Dit is het werk van een stelletje knurften Desirée slaagt op de valreep NAAL Ceidae6owa/nt LEIDERDORPSE JUWELIER NA KNEEDBOM-INBRAAK: Niek en zijn Lutgerdina steken Friezen deloef af Zoeterwoude wordt op dia's vastgelegd 1 BURGERLIJKE /STAND LEIDEN OMGEVING WOENSDAG 6 AUGUSTUS 1986 PAGINA 13 LEIDERDORP „Onze sieraden zijn om te stelen zo mooi! Toch hebben we liever dat U gewoon over dag komt. Dan kunnen we U beter adviseren". Juwelier J.J. de Jonge heeft zijn gevoel voor hu mor niet verloren na een reeks van ongeveer ze ventien aanvallen van het inbrekersgilde op zijn vrij staand winkeltje bij win kelcentrum Santhorst aan de Laan van Ouderzorg in Leiderdorp. li In het afgelopen weekeinde werd zelfs een kneedbom ge- Ibruikt bij een poging door te dringen tot het goud en zil- fver van De Jonge. De explo- Jsie sloeg wel een gat in het gj onbreekbaar geachte veilig- iheidsglas, maar de dieven 1 komen daar niet van profite- Jren. In het gat hangt nu de I ironische boodschap van de ^juwelier. „Anders lijkt het |wel, zolang het glas aan de ■buitenkant niet is gemaakt, alsof je zo naar binnen kunt peil van de inbrekers. „Door graaien", licht hij toe. de explosie was gelijk ieder- De Jonge heeft geen hoge een wakker. Tijd om iets pet op van het intelligentie- weg te pakken heb je dan ei- Juwelier de Jonge heeft deze tekst opgehangen op de plaats waar de kneedbom een fors gat in de „onbreekbare" lexaanruit genlijk "niet meer. Bovendien zat alles onder het glas, om dat de ruiten aan de binnen kant ook gesprongen waren, en dat werkt ook niet zo makkelijk voor een dief". De Jonge en zijn echtgenote, die ook in de zaak werkt hebben de zaterdagmorgen doorge bracht met het opruimen van alle glassplinters. Daarna ging de winkel weer open. „Ik ben niet van plan om met dit werk op te houden door deze voorvallen. Daar vind ik het veel te leuk voor". De juwelierszaak van De Jonge is op veel manie ren onder handen genomen, maar veel buit heeft dat nooit opgeleverd. Ook de roofoverval, begin dit jaar le verde de daders weinig op. „Een overval is natuurlijk wel beangstigend. Ze zeggen wel eens, bewaar een geweer onder je toonbank. Maar ik voel er weinig voor om om op die manier in mijn zaak te staan". Juwelier De Jonge heeft De rijkspolitie van Leiderdorp heeft enig resultaat geboekt bij het buurtonderzoek. weinig waardering voor de Nederlandse justitie, die vol gens hem de criminelen niet erg hard aanpakt. „Neder land is een walhalla voor misdadigers. Als je gepakt wordt wordt je een tijdje vastgehouden in een vijf sterren-hotel. Het is allemaal veel te makkelijk. De juwe liers zijn tegenwoordig vaak het mikpunt. Gelukkig zit ik niet in Amsterdam, waar on langs nog een juwelier is ver moord en collega's er regel matig het bijltje bij neergooi en vanwege de voortdurende overvallen". De Jonge roemt de goede sfeer in winkelcentrum Santhorst, waar hij nu 17 jaar zit. „Ik heb een goede relatie opgebouwd met mijn klanten en het doet je goed als je ziet dat er dan op zater dag achter elkaar mensen met bloemen binnenkomen om je sterkte toe te wensen". De overvallen hebben geluk kig geen negatieve invloed gehad op de clientèle. De ex plosie heeft zelfs als enig po sitief punt gehad dat de naamsbekendheid van de ju welier fors is vergroot. De rijkspolitie van Leider dorp, die zaterdag na de bomaanslag geen spoor van de daders kon terugvinden heeft door middel van een buurtonderzoek op maandag redelijke resultaten geboekt. Er zijn aanwijzingen over de door de inbrekers gebruikte auto en zelfs is er een signa lement bekend van één van de daders. Het buurtonder zoek