NOS Jazz-festival uitgebreid op radio IDIO/TELEVISIE CcidócSoiuatvt DONDERDAG 24IUU 1986 PAGINA 13 im Dempsey erwondt ijn hand ONDEN Michael Bran- in. beter bekend als inspec- ur Jim Dempsey in de ui- irst succesvolle Engelse reeks lempsey Makepeace", teft momenteel de beschik ing over slechts één hand. De rjarige Amerikaan sneed nd vorige week met een oodmes een zenuw door. Ge- 16 dat hij alle gevoel in 1 linker hand heeft verlo- »r een behandeling van tze verwonding is hij inmid- ls samen met zijn vriendin tegenspeelster uit de serie, ynis Barber, naar New York vlogen. Daar zal hij worden opereerd. Door het ongeluk is Michael niet in staat de ifdrol over te nemen in het eelstuk „The Normal He- dat momenteel in het indense West End is te zien. wnmentaar van Brandon: Bijn handen zijn me meer aard. dan zo'n aanbieding, ie krijg ik nog wel een keer. f" inslotte heb ik tot nu toe joit te klagen gehad over de ;'e leveelheid rollen, die mijn int uitkwamen", chael Brandon heeft inmid- is een rijke carrière achter h. Hij speelde met Jacqueli- P* Bisset in de film „Rich and imous", vond in „Lover and iX\ iher Strangers" Diane Kea- i tegenover zich en was sa- n met Shirley MacLaine te n in „A Change of Seasons". I was ook regelmatig op te- isie te zien zoals in „Ano- er High Roller", „Queen of e Stardust Ballroom". „The ipatient Heart" en „James andon is momenteel aan de e Immaatschappij 20th Century 3X verbonden voor het ,er hrijven en ontwikkelen van va} jen scripts voor televisie- odukties en films. „Vijf tegen vijf" kent geen winterstop HILVERSUM Willem Ruis gaat in het winterseizoen door met zijn kleine kwi- sprogramma „Vijf tegen vijf". De show, op gezet om de kijker in de zomermaanden te vermaken, zal dan een keer per week wor den uitgezonden. Reden van de VARA om de kwis door te laten lopen, heeft met de financiële situatie bij de omroep te maken. De programma's kosten weinig geld en de kijkcijfers zijn re delijk. Hoewel „Vijf tegen vijf" dus geen winterstop kent, wil dat niet zeggen dat Ruis geen grote shows zal presenteren. De bedoeling is er in de wintermaanden vijf of zes te maken om op die manier actie te voe ren voor een goed doel. De VARA gaat hiervoor weer in zee met de stichting Hu- manitas. Bill Cosby is best betaalde televisie-ster LOS ANGELES De acteur Bill Cos- by, die met zijn show bij miljoenen mensen op de lach- en huilspieren werkt, is momenteel de best betaalde televisie-ster ter wereld. De Amerikaan verdient momenteel rond de 26 miljoen gulden per jaar met zijn „Bill Cosby Show", reclame, concerten en komi sche elpees. Door het succes van zijn show is hi Tom Selleck, beter bekend als Mag num, voorbijgestreefd. Deze televisie persoonlijkheid neemt jaarlijks toch nog een slordige 15 miljoen gulden met naar huis. Derde in de salaris-race is nog altijd Larry Hagman, de gemene J.R. uit de soap-opera „Dallas". Bezoekers Efteling bij Henny Huisman in de hoofdrol KAATSHEUVEL Bezoekers van de Efteling spelen de hoofdrol in de nieuwe Henny Huisman Show van de KRO. Iedereen die voor een tele visiecamera een keertje zingend of acterend zijn beste beentje wil voor zetten, kan inschrijven voor een zo geheten screentest. Na afloop selec teert Henny Huisman de leukste en beste opnamen voor vijf program ma's van elk 35 minuten die in het winterseizoen worden uitgezonden. Deelnemers mogen voor de camera een sketchje spelen, een mop vertel len, een lied zingen of een screentest voor televisie-omroepster doen. De opnamen vinden tussen 28 juli en 15 augustus (met uitzondering van 2, 3 en 13 augustus) elke dag tussen 12 en 17 uur plaats in een grote tent op het terrein van de Efteling. Het sprookjespark in Kaatsheuvel vormt ook het decor voor het nieu we VAR A-programma 'Superfan'. Daarin passeert het leven van een Nederlandse