Succesvol thema heeft inmiddels vier variaties £eidóC0otwant Veronica laat oude tijden herleven op Europa-Radio JADIO/TELEVISIE WOENSDAG 27 AUGUSTUS 1986 PAGINA 11 iJSTERDAM „Europa Radio 24 hours ound the clock" heet het experimentele lelliet-radioprogramma dat ter gelegen- id van de Firato gedurende 12 dagen is beluisteren. In de Haagse regio gebeurt via het televisie-kanaal van Europa- inuit een radio-studio op een stand in de Li, verzorgt Veronica, vanaf vandaag on- r de vlag van Europa-TV een 24-uurs jgramma, dat is bedoeld voor de groep here jongeren tussen de 25 en 49 jaar. t idee voor dit experiment is afkomstig n Veronica-directeur Lex Harding, pee maanden geleden werd Europa-TV >olst of er zaken gedaan konden wor- i en uiteindelijk is gekozen voor een ingewikkeld aandoende juridische constructie, die inmiddels wel is goedge keurd door het ministerie van wvc, aldus projectleider Ruud Hendriks. Europa-TV stelt een van haar geluidskanalen op de satelliet ter beschikking. Vervolgens is de NOS als vertegenwoordiger van de Ne derlandse omroepen gevraagd een pro gramma te leveren voor het experiment. De NOS heeft deze taak vervolgens aan Veronica opgedragen. Hendriks: „Dit wordt eindelijk weer eens als vroeger. De hele dag radio-maken zonder dat een an der er tussendoor komt fietsen. Op het hele uur vier minuten nieuws in samen werking met het ANP en 's middags tus sen drie en vier een talkshow, waaraan inmiddels oud-secretaris-generaal Luns van de NAVO, oud-minister Winsemius van volkshuisvesting, ruimtelijke orde ning en milieubeheer en de actrice Linda van Dijk hun medewerking hebben toege zegd". De samenwerking met het ANP kon ove rigens pas op het laatste moment zijn be slag krijgen omdat het persbureau de me dewerking af liet hangen van toestem ming van WVC voor het eenmalige pro ject. Directeur-generaal culturele zaken van WVC, Riezenkamp, zorgde nog voor paniek binnen het team van Europa Radio door met een aantal kritische vragen te komen. Afgelopen donderdag kreeg het experiment echter alsnog de goedkeuring van het ministerie mee. In het program ma zal in tegenstelling tot het televisie programma van Europa-tv, geen reclame worden gevoerd. OUDERENBONDEN NIET VOOR BEJAARDENOMROEP UTRECHT Het centraal orgaan samenwerkende bonden van ouderen (COSBO) voelt niets voor een aparte omroep voor be jaarden. Het COSBO-bestuur zal daarom geen steun verlenen aan de Omroepstichting en -vereniging Nederlandse Senioren die dit jaar werden opgericht. Het COSBO-bestuur heeft dit gis teren laten weten. De Omroepstichting Nederlandse Senioren had eerder dit jaar gezegd dat een enquête had uitgewezen dat er behoefte bestaat aan een bejaardenomroep. Maar volgens het COSBO is die enquête niet representatief. Slechts 50 van de 1400 directeuren van verzorgingstehuizen hebben gereageerd, terwijl de bewoners van die tehuizen niets is gevraagd, aldus het COS BO-bestuur. Het COSBO vindt dat op radio en televisie wel aan dacht moet worden besteed aan ouderen, maar dat ze niet als aparte groep moeten worden behandeld. Het COSBO is het overkoepelend orgaan van drie ouderenbonden: de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO), de Protestants Chris telijke Ouderen Bond (PCOB), en de Unie van Katholieke Bon den van Ouderen (Unie KBO). ULVERSUM OPENT ALENTENJACHTSEIZOEN ILVERSUM Sinds radio tv bestaan, worden er ta- ntenjachten georganiseerd. Nederlandse tv-geschiede- i kent een aantal legendari- he programma's in dat gen- i In het komende TV-sei- len zullen er maar liefst vier ogramma's op het scherm te en zijn die aanspraak maken n aan die lijst te worden toe- voegd. Naast de inmiddels kende programma's van de RO en Veronica gaan ook de ROS en de NCRV zoeken jar opmerkelijke medelan- talentenjacht als televisie- Bire was vooral in de jaren Stig populair. 