Paul Brady: „Vertrouwen in jezelf, daar gaat het om" adio/televisie Marco Bakker krijgt eigen show bij NCRV CcidAcSomcmt DONDERDAG 14 AUGUSTUS 1986 PAGINA 15 ,eonie Sazias lo-presentatrice an „Top Pop" LVERSUM - Leonie Sazias, de ex-Veronica presenta ce die naar de AVRO overstapte om samen met Ruud Weijden het praatprogramma 'Ruud en Leonie' te jcen, blijft ondanks de mjslukking van dit programma relmatig op het AVRO-scherm te zien. Leonie gaat sa- In met Kas van Iersel het wekelijkse muziekprogram- i 'Top Pop' presenteren. Het aandeel van Leonie zal iter niet bijzonder groot zijn: twee keer vijf minuten urt het kwisje dat dit seizoen aan de stokoude formule n het programma gevoegd wordt. Met het kwisje test onie schoolkinderen op hun kennis over de popmu- kDe eerste ronde bestaat uit een serie vragen over ;emene pop-onderwerpen, waarna de kandidaten in de eede ronde alleen maar vragen hoeven te beantwoor- over hun 'specialiteit'. HILVERSUM - Marco Bakker zal in het komend winterseizoen regelmatig op het NCRV-scherm te zien zijn met zijn eigen tv-show, die de (voorlopige werk-)titel 'Muziek met Marco' heeft meegekregen. Marco, die zojuist een gospel-LP heeft opgenomen, zal in zijn personality-show veel tijd inrui men voor nieuwe talenten. Het talen- ten-jacht-syndroom steekt dus ook in dit programma de kop op, alleen zal de bariton zich in zijn programma be perken tot talent op opera, operette en musical-gebied. EDDY BECKER TEST KENNIS OVER NEDERLAND HILVERSUM - Eddy Becker, de NCRV-show- man die zijn carrière in een grijs verleden begon bij Radio Veronica, stopt definitief met het spel letjesprogramma 'Kwistig met Muziek'. Voor het komend seizoen zal Becker een nieuwe show op het scherm brengen, die een titel heeft meegekre gen die verdacht veel lijkt op een reeds ter grave gedragen AVRO-kwis. 'De Wie-Kent-Nederland- -Show' heet het nieuwe spelprogramma dat gedu rende het komende winterseizoen met een maan delijkse fequentie op de zaterdagavond zal wor den uitgezonden. In het programma zullen kandi daten worden getest op hun kennis over Neder land. Die kennis heeft betrekking op alle gezich ten die ons land heeft: geschiedkundige, aard rijkskundige en demografische vragen worden afgewisseld met typische 'weetjes'. Annie Schmidt praat met NCRV over nieuwe serie HILVERSUM - De NCRV is in onder handeling met Annie M.G. Schmidt over de bewerking voor tv van haar nieuwste humoristische drama-serie 'Spullie'. Annie M.G. Schmidt schreef in het verleden onder meer ook de succes- serie 'Ja Zuster, Nee Zuster', die uitge zonden werd door de VARA. 'Spullie' had de 75-jarige schrijfster aanvankelijk voor de VPRO geschreven, die het wel wilde realiseren, maar het programma zou dan niet eerder dan over drie jaar op de buis verschijnen. Dat vond Annie M.G. Schmidt te lang duren, waarna nu de onderhandelingen zijn geopend met de NCRV. Een woordvoerder zei: „We zijn het script nog aan het bestuderen en we zijn enthousiast, maar er zijn nog geen beslissingen genomen". AMSTERDAM De car rière van de Ierse songs- mid Paul Brady heeft op rijn zachtst gezegd een wat vreemd verloop. Als [olkzanger bereikte hij in de jaren zeventig de abso- ute top zowel in Europa als in Amerika. In 1981 echter had hij zijn buik vol van de folk en besloot dat het rockpodium hem meer te bieden had. Dat betekende dus weer van voren af aan beginnen. Nu, vijf jaar later, lijkt een tweede sterstatus bin nen handbereik. Toch is het nog wat onzeker of hij die roem als componist of als uitvoerend artiest zal vergaren. De meeste mensen kennen hem namelijk als ichrijver van „Steel Claw", iet nummer dat is terug te rinden op „Private Dancer", je platina-elpee van Tina