■*ssy Dixon: „Ik n podium dan sta liever op in de kerk" u IQ/TELEVISIE EeidaeSoiucwit 3= 'Wedstrijd van de week' op Duitse tv SR l)E KASTEELCONCERT KOMT VAN VOORSTONDEN WOENSDAG 23 JULI 1986 PAGINA 9 0 fitrUM De Ameri- gospelzanger Jessy een graag geziene !,p1ederland. Regelmatig ij dan ook de over- 3^'[ hier zijn publiek te Zo was hij in 1981 te 'jns het „NCRV Festi- 1 et Rotterdamse Ahoy' ?hij twee jaar geleden fa geinterviewd door ^ïngelische Omroep, d (Duitsland 1 om in „Ohne Filter" en ■—vond (Ned. I om 21.20 ^—.Ronduit Muziek" is Bw voor de microfoon Nu eens niet om ^■muzikale kwaliteiten maar om ze te laten iam, alweer enige tijd een programma met 3 waarin hij nummers okji z»jn 'n *983 versche- i3jee „Sanctuary". Hij 'P fider meer „I have re- ,J the voice" en „We 4® glory". >con, die in San Anto- !as werd geboren, is de gospelzangers, die ambreed publiek gehoor ide^at is voor een groot i 1-j hemzelf te danken. g in op uit- nodigingen van muzikanten die op andere terreinen werk zaam zijn zoals Paul Simon, Leo Sayer, Diana Ross en Na-, talie Cole. Hij zegt: „Ik sta lie ver op een blues- of jazz-podi- um dan in de kerk. Ik wil na melijk dat mijn muziek door zoveel mogelijk mensen wordt gehoord. Als ik alleen in de kerk zou zingen, kan ik mijn vreugde niet delen met de we reld". Nieuwe generatie Jessy Dixon, die het grootste deel van zijn leven in Chicago doorbracht, is een van de lich tende voorbeelden van de nieuwe generatie gospelzan gers. Hij put zijn inspiratie niet uit de oude traditionele ne- gerslavenmuziek, maar uit he dendaagse klanken. Daarom kon Dixon ook gemakkelijker dan anderen een brug slaan tussen de klassieke gospel songs en wat tegenwoordig in de volksmond als gospelrock wordt omschreven. Zijn muzi kale invloed is terug te voeren naar fantastische groepen zoals The Ward Singers en de Dixie Hummingbirds. Jessy Dixons carrière begon toen hij tijdens zijn studie pia no en zang aan het conservato rium werd ontdekt door James Cleveland. Hij kwam terecht in diens internationaal beken de groep Gospel Cimes. Na een paar jaar hield hij het daar voor gezien. Jessy richtte zijn eigen groep op The Jessy Dixon Singers en werkte als solist aan een zangcarrière. Binnen de kortste keren be reikte Jessy met zijn groep de hoogste regionen van de gos pel- en soulhitlijsten, maar ook in zijn eentje boerde hij goed. Ondanks dit alles raakte de zanger op een gegeven mo ment in een crisis. Hij ontdek te dat hij niet echt beleefde wat hij op het podium stond te zingen en zag zichzelf terecht komen bij de yoga. Jessy: „In die periode was ik constant op zoek naar wegen om het leven te ontvluchten. Pas toen ik er van overtuigd was dat ik de Heer als mijn Verlosser moest leren kennen, ging het beter met mijn leven. Dat gebeurde in 1972 toen ik christen werd". Paul Simon Zijn bekering betekende zeker niet het einde van zijn carriè re. Sinds het begin van de ja ren zeventig is Dixon regelma- Jessy Dixon, een van de lichtende voorbeelden van de nieuwe generatie gospelzangers. tig in de studio te vinden voor het vervaardigen van elpees zoals „It's allright now". Bo vendien trok hij over de gehe le wereld om concerten te ge ven. „Een van de muzikale hoogte punten uit mijn leven is de ontmoeting met Paul Simon", zegt Jessy Dixon. „Wij kwa men elkaar in 1971 tegen op het wereldberoemde Newport Jazz Festival, waar ik met The Jessy Dixon Singers een con cert verzorgde. Hij was zo on der de indruk van mijn vocale kwaliteiten dat ik twee jaar la ter tijdens zijn wereldtournee, waarbij we onder meer Israël, Japan en Nederland aandeden, een solo-optreden mocht doen. Tijdens die concerten verzorg de ik samen met miin groep de achtergrondvocalen Wie geïnteresseerd is, zou de Paul Simon-elpee „Live Rhy- min"' moeten