ster de revue. Fans kunnen meedoen aan een kwis, die na een aantal ronden de 'Superfan' oplevert. Op vrijdag 22 augustus zijn de opnamen voor het programma met Patricia Paay in de hoofdrol. Gerard Joling staat op 25 augustus centraal, een dag later gevolgd door Rob de Nijs. Het eerste programma verschijnt op 15 november op het scherm. De presentatie is in handen van Rob ten Brink van het NOS Jeugdjournaal. HILVERSUM Het zes tiende internationale NOS Jazz-festival staat voor de deur. Dit jaar wordt het festijn van donderdag 21 tot en met zondag 24 au gustus gehouden in de Amsterdamse Meervaart. Het programma zal (dage lijks) zijn opgebouwd uit drie concerten. De 'rode draad' van het fes tijn - een groep die een aantal avonden achter elkaar speelt en daarbij gastsolisten bege leidt - wordt gevormd door het trio van pianist Kenny Barron. De rest van de avond bestaat uit een concert van een Nederlandse formatie, die het resultaat brengt van vier spe ciaal voor dit festival verstrek te compositie-opdrachten en uit een optreden van een Amerikaanse groep. De NOS zendt tijdens het Jazz-festival steeds een uur durend magazi ne uit. Donderdag en vrijdag op Radio 4 om 23.00 uur. Za terdag en zondag op Radio 1 om 23.00 uur. De concerten in de Meervaart beginnen dagelijks om 21.00 uur. behalve op zondag. Dan is de finale van het Jazzpodium, het traditioneel aan het festi val verbonden concours voor amateurmusici, een evene ment dat om 16.00 uur aan vangt. Tijdens het festijn is een foto-tentoonstelling te zien van Bob Vermeulen en Robert Oerlemans. Zij zijn fotografen van de NOS en exposeren on- Aad Bos, presentator magazi ne-programma. der de naam „Jazzportretten" een aantal foto's, die ze maak ten op eerdere afleveringen van het NOS Jazzfestival. Wallace Een van de belangrijkste Amerikaanse groepen op het festival is het kwintet van te norsaxofonist Bennie Wallace. De muzikanten moesten vori ge week op het Northsea Jazz Festival verstek laten gaan. Wallace zal op vrijdag in Am sterdam aantreden met eep groep waarin onder andere trombonist Ray Anderson speelt. Wel op het Northsea Jazz en ook op het NOS Jazz festival is trompettist Freddie Hubbard, die op de eerste dag met een eigen kwintet zijn re pertoire zal vertolken. Zaterdagavond speelt het kwintet van trompettist Baiki- da Carroll uit St. Louis. In die stad was hij een van de be langrijkste krachten in de Black Artists Group. Tegen woordig woont Carroll in Woodstock, waar hij veel com poneert voor theater- en film- produkties. Het slot van het NOS Jazzfes tival wordt op zondagavond bepaald door de Eight Bold Souls uit Chicago. Dit octet staat onder leiding van teno rist Edward Wilkerson. De Eight Bold Souls wordt gezien als vertegenwoordiger van de nieuwe generatie die de Asso ciation for the Advancement for Creative Musicians, de sterke muzikanten-organisatie in Chicago, heeft voortge bracht. Een traditie van het NOS Jazz-festival is het verstrek ken van compositie-opdrach ten aan vier Nederlandse mu sici. De resultaten worden op donderdag uitgevoerd door de New Klookabilities van bassist Ernst Glerum. Zijn musici worden geconfronteerd met enkele jonge talenten die Gle rum selecteerde uit zijn groep leerlingen van het conservato rium te Arnhem, van wie vooral pianist Michiel Braam door de bassist onder de aan dacht wordt gebracht. Vrijdag speelt The Netherlands' Con cert Jazz Band onder leiding van pianist Henk Meutgeert en zaterdagavond presenteert Tenorsaxofonist Clifford Jordan, een van de gasten die optreedt met het Kenny Barron trio. Gerard Ammerlaan zijn octet, acht bekende musici uit Gro ningen onder wie saxofonist Alan Laurillard. Op zondaga vond is het tenslotte de beurt aan Willem van Manen met zijn Contra Band '86. Het con cert op het NOS Jazz-festival is het eerste