'Nieuwe Oogst' tegde aan ons nationale ster- ui bes tand de naam van An- pé van Duin toe. 'Rodeo' was si andere talentenkraker, die joral opviel doordat de deel- tmer op het podium met een eedogenloze druk op de nop door de jury letterlijk en [uurlijk kon worden wegge- aaid. ndanks de populariteit van genre programma, verf- uwde de interesse voor ta- itenjachten gedurende de 'entiger jaren. Wat populair i, werd door enige overvoe- en de daar uit voortvloei- e 'kwaliteitsdaling' een nderwaardig programma- irt. Miskend talent mocht Hilversum tussen de schuifdeuren blijven staan. De omroepen lieten zich liever van artiesten voorzien via de platenmaatschappijen: het pu bliek wilden immers 'sterren' zien stralen, de platenmaat schappijen wensten gratis re clame en de artiesten waren destijds nog bereid om voor één of twee shows het vlieg tuig te pakken en de omroe pen wilden makkelijk een pro grammaatje maken. Play back Het is dus allerminst verwon derlijk dat Hennie Huisman zijn kandidaten in de Play- backshow aanvankelijk alleen de kans gaf om beroemde ar tiesten te imiteren. Op die ma nier werd het idee van de 'ta lentenjacht' - wat het feitelijk natuurlijk was - omzeild. En kele seizoenen later werd de formule van het programma omgegooid. De kandidaten van de show hoefden niet meer per sé te playbacken, ze moch ten nu ook hun eigen zang kunsten vertonen - weliswaar nog steeds als imitatie van een 'echte' ster, maar het program ma begon hierdoor wel steeds meer op een talentenjacht te lijken. Dat aspekt werd ver sterkt door het succes dat Ge rard Joling, Glenda Peters en Georgie Davies behaalden. In de 'Playback-show' kwa- De zuigkracht van Hennie Hulsman op jong talent. men na verloop van tijd steeds meer 'Soundmixers' aan bod, terwijl het playbacken op de achtergrond raakte. En over gebrek aan deelnemers heeft de show niet te klagen: het la tente talent staat te popelen om podia van haringvaatjes en aardappelkistjes te verlaten. En de Hollandse nieuwe smaakt naar meer. De concur rerende omroepen zagen twee seizoenen met lede ogen toe hoe Hennie Huisman torenho ge kijk- en waarderingscijfers scoorde. De overige Hilver- sumse omroepen zetten hun programmamakérs ijllings aan het werk en inmiddels dienen de verschillende varianten op de 'Soundmix-Playbackshow' zich aan. Varianten vooral, waarvan iedere programma maker benadrukt dat deze niet op de 'Soundmix-Playback- snow' geënt zijn. Na-apen Veronica heeft met de 'Pats- boèm Show' KRO's PB-Show nageaapt en de TROS brengt straks de 'Parade der besten'. Ook de NCRV speurt naar ta lent. De omroep doet dit al zes jaar lang op de radio in het programma Twaalfuurtje'. Het komend seizoen opent deze omroep de jacht naar ta lent ook op het televisie scherm met één grote gala-a vond, getiteld 'Starft) '87' on der leiding van Eddy Becker. De titel van het programma maakt duidelijk dat de NCRV het programma nog wel een aantal jaren ziet zitten. Kort om, Hilversum heeft het talen tenjachtseizoen geopend. De verschillende talentenjach ten werken grofweg op dezelf de wijze. Na een aantal voor rondes die buiten het scherm worden gehouden, komen de beste kandidaten op de buis. Bij de 'Soundmix-Playback- -show' en de 'Parade der bes ten' mondt de competitie op de tv uit in een finale. Bij de 'Patsboem-show' is er hele maal geen finale, maar bij 'Star(t) '87' zal juist alleen de 'grand final' op het scherm te zien zijn. Dit zijn niet de enige verschil len. Bij de 'Soundmix-Play- back-show' is het de bedoeling dat de kandidaten een artiest imiteren, maar bij de shows van de TROS en