Ralph Inbar neemt de kijker nu in de maling op Radio 2 BBC OPZOEK NAAR OUDE OPNAMEN VAN WINGS ADIO/TELEVISIE £efcbe6ou4a/nt MAANDAG 11 AUGUSTUS 1986 PAGINA 7 lerard Sonder. Hersengymnastiek" uortaan ook op tv 1ILVERSUM - Het zeer oude adiospel „Hersengymnastiek", waarmee AVRO-radio al voor e oorlog vele luisteraars aan ich bond, komt voortaan ook p tv. Uit die tijd stamt de ge- leugelde uitdrukking: Hoe is Je stand, Mieke, naar het ieisje Melcher, dat de punten- ■lling bijhield. Dit gaat niet anger op, want in de hersen- ymnastiek op tv met ingang an 15 augustus, 'smiddags om 5.15 uur, neemt Joke Braam- orst die zaken waar. Lex Iraamhorst doet de presenta- ie samen met Gerard Sonder, •roeger Jan Boots en Bob yallagh. Een team van des- iundigen zorgt voor de vragen jri de jurering. n de eerste uitzending op tv I reden tegen elkaar in het krijt ersoneel van het laborato- ium voor grondmechanica uit leift en leerlingen van het logermancollege uit Sneek. In even volgende uitzendingen taan tegenover elkaar de bes- deelnemers uit eerdere ra iouitzendingen. id« ian de opzet is niets veran- ing erd. Denkvaardigheid, parate )6f ennis en flisend hersenwerk iits'orden getest in snelle, korte ragen. Staccato wisselen vra- -an en en antwoorden elkaar af. /it< lersengymnastiek viel bij een je* o breed publiek in de smaak, ran at het ook jaren lang deel >u- eeft uitgemaakt van de iVRO-showuitzendingen, de lonte Dinsdagavond Trein. De iteindelijke winnaar van een erie ging verder door het le ren als „meesterbrein". Dit pel kreeg later wijdere ver leiding en wel onder de be- laming: quiz. LONDEN De BBC pakt op 29 augus tus flink uit met een documentaire rond ex-Beatle Paul McCartney. Zo was de omroep aanwezig tijdens de op namen van zijn nieuwe elpee „Press To Play". De al wat grijzende McCartney werkte op deze langspeler op zes num mers samen met Eric Stewart (ex- 10CC). Paul vertelde: „Hoewel ik als solo-artiest nummers heb geschreven met Stevie Wonder en Michael Jack son, was het voor het eerst sinds John Lennon dat ik zo'n nauwe samenwer king met een andere componist ben aangegaan". De documentaire is nog niet voltooid. Om een compleet beeld te geven van zijn leven na The Beatles is de omroep op zoek naar (amateur-)opnamen, die werden gemaakt tijdens een korte on aangekondigde tournee in 1972. Het waren zogenaamde try-out concerten voor de Europese tournee. Paul McCartney arriveerde met zijn mede muzikanten (Denny Laine, Henry McCullough, Denny Seiwell en Linda McCartney) en een busje vol appara tuur op universiteiten en kostscholen met het verzoek er te mogen spelen. De plaatsen die Wings aandeed waren on der meer Nottingham (het allereerste concert van Wings op 9 february 1972), York, Scarborough, Newcastle, Leeds, Sheffield, Salford, Birmingham en Swansea. McCartney: „Het was de enige manier om te zien of Wings werkelijk levens vatbaar was. We hadden inmiddels een studio-periode achter de rug waarin we de elpee „Wings Wild Life" hadden op genomen, maar ik wilde ook het podi um op". Die optredens waren vooral een test voor zijn vrouw Linda, die als enige niet-muzikant binnen de groep, nog nooit op een podium had gestaan. Ook Paul kreeg echter de kans zijn zelfver trouwen wat op te vijzelen. Dat Linda niet altijd was opgewassen tegen de spanningen, die een concert met zich meebrengt, bleek