Henny Orri als Nancy de vrouw van Reagan EG ZOEKT EENHEID IN VERSCHEURD TV-SYSTEEM ADIO/TELEVISIE CeicbeSouAcwt DONDERDAG 21 AUGUSTUS 1986 PAGINA 17 RUSSEL Vooruitlopend i een sterke groei van het intal kabel- en satellietver- ndingen, probeert de Euro- se Gemeenschap enige orde brengen in de chaos van te- visie-uitzendingen. De ko- ende uitbreiding van kabel- sternen en satelliet-uitzen- ngen biedt de EG een moge- kheid om duidelijke zendre- >ls op te stellen, aldus Lord jckfield, verantwoordelijk oor dit project binnen de Eu- pese Commissie. De EG wil ede, bindende richtlijnen die n eind maken aan allerlei itionale beperkingen bij het uitwisselen van programma's. Naar schatting zal de Europese Gemeenschap in 1989, naast de bestaande zenders, 90 satellie ten en kabelkanalen hebben. In de Westduitse kabeltelevi sie wordt 23 miljard gulden ge ïnvesteerd, in Frankrijk 27 miljard en in Groot-Brittannië 9 miljard. De EG verwacht daarnaast nog eens 348 miljoen gulden uit te geven aan satel liet-televisie. De uitbreiding heeft plaats in een periode waarin de traditio nele televisie- en filmindustrie in Europa wat sukkelt. In de meeste EG-landen is televisie een staatsaangelegenheid. In Luxemburg zijn de televisie uitzendingen echter in handen van een particuliere onderne ming en in West-Duitsland hebben de besturen van ver schillende regio's de verant woordelijkheid voor hun eigen netten. In sommige andere landen, zoals Groot-Brittannië, bestaan ook particuliere kana len. Of de door de overheid be heerde kanalen geld in het laatje brachten, is in de meeste landen nooit een ernstige zorg geweest. Stijgende produktie- kosten en krimpende budget ten hebben echter gezorgd voor een vermindering van de activiteiten. In Frankrijk bij voorbeeld kost de produktie van een uur durend televisies pel meer dan twee miljoen gulden, terwijl een enkele af levering van het Amerikaanse Dallas voor 150.000 gulden de ether in gaat. Met de uitbreiding van de ka belnetten hoopt de EG enige orde te kunnen scheppen in de Europese uitzendingen. Het verwezenlijken van een geza menlijk zendersysteem is ech ter een zware taak in een ge meenschap met 320 miljoen mensen die negen verschillen de talen spreken en verspreid over twaalf landen wonen. De Europese commissie wil dat de lidstaten een gemeen schappelijk programma en de zelfde reclame-regels gaan hanteren voor zowel de kabel en satellietkanalen als voor hun nationale kanalen. De commissie heeft voorgesteld om 60 procent van het televi sie-aanbod, behalve ni£uws en sport, in EG-verband te gaan maken. Ook zal vijf pet. van het budget besteed moeten worden aan Europese pro gramma's. DENNIE CHRISTIAN KRUGT RADIOSHOW HILVERSUM Dennie Christian, de Duitse schlager zanger die op 8 september het Schlagerfestival bij de TROS mag presenteren, krijgt bij deze omroep vanaf woensdag 8 oktober een eigen radiopro gramma op Radio 5. Cristian, wiens laatste plaatje de aan leiding vormt voor een ruzie tussen Rob de Nijs en Christi ans' manager, omdat Rob de Nijs niet oprecht zou zijn in zijn teksten, zal in dit pro gramma voornamelijk Duitse schlagers draaien. De TROS zal in maart van het volgend jaar ook een muziekspecial van de zanger uitzenden. AMSTERDAM Actrice Henny Orri, die korte lings voor haar spel in „Wings" de Theo d'Or won, zal Nancy Reagan spelen in de tv-serie van de VPRO over het Witte Huis, voor de eerste maal uit te zenden op 7 sep tember as. Het project is van acteur/regisseur Ed win de Vries, die het stuk ook zelf schreef. Reden om een praatje met mevrouw Orri te maken in haar woning in de Amster damse Watergraafsmeer. Een woning die zijzelf „alleen een pied a terre in Amsterdam" noemt. Echt wonen doet zij met haar echtgenoot, de ac teur Theo