de rijksoveriieid vraagt [F® GEMEENTE LISSE Enthousiaste, ervaren apothekersassistenten m/v voor een leidinggevende pioniersjob UNITH00FD M/V 100% PETRA, WAAR IS DIE KRANT MET DIE ZES GEREEDSCHAPSKISTEN. DIE IK HAD AANGESTREEPT? PROJECT-ASSISTENT (m/v) CONSUMENTENRAAD ZA PAGINA 8 LEI DSE COURANT ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1986 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. onderafdelingshoofd (v/m) kwaliteitszorg vac.nr. 6-6263/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Dienst Weg- en Waterbouwkunde, hoofdafdeling Materialen, onderafdeling Bitumineus Gebonden Materialen De afdeling Kwaliteitszorg van de hoofdafdeling Materialen beschikt voor de uitoefening van haar taak over ca 26 medewerkers, verdeeld over de onderafdelingen Bitumineus Gebonden Materialen, Niet-bitumineus Gebonden Materialen (b.v. gebonden en ongebonden funderingsmaterialen, hydraulisch gebonden materialen, markeringen) en Procesautomatisering. Functie-informatie: zij/hij is geplaatst onder het •afdelingshoofd en geeft leiding aan de Onderafdeling die belast is met de kwaliteitszorg o.h.g.v. bouwstoffen, mengsels en materialen die toegepast worden bij de aanleg en het onderhoud van weg- en waterbouwkundige werken, initiëren en stimuleren van de automatisering van meetsystemen en gegevensinwinning (incl. operationele bestanden van onderzoeksresultaten), stimuleren en meewerken aan de ontwikkeling van kwaliteitsborgingssystemen, verantwoordelijk zijn voor de rapportage van de door de Onderafdeling verrichte onderzoeken en van aan derden uitbesteed onderzoek, zitting hebben in in- en externe werkgroepen, onderhouden van contacten met andere diensten binnen de Rijkswaterstaat. Vereist: HBO B (analytische chemie), diploma HTS chemie of weg- en waterbouwkunde; aantoonbare kennis van en ervaring met analysetechnieken; leidinggevende ervaring. Standplaats: Delft Salaris: min f3351,- en max f5221,- per maand Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H Vooijs en de heer K.J. Renema, onder nr. (01 5) 569307, tst. 217 resp 290 Sollicitaties inzenden voor 21 augustus 1986, hoofd algemene secretarie (v/m) vac.nr. 6-6163/0167 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht, stafafdeling Personeelszaken en Algemene Zaken, sectie Secretarie De directie Materieel Koninklijke Landmacht telt ongeveer 1800 personeelsleden en is belast met het voeren van het materieelbeleid van de Koninklijke Landmacht, gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. Functie-informatie: dagelijks leiding geven aan de (8) medewerkers van de Algemene Secretarie m.b.t. postbehandeling, controle op adressenbestanden, dossiervorming en -ordening, gebruik van archiefcodes, vernietiging en inlevering van archieven, reprografie; opleiden eigen personeel en stagiaires; samenstellen van overzichten van kwantitatieve gegevens; onderhouden van contacten met de afdeling Agenda e.d. Vereist: diploma HAVO/MEAO, diploma SOD I dan wel een goede algemene ontwikkeling, b.v.k. kennis van de Koninklijke Landmacht-organisatie, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; bereidheid zich te bekwamen in automatisering d m v. cursussen. Leidinggevende ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2336,- en max. f 3271,- per maand Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J Th. den Ouden, onder nr. (070) 16 42 27. I.v.m. de te verwachten geringe interne respons wordt deze vacature gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. Selectie van de interne kandidaten gaat evenwel vooraf aan de selectie van kandidaten van buiten het ministerie van Defensie Sollicitaties inzenden voor 16 augustus 1986. verpleegkundige vac.nr 6-6241/0167 In het Penitentiair Ziekenhuis worden uitsluitend somatische zieken opgenomen vanuit gevangenissen en huizen van bewaring Functie-informatie: zorg dragen voor een verplegende behandeling en een goede verzorging van gedetineerde patiënten, die vooral ook behoefte hebben aan persoonlijke belangstelling en begeleiding; meewerken aan een ongestoorde tenuitvoerlegging van de vrijheidbenemende straffen en maatregelen Vereist: diploma verpleegkundige A. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: min. f2567,- en max. f3271,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Schwiebert, hoofdverpleegkundige, onder nr. (070) 51 2761. tst 832 Sollicitaties inzenden voor 16 augustus 1986. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Op de afdeling interne zaken ter secretarie van de gemeente Lisse kan worden geplaatst een medewerker (m/v) De te benoemen functionaris zal worden belast met: Taken: - archiefverzorging, waaronder dossiervorming en het uitlenen van dossiers en het registreren daarvan; - postbehandeling, zoals registratie van inkomende en uitgaande post en voortgangscontrole op in- en uitgaande stukken. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding; - bezit van of vergevorderde studie voor het diploma S.O.D.-I; - ervaring met archiefverzorging, bij voorkeur opge daan in een gemeentelijke organisatie; - belangstelling voor automatisering. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f. 3.271,-- bruto per maand, bij een volledige werkweek. Nadere inlichtingen over deze functie worden des gewenst gaarne verstrekt door de chef van de afde ling. de heer J.P.S. Lieverse, telefoon 02521-19110, toestel 212. Sollicitaties binnen 14 dagen aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Suncla Maria Ie Soord wijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 63b patiëntenpladlsen. verdeeld over drie aandachtsgebieden, psychiatrie. I psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, mini gesitueerd op het ziekenhuisterrein Het ziekenhuis heelt een personeelsbestand van ruim 700 medewerkenden en is centraal gesitueerd ten opzichte i an de steden Haarlem. Leiden. Amsterdam en Den Haag Voor de volgende 3 pav iljoenen bestaan de vakatures voor BERNARDETTE D, een open gemengde afdeling, waar voortge zette behandeling tot maximaal 2 iaar plaatsvindt. De behandelme- thodiek wordt veelal bepaald door de direktieve en gedragstherapie, dit in kombinatie met sociothera- pie. Naast de gewone dagelijkse verpleegkundige taken is het unit- hoofd belast met en betrokken bij leidinggeven aan het team. Funktie-eisen: - Men dient in het bezit te zijn van - Ruime praktijkervaring. HOGE WEI C, een afdeling waar 28 psycho-geriatrische patiënten worden v erpleegd, verdeeld over 2 groepen. Het accent ligt in deze funktie meer op de begeleiding en in mindere mate op de lichame lijke verzorging. Funktie-eisen: - Men dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-B, eventueel aangevuld met.net diploma Ziekenverpleging-A. - Organiserend vermogen en leiding gevende kapaciteiten. inlichtingen worden verstrekt door mevrouw W. de Hey, paviljoens- hoofd STURMIA, een afdeling waar 34 patiënten wonen, verdeeld over 4 groepen. De meeste patiënten zijn redelijk mobiel, enkelen gebruiken een rolstoel. De hulpvraag is van psycho-geriatrische aard. Funktie-eisen: Men dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-B, eventueel aangevuld met Zieken- Inlichtingen worden u gaarne ver strekt door de heer L. v d Weij- den, paviljoenshoofd. Sollicitaties gaarne te richten aan de heer J.A. Swaalf. hoofd dienst personeelszaken, onder vermel ding van uw voorkeur. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria LANGEVELDERLAAN 1 2204 BA Noordwiik (Z H Tel 02523-79579 Commissie Gezondheidszorg Districtscommissie Delft Westland Oostland DWO De Regionale Commissie Gezondheidszorg/Districtscommissie Delft West- land Oostland (RCG/DC DWO) roept met spoed sollicitanten op voor de functie van AMBTELIJK SECRETARIS (m/v) die per 1 september 1986 vacant komt. De RCG/DC DWO is een overleg-, advies- en samenwerkingsorgaan op re gionaal niveau op het gebied van de gezondheidszorg. Zowel de overheid als het particulier initiatief is erin vertegenwoordigd. Het Algemeen Bestuur van de RCG is aangewezen als Districtscommissie van de Provinciale Raad voor de Volksgezondheid in Zuid-Holland. i De raad is ook formeel de werkgever van het personeel van het secreta riaat, bestaande uit de ambtelijke secretaris en een half-time administra tieve kracht. De werkzaamheden van het secretariaat omvatten: - overleg met personen en instellingen in de gezondheidszorg; - initiatieven nemen voor nieuwe projecten of betere samenwerking in de gezondheidszorg; - coördinatie van de activiteiten van werkgroepen, e.d.; - onderzoek, veelal in samenwerking met het bureau van de Raad; - inhoudelijke en procedurele voorbereiding en afwerking van de vergade ringen. Wij vragen: - universitair niveau; - kennis van het terrein van de gezondheidszorg; - inzicht in bestuurs- en adviesprocessen; - vaardigheid in woord en geschrift; - bij voorkeur ervaring in beleidsgericht onderzoek in de gezondheidszorg. Wij bieden: - een afwisselende, zèèr zelfstandige werkkring; - bij aanstelling een salaris tot 5221.- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring; - een rechtspositieregeling, gelijk aan die van ambtenaren van de provin cie Zuid-Holland. Informatie over de functie kan worden verkregen bij de huidige functionaris mevr. A. Theissen, tel.: 015-120972 (werk) of 015-122824 (privé). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: RCG/DC Delft West- land Oostland, Van Miereveltlaan 20, 2612 XE Delft, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. DE STICHTING VAKOPLEIDING WEGVERVOER is een landelijk werkend opleidingsorgaan met ca. 40 vaste medewerkers. Het secretariaat is thans gevestigd in Rijswijk, maar zal per 1 maart 1987 een nieuw en modern kantoorpand betrekken in Alphen aan den Rijn. De afdeling Projecten verzorgt kortlopende cursussen t.b.v. volwassenen. Deze cursussen worden gegeven in ons eigen studiecentrum in Lunteren, op verschillende plaatsen in het land en (vanaf maart 1987) in onze nieuwe behuizing in Alphen aan den Rijn. Voor deze afdeling zoeken wij een De werkzaamheden bestaan o.m. uit: - het voorbereiden en organiseren van cursussen - het begeleiden van docenten en cursisten - het voeren van correspondentie m.b.t. de cursussen - het incidenteel geven van lessen. Wij denken aan een medewerker die: - minimaal over een MBO-opleiding beschikt - 25-30 jaar oud is - aantoonbare ervaring heeft op het gebied van cursusplanning en organisatie. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gericht aan: STICHTING VAKOPLEIDING WEGVERVOER T.a.v. mevrouw P. C. M. Bremmers, postbus 1858, 2280 DW Rijswijk. Dan hoeft u niet verder te lezen. Want de consumentenraad voor het Engergiebedrijf Rijnland houdt zich alleen bezig met zaken die juist wél beter geregeld zouden kunnen worden. CONSUMENTENRAAD Sinds september 1985 bestaat de Consumentenraad voor het Energiebedrijf Rijnland. Deze bestaat uit 15 kleinverbruikers die hebben gereageerd op 'n oproep van het Energiebedrijf Rijnland in de plaatselijke kranten. De Consumentenraad is géén geschillencommissie en behandelt géén individuele gevallen. Wat de raad wél doet is namens de kleinverbruikers van het Energiebedrijf Rijnland de directie van het energiebedrijf wijzen op algemene zaken die beter zouden kunnen (openingstijden, verschillende procedures, voorlichting e.d.). WAAROVER Wanneer u vindt dat het één of ander beter geregeld zou kunnen worden, wanneer u slechte ervaringen hebt met be paalde gang van zaken of wanneer u gewoon goede suggesties heeft, dan zou de Consumentenraad dat graag van u willen horen. HOE U kunt uw opmerkingen, klachten, suggesties e.d. sturen naar Postbus 412300 AA Leiden (met vermelding "Consumenten raad"). Wanneer u liever persoonlijk of telefonisch contact wilt hebben, kunt u het best een kaartje sturen met een verzoek hiertoe. Eveneens naar Postbus 41. Uiteraard moet u dan wel uw naam, adres en/of telefoon nummer vermelden. Een lid van de Consumentenraad zal dan contact met u opnemen. VERGADERING Drie keer per jaar komt de Consumentenraad bijeen. Tijdens deze vergaderingen worden, o.a. op grond van uw opmerkingen, adviezen gegeven aan de directie van het energiebedrijf om bepaalde zaken beter te regelen. Van iedere vergadering komt telkens een verslag in de plaatselijke kranten. De Consumentenraad hoopt zeker in de toekomst het één en ander voor elkaar te krijgen. Maar daarvoor hebben de leden wel uw medewerking nodig! voor het energiebedrijf Rijnland Postbus 412300 AA Leiden Centocor Europe B.V. is een farmaceutisch bedrijf, gespecia liseerd in de biotechnologie. Het gaat daarbij om de produktie van monoclonale antilichamen als injectiepreparaten. In onze gloednieuwe vestiging in Leiden zal naar verwachting 15 september a.s. de produktie worden opgestart. De kwaliteits normen zullen extreem hoog zijn. Het wordt uw kerntaak om leiding te geven aan 3 a 4 mensen bij de uitvoering van farmaceutische werkzaamheden die een onder deel van het produktieproces vormen. Daarbij valt te denken aan het: bereiden van steriele buik vloeistoffen; steriliseren van produktie- apparatuur; aseptisch afvullen van steriele produkten. WAT WIJ VRAGEN EN BIEDEN. U bent een apothekersassistent(e) van zo'n 25 - 30 jaar, met liefst enige ervaring in een ziekenhuis of de farmaceutische industrie met bereiding van injectiepreparaten. U heeft de voortgezette opleiding apothekersassistent met goed ge volg afgerond. Met goede contactuele en leiding gevende kwaliteiten, aangevuld met een goede beheersing van het Engels. Verder bent u flexibel, slagvaardig en initiatiefrijk genoeg om een bij drage te leveren aan de op- en uit bouw van een nieuw bedrijf. Wij bieden een boeiende baan in een sterk innoverend bedrijf. Een job waaraan u in hoge mate zelf ?rm en inhoud kunt geven en die uitstekende kansen biedt voor ver dere doorgroei. UW REACTIE. Voor meer informatie kunt u bellen met de Afdeling Personeelszaken, 071 - 15 84 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Afdeling Personeelszaken van Centocor Europe B.V., Postbus 251, 2300 AG Leiden. e CENTOCOR EUROPE B.V.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 24