in Leeds. Tijdens het intro van „Wild Life" kregen de zenu wen de overhand. Gelukkig dacht het publiek dat het bij de podiumpresenta tie hoorde toen Paul zijn vrouw de hel pende hand reikte". De Europese tournee van Wings werd vooral gekenmerkt door de Londense dubbeldekker, waarmee het muziekge zelschap rondtrok en de arrestatie van Paul McCartney in het Zweedse Göten- burg, waar hij vier uur werd vastge houden vanwege hasj-bezit. Volgens Paul verhaalt de documentaire over alle itieme details, die iedereen al tijd al graag heeft willen weten en pas seren de hoogtepunten nog eens de re vue. Wie de BBC aan opnamen van de onaangekondigde Engelse tournee kan helpen moet contact opnemen met de producer: David G. Croft. Room AG22, Centre House, BBC Télevision Centre, Wood Lane, Londen W12 7RJ. HANS PIËT .BANANASPLIT" KOMT TERUG HILVERSUM Sinds een maand vermeldt het program maoverzicht van Radio 2 het radioprogramma 'Goeiemid- dag met Ralph'. Nog een maand, en dan verdwijnt het weer geruisloos uit de kolom men van de RTV-gids. „Ach, we hadden gedurende twee maanden wat extra zendtijd, dat we nog te goed hadden, toegewezen gekregen, en dat moest gevuld worden". Ralph kreeg het aanbod om dat te doen, want aan het begin van dit seizoen verloor hij zijn ra dio-programma 'Inkijk met Inbar', omdat de TROS zend tijd moest inleveren ten be hoeve van de zendtijd-uitbrei ding van Veronica. „Ik draai op de maandagmid dag (Radio 2 om 16.03 uur) lekkere, rustige muziek uit m'n eigen platencollectie. Meestal ben ik de hele zondag bezig met het samenstellen", vertelt hij op rustige toon in zijn kantoortje, terwijl hij zijn pijp stopt. „Weetje wat ik niet begrijp?" Hij beantwoordt zijn zojuist gestelde vraag onmid dellijk zelf. „Ik begrijp het niet waarom easy-listening muziek alleen 's avonds uitge zonden wordt. En met easy- -listening bedoel ik heel veel: het gaat van Mantovani-achti- tot een mooie ballad van Rita Coolidge". In het programma draait Ralph niet alleen plaatjes, maar geeft hij ook informatie over tv-programma's. „Waar om?" Hij kijkt even vragend. „Dat deed ik in 'Inkijk' ook en ik blijf in hart en nieren toch een tv-man. Ik vind tv leuk. Vandaar dat ik de hoog tepunten voor de komende week aangeef. En dat zijn echt niet alleen maar TRO- S-programma's. Als andere omroepen iets leuks hebben, meld ik dat net zo makke lijk". Woordenstroom Ralph voelt -in tegenstelling tot veel andere radio-colle ga's- niet de behoefte om zich met een ónophoudelijke woordenstroom te laten gel den. „Ik hou niet van al dat gebrabbel". Desondanks blijft het 'gesproken woord' - in 'Goeiemiddag met Ralph' niet beperkt tot tv-aankondigin- gen. De titel van het programma „Inkijk" verraadt het al min of meer. Inbar: „In 'Bananas- plit' zit de verborgen camera, noem het grapje dat we in het radioprogramma wekelijks gen microfoon'. Die vergelij king gaat niet helemaal op, maar we laten de mensen er wel intuinen. Op de radio is het allemaal wat onschuldiger dan op tv. Toen het nieuwe kabinet geïnstalleerd werd, belden we bijvoorbeeld diver se bloemisten op en deden ons voor als Joop den Uyl. 