kopen, een live plaat, die naar aanleiding van het succes van de concertreeks werd uitgebracht en waarop The Jessy Dixon Singers zijn terug te horen. HANS PIËT FRANKFORT De Duitse televisie brengt in het nieuwe seizoen op maandagavond „de wedstrijd van de week" uit de Bundesliga op het scherm. Voetbal-bondsvoorzitter Her mann Neuberger maakte giste ren bekend dat tenminste één keer per veertien dagen een wedstrijd uit het weekeinde integraal zal worden uitgezon den. De clubs krijgen een aantrek kelijke vergoeding voor de uit zendingen. De Westduitse bond heeft een aanbod van de particuliere zender SAT 1, die voor het uitzendrecht in het komende seizoen bijna veer tien miljoen gulden over had, van de hand gewezen. SAT 1 wilde elke week een wedstrijd brengen. De bondsvoorzitter verwacht, dat per wedstrijd een vergoeding van ongeveer 450.000 gulden zal worden be taald. De opbrengst wordt ver deeld onder de achttien clubs uit de Bundesliga. Om te voor komen dat steeds dezelfde ver eniging op het scherm ver schijnt, wordt vastgelegd dat geen club meer dan vijf keer per seizoen in aanmerking komt voor de uitzending op maandagavond. ikeÏRSUM In de serie (Soconcerten zendt de <N'vanavond (Radio 4 om ^BetUr) opnamen uit die dit Blende werden opgeno- Ned Huis Voorstonden, te "te^nden bij Brummen- ;rsfen. De violiste Theodo- j°vflïets en de pianist Car- oviderdijk voeren een pro- (Nia uit met werken van Saint-Saëns, Pijper en ie concerten op histori- jdfckaties wordt georgani- 'y 'door Robert Bakker Y^kties in Amsterdam. S) r is zelf musicus (blok- i Dok studeerde hij rech- Serlet de klavecinist/pia- 3kughan Schlepp vormt enige jaren een duo. iui^epertoire beweegt zich 3to»rok tot lichtere genres. 1-7de komende winter is p van plan om in aan- (ft op de kasteelconcer- Li& een serie van zes mu- Theodora Geraets ...opleiding bij Davina van Wely... seumconcerten op te zetten. In welke musea die concerten gegeven zullen worden is nog niet bekend. Wel zeker is dat de serie voorafgegaan zal worden door een kort televi sie-programma. Theodora Geraets (25) is opge leid door Davina van Wely aan het Sweelinck Conserva torium in Amsterdam. Op zes tienjarige leeftijd al won zij in Glasgow de Keeler beker. Na dat ze in 1979 winnaar was geworden van het Oscar Back Concours studeerde zij verder aan de Juillard School of Mu sic in New York. Daar kreeg zij onder meer les van Dorot hy Delay. In 1980 behaalde zij de hoogste plaats in het Bar- tók Concours in Aspen, Colo rado. Zij treedt tegenwoordig veel op met orkesten en werkte inmiddels samen met Kyrill Kondrashin, Leonhard Slatkin, Christopher Seaman, Alexander Gibson en Anton Kersjes. Carlos Moerdijk (41) kreeg al op jeugdige leeftijd pianoles sen van zijn moeder. Later studeerde hij aan het Bra bants Conservatorium bij Gé- rard van Blerk. Hij werkt nu al zestien jaar aan dat conser vatorium als co-repetitor. Zijn concertpraktijk speelt zich af op vrijwel alle podia in Euro pa, onder meer als begeleider van de violiste Emmy Ver- hey. Marie-Cecile Moerdijk is een zus van hem. Met naar maakte hij verschillende grammofoonplaten. Voorstonden De geschiedenis van de Gel derse Havezathe Voorstonden gaat terug tot omstreeks het jaar 900, toen er een kapel van een klooster stond. Aan het eind van de zestiende eeuw werd de kerkelijke ves ting geseculariseerd. De fami lie van Nassau kwam in bezit van het 'goed'. In de loop der eeuwen werd het versterkte huis uitgebouwd tot een kas teeltje met hoofdgebouw en vleugels rondom een kleine binnenplaats. Na de dood in 1973 van mr. J.A.G. baron de Vos van Steenwijk van landgoed De Gelder in Wijhe ging Voor stonden over in handen van twee van z'n dochters. Zij be woonden evenmin als hun va der Huis Voorstonden. Tien jaar geleden kwam