rurner. Dat hij op zijn laatste langspeler „Back To The Cen- re" op heel overtuigende ma nier uit de groeven spat, is minder bekend. Het concert dat de KRO tondag uitzendt [Radio 3 om 22.02 uur) brengt daar misschien verandering in. Paul Brady: „Dat Tina Turner „Steel Claw" heeft opgeno men, is puur toeval. De oor zaak ligt bij mijn manager, die tiaar zakelijke begeleider ken de. Hij gaf haar een band met wat nummers van mij. Zo is het gekomen. Sinds die tijd leb ik Tina veel beter leren kennen. Ze is een enorme in- ipiratiebron voor mij... maar waarschijnlijk niet alleen voor Paul Brady. Ik heb haar laatst nog een song gegeven. Ze was er heel blij mee. Ze gebruikt hem waarschijnlijk voor haar nieuwe elpee". Paul Brady: „Er moet wel een emotionele band bestaan met de persoon voor wie Ik het schrijf, anders gaat het niet". Hoewel artiesten zoals Roger Chapman, Santana en Dave Edmunds nummers van hem opnamen, was Tina de eerste voor wie hij speciaal een com positie schreef. Paul: „Misschien ga ik mij daar in de toekomst wat meer mee bezighouden. Al moet er wel een emotionele band be staan met de persoon voor wie ik het schrijf. Ik ben niet in staat om een song te com poneren zoals een metselaar een huis bouwt". Eric Clapton behoort ook tot de vriendenkring van Paul Brady. „Mijn eerste ontmoe ting met Eric stamt uit 1983. Hij had, dankzij Albert Lee die toen in de groep van Eric gitaar speelde en veel naar mijn muziek luisterde, de langspeler „Hard Station" ge kocht. Daar was hij zo en thousiast over dat hij mij op belde met de vraag als sup port-act op te treden tijdens zijn Europese toernee. Sinds die tijd komen we elkaar re gelmatig tegen. Voor zijn nieuwe elpee heeft hij het ti telnummer van mijn plaat „Back To The Centre" opge nomen". Muzikaal gezin Paul Brady komt uit een mu zikaal gezin. Zijn ouders, bei den werkzaam in het onder wijs en op amateur-basis be trokken bij het organiseren van muzikale shows en to neelstukken, stimuleerde hun zoon echter niet. Zijn keus muzikant te worden kwam dan ook als een lichte schok. Paul: „Ze vonden dat ik een belangrijke functie in het bedrijfsleven moest gaan ver vullen. Ik ging ook naar de universiteit en studeerde Iers, Frans en archeologie, maar verloor al snel alle interesse toen ik in een rhythm blues band ging spelen". Hij zakte voor zijn examen en nam daarom het aanbod aan bij The Johnstons te komen spe len. Een aantal jaren later verruilde hij deze groep voor een plaats in de inmiddels le gendarische Ierse band Planxty. Paul: „Ik heb een tijdje in de Verenigde Staten gewoond, maar wist dat ik ooit zou terugkeren naar Ier land om hedendaagse proble men in modern gestructureer de klanken te vervatten. Dat was op een gegeven moment mijn grootste bezwaar tegen de folkmuziek: het feit dat er altijd achterom werd geke ken. De muzikanten die zich er mee bezig hielden, waren alleen maar geïnteresseerd in het verleden. Ze wilden dat alles precies hetzelfde zou blijven als honderd jaar gele den. Ik werd daardoor zo ge frustreerd dat ik vele jaren helemaal niets meer met folk muziek te maken wilde heb ben. Ik dacht: er gebeurt zo veel in mijn eigen leven en in de wereld, daar wil ik over schrijven en mee bezig zijn". Zienswijze „Nu speel ik weer regelmatig folkmuziek, ook tijdens grote concerten, maar met „de fol- kies" wil ik niets meer te ma ken hebben. Ik probeer bij het componeren alle muzikale invloeden te verwerken, die in mijn leven een rol spelen" Met de start van ziin nieuwe muzikale leven, hield hij zich niet alleen bezig met compo neren, maar ook met tekst schrijven. Paul Brady: „Denk niet dat je zomaar een com plete song in je handen ge duwd krijgt. Vroeger ging ik