1 I Michael van den Berg wint ook „Hillegom" Dubbelvoor Erik van der Maas TENNIS CIRCUIT SPORTTRIBUNE CeidoeQotnanl PAUL VAN DILLEN STERK IN ALKEMADE Lutke Schipholt op scherp Maarten van Manen snel op 3000 meter Eerste cricketzege Ajajj MAANDAG 21IUU1986PAG! LEIDEN Erik van der Maas heeft afgelopen weekeinde de laatste mo gelijkheid om een „dub bel" te pakken waargeno men. Zowel bij de junio ren als de senioren pakte hij afgelopen weekeinde op het water van de Beek- se Bergen de nationale waterskititel. Zaterdag kwam Erik van der Maas voor het laatst in de baan als junior op het NK. Hij versloeg zijn eeuwige ri vaal Pieter Slot met een zeer fraaie lijst van prestaties. Op de slalom deelde hij de eerste klap uit door liefst drie boei en te ronden achter een 13 meter lange lijn. Bij het on derdeel figuren benaderde hij zijn recordscore met 3230 punten en bij het schans springen noteerde hij een af stand van 36.30 meter. Zijn totaal van 1409 combinatie- punten was het beste resul taat ooit door de twee meter lange Leidenaar bijeen ge skied. Van der Maas bleek door dit resultaat dermate gemoti veerd dat hij gisteren in het kampioenschap om de senio- rentitel voortvarend van start ging. Met een bekeken slalomrace werkte hij zich langs de favoriet Ard van Bergen. Na de 1 op 13 van Ard Van Bergen liet Erik van der Maas zich niet gek maken en ging rustig zijn gang om na 2 op 13 de eerste plaagstoot uit te delen. De tweede (een dreun) deelde hij uit bij de figuren, waar hij zijn record tot 3780 punten opschroefde. Ruim duizend punten meer dan vorig jaar toen de kleinste van de twee broers verraste met een tweede plaats allround. Van Bergen, die gewend is rond de 4000 punten te scoren, kwam niet verder 2880. Ove rigens werd dat pas bekend gemaakt toen Van Bergen voor zijn laatste kans vocht op de springhaan. Eerder had hij een officieus aantal van 3110 gekregen. De schans moest dus de beslissing bren gen. Van der Maas startte als dertiende, maar ook nu weer hield hij het koppie erbij en kwam na een zekere sprong van 35.60 meter uit op een erg goede 39.50 meter. Dat betekende dat Van Bergen ruim 45 meter moest sprin gen om kampioen te worden. Hij deed er alles aan, kwam tot drie maal toe boven de veertig meter, maar de ver ste (40.80 meter) betekende slechts winst bij het sprin gen. Van der Maas noteerde wederom een record aan combinatiepunten van 1496,5. Met Erik van der Maas kwa men ook een fiks aantal clubgenoten achter de boot in Hilvarenbeek. Jerry Ter- taas en Alexander Broeken deden veel ervaring op, San- dro Gordijn liet vooral bij het schansspringen een aan tal spektakulaire akties zien en kwam in de seniorenwed strijd tot 26.20 meter. Spekta- kulair is altijd het optreden van Jan van der Meer op de schans. Met twee spfl over de 37 meter was 1 serieuze medaille kanl ware het niet dat hijP malen een „rerun" na daarmee zijn afstandei gokte. Een matige 35.8 ter was zijn enige fm sprong, omdat de vof( beurt een val en gebles^. kniebanden opleverde, van der Maas tenslott» zich door gebrek aan* ningsarbeid, verooi 1 door met name de (stu^l losofie, niet mengen