling stadsvernieuwingsplan Zeehel denbuurt Behandeling bezwaarschriften en vast stelling bestemmingsplan de Waard Behandeling bezwaarschrift en vaststel ling bestemmingsplan Rijnzicht II Voorbereidingsbesluit Oosterkerkstraat Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken, verkeer en mi lieu. mw E. Visser-v.d. Vlist. telefoon 071- 254236. kenbaar te maken. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het Stadhuis. Overige vergaderingen Maandag 22 september a.s. om 15.00 uur In de kantine van het Stadsbouwhuis. Agenda: Programma openbare werken Programma woningbouwplannen Stand van zaken plannen rond oude poli- tieburo Breestraat Stadhuispleia'Vismarkt Betaald parkeren'Rapenburg Mededelingen over mogelijke ontwikkelin- Bouwplannen Beheerscommissie Stadskabei Leiden Maandag 22 september a.s. om 20.00 uur In kamer 12 van het Gulden Vlies, Bree straat 125. Agenda: Concept-begroting CAI 1987 Notitie gedifferentieerd tarief voor gese lecteerd ontvangst T.V.-programma's. Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vergadering donderdag 25 september a.s. om 9.30 uur in de koffiekamer van het Stadhuis. 9.30 uur: hoorzitting inzake het bezwaar schrift van Klerks B.V. tegen de huisnummering Rooseveltstraat 1a. 9.50 uur: hoorzitting inzake het bezwaar schrift van de heer Wang tegen de verleende bouwvergunning voor pand Kloksteeg 13. 10.15 uur: hoorzitting inzake elf bezwaar schriften gericht tegen de afwij zing op het verzoek om een eenmalige uitkering 1985. Deelcommissie stedelijk museum De La kenhal Donderdag 25 september a.s. om 16.00 uur in het administratiegebouw van het museum. Agenda: verlening tentoonstelling Holland Village tentoonstellingsrooster aanbieding oude kunst brief rijksgebouwendienst mbt stukken Caeciliagas thuis Voor informatie kunt u bellen 254172 Voor informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Verlening bijzondere ontheffing sluitingsuur horeca-ondernemingen Medio juni 1986 heeft de Gemeenteraad in gestemd met een beleid inzake het verlenen van bijzondere ontheffingen van het slui tingsuur voor horeca-ondernemingen op za terdagavond van 02.00 uur tot 03.00 uur. Kort samengevat kan de Burgemeester een bijzondere ontheffing verlenen indien: aan het betreffende horecabedrijf een ont heffing van het sluitingsuur tot 01.00 uur resp. 02.00 uur is verleend: - het bedrijf past in het bestemmingsplan; - ter plaatse op dit moment geen overlast voor de woonomgeving wordt veroor zaakt; - niet te verwachten valt. dat door de bijzon dere ontheffing wel overlast zal ontstaan, rekening houdend met de ervanngen uit het verleden en de situatie ter plaatse; - als voorwaarde wordt ofjgenomen. dat na 01.30 uur uitsluitend zachte achtergrond muziek ten gehore mag worden gebracht. Gelet op het verloop van de proef is op 26 augustus 1986 aan de volgende horeca-on dernemingen een bijzondere ontheffing van het sluitingsuur verleend: - The Duke, Oudé Singel 2 - de Husch Pub, Beestenmarkt 4 - de Pelikaan, Middelstegracht 155 - café "de Valk", 2e Binnenvestgracht 2 - Aniba, Herenstraat 1 - J.A.M. Sociëteit. 