van een uitgebrei de internationale tournee. Voorronden Op vrijdag en zaterdagmiddag zijn ook de voorronden van het Meervaart Jazz Podium, het concours voor amateur jazzmusici. Uit de aanmeldin gen zijn achttien orkesten en één solist geselecteerd. Elke middag om 13.00 uur treedt in „de Jeugdsoos" van de Meer vaart de eerste formatie aan voor een optreden van steeds een klein half uur. Uit de ne gentien concerten kiest de jury er maximaal vijf. Die musici spelen zondagmiddag op het grote podium in de finale. Aansluitend maakt de jury de winnaar bekend van de Meer- vaart/VPRO-prijs (het concert van de winnaar wordt door de VPRO-radio uitgezonden) en van de solistenprijs (een be drag van duizend gulden). De finale van het Meervaart Jazz Podium wordt opgeno men door de VAR A-radio, die later de concerten in een sa menvatting zal uitzenden. De presentatie van de magazine programma's van de NOS wordt verzorgd door Aad Bos. Joop van Zijl zal gesprekken voeren met musici en gasten van het festival. Later in het seizoen zullen alle concerten integraal worden uitgezonden in het programma „NOS Jazz" van Michiel de Ruyter en Piet Hein van de Poel. 16.30 Wild America, Amerikaan se natuurfilmserie. Afl.: Wild refugee, over de na tuurreservaten in Amerika 16.55 Recht door zee, belevenis sen van zeelieden en solo zeilers 17.05 Anders is ook gewoon, serie over kinderen en hun families in de verste uit hoeken van onze aarde NOS 17.30 Vi6-Journaal EO 17.40 De wilde Pony, Canadese jeugdfilm uit 1983 van Ke vin Sullivan. Met o.a. Mari lyn Lightstone, Art Hindle en Josh Byrne. Christop her, een 12-jarige jongen, ontdekt een wilde pony op het terrein van zijn stiefva der 19.02 The crossfiets-race, Ame rikaanse tv-film van Heinz Fussle een jongetje die moeite heeft om samen met zijn leeftijdgenootjes te spelen NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Nationale parken USA. Natuurdocumentaire over de Amerikaanse Nationale Parken 21.20 Ronduit Muziek: Jesse Dixon in concert, muzi kaal programma rond de Amerikaanse gospelzan ger Jesse Dixon 21.45 Tijdsein, actualiteitenma gazine met aandacht voor de 'wereldkampioen schappen zit-volleybal in Hongarije' en voor de po pulariteit van gospelmu ziek in de Verenigde Sta ten. Verder een reportage over de Gemenebest spe len die vandaag officieel van start zijn gegaan. Daarin worden de politieke achtergronden van enkele landen, die deelnemen aan de boycot van de spelen, belicht. Verder aandacht voor de economische be langen, die het Verenigd Koninkrijk heeft in Zuid- Afrika en de politieke en fi nanciële gevolgen van deze door de boycot gede valueerde spelen 22.15 Marskramers, serie van zes gespreksprogramma's waarin Feike ter Velde praat met een aantal evan gelisten uit de Derde We reld tijdens de conferentie van rondreizende evange listen in de RAI te Amster dam 22.35 De Joden en onze be schaving, documentaire over de Joodse nederzet tingen rond het begin van onze jaartelling 23.45 Journaal 23.50 Nieuws voor doven NOS 17.00 fflTour de France, recht streeks verslag van de tijd rit in St. Etienne (60 km.) 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Turken 18.30 Sesamstraat 18.45 Tour de France, samen vatting van de vandaag verreden tijdrit 19.00 Journaal AVRO 19.12 The final countdown, Amerikaanse sciencefic tionfilm uit 1980 van Don Taylor. Met o.a. Kirk Dou glas, Martin Sheen en Kat harine Ross. Het Ameri kaanse vliegdekschip USS Nimitz bevindt zich in de beruchte Bermuda-drie hoek als het ten prooi valt aan een tijdskromming. Dat heeft tot gevolg dat het schip in tijd en locatie wordt verplaatst naar de Stille Zuidzee, vlak voor de aanval op Pearl Harbour 20.55 AVRO's Column, de eco nomische column van E. Peereboom 21.00 Opsporing verzocht, pro gramma waarin politie en justitie de