'Joop' wilde diverse nieuwe minis ters een bloemetje sturen om hen te feliciteren, maar wist niet wat er op het kaartje ge zet moest worden. De grap kwam er dus op neer dat de bloemist aan de andere kant van de lijn zich in allerlei bochten moest wringen om een passende tekst voor het kaaTtje te krijgen". Bananasplit Het bericht dat de TROS het komend winterseizoen weer zes afleveringen van 'Bana nasplit' gaat maken, gepresen teerd door Ralph en Patty Brard, zal dan ook niet als een verrassing komen. Het 'Rond je Ralph' wordt voorlopig niet geprolongeerd: de waardering voor 'Banansplit' lag aanmer kelijk hoger dan voor 'Rondje Ralph'. „Dat wisten we natuurlijk al van te voren", zegt hij, "maar Rondje Ralph was ook veel Ralph Inbar: straks weer met de verborgen camera op tv, nu met de 'verborgen microfoon' op de radio. de vorige 'Banansplit'-shows en de komende. Het is heel logisch dat 'Rondje' lager in waardering scoorde: wanneer wij een filmpje van iets geks uit Japan laten zien, dan is dat wel leuk - je kunt er wel om lachen - maar het spreekt de gemiddelde kijker toch duidelijk minder aan dan wanneer hetzelfde gekke voorval in Tietjerksteradeel plaats vindt met een vrouw in de hoofdrol die precies zo rea geert als z'n tante of z'n buur vrouw gedaan zou hebben. Toch is het nog heel opmer- heid van 'Rondje Ralph' was: ruim vijf miljoen!" Ralph timmert z'n pijp in de asbak leeg en komt nog even terug op z'n vakantie-pro gramma op Radio 2. „Het is natuurlijk heel leuk om het te maken, maar het is wel jam mer dat enige continuïteit ontbreekt. Over vier weken stopt het weer en misschien mag ik over een paar maan den of volgend jaar weer een paar gaatjes vullen. Jammer, maar daar moet ik me ge woon bij neerleggen". TROS 15.00 mik ben Joep Meloen, Nederlandse speelfilm uit 1981 van Guus Verstraete jr. Met André van Duin, Frans van Dusschoten, Corrie van Gorp e.a. Pia nostemmer Joep Meloen heeft maar één droom: carrière maken als con certpianist (herh.) 16.28 Senegal, poort tot zwart Afrika, Belgische docu mentaire over karakteris tieke Senegalese neder zettingen 17.02 21 jaar TROS Amuse ment, greep uit het TROS- archief ingeleid door Willy Dobbe. Vandaag: Een spe cial van UdoJürgens NOS 17.30 Vi6-Journaal TROS 17.40 Mask, Amerikaanse teken filmserie. Afl.: T-Bob op kop. Na een lawine ont dekken Matt, Scott en T- Bob een bevroren Inca priester, Tupac, die weet waar de verloren goudstad ligt 18.00 TROS Sport, sportmagazi- ne TELEAC 18.30 Voorlichtingsprogramma over de cursus personal computer! 18.45 Voorlichtingsprogramma over de cursus leermoei lijkheden TROS 19.00 Bassie en 'Adriaan, kin derserie. Afl.: Wie een kuil graaft voor een ander. Bassie laat zien hoe je ie mand kunt laten lachen. Hij heeft een heleboel leu ke grappen uitgedacht 19.05 The A-Team, Amerikaan se tv-serie met o.a. George Peppard, Dirk Benedict en Mr. T. Afl: Echt of onecht. Het A-Team wordt ge huurd om te bewijzen dat de toeristische attractie Mission de la Paz wel de gelijk bestaansrecht heeft NOS 20.00 Journaal TROS 20.28 mDe ware Jacob, blijspel van Robin Hawdon be werkt door Renè van Voor- en. Met o.a. Joop Doderer, Manfred de Graaf, Bruni Heinke en Adrienne Klei weg. Een relatiegeschenk in de vorm van een meisje van een escort-servicebu- reau op de hotelkamer van Bob brengt de nodige ver warring 22.15 TROS Aktua, actualitei tenrubriek 22.45 Jan Akkerman, aflevering uit een serie van vier mu ziekprogramma's rond het beste dat Nederland op muziekgebied te bieden heeft. Vanavond aandacht voor gitarist Jan Akker man, die