nooit aan het werk met de ideeën en gedachten die door mijn hoofd speelden omdat het slechts om een paar stuk jes van de grote legpuzzel ging. Sindsdien heb ik geleerd dat elk idee bruikbaar is, zo lang je zelf maar wil dat het een song wordt. Vertrouwen in jezelf... in je eigen kunnen, daar gaat het om. Als dat er eenmaal is, hoef je nergens meer bang voor te zijn". HANS PIËT .SS Journaal Tik Tak, kleuterprogramma, (herh.) 1.05 Plons, kinderserie, (herh.) 1.10 De Snorkels, tekenfilm. Afl.: Juniors geheimpje; De bvlauw koralen-halsketting 1.30 Doorzetters (The Winners), achtdelige Australische serie jeugdfilms. Afl. 5: De kranten jongen (The paperboy). 1932. De enige inkomsten van het gezin waarvan Joe uitmaakt zijn de opbrengsten van zijn krantenverkoop. Joe's vader is namelijk werkloos. 120 Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Presentatie: Etien- ne Cocquyl. Vandaag: Soufflé glacé en mèringue. (herh.) 1.40 Mededelingen en program ma-overzicht .45 Journaal 10 Kunst-zaken 20 Dempsey en Makepeace, En gelse politieserie. Met: Glynis Barber. Michael Brandon. Ray Smith e.a. Slot: Onbekende schutters (The bogey man). Bij een vuurgevecht tussen de po litie en de overvallers van een gepantserde geldauto, vindt een explosie plaats. Verant woordelijk daarvoor is Keith Lymon. Hij kan samen met een maat aan de achtervolgingen van de politie ontkomen. Dempsey en Makepeace wor den op de zaak gezet. ,10 Panorama. Zwarte ellende, do cumentaire over het feit dat er in Amerika steeds meer zwarte vaderloze gezinnen voorko men. Zij vormen een ontwrich ting van de zwarte maatschap pij en leiden tot een steeds grotere agressie t.00 Hotel, Amerikaanse serie. Met: James Brolin, Connie Selleca, Shari Belafonte e.a. Afl.: Ob sessies (Obsessions). In hotel St. Gregory zullen opnamen worden gemaakt van een hu welijksscène voor de populaire tv-serie „Life and love". De ster van de show Cliff Palmer Is al in het hotel, terwijl zijn partner Stacey nog moet ko men. Ook aanwezig is de voor zitster van de Cliff Palmer fan club. Even later delen zij en Cliff Palmer dezelfde kamer. 1.45 Journaal en Coda: Nachtigall van Mendellsohn door het BRT-koor o.l.v. Vic Nees ITBF 1 B.00 Mededelingen van de ONEM 18.15 Ciné vacancee, gevarieerd kinderprogramma met Nils Holgersson; Dare, Dare Motus en de Smurfen 19.00 Ce aoir, regionaal*magazine 19.30 Journaal 20.00 Le grand restaurant, Franse speelfilm (1966) van Jacques Besnard. Met: Louis de Funès, Bernard Blier e.a. Tijdens een diner verdwijnt er een Zuid- Amerikaans staatshoofd. De politie verdenkt de restauran teigenaar van kidnapping 21.25 Elia Kazan, outsider. Portret van deze Amerikaanse regis seur 22.20 Laatste nieuws TV 5 Areu=MC 2. Tv-film Aujourd'hui la vie. magazine Sport: parachut springen Le grand echiquier, showpro gramma met Michel Berger Aujourd'hui en France, actu eel magazine Sport, delta-vliegen L'affiche rouge. Film (1976) van Frank Cassenti met Roger Ibanez, Pierre Clement! e.a. MUSIC BOX 17.00 0 The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 0 The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 0The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 0 The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 0 The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 0The Simon Potter Show (herh.) 23.00 0Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) 00.00 0 The ehadow (herh.) 01.00 0The Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 0The Amanda Redington Show 03.00 0 The Nino Firetto Show 04.00 0 The Martin Buchanan Show 05.00 0 The Simon Potter Show 06.00-07.00 0 The shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende Hchael Brandon en Glynis Barber komen voorlopig voor de laat je keer in actie als Dempsey Makepeace. BRT 1 om 20.20 DUITSLAND 1 16.00 Ein Platz für Tiere, natuurse rie. 16.45 Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, jeugdserie. 