het huis in handen van de familie Hoog- enberk, die het sterk ver waarloosde gebouw en het koetshuis restaureerde. Eg- bert Hoogenberk vestigde er zijn architectenbureau. Het kasteeltje ademt thans de sfeer van een vroeg negen tiende eeuws buiten, voorzien van een prachtig park in En gelse stijl. De volgende kasteelconcerten zijn op de zondagen 27 juli en 3, 10 en 24 augustus, resp. in kasteel Horn te Horn (L), Het Markiezenhof te Bergen op Zoom, Epema-state te IJs- brechtum (Fr), Amerongen te Amerongen en Rhoon te Rhoon bij Rotterdam. De toe gang Is gratis. Reserveren via AVRO: tel.035-717313 (alleen kantooruren) of 020-977797 (Robert Bakker Produkties - dag en nacht bereikbaar). GE TOL VARA 15.22 Stookie (2), zesdelige jeugdserie over het jonge tje Stookie en zijn vriend jes naar een verhaal van James Graham 15.48 Garfield, tekenfilmserie van Jim Davies. Afl.: Gar field in 't wild 16.11 Webster, Amerikaanse co medyserie met Emmanuel Lewis. Afl.: Al is het nog zo klein! 16.36 mOnze levende planeet, twaalfdelige Engelse docu mentaireserie van David Attenborough over het ontstaan van het leven op aarde. Afl. 8: Zoetwaterrijk NOS 17.30 1A6- Journaal VARA 17.40 Da's lachen, tekenfilms 18.10 Zomerpop, oude en nieu we clips en opnamen uit 'Clipparade' en 'Je Ziet Maar'. Presentatie: Jan- Douwe Kroeske 18.55 Gil Julie, tekenfilmserie 19.00 De smurfen, tekenfilmse rie. Afl.: De avonturen van Robin Smurf 19.24 Vijf tegen vijf, spelpro- gramma gepresenteerd door Willem Ruis NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Stichting Nederlandse Vrijwilligers VARA 20.35 De Konsumentenbus. Konsumentenman Frits Bom bezoekt vakantiegan gers in Spanje en lost ter plaatse diverse problemen op 21.20 Man over de vloer. Engel se comedyserie met o.a. Richard O'Sullivan. Afl.: Kinderen en honden niet toegelaten 21.45 Achter het nieuws: voort planting zonder sex, spe cial over reageerbuisba by's, waarin aandacht wordt besteed aan de vraag voor wie deze nieu we techniek nu een uit komst is. Verder de wer king van het reageerbuis systeem en de resultaten tot dusver en waar deze methode in Nederland wordt toegepast. Tenslotte een gesprek met de Leidse gynaecoloog Van Hall o.a. over wat er gebeurt met embryo's die overblijven, en hoe het gevaar voor ge netische manipulatie is in te dammen 22.10 Het leven van Verdi, ne- gendelige Italiaanse tv-se- rie over het leven van Giu seppe Verdi. Afl. 4: Suc ces. De opera Nabucco wordt Verdi's eerste triomf NOS 23.20 Journaal NOS 15.00-16.55 (BTour de France, rechtstreeks verslag van de negentiende etappe Vil- lard - St. Etienne (179Vi km.). Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen 18.10 Derde trekking van de staatsloterij 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 Tour de France, samen vatting van de vandaag verreden etappe 19.00 Journaal 19.12 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine met de volgende onderwerpen: 1. De stoomlocomotief 'Bel- lo"; 2. Portret van de uitvin der Johan Wardenier (herh.); 3. 'Waterbeheer sing in natuurgebieden'; 4. 'Shakespeare in Diever', reportage over de jaarlijk se Shakespeare-uitvoering in het Drentse Diever 20.00 Troilus en Cressida, afle vering uit de (BBC-)serie drama's van William Sha kespeare. Met o.a. Anton Lesser, Suzanne Burden. Charles Gray en Kenneth Haig. Regie: Jonathan Mil ler. De stad Troje wordt sinds zeven jaar belegerd door de Grieken, maar zonder succes. Aan beide zijden is de stemming tot het nulpunt gedaald. On der deze omstandigheden wordt Troilus, de zoon van de koning van Troje, ver liefd op de jonge Crissida. Hij verafgoodt haar, maar' zij wijst hem af 22.35 Journaal 22.50 Troilus en Cressida, ver volg van het Shakespeare- drama van 20.00 uur 23.30-00.30 Studio Sport. Met