wordt bijgestaan door Thijs van Leer NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joegosla- ven 18.30-18.45 Sesamstraat 19.00 Journaal HV 19.12 Kwartslag: Waar denk je aan als je aan de Bom denkt? Hoe kinderen cfe dreiging van een nucleaire oorlog voelen AVRO 19.27 Tussen kunst en kitsch, experts op het gebied van kunst en antiek geven commentaar op de door het publiek aangedragen voorwerpen. Vanavond vanuit het Groninger Mu seum in Groningen. Pre sentatie: Cees van Dron- gelen 20.15 De wereld volgens... Je roen Krabbé. Serie por tretten van bekende Ne derlanders. Interviewer: Ad Visser 20.55 Jonge mensen op het concertpodium. 1. Marin Mars, viool: Werken v. Schubert. 2. Sjaak Zoon, fluit: Werken van Mozart. 3. Renè Berman, cello: Werken v. Sjostakovitsj. Presentatie: Cees van Drongelen 21.35 'Het wezelijke moet nog komen', Duitse documen taire over het werk van de Duitse schilder Anselm Kiefer (geboren in 1945) NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma overzicht 17.35 Kinderprogramma's, met o.a. 'Tik Tak' en 'Gigi'. Aansluitend programma-overzicht 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Agenda 19.20 World Watch, weerbericht en programma-overzicht 19.30 British Rock 1980 (slot), twee delige documentaire uit 1980 over de nieuwe muziekstromin gen die aan het begin van dit decennium in m.n. Engeland ontstonden 20.10 Tintoretto, documentaire over de Venetiaanse schilder Tinto retto, die leefde in de zestien de eeuw. Aan de hand van Sartres analyse over deze kun stenaar, 'Le Sequeste de Veni- se', wordt een beeld van diens leven geschetst 21.05 Sports report, met o.a. een samenvatting van het PSV-Phi- lips Cup Toernooi 22.35 World Watch en weerbericht 5 Journaal Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) Plons, kinderprogramma (herh.) Kameleon, doe-programma voor kinderen. Presentatie: Danny Verbiest en Ellen. Afl.: -Poppenkast. Zelf poppen ma ken. M.m.v. Luk de Bruycker en Theater Taptoe (herh.) De poema (Cougar, slot), drie delige Amerikaanse jeugdfilm met Kim Houser, Wayne Best ).D Comedy Capers, korte ko mische film van Snub Potaard. Afl.: Hoge bezoekers 5 Lama's in ballingschap (The chanting lama), Franse docu mentaire van Deben Bhatta- charya over de religieuse riten van het Tibetaanse boedhisme Mededelingen en program- ma-overzicht 5 Journaal Lovejoy, negendelige Engelse thrillerreeks naar de boeken van Jonathan Gash over een avontuurlijke antiekhandelaar en diens extragavante praktij ken om aan de kost te komen. Met Ian McShane, Phyllis Lo gan, Malcolm Tierney e.a. Afl. 6: Nooit meer slapen Mijn grote liefde heet muziek, serie specials rond Vlaamse artiesten. Vanavond: Willy Sommers. met fragmenten uit zijn show '15 jaar artiest' 5 Vreemde krachten, dertiende lige serie van Wim Offeciers over paranormale verschijnse len en begaafdheden. Afl.9; Mediums. M.m.v. Miel Ra- moudt, Tinneke Schellekens en prof. Etienne Vermeersch 5 Journaal en Coda. Werkster van Gerrit Achterberg KTBF 1 18.00 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank 18.15 Cinë-Vocances, gevarieerd kinderprogramma met "Nils Holgerson', 'Dare Dare Motus' en 'De Smurfen' Ce soir, regionaal magazine Journaal 20.00 Barbra Streisand-cyclus: Ten- dre combat (The main event), Amerikaanse speelfilm uit 1979 van Howard Zieff. Met Barbra Streisand, Ryan