Veronica mo gen de kandidaten zichzelf zijn. Bovendien geven de TROS en Veronica ook gooc helaars, clowns en acrobaten een kans hun kunsten te ver tonen. De sfeer van de pro gramma's is ook totaal ver schillend. Veronica gaat met de 'Patsboem-show' echt op de jolige toer, met Dolf Brouwers en Lodewijk van Avezaath in de jury. De talentenjacht van de NCRV heeft juist een hele serieuze aanpak. De kandida ten voor 'Star(t) '87' moeten heel officieel auditie doen. Het jachtseizoen is geopend en nu maar afwachten welke om roep het eerst een nieuwe An- dré van Duin- of Gerard Joling ontdekt. CONNIE VERTEGAAL NEDERLAND 1 VARA 16.00 Onze tijger (Our tigers, 1), vierdelige Zweedse na tuurfilmserie over Ben- Saalse tijgers in Zweden a's lachen, tekenfilms NOS 17.30 Vi6-Joumaal VARA 17.40 Zomerpop, popprogram ma met Jan-Douwe Kroes- ke 18.25 Gil Julie, tekenfilmserie TELEAC 18.30 Algemeen voorlichtings programma najaar 1986 19.00 De troetelbeertjes, teken filmserie 19.24 De Groene Ruimte, na- t uurdocumentaire van Bert Koetzier NOS 20.00 Journaal SOCOTERA 20.28 Veel gestelde vragen over kanker. Uitzending van het Koningin Wilhelmina Fonds VARA 20.33 VARA's Zomertijd (4), va kantieprogramma gepre senteerd door Dieuwertje Blok. Te gast zijn o.a. Bert Haanstra en buschauffeur Gerard Smeets. Muziek van de gebroeders Flint, twee zingende jongens en een accordeon en het Tan go-Orkest El Choclo 21.25 Man over de vloer (Man about the house), Engelse comedy-serie met o.a Ri chard O'Sullivan, Paula Wilcox en Yootha Joyce. Afl.: Blijf zitten waar je zit 21.50 Achter het nieuws, actua liteitenmagazine met een reportage over Zuid-Afri- ka. die onder riskante om standigheden werd ge maakt door de Duitse tele visie. Daarin interviews met ondergedoken vak bondsleden, mensen van de universiteiten van Jo hannesburg en Durban en woordvoerders van de UDF. Verder een reporta ge over de Lucasstichting in Hoensbroek, een kliniek die gespecialiseerd is in revalidatie van coma-pa tiënten, waar de Antilliaan se politicus Betico Croes wordt verpleegd 22.15 Het leven van Verdi, Itali aanse tv-serie met Ronald Pickup, Carla Fracci, Eva Christian e.a. Afl. 9: De he melse Aïda NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 18.30- 19.00 19.12 VPRO Uit het leven gegrepen (Imitation of life), Ameri kaanse speelfilm uit 1959 van Douglas Sirk. Met o.a. Lana Turner, John Gavin en Susan Kohner NOS Nieuws voor doven 18.45 Sesamstraat Journaal Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine Studio Sport extra. Euro pese Kampioenschappen Atletiek te Stuttgart NOS Journaal Nieuws voor doven EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma- overzicht 17.35 Kinderprogramma's, met o.a. 'Tic Tac' en 'Gigi'. Aansl.: pro gramma-overzicht 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Spectrum, nieuwsoverzicht 19.20 Weerbericht en World Watch 19.30 George Hendrik Breitner, do cumentaire 20.05 Concert Stanialav Bunin 20.45 Made by hand, documentaire serie. Afl.: Ornamental metal- 21.00 Sport Reports. EK Atletiek Stuttgart 22.30 World Watch en weerbericht VOO-projektleider Ruud Hendriks bij de radiostudio van Veroni ca op de Firato. Vanaf vandaag worden van daaruit, bij wijze van experiment, gedurende twaalf dagen 24 uur per dag uitzendingen voor Europa Radio verzorgd onder de titel 'Satellite Radio Around the Clock'. i Journaal I Tik Tak, kleuterprogramma (herti.) j Pion», kinderserie (herh.) 03 Hat geheim van da Leeuw van Venetië (slot), driedelige Vlaamse jeugdserie met Ro- beriino Nana, Oswald Versyp, Denise Zimmerman e.a. (herh.) Dromen (Dreams), dertiendeli ge Amerikaanse serie over een groepje jongeren met een ei gen rockband. Met J. Stamos. Carin