17.15 Achtung - Klappel Kinderen ais verslaggever: pretpark Phantasialand 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, aktualiteiten 18.14 Mein Freund Winnetou, serie. Afl.: Gequaltes Volk 18.40 Neues von Gestern: 1955 19.00 Detektivbüro Roth, serie. Afl.: Verwundetes Herz. 19.57 Heute im Ersten 20.00 Tagesschau 20.15 5 Ringe unterm Hakenkreuz. De Olympische zomerspelen van 1936 in Berlijn 21.00 Der 7. Sinn 21.03 Die Krimi8tunde: Geschichten für Kenner. 22.00 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine 22.30 Tagesthemen, aktualiteiten 23.00 E Erinnerung an einem Sommer in Berlin, Duitse film van Rolf Hadrlch naar een ge deelte uit de roman „Es Führt kein Weg zurück" van Thomas Wolfe. 00.25 Tagesschau 00.30 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.05 Der Stein des Marco Polo, avontuur in Venetië, jeugdse rie. Afl.: Der Eindringling 16.30 Enid Blyton: Fünf Freunde und das Burgverlies. Jeugdfilm. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lën- dern, regionaal nieuws 17.15 Tele-lllustrierte. Aktualiteiten, sport en amusement 17.45 Der rosarote Panther, teken filmserie. Aansl.: Heute- Schlagzeilen 18.20 Königlich Bayerisches Amte- gericht. Afl.: Der anonyme Brief. 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Dalli Dalli. Spelprogramma. 21.00 Gesundheitsmagazine Praxis: Alternatieve geneesmiddelen 21.45 HeutHournal 22.10 Was nun, Herr Brandt? Klaus Bresser interviewt SPD-voor- zitter Willy Brandt 23.10 Karl Böhm dlrigiert Mozarl. De Wiener Philharmoniker o.l.v. Karl Böhm, m.m.v. Maurizio Pollini, piano. Werken van Mo zart. 1. Pianoconcert in A gr.t. KV 488. 2. Symfonie nr. 38 In D gr.t. KV 504 (Praagse) 00.05 Heute DUITSLAND 3 18.30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau 20.15 D Der Unsichtbare Agent (The invisable man's revenge), Amerikaanse speelfilm (1944). 21.30 Amerika literarisch. Ed McBain, filmportret van de Amerikaanse schrijver Ed McBain 22.25 Reisewege zur Kunst, serie reportages. 23.10 O Invalidendom (Hötel des Invalides). Franse korte film (1951). 23.30 Laatste nieuws Rachel Ward als Meggie en Richard Chamberlain als Ralph de Bricassart in „De Doornvogels". BBC 1 om 22.30 uur. BBC 1 Songs of praise, liederen Regionaal nieuws Wait 'till your father gets home, serie. Afl.: New house Heidi, serie. Afl.: Home again Fame, serie. Afl.: Come on, come all Journaal en weerbericht London pius Tope of the Pops. Presentatie: Simon Bates. Eastenders. Zal er Inderdaad een huwelijk plaatsvinden in de Albert Square Bodymattere, Informatieve se rie. Afl.: You've got a nerve. Sharon and Elsie, serie Journaal, regionaal nieuws en weerbericht The Thombirds, serie met Ri chard Chamberlain in de hoofdrol. Laatste deel What makee an animal smart? Zijn dieren intelligent of hebben ze een aangeboren gedrag. Weerbericht BBC 2 18.25 G3 Nieuwsoverzicht 18.30 King's Country, Vijfdelige do cumentaire-serie over beziens waardigheden in Engeland, door de bekroonde camera man Simon King. Afl.: Down- land 19.00 Mission Impossible, Ameri kaanse serie met Martin Lan dau, Peter Graves. Barbara Bain e.a. Afl.: The cardinal 19.45 The Thursday Thriller Twenty Three Paces to Baker Street. Amerikaanse speelfilm (1936) van Henry Hathaway. Met: Van Johnson, Vera Miles. Cecil Parker e.a. Van Johnson speelt de rol van een succesvolle, blinde toneelschrijver Philip Hannon, die bij toeval over een kidnapping hoort. Hij geeft de zaak door aan de politie, maar die twijfelen aan zijn verhaal. Daarom schakelt hij zijn vrien din in 21.25 20th Century remembered: Lord Boothby 22.00 The Travelshow. Reportage vanuit Tangier in Marokko plus HJ Ondertiteling via TeleTekst. 