Kling, in een „bol- lenbouwershuis" te Andijk met uitzicht op het vlakke land. Uiterlijk lijkt Henny Orri van geen kanten op Nancy Reagan, maar dat hoeft ook niet. Een goed actrice kruipt de huid van haar persona- Hoe karakteriseert zij de serie? ,Het is een satire, maar het kan geen kwaad een beetje evenwicht te houden. Edwin heeft zich sterk verdiept in de politiek van Amerika". Zij praat met een toneelstem: duidelijk articulerend en kor te, afgekapte zinnen. „Ik moet Henny Orri: „Nancy's mode ligt me niet, maar kleder Ro bert Bos van de VPRO heeft erg zijn best gedaan. eerlijk zeggen dat het land mij niet trekt. Ik ben fel tegen fundamentalisme. Zoals het expliciet spuien van een me ning, daar ben ik altijd een beetje huiverig voor. Die rechtlijnigheid, direct klaar staan met een mening. Je moet de dingen van alle kan ten bekijken. De Britse pre mier Thatcher heeft ook van die directe uitspraken, die vind ik gevaarlijk". En dan. „Ik geloof wel dat sommige mensen het zeer cru vinden zoals in de serie over Reagan gesproken wordt, maar op zich is dit niet opzienbarend. Dat doen wij ook over Joop den Uyl, over Lubbers, over iedereen. Dat moet kunnen. Wat voor parodische tekenin gen worden er over die men sen niet gemaakt". Emotie Ze is geëmotioneerd al laat ze het niet blijken. De comedy serie is niet te vergelijken met „Spitting Image", de Engelse parodie op politici, maar als je „ja" zegt tegen de VPRO dan weet je dat je voor een be paald publiek speelt. Zou er ook eens een serie over partij leider Gorbatsjov komen? „Op het moment nog niet, maar dat kan best nog eens gebeu ren", zegt ze vlak. Haar ogen zijn opmerkelijk blauw in het met vaste hand geboetseerde gezicht, dat weinig verraadt. Soms lijkt ze op haar hoede met woorden. Hoe ziet zij Nancy Reagan? „Ik kan het helemaal mis hebben, maar ik denk dat ze een vrouw met een sterk karakter is. Ik ge loof ook dat ze intelligent is". Voor de hand ligt de vraag hoe Henny Orri de first lady denkt te spelen. „Zoals ze ge schreven staat", zegt ze prompt. „Als de vrouw die op de achtergrond de touwtjes in handen houdt. Ze is geen aar dig vrouwtje, nee. Ik geloof wel dat ze heel erg van die man houdt. De zoon komt ook in het stuk voor als het spie gelbeeld van zijn vader, die ligt me niet zo. Sigrid Koetse is de eerste vrouw van Reagan. U weet wel, de hoofdrolspeelster van Falcon Crest". Dan spreken we over de kle ren die modieuze Nancy met haar potloodfiguurtje draagt. „Het is niet een mode waarin ik mezelf vind, die Chanel- pakjes. Robert Bos, die veel kleren ontwerpt voor uitzen dingen heeft er erg zijn best op gedaan. Hij heeft voor de avond lang gemaakt, lang en slank. Nancy heeft een eigen stijl. Ik krijg drie pakjes, twee jurken met vleugelmouwen vanaf de grond, heel mooi. Het was moeilijk voor Bos, want ik ben niet zo dun als Nancy, maar ik ben erg tevre den". Over het medium televisie zegt zij: „Televisie spelen is anders dan toneel. Je hebt er nooit lang de tijd voor. Je moet er ook niet aan begin nen om er zo diep in onder te duiken. Op het toneel kun je je permitteren dieper te gra ven. Bij televisie moet je steeds het kader in de gaten houden, de plaats hoe en waar de spelers in beeld komen. Ik vraag ook altijd: is het een close? Maar ik kan mij er nooit aan onttrekken dat fil men prettiger is. Men kan wat meer aandacht aan de shots besteden. Ik heb alleen wel sterk het gevoel dat we tegen woordig toch heel goed mate riaal hebben. Soms is het wel prettig met een ander medi um te werken. Ik heb altijd veel afwisseling in mijn car rière gezocht". Hoe heeft zij Nancy kunnen spelen, terwijl zij haar nog nooit heeft gezien of gespro ken? „Ik heb heel veel gehad aan filmbanden die Edwin over haar gedraaid heeft. Waar