p strijd om de ereplaatsel GERT VELTHt|w Ccidóc Souiant Siemerink onderuit Het Nederlands jeugd (ten- nislteam tot en met zestien jaar Is er gisteren niet in geslaagd beslag te leggen op de Coupe Jean Bo rot ra. In de finale van het Euro pees kampioenschap voor landenteams verloor Ne derland met 2-3 van Italië. In tegenstelling tot eerde re. wel gewonnen ontmoe tingen. was er dit keer geen succes weggelegd voor Rijnsburger Jan Sie merink. Siemerink verloor eerst, met Jacco El ting, z'n dubbelpartii en ging ver volgens ook in de allesbe- slissende single onderuit. Na een 5-2 voorsprong in de eerste set. werd een 5-7, 0-6 nederlaag een feit... LEIDEN Sandy Lutke Schipholt heeft voor de Fer van Duuren dames- ploeg een tweetal goede resultaten geboekt. In Poortvliet won zij een wedstrijd over 60 kilo meter. Daags daarna werd zij derde in een wedstrijd over eveneens 60 kilometer in het Bra bantse Ochten. Winnares werd daar haar ploegge note Gonny van Koert die na een solo alleeen over de streep kwam. Lutke Schipholt moest in de sprint om de tweede plaats medevluchtster Monique Nol laten voor gaan. Organisator Joop Rietho ven heeft voor de derny- wedstrijd in Noordwijk van 30 juli „zo goed als zeker" de man gecon- tractreerd, die momen teel in de Tour de Fran ce het geel verdedigt: Greg Lemond. „Alles hangt af van zijn deelna me in de acht van Chaam, als hij daar start komt hij ook naar Noordwijk", aldus de druk bezette Riethoven. lang een lastige tegenstandster voor de speelster van De Mun- nik: 7-6, 6-2. In de D-plus categorie gingen de overwinningen naar Ali Oudshoorn en Fred Stierum. Oudshoorn klopte Marga Klein met 6-4 in de derde; sterke Stierum verspeelde te gen de als nummer éen geklas seerd staande John Dahlhaus slechts vier games. Loek Koek sleepte in Alkema de overigens als enige van de wedstrijdleiding een hoofdprijs in de wacht. Met Maria Beelen legde Koek beslag op de eerste plaats in de D-mixed. Botesa Richard Plomp en Marleen Vink werden de grote win naars van het toernooi van Bo tesa. Richard Plomp schreef zowel het HEC, als het GDC met Bianca op zijn naam, terwijl Marleen Vink de single en de damesdubbel (met Aleid) ongeslagen afsloot. In D was Gerard Kroese, ge tuige de tweemaal 6-0 finale zege op Jan Kamp, een klasse apart. Kroese. die met Hooft- man ook de dubbel won, deed het in C overigens ook zeker niet slecht in Bodegraven. La tere winnaar Plomp balan ceerde in de halve eindstrijd tegen Kroese op het randje van een wel zeer onverwachte nederlaag. Dorien Siepman (met vader Henk ook nummer een in de mixed) eiste de zege in het DED voor zich op. Al- vera Hodès werd in de finale met 1-6, 6-3, 6-1 geklopt. TEAN (jeugd) Thor Rood Wit speelster Gus- tie Schulte legde, zoals vooraf reeds mocht worden aangeno men, inderdaad beslag op twee titels tijdens het jeugdtoernooi van TEAN. Schulte was zowel bij de meisjes tot en met veer tien, als in de categorie tot en met zestien jaar een klasse apart. Bij de meisjes tot en met tien ging de hoofdprijs naar Davina Feleüs, terwijl Mar leen Vriezendorp (in t/m 14 verliezend finaliste) een on derdeel ouder ongeslagen bleef. Bij de jongens gingen de enkelspel-titels in dit zeer ge slaagde toernooi naar Matthijs van Sterkenburg (t/m 10), Ro nald Klein (t/m 12), Patrick Kieboom (t/m 14) en Jan van Leeuwen (t/m 16). GERT-JAN ONVLEE Uitslagen Hillegom HEB: halve finales: Michael van den Berg - Jan Willem Lugthart 7-5, 6-3; Maarten Mes - Michel Lentjes 4-6. 