0 Tweetalige of stereo-uitzen- C Zwart/wit-ultzending. ■EZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 01 Bij nlet-Nederiandstallge zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KI Bij nlet-Nederiandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. een overzicht van goedkope vliegreizen. Moonlighting Met Cybill She- pard en Bruce Willes Making waves C, informatieve serie. Portret van de Britse roeister Beryl Crockford Newsnight, actualiteiten Weerbericht Open University ITV 16.00 Take The high road 16.30 Sons Daughters. Australi sche serie rond de familie Pal- 17.00 Voor de Jeugd 17.45 Under the same sky 18.15 Connections 18.45 Nieuws 21.00 Knight Rider. Serie 22.00 Troubles A Strife. Afl: Joined together 22.30 Workout. Afl: Learning for life 23.00 Nieuws en weer 23.30 Wheels. Afl: Speedway 00.15 Burning the Phoenix. New di rections at the Royal College of Art 00.45 Tales from the Derkeide Afl.: Mookie Pookie 01.15 Telling the tale, Afl.: East co mes west SKY CHANNEL 16.00 The Pat Sharp Show. 16.45 Jensen's Dimensions 17.30 The Great Video Race. Met Gary Davies 18.30 The Tales of Wells Fargo. Sta ge West. Hardie neemt het werk over van een vermoorde detective. 19.00 Dennis. Dennis and the Radio set. Dennis vindt wat geld in een oude radio. HIJ wil het geld teruggeven aan de eigenaar. Mr. Wilson is het daar niet mee eens 19.30 The Flying Nun. Sister Lucky. Een gokker heeft vertrouwen in zuster Bertrille 20.00 Charlie's Angela. An Angels Trail. Jill Munroe wordt gegij zeld. The Angels schieten te 20.50 A Gift to Last Als John Made line weer ziet worden ze hevig verliefd. 21.40 The Untouchables. Hammer- lock Ness krijgt te maken met een industrieel, die voor het karretje wordt gespannen van misdadigers 22.30 Championship Wrestling 23.20 The Great Video Race 00.20-01.00 (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 15.00 Schwarzwaldkli- niek Afl.: Geweld in het geding. Astrid Funkel wordt op weg naar huis door twee jonge mannen overvallen. Ze weigert iedere medewerking bij de ondervraging. 15.15 Hersengymnas tiek, Een radio programma op televi sie. Presentatie: Lex Braamhorst en Gerard Sonder. 15.45 Country Ca mera, natuurserie van Simon King 16.10 Mensen zoals jij en ik, serie korte verhalen met Kees Brusse (herh.) 17.05 Ik zag twee beren 17.20 Ontdek je plekje, Vandaag: Zaanse Schans NOS 17.30 V>6-Joumaal NEDERLAND 2 KRO 10.00-11.00 Eucharistieviering vanuit Mechelen in België ter gele genheid van het feest van Maria ten hemelopneming. NOS 13.00 Nieuws voor doven RVU 17.00 Hoor je me?, over coma. NOS 17.30 Studio Sport: W.K. Hockey en W.K. Zwemmen BRT 1 10.00 Eucharistieviering te Mechelen 15.30 Eurogalia-stoet te Tielt, repor tage. 16.15 O This is Elvis. Gedra matiseerde documentaire (1981). MUSIC BOX 07.00 0 Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00), Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Martin Buchanan Show (10.00), Simon Potter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 Herhalin gen. DUITSLAND 1 12.10 Gesundheitsmagazin Praxis 12.55 Persoverzicht 13.00 Tages schau 15.00 Claire 15.50 Tages schau 16.00 Der Ring der Zaren- tochter, poppenspel 16.35 Schau Dich nicht um, una folgt ein Pferdl speelfilm. BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Dudley Do-right 10.25 Silas 10.50 News- round special delivery, jeugdjournaal 10.55 Bullwinkle and Rocky 11.00 Why don't you-? 