5 Marcel Vink aast in Noordwijk op sportieve revanche TENNIS CIRCUIT Mevrouw Verloop in de voetsporen van Ballesteros SPORT EaidóaOowumt DONDERDAG 24 JULI 1986 PAGf Brazilianen in drie sets uit MAASBRACHT De beste Nederlandse volleyballers zijn ook in Maasbracht niet opgewassen gebleken tegen hun Braziliaan se collegae. Voor 900 toeschouwers verloor het nationale herenteam met ruime cijfers: 0-3. In de eerste twee sets hield de ploeg van interim-bondscoach Peter Murphy de Zuidamerikanen redelijk bij tot 9-9. Maar bij 15-12 was de setwinst toch een feit In de tweede reeks startte Oranje sterk. Bij 8-3 leek winst van de set zeer wel mogelijk. Een tussensprint van de Brazilianen bracht de score echter snel op gelijke hoogte. Bij 10-10 maakten de Zuidamerikanen drie punten op rij. Dat was het breekpunt Met 15-11 wonnen de gasten ook de tweede reeks. In de derde set was voor coach Peter Murphy bij 1-5 de zaak al bekeken. Met 15- •1 maakten de Brazilianen snel een einde aan het duel. Seizoen Cruz voorbij DUSSELDORP Joaquim Cruz, de Olympisch kam- oioen op de 800 me ter. is voor de rest van het atletieksei- zoen uitgeschakeld. De Braziliaanse mid den-afstandloper is vorige week aan de achillespees geope reerd en kan pas in 1987, het jaar van de wereldkampioen schappen. weer aan de competities deel nemen. Kees van der Ven wint in Heerlen HEERLEN De Nederlander Kees van der Ven heeft op het circuit de Heksenberg in Heerlen een interna tionale wedstrijd gewonnen, die meetelt voor het klassement om de Supercross-beker. Van der Ven moest in de eerste manche alleen de Belg Jacky Martens voor laten gaan. De tweede won de Nederlandse KTM-crosser. In de laatste manche van het evenement, dat 10.000 toe schouwers lokte en open stond voor 250- en 500 cc-coureurs, had Van der Ven genoeg aan de vierde plaats om de dagzege veilig te stellen. In het algemeen klassement leidt hij met 27 punten. Theodoor Boucher is tweede en Leo Combee derde. Reijenga wint in woonplaats LEMMER Jelle Reijenga heeft gisteren het skütsjesilen in zijn woonplaats Lemmer ge wonnen. Hij kwam hierdoor aan de leiding van het alge meen klassement. Reijenga nam. tot verrassing van velen, kort na de start de leiding en zou die niet meer uit handen geven. Tweede werd Jan van Akker uit Sneek. De strijd om de derde plaats was een span nende aangelegenheid tussen Lodewijk Meeter, Anne Tjerk stra. Jeen Zwaga en Rienk Zwaga. Tussen de vier skütsjes zat nog geen scheepslengte ruimte. Herstel Jan Timman AMSTERDAM In de derde ronde van het schaak festival in Amsterdam hebben de Nederlandse groot meesters Jan Timman en John van der Wiel hun po sitie iets kunnen verbeteren. Timman herstelde zich van de miserabele start en versloeg de Zweed Hel- lers. Van der Wiel verdubbelde zijn totaal door remi se te spelen tegen de Joegoslaaf Ljubojevic. Dat vond het publiek in Amsterdam mooi mee genomen, maar de deling van het punt door Vaganjan en Ribli. die in een ommezien zijn beslag kreeg, maakte gelijktij dig duidelijk, dat de buitenlandse koplopers zich vooralsnog niet bedreigd voelen. Het verloop van de partij tussen Timman (wit) en Hellers was als volgt: 1 e2-e4 c7-c5; 2. Pgl-f3 d7-d6; 3. d2-d4 e5xd4; 4. Pf3xd4 Pg8-f6. 5 Pbl-c3 a7-a6. 6. Lcl-e3 e7-e5; 7. Pd4-b3 Lc8-e6; 8. Ddl- d2 Pb8-d7; 9. f2-(4 Dd8-e7; 10. 