2e Binnenvestgracht 15 - d'Oude Vest. Oude Vest 81 - t Vattegat. Garenmarkt 16 - 't Praethuis, Vrouwenkerkkoorstraat 9 - Morskwartier, Morsweg 63 - Bristol. Nieuwe Beestenmarkt 34 - 't Centrum, Nieuwe Beestenmarkt 13-15 - Veronicabar, Beestenmarkt 14 - Morspoort, Nieuwe Beestenmarkt 8 Voor degene die door één of meerdere van deze besluiten rechtstreeks in zijn belang is getroffen bestaat de mogelijkheid een be zwaarschrift krachtens de Wet Arob in te die nen bij de Burgemeester van Leiden Voor nadere informatie kunt u bellen: 254167. Gemeentearchief dag gesloten Op maandag 29 september a.s. zal de Ge meentelijke Archiefdienst, Boisotkade 2A, de gehele dag voor het publiek gesloten zijn. Inspraakavond Ontwerpprogramma Welzijn 1987 Aktiviteitenprogramma Migranten 1987 Aktieplan Migranten 1987/ Aandachtgebiedenbeleid - Programma 1986-1989 In tegenstelling tot eerdere aankondiging is de indeling voor de inspraakavond op 29 september 1986, aanvang 20.00 uur. iri de Burchtzaal. Burchtsteeg 14, gewijzigd. De voigorde van de inspraakavond ziet er thans als volgt uit: - 20.00 uur: nota Aandachtsgebiedenbe- leid-programma 1986-1989 - ±21.00 uur: (direkt aansluitend): hoorzit ting raadscommissie Welzijn m.b.t. ontwerp-programma's Welzijn en Migranten. Bediening Gemeentelijke bruggen op 3 oktober a.s. In verband met de viering van Leidens Ont zet zullen de gemeentelijke bruggen - met uitzondering van de Haagse Schouwbrug - op 3 oktober niet bemand zijn. In noodzakelijke gevallen dient u uiterlijk 24 uur tevoren contact op te nemen met de af deling Havens en Warenmarkten van de di rectie R H.W. (tel. 071-252174). Tentoonstelling Schansen en Schransen "Leiden belegerd en ontzet" Onder deze titel hebben twee studenten van de Reinwardt Academie in samenwerking met het Gemeentearchief van Leiden een tentoonstelling georganiseerd. Archiefmate riaal. fotoreproducties, vlaggen en costuums laten een overzicht zien van deze roemruch te periode uit de geschiedenis van Leiden. Het beleg en het ontzet op 3 oktober 1574 spelen de hoofdrol en aspecten als waarom we hutspot, haring en wittebrood eten ko men uitvoerig aan bod. De tentoonstelling wordt van 19 september tot en met 11 okto ber gehouden in "De Vlietpanden", Vliet 45 te Leiden. De openingstijden zijn dinsdag - vrijdag 12 16.30 uur, zaterdag 10-12 uur. donderdag avond 19-21 uur en op 3 oktober 10-12 uur. De toegang is gratis: een catalogus is verkrijgbaar. Langebrug een week afgeslo ten Maandag a.s. is de Langebrug voor de duur van een week afgesloten voor doorgaand verkeer. Reden van de afsluiting is de aan leg/aansluiting van een hoofdriool t.b.v. het in restauratie zijnde Van der Speckhofje (achter het oude Politieburo). De gemeente lijke afdeling Wegbebakening zal hekken en borden plaatsen om het verkeer om te lei- Finish Postkoetsenrace Morgen zal in Leiden de finish plaatsvinden van de postkoetsenrace Groningen-Alk- maar-Leiden. De aankomst van de stoet bij het evenementenplein aan de Schipholweg is gepland om 15.15 uur. Na een pauze zal de stoet om 16.00 uur vertrekken naar het Stadhuis via de route: Schipholweg, Sta tionsplein, Stationsweg, Steenstraat, Blauw- poortsbrug, Princessekade, Kort Ra penburg. Breestraat (finish). Gedurende het passeren van de stoet zal het verkeer wor den stilgelegd. In verband hiermee zal te vens een aantal andere verkeersmaatrege len worden getroffen: Schipholweg Vanaf 07.00 uur wordt een deel van de noor delijke rijbaan van de Schipholweg afgeslo ten. Het postkantoor - waar een evenemen tenplein is ingericht - blijft voor het publiek in de ochtenduren geopend en bereikbaar. Parkeren: op het achterste gedeelte van het Schuttersveld. Afsluiting Breestraat Vanaf 16.00 wordt de Breestraat afgesloten voor alle verkeer. De bussen zullen worden omgeleid. Zoeterwoudsesingel afgesloten De Zoeterwoudsesingel tussen de Lammeh- schansweg en de Cronesteinkade zal vanaf 