11.25 Bullwinkle and Rocky 11.30 Play School 11.50 Golf - Benson and Hedges toernooi 14.00 ITV 07.25 Good morning Britain 10.30 Sesamstraat 11.35 The Poeetdon fi les 12.30 About Britain. 13.00 Teeti- me A Claudia 13.10 Rainbow. 14.00 Nieuws en weer 14.30 Our girl fri- day. Britse film (1953) 16.00 Take the high road SKY CHANNEL Lori-Man Engler in haar rol van Kristin in de Amerikaanse film „A Very Delicate Matter". Ned. 2 om 19.12 uur. NEDERLAND 1 EO 16.30 Het gezonken schip. Dui kers onderzoeken het wrak van het Duitse oor logsschip Lorelei dat tij dens de tweede wereld oorlog gezonken is en voor de kust van Venezuela ligt 16.55 Recht door zee, belevenis sen van zeelieden en solo zeilers 17.05 Anders is ook gewoon, serie over kinderen en hun families in de verste uit hoeken van onze aarde. Vanavond: Australië NOS 17.30 'AS-Journaal EO 17.40 De belevenissen van Lad, de hond, jeugdfilm. De col lie van Stephen en Eliza beth vindt in het nieuwe buurmeisje Angela, dat niet kan lopen, een goede vriend. Angela hoopt dat één van collies jongen krijgt 19.15 Het zomerkamp, tv-film over drie jongeren die deel nemen aan een zomer kamp in Californië 19.45 DeKauwgomballenboom, liedjes gezongen door Elly en Rikkert NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Vluchtnabootsers. Cana dese documentaire over alternatieve manieren van vliegen. 20.52 Een tijd van Regen. Britse natuurdocumentaire over de regentijd in kenia en de gevolgen voor de daar le vende dieren. 21.40 Marskramers, verslag van een conferentie van evan gelisten in Amsterdam 22.00 Shiroe Ladonai Chadash, programma over het werk van een voorzanger in de Joodse gemeente. M.m.v. Asher Heinowitz, voorzan ger te Jeruzalem en Loek van der Leeden, piano 22.25 Oe open cirkel, praatpro gramma over de betekenis van sexualiteit in het huwe lijk. (herh.) NOS 23.20 Journaal 23.25 Nieuws voor doven 20.00 20.35 Nieuws voor doven Paspoort voor Turken Sesamstraat Journaal VOO A very delicate matter, gedramatiseerde docu mentaire uit 1983 over ge slachtsziekte. Kristin, leid ster op een zomerkamp, gaat met één van haar me dewerkers naar bed. Wan neer zij ontdekt, dat zij daarbij een geslachtsziek te heeft opgelopen, durft zij het niet te bekennen aan haar vaste vriend. De gevolgen zijn dramatisch... The George Baker Selec tion op Hawaï, (herh.) Nederlanders Overzee, documentaire over het schip 'De Liefde' dat in de zestiende eeuw zwaar ge havend Japan bereikte (herh.) Labyrinth, popmuziek uit gevoerd door het Rotter dams Phiharmonisch Or kest o.l.v. Rogier van Ot- terloo(herh.) NOS Journaal Nieuws voor doven EUROPA TV 21.10 22.40 Weerbericht Kinderprogramma: met o.a. Tik Tak, Gigi and Pro gramma-overzicht Europa Count Down, pop muziek Weerbericht Documentaire: Managing the landscape. In dertien afleveringen worden alle aspecten van het Neder landse landschap belicht. Deel 1: Break with the past. Weerbericht, world watch en programma-overzicht Europa Report Special Muziek: Rudolf Serkin plays Schubert Sport Reports: Athletics: Grand Prix Zürich II World Watch, weerbe richt, programma-over zicht 08:45 Sky Trax. (herh.). 14.15 Sky ways 15.05 The baat of a Country Practice 16.00 The Pat Sharp Show 16.45 Here cornea RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 16.05 KRO: In plaats van. 17.08 Echo-magazine. 18.05 KRO: Man en paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 NOS: Nieuws en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 Midnight hour. 01.02 Musica Exotica. 03.02 Korte mededelingen dóel 2. 05.02 Q. Q. Ie O. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 16.03 NCRV: Studio 55. 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00 NCRV: Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun RAOIO 4 16.00 VPRO: Het Portret: De Muziek fanaten 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 2 21.30 Voorland. 