ik anders nooit van uit ga, heb ik nu gedaan. Ik ben van ui terlijkheden uitgegaan, stem, spraak, intonatie, gebaren. Natuurlijk heb ik tevoren al het schriftuur van Edwin ge lezen. Maar omdat het een sa tire is, hoef je minder een mens van vlees en bloed neer te zetten zoals in een gewoon stuk. Mijn spel is wel precies passend in het concept". Onwillekeurig vraag je: Bent u een gelukkig mens? „Dat dacht ik wel", zegt ze vlug. „Ik ben gelukkig omdat ik zo veel mensen heb die van me houden". TINY FRANCIS NEDERLAND 1 EO 16.55 Recht door zee, belevenis sen van zeelieden en solo zeilers 17.05 Anders is ook gewoon, serie over kinderen en hun families in de verste uit hoeken van onze aarde. Vanavond: Zuid-Afrika NOS 17.30 ^O-Journaal EO 17.40 Het kleine huis, Ameri kaanse serie. Lief en leed (1) EO 18.30 David, een man naar Gods hart, serie over het leven van David. Vandaag: een koning en drie veelbe lovende mannen 18.55 Pablo houdt het op hout, 'korte tekenfilm over de verwerking van hout 19.00 Ronduit Gala Concert: In ternationaal Muziekgala m.m.v. het Metropole Or kest o.l.v. Harry van Hoof, Berdien Stenberg, Sheila Walsh en Scott Wesley Brown NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Een lange, leerzame dag, documentaire over de ge boorte van een jong olifan tje 20.55 Tijdsein, aktualiteitenma- gazine. Reportage van Evert van Dijk. correspon dent in Zuid-Afrika, over het toenemende geweld daar. Hoofdonderwerp is „hopen voor de wereldvre de", een impressie van de ontwikkelingen in het transcedente- meditatiedorp Sidha bij Lelystad. De bewoners van het TM-dorp presenteren hun ideologie als een we tenschappelijke methode om te komen tot verbete ring van de maatschappij. Tenslotte aandacht voor een bezinningscongres in Philadelphia van een grote groep katholieken. 21.25 God verandert de men sen, mensen vertellen over hun bijzondere ervaringen 22.25 De Joden en onze be schaving, documentaire over de Invloed van de Jo den op onze beschaving NOS 23.25 Journaal 23.30 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 Nieuwe voor doven 18.20 Paspoort voor Turken 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal KRO 19.12 Het grote Muppetavon- tuur, Amerikaanse speel film uit 1981. Regie: Jim Henson. Als razende kran tenreporters zitten Kermit, Fozzie en fotograaf Gonzo achter een juwelendief aan. Het spoor leidt naar een exclusief modehuis, waar zij de elegante Lady Holiday ontmoeten. Zij heeft een zwak voor peper dure juwelen en haar broer Nicky heeft een zwak voor haar... 20.45 444 Lange dagen, Cana dese documentaire van Les Harris over de 444 be- zettingsdagen door Iraan- se studenten van de Ame rikaanse ambassade in Te heran. Deze documentaire is een reconstructie van het ware verhaal van die nachtmerrie. NOS 22.30 Journaal 22.45 Studio Sport. W.K. Zwem men te Madrid 23.15 Nieuws voor doven EUROPA TV 18.05 Europa Count Down, popmu ziek met Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Managing the landscape, Afl.: „Beautiful from a distance" documentaire over de grote ri vieren van Nederland. 19.20 Weerbericht, world watch en programma-overzicht 19.30 Europa Report Special 20.00 Ashkenazy plays Mozart, Mu ziekprogramma Ashkenazy speelt concert nr. 17 In G ma jeur (K. 435) en nr. 21 in C ma jeur (K 467). Het Philharmonia Orchestra staat onder leiding van Carl Ptni. De opname werd gemaakt in het Sheldonian Theatre in Oxford, Engeland 21.15 Sport Reports: Hockey: Ger many - USSR, Swimming: World Champs Madrid 22.45 World Watch, wserbericht RT 1 .55 Journaal I.OO Tik Tak, kleuterprogramma, (herh.) L05 Plons, kinderserie, (herh.) 1.10 De Snorkels, tekenfilm. Aft.: Het nieuwtje van de eeuw; Nat op het droge I.35 Doorzetters (Winners), achtde- lige Australische serie jeugdse rie. Afl. 6. De Tijdreiziger (Quest beyond time) 1.20 Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Presentatie: Etlen- ne Cocquyt. Vandaag: Staart- vis met rivierkreeftsaus. (herh.) B.40 Mededelingen en program ma-overzicht .45 Journaal .10 Kunst-zaken .20 De vierde verdieping (the fourth floor), driedelige Britse politiethriller van lan Toynton. Met: Christopher Fulford, Ri chard Graham, Kenneth Haigh e.a. deel 1. 