O'Neal, Paul Sand e.a. Wanneer Hillary Kra mer ontdekt dat haar zaak bij na failliet is blijkt er op het laatste moment een contract met een bokser te bestaan. Zij haalt hem over zijn carrière te hervatten 21.50 II ètait une fois la tèlé, serie herhalingen van programma's. Afl.: Jazz pour tous, een con cert van Lionel Hampton in de Hot Club de Belgique te Luik in 1959 22.25 Laatste nieuws 16.05 Klfmbo, kinderprogramma 16.20 Eureka, educatieve tekenfilm 16.55 Variétés 1900, showprogram- 17.50 Initiation l'escalade, docu- mentaire 18.20 La bonne aventure, tv-serie 18.40 Vancouver Expo '86, reporta ge 19.00 Klimbo, kinderprogramma 19.15 Eureka, educatieve tekenfilm 19.20 La magie de la nature 19.50 RSVP 'Dixieland - Louisiane', showprogramma 20.45 Pierre Nadeau rencontre... Programma over drie vrouwen uit Quebec in Genève 21.15 La bonne aventure, tv-serie 21.35 Vancouver expo'86, reportage 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 GD The Simon Potter Show, met de nummer 1-noteringen uit de diverse hitparades (herh.) 18.00 H The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 GD The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 S The Nino Firetto Show, met fanclubnieuws en de corres pondentie-rubriek 'Write on' (herh.) 21.00 El The Martin Buchanan Show, met o.a. een portret van een videoregisseur in 'The Vi deomakers en het muziekbla den-overzicht met Sunie In "Between the lines' (herh.) 22.00 El The Simon Potter Show (herh.) 23.00 El Music Box special 00.00 El The Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 01.00 El The Gaz Top Show 02.00 E] The Amanda Redington Show, met o.a. de rubriek 'Club Call' 03.00 El The Nino Firetto Show 04.00 El The Martin Buchanan Show 05.00 E] The Simon Potter Show 06.00-07.00 E) The Shadow 15.50 Tagesschau 16.00 Zoogeschichten, natuurfilmse rie. Afl.. De eerste minuten in een vogelleven 16.15 Zu Lande, zu Wasser und in der Luft, serie zomerse spel- programma's. Afl.: Vlieg er eens uit 17.15 Eine handvoll Gold, tv-serie over een goudgraversfamilie in Australië. Afl.: De Bevrijding 17 45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.14 Wundern inbegriffen, tv-serie. Afl.: Het moet niet steeds Pisa 18.40 Kunst-Stücke. Afl.: Villeglé und Köthe: Plakat-Wand und Litfass-Traume 19.00 Simon Simon, Amerikaanse politieserie. Afl.: Das Alptraum- schiff 19.57 Programma-overzicht 20.00 mTagesschau 20.15 ...und das leben geht Weiter (E la vita continua. slot), acht- delige Italiaanse tv-serie met Virna Lisi, Jean Pierre Marielle, Clio Goldsmith e.a. 21.15 Kolchose 'Neues Leben'. Re portage over een landbouwcol- lectief in Rusland 22.00 Freitagsabend. 'Mediakunde voor beginners'. Met Thomas Freitag, Karin Elckelbaum, Astrid Jacob, e.a. 22.30 Tagesthemen, aktualiteiten 23.00 IS Das Nacht-Studio: Die 5.000 Finger des Dr. T. (The 5.000 dingers of dr. T.), Ameri kaanse speelfilm uit 1953 van Roy Rowland. Met Tommy Ret- tlg. Hans Conried, Peter Llnd Hayes e.a. Bart Collins haat zijn pianoleraar. Het gevolg is dat deze leraar als een tiran in de dromen van Bart opduikt 00.25 Tagesschau 00.30 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender, gevarieerd kinderprogramma 16.05 Tips für Aktive, Informatief programma. 1. Met dieren le ven: Katten. 