7- 5. 6-3. Finale: Van den Berg - Mes 7- 6. 7-5. DEB: halve finales: Madelijn Damen - Irma van Seeters 6-1. 6-4; Astrid Bouw - Merel Leisink 6-4, 6-3. Finale: Bouw - Damen 4-6, 6-1, 6-2. HDB: halve finales: Marcel Vink- /Jan Willem Lugthart - Marco van Trigt/Ruud Warmerdam 6-3, 6-3; Maarten Mes/Arthur Ludlage - Mi chael van den Berg/Rien Booy 3-6, 6- 1. 6-3. Finale: Ludlage/Mes - Vin- k/Lugthart 7-6, 6-2. DDB: (poultje) finale: Hilde Berkelmans/Merel Lei sink - Madelijn Damen/Margot van den Oudenrijn 7-5, 6-3. GDB: halve finales: Rosemarie Verdegaal/Fred van Trigt - Esther Inema/Wilfried Koerselman 7-6, 6-2; Christel Ver- woert/Jan Willem Lugthart - Anne- marie Clay/Arthur Ludlage 6-4, 6-2. Finale: Verwoert/Lugthart - Verde- gaal/Van Trigt 7-6, 6-3. HEC1: halve Finales: Onno van Paridon - Richard LEIDEN Tijdens een avondwedstrijd in Den Haag heeft Maarten van Manen een zeer opvallen de 3000 meter afgelegd. Met een fraaie tijd van 8.34.4 minuten was de kleinste van de hardlo pende broers Van Manen de verrassing in Den Haag. Hij verbeterde met die tijd zijn record met ruim 10 spor»r»Hprt prt werkte zich bij de beste 10 ooit van zijn traditioneel van sterke lopers voorzie ne club. Oud Hagenaar Hans van Voorden kwam nog het dichtst in de buurt met zijn 8.35.4 en ook Jaap Duivenvoorde bena derde Van Manen nog enigzins met 8.38.0 minuten. Henk en Hans Ravensbergen bleven met tijden van 8.40.7 en 8.52.1 de magische negen. Rob Kloosterman bleef daar slechts een halve seconde bij vandaan. Op de 800 meter was het Wybo Lelieveld die door een sterk eindschot de winst bin nenhaalde in 1.55.1 minuut. Jan Verloop miste de limiet voor deelname aan de Europe se kampioenschappen voor po litiemensen door 1.56.0 minuut te lopen op de voet gevolgd door Gert Jan Faas van De Spartaan. Bij de dames was Hellen Bank de snelste uit de regio met haar 2.19.5 minuten. Marian van Klink volgde in haar kielzog en noteerde 2.20.0. In de tweede serie won Jolanda Dorlas in 2.27.7 minu ten voor Ada-Bontempi-Steen- voorden die 2.30.2 noteerde. Op de 400 meter had Erik Taal de Holland eer hoog gehouden LEIDEN Na twaalf nederlagen op rij boekten de criclf van Ajax dit weekeinde de eerste overwinning. Mede- deg[ tiekandidaat VOC 2 werd met 213 tegen 197 runs versk Daags daarna volgde een enorme dreun van koploper AC\ zonder wicketverlies Ajax slachtte. De reserves van VOCj den de openingsbatsmen van Ajax weinig runs: Eldering sci 18 en Woortman 12 runs. Bij 71 runs voor 5 wickets na 251 kwamen Hans de Wit en Fazil Mahmoud aan bat. Na eenj schrikbewind van met name De Wit (die zes maal een „j scoorde en vier maal een „zes") stond er een totaal van 213 op het bord. De Wit scoorde in totaal 70 en Mahmoud 54^ beiden niet uit. Met de gedachte