10 Panorama. Chela, Noorse re portage over jongeren uit een buitenwijk van Santiago. Ze zijn opgegroeid onder het Pl- nochet-regime waar ze zich te gen verzetten. Wie het regime aanvalt, heeft geen tijd om te studeren en aan de opbouw van het land te werken 2.00 Hotel, Amerikaanse serie. Met: James Brolin, Connie Selleca, Shari Belafonte e.a. Afl.: Belof ten (promises). Matt Carmi- chael, de peetoom van Christi ne komt in het hotel logeren. Zij hoopt dat er iets moois zal groeien tussen de charmante Matt en mrs. Cabot. 2.50-23.10 Journaal en Coda: Per petuum Mobile van Cesar Cui, door André Vandriessche, hoorn en Jan Vermeulen, pia- ITBF 1 6.00 Mededelingen van de ONEM 8.15 Cinó vacances, gevarieerd kinderprogramma met Nils Holgersson; Dare, Dare Motus en de Smurfen 9-00 Ce solr, regionaal magazine [8 30 Journaal I 8.00 Lee dames de la cöte, Franse serie van Nina Companeez waarin da romantische ge schiedenis wordt verteld van drie verwante families met een accent op de vrouwelijke le den. Met: Edwige Feuillère, Francois Fabian, Francis Hus- ter e.a. Afl. 1: Feuilleforte (1911-1912). Zomér 1911. De net 18-jarige Blanche treedt in dienst van Clare Decourt, die nieuwe eigenares van het grote landgoed Feuilleforte in Nór- mandië. 21.30 Le monde du cinéma, filmru briek van Sélim Sasson 22.20 Laatste nieuws TV 5 Le grand échiquier, showpro- Sportprogramma: Deltavlie gen Histoire de théröse. Tv-film van Pilard Audjoud'hui la vie. Magazine Aujourd'hui en France. Maga zine Sport, motorcross Nieuws L'Amoureuee, Film (1972) van Christian Mesnil MUSIC BOX 17.00 (3 The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 S The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 (3 The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 (3 The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 [3 The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 (3 The Simon Potter Show (herh.) 23.00 (3 Oft the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) 00.00 [3 The shadow (herh.) 01.00 O The Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 (3 The Amanda Redington Show 03.00 (3 The Nino Firetto Show 04.00 (3 The Martin Buchanan Show 05.00 (3 The Simon Potter Show 06.00-07.00 (3 The shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende DUITSLAND 1 i Ging ich auf und ging ich un- ter... Een programma met veel muziek van Carsten Diercks en Walter Haas Anna, Ciro A Co. Kwajongens- verhalen uit Italië. Afl. 1: Philip, der merkwürdige Freund i Kein Tag wie jeder andere, Afl.1: Robert und Ragnas abenteuerliche Reise i Jimmy und das furchtsame Geespenst. Een beeldverhaal in drie delen. Kinderprogram ma Tagesschau i Hier und Heute, aktualiteiten I Mein Freund Winnetou, serie. Afl.: Die Rache der Cheyennes l Neues von Gestern: 1956 i Detektivbüro Both, serie. Afl.: Röntgentest Heute lm Eraten l Tageeecltau i Pro und Contra. Discussiepro gramma onder leiding van Ernst Elitz l Der 7. Sinn I (3 Menach Meier. Spel met Al fred Biolek Tagesthemen, aktualiteiten Lisa und Tehepo, tv-film over de liefdesgeschiedenis tussen Lisa en Tshepo, een zwarte jongen uit Zuid-Afrika. Hij vraagt politiek asiel aan en gaat in West-Duitsland werken. Maar hun liefde loopt stuk op het politieke vraagstuk van zijn geboorteland. Met: Pia Hanggl. Dumisanl Mabaso, Brigitte Bennett e.a Regie: Erika Run- ge Tagesschau Nachtgedanken, met Hans Joachim Kulenkampff DUITSLAND 2 17.00 Heute. 