aandacht voor de WK Honkbal EUROPA TV 17.30 Weerbericht, en programma overzicht 17.35 Kinderprogramma'* 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Spectrum 19.20 World Watch, weerbericht en programma-overzicht 19.30 Midsummer Concert, muziek programma 20.45 René Margitte, portret van deze schilder 21.15 Daley's Decathlon Tennis Ma gazine 22.45 World Watch en weerbericht FILM NET 17.00 Robinson Crusoe on Mars 18.55 Which Way is Up 20.30 Lassie Come Home 22.00 Airwolf herh. afl.: Annie Oakley 22.50 An Officer and a Gentleman 00.50-02.20 Hollywood Classic: Love before Breakfast .JWts, kinderserie (herh.) VKeromar, Vlaamse dertien- \lige jeugdserie met Mike Vdrengh. Senne Rouffaer, Vn Decleir e.a. All. 11: Tokan- \e (herh.) op, verkeerstips voor de \jgd ,«jr de France, samenvatting - n de vanmdaag verreden Vippe \omen (Dreams), dertiendeli- i Amerikaanse serie over een Vbepje jongeren die een eigen Qckband wil oprichten. Met '|hn Stamos, Carin Devore. bert Macklin e.a. Afl. 8: Be- RiifPSleven D''«e merkwaardig* wereld °T»enomenal world). Ameri- ?Tanse documentaireserie. De verdwijnende moeras sen sdsdelingen en program s-overzicht irnaal Cosby Show, Amerikaanse ledyserie met Bill Cosby. Ayers-Allen. Lisa Bo- i.a. All.: Clair's sister uit, verkeerstips moordenaar slaat toe (Un issln qui passe). Franse ilfilm uit 1981 van Michel "janey. Met Jean-Louis Trin- jnant, Carole Laure, Richard "erry e.a. De actrice Pauline iu het volgende slachtoffer .jnnen zijn van een vrouwen moordenaar. Politie-inspecteur 'jvlc. die met de zaak belast fc- wordt zelf verliefd op Pauli- :iet in de sexmaniak meer een persoonlijke JJ'jënn °>tio mnale van Venetië itionale loterij 'lurnaal en Coda: 'Ik zal naar IS t land' van Hans Lodeizen Uwelijk prins Andrew en Sa- snth Ferguson, vervolg van de I; Itzending van 11.45 uur met D; 8n verslag van de rit per open lirOets van Buckingham Palace Bar het Royal Hospital Chel- 7,ia, vanwaar het bruidspaar I. B huwelijksreis begint jsfflnonces ONEM, vacature ank 18.15 Cinê vacances, kinderpro- 19.00 Ce Soir, regionaal magazine 19.30 Journaal, met Tour de France- nieuws 20.05 Contacts, verkeerstips 20.15 Les rues de San Francisco (The streets of San Francisco). Amerikaanse politieserie met Michael Douglas, Karl Malden, Claude Akins e.a. Afl.: Llberté sur parole 21.00 Rox Box, popprogramma in samenwerking met Music Box. Presentatie: Ray Cokes 22.00 Laatste nieu.ws 22.25 Le coeur et l'esprit, program ma van de katholieke omroep TV 5 16.00 5 ans dé ja, amusementspro gramma 16.55 25 fois de la Suisse, informa tief magazine 18.00 Les cles du regard, cultureel magazine 19.00 5 ans déjè, amusementspro gramma met o.a. Francis La- 19.45 25 fois de la Suisse 21.00 Les cles du regard, cultureel magazine met o.a. aandacht voor een expositie in Parijs, gecrëeerd door acht Zwitserse kunstenaars 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 OThe Simon Potter Show. met een overzicht van de En gelse hitparade 18.00 (SThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 HThe Amanda Redington Show (herh.) 20.00 (SThe Nino Firetto Show (herh.) 21.00 CSThe Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 (SThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 [SRox Box, tweetalig muziek programma in samenwerking met de RTBF. Presentatie: Ray Cokes 00.00 [SThe Shadow (herh.) 01.00 [SThe Gaz Top Show 02.00 [SThe Amanda Redington Show 03.00 (SThe Nino Firetto Show 04.00 CSTh* Martin Buchanan Show 05.00 ISThe Simon Potter Show 06.00-07.00 [SThe Shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende DUITSLAND 1 15.20 Tagesschau 15.30 Tauchfahrzeuge - Atomschif- fe, (BBC-)reportage 16.15 Die Spielbude, kinderpro gramma met o.a. Gina Step- han en Frank Zander 17.15 ARD-Sport extra: Tour