0-0-0 Ta8-c8; 11. (4-f5 Le6-c4; 12. Lflxc4 Dc7xe4; 13. Dd2-d3 L(8-e7; 14. Kel-bl g7-g6; 15. Thl-fl Th8-g8; 16. Le3-g5 Dc4xd3; 17. c2xd3 h7-h6; 18 Lg5x(6 Pd7x(6. Wagenaar op dreef WASSENAAR Oud-Euro pees kampioen Jan Wage naar was gistermiddag op de Wassenaarse baan Duindigt uitstekend op dreef. Hij kwam voor het eerst in de baan met de 3-jarige merrie Alljay Hanover. Na de start nam hij de leiding in het veld met 13 paarden en hij stond de koppositie niet meer af. In de eindstrijd moest de man uit Otterloo een aanval af slaan van zijn grote rivaal uit vroegere tijden. Jan van Dooyeweerd met All a Fla- LEIDEN Volgens het plaatsingsschema is het HEB-toernooi van TC Ca sino wat de gisteren een voudig van Rogier van Houdt winnende Marcel Vink betreft, na de halve finales ten einde. Dubbèl- partner Jan Willem Lugt- hart moet immers, alweer volgens die lijst, als win naar tevoorschijn komen uit het onderlinge duel. Marcel Vink wil daar ech ter niet direct aan. De Hillegommer, na te heb ben gesteld dat eerst nog maar moet worden afge wacht of beiden zich wel tot de voorlaatste ronde in het sterk bezette toernooi zullen handhaven: „Ik zal niet zeggen dat ik die par tij tegen Jan Willem wel even ga winnen, maar ik heb wel wat goed te ma ken". Daarmee doelt Vink op het voor hem zo slecht verlopen toernooi van de Hillegomse Tennis Club. Vink werd op zijn eigen park in drie finales ver wacht. maar slaagde er slechts in de dubbel in die eindstrijd inderdaad te be reiken. Een finale die ook nog eens werd verloren door de op een sportieve revanche azende Hillegommer. die het in de kwartfinales van de single al zo moeilijk had gehad. Tegen Michel Lentjes liet Vink tien matchpoints onbenut, om ver volgens door de Doetinchem- mer aan de kant te worden ge zet. Terugkijkend: „Het is na tuurlijk heel erg om zo een partij te verliezen, maar ik kon er niet eens veel aan doen. Lentjes gaf me absoluut geen kans om ook maar een matchpoint te benutten. Hij bewaarde de meest fraaie pun ten voor de meest belangrijke momenten". Een handelwijze die dit sei zoen tot Hillegom ook door Marcel Vink in de prak tijk werd gebracht. In de fina le in Lisse bijvoorbeeld, tegen Frans Grimbergen later winnaar van de Amsterdamse districtstitel èn van het A- toernooi van Festina sloeg Vink zich fluitend naar de 6-3, 6-1 zege. „M'n beste partij dit seizoen", laat de 21-jarige Hil legommer weten. Echt toeval lig was het ook niet, dat Vink juist in Lisse tot zo'n uitste kende prestatie kwam. Grim bergen had het voor aanvang van de finale al gezegd: ..Lisse is van Marcel Vink" en Vink presteerde in de loop der jaren juist in dat bollendorp inder daad uitstekend. Z'n eerste toernooizege in B (in '83, tegen Grimbergen) werd daar een feit en ook een jaar later was Vink Grimbergen daar in de eindstrijd de baas. ..Frans ge looft niet echt dat hij in Lisse kan winnen", verklaart Vink z'n Lissese overwinningen op toch sterker geachte Grimber gen. om vervolgens te laten weten dat hij dat gevoel zelf heeft als hij op z'n eigen Hille gomse park ten strijde trekt: ..Ik heb ook zo m'n twijfels of ik dat toernooi ooit zal kunnen winnen". Twijfels die Vink vorig sei zoen in algemener zin overvie len. Na het voorspoedige zo merseizoen van '84. waarin hij behalve Lisse. ook de B2-titel van het district veroverde. Sassenheim won en de finale van Hillegom bereikte, werd het immers stil rond Vink. Het seizoen 1985 bracht hem slechts een verloren finale in