2. Wanneer het gebeurt is 16.30 Hilfe, wir werden erwachsen, Amerikaanse comedyserie. Afl.: De ene hand wast de an- 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, actualiteiten, sport en amusement 17.50 Agentin mil Herz (Scarecrowe and Mrs. King), Amerikaanse tv-serie met Kate Jackson, Bruce Boxleitner, Beverly Gar land e.a. Afl.: In letzter Sekun- de 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 E Der Fall Cicero (Five Fin gers), Amerikaanse speelfilm uit 1951, met James Mason. Danielle Darrieux. Michael Rennie e.a. De ambassadeur van Duitsland krijgt in Turkije geheime Britse dokumenten aangeboden. Het begin van een ingewikkelde spionnageaf- faire 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-journal 22.10 Gar nicht muteal. Film over de 'Musea nieuwe stijl', waarin onder andere de mens in het tijdperk van de Industrialise ring belicht wordt 22.55 E] Sommerfestival im ZDF - Ballett der Spitzenklasse: This, That A The Other. Een dans van Carolyn Carlson (herh.) 00.35 Heute DUITSLAND 3 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 LindenstraBe, tv-serie met Marie-Luise Marjan, Monika Woytowicz, Joachim Luger e.a. Afl.: De bekentenis (herh.) 20.45 Carmen Thomas und die Sen- dung 'Hallo Ü-Wagen' 21.30 Rote Rosen, rote Lippen, roter Wein... Reportage over Charly Bertllch, die in zijn vrije tijd met een Hammond-orgel door het Münsterland trekt (herh.) 22.00 Tatort, Duite misdaadserie met Sieghardt Rupp, Ivan Desny, Paul Verhoeven e.a. Afl.: Kres- sin en de man met de gele kof fer 23.25 Laatste nieuws Cn Ondertiteling via TeleTekst. E] Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-ultzendlng. ■DZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. El Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. Ei Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wlt-uitzending in orginele versie met ondertitels. De muziek van gitarist Jan Akkerman staat centraal in het portret dat Radio Nederland Televisie van hem vervaardigde in verband met 17.20 Roman Holidays, tv-serie. Afl. 6: That's showbiz 17.45 Heidi, tv-serle. Afl.: Homesick- 18.10 Fame, Amerikaanse tv-serie. Afl.: The big finish 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus, regionaal maga- 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.35 Rock and Roll year»: 1970, muziekprogramma met o.a. The Beatles, Deep Purple, T. Rex, Kinks, BeeGees en Ike Tina Turner 21.05 What a carry on, selectie uit de 'Carry on'-films 21.30 Wilderness Road, natuurserie. Afl.: A slice of life 22.00 Journaal, regionaal nieuw» en weerbericht 22.30 Fighting back (2) 23.20 Come dancing 00.05 Turnen 00.35 Weerbericht BBC 2 17.15 Cricket 19.10 E Charlie Chan at the race track, Amerikaanse speelfilm uit 1936 met Warner Oland, Keye Luke, Helen Wood e.a. Regie: H. Bruce Humberstone 20.20 Tekenfilm 20.30 Open Space, documentairese rie. Afl.: Homelands: The Pa kistanis 211:00 Royal heritage, informatieve serie. Afl.: The first 3 Georges 22.00 Hilary, tv-serle. Afl.: The award 22.30 Newsnight, aktualiteiten 00.15 Weerbericht 00.20 Cricket 00.50-01.20 Open University ITV 17.00 Kinderprogramma's 18.15 Emmerdale Farm 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.30 Survival, natuurfilm6erie. Afl.: Love birds 20.00 The English House 20.30 Coronation Street 21.00 Langley Bottom 21.30 Scales of justice: The solici tors 22.00 Return to Eden, dramaserie 23.00 Nieuws 23.30 Anglia