17.15 Tele-llluatrierte. Aktualiteiten 17.45 Der rosarote Panther, teken filmserie. 18.20 Königlich Bayerischea Amts- gerient. Afl.: Die Identitët. 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Circus, Presentatie: Freddy 21.00 Überall Larm - nirgendwo Stille. Hoe lawaaioverlast het leven van mensen kan beïn vloeden 21.45 Houte-journal 22.10 Die grosse Flut Asiel - de strijd om een grondwet 22.55 Die Sport-Reportaoe. WK- Zwemmen in Madrid en Atle tiekwedstrijden in Oost-Berlijn en Potsdam 00.05 Heute DUITSLAND 3 Het programma met de muis Aktuelle Stunde Raam programma Tagesschau E Abbott und Costello meet the Invisible man, Amerikaan se speelfilm (1951) van Charles Lamont met Bud Abbott, Lou Costello, Arthur Frank e.a. Clowns und Kabuki, reportage n.a.v. een uitnodiging door Ja pan aan de Duitse theater groep "A O" om deel te ne men aan het eerste internatio nale amateurfestivai. Reisswege zur Kunst Van daag: Spanje - Door de Estre- madura Regionaal nieuws Wsit till your fathar gets home, serie. Afl.: The sweet Heidi, serie. Afl.: Winter in Dorsli Fame, Amerikaanse serto. Afl.: Winners Journaal en weerbericht London plus Tops ol the Pops Eastenders Bodymaners (4), Informatieve serie. Presentatie: Craeme Garden, Alan Maryon Davis en Gillian Rice. Afl.: Hair. Sharon and Elsie (4), komi sche serie. Presentatie: Brigit Forsyth en Janette Beverley. The mystic warrior, 2-dellge serie (slot). Een oorlog tussen de Psa's en de Mahto's is nu onafwendbaar geworden. Ah- bleza heeft erin toegestemd de Mahto's aan te voeren. Zijn vrouw Heyatawin Is zwanger en wil haar familie gaan bezoeken In Sahlela-kamp. Onderweg wordt zij en haar begeleiders door Psa-krijgers aangevallen. Zij stort zich In het ravijn. Rhode, Amerikaanse komische serie met Valerie Harper in de hoofdrol. Afl.: Mucho Macho Wserbericht BBC 2 17.25 Cricket: 3e testmatch Enge land - Nieuw-Zeeland 18.25 ta Nieuwsoverzicht en weer bericht 19.10 Mieeion Impossible, Ameri kaanse serie met Martin Lan dau, Peter Graves, Barbara Bain e.a. Afl.: The mind of Ste fan Miklós. Walter Townsend, officier van de Geheime Dienst, blijkt een verrader te zijn. Zijn superieuren geven hem nu val se inlichtingen, die hij door speelt naar de vijand. Town- sends contactman komt er achter dat het valse Informatie is en waarschuwt Moskou. Ste fan Miklós, het 'brein' komt de hele zaak persoonlijk uitzoeken 20.00 The Black Widow, Engelse speelfilm (1951) van Vernon Sewell. Met: Christine Norden, Robert Ayre. 21.30 The 2üth Century remembe red: Lord Boothby, de voorma lige secretaris van Churchill 22.00 The Travelehow. Presentatie: Paul Heiney, Kathy Rochford en Matthew Collins. 22.30 Moonlighting, detective-serie. Afl.: The dream sequence al ways rings twice 23.20 Marty goee to Edinburgh, se rie 23.50 Newsnight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40 Cricket: 3e testmatch Enge land - Nieuw-Zeeland 01.10-01.45 Open University ITV 16.00 Take the High Road 16.25 Anglia Newe 16.30 Sons and Daughter*. Australi sche serie 17.00 Flicks 17.10 The Moomins. (herh.) 17.20 Nature Trail 17.45 Under the Same Sky 18.15 Difrrent Stroke# 18.45 News 19.00 About Anglia, regionale repor tages 19.35 Croeeroede, Brits familiefeuil leton -i.. Jim Phelps speelt de rol van Peter Graves in de Amerikaan se avonturenserie „Mission Im possible". Vanavond krijgen ze te maken met een verrader. BBC 2 om 19.10 uur. 21.00 Arthur Hailey's Strong Medi cine. drama-serie met ben Cross en Patrick Duffy 22.30 A Woman's Place 23.00 News at Ten 23.30 Wheels 00.15 Burning the Phoenix 00.45 Talee from the Darkakfe 01.15 East comae Weet SKY CHANNEL 08.45 Sky Trax. Popmuziek (herh). 