aan het verlies tegen de 1^ ten (ondanks 261 runs) waren de Ajax fielders uiterst ge' veerd. Met name bowlers De Wit (3 wickets voor 57 runj routinier Roel Veldhuizen (4 voor 55) bezorgden Ajax de winst van het seizoen. Gisteren kregen de Ajax cricketen leidende ACC uit Amsterdam op bezoek. Van een wedstrijo geen sprake. Slechts Mark Verbeek kwam tot een redelijk) tal van 26 runs, wat bijna de helft was van de totale Ajaxj duktie (58). Zonder een wicket kwijt te raken passeerde Amsterdammers na 15 overs de Leidse score. HILLEGOM Niet de „geprogrammeerde" win naar Jan Willem Lugt hart, maar Michael van den Berg heeft gisteren het tennistoernooi van Hillegom op zijn naam ge schreven. Unicummer Van den Berg, eerder al zegevierend op TEAN, bleef eerst Lugthart in een zeer matige halve fi nale de baas, om vervol gens ook de eindstrijd te gen Maarten Mes winnend af te sluiten. De Koude- kerker had het overigens met name in dat laatste treffen niet gemakkelijk. In de eerste set moest er een tiebreak aan te pas komen om Van den Berg winnend over de streep te helpen, in het tweede deel volstond een iets kortere verlenging: 7-6, 7-5. Bij de B-dames kon Madelijn Damen haar plaatsing als nummer één eveneens niet waarmaken. Damen reikte wel tot de eind strijd, maar moest daarin haar meerdere erkennen in Astrid Bouw. Na een gewonnen eerste deel (6- 4) bleek Bouw alsnog de beste: 1-6, 2-6. Michael van den Berg: op nieuw toernooi winst. Wat toernooifavoriet Marcel Vink betreft, verliep het „ei gen" toernooi wel zéér teleur stellend. Ging Vink, eerder in het monster-evenement al in zijn single én met mixed-part ner Madeion Verdegaal ten onder, ook het dubbelspel le verde de met Jan Willem Lugthart spelende Vink geen zege op. Zandvoorters Arthur Ludlage en Mes wonnen met 7-6, 6-2. De DDB-poule werd door Geldersen Berkelmans en Leisink winnend afgesloten. Lugthart en Christel Verwoert ..mixten" het sterkst. Sjoerd van der Mark verraste in het herenenkelspel Cl. Van der Mark herstelde zich knap in de finale tegen Onno van Paridon en won uiteindelijk in drie sets. Jacco Schoonenwolf kon in Hillegom overigens probleemloos tot meest opval lende (C)speler worden uitge roepen. Niet alleen bereikte Schoonenwolf de halve finales van het HECl, maar ook won hij het HEC2 èn het jeugdon- derdeel tot en met zestien jaar met overmacht. Bij de dames waren er C-zeges voor Marja Kuipers en Loes van de Hei den. Colinda Voskuil en Lygea Voorham schoten in die fina les tekort. Marco Stork mocht zich in Hillegom onbetwist de sterkste D-speler noemen. Stork bleef als enige in het HED ongesla gen en won daarbij met Nor- bert van Alphen ook nog de dubbel. Bij de D-dames een heuse zusterstrijd als finale. Cindy bleef daarin, zoals mocht worden verwacht, Sabi ne Berkhout duidelijk de baas. Het HED30+ kende een zinde rende finale. Jos Damen en Gabriël Heemskerk hielden erg lang stand op de baan. Toen dé kruitdampen waren Madelijn Da men redde het in Hillegom niet tegen Astrid Bouw. opgetrokken bleek Damen te hebben gewonnen: 7-5, 5-7, 6- 4. Bep Holster ging bij de DED-plusdames ten onder te gen