ïaskia en Serge sn het wilde westen gekleurd gezien ADIO/TELEVISIE CekbeSowuvnt DINSDAG 8IUU 1986 PAGINA 13 ~\raks in oktober zien de ■nroepen wel weer verder... <ziek van eigen bodem: dat is het thema van roemruchte collectie Nederlandstalige lichte ziek die om de paar weken onder de bezie- de aanvoering van de forsbesnorde Chiel ntagne door de TROS wordt uitgezonden, gelijk is muziek van eigen bodem een soort 'e draad die je zou kunnen trekken door het amele stramien zoals dat wordt gevormd ir de veertig procent van de zendtijd die ir de zuilen wordt gevuld met 'eigen werk'. f dat 'eigen werk' is het nogal droevig ge- d in Hilversum. Alleen de A VRO (van de iroepen) en de EO (van de B-omroepen ken bereid zich iets meer dan minimaal in mannen om ook zélf iets te bedenken. De is te andere leunen gemakzuchtig achterover ligstoelen achter de riante Hilversumse stu khouwen en laten het werk over aan de on- telafdeling van de NOS, onder het motto: straks in oktober zien we wel verder. Alleen de nieuwsrubrieken gaan gewoon door althans: ze worden uitgezonden. Elke omroep vertoont daar zo'n beetje zijn eigen aanpak, kiest zijn eigen onderwerpen en levert die plichtsgetrouw in de huiskamers af. Omdat je natuurlijk niet kunt volhouden dat de wereld écht helemaal stilstaat als het in het Gooi zo merseizoen is. Hoewel: de NOS laat wél het jeugdjournaal vallen; iets dat ook veel volwas sen kijkers haar niet in dank zullen afnemen... De KRO is misschien wel de meest luie zuil die we hebben. Vorige week volstond die zondag met Brandpunt als enige eigen produktie op een hele middag en avond uitzenden, deze week is daar dan nog 25 minuten 'Cijfers en letters' bijgekomen. Het melige kwisje van Bob Bouma is deze zomer weer uit het stof gehaald de programmering te vullen, waarvoor kennelijk geen enkele Amerikaanse of Engelse comedy te vinden was. Het wordt in meligheid trouwens naar de kroon gestoken door 'Blokletters' van de A VRO, waarin Fred Oster er hele series kandi daten doorjaagt met knullige vraagjes uit de jeugdencyclopedie. De A VRO mag dan wel veel eigen werk vertonen: kwalitatief valt er wel wat op af te dingen. Zo'n donderdags avondje AVRO van vorige week bijvoorbeeld, met vriendelijk geneuzel over antieke pulletjes en landschapjes in een museum, met de behoudende prietpraat van Pereboom en Hiltermann, met de keurigste jazzmuziek van het North Sea-festival van vo rig jaar, met de Italiaanse liedjes van And ré Hazes en met de gezagsgetrouwe politiehulpjes Catherine Keyl en Wil Simons in 'Opsporing verzocht' dat levert toch geen televisie op waarbij je op het puntje van je stoel gaat zitten. Over de Konsumentenbus van de VARA zullen we het maar niet hebben: dat is wel een eigen produktie, maar daarvoor in de plaats had Mar cel van Dam beter een paar leuke films kunnen uitzoeken uit de serie die hij nog op de plank heeft liggen van het Werkteater. Daarvoor is zogenaamd geen geld, en er moeten ook allerlei mensen worden ontslagen vanwege financiëel wanbeheer van jaren (en tegen de afspraken met de VARA-ondernemingsraad in...). Maar Frits Bom mag in Spanje wel de pias gaan uit hangen op onze kosten. Het opmerkelijkste resultaat van ons onder zoekje is nog wel, dat de zendtijd voor kinde ren, in de middaguren, door vrijwel alle zuilen wordt volgesmeten met buitenlandse produk- ties, die maar in heel sporadische