wordt vandaag voortge zet. „Wat een flauwe grap", dacht mevrouw Van Houten uit Nieuw-Ven- nep toen zij maandag na het boodschappen doen de vlag uit zag hangen bij haar woning in de Broe- kemastraat. Toen zij bo vendien zag dat de schooltas van haar doch ter Desirée aan de mast bungelde, liep zij wat ge ïrriteerd het tuinpad op. Desirée (16) was dit jaar juist gezakt voor haar HA VO-diploma en ook het herexamen voor eco nomie leverde een onvol doende op. Een stralende Desirée met in haar handen het felbegeerde diploma hielp haar moeder uit de droom. Toch nog geslaagd, omdat de school een foutje ge maakt had. Desirée kan er nog steeds niet over uit. „Ik wist niet wat me overkwam. Net voordat ik weer naar m 'n oude school terug zou gaan, ben ik opeens toch geslaagd". Zij had zich al helemaal erop ingesteld om nog een jaar lang elke dag naar het Fioret- ti-college in Lisse te fietsen en een nieuwe poging te onder nemen om het eindexamen te behalen. Zij had al nieuwe boeken aangeschaft en de vervolgstudie aan het MEAO voorlopig uit haar hoofd ge zet. Toen kwam maandag opeens een telefoontje van de rector met de mededeling dat er een klein foutje was ge maakt. Desirée was toch ge slaagd en of ze meteen haar diploma even op kon komen halen. Bijdragen: Jeannette Schreuder Foto's: Wim van Noort Tips: 071-122244, toestel 23 Wat er nu precies mis gegaan was, hoorde zij pas gisteren van haar economie-leraar. „Het CITO 'dat de examen vragen opstelt, had besloten dat voor de beoordeling van het economie-examen een „verlichtende normering" gold. Het was zo'n moeilijk examen, dat het cijfer wat omhoog getrokken mocht worden. Dat was ook het ge val bij het herexamen. In plaats van een 4,2 kreeg ik een 5, waardoor ik wel net ge slaagd was". De school had het in kleine letttertjes ge schreven regeltje per ongeluk over het hoofd gezien en daardoor Desirée ten onrechte laten zakken. „M'n leraar kwam er per toeval achter, omdat zijn nichtje hem ter loops vroeg of hij wel op die regeling gelet had". De econo mieleraar wist echter van niets, stapte van schrik met een op zijn fiets en snuffelde de examens op school nog eens na. Desirée bleek als eni ge voor „opwaardering" in aanmerking te komen en kreeg op de valreep haar di ploma. Een overhaast tele foontje van Desirées vader naar de MEAO leverde geluk kig ook nog een plaatsje in het eerste jaar van de Haar lemse school op. Al met al een „happy end". Alleen zat Desirée nog met de dure boeken die zij naar nu blijkt voor niets heeft aan geschaft. De rector van het Fioretti echter, bood aan het financieel verlies te vergoe den. Desirée tenslotte, heeft Desirée van Houten uit Nieuw-Vennep heeft op het allerlaatste nippertje toch nog haar HA VO-diploma binnengehaald. zich vervolgens verdiept in niet gewend aan het idee", al- het rooster en de boekenlijst dus Desirée die vrijdag een van de MEAO die volgende weliswaar verlaat maar week met de lessen begint, niet minder groots examen- eigenlijk ben ik nog steeds feest houdt. Windstoten werden weerstaan, golven door kliefd, alle zeilen bijgezet en rivalen de loef afge stoken. Schipper Niek Hoek (29) uit Wetering- brug heeft het er weer op zitten; de jaarlijkse deel name aan het skütsjesilen in Friesland. Zijn trots, de Lutgerdina Smeltekop heeft zich weer uitste kend geweerd. Hoek en zijn bemanning kwamen als vierde uit de verwoe de strijd tussen de 31 on vervalste skütsjes. Ondanks haar on vervaard heid en krachtige zeilen, kwam Lutgerdina er dit jaar niet helemaal zonder kleer scheuren af. De twaalfkoppi ge bemanning had op een ge geven moment de touwtjes zó