16.30 uur afgesloten worden voor alle ver keer. Vanaf deze plaats zullen de paarden en de postkoetsen na de finish worden ver voerd. Nieuwe wegwijzer voor Lei den '86-'87 is uit! Voorgeschiedenis Het heeft een lange tijd geduurd voordat de nieuwe Wegwijzer voor Leiden" kon verschijnen. Dit lag voornamelijk aan het feit dat de gemeente Leiden met een nieuwe uitgever in zee is gegaan. Het contract met de vorige was afgelopen en het zoeken naar en onderhandelen met een nieuwe heeft nogal wat tijd gevergd. Ook het bijwerken van de gegevens heeft meer tijd dan gebruikelijk in beslag genomen; hoe langer de periode is tus sen de oude gegevens en de nieuwe, hoe arbeidsintensiever het bijwerken daarvan wordt! In feite moest het boekje voor een groot deel worden herschreven Holland Advertising heeft in ieder geval (in zeer nauwe samenwerking met Buro Voorlichting van de gemeente) haar ui terste best gedaan om de veelheid aan gegevens zo goed mogelijk te verwer ken; maar waar gehakt wordt vallen spaanders! Mocht u onverhoopt een fout of tekortkoming ontdekken, dan zouden we dat graag van u horen. U kunt hier voor het Buro Voorlichting bellen on der nummer 254106. Voor wie het niet weet De "Wegwijzer '86-'87" is een gemeen- tegids en wil de Leidenaars behulpzaam zijn bij het vinden van allerlei maatschap pelijke en gemeentelijke instellingen en organisaties. Voor het zoek gemak is een trefwoordenregister opgenomen, zodat het betreffende onderwerp snel gevon den kan worden. Ook het bekende grof- vuilschema is weer opgenomen, de bus regelingen voor Leiden e.o. en als van ouds, de Sociale Gids. Verspreiding huis-aan-huis Vanaf 22 september a.s. wordt er een begin gemaakt met de huis-aan-huis ver spreiding van de wegwijzer. In iedere Leidse brievenbus hoort vanaf die datum een boekje in de bus te vallen. Natuurlijk kan dat niet op elke plek in de stad tege lijkertijd gebeuren; het zal wel zo'n 2 we ken duren voordat iedere wijk aan de beurt is geweest. Mocht u na die 2 weken tóch nog niets in de bus hebben gehad, neemt u dan even contact met Buro Voorlichting op? Aanvragen voor versturen van de wegwijzer Omdat de wegwijzer in Leiden huis-aan- huis wordt verspreid kunnen aanvragen van Leidenaars om de wegwijzer op te sturen niet gehonoreerd worden. Er is trouwens altijd een mogelijkheid om aan de balies van het Stadhuis en het Stads bouwhuis gratis een exemplaar af te ha len. Voor niet-Leidenaars kan de wegwijzer, tegen betaling van de portokosten, wél worden opgestuurd. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8 van de Woningwet: Brikkenwal 3. aanbrengen raam Brikkenwal 22, plaatsen dakvenster en dakkapel Brikkenwal 24, plaatsen dakvenster en dakkapel Mosroos 14, plaatsen dakkapel Carneoolstraat 28, bouwen dakkapel ach- tergeveldakvlak Satijnvlind^r 8, uitbreiden woonkamer Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Donkersteeg 16. verbouwing winkel op de begane grond Koddesteeg 24, verbouw woonhuis éff bouw berging 3 Oktoberstraat 5l/5la. verbouw t.b.v. verheling woonpand Roemer Visscherstraat 12-14. vervangen schutting Hoge Morsweg 12. maken nieuwe kopge- Mariënpoelstraat 51 en 69, opbouwen twee slaapkamers Heemskerkstraat 97, verbouwen pand Lage Rijndijk 126, bouw kantoorruimte achter bedrijfsruimte Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 22 september 1986 gedurende veer tien dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. In die pe riode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar schriften