gevallen van Nederlands gesproken tekst worden voorzien. Puppie, Letty, Garfield, Webster, The living planet, Superted, She-Ra, Just our luck, New wilderness, Der Trotzkopf, Double Trouble, de Schwarzwaldklinik, Simon Simon, Alvin, Dr. Who, Mask, de Carsons de middagpakketten van NCRV, VPRO, VARA, KRO, AVRO, TROS, Veronica, ze zitten allemaal vol met on dertitels. Eigenlijk een schande. RENE DE COCQ L.VERSUM Kortge- en was de uitzending 5ie Best from the West" :d het duo Saskia en ge op de vaderlandse s te zien. Een show vol leuze countrydeunen, ongen tegen het decor i een heus cowboydorp. jt dorp was geen nep ir", verzekert Saskia, it bestaat echt. Het ligt Gran Canaria en er rden 's zomers shows even door stuntman- i. Weet je dat er ge- r «bn mensen wonen? Wij *^ben er al meerdere en opgetreden". cia en Serge vinden het I weer eens iets op coun- ;ebied te doen, want met muziek zijn ze tenslotte begonnen. „Zeker weten", lt Saskia, terwijl ze een Iii van het raam wegjaagt ^3iet op een pasgeboren kui- heeft voorzien. „Jaren en n geleden zijn we begon- als country- en folkduo en ons blijft dat gewoon een leuke muzieksoort. Maar Bet is wat moeilijk verkoop- 9. De mensen vinden het i 't algemeen erg gezellig, om het te kopen, nee, dat r"|ch een wat te grote stap. (iedjes die wij in „The Best the West" hebben gezon- ?jpzijn door K-Tel op een el- uitgebracht en daarom 98- hebben we gekozen voor een repertoire dat bijna iedereen kent, anders zouden we de plaat niet aan de straatstenen kwijt kunnen". fanaten", babbelt de blonde zangeres verder, „wij hebben echt een heel uitgebreid reper toire waarin voor elk wel wat wils zit. We hebben ook platen gemaakt waarop we heel Ab- ba-achtig klonken. Vinden we zelf heel leuk". Gezellig Woorden als 'leuk' en 'gezellig' ligt het duo voor in de mond. Oer-Hollands dus. En zo gaat dat al vanaf 1969. Want in dat jaar stonden Saskia en Serge met het liedje „Tijd" op het Eurovisie Songfestival en al eindigden ze op een zesde plaats, een dag later kende ie dereen Ruud en Trudy Schaap, oftewel Saskia en Ser ge- „Daarvoor waren we ook al eens op de televisie geweest," herinnert Saskia zich. „In het programma 'Rodeo', een talen tenjacht. Dan werd je op een draaischijf geplaatst en als je liedje de jury niet beviel werd je weggehinnikt. Dan begon de schijf te draaien en ging je uit beeld. Maar wij werden twee de en mochten een plaatje ma ken". Eind jaren zestig en begin ja ren zeventig scoorden Saskia en Serge regelmatig hits: 'Zo mer in Zeeland', 't Zijn de kleine dingen die het doen' en 'Spinnewiel'. Saskia: „Ja, alles in het Nederlands, want toen had je nog helemaal geen En gelstalige markt. Als je Neder lander was, zong je in het Ne derlands en als je een goede Amerikaanse song in handen kreeg, dan vertaalde je die". „Maar wij zijn altijd met onze tijd meegegaan. Dat gaat van zelf als je je eigen liedjes schrijft. En tot op de dag van vandaag hebben we voor nieu we dingen opengestaan. Op het ogenblik is Cock Robin erg populair en wij vinden dat die groep hele leuke liedjes maakt. Heel poppy, maar ook melo dieus. Op zulke muziek haken wij dan weer in. Dan schrijven we iets wat een combinatie is van Cock Robin en onszelf". Het duo loopt inmiddels tegen de veertig, maar doet het bij de jeugd nog altijd goed. Sas kia, kwetterend als een vogel tje: „Soms komen er punker- tjes naar