Heemstede. „Het ging vorig jaar gewoon niet goed. Ook omdat ik wat te laag competi tie had gespeeld, ik was ge woon geen goede tegenstan ders meer gewend. Dit jaar was dat al beter, daarbij heeft Jan Willem de afgelopen win ter in de hal meegetraind, waardoor ik toch een mede speler van goed B niveau had". De resultaten van die betere voorbereiding op het toernooi)seizoen bleven niet uit. Vink schreef niet alleen Lisse voor de derde maal bij op zijn palmares, maar won ook het toernooi van Heemste de door Jan Willem Lugthart in de eindstrijd te kloppen. Dezelfde Lugthart die Vink in de finale van Sassenheim op zijn beurt overigens weer voorbleef. Aanvallen Een succesvol seizoen tot nu toe dus. dat door Vink op ge heel eigenwijze werd ..ge maakt". „Ja, ik speel service- volley. Als kind speelde ik al heel aanvallend en dat is nooit meer veranderd. Natuurlijk probeer ik vanaf de baselijn sterker te worden, werk ik aan m'n zwakke punten. Maar ik zal altijd proberen aan te vallen". Een speltype dat Vink bij uitstek geschikt maakt voor het dubbelspel en de mixed, disciplines waarin hij ook in Noordwijk weer hoog geno teerd staat. Of Vink ooit de rijen der B- spelere zal „ontstijgen", betwij felt de Hillegommer zelf. „Ik vraag me af of ik wel de kwa liteiten heb om A-speler te zijn", houdt hij zichzelf eerlijk de spiegel voor. „Voorlopig probeer ik.gewoon in het dis trict Leiden goed te spelen. En als ik dan voor mezelf denk dat ik hier niets meer te zoe ken heb. zal ik wel eens ver der kijken. Maar voorlopig is het zeker nog niet zo ver". Voorhout Egbert Vonk kwam in Voor hout twee keer in actie in het herenenkelspel C. Ben Dekker vormde in de eerste partij nog geen hindernis van overdre ven betekenis (tweemaal 6-3 voor Vonk), maar Marcel Lol ling was dat een rondje verder wel. De productie van Vonk stokte bij een totaal van vier games: 3-6, 1-6. Martin „Nuk" Galjema had het zo mogelijk nog slechter in zijn partij tegen Peter Grimbergen. Niet zonder moeite kwam Gal jema tot één game. Edwin de Vries en Marcel van Galen maakten er in datzelfde HEC een veel spannender aangele genheid van. Pas bij 6-4 in de derde was de winst van De Vries daar. CeuLe Sotwant Marcel Vink: „Ik zal altijd proberen aan te vallen". In het DEC bood Lies Hooger- TC Casino vorst Fleur Meijer goed partij. De verwachte zege van Meijer kwam er desondanks toch: 6-4, 6-3. In het HED pakte Ed Zimmer man z'n traditionele setje mee in de verder overigens kans loos verloren partij tegen Leo Biezeman. terwijl Jacques van Veen door Robbert van der Waal wel erg overtuigend werd geklopt. Pascal Krikhaar tenslotte, bereikte in het DED de volgende ronde. Irene Hoekstra bood evenwel zeer sterk tegenstand: 7-5, 2-6, 6-4. GERT-JAN ONVLEE HEB: Mark Reinhardt - Pieter van Meel 2-6. 6-3, 6-1; R. Bottema - Ivo van Gorkom 6-3, 6-3: Marcel Vink - Rogier van Houdt 6-2, 6-0; Jan van Maren - Willem Taat 6-1. 6-1 DEB: M. Veldt - E. Gummels 6-4, 6-4; Irma van Seeters - Marijke Guyt 6-3. 6-4. HDB: Stephan Faas/Mustafa Naiem - Bob van Overbeeke/L. Truideman 6-3. 7-6: Marcel Vink/Jan Willem Lugthart - U. Ingenpas/E. Schmidt 6-4. 6-1 GDB: Winneke Brandt- 'Kees Heemskerk - E. Gummels/R. Groot 6-3. 3-6. 6-4. SV Voorhout HEC: Egbert Vonk - Ben Dekker 6- 3. 6-3; Martin Hoekstra - Han de Jong 4-6. 6-1, 6-3; Ernst Verduin - Je roen van der Meer 6-2. 6-1; Jan Hein Bader - Dick vart der Meer 3-6. 