medewerking van de kijkers vraagt bij onopgeloste misdrijven vermiste personen en ge stolen voorwerpen. Pre sentatie: Catherine Keyl en Will Simon 21.35 AVRO's Column, de toe stand in de wereld volgens G.B.J. Hiltermann 21.40 Radjiv's India, portret van en een exclusief interview met de Indiase premier Radjiv Ghandi, die in 1984 aan de macht kwam nadat zijn moeder, Indira Ghan di, door opstandige Sikhs was vermoord. Presenta tie: Jack Anderson NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven EUROPA TV Kinderprogramma's Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry Weerbericht Managing the tandscapo, do cumentaireserie World Watch, weerbericht Europa Report Special II Trittico, fragmenten uit Puc cini's 'Suor Angelica', opgeno men in de Scala van Milaan. Met o.a. Rosalind Plowright Made by Hand, documentaire serie. Afl.: Delft Eartheware Sports Report World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Black Beauty 18.45 Midnight Express 20.45 Time Bandits 22.35 Joe 00.15-01.50 Torture Garden '00 Tour de France, rechtstreekse reportage van de individuele tijdrit over 60 km te St. Etien ne met commentaar van Mark Vanlombeek en Mare Stassijns '55 Nieuwsselectie Teletekst 100 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) 05 Plons, kinderserie (herh.) 110 De Snorkels, tekenfilmserie. Dubbele afl.: Spook gezocht: Snorkeldans 35 Tour de France, samenvatten de reportage .55 De kleinste zwerver (The litt lest hobo), Amerikaanse jeugd serie over de belevenissen van een Duitse scheper. Afl.: Een gevaarlijke foto 1.20 Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Presentatie: Etien ne Cocquyt f40 Mededelingen en program ma-overzicht ^45 Journaal 1,10 Kun9t-zaken 120 Dempsey en Makepeace, En gelse politieserie met Glynis Barber, Michael Brandon, Ray Smith e.a. Afl.: De gijzeling. Bij een gevecht met een misdadi ger raakt Makepeace gewond en de man weet te ontsnap pen. Ze wordt woedend als Dempsey haar zegt dat dat komt omdat zij als vrouw min der sterk is. Nauwelijks uit het ziekenhuis krijgen ze te maken met een bankoverval waarbij een aantal klanten wordt gegij zeld ,10 Panorama: Uitgeboord, repor tage over de faillissementen van de kleinere Amerikaanse boeren. Eén van de vele oorza ken is de ver doorgedreven grootschaligheid !0O Hotel, Amerikaanse tv-serie met James Brolin. Connie Sel- leca. Shari Belafonte e.a. Afl.: Beslissingen '50 Journaal en Coda: 'La haut sur la montagne' en 'La belle s'assied au pied de la tour' van Emlel Wambach door het BRT- koor o.l.v. Vlc Nees TBF 1 00 Tour de France '15 Ciné vacances, gevarieerd kinderprogramma '.00 Ce soir, regionaal magazine '30 Journaal, met een samenvat ting de Tour de France - 05 Isabelle devant Ie déair, Belgi sche speelfilm uit 1974 met Anicée Alvina, Jean Rochefort. Mathieu Carrière e.a. Regie: Jean-Pierre Berkemans. 1950: Isabelle probeert tot rust te komen in een klein dorpje aan De inmiddels overleden Anne Baxter speelt de rol van mevrouw Cabot in de Amerikaanse reeks „Hotel". Ze krijgt te maken met een vete tussen twee wijnboeren. BRT 1 om 22.00 ur. de kust, na alle ellende die zij in haar jeugd heeft moeten doormaken 21.40 Paroles, een bekende weten schapper aan het woord. Afl.: Professor Jean-Marie Pelt. bioloog aan de universiteit van Metz 22.40 Laatste nieuw* TV 5 16.05 Le* joies de la familie, tv-film over de verwikkelingen in een theater 17.45 Aujourd'hui la vie, gevarieerd magazine 18.40 Sport, parachutisme 19.00 Clementine, tv-film 20.30 Aujourd'hui en France, maga- 21.30 TV 5-sport 22.00 Nieuws 22.30-00.00 La maison de campag ne, Franse komische speelfilm Uit 1969 van Jean Girault MUSIC BOX 17.00 5) The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 0 The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 CU