Devore. A. Macklin e.a. Afl. 13: Gestotter i Uitzending door derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep me-o verzicht Journaal I Bill Coaby Show, Amerikaanse comedyserie met Bill Cosby, Phylicia Ayers-Allen, Lisa Bo- net e.a. Afl.: Een vroege lente Kijk uit verkeerstips. Afl.: Vi sueel gehandicapten in het verkeer Joseph Sübs Oppen hei mar, Westduits tv-spel van Rainer Wolffhardt met Jörg Pleva. Manfred Krug, Regine Lamster e.a. In 1733 neemt de hertog van Würtemberg de financier Joseph Süss Oppenheimer in dienst om de benarde financië le situatie van de staat te red den. Oppenheimer slaagt erin. maar wordt later, wanneer moeilijkheden rijzen, toch de zondebok The Nanking cargo, Engelse documentaire. In 1983 werden op de bodem van de Chinese zee 30.000 stuks antiek Chi nees porselein intact aange troffen door kapitein Hatcher. Vroeger werd porselein ver scheept te Nanking en naar Kanton gevaren. Het verhaal van een grootse ontdekking Journaal en Coda: Ik heb je liever van Hans Andreus uit 'Verzamelde gedichten' 1RT 2 A40-ca.21.40 EK Atletiek, recht streekse reportage vanuit Stuttgart met o.a. horden, snelwandelen, kogelstoten en verspringen. Commentaar: Alain Coninx en Ivan Sonck CTBF 1 I- Mededelingen van de ONEM, vacaturebank Ciné vecances, gevarieerd kinderprogramma met o.a. 'Contes et légendes', 'Dare Dare Motus', 'De Smurfen' en 'Madame Pepperpote' Ce Soir, regionaal magazine Contact». Uitzending van Vei lig Verkeer. Presentatie: Kom- mandant Tayzen Lea ruea de San Francisco (The streets of San Francisco), Amerikaanse politieserie met Michael Douglas. Karl Malden e.a. Afl.: Ma maison est une prison (Going home) Coup de film, filmmagazine gepresenteerd door Terry Fou- i Rox Box, popprogramma in samenwerking met Music Box. Presentatie: Ray Cokes Kapitein Michael Hatcher, de bergingsexpert/marine archeo loog komt prominent in beeld in de BBC-documentaire „The Nanking Cargo". BRT 1 om 22.10 uur. TV 5 16.05 5 ans déjè, amusmentspro- gramma 16.40 La tour du Lec Leman, pro gramma over het grootste meer van Zwitserland -17.35 Las clé» du ragard, cultureel magazine 18.35 Lat contours Valaisans, tv-se rie 19.00 5 ans déjè, amusmentspro- gramma 19.30 La poya, documentaire over het vee In de Alpen 20.30 Las cléa du ragard, cultureel programma 21.30 Les contour* valaisans, tv-se rie 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 (3 The Simon Potter Show, met een overzicht van de En gelse hitparade 18.00 (3 The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 (3 The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 (3 The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 (3 The Martin Buchanan Show (herti.) 22.00 (3 The. Simon Potter Show (herh.) 23.00 (3 Rox Box, tweetalig muziek programma in samenwerking met de RTBF. Presentatie: Ray Cokes 00.00 (3 The Shadow (herh.) 01.00 (3 The Gaz Top Show 02.00 (3 The Amanda Redington Show 03.00 [3 The Nino Firetto Show 04.00 (3 The Martin Buchanan Show 05.00 S The Simon Potter Show 06.00-07.00 I3 The Shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende m Ondertiteling via TeleTekst. (3 Tweetalige of stereo-ultzen- ding. O Zwart/wit-uitzending. ■TZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. BI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KJ Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 16.45 Wilde Tiere, kinderprogram ma. Afl.: Jagd am Wasserioch 17.05 Unka und recht* vom Aqua- tor, verhalen en reportages uit de hele wereld, met Jacqueline Stuhler 17.45 Tageaachau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.14 Wieöeraehen mit Wanniger. Afl.: Phantom Lady 18.40 Abenteur "Herwed lm Relch der Mitte, serie natuurfilms. Afl.: In het