een optreden van ons en dan denken wij: nou, nou, wat moet dit worden? Maar dan gaat het juist heel goed. Dan zie je die koppies denken van: nou, toch best leuk. Ter wijl ze van te voren misschien gedacht hebben: ach, die Sas kia en Serge, dat is iets uit de tijd van mijn ouders. En dan gaan aan het eind van het op treden toch de handjes boven het hoofd". „Wat een hoogtepunt was in onze carrière? Nou, onze reis naar Nashville. Ieder jaar in juni houden ze daar een Fan Fair, een grote muziekkermis en wij waren daar een paar jaar geleden voor uitgenodigd. Dat was een hele eer, al moes ten we de overtocht zelf beta len. Maar we deden het toch, want we wisten dat wanneer onze muziek in Amerika aan sloeg, we er platen zouden kunnen opnemen. Daarom hadden we maar wat demo's meegenomen. En succes dat we hadden. Amerikaanse country-acts zijn heel statisch, wij zijn daarentegen heel be weeglijk op het podium en dat sprak die Amerikanen wel aan. We sleepten er zowaar een contract voor twee elpees uit". „Daarom besteedden we al onze vakanties maar aan die elpees. De eerste plaat kwam zelfs in de Amerikaanse top honderd terecht. Dat was best leuk, maar onze producer zei dat wanneer we Amerika echt wilden veroveren, we er zou den moeten gaan toeren. En er wonen. Daar hebben we lang over nagedacht en we hadden het zeker gedaan als we het gevoel hadden dat we in Ne derland waren uitgerangeerd. Maar we hadden het hier zo druk en we vonden het hier zo leuk.In Amerika hebben we hele periodes in hotels ge woond en nou.dat is niet gezellig. En een afstanden dat we altijd moesten afleggen". „Ja gek, hoe het balletje in je leven kan rollen", filosofeert Saskia. „Ik heb nooit bewust de muziek in gewild; Serge wel, die is er z'n leven lang al mee bezig geweest. Speelde op z'n twaalfde al in bandjes. Ik wilde als kind altijd balletdan seres worden. Maar ik heb er geen spijt van dat dat nooit iets geworden is. Ik vind de muziekwereld spannend: je kunt nooit voorspellen wan neer een nummer een hit wordt. Dat kan niemand, zelfs niet al zit-ie 50 jaar in het vak". „Wij maken ook helemaal geen plannen voor de toe komst. We zouden niet weten wat we moesten doen als het in de muziek niet meer zou gaan". HARRY DE JONG NEDERLAND 1 NCRV Het woeete land (Wild Country), Amerikaanse (Walt Disney-)speelfilm uit 1971. Met o.a. Steven For rest en Vera Miles. Om streeks 1880 verlaat het gezin Tanner de stad om op het platteland een nieuw leven te beginnen. De pasgekochte boerderij blijkt een bouwval maar de Tanners laten het er niet bij zitten De vogel en de worm, Joegoslavische animatie serie NOS WO-Journaal NCRV Het geheim van de Vuur berg (3), dertiendelige Nieuwzeelandse jeugdse- 17.30 17.40 18.55 19.25 20.00 20.28 rie Kate Maggie, tiendelige serie over het leven van „twee vrouwen in het Au stralië van de vorige eeuw. AfL 4: Hoog bezoek De vrienden van de Roze Panter, tekenfilms De vluchteling (1), achtde- lige Australische avontu- renserie. De Wilsons zijn de enige bewoners van een klein eiland in de tro pen. Maar als op een dag hun kano's vernietigd zijn, weten ze dat er een indrin ger is NOS Journaal NCRV Schatten en schieten, spelprogramma gepresen teerd door Eddy Becker en Wouter Stips Alles draait om Martin, Engelse comedy-serie met o.a. Richard Briers en Pe nelope Wilton. Het cricket seizoen breekt aan waar door Martins enthousias