strak in handen, dat het zeil na enkele ferme windstoten er de brui aan gaf. Een 60- centimeter grote scheur in het grootzeil vertoonde zich voor de verschrikte ogen van de bemanning die zich genood zaakt zag tijdelijk af te haken. „Alles kan kapot natuurlijk. En twaalf mannen die er flink aan trekken, dat kan met een snaarstrak zeil goed fout gaan". Een dag lang moest de bemanning met lede ogen toezien hoe de skütsje weer onder de vaardige han den van de plaatselijke zeil maker opgelapt werd. Een jammerlijk omgeslagen rivaal zorgde op de derde wedstrijddag opnieuw voor een kink in de kabel. Hoek en zijn bemanning schoten de pechvogel te hulp en versche nen daardoor te laat aan de Schipper Niek Hoek uit Weteringbrug dwingt met zijn zeilprestaties het respect van de Friezen af. start. Dat leverde een fors aantal straf pun ten op. Winnen zat er dus niet in deze zomer, in tegenstelling tot eerdere jaren. In de vijf jaar dat Niek aan het bekende zeilspektakel meedoet, sleepte hij al twee keer het kampi oenschap binnen. „De eerste twee jaar dat het skütsjesilen voor particulieren open stond, wonnen we", vertelt de schip per niet zonder trots. Het vrij wel geheel Friese gezelschap keek enigszins afgunstig, maar niettemin met respect naar de verrichtingen van het kleine wendbare skütsje van „die Hollander". Verzamelobject Lutgerdina Smeltekop (ge noemd naar de vorige eigena res van de tjalk) stamt uit 1904 en werd gebouwd in de werf Buitenstverlaat in Drachten. In de beginjaren van haar gevarieerde loop baan deed zij trouw dienst als vrachtschip en vervoerde haar ladingen door de Lage landen. Toen de logge zeil schepen vervangen werden door modernere vrachtsche pen, werden de skütsjes een geliefd verzamelobject voor de liefhebbers. Ook Niek Hoek wist beslag te leggen op een originele skütsje en richt te het vaartuig in eerste in stantie als woonboot in. Later kreeg het zeilen hem echter zodanig in zijn greep dat hij zijn Lutgerdina weer geschikt maakte om te varen. Sinds dien kost het Niek die in het dagelijks leven bedrijfse conoom is vrijwel al zijn vakantiedagen om met zijn boot de zeilevenementen af te gaan. Het skütsjesilen was voor hem in eerste instantie nog verbo den gebied". „Vroeger was het skütsjesilen alleen voorbe houden aan de Friese dorpen. Er mochten geen particulie ren aan mee doen. Zes jaar geleden heb ik samen met en kele mede-zeilliefhebbers ge pleit voor open kampioen schappen. Het is nu opgedeeld in twee kampen: één voor de Friezen en één voor ons bui tenstaanders". Zijn „puike bemanning" met enkele zeer getrainde wed strijdzeilers weet van aanpak ken. Alles moet met hand- kracht gebeuren. Wij hebben 140 vierkante meter zeil en het is een zware klus om dat in de hand te houden. Daarbij komt nog het manoeuvreren op de korte wedstrijdbanen. Zo'n skütsje is behoorlijk log". Niet alleen het dagelijkse ge vecht met de elementen vraagt de aandacht van de zeilers, ook het feesten na af loop vergt de nodige energie. De Beerenburger wordt stee vast 's avonds gezamenlijk genoten en verbroedert moei teloos Friezen en Hollanders. Buitenstaanders zijn Niek Hoek en zijn kornuiten dan ook allang niet meer. De Hol landers en hun Lutgerdina Smeltekop zijn een bekende verschijning geworden op de Friese meren. Scouts De Rowans van scouting Zoe- terwoude zijn op het ogen blik onder leiding van Hans van Zeijl te gast bij de Willi- sauer Raiders, een scoutgroep in het Zwitserse Willisau in het kanton Luzern. Het be treft een tegenbezoek want de „Willisauer Raiders" zijn enige tijd geleden in Zoeter- woude geweest. Er staan voor de