6-1, 6-4: Marcel Lolling - Egbert Vonk 6- 3. 6-1; Edwin de Vries - Marcel van Galen 7-5. 4-6. 6-4, Peter Grimbergen - Martin ..Nuk" Galjema 6-1, 6-0. DEC: Fleur Meijer - Lies Hooger- vorst 6-4. 6-3; Bionda Zonderop - Nienke Wiersma 6-0. 6-3; Carien van der Meer - Marleen Schulte 6-0, 6-3. Nicole Bader - Cock van de Wouw 7- 5. 5-7, 6-4; Marco van Trigt - Max Bleijswijk 6-2, 6-4. HED: Ronald Bik - Jan van Schooten 6-4. 6-2; Leo Bie zeman - Ed Zimmerman 6-0, 4-6, 6-1; Henk Peters - Jan Kleian 6-3, 6-0; Wim Visser - Alex Riem 6-4. 6-4; Gert-Jan Onvlee - Aat van der Kwaak 6-1. 6-0; Robbert van der Waal - Jacques van Veen 6-0, 6-2. DED: Pascal Krikhaar - Irene Hoek stra 7-5, 2-6, 6-4; Sonja van Bree - Marloes de Haas 6-3, 6-0; Fran<;oise Pauluis - A. Hoogervorst 6-0, 6-4; Cindy Berkhout - José Maarschalk 6- 0. 6-3 Siemerink in halve eindstrijd GRONINGEN Jan Sie- merink heeft zich gisteren tijdens de nationale jeugd kampioenschappen tot en met zestien jaar geplaatst voor de halve finale. Uni- cummer Siemerink klopte achtereenvolgens Joost Winnink (6-2, 6-3) en Pas cal Hos (6-2^-6-3). Dat 15-jarige Erik Snellen berg niet zover reikte als clubgenoot Siemerink. kon vooraf worden voorspeld. De opponent van Snellen berg heette immers Paul Dogger, de jongste A-spe ler van Nederland. Mede door dat gegeven kon de 2-6. 3-6 nederlaag van de dit jaar duidelijk gegroeide Snellenberg op z'n minst zeer eervol worden ge noemd Jacqueline van Wijk is tij dens het Masteretoernooi van het dames Satellite circuit doorgedrongen tot de kwartfinales. Van Wijk klopte de britse Lisa Gould met 6-4, 6-1. De Leidse districtskampioene moet het bij de laatste acht nu (vrijdag) opnemen te gen Simone Schilder. In het dubbelspel kwam Van Wijk niet zo ver. Met part ner Anne Allonen verloor de Leidse met 4-6, 3-6 van de britse combinatie Hand/Lake. Ook Ingelise Driehuis be reikte overigens op vrij eenvoudige wijze de „kwart". De in Amerika studerende Lissese ver sloeg de duitse Hanna Bergman m.et 6-2 en 6-3. NOORDWIJK De fraaie duinbaan van de Noord wijkse golfclub ademde gisteren nóg een serene rust uit. Inder daad, met de nadruk op het woordje nog, want komend weekeinde zul len de golfliefhebbers zich ongetwijfeld in gro ten getale naar het inter nationaal open kampioen schap van Nederland be geven om zich onder meer te vergapen aan een vedette als Severiano Bal lesteros. De fans van Bernhard Langer zullen echter een andere favo riet dienen uit te kiezen, want de Westdüitser heeft tenslotte toch maar de voorkeur gegeven aan z'n gezin (vrouw Vikki met hun pas enkele da gen oude dochter Jackie Carol) boven het aanzien lijke prijzengeld, waarvan Langer immers toch al voldoende op zak heeft. Bij de jaarlijkse Pro-Am was gisteren in Noordwijk nog van geen filevorming spra ke. Wel van vertragingen, maar die werden dan vooral op de baan veroorzaakt door goedwillende, maar niet al tijd even vlotte liefhebbers. Eén professional gaat tradi tioneel op de openingsdag van een dergelijk groot eve nement ter meerdere eer en glorie van de o zo belangrij ke sponsors met drie ama teurs de baan in. waarbij eerstgenoemde zowel indivi dueel als in groepsverband een aardig bedrag kan op strijken. De op het laatste moment ingevallen Brit Mark McNulty bleek zich met een score van 67 slagen (vijf on der het baangemiddelde, één boven het uit 1966 dateren de baanrecord van Gordon