me niet meer te stuiten is Zing een nieuw lied, serie kinder- en jeugdkorenpro- gramma's met geestelijke liederen. Presentatie: Jan Stolk Dertien persoonlijke ont moetingen, meditatie door ds. T. Harder uit Amersfoort over Demetri us en Artemis De avonturen van Sher lock Holmes, dertiendeli ge Engelse serie over de detective Sherlock Holmes en zijn assistent Dr. Wat son, gebaseerd op de ver halen van Sir Arthur Conan Doyle. Af I. 4: Onvoltooid verleden tijd. Op een dag wordt kolonel James Bar clay dood aangetroffen in zijn woning. Er zijn sporen die wijzen op een geweld dadige dood Cheers, Amerikaanse co- medy-serie. Sam heeft een relatie met een vrouw die veel succes heeft In de plaatselijke politiek. Zij voelt zich alleen belem merd door Diane en dringt er bij Sam op aan haar te ontslaan NOS 23.50 Journaal 23.55 Nieuws voor doven NEDERLAND2 NOS 15.30-16.45 mStudio Sport ex tra: Tour de France, recht streeks verslag van de etappe Evreux - Villers- sur-Mer (124Vj km.). Com mentaar: Jean Nelissen RVU 17.00 Sport, tussen plezier en prestatie, serie informatie ve programma's. Afl. 4: Badminton NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Italianen 18.30 Sesamstraat 18.45 Tour de France, samen vatting van de etappe Evreux - Villers-sur-Mer 19.00 Journaal IKON 19.12 Bennie Dwars (1). tweede lige Australische speelfilm met o.a. Ken Talbot, Anne Grigg en Dennis Miller 19.37 Kenmerk, actualiteiten magazine NOS 20.00 Hendrik VI, tweede deel van het driedelige ko ningsdrama van William Shakespeare. Met o.a. Pe ter Benson, Julia Foster. Bernard Mill en Brian Pro- theroe. Regie: Jane Howell 22.35 Journaal 22.50 Hendrik VI, vervolg van het tweede deel van dit ko ningsdrama (slot: morgen) 23.55 Nieuws voor doven EUROPA TV Weerbericht en programme- overzicht Kinderprogramma's Europa Countdown, poppro gramma met een Kim Wilde- special Weerbericht Europa Report Eureka Weerbericht en programmao verzicht Dick Turpin, jeugdserie Gala des grande ecole, amu sementsprogramma Made by Hand, documentaire serie. Afl.: Brewing Sport Reports World Watch, Europa Report en weerbericht FILMNET 17.00 Airwolf afl.: Once a Hero 17.50 Private on Parade 19.40 Cliffhangera afl.: The Villain Revealed/Powerhouse/Pleas of the Damned 20.30 An Officer and a Gentleman 22.30 Blue Collar 00.20-01.55 Joe >16.45 Tour de France, recht streekse reportage van de rlt 412 Evreux - Villers-sur-Mer met commentaar van Mark Van- lombeek en Marc Stassljns I Journaal Tik Tak. kleuterprogramma (herh.) Plons, kinderprogramma (herh.) "~~1 Er was eens... het heelal (II Iètait une fols l'espace, slot), te kenfilmserie. Afl.: De ruimte Is neindig groot Tour de France, samenvatten de reportage 1 De zeven van Blake (Blake's seven II), Engelse science-fic tion serie met Garreth Thomas, Paul Darrow, Sally Knyvette e.a. Afl. 6: Het proces (Trial). Servalan is woedend op Travis omdat deze er opnieuw niet In Ils geslaagd Blake te vernieti gen tijdens zijn aanvat op Con trol. Ze zorgt ervoor dat Travis voor de krijgsraad moet ver schijnen. Maar zal Travis zich zonder slag of stoot onderwer- Mededelingen en program- ma-overzicht Journaal i Weerbericht, door Armand >°l Pien Kunstzaken Mike, praatshow met Mike lute Verdrengh vanuit het casino 1711 Kursaal te Oostende 1 Uitzending door derden. Pro- gramma van de Socialistische 5 Omroepvereniging Journaal en Coda: 'k En