de France 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Haute, regionaal ma gazine 18.14 Amandas stilles Haus..., tv-se- rie. Afl.: Nur jeder darf nicht al les 18.40 Abenteur Tierwelt im Reich der Mitte, natuurfilm over apen 19.00 Hart aber herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Max in vlammen 19.57 Heute im ersten 20.00 ODTagesschau 20.15 Die könlgliche Hochzeit, sa menvattende reportage over de huwelijksplechtigheid tus sen Prins Andrew en Sarah Ferguson, die vandaag plaats vond in Westminster Abbey 21.00 Kassensturz, tv-film van Rolf Silber met Chrlstoph Marius Ohrt. Britta Pohland, Tilo Prückner e.a. De jonge ambi tieuze bankbediende Erich Bauermann leert op een fees tje Franzi kennen en wordt ver liefd op haar. Erich gaat zich steeds meer gedragen als de vrijgevochten Franzi maar raakt daardoor in moeilijkhe den 22.30 Tagesthemen, aktualiteiten 23.00 (SOhne Filter, muziekpro gramma gepresenteerd door Frank Laufenberg. Met o.a. Chris Rea en zijn band, Jessy Dixon en Airto en Flora Purim 00.00 Tagesschau 00.05 Nachtgedanken DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender. Tips, amuse ment en spanning. Vandaag: Origami, Chinese kinderen be zoeken Duitsland en wedstrij den in de studio 16.05 Mickys Trickparade. Pret voor pretvogels met buikspreker Fred Roby 16.30 E Vater der Klamotte: Kata- strophe im Schlafwagen, slapstick met Edgar Kennedy en Florence Lake 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actualiteiten, sport en amusement 17.45 Robin Hood, tv-serie met Mi chael Praed. Nickolas Grace, Philip Jackson e.a. Afl.: De wedstrijd 18.55 Lotto am Mittwoch 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Der internationale Jugend- film: Achtung Rotlicht, Cana dese speelfilm uit 1980 met Ja mes Blendick, Mary Pirle. Mary Bellows e.a. Regie: Graham Parker. De tv-Journalist Peter Lyon is bezig met een film over CD Ondertiteling via TeleTekst. E Tweetalige of stereo-uitzen ding. O Zwart/wit-uitzending. ■D Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 03 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. K! Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Chris Rea vanavond in 'Ohne Filter'. Duitsland 1 om 23.00 uur. een herrie-schop pende jeugd bende. zonder te weten dat zijn zoon hierbij aangesloten is. Hij helpt met zijn film de be trokkene niet zoals hij wilde, maar schept slechts nieuwe problemen 20.15 ZDF-Magazin, actueel magazi ne 21.00 Die Profis (CI-5). Engelse mis daadserie met Gordon Jack son, Martin Shaw, Lewis Col lins e.a. Afl.: Operatie Susie. Molner, opperbevelhebber der strijdkrachten van een Zuida merikaans cocaïnestaatje. heeft twee studerende kinde ren in Londen. Zij haten het bewind en daarmee hun vader. Ze hebben contact gelegd met een Londense chemicus die in staat is cocaïne te vervaardi gen langs kunstmatige weg 21.45 Heute-Journal, aktualiteiten 22.10 'Ein Traum vom normalen Le- ben', zeven dagen uit het leven van de werkloze Peter P. 22.40 Sommerfestival lm ZDF: Do- nauwalzer, Oostenrijkse tv- film van Xaver Schwarzenber- ger uit 1984. Met Christiana Horbiger, Hugo Gottschlich, Jane Tilden e.a. Tijdens de op stand in Hongarije proberen Judith en Taddek met behulp van hun Oostenrijkse vriend Paul te vluchten. Taddek wordt vlak voor zijn vlucht opgepakt. Éénmaal in Oostenrijk horen Paul en Judith dat hij dood is en trouwen. Na Pauls dood krijgt Judith echter bezoek van Taddek 00.15 Heute DUITSLAND 3 18.30 Familie mit Bommel, kinder serie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Stunde der Fenster 21.15 Peter's Bastelstunde (1), amu sementsprogramma met Peter Frankenfeld. Vandaag met o.a. Karin en Urda Meier, Inge Sas- sen-Haase en Herrn Spahrbier 21.45 Eff-eff. Freizeit und Fitness 22.30 E Augen