Bland) al aardig in Noord wijk thuis te voelen, de winst bij de Pro Am was evenwel voor het team van de Australiër Ian Baker- Finch die de amateurs A. de Lanoy Meijer. R. de Graaf en R. Everwijn aan zijn zijde wist. Mr. Pieter van Vollen hoven, die het golf verkoos boven een aanwezigheid in Londen bij het huwelijk van Prins Andrew en Sarah Fer guson, moest met Christy O'Connor met een heel wat bescheidener klassering ge noegen nemen. De meeste aandacht van het nog slechts schaars aanwezi ge publiek ging echter over duidelijk uit naar Severiano, voor z'n vrienden Seve, Bal lesteros. In diens slipstream was het al nodig „marshalls" in te schakelen, vrijwilligers die er voor moeten zorgdra gen dat het publiek niet al te opdringerig over de baan marcheert. En het moet ge zegd, de Spanjaard verover de al meteen vele harten. Tips Hij speelde weliswaar (nog) niet groots (72, gelijk aan par dus), maar won door zijn sympathieke gedrag tegen over de toeschouwers en met name het hem trouw volgende trio G. Brouwer, G. Tammes en mevrouw C. Verloop nog eens ten over vloede aan populariteit. Bal lesteros gaf spontaan diverse nuttige taktische en techni sche tips die met name door de echtgenote van de voor zitter van de Nederlandse Golf Federatie direkt goed in de praktijk werden ge bracht zodat zij voor even tjes in de voetsporen van haar grote favoriet kon stap pen. Trouwens toch een best grappig gezicht, zo'n Pro Am. want in de razend moeilijke golfsport is het lang niet onmogelijk dat een amateur nog wel eens een doorgewinterde prof wil evenaren of ja, zelfs aftroe ven. Ian Woosnam. de klei ne Welshman die vorige week tijdens het Britse Open op een knappe derde plaats beslag legde maar daar wel een fikse verkoud heid opliep, weet daarvan inmiddels mee te praten. Op de twaalfde, korte hole speelde hij de bal in twee slagen in de hole. goed voor een zogeheten birdie. Om daarna stomverbaasd te kunnen constateren dat al zijn drie tijdelijke compag nons hetzelfde resultaat wis ten te bewerkstelligen. Een vrij uniek fenomeen, dat het beste laat hopen voor het niveau van de ko mende dagen. Ook het weer werkte gisteren trouwens volop mee aan het welslagen van de Pro Am, want juist na het binnenkomen van het laatste viertal vielen pas de eerste regendruppels naar beneden. Maar daar la ten de ware golfliefhebbers zich niet door afschrikken. Slechts onweer kan, in ver band met de stalen stokken, roet in het eten gooien, an ders wordt er gewoon door gespeeld. DICK KIERS /sportprog cricket Hoofdklasse: HCC-QuIck. Exr Bloemendaal. Kampong-VOCf en Wil-VRA. Kon. UD-HBS. |l Sportwereld J k Wielrennen Nico ven heeft een profcrita, over honderd kilometer f venhout gewonnen. Jell^ dam werd tweede. »i Voetbal Fortuna dorf heeft het intertoti nooi in groep A gewonn poule waarin ook de enit derlandse vertegenwoor NEC uitkwam. Dussl won het inhaalduel tegel Luik met overmacht: 5-0p werd laatste in de groep. Paraat ontvang SVV DEN HAAG Paraat i komende zaterdag de oefenwedstrijd. Tegenstj is eerste divisieclub SVV de Van Brienenlaan i 15.00 uur begonnen. PAARDESPORT Koersen Duindigt 1 EERSTE KOERS. 2000 mefi Arend (W. van de Pijl) 2.42.1. i rant. 3. Amigo Odilia. Winn. T PI. t. 1,30 f. 2.001. 1.90. Kopp.l Trio I. 27.70. TWEEDE KOERS. 2000 meter;1 Jay Hanover (J. Wagenaar) 2.4, All a Fame. 3. An|a B. Winn, r PI, t. 1.60 f. 3,90 f. 3.90. KC 20.60. Trio f. 911.40 DERDE KOERS. 