hoogland van Tibet 19.00 Hart aber herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Moord onder vrien- 19.57 Programmaoverzicht 20.00 mTagaeachau 20.15 Dia settsamen Misalonen de* Dominick Hide (The Flipslde of Domlnlck Hide), Engelse scten- ce-!ictionkomedie van Jeremy Paul en Alan Gibson. Met Pe ter Firth. Pippa Guard, Caroli ne Langrishe e.a. 21.45 Brennpunkt, actualiteitenru briek 22.30 Tagesthemen 23.00 Einsatz in Manhattan (Ko)ak). Amerikaanse politieserie met Telly Savalas, Dan Frazer, Ke vin Dobson e.a. Afl.: Kojak speelt riskant. Bij de poging een bijzonder gevaarlijke drugsdealer te arresteren, wordt én van Kojak's agenten dodelijk gewond. De gangster die de man neergeschoten heeft, ontsnapt met 100.000 dollar, die de FBI als lokgeld had willen gebruiken 23.45 Tageaachau 23.50 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender, tips, amuse ment en spanning. Vandaag: Origami, de groep Oncognito en studiogast Axel Grünwald van de Müncher Freiheit 16.05 Mickys Trickparade, kinder programma met buikspreker Fred Roby 16.30 E Vater der Klamotte: Der Slttenwëchter, slapstick Heute Die Sport-Reportege. Vanuit Stuttgart de EK Atletiek Lotto am Mittwoch 3 Programma-overzicht Heute Die Sport-Report ege. EK Atle tiek vanuit Stuttgart 5 He ut o-Jou mal, actualiteiten Wee bekehrt hier wen? Repor tage over kerkbezoek en ande re vormen van bijeenkomen Sommerfeetival bn ZDF - FiF men uneerer Nachbarn: Die Stille urn Christine M. (De stil te rond Christine M.). Neder landse speelfilm uit 1981 van Marteen Gorris. Met Cox Hab- bema, Edda Barends, Nelly Frijda e.a. Christine M., een rustige huisvrouw, wordt In een boutique op diefstal betrapt. Samen met nog twee aanwezi ge vrouwen vermoordt zij de boutique-eigenaar als een wraakactie op de onderdruk kende mannenwereld. De drie vrouwen bekennen hun daad en worden in hechtenis geno men. Dan volgt het lange pro- DUITSLAND 3 18.30 Familie mit Bommel, kinder serie. Afl. 7: Eitemversamm- lung für Kinder 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tegeaachau 20.15 Stunde der Fenster 21.15 Peters Baatelatunde (2), amu sementsprogramma van en met Peter Frankenfeld. M.m.v. Inge Meysel, Heidi Kabel e.a. 21.45 Eff-eff. Freizeit und Fitness, vrijetljdsmagazine 22.30 Willkommen, Mr. Chance (Being there), Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Hal Asfv- by naar de roman van Jerzy Kosinski. Met Peter Sellers. Shirley MacLalne, Melvyn Dou glas e.a. De altijd kinderlijk ge bleven tuinman Chance komt In de ruwe werkelijkheid te recht, wanneer zijn werkgever overlijdt. Hij wordt echter aan gereden door de vrouw van de Amerikaanse president, en wordt een geziene gast. Wan neer de president sterft, be sluit men hem diens opvolger te maken 00.35 Laatst* nieuws BBC 1 17.25 Wait till your father gets horna, tv-serie 17.45 Heidi, kinderserie 18.10 Fame, Amerikaanse tv-serle 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Pius, regionaal maga zine 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Teny Wogan. Met van avond o.a Paul Simon 20.40 Sharon and aisle, comedyse rie 21.10 Dallas, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Just Desserts 22.00 Journaal an weerbericht 22.30 (ITha Black and White Media Show (2). Informatief program- ma over de kansen van min derheden In Groot-Brittannlë om aan bod te komen In de media 23.30 EK Atletiek Stuttgart, samen vatting 00.20 John Denver in concert 01.10 BBC 2 17.30 EK Atletiek te Stuttgart 21.00 Sweat of the eun, tears of the moon (slot), achtdelige docu mentaireserie over de Zulda- merikaanse samenleving. Afl.: A better manana 22.00 MJLSJi, Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Loretta Swit e.a. Afl.: Kim 