de sterke (duitse) Schlös- ser. Alkemade Erik Bakker voorkwam in Al kemade een drievoudige zege van Paul van Dillen. Bakker stuitte de ongeplaatst aan het toernooi begonnen Van Dillen, in de halve eindstrijd nog veel te sterk voor papieren num mer één Marcel Lolling, met 7-6, 6-3. In het HDC en het GDC liet Van Dillen zich niet tegenhouden. Met Loek Ver hees bleef hij de met broer Jan Arie spelende Erik Bakker wel voor, terwijl hij met Marja van der Kolk te sterk bleek voor Brigitte Arbman en Mar tin Hoekstra. Marie Louise Goedhart greep, zoals ver wacht, de enkelspeltitel bij de C-dames. Yvonne Hoogeveen werd in tweeën met 12-6 ver slagen. Het damesdubbel C ging in Alkemade overigens niet naar de combinatie Goed- hart/Hoogeveen. Dit favoriete dubbel stuitte in de halve eindstrijd op uiterst karakter volle Veronique van Ruiten en Ciska Pouw (1-6, 7-5, 7-5, na een 2-5 achterstand in de der de set), waarna Van Ruiten met Pouw ook nog maar eens bewees finales te kunnen win nen. In D greep Edzo Bosma de zege. Steven Goldstaub redde het in de eindstrijd niet, zoals hij het ook in de finale van het HDD niet haalde. Met partner Ian Parsons werd Goldstaub door de Alphense dubbel Per cy Douglas en Marcel Verhoef afgetroefd. Bij de D-dames heerste Gerdi Verwoert. De op het eigen park spelende Wen dy van de Wereld was een set finales: Jelle Rinzema - Nico Rade 6- 2, 6-7. 6-1. Marco Stork - Leo Bieze- man 6-3, 2-6. 6-3. Finale: Stork - Rin zema 6-4. 6-7. 6-3 DED: halve fina les: Cindy Berkhout - Roline de Vos 6-4. 6-1. Sabine Berkhout - Ilse Vis ser 6-2, 6-2 Finale: Cindy Berkhout - Sabine Berkhout 6-1, 6-2. HDD: hal ve finales: Norbert van Alphen/Mar co Stork - Damen/Wildoer 6-3, 7-5; Jeroen van der Meer/Joris Jan Schouten - Beunk/Biezeman 6-0. 4-6, 6-2. Finale Van Alphen/Stork - Van der Meer/Schouten 6-3. 6-1 DDD: halve finales: Karin en Bep Holster - Marja Koot/Eykens 6-2. 6-0; Roline de Vos/Annemarie de Winter - Rita Voskuil/Legro 6-2. 7-5. Finale: De Vos/De Winter - HoISter/Holster 7-6, 6-2 GDD: halve finales: Ineke Vos- kuil/Laurens Nieuwenhuis - Am- merlaan/Rijnsburger 3-6, 3-5 w.o; Rita Voskuil/Jelle Rinzema - Roline de Vos/Moes 6-3, 1-6. 6-4. Finale: Voskuil/Rinzema - Voskuil/Nieu- wenhuis 7-6, 7-5 HED30+: halve fi nales: Gabriel Heemskerk - J. van de Berg 6-2. 6-2. Jos Damen - H SchlOs- ser 7-6. 6-3 Finale. Damen - Heems kerk 7-5. 5-7. 6-4 DED30+: halve fi nales: Bep Holster - C van Houten w.o; E. Schlösser - A. de Jong 6-0. 6- 1 Finale: Schlösser - Holster 6-2. 6-2. HDD30+: halve finales: Christiaans- /Van Dongen - Jansen/Winkelaar 6- 3. 6-4; De Jong/Willemse - Wim de Klerk Wolters/De Boer 7-5, 2-6, 6-2. Finale: De Jong/Willemse - Christi- aans/Van Dongen 5-7, 6-4, 7-5. DDD30+: halve finales: Blonk- /Griekspoor - Van de Akker/Pompe 6-4. 3-6, 6-4; Ruby Admiraal/Lucy van Mil - De Lijster/Vink 6-1. 6-1. Finale: Blonk/Griekspoor - Admi raal/Van M.l 7-5. 7-5 GDD30+: hal ve finales: Annelies Willemse/Bob de Jong E. en H. Schlösser 7-5, 4-6, 6-4; An de Jong/André Willemse - Toos Dijkstra/Bernard Christiaans 7-6, 6-2. Finale: De Jong/Willemse - Wiliem- se/De Jong w.o. Jeugdtoernooi: JE t/m 12 jr Jeroen Vink - Maurice de Lijster 7-6, 2-6. 