Zoeterwoudse scouts be halve bergwandelingen cul turele bezoeken aan Luzern en Kandersteg op het pro gramma. Dinsdag 12 augustus worden de scouts weer thuis verwacht. Wandeling In het duingebied Berkheide bij Katwijk wordt vanavond een zomeravondwandeling gehouden, die wordt georga niseerd door de afdeling Lei den van het Instituut voor Na tuurbeschermingseduca tie en de VVV Katwijk. De door IVN-gidsen geleide wande ling is gratis, en begint om 1930 uur bij de Soefi-tempel. Van Dijk en Mulder Pianist Louis van Dijk en or ganist en pianist Klaas J. Mulder, twee internationaal bekende musici, geven don derdag een concert in de Grote Kerk aan de Voor straat in Noordwijk-Bin- nen. Op het programma staan onder meer het be roemde dubbelconcert voor 2 piano's van Bach, de Sym- phonie in Bes (The Queen of Sheba) van Handel en de Rhapsodie in Blue van de be kende Amerikaanse compo nist George Gershwin. Kaar ten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de VVV in Noordwijk en, indien nog voorradig, bij de Grote Kerk op de avond zelf. De kaarten kosten tien gulden, voor CJP en Pas65-houders en kinde ren tot 12 jaar7,50. Het con cert begint om 20.15 uur. Cynthia De zangeres Cynthia Lubis treedt vrijdagavond op ..in Blues Brothers aan het Henri Dunantplein in Hillegom. Zij was zangeres bij de band Marabunta, deed veel radio- en studiowerk en is nu lead- zangeres bij de formatie Fat Eddy Band. Blues Brothers gaat om negen uur open. Orgelconcert De bekende Zweedse orga nist Hans Fagius geeft vrij dagavond een concert in de Nieuwe Kerk aan de Voor straat in Katwijk aan Zee. Fagius speelt werken van Os kar Lindberg, Jehan Alain en Louis Vierne. De organist mag zich overigens ook pia nist, cellist, gambist en tenor zanger noemen. Het concert van Fagius begint otn kwart over acht. Toegangskaarten kosten 7,50 per stuk. CJP'ers en 65-plussers moe ten zes gulden betalen, kin deren tot 12 jaar 4,50. Barbecue De barbecue die zaterdag in de Warmondse Dorpsstraat gehouden zou worden door de Warmondse Onderne mersvereniging kan niet doorgaan. Enkele onderne mers in de horeca-sector na men aanvankelijk zitting in het organiserend comité maar bleken het nu zo druk te hebben met hun normale werkzaamheden, dat de bar becue er bij in is geschoten. Huttendorp De vakantie-aktiviteiten in Warmond worden deze week afgesloten met het alom bekende huttenbouwen. Donderdag en vrijdag zal een huttendorp worden gebouwd in de Veerpolder. De kinde ren kunnen daar desgewenst een nachtje blijven slapen. Er is voldoende leiding aanwe zig. Op vrijdagmiddag zal het huttendorp worden opge ruimd met een groot kamp vuur. Op donderdag om 14.00 uur kan de bouw beginnen en op vrijdag om 17.00 uur komt de brandweer in aktie. ZOETERWOUDE Nadat in het verleden al eens films waren gemaakt van en over de gemeente Zoeterwoude, wordt momenteel gewerkt aan een dia-serie. Dat ge- - beurt door Peter Versluys/ bestuurslid van de stichting- „Oud-Zoeterwoude" en spe-Z ciaal belast met de .fotografi- sche aspecten van de stich-Ü ting. Inmiddels is Versluys zo'n anderhalf jaar bezig met het maken van de dia's. Hij-; denkt nog ongeveer één jaar nodig te hebben alvorens de première kan plaatsvinden. Het moet dan een serie wor den van zo'n 1.500 dia's. Het idee om te komen tot het vervaardigen van een diase rie is ontstaan bij „Oud-Zoe terwoude" en Peter Versluys was daar direct voor in, om dat het altijd al zijn ideaal was om dia's te maken van „dagelijkse dingen" die gedu rende het hele jaar plaatsvin den in Zoeterwoude. En dat is géén kleinigheid. Zomaar een greep uit de onderwer pen die inmiddels