22.25 Screenplay: The Mozart in quest, tv-spel van Anthony Gardner. Met o.a. Kate Fahy, Elizabeth Spender en Patrick Stewart 23.50 Newenight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40-01.35 Open University ITV Psychiater Janine van den Bosch (Cox Habbema) en Andrea Brouwer (Henriette Tol, links) in een scène uit de speelfilm „De Stilte Rond Christine M.". Duitsland 2 om 22.40 uur. 17.20 T-Bag strikes again 17.45 Razzmatazz 18.15 Candid Camera 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia 19.35 Crossroads, tv-serle 20.00 EK Atletiek Stuttgart 20.30 Coronation Street, dramaserie 21.00 The Robbins Family, humoris tisch programma 21.30 Rock around the Dock, pop- programma 22.00 Viewpoint 86, Informatief pro- gramma 23.00 Nieuws 23.30 EK Atletiek Stuttgart, samen vatting 00.00 Lawman, Amerikaanse wes tern uit 1970 van Michael Win ner. Met o.a. Burt Lancaster 01.40 I Shall Always remember SKY CHANNEL 17.30 (2 Jump, met Tony Blackburn 18.30 Thrill seeker* 19.00 E Dennis 19-.30 The flying nun 20.00 Night of 100 Stare. Showpro gramma vanuit de Radio City Music Hall in New York. Gas- ten: Lucille Ball. Leonard Bern stein, Robert de Niro, Danny Kaye, Jim Henson. Raquel Welch. Manhattan Transfer. Dick van Dyke. Mark Hamill e.v.a. 22.20 Shell international motor sport* 1966 23.25 Roving Report 00.05-00.50 (2 Young, Free A Single NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuw* voor do ven EO 16.30 Gevecht tegen de ver vuiling, reportage 16.55 Recht door zee, belevenissen van zeelieden en solo-zetters 17.05 Anders is ook ge woon NOS 17.30 '/zO-Joumaal EO 17.40 Japen, kinderprogramma 17.45 Flipper, Jeugdfilm uit 1963 BRT 2 16.55-22.00 EK Atletiek, rechtstreek se reportage vanuit Stuttgart MUSIC BOX 07.00 (2 Muziekprogramma's. Gaz (07.00), Amanda (herh.) (08.00), Nino (09.00), Martin (10.00), Simon (11.00) en 'The Shadow* (12.00). 13.00 DUITSLAND 1 09.55 ARD-Sport extra. EK Atletiek, met o.a. speerwerpen dames, tien kamp, hordenlopen heren 13.15 (2 Teletekst 14.50 E Klamottenkis- te 15.05 Unsere kleine Farm 15.50 Tagesschau 16.00 Made in Holland, amusementsprogramma 16.30 Anna, Ciro Co. 16.55 Kein Tag wie jeder andere 17.20 Jimmy und das furcht- same Gespenst 17.30 ARD-Sport extra. EK Atletiek Stuttgart DUITSLAND 2 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Wer bekehrt hier wen? 10.35 Die settsamen Missio- nen des Dominick Hide 12.10 Die Reportage 12.55 Pereoverzicht 13.00 Heute 13.15 12 Teletekst 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Kleine Abenteuer, jeugdserie 15.30 Ferienkalender 16.05 Enid Blyton: Fünf Freunde verfoigen die Strandrfiuber, Jeugdfilm 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte BBC 1 07.50 Breakfast time 10.20 Laurel and Hardy 10.25 Record breakers 10.50 Newsround special delivery 10.55 The Adventures of Bullwinkle and Rocky 11.00 Hartbeat 11.25 The Adventures of Bullwinkle and Rocky 11.30-11.50 Play School 13.30 EK Atletiek 14.00 EJ Journaal 14.30- 14.45 Mop and Smiff 17.22 Regk^ naai nieuws SKY CHANNEL 08.45 E Sky Trax 14.15 Skyways 15.05 The Outsiders 16.00 !2Pat Sharp Show 16.45 Jensen's dimen sions ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 11.20 Wheels 12.00 Once Upon a Time...Man 12.30 About Bri tain 13.00 Flicks 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Hotel 15.30 Three Uttle Words 16.00 Take the High Road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughter* I 17.00 Flicks 17.10 The Moomins RADIO 1 leder heet uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 1X58 Metterdaad hulpverlening. 194)2 NOS: Hobbyscoop. 1930 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 Langs de lijn. 2230 Akkoord. 234)0 Nieuws, en mededelingen. 