6- 3; 3. Sander de Vries. JE t/m 14 jr. 1. Arjan Coorengel. 2. Maurice de Lij ster; 3. Jeroen Vink; 4. Patrick de Jong. JE t/m 16 jr Jacco Schoonen wolf - Richard de Graaf 6-4, 6-1; 3. Dennis Hommel; 4. Vincent Zomer. ME t/m 12 jr. Yvonne van Hensber- gen - Lisa Colson 6-3, 6-3 ME t/m 14 Jr Saskia Snaterse - Cindy Berkhout 6-4. 6-3. ME t/m 16 jr. Merel Leisink - Esther Inema 7-6. 2-6. 6-2; 3. Mar- lou Geurts. JD t/m 12 jr 1. Jeroen Vink/Rutger Veldhuizen van Zan ten; 2 Gert de Jong/B. Swart. JD t/m 14 jr André Willemse/Patrick de Jong - Sander Hommel/Arjan Koorhengel 6-4. 6-4. JD t/m 16 jr 1. Richard de Graaf/Dennis Hommel; 2. Vincent Zomer/Harry van den Berg. MD t/m 14 jr Arjette van Noort/Su- zanne de Jong - Dagmar van Ravens- waay Claassen - Maurien Warmer dam 6-2, 6-1. MD t/m 16 jr Natasha Endema/Liselore Jansen van de Slig- te - Machteld van Wijck/Sabine Berkhout 6-4, 6-4. Alkemade HEC: halve finales: Paul van Dillen - Marcel Lolling 6-1, 6-2; Erik Bak ker - Martin Hoekstra 6-4, 6-4. Fina le Bakker - Van Dillen 7-6, 6-3. DEC: halve finales: Marie Louise Goedhart - Tilly van Overloop 6-3, 6- 2; Yvonne Hoogeveen - Clementine van Wijngaarden 6-2, 6-3. Finale: Goedhart - Hoogeveen 6-4, 6-2. HDC: halve finales: Jan Arie en Erik Bak ker - Martin Hoekstra/Evert Arb man 6-1. 3-6. 7-6; Paul van Dillen- /Loek Verhees - Koen Heringa- /Mark Jan Drok 6-1, 6-3. Finale: Van Dillen/Verhees - Bakker/Bakker 5-7, 6-3. 6-4. DDC: halve finales: Ciska Pouw/Veronique van Ruiten - Marie Louise Goedhart/Yvonne Hoogeveen 1-6, 7-5, 7-5; A. de Keulenaar/Wijger- de - Clementine van Wijngaarden- /Winnifred Paauw 7-5, 6-1. Finale: Pouw/Van Ruiten - De Keulenaar- /Wijgerde 6-1, 6-4. GDC: halve fina les: Marja van der Kolk/Paul van Dillen - Dinie Klein/Klein 6-4, 6-4; Brigitte Arbman /Martin Hoekstra - Erik en Corian Rooderkerk 6-3, 7-6. DED: hal\T t - Hannie éndy van C ir 6-4. 6-3. L Wereld 7 Finale: Van der Kolk/Van I Arbman/Hoekstra 6-4. halve finales: Steven Goldsta Albers 6-2, 6-1. Edzo Bosma - ker 6-3. 6-3. Finale Bosma staub 6-4. 1-6. 6-3. DED: hal\f les: Gerdi Verwoert - sen 6-0. 4-6. 6-2: Wendy reld - Verena Klaar f Verwoert - Van de HDD: halve finales: Percy D /Marcel Verhoef - Gert-Jan f /Har Walenkamp 2-6, 6-2. ven Goldstaub/Ian Parsons - Cees van Ruiten 4-6, 6-2, 6-2. Douglas/Verhoef - Goldstar sons 6-3. 7-6. DDD: halv, Maria Beelen/Riet Akerboorrf genbogen/Oudshoorn 6-4, 6-4, Knol/Hannie Verwoert - \L Merwe/Verkerk 6-1, 6-3 D Beelen'Akerboom - KNol/V«) wo GDD: halve finales: Mart. en/Loek Koek - Yvonne Hl boer/Ronald Sheriff 6-3, 6-7, gelique Weerts/Marco Beuk! Margreet Overwijk/Aat Tibbf' 6-4. 6-2. Finale: Beelen/M| Weerts'Beukman 7-6. 6-2. HL halve finales: John Dahlhaus F van Beek 6-2. 6-3; Fred Stiff Jac. van Ruiten 4-6. 6-4, 6-2. Stierum - Dahlhaus 6-3, DED30+: halve finales: Alit- hoorn - T Bierman 6-1. 6-l;fc Klein - Ellen Frijlink w.o. L Oudshoorn - Klein 4-6, 6-3. 6" Botesa HEC: halve finales: Richard ff' Gerard Kroese 2-6. 7-6. 6-2.1 Uittenbroek - B. van Donk 6jj 6-2. Finale: Plomp - Uittenbrof 7-5. 