14.15 Skyways 15.05 The Beet of a Country Practi ce 16.00 [3 The Pat Sharp Show 16.45 (3 Jensen's Dimensions 17.30 [3 The Great Video Race. 18.30 Thrilleeekers. Actie-serie. Vanavond: motorduivels Rex Blackwell en Gary Davis 19.00 Dennis. Dennis' tree house. Dennis koopt een speelgoed vogels en dat levert vooral voor mr. Wilson problemen op 19.30 The Flying Nun. The Puce Al bert 20.00 Charlie's Angels. Nips and Tucks 20.50 A Gift to Last. Een vuurzee verwoest Tamarck. Hierdoor ziet de toekomst er voor Ja mes en Edgar 3omber uit 21.40 Championship Wrestling: Wade - Elmer. The Killer Bees - Mr. X en Paul Orndorff - Pe- truzzi 22.30 The Untouchables. Afl.: The Stryker Brothers. Ness moet een postroof oplossen 23.20 (3 The Greet Video Race. (Herh.) 00.20-01.00 (3 Jensen's Dimensions (Herh). m Ondertiteling via TeleTekst. El Tweetalige of stereo-uitzen- ding. E Zwart/wlt-uitzending. EDZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. O Bij niet-Nederiandstalige zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. ■9 Bij niet-Nederiandstalige zen ders: zwart/wlt-uitzending in orglnele versie met ondertitels. NEDERLAND 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven. AVRO: 15.00 Schwarzwakt- kliniek (serie) 15.15 Hersengymnas tiek 15.45 Country Camera 16.10 Mensen zoals jij en ik, serie korte verhalen met Kees Brusse. 17.05 Ik zag twee beren. 17.20 Ontdek je plekje: Heerlen NOS: 17.30 'A6-Jour- naol AVRO: 17.40 Nederland bouwt de Batavia, film over reconstr. histo risch schip. MUSIC BOX 07.00 (3 Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00), Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Martin Buchanan Show (10.00), Simon Potter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 (Herh.) DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau 10.23 Menach Meier 11.55 Umscheu 12.10 Überall L£rn - nirgendwo Stille 12.55 Pereo verzicht 13.00 Tagesschau 15.00 Claire 15.50 Tagesschau 16.00 Und nöchstes Jahr am Balaton. Oostduit- se film (1980) DUITSLAND 2 14.50 Heute 14.55 Little Kid und sei ne keese bende, Italiaanse film (1973). 16.15 Ferienkalender. 16.30 Freizeit... und was man daraus ma- chen konn. 17.00 Heute. 17.15 Tele- lllustrierte. BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Dudley Do-right 10.25 Silas 10.50 News- round special delivery special 10.55 The Adventure* of Bullwinkle and Rocky 11.00 Hart beat 11.25 The Adventures of Bullwinkle and Rocky 11.30 Play School 11.50 Cricket: Eng. - Nw-Zeeland 14.05 Journaal 14.25 Hockey cokey, Afl.: Machines/Clockwork 14.40 Cricket: 3e testmatch Eng. - Nw-Zeeland 17.17 Reg. nieuws 17.20 Wait 'til your father gets home (serie) 17.45 Heidi (serie) BBC 2 07.55 Open University 15.15 Pring- c one ours vanuit Hickstead; Paarde- races, W.K. Roeien, Cricket: 3e test- match Engeland Nieuw Zeeland ITV 10.25 Anglia news 11.30 Cartoon time 11.35 The Poseidon files 12.30 About Britain 13.00 Teetime and Claudia (herh.) 13.10 Rainbow 13.30 Is democracy working? 14.00. Newe at on* 14.20 Anglia news 14.30 The Magnet, film 16.00 Take the high road 16.25 Anglia news 16.30 Sons and daughters 17.00 Rainbow 17.15 The Moomins 17.25 Scooby-Deo SKY CHANNEL ways 15.05 The best of a Country Practice 16.00 IS The Pat Sharp Show 16.45 IS Here Comes The Weekend 17.30 (3 On Friday, met Gary. Davies RADIO 1 18.05 Man en paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 NOS: Nieuws en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: True light. 01.02 EO'S Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Zingen In de nacht. 04.02 Muziek motief. 05.02 Ontbijt met spek. RADIO 3 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en LP Show. 22JJ2 TROS Country. 