en de eventuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergunning verlenen, krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 27 maandag 22 september Wijk 24-28 en 32 woensdag 24 september Wijk 33 donderdag 25 september Wijk 30 en 31 vrijdag 26 september Belangrijk!! Deze grofvuilregeling zoals in bovenstaand schema geldt niet meer voor wijken waar mi- nicontainers in gebruik zijn. Bewoners uit die wijken dienen zelf de Reinigingsdienst te bellen om hun grofvuil af te laten voeren Milieu Ontgrondingenwet Burgemeester en Wethouders van Leiden maken, overeenkomstig het bepaalde in arti kel 3, lid 4 t/m 7 van de Ontgrondingenveror dening Zuid-Holland, bekend, dat bij Gede puteerde Staten van Zuid-Holland een ver gunning krachtens de Ontgrondingenwet is aangevraagd voor: 1de sanering van het terrein Zoutkeethof te Leiden (door Project-organisatie Sanering Bodemverontreinigingen (PSB) te Zuid- Holland); 2. het aanleggen van een jachthaven in het industriegebied De Waard (door directie Civiele Werken van de gemeente Leiden). De aanvragen en andere daarop betrekking hebbende stukken liggen van 20 september 1986 tot 20 oktober 1986 ter inzage op het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. kamer 012, elke werkdag van 08.30-12.30 uur en van 14.00-16.30 uur. Bezwaren of opmerkingen kunnen tot 20 ok tober 1986 schriftelijk worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Ko ningskade 12596 AA Den Haag. Indien u meer informatie wenst kunt u kon- takt opnemen met de directie Milieu van de Gemeente Leiden, tel. 071-254437 of recht streeks bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland te Den Haag, tel. 070-117031 (door- kiesnummer). 1071-1222441. LEIOSE COURANT I DOE-HET-ZELF TEGELIMPORT 50% korlir c< wandtegels wit Mosa 13.1 $1 p.m. Gekleurde 16.9 i. 19.95, 21.95. Vloertegel alle maten en kleur 22.50, 25.-. 27.50 p. d, Vaillantlaan 436. Tel. 0! ir 800130. Campingreizen per luxe bus Costa Brava reeds v.a. 225,- p.p. Costa Blanca (Benldorm e.o.) reeds v.a. 235.- p.p. Ook met hotel of app. Bel Euro Rapide Reizen 030-313815 (7 dg. per week van 9-22 u Zl LONDEN-VLUCHT. 3x enkel 139.-, ret. 182.-. Travel Expres. Lid ANVR/SI Tel. 070-645836 of 020-2648 VERHUUR toercaravans. Bos, Woutersweg 8, 's-Grav zande. Tel. 01748-12683. I WATERSPORT IJSSELAAK, nieuw vaarkl; casco I. 12,70 m„ br. 3.70 Mercedes diesel, 55 pk., gl dicht, 55.000.-. Tel. 174997. O'Neill SURFBOARO, 2.65 Custom made 1675.-. Gaas 4.6 wave zeil. 8.5 masl giek, enz. 795.-. Tel. 011 43183. Overdekte WINTERSTALL voor boten in Katwijk (ook ten op afgesloten terrein). int. na 19.00 uur: 02521-12/ AFDEKPLASTIC tot breed bij Jan Bakker, Hoof! de 84, tel. 070-800933. REISGENOTE gezocht door afhankelijke heer 65+ om o winteringsvakantie te besj ken. Tel. 070-888612. I DIVERSEN Gordijnen gratis gemaakt. Gordijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis gelegd. Mateba Dagel. vanaf 9 uur. Zater van 10 tot 13 uur. Tandtt nisch laboratorium C. van ge Henegouwen, Vronkenl 23, Leiderdorp. T 892777. Geen filiaal. Afvoer verstopt! Bel Barthen b.v. 071-14161 TUINHUISJES, schuren, g ges of paardestal: Hiem Houtbouw of in bouwpald Bel voor een folder: Castrk 02518-56647. TANDENGOUD. 16,50 cash voor alle soor Van Ruiten, antiquair, Kort penburg 12, Leiden. Gevr. HORECAPAPIEREN bar. Te bevragen Presley Vaillantlaan 552, Den Haag. Zoekt u ORIFLAME. Bel 645644. Ook voor Avon en Franse geuren.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 8