234)7 Met het oog op morgen. 004)2 NCRV: Late date. 014)2 Romance. 024)2 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 064)7 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en nu. 1834 In 't voorbijgaan. 194XM)7.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 184)4 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 204)2 Frontlijn. 214)2 Backline. 224)2 Gonzo Radio. 234)2 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 184)2 AVRO: Het betere werk. 194)0 Compact Concert. 204» Nieuws. 204)2 Kasteeiconcert. 224» De mooiste kleren van de keF 234» Zeg, luister 's, hoorspelmagazi- RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: Tempo Doeloe extra. 1830 Tempo Doeloe. 194» NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 2030 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 214» NCRV: Gebedsdienst. REGIONAAL Radio Rijnmond: 1830 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 184» Actualiteiten en 194)0-204» Geestelijk BRT 1 18.10 Actueel. 1830 De BRT Big Band. 19.10 Actueel en weerbericht. 1933 Cocktail. 204)3 In de club. 214)3 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 2330-024» Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 2330-024» Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 1830 Uit Soirées Musicales van Franz liszt. 194» Symposium. 19.45 Home-made. 2030-2345 Musica Antigua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws. (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De burgemeester is jarig. 1X08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Toppers van toen. 15.05 Muziek met Meta op Radio 1. 164)5 KRO: In plaats van. 17.08 Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 074)3 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag...donderdag. 084)3 Hier en Nu. 0834 Ontmoeting. 094» Plein Publiek. 104» Denk je nog aan die tijd? 1030 Kletsmajoor. 1040 Het blijft Hollands. 1130 De groeten thuis. 1240 Middagpauzedienst. 1X03 Hier en Nu. 1330 The Best uit Globaal. 164» Studio 55. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 094» De Hugo van Gelderen Show. 114» De Europarade. 124» 50 Pop o» een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 154» De nationale hitparade. RADIO 4 084» Nieuws. 064)2 VOO: Veronica's Meesterwer ken op CD. 114» Muziek voor miljoenen. 1X00 Nieuws. 1X02 Nederland Muziekland Klas- 144» EO: Metronomium. 164» VPRO: Het Portret. RADIO 5 094» Nieuws. 09.02 NOS-Sporttef. 0935 Waterstanden. 0930 RVU: Leesvoer. 10.00 KRO: M/V Special. 1030 De Zonnebloem. 114» Vijftig plus. 12.00 Nieuws. 124)5 Sporen in het achterland. 1230 De Derde wereld. 1X00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 1330 Boekenwijsheid. 1343 Thuis en in de synagoge. 14.00 Zin in muziek educatief. 15.00 Glas in lood. 1X00 NOS: Zo kan het ook. 1X30 Een leven lang. REGIONAAL Radio Rijnmond: 0730-0830 Actuali teitenmagazine. 16.30-1830 Middag magazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 114)0-12.00 Programma voor Ou deren en 174»-1730 Mini Magazine. 0X31 Met 1 wakker. 0630 Uit de band. 1130 Het vermoeden. 1X18 Tussendoor. 144» Accordeonmuziek en Vlaamse liedjes. 154» In the mood. 1X05 Neem je tijd. BRT 2 0X30 De eerste ronde. 094» Muziekboetiek. 1X03 Vrij parkeren. Bont magazine. 1030 In het spionnetje. 1135 Mediatlps. 124» Regioprogramma. 1X10 De middagpost: nonstop. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus kort. BRT 3 074» Goede morgen. 08.15 Ochtendconcrt. 0X15 Ochtendconcert (2). 104» Matinee. 114» Een groot vertolker: Sir Tho mas Beecham, dirigent. 1200 Tafelmuziek. 1X15 Prelude tot de namiddag. 144» Kitschof Kunst. 17.00 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11