hoore =»>J U nog niet van Jozelf Ryelandt bui r 9« BF 1 ■ca.16.30 Tour de France. Vier- de etappe: Evreux - Villers-sur- Mededeling van de ONEM, va caturebank -j~ Ciné vacancea, kinderpro- G6C gramma. Met o.a. tekenfilms van 'Limbo', 'Dare, Dare. Mo- I®6' tus' en 'De Smurfen' 619< Reginaal magazine Lotto uitslagen en lotto-joker «"uuinuoi Lee sentiers du monde, na- tuurfilmserie. Afl.: A l'ombre des geants de pierre (l'ile de PSques). Op het Paaseiland. j. '71 bijna drieduizend kilometer 1951 van de bewoonde wereld, be vinden zich enorme, uit steen 1971 opgetrokken beelden. Waartoe dienen ze en hoe heeft men ze Mrf er kunnen plaatsen?Presenta- a,,ie: Fabienne van der Meer- rj if sche E Ciné-Club de Minuit: L'ext- ravagant mister Deeds (Mr. Deeds goes to town). Ameri- kaanse speelfilm uit 1936 met zos Gary Cooper, Jean Arthur, do George Bancroft e.a. Regie: i en Frank Capra. Een eenvoudige ie n plattelandsjongen krijgt door b een erfenis de beschikking over een som van 20 miljoen dollar. Hij besluit eens een kijkje in new York te gaan ne- -Laatste nieuws 268 5 Vitamines. Kinderprogramma Scoop a la une, journalistieke eurr quiz 17.10 Les ennées d'illusion (1). tv- serie naar de roman van A.J. Cronln 18.05 Les lettres d'un bout du mon de, documentaireserie 19.00 Europees weerbericht 19.25 Scoop a la une. Journalistieke 20.10 Les annéet d'iUusion (2), tv- 21.05 Les lettres d'un bout du mon de, documentaireserie 22.00 Nieuws 22.30-00.00 La merveilleuse visite, Franse speelfilm uit 1974 van Marcel Carné. Met o.a. Gilles Kobler en Deborah Berger MUSIC BOX 17.00 EThe Simon Potter Show, met o.a. de 'Music Video Chart' 18.00 EThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 EThe Amanda Redington Show, met o.a. de rubriek 'Club Call' (herh.) 20.00 EThe Nino Firetto Show. met verzoekvideo's en de Europese concertagenda (herh.) 21.00 EThe Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 EThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 EMusic Box classic 00.00 EThe Shadow (herh.) 01.00 EThe Gaz Top Show 02.00 EThe Amanda Redington Show 03.00 EThe Nino Firetto Show 04.00 EThe Martin Buchanan Show 05.00 EThe Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe Shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende m Ondertiteling via TeleTekst. E' Stereo- of tweetalige uitzen ding. D Zwart/wit-uitzending. ■EZwart/wit-üitzending met on dertiteling via TeleTekst. Q Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■9 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Gary Cooper speelt de hoofd rol in de Amerikaanse film „Mr. Deeds goes to town". RTBF 1 om 21.20 uur. DUITSLAND 1 Scène uit de Engelse komische reeks „Alles draait om Martin" met Richard Briers en Penelope Wilton. Ned. I om 21.30 uur. comedyserie. Aft.: Geliebter Toni - Keine Party ohne Folgen 18.20 Main Gastebuch. Guido Bau- mann in gesprek met Horst Buchholz 18.56 Programma-overzicht 19.00 Haute 19.30 Die Reportage: Wenn die Donnervógel kommen... Re portage over laagvliegende mi litaire vliegtuigen en het pro test daartegen 20.15 Panische Flucht, Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Paul Glicker. Met Ken Wahl. Judge Reinhold, Annie McEnroe e.a. Leroy heeft tijdens dienst een camera gestolen waar hij on derweg een paar vliegtuigen mee fotografeert. Deze blijken echter voor een geheime mis sie gereed te staan zodat