6-3 DEC: halve finales: M* Vink - Weide 3-6. 6-0, 6-4. V poulewinnaressen: Marleen en j Vink. HDC: halve finales: Ay Koek/Gejo Vermij - F Kro* van de Draai 6-3. 6-4; E. v* Oest/M. Dorrepaal - Mark I broek/B. Klcist 2-6. 7-6, 7-5. f De Kock/Vermij Van der OesF repaal 1-6. 6-2, 6-4. GDC: halvg les: Bianca en Richard Plomp L H. Dijksman 6-1. 6-0; Ingrid r dron/Ignace Ponsioen - We( Westerhout 6-3. 6-1. Finale: &j /Plomp - Chaudron/Ponsioenr 0. HED: halve finales: Jan KK Gert-Jan Oudijk 7-5. 6-1; (4 Kroese - H. Broeren 6-3. 4-6, (T nale: Kroese - Kamp 6-0, 6-0 f halve finales: Dorien SiepmaiF nate de Koning 6-1. 7-6; Alvei dès - S. Harlkoren 6-4. 0-6. 6-4k le: Siepman - Hodes 1-6, 6-f HDD: halve finales: Ton de f /André de Vries - W Crai Schreuder 6-4, 6-3; W. Hooftmjl rard Kroese - S. de Raad/M| meer 6-1. 7-6. Finale: Hooi /Kroese - De Boom/De Vries 6l DDD: halve finales: Angela It veen/Adelheid Ponsioen - P Groot/A. Steens 6-1. 6-4; Ant renbeek/Helma van Zoest - Njj Keilerhuis 6-2. 6-3. Finale: beek/Van Zoest - Hoogeveen/C oen 6-3, 6-2. GDD halve finalj rien en Henk Siepman huis/GertJan Oud uk 5-7. Voskuilen/Jürgen Schrei, te Koning/R. de Groot 5-7, 7j Finale: Siepman/Siepman - len/Schreuder 6-1. 6-0. TEAN (jeugd) JE t/m 10 jr Matthijs van Stf burg - Harold van Schie 6-3. n t/m 12 jr Ronald Klein - Roy k 6-2. 6-2; JE t/m 14 jr PatricL boom - Vincent Goedegebuurel 1; JE t/m 16 jr Jan van Leeii Remco Canter Visscher 7-6. 64 t/m 10 jr Davina Feleüs - Kruit 6-2. 6-3. ME t/m 12 jr* leen Vriezendorp - Muriel Ken| 7. 6-4, 6-3; ME t/m 14 jr J Schulte - Marleen Vriezendoij 6-1; ME t/m 16 jr Gustie Sci Ella Heemskerk 6-1. 6-2; JD #1 jr Ewout Hennipman/Igor Sel Edwin en Jeroen Leunissen 64 JD t/m 16 jr Christiaan Gotj /Jan van Leeuwen - Rolf Jornf Haspers 6-3, 7-6. de Graaf 3-6, 6-3. 6-0; Sjoerd van der Mark - Jacco Schoonenwolf 7-5, 7-5. Finale: Van der Mark - Van Paridon 1-6. 6-3. 6-4 HDC: halve finales: Sjoerd van der Mark /Jan Willem Vreeswijk - Ferry Holster/Edwin de Vries 7-5. 6-2; Onno van Paridon- /Constant Thoolen - Paul Dame- n/Enno Zimmerman 7-5, 6-3. Finale: Van der Mark/Vreeswijk - Van Pari don/Thoolen 6-3. 6-4. DEC1: halve finales: Colinda Voskuil - Annemarie Clay 6-2, 7-6; Marja Kuipers - Nancy Magielse 3-6. 6-2. 6-0. Finale: Kuipers - Voskuil 6-3, 7-6 HEC2: halve fina les: Jacco Schoonenwolf - Rob Jan sen 6-1. 6-2; Onno Wempe - Edwin de Vries 6-3, 6-0. Finale: Schoonen wolf - Wempe 0-6. 6-4. 6-3. DEC2: halve finales: Lygea Voorham - J. Ruighaver 6-1. 6-7. 7-6; Loes van de Heiden - Astrid Leyten 7-6, 6-4. Fi nale: Van de Heiden - Voorham 6-3, 6-4 DDC: halve finales: Nolly Ben- nink/Liz Weare - Riet van Balen- /Jan de Groot 6-3, 6-3; Lies Hooger- vorst/Ellen de Jong - Astrid Leyte- n/Ellie Reeuwijk 6-4, 6-7, 6-1. Finale: Hoogervorst/De Jong - Bennink/We are 7-6, 3-6, 6-3. GDC: halve finales: Ellen de Jong/Enno Zimmerman - Marlies en Frank van Balen 6-1, 6-2; Judith Booms/Rob Jansen - Karin Roosendaal/Danny van Heusden 6-1, 6-1. Finale: De Jong/Zimmerman - Booms/Jansen 6-2, 6-1. HED: halve

Leidse Courant | 1986 | | pagina 14