23.02 Sesjun RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Met Pierre op lokatie. 23.00 VPRO/NOS: Jazz-Festival 1986 RADIO 5 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18^0 Uitgelezen. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Cursus klussen. 21.00 Ni Hao REGIONAAL Radio Rijnmond: 16J0- 18.20 Middagmagazine. Omroep Rijn land: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine 17.30 Verzoekplaten. 18.00 Ga jij de klas maar in over onderwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel. 19.30 Mededelingen. 19.33 Cocktail. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage'86. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft music. 23£0 Twee tot twee. BRT 2 22.00 Nieuws. 22.05 Boem Boem. 23^30 Twee tot twee. BRT 3 18.30 Gitaarmuziek, Roberto Aussel. 19.00 Dossier. 19.45 Jazz Crisa-Crosa. 20.30 8e symf. v. Bruckner. 21.56 Kamermuziek. 23.00 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 07.03 VPRO: Het Gebouw. 12J>6 NOS: Mededelingen voor land en tuinbouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu 13J5 Kerk Vandaag. 14.05 NOS: Van,huls uit 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad 17.30 Z.-Afrika: Op weg naar morgen RADIO 2 07.03 KRO: Het levende Woord 07.12 Ontbijtshow 08.50 Pater Adri Maat 09.03 Adres onbekend 10.03 In antwoord op uw schrijven 11.03 M/V - Magazine 11.50 Pater Adri Maat 12.03 België van Twaalf tot twee. 14.03 In de leunstoel 15.03 In de kinderschoenen. 15.30 TROS: Café chantant continu 16.03 Nederlandse artiestenparade 17.03 De Nederlandstalige top tien RADIO 3 07.02 VOO: Ook goeiemorgen 09.02 Goud van oud 11.02 Erik de Zwart 13.02 Rinkeldekinkel 15.02 De Top 40 RADIO 4 06.00 Nieuws 08.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert 09.00 Het Int. Concertcircuit 10.20 Werken v. Ravel en Stravinsky 12.00 Lunchconcert door Hesperion XX 13.00 Nieuws 13.02 Promenade concert. 14.00 EO: Klein bestek 15.30 Uit de schat der eeuwen 16.00 Crème du Baroque 17.20 Vokaal RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws 09.02 NOS-Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Kijken in de toekomst. 10.00 AVRO: AVRO's vijfluik. 11.45 Nederland en de derde wereld. 12.00 NOS: Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier 13.30 De berg heeft een muis ge- 14.00 En toen of de andere wererd 15.00 Minjon 16.00 Telepoons. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. 17.46 O.V.: Onder anderen. 17.56 NOS: Mededelingen en Nieuws REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteitenmagazine. 09.00: leder uur na het ANP-nws regionaal nws. 16.30 Middagmagazine. Omroep Rijn land: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Leiden Lokaal. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.18 Tussendoor. 14.03 78 toeren tijd met Jo Leemans. 15.03 In the mood. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Zomerhappening. 09.00 Stripkaffee. 10.03 Platenpoets. 11.00 Door Armand Pien. 12.00 Regionaal. 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. 16.00 Abraham al gezien? 17.05 Radio twee. BRT 9 07.00 Goede morgen 06.15 Ochtendconcert. 1. Sonate in G Opus 15 nr. 5 voor 2 klavecim bels (Johann Christian Bach). Rolf Junghanns en Bradford Tracey, klavecimbels. 09.15 Ochtendconcert. Symfonie nr. 9 in c uit de reeks jeugdsymfo- nieën (Felix Mendelssohn Bar- tholdy). 10.00 Minder bekend. 10JO Pianoduo Martha Argerich en Michel Beroff. 12J0 Tafelmuziek. 13.15 Aria's en duetten van Mozart. 13^5 Voor blazers. Divertimento voor blaasorkest. 14.10 Kamermuziek. 15.10 Symfonie orkest van de Noord- duitse radio (Hamburg). 16.25 Intermezzo. 16J6 Polonaises Van Wilhelm Fried e- mann Bach. 17.00 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17