23.00 Het Evenement RADIO 5 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. 17.00 Nederlanders in de Prehistorie. 17.30 Hobbyscoop. 17.46 O.V.: Uitz. voor landb. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.30 Uitgelezen. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Cursus klussen (8). 21.00 Ni Hao, Chinese taal en cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond 16.30-18.20 Middag magazine: Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine over vrije tijdsbesteding, 17.30 Verzoekplaten- programma, 18.00 Ga jij de klas maar in over onderwijs. 19.00 Kunstuur en 20.00-234)0 Live muziek vanuit een Leidse Lokatie. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 BRT Big Band. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Cocktail: Rustige muziek. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86: populaire muziek. 21.30 Hafabra: blaaswereld. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 2X30 Twee tot twee. BRT 2 17.00 Focus Kort. 174)5 Radio twee met poptelefoon. 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem, live uit Oostende. 2330-024)0 Twee tot twee. BRT 3 16.30 Wel thuis: Hand across the Seas, John Philip Sonsa. 174)0 Carmina Burana. 18.10 Aktueel. 1830 Gitaarmuziek: Julian Bream speelt op z'n Spaans. 194)0 Dossier: Hedendaagse poëzie. 19.45 Criss-Cross. Lush Life (1). 2030 Liedrecital Jessye Norman. sopraan. 2130 Kamermuziek. 2300-2345 Hedendaagse muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 0733 VPRO: Het Gebouw. (Met om 07.03 Act uit binnen- en buitenland. 08.08 Het marathon-interview.) 1236 NOS: Meded. voor landb. 1308 NCRV: Hier en Nu. 1335 Kerk Vandaag. 14.05 NOS: Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS) 07.12 Ontbijtshow. 0830 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 114)3 M/V - Magazine. 1130 Pater Adri Maat. 124)3 Oostenrijk in van Twaalf tot twee. (13.03 Echo). 14.03 In de leunstoel. 15.03 In de kinderschoenen. 1530 TROS: Café chantant continu. 16.03 Nederlandse artiestenparade. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 1302 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 06.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 09.00 VARA-Klassiek 10.45 Muziek van Nederlanders. 1130 Klassieke pianomuziek. 12.00 Lunchconcert. 1300 Nieuws. 134)2 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 1430 Klein bestek. Liszt. 1530 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 0935 Waterstanden. 0930 RVU: Kijken in de toekomst. 10.00 AVRO: AVRO's vijfluik. 124)0 Nieuws. 124» RVU: Toegift. 1315 FEDUCO: Wijzer op 5. NOS- ieerberichten 1300 Nieuws. 1310 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 1330 De berg heeft een muis ge- 144)0 En toen of de andere wereld. 154)0 Minjon. 16.00 Telepoons. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond 07.30 Actualiteiten magazine. 09.00: leder uur na het ANP-nws regionaal nws. 16.30 Mid dagmagazine BRT 1 0631 Met 1 wakker. 0310 BRT-opnamen en Vlaamse pro- dukties. 1305 Eucharistieviering. 11.10 Rond de kiosk. 1310 De tijd van toen. concert. 1315 Opera en Belcanto. 154)3 Neem je tijd. BRT 2 0330 Dag en Dauw. 0312 Zomerhappening. 094)0 Stripkaffee. 1303 Platenpoets. 1300 Regioprogramma. 1300 Nieuws. 1310 Ha die Micha. 14.00 De stemming. Weekendmuziek. 1300 Abraham al gezien? BRT 3 07.00 Goede morgen. 0315 Ochtendconcert 1300 Woordprogramma: „Een stuc- kie stilleggend goet". 114)0 Da Capo, Vespers voor het feest van Onze-Lievevrouw van de berg Karmei. 1315 Compact-klassiek. 1335 Pianomuziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 15