The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 (E The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 dl The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 d) The Simon Potter Show (herh.) 23.00 dl Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) 00.00 dl The shadow (herh.) 01.00 dl The Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 dl The Amanda Redington Show 03.00 dl The Nino Firetto Show 04.00 d The Martin Buchanan Show 05.00 d The Simon Potter Show 06.00-07.00 d The shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende m Ondertiteling via TeleTekst. S Tweetalige of stereo-ultzen- E Zwart/wit-uitzending. ■UZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. E3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. yJuitsland^ DUITSLAND 1 Tiere vor der Kamera, docu mentaire over het leven bij grizzlyberen i Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, jeugdserie naar een roman van Mark Twain. Afl.: Jim wordt verraden Achtung - Klappe. Kinderen als reporter: Op de reddings boot 'Wilhelm Kaisen' Tagesschau Hier und Heute, regionaal ma- 1 Mein Freund Winnetou, tv-se rie. Afl.: Das Feuerross Neues von Gestern: 1952 Detektivbüro Roth, tv-serie. Afl.: Kunsthandel Heute im Ersten HiTagesschau Ministerpresidenten auf Rel- sen, documentaire over de be tekenis en achtergronden van het toenemend aantal buiten landse reizen van de minister presidenten van de deeltstaten Der 7. Sinn Musikantenstadl, folkloristisch amusementsprogramma met Franz Lang, Das Goldried Oulntett, die kleine Manuela Tagesthemen, actualiteiten E Lebeck, tv-film van Johan nes Schaaf naar de roman van Gunter Seuren. Met Heinz Mei er, Christian Wolff, Fred Maire e.a. Ruim 20 jaar na de oorlog wil Lebeck als oorlogsheld er kend worden. Hij probeert zijn doel via de tv-verslaggeefster Ketta te bereiken Tagesschau i Nachfgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender. Tips, amuse ment en spanning. Vandaag o.a. tips voor de verkeersvei ligheid 16.05 Der Stein des Marco Polo, jeugdserie over een avontuur in Venetië. Met Nicola di Pol. Chiara Doarda, Giuseppe Toni- ni e.a. Afl.: De crisis 16.30 Ein Fall für TKKG, jeugdserie met Fabian Harloff, Christian Pfaff, Kai Maahs e.a. Afl.: De slangemens 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrlerte. Aktualitelten, sport en amusement 17.45 Der rosarote Panther, teken filmserie 18.20 Könialich Bayerisches Amts- gericht, tv-serie over de ver wikkelingen aan een gerechts hof. Met Hans Baur, Georg Bladei. Olf Fischer e.a. Afl.: Der Wilderer 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 [3 Das Schönste aus 'Sing mit una'. Hoogtepunten uit het grote 'Wunschkonzert der cho re'. met Renè Kollo, Rudolf Schock, Vico Torriani e.a. 21.00 'Mann kommt sich vor, wie der letzte Dreck'. Aflevering uit de serie 'Kontakte - Maga- zin für Lebensfragen'. Van daag: Macht en onmacht in het dagelijkse leven van een over heidsinstelling 21.45 Heute-journal 22.10 Ohne Kernenergie - und was dann? Documentaire ovér de vraag of alternatieve energie vormen in staat zullen zijn in de totale energiebehoefte te voorzien 22.55 Dannys Traum, tv-spel met Alexander E. Rosenberg, Jutta Speidel, David Ashkenasi e.a. Danny, de leerling van de lera res Sandra Steiner vertelt over zijn ongelukkige achtergrond. Uit medelijden gaat zij met hem naar bed. Maar hij is niet meer te helpen. Hij wordt op gegeven moment door de poli tie van school gehaald 00.25 Hsuts DUITSLAND 3 18.30 Het programma mat de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 E Der Unsichtbare kehrt zu- rück (The invisable man re turns), Amerikaanse speelfilm uit 1940 van Joe May. Met Vin cent Prince, Sir Cedric Hard- wicke, John Sutton e.a. Geor ge Radcliff krijgt een onzicht baarheidsserum ingespoten van de broer van de onzicht bare man om zo te kunnen ontsnappen en aan te tonen dat hij zijn broer niet vermoord 21.35 Amarika literarisch. 