al op dia staan: viering Koninginne dag, ijspret, de gemeente raad, de missie veiling, de jaarlijkse sterrit, het maken van echte boerenkaas, de: braderie, de wielerronde en J andere sportactiviteiten, de rommelmarkt bij Ons Huis en de viering van het 80-ja- rig bestaan van Casa Mater na. Uiteraard ontbreken de natuuropnamen niet, want in een landelijk, groen dorp als Zoeterwoude is nog een veel heid aan natuurschoon. Dat betekent dat Peter Versluys vaak bij tij en ontij op pad gaat. Zo heeft hij schitteren de opnamen: van.karakteris- tieke plekjes in Zoeterwoude met de geel-rode gloed van de ondergaande zon. Uren lag hij üi.het.riet om vogels te fotograferen. Groenteman Ook karakteristieke Zoeter- woudenaren zijn op de ge voelige plaat vastgelegd, zo als bijvoorbeeld groenteman Bas de Jeu, schipper Hendrik Oostdam en schillenman Slingerland. Een arbeidsintensief en tij drovend karwei. Temeer om dat Peter Versluys erg kri tisch is als het gaat om de kwaliteit van zijn opnamen. Liever gaat hij nog een keer extra op pad dan straks een dia te vertonen waarover hij zelf niet voor honderd pro cent tevreden is. Daarom ook heeft hij er ruim twee jaar voor uitgetrokken. „In prin cipe kun je alles in één jaar fotograferen. Neem nou de ijspret. Het had kunnen ge beuren dat we tijdens de winter geen ijs kregen. Nou, bij zo'n diaserie behoort ge woon ijspret, gelet óp de rij ke historie die Zoeterwoude heeft als het gaat om het schaatsenrijden en alles wat daar bij komt kijken. Er zijn evenementen die vanwege de weersomstandigheden niet dat succes hebben als was verwacht. Nou, dan maak ik een jaar later, als het wel goed weer is, nieuwe foto's zodat het resultaat uit eindelijk toch bevredigend is. Als alle dia's gereed zijn moet ik een logische volgor de aanbrengen, er moet pas sende muziek bij en ook daar zal ik nog wel een poosje mee bezig zijn", zo stelt Ver sluys. Om de dia-serie mogelijk te maken heeft de Stichting „Oud-Zoeterwoude" met suc ces bij de gemeente om fi nanciële steun aangeklopt. Het bedrag van 1.200 gulden blijkt evenwel niet toerei kend. ZOETERWOUDE Geboren: Jo hannes Maria Splinter; Thomas Schreuder; Mijke Helena Gerarda Smit; Iris Jacintha Hogervorst; Caro line Tacko; Robert Richard Peters; Lucy de Jong; Hendrikus Petrus Cor- nelis Vink; Pasquale Gijsbertus Jo hannes van Bemmelen; Lianne Straathof. Gehuwd: Hubertus Johan nes Maria Duivenvoorden en Corne lia Theodora Maria van Schie; Jo hannes Hubertus van Diemen en Jo- zina Jacoba Anna Cornelia de Groot; Leonardus Petrus Wilhelmus Maria de Boer en Caroline Judith Koek; Antonius Petrus van Geijlswijk en Adriana Petronella Maria van Vel- zen; Rudolf Schenkeveld en Ingrid Margaret Pattiapon; Paulus Petrus Theodorus Tijssen en Astrid Jacque line Brokking; Petrus Theodorus van der Meer en Ellen van Heenngen. Overleden: Maartje Leijten-Lager- weij; Max Johann. LEIDEN Ondertrouwd: G. H. N. L. van Woerkom en M. C. Waalkens; F. Eulderink en J. M. T. Mulder; G. van der Lugt en G. C. Hoogstraten; G. L. Kuijl en H. L. van Driest; C. Groote en H. M- van de Geer; P. Siera en A. E. H. Hoogen- boom; H. A. Gratama en M. E. E. Fechner; E. H. M. Cleton en A. M. Jansen; C. H. Langeveld en P. V. van der Linden; R. Hannaart en L. C. Lampo. Geboren: Garreth zv. J. D. van Eg- mond en C. E. van der Niet; Maartje Helena dv. M. van Duijn en C. M. Schaap; Johannes zv. J. Lagas en M. E. Smits; Latifa dv. M. Annouri en K. Annouri; Koendert Simon zv. A. G. Baaijen en J. van Klaveren; Eveline Fransina dv. F. A. Noort en M. L. van Praag; Marina Grietje dv. M. van Duijn en A. Hoek; Jordy Leo nardus