2000 met1 Zmanza Princess (R. Knaven) 2. Young Yver Weber. 3. Zi ranss. Winn. f. 4.80. PI. 1 1.601 I. 1,40. Kopp. I. 19.60, Trio f. t! I VIERDE KOERS. 1900 meter: f berger Cosmos (T. Cain) 2.1; Fania. 3. Gerrit's Pride. Niet o] Pedometer en Espressivio. 1.60. PI. f. 1.00 I. 1.00, Kopp. I; geen Trio j Niet gestart: Zambesi Cede. ZESDE KOERS. 2600 meier: Rijnstroom (B Schwarz) 3.3 Yonkers. 3. Wat Nu. Winn. t. f f. 2.40 t. 1,60 f. 1,80. Kopp. Trio f. 123.70 ZEVENDE KOERS. 2150 Pantomime (E. Bloem) 2.20.5, J ramon. 3. Pegasus Star. 10.10. PI. f. 1.90 f. 1.70 f. 2.30f 1. 16.60. Trio f 119.10 ACHTSTE Zorro Yvlene 2.70. PI 13,50. Trio f. 135.30. NEGENDE KOERS. 2100 mef Yoly Yoly (C. Imming) 2.48,0. 2' ot Thijssen. 3. Winchester T N' start: Year of King. Winn. f. 3.20 1.20 f. 1.60 f. 1.20. Kopp. f 8.5; f. 45,20. TIENDE KOERS. 2000 meter: j boko du Bois (A, Zwaan jr.) 2.3| Welcome Jacky. 3. Vanka Winn. t. 2.60, PI. f. 2.40 t. 1.30 li Kopp. 1. 3,50. Trio I. 13,30. SCHAKEN Schaakfestival Amsterdam Kroongroep, derde ronde: Va Wiel (Ned) - Ljubojevic (Joe) 0. Vaganjan (Sov) - Ribli (Hon) 0, Timman (Ned) - Hellers (Zwedei Stand: 1. Vaganian 2.5; 2. Ljub en Ribli 2; 4. Timman en Van de 1; 6. Hellers 0.5. Grootmeestergroep, tweede r Martinovic (Joe) - Smejkal (Ts 0.5. Zapata (Col) - Kuijf (Ned Murey (Isr) - Eslon 1-0 (Zwe), Tsjiboerdanidze (Sov) - Me (Bel) 0,5-0.5. Gheorgiu (Roe) - i ma (Ned) 0.5-0.5. Marjanovic Douven (Ned) 0-1. Sehner (Wdl) matov (Sov) 0-1. Peelen (Ned)- (Sov) 0-1. Blees (Ned) - Braga (A 1, Weemaes (Bel) - Mednis (Vs Ree (Ned) - Pieterse (Ned) 1-0 toch (Ned) - De Boer (Ned) 0. Kremer (Ned) - Marcel Piket (N 0. Rivas (Spa) - Pliester (Ned Langeweg (Ned) - Brenninkr (Ned) 1-0. Bezemer (Ned) - Jeroe ket (Ned) 0-1 Stand: 1. Zapata en Murey 2, 3. Sn Dolmatov, Geiler. Braga. M Ree, Martinovic. Douven en Mei 1.5. 12. Gheorghiu. Rivas. De Tsjiboerdanidze, Kuijf. Eslon. B ma. Langeweg. J. Piket. Hartol Kremer allen 1, 23. Marjanovic. en. Sehner. Blees, M.Piket. Wee en Pieterse 0.5, 30, Pliester, Be en Brenninkmeijer 0. TENNIS Federatie-beker Tweede ronde: Verenigde Staten Spanje Evert-Lloyd - Llorca 6-1, 6-0; Na lova - Sanchez 6-3. 6-0; Navi va/Shrlver - Llorca/Almansa 6-0 Bulgarije - Frankrijk 2-1: Male Tauziat 7-6. 7-6; Maleeva - Tanv 0. 6-1; Rangoeelova/Berberjan radis/Demongeot 3-6. 1-6. Tajei lowakije - Zwitserland 3-0: Mani va - Jolissaint 6-4. 6-1; Sukova: hen 6-1. 6-2; Marsikova/Holikfl Jolissaint/Cohen 6-4, 1-6, 9-7. K Duitsland Brazilië 2-1: Kohde 2-6, 4-6; Graf - Medrado 6-0j Grat/Bunge - Medrado/Dias 6-2) Australië - Denemarken 2-1: Mn Vandborg 6-1. 6-1; Smylie - ScN Larsen 1-6. 0-6; Smylie/Turntj Scheuer-Larsen/Moller 6-2. 5-7J Argentinië - Zuid-Korea 2-1: (i Lee 6-7. 2-6; Sabatini - Kim 7-5] Paz/Sabatini - Lee/Park 7-5, 6-flj lië - Joegoslavië 2-1: Cecchini - 6-7. 7-6. 6-3; Reggi - Goles 6-4, Garrone/Reggi - Goles/Winkler 6-7, 3-6. Oostenrijk - Canada Pölzl - Kelesi 6-2, 6-3; Huber - B\ 2-6. 6-3. 6-4; Pólzl/Huber - Yc| /Hetherington 6-2. 7-6. j ZEILEN WK Yngling Vierde race: 1. Landsvaerk (No< Amundson (Noo). 3. Ring (Den Andersen (Den). 5. Verhagen. VI race: 1. Valletin (Den). 2. Verhagf Palm (Den). 4. Nergaard (Den] Peulen (Ned). Stand: 1. Verhj 41.7. 2. Nergaard 51.4. 3. Palm, 4 Jelles (Ned) 61.7, 5. Ring 75J Brugts (Ned) 78,7.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 8