ohne Geaicht (Les yeux sans visage), Franse speelfilm uit 1959 van Georges Franju. Met Pierre Brasseur, Alida Valli, Edith Scob e.a. Professor Genessler, specialist in transplantaties, wil het ver woeste gezicht van zijn doch ter redden. Hij gebruikt daar zijn slaafse assistente Louise voor tot zijn dochter het niet langer kan verdragen 23.55 Laatste nieuws BBC 1 16.30 The Royal Wedding: Honey moon de pert ure, verslag van de rit per open koets van Buc kingham Palace naar het Royal Hospital Chelsea, vanwaar het bruidspaar de huwelijksreis begint. Om ca. 17.00 hoogte punten van de dag en gedeel ten uit het gisteren uitgezon den Interview met het bruids paar 17.25 mDastardly Muttley, kin derprogramma 17.35 CGWhacky races, kinderserie 17.40 So you want to bo top, spel- programma 18.00 John Craven'a newaround 18.10 Heidi, kinderserie 18.35 The Flinstones, tekenfilmserie 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 Top of the pops, popprogram- ma 21.10 Dallas, Amerikaanse tv-serie 22.00 Journaal 22.30 The Royal wedding: a day to remember, samenvatting 23.30 E Meet me in SL Louis, speel film uit 1944 vén Vincente Min- nelli. Met o.a. Judy Garland en Margaret O'Brien 01.20 Weerbericht BBC 2 18.25 mNieuws voor doven 18.30 Song of Gloucestershire, do cumentaire 19.00 Daisy Miller, Amerikaanse speelfilm uit 1974 van Peter Bogdanovich. Met Cybill She- perd, Barry Brown e.a. 20.30 Designers, serie over ontwer pers. Afl. 3: Making money, or making sense? 21.00 Sweat of the sun, tear* of the moon, serie over de bevolking van Zuld-Amerika. Afl.: Inca Cola 22.00 M.A.S.H., comedyserie 22.25 Brick is beautifull, tv-film 23.45 Newsnlght, actualiteiten 00.30 Weerbericht 01.35 Open University ITV 17.00 The royal wedding: Honey moon departure 18.00 Give us a clue 18.30 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.20 Crossroads 19.45 The royal day, samenvatting 19.45 Coronation Street 21.00 Rear window, speelfilm van Al fred Hitchcock 23.00 Nieuws 23.40 The return of Sherlock Hol mes 00.40 Crime Inc., documentaireserie over de mafia 01.40 The wedding day SKY CHANNEL 17.30 IS Jump, met Tony Blackburn 18.30 The Tales of Wells Fargo 19.00 E Dennis 19.30 The flying nun 20.00 Barbara Mandrell, muzlekpro- Ïramma met o.a. Dolly Parton ogethemess, Amerikaanse speelfilm uit 1979 22.40 Motorsport 23.45 Roving Report 00.15-01.00 (SYoung, free single NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 16.30 Wild America, natuur film 16.55 Recht door zee 17.05 An ders is ook gewoon NOS 17.30 Vj6- Journaal EO 17.40 De wilde Pony, Canadese jeugdfilm NEDERLAND 2 NOS 17.00-18.15 (BTour de France, rechtstreeks verslag van de tijdrit in St. Etienne (60 km.) BRT 1 17.00-17.55 Tour do Franco MUSIC BOX 07.00 ISMuziekprogramma's. Gaz (07.00). Amanda (herh.) (08.00), Nino (09.00), Martin (10.00), Simon (11.00) en The Shadow' (12.00). 13.00 (SIHerh. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Tagesechau 10.23 Kassen sturz 11.50 Umschau 12.10 Kennzei- chen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 ^Teletekst 14.50 E Klamottenklste: Arme Würstchen 15.05 Unaere kleine Farm 15.50 Tagesschau 16.00 Tiere vor der Kamera 16.45 Die Abenteuer von Tom Sawyer und Huckleberry Finn, jeugdserie 17.10 Achtung - Klappe DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland t 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Kleine Abenteuer, jeugdserie 15.30 Ferienkalender 16.05 Der Stein des Marco Polo, jeugdserie 16.30 Ein Fall für TKKG, jeugdserie 17.00 Hout* 17.15 Tele-lllustrierte BBC 1 07.50-10.20 Breakfast time 11.30 Play School, kinderserie 11.50 Cric- kett vanuit Nieuw Zeeland 14.05 Nieuwsoverzicht voor doven 14.25 Little misses and the mister men 14.40 Cricket! vanuit Nieuw Zeeland 17.12 Regionaal