Elisabeth zv. L. G. C. van der Hoorn en E.C. Strijk; Chantal dv. P. A. Lorjé en K. Wierda; Ineke dv. F. S. Keij en S. P. Dorreman; Joost Jan zv. J. L. P. van der Vlugt en E. A. M. Heemskerk; Chahida dv. M. Moungari en F. Dahhane; Ramon Jo hannes Petrus zv. J. D. van Delft en J. M. Duivenvoorden; Theodorus Adrianus zv. J. F. M. Hogervorst en T. T. J. Koster; Paul Rei nier Petrus zv. R. D. M. B. Verplancke en C. M. de Vetten; Andreas Immanuel zv. J. A. F. Sandbergen en M. Struijs; Barbara Eveline dv. L. G. J. Wiegant en J. H. M. Sluijs; Marietta Daniëlla dv. D. Zuijderduijn en M. M. van Beelen; Maria Petronella Cornelia dv. T. J. P. Heemskerk en M. C. A. M. van Kempen; Corine Wilhelmina dv. P. J. Steenvoorden en M. van den Hout; Suzanne dv. G. P. J. van der Krogt en H. T. A. Verbeek; Johnny zv. P. W. Moesman en L. P. van den Bosch; Jeroen zv. A. Hofstra en T. Boerée; Jacob Cornelis zv. G. Hoek stra en M. K. de Jong; Bas zv. M. Huele; Petra dv. P. van der Plas en E. Dijkdrent; Iefke dv. A. F. van Bel- kum en B. F. M. Maasdijk; Laïla dv. A. El Mazouz en M. Guendouz; Stefa- nie Edna dv. H. C. M. Brüinse en A. M. van der Hiel; Atilla zv. M. H. Otto; Neeltje Hendrika dv. L. Mole naar en J. E. Borst; Mohamed zv. A. M. Boufarra en M. Rrhioua; Maxi milian Alexander zv. J. D. Meeuwis en M. M. Hermans; Hans Lodewijk zv. M.J.M. de Bakker en C. M. H. van Sonderen; Eliane Kathleen dv. R. E. M. Scholtens en T. Antheunis- sen; Igna Elisabeth Johanna dv. J. L. C. Bonfrer en E. M. van Liempt; Adriana Dirkje dv. J. D. L. Parlevliet en M. Glasbergen; Caroliene Maartje dv. S. R. Mellema en T. J. Kranen burg; Bas Jorrit zv. E. J. Hensen en T. J.-Heeren; Jordy zv. J. Blaauw en J. N. Slats; Karen Mayke dv. P. M. J. Vervoort en A. H. Jager; Paulien Eli zabeth dv A. M. Oele en I. Kap; Sa-" bina Agatha Maria dv. J. de Boer en H. A. Boere; Dicky zv. M. Ouwer- kerk en W. IJeruer; Jaouad zv. Mr Abba en L. Tahiri; Rogier Alexander' zv. R. W. A. Kamphuis en R. A. M. Jansen van Rosendaal; Harman Maxim zv. J. L. Bruins en M. G. G. A. van Toor; Els dv. P. A. Bader en A. H. Zonneveld; Fettah zv. A. H. Ar Boekhrissa en K. Yaakoubi; Jacobal Cornelia Francisca dv. W. M. C. J. Koeken en L. M. G. M. J. Kortekaas; Johanna Petronella Lidwina dv. W. M. C. J. Koeken en L. M. G. M. L Kortekaas; Lennard Reinier zv Mr Schmidt en J. M. Beurse. Overleden: J. B. Neuteboom, geb. 19-31-1904^ vrl., geh. gew. met I. van der Reij- den; J.J. van der Harst, geb. 3-3- 1942, man; J. F. Dee, geb. 2-7-1914,- man; A. Kluts, geb. 6-7-1907, man; D.~ Smit, geb. 10-9-1911, man; M. van Laar, geb. .29-7-1916, vrl., geh. gew. met W. Lafeber E. J. Fasseur, geb. 22-3-1922, vrl., geh. gew. met J. Stok- kel; C. Rijsbergen, geb. 15-2-1913, man; J. M. van Dam, geb. 19-9-1917;;. vrl., geh. gew. met J. Verschuren; M - Hendrix, geb. 30-8-1930, vrl., geh. gew. met T. KuijVenhoven; L. de Klerk, geb. 21-6-1910, man; M. JT- Rietmeijer, geb. 4-12-1908, vrl., geh.j gew. met J. W. van Abswoude; C. van Beelen, geb. 30-11-1905, man; ET Terwijn, geb. 21-6-1916, vrl., echtgenr van J. Min; A. C. Polane, geb. Ï6-12- 1925, man; C. de Wolf, geb. 8-11-193^- man; M. Voorbij, geb. 6-12-1920, vrl.t J. van Starter, geb. 13-11-1909, man; W. A.K.H. Boere, geb. 15-12-1926, man; A. W. C. van Dongen, geb. 6-7- 1894, man. Gehuwd: J. M. E. Algra en C. M. Tognini; A. A. Calis en M. A. van der Lem; J. P. van den Hoek en M. Holswilder; I. van der Steen en A. J. van Helden; J. B. Hemerik en J. C. A. van de Bovenkamp; R. Eve- leens en A. E. A. Wolffenbuttel; T. Houthoff en F. Hakkaart.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13