'Ezra Pound - Ein amerikanischer Odysseus', reportage over het leven en werk van deze om streden dichter 23.55 Rsisewage zur Kunst, docu mentaireserie. Afl.: Engeland; de kanaaleilanden, reportage van Brigitte Franz over de cul tuur op deze eilanden 23.50 Laatste niauwa Scène uit „The final Countdown" met Martin Sheen, James Fa- rentino en Kirk Douglas. Ned. II om 19.12 uur. BBC 1 17.30 Wacky races 17.35 Dungeons A Dragons 18.00 John Craven's Nawsround, jeugdjournaal 18.10 m Duncan daraa, kinderserie 18.35 London plua, regionaal maga zine 19.00 Journaal an weerbericht 19.30 The XIII Commonwealth Ga mes, openingsceremonie van uit Edinburgh 22.00 Journaal 22.30 GCEastanders, dramaserie 23.00 0 Dirty Harry, Amerikaanse speelfilm uit 1971 met Clint Eastwood, Harry Guardino, Reni Santonl e.a. Regie: Don Siegel 00.35 Rhode, tv-serie met o.a. Vale rie Harper. Afl.: A nice rut 01.00 Weerbericht BBC 2 17.10 Cricket. Eerste testmatch En geland - Nieuw-Zeeland 19.10 E Harold Lloyd, documentaire 19.30 Two rode together, Ameri kaanse westernfilm uit 1961 van John Ford. Met o.a. James Stewart. Richard Wldmark, Linda Cristal e.a. 21.20 Brass tacks: No soft option, discussieprogramma over de eventuele gevolgen van het ge bruik van plastic kogels door de politie in de grote steden 22.00 The travel show, vakantiema gazine 22.30 Moonlighting, tv-serie met Cy- bill Shepherd. Bruce Willis, Al- lyce Beasley e.a. Afl.: My fair 23.20 Making waves, watersportpro gramma 23.50 Newsnight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40 Cricket, samenvatting van de eerste testmatch Engeland - Nieuw-Zeeland 01.10-01.45 Open University ITV i Nature Treil i Under the Same Sky Connections 17.20 17.45 18.15 18.45 19.00 About Anglis, regionaal maga- Crossroada Anything goes Give us e Clue Minder, tv-serie. All.: What makes Shamy run? Troubles and Strife Workout Wheels Burning the Phoenix: New di rections et the Royal College of Art, documentaireserie Tales from the Darkside Pioneers of Faith SKY CHANNEL 17.30 IS The great video-race, met Ronnie the Runner 18.30 The Tales of Wells Fargo 19.00 E Dennis 19.30 Green Acres 20.00 Charlie's Angels 21.00 A Gift to Last, dramaserie 21.55 E The Untouchables 22.50 Championship Wrestling 23.45-00.45 0 The great video-race ^TV-Morgen^ NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 15.00 Schwarzwaldkli- niek 15.45 Overvallers in de dieren tuin 16.20 Ik zag twee beren 16.35 Simon en Simon, politieserie 17.20 Ontdek je plekje NOS 17.30 'A6- Journaal AVRO 17.46 Paspesies NEDERLAND 2 NOS 15.40-17.00 CD Tour de France BRT 1 15.40 Tour de France RTBF 1 15.40 Tour de France MUSIC BOX 07.00 0 Muziekprogramma's. Gaz (07.00), Amanda (08.00), Nino (09.00), Martin (10.00), Simon (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 0 Herh. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau en Tagesthemen 10.03 Musikantenstadl 11.50 Urn- schau 12.10 'Man kommt sich vor wie der letzte Dreck' 12.55 Perso verzicht 13.00 Tagesschau 13.15 0 Teletekst 14.20 Shackleton - Der Mann im Schatten des Pols (3), tv- serie 15.20 Tagesschau 15.30 Elvis on Tour 17.15 Tour de France DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.45 Pro gramma-overzicht 14.50 Heute 14.55 Frei wie ein Vogel, Japanse kinderfilm 16.05 Ferienkalender 16.20 Freizeit... und was man daraus machen kann 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 mDas Traum- schiff, vakantieverhalen op zee BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Com monwealth Games Edinburgh, met o.a. wielrennen, zwemmen en bowling 13.30 Nieuwsoverzicht 14.00 Hokey Cokey, kinderserie 14.15 Common wealth games, vervolg met o.a. zwemmen, badminton en gewichthef fen 17.12 Regionaal nieuws SKY CHANNEL 08.45 0 Sky Trax 14.15 Skyways 15.05 The best of a Country Practice 16.00 0 The Pat Sharp Show 16.45 0 Here comes the weekend ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 11.30 Cartoon Time 11.35 The Poseidon files 12.30 About Bri tain 13.00 Teetime and Claudia 13.10 Rainbow 13.30 Jobwatch 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 The Trap, speelfilm uit 1959 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow IIO RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.08 KRO: Echo-magazine. 