nieuwa SKY CHANNEL 08.45 SSky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 The Best of a Coun try Practice 16.00 (SPat Sharp Show 16.45 [SJensen's dimensions ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 11.30 Cartoon Time 11.35 Glenroe 12.00 Once Upon a Time- man 12.30 About Britain 13.00 Tales from Fat Tulip's Garden 13.10 Pudd le Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Hotel 15.30 Something to trea sure 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Tales from Fat Tu lip's Garden RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 17.08 EO: Tijdsein. 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.02 VOO: Johnnie Camaro. 20.02 Adam Curry. 21.02 Jan de Hoop. 22.00 De geschiedenis van de eroti sche muziek. 00.02 NCRV: Late date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 08.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: De nieuwe rozengeur. 18.03 Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 18.04 NOS: De Vakantiespits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Compact Concert. 20.00 Nieuws. 20.02 Kasteelconcert. 22.00 De mooiste kleren van de kei zer. 23.00 Zeg, luister 's, hoorspelmagazi- RADIO 5 17.58 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: Tempo Doeloe extra. 18.30 Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20J0 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Actualiteiten en 19.00-20.00 Geestelijk BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Cocktail, rustige muziek. 20.03 In de club, bluesy en jazzy en tertainment. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio Twee. swingende eigen tijdse popradio. Presentatie: Paul De Meulder en Bart Pee- ters. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel, weerbericht. 18.30 Een halfuurtje salonmuziek. 19.00 Symposium. 19.45 Home-Made. 20.30-23.45 Musica Antiqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.02 Sport. 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Radio Tour de France. 17.08 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag...donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting, med. 09.03 Plein Publiek. 10.03 Denk je nog aan die tijd? 10.30 Kletsmajoor. 10.40 Het blijft Hollands. 11.30 De groeten thuis. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en Nu. 13.20 The Best of Globaal. 16.03 Studio 55. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Show. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Veronica's Meesterwer ken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Leergeld. 10.00 KRO: M/V Special. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 Vijftig plus. 12.00 Nieuws. 12.05 Sporen in het achterland. 12.30 De Derde wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.30 Boekenwijsheid. 13.40 Thuis en in de synagoge. 14.00 Zin in muziek educatief. 15.00 Glas in lood. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30-08.30 Actuali teitenmagazine. 16.30-18.20 Middag magazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 11.00-12.00 Programma voor Ou deren en 17.00 Mini Magazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.18 Radio Tour. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziekboetiek. 10.00 nieuws. 10.03 Parkeerschljf. 11.55 Mediatips. 12.00 Regloprogr. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede Morgen (1). 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Voor strijkers. 10.55 Symfonische muziek. 12.00 Tafelmuziek. 13.15 Fantasie in f voor strijkkwartet. Frank Bridge. 13^0 Hedendaagse tango. Astor Pi- azzolla en het kwintet van de hedendaagse tango. 14.02 In geuren en kleuren. 15.25 Italiaanse vroegbarokke mono dieën. 16.30 Dansen. 17.00 Kamermuziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 9