de geheime dienst denkt met spionnen te doen te hebben 21.45 Heute-journal 22.10 Nachtasyl, toneelstuk van Maxim Gorki bewerkt door Jürgen Gosch en Wolfgang Wiens. Met Helmut Brasch, Brigitte Janner, Anna Henkei e.a. Regie: Jürgen Gosch (herh.) 00.35 Haute 15.50 Tagesschau 16.00 Frauengeschichten, gesprek met Cornelia Froboess over haar jeugd als kindersterretje 16.45 SpaB am Dienstag, kinderpro gramma met tekenfilms van Mickey Mouse, Goofy, Tom en 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.14 Büro, Büro, tv-serie. Afl.: Der Chef hat Geburtstag 18.40 Sprungbrett, het cabaret Don Marcocello 19.00 Karussel der Puppen. Tv-se rie. Afl.: Majorie 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau 20.15 Was bin ich, spelprogramma waarin beroepen geraden moeten worden 21.00 Monitor, actualiteitenrubriek 21.45 Dallas, Amerikaanse tv-serie met Linda Grey, Larry Hag- man, Susan Howard e.a. Afl.: De strijd om John Ross III. Dusty Farlow slooft zich uit voor Sue Ellen, maar haar moeder vindt dat het huwelijk met JR nog te redden is. Miss Eliie denkt daar anders over 22.30 Tagesthemen 23.00 Kulturwelt: Biennale Venedig *86, reportage over de interna tionale kunsttentoonstelling in Venetië 23.45 lm Gesprach. Gesprek tussen Hermann Kant en Peter Har- 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulem- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender. Tips. amuse ment en spanning. Vandaag: Trampolinespringen, en uit het boekenrek: onwerkelijke litera- 16.15 Sammeln schaftt Lelden. Zwickmühle - J.P. Lemcke ver zamelt 6000 oude spelletjes 16.30 Patrick Pacard, tv-serie naar de roman van Justus Pfaue. met Hendrik Martz, Wolfgang Kieling, Peter Bongartz e.a. Afl. 5: Entscheidung lm Fjord 17.00 Heute en regionaal nieuwe 17.15 Tele-illustrierte. Actualiteiten, sport en amusement 17.45 Ein himmlisches Vergnügen, DUITSLAND 3 Schooltelevisie Situation: Wir und die Kinder, serie reportages. Afl.: In mei- nem Körper fühle ich mich ge- fangen Geschichten Ober Mathema- tik 2 Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Auslandsreporter. 'Drogen- jagd', reportage over de jacht op drugs langs de grenzen van de Verenigde Staten Rückblende, documentairese rie. Afl.: Vor 30 Jahren gestor- ben: Die halbstarken G3Tanzende Füsse (Dizzy feet), showprogramma rond het thema 'dans' met Samy en Shirley Stopford. Wayne Sleep, Herol (Bomber) Graham e.a. (herh.) Dia Hobby-Verleger, serie re portages. Afl.: Kleine uitgeve rijen en hun aanbod Monitor im Kreuzfeuer, dis cussieprogramma Chile - Wann fallt dar Dikta- tor? Reportage Laatste nieuws BBC 1 Dastardley Muttley, kinder programma Wacky races, kinderprogram ma Thing of a number, kinderpro gramma John Graven'a Nawsround, jeugdjournaal We are the champions, kin derserie Rolf Harris' cartoon time, te kenfilms Journaal en weerbericht London plus Terry and June, tv-serie. Afl.: Mistaken identity EEastEnders, tv-serie EJuliet Bravo, politieserie. Afl.: Workforce Points of view, discussiepro gramma Journaal, regionaal nieuws en weerbericht E'Allo, 'Allo, comedyserie Miami vice, Amerikaanse poli tieserie met Don Johnsson, Philip Michael Thomas, Mi chael Talbot e.a. A soldier's life Weerbericht BBC 2 17.10 Cricket 19.10 The old grey whistle test, popprogramma 20.00 Fat man in the kitchen, tv-se rie. Afl.: Frankrijk 20.30 A question of defense 21.00 Wildlife