18.05 Pierement. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's country time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 EO: Stof tot nadenken. 01.02 pO's Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Zingen in de nacht. 04.02 Muziek motief. 05.02 Ontbijt met spek. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Vakantiespits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en LP Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Met Pierre op lokatie. 23.00 Muziek van nu. RADIO 5 17.30 NOS: Hobbyscoop. 17.46 Uitzending voor de landbouw. 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.30 Uitgelezen. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Cursus klussen (5). 21.00 Ni Hao, Chinese taal en cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30-18.20 Middag magazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine, 17.30 Ver- zoekplatenprogramma, 18.00 Ga jij de klas maar In over onderwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek vanuit een Leidse Lokatie. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Cocktail, rustige muziek. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio Twee, poptelefoon 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Gitaarmuziek. 19.00 Dossier: Tanizaki, of de ode aan de schaduw. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30 Symfonie-orkest van de Natio nale opera. 22.00 Kamermuziek. 23.15 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS)l 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk vandaag. 14.05 NOS: Radio Tour de France. 17.08 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Frans Broekhoff. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Frans Broekhoff. 12.03 De 100 minuten van Anne van Egmond. 14.03 In de leunstoel. 15.03 In de kinderschoenen. 15.30 TROS: Café chantant continu. 16.03 Nederlandse artiestenparade. 17.03 De Nederlandstalige top tien. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg ochtendconcert. 09.00 Het Int. Concertcircuit. 10.25 KLassieke muziek. 12.00 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. Franz Marzalek diri geert klassiek (2). 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.20 Vokaal. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportlef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Anansi. 10.00 AVRO: AVRO'S vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO; Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge- 14.00 En toen of de andere wereld. 15.00 Minjon. 16.00 Telepoons. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden op zijn zomers. 13.18 Radio Tour. 21ste rit: St. Etien ne - Clermont-Ferrand (Puy de Dome). BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Zomerhappening vakantiemu ziek. 09.00 Stripkaffee. 10.03 Platenpoets. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha Die Micha. 14.00 De Stemming. 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 11.00 Concert Saarbruecken. 12.30 Tafelmuziek. 13.15 1. Wals-suite opus 110 van Sergej Prokofjef. 13.30 Haffner-Serenade in D, KV. 250 van Mozart. 14.30 „In oude stijl". 15.10 Pianorecital Dezso Rankl. 16.30 Liederen van Schubert.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13