reports 00.00 The Sweeney 01.00 Man's best friend 01.30 In conversation SKY CHANNEL 16.45 El First run, met Gary Davles 17.30 All American hot 100, met Da vid Jensen 18.30 The Tales of Wells Fargo. Afl.: Deadwood 19.00 E Dennis. Afl.: Miss Cathead's Sunsuit 19.30 The Flying Nun. Afl.: Fish Sto ry 20.00 Mork and Mindy. Dubbele afl.: Alas, poor Mork, we knew him well/Mlndy gets her job 20.50 Exploring the unknown 22.10 E The Untouchables. Afl.: The Whitey Steel Story 23.00 Sydney Winfield Premiership, rugby 00.00-01.00 El All American hot 100 (herh.) NOS 09.30 Nieuws voor doven NCRV 15.00 The Carsons, Australi sche tv-serie. 15.45 Drie in het wild. Natuurreeks. 16.35 Vrienden van de Roze panter. Tekenfilm. 17.05 Vrouwtje Theelepel. Tekenfilmreeks. 17.20 De vogel en de worm. NOS 17.30 'A6-Journaal NCRV Superhaai 17.45 Het geheim van de vuurberg Jeugdserie. MUSIC BOX 07.00 El Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00), Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Madin Buchanan Show (10.00), Simon Potter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 (S Mu ziekprogramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Info Verbraucher 10.00 Heute 10.03 ...E la vita continua (slot) Italiaanse serie. 11.05 Gar nicht museal 11.50 Umschau. 12.00 Ich deine der Sowjet Union 12.55 Perso verzicht 13.00 Heute 13.15-13.30 Te letekst. 14.50 Klamottenkiste. 15.05 Het kleine huis. Afl: Laura en Alman- zo. 15.50 Tagesschau 16.00 Liebe, Schmerz und Tod. Film over vrou wenverlangens en dagdromen. 16.45 SpaB am Dienstag. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15 Tele- tekst-overzicht 14.55 Programma overzicht 15.00 Heute 15.03 Kiwi- Abenteuer in Neuseeland, jeugdserie 15.30 Ferienkalender Vakantie in Spanje 16.30 Patrik Pacard, jeugdse rie. 17 00 Heute 17.15 Tele-illustrier- te 17.45 Ein himmlisches Vernügen, komische serie. BBC 1 07.50 Breakfast time 10.20 Dudley Do-right, tekenfilm 10.25 The Mon- kees 10.50 Newsround special deli very 10.55 Bullwinkle and Rocky 11.00 Why don't you...? 11.30 Play school 11.50 Cricket 14.05 News 14.25 Fingermouse 14.40 Cricket 17.27 News 17.30 Roman Holiday 17.45 Heidi. Afl: The ghost 18.10 Fame, serie SKY CHANNEL 08.45 Sky Trax, herhalingen 14.15 Skyways 15.05 The best of country pratice 16.00 Pat Sharp Show 16.45 Monsters of rock 17.30 The UK Net work top 50 show met David Jensen 07.25 Good morning Britain 10.30 Sesamstraat 11.35 Glenroe 12.00 Once upon a time... Louis XIV 12.30 About Britain, the phoenix and the Leviathan 13.00 Jamie, jeugdserie 13.10 Rainbow 13.30 Garden for all 14.00 Nieuws 14.30 Tucker's witch 15.30 International University chal lenge 16.00 Heirloom 16.25 News 16.30 The young doctors 17.00 Kin derprogramma RADIO 1 teder heet uur nieuws (NOS). 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio. 19.02 Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: KRO's Jazz Connection. 22.02 Goal. 22.50 Momenten om te vieren. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02 AVRO's Nachtdienst. 06.02 Auto in? AVRO aan! RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 EO: Ronduit-radiokrant. 18.03 Tijdsein. 18.25 Op sjouw. 18.50 De wolkenwagen. 19.00-07.00 Zie radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 AVRO: De zwevende hemel. 20.03 De Nationale L.P. Top 50. 22.02 Summernight. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VARA: Blazers Magazine. De Johan Friso Kapel. 18.30 Muziek van deze eeuw. 19.20 De tenor Hugues Cuenod. 20.00 Nieuws. 20.02 De Vara Matinee: Wiener Symphiniker. 21.45 I Solisti Veneti. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 VARA: Schaalijs. 18.30 NOS: Dichter bij de dichter. 18.40 KZG: Uitzending van het Israë litische Kerkgenootschap. 18.55 Bond zonder naam. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Great expectations. Deel 18. 21.00 Ni hao, Les 8. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00-19.00 Migranten (Turks, Marok kaans en Hindoestaans.) BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Cocktail. Rustige muziek. 20.03 Tropical. 21.03 Passage '86: populaire muziek. 21.30 Hafabra: blaaswereld. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio Twee - hitlkatessen. 22.05 Maandag om tien. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Folk: Italië. 19.00 Kroniek 1. 19.45 Elektronische muziek. 20.30 Ludwlgsburger Schlossfest- spiele. 1. Sonate In Es Opus 120 nr 2 voor klarinet en pia no, Brahms. 2. Zeven liederen. Wolf. 3. Sonate in e Opus 167 voor fluit en piano: „Udine". Reinecke. 4. Planotrio in d Opus 49, Mendelssohn. 22.30 Blues live. 23.15-23.45 Kamermuziek. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 KRO: Echo. 07.15 Het levende woord. 07.30 Nieuws. 07.33 Echo. 08.08 Echo magazine 08.50 Postbus 900 09.05 Even bijkomen... 10.02 KRO's schone kunsten 10.05 In antwoord op uw schrijven 11.02 KRO's schone kunsten 11.05 Met de KRO, met Anne 12.05 KRO's schone kunsten 13.05 Echo magazine 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 AVRO: AVRO's Radiojournaal. 07.11 Auto In? AVRO aan. 07.30 AVRO's Radiojournaal 09.03 EO: De muzikale fruitmand 10.03 Zomertijd in de provincie 11.03 Kom over en help ons! 11.58 EO-Metterdaad hulpverlening 12.03 Lunchtlme-magazine 13.03 Tijdsein 13.30 VPRO: Het gebouw RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 VARA: De Meurders Methode 09.03 Angeligue 10.03 Twee meter de lucht in 12.03 De Steen Been show 14.03 Hollands Handwerk 16.03 De verrukkelijke vijftien RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 TROS: Een goede morgen met 10.00 Continue muziek 11.00 TROS concertzaal 12.30 Nieuwe klassieke platen 13.00 Nieuws 13.02 De klassieke Top 10 13.30 Belcantorium 16.00 NCRV: Literama-luisterreeks RADIO 5 09.00 Nieuws 09.02 NOS-sportlef 09.25 Waterstanden 09.30 RVU: De Islam in Nederland 10.00 TELEAC: Great expectations 10.30 NCRV: De wereld zingt Gods lof 11.30 In beweging 12.00 Nieuws 12.05 Schone wereld 13.00 Nieuws 13.10 Nederland en zijn buren 13.30 De platenbijbel 14.15 Muzikaak intermezzo 14.25 Grensoverschrijding 15.00 NCRV-Leerhuis 15.15 Met hart en mond en handen 15.30 Praline 16.00 NOS: Op de rand van het recht BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. Op zijn zo- 13.18 Tussendoor. 14.03 78 Toeren tijd met Jo Lee mans. 15.03 In the mood. 18.10 Actueel. BRT 2 05.30 Sjapoo vlotte muziek. 08.12 Paradox. 10.03 Dwarskijker. 12.00 Gevarieerd programma. 13.10 Music Motion. 13.30 Onvergetelijk. 14.00 Jazzkaffee. 15.00 Poeskaffee Americain. 16.00 Rockkaffee. 17.00 Focus Kort. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert 10.00 Matinee.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 7