showcase, natuurfilm serie. Afl.: North woods lynx 21.30 Steam days, documentairese rie 22.00 Best of Ozz: The getting of wisdom, Australische speelfilm uit 1977 van Bruce Deresford met o.a. Susannah Fowle 23.40 Newsnlght, actualiteiten 00.25 Weerbericht 00.30 Cricket, samenvatting 01.00-01.30 Open University ITV Storybook International Splash Emmerdale Farm Nieuws About Anglia, regionaal maga- Crossroads Me and my girt, comedyserie Duty Free, comedyserie (herh.) Magnum, Amerikaanse mis daadserie Brideshead Revisited, drama serie (herh.) Nieuws A change for the Better The Cat, Amerikaanse speel film uit 1966 van Ellis Kadison Tuesday Topic SKY CHANNEL 17.30 EEngelse top 50, met David Jensen 18.30 The Tales of Wells Fargo. Afl.: Hoss Tamer 19.00 Dennis. Afl.: Dennis' Garden 19.30 Green Acres. Afl.: The carpen ters ball 20.30 Pathfinders 21.00 The Outsiders. Afl.: 1st cam paign 21.55 Cimarron City. Afl.: Cimarron Holiday 22.50 US College Football 1986 00.10-00.55 EMonsters of rock NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven VARA 15.00 De Smurfen 15.15 De film van Ome Willem 15.45 Letty, jeugdserie (slot) 16.10 Webster, co medy-serie 16.35 Onze levende pla neet NOS 17.30 'Ad-Journaal VARA 17.40 Da's lachen„ NEDERLAND 2 NOS 15.40-18.15 CD Studio Sport ex tra. Met Tour de France (Villers - Cherbourg, 200 km.) en paardesport (WK Concours Hlppique) BRT 1 15.40-16.55 Tour de France RTBF 1 15.40-16.45 Tour do Franco MUSIC BOX DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber 10.00 Tages schau und Tagesthemen 10.23 Was bin ich? (herh.) 11.10 Die Reportage 11.55 Umschau 12.10 Monitor 12.55 Presseachau 13.00 Heuta 13.15 Te- letekst-overzicht 14.50 D Klamot- tenkiste 15.05 Unaere kleine Farm, tv-serie 15.50 Tageeaachau 16.00 Erst atirbt das Wasser... 16.45 lm Kopf brennt noch Lichtl DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.00 Heute 15.03 Griau, der kleine Drache 15.30 Ferienkalender 16.05 Mickys Trick- parade 16.30 Wayne und Shuster- Show 17.00 Heute 17.15 Tele-lllu- strierte 17.45 Western von gestem BBC 1 07.50 Breakfast Time 11.05 Play school, kinderserie 11.25 Cricket 13.50 Nieuwsoverzicht voor doven 14.20 Chock-a-block 14.35 Paarde sport 17.12 Regionaal nieuws SKY CHANNEL 08.45 Sky Trax. Popmuziek 14.15 Skyways 15.05 American College Basketball 16.00 EPat Sharp Show 16.45 EYoung, Free Single ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 11.30 Cartoon Time 11.35 Glenroe 12.00 Once upon a time- ...man (herh.) 12.30 About Britain 13.00 The little green man (herh.) 13.10 Our Backyard (herh.) 13.30 The Parlour Game 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 A Country Practice 15.30 Cooking for Celebrations 16.00 Take the nigh road 16.25 Regionaal nieuwe 16.30 Sons end Daughters 17.00 The little green man 17.10 the Moomins RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 17.08 VOO: Veronica Nieuwsradio. 19.02 VPRO: Boeken. 21.02 EO: Camping '86. 22.02 Rondult-Story. 22.30 Als mensen veranderen. 23.00 NOS: Nieuws en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 VARA: De nacht klinkt anders. 01.02 Muziek in de nacht. 05.02 VARA's Ochtendhumeur. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 VPRO: Buiten Beeld. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VARA: Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. 23.02 Tracks. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 NCRV: Lied van de week. 18.15 Leger des Heilskwartier. 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.30 Pianomuziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Klassieke muziek. 21.30 Literama: Het Nederlands in Europa. 22^0 Internationaal Orgelfestival Haarlem 1986. 23.10 Kamermuziek. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 NCRV: Rijdt u ook zo goed. 18.20 Gouden regen Ensemble. 18.30 NOS: Radio Thuisland. 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Rijnland Politiek en 19.00-20.00 Pop wetenswaardigheden, jazz en blues. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Gastprogramma. 18.55 Beiaarmuzïek. 19.10 Actueel. 19.33 Cocktail. 20.03 Pandora. Muziekmagazine. 21.03 De BRT Big Band. Concert BRT Big Band o.l.v. Freddy Sunder. De Swinging Bands van Tom my Dorsey, Benny Goodman en Artie Shaw m.m.v. Gene Summer, vocal. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio twee. Vijf uur pop, rock, reggae, new wave en ander muzikaal jeugdvermaak. 22.05 En buiten is het zomer. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.00 Nieuws. 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 Volksmuziek. 19.00 Essay: De Wereld van Paul van Ostaijen. 19.45 Uit een verborgen kamer. 20.30 Concert hedendaagse muziek. 22.30-23.45 Uit de romantiek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: De rode draad. 07.30 Nieuws. 07.33 De rode draad, vervolg. 13.08 TROS: TROS Aktua. 13.20 Journalistenforum. 14.05 Radio Tour de France. 17.08 EO: Tijdsein. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Ook Goeiemorgen. 09.03 Muziek terwijl u werkt. 11.03 Kletskop. Presentatie: Simone Wiegel. 12.03 Will wil wel. 14.03 Terug in de tijd. 15.03 Nederland Muziekland. 17.03 NCRV: De nieuwe rozengeur. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 EO: Ronduit music-time. 09.03 Muziek motief. 09.57 EO-Metterdaad Hulpverlening. 10.03 Popklassiek. 11.03 Country Trail. 12.03 Ronduit op 3. 13.03 VPRO: Toga-party. 14.03 De Wilde Wereld. 17.03 Ronflonflon. RADIO 4 06.00 Nieuws. 08.02 NCRV: Het levende Woord. 08.10 Preludium. 08.45 Te Deum Laudamus. 09.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 Kamermuziek u.d. barok. 10.30 Orkestpalet. 11.55 Orkestmuziek van Höndel (21). 12.30 Promenade: De Zarzuela (5). 13.00 Nieuws. 13.02 EO: Lunch Concert. 14.00 Songs of Praise. 14.30 Van minstreels en pelgrims. 15.00 AVRO: Telefoon 39211. 17.00 Muziektheater. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Leesvoer. 10.00 TROS: Café chantant Continu. 10.30 De duvel is oud. 11.00 TROS Postbus 270 - Mieke Telkamp. 12.00 Nieuws. 12.05 IKON: Het oog van de naald. 13.00 Nieuws. 13.10 NOS Midweekmagazine. 16.00 TROS: De Pina Colada Show. 16.30 De grote vakantie. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. Op zijn zo mers: veel muziek met o.m. Het zwarte goud, een reeks over het leven van mijnwer kers. 13.10 Actueel. 13.33 Radio Tour. BRT 2 05.30 Goede morgen, morgen. 08.12 Zomergroeven. gr.pl. 10.00 Nieuws. 10.03 Met de deur in huis. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Made in Germany. 14.00 Vrijaf. Jong geluid. 17.00 Focus. 17.05 Radio twee. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.30 Pianomuziek. 14.00 Jolanthe, operette van Arthur Sullivan. 16.20 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13