rzer Radiowij: "fis gids door 'luisterland 1$ S SaidhcQowumt Simone tussen alleen mannen EblO/TELEVÏSÏË MAANDAG 30 JUNI 1986 PAGINA 9 n Ij toegegeven, de radio is net steeds meer zenders, adio 1, 2, 3, 4 en 5, een loolhof geworden. Hori- Jfjtontale programmering Tient als sleutelbegrip Min elke zender zijn ei- jaajen herkenbaarheid te in ferlenen. Maar alle po gingen om zenders te ®j fleuren naar program- iditfcacateSorieën moeten varJs mislukt worden be- rrechouwd. em veiildus concluderen studenten nwran de Utrechtse school voor ode journalistiek. Om enige iniverzichtelijkheid te brengen dan deze baaierd van onzeker- leeneden hebben zij een „Radio- erslarwijzer" ontworpen en vnsjaarvan een Nul-nummer in sciiet licht gegeven. Met één ïdaiogopslag vindt men daarin ireyaar men met zijn eigen gdfoorkeur terecht kan. Daar Hevas dringend behoefte aan. ïwoiun radio aftastend op eigen oofrogrammakeuzen, vonden U|ij reggae op radio 1, zware 1. Informatie op 2, sport op 3, Seljerkdiensten op 4, ofschoon ftestemd voor klassieke mu- Lüiek, en alweer reggae, maar 3an op radio 5. 'sePuidelijkheid in deze doolhof ;n tou moeten worden gescha- Aoen door de omroepbladen P0ie laten het op radiogebied ïltttogal eens afweten. Die ge ren achter de tijdopgave een Ütel op. bijv. „Doorsta de nacht", waarbij de lezer maar dnoet raden wat hem te jachten staat, een dagsluiter >f een popconcert. Het getal Radioluisteraars mag begroot Vorden op twee miljoen, een' tijfer alleszins de moeite aard om duidelijke infor- atie te rechtvaardigen, laar de radio speelt een on- lergeschikte rol, omdat de tmroepen met het oog op het idental en het daarmee sa menhangende aantal zend uren vooral op tv-kijkers mikken. De radio komt er dan een beetje bij te hangen. Met al die zenders vandaag de dag blijft het moeizaam zoeken zelfs op een radio waarmee men vertrouwd is, zeker waar er hier en daar ook nog piraten doorheen spelen en hun plekje in de ether afdwingen. Nu staan er op dit punt be langrijke verbeteringen voor de deur. Daarover kwamen kortgeleden berichten bin nen uit Londen. Men heeft daar de zogenaamde digitale radio in ontwikkeling en in middels ook in het begin van handel gebracht. Deze radio zoekt de eigen voorkeuren van de luisteraars zelfstandig op. Het is daarvoor nodig met alle uitzendingen een signaal mee te geven, die door het ontvangsttoestel wordt ver taald in programmasoort. Die correspondeert met bijv. een K voor klassiek, een H voor hoorspel, een J voor jazz, en G voor godsdienstige uitzen dingen en zo vervolgens. Bij beluistering van dit toe stel stelt men af op de ge wenste letter. Die zoekt dan onder H uit zichzelf een hoorspel. Is dit afgelopen, dan tast de radio zelf verder alle zenders af tot men op nieuw op een hoorspel stuit. Vindt men onder J niet de gewenste jazz, dan drukt men de herhaalknop in tot een ander jazzprogramma zich aandient. Op deze wijze is het mogelijk de radio zelf de ver langde programmasoort te la ten kiezen. Onder D van Dis cussie of F van Forum voert de radio de luisteraar langs een reeks praatprogramma's. Om maar te zwijgen over de Z van zwammen. AUTORADIO Radioluisteraars worden he den ten dage vooral in de In „De schimmen" houdt Simone Signoret de mannen men taal overeind. Over het indringende filmtalent van de Franse actrice Simo ne Signoret is genoegzaam geschreven. Film voor film bewees zij haar duidelijke aanwezigheid, niet alleen in het verhaal, maar ook op het doek. Er gaat iets van die vrouw uit. Van avond op Ned. II om 20.02 uur wordt men dat op VARA-tv Deze film van Jean-Pierre Melville speelt in het Franse ver zet tijdens WO II. Het schimmenleger wordt gevormd door mannen, die één in hun weerstand tegen de Duitsers onder ling toch wederzijds weerzin oproepen, onderhuidse span ning. Van die groep maakt slechts één vrouw deel uit, Simone Signoret, die door naar opstelling, haar consequente karakter de mannen mentaal op peil houdt. Die mannen zijn niet de eersten de besten van het witte doek. Daar staan namen als Lino Ventura, Jean-Pierre Cassel, Ser ge Reggiani en Paul Meurisse. Stuk voor stuk geen kleine jongens. Die mannen zitten ook met elkaar opgescheept. Dat geeft wrijvingen, die nog versterkt worden door de dreiging die uitgaat van verraders, mogelijk uit hun midden of anders uit hun directe omgeving. Dit leidt nergens tot een bravoure- verhaal, ofschoon vooral Lino Ventura een krachtige rol neerzet als leider van de verzetsgroep. In dit neerzetten van overtuigende mannenrollen zou een vrouwelijke actrice gemakkelijk kunnen verdwijnen, over speeld worden. Zo niet Simone Signoret. De spanningen, het gevolg van toch ook een spel met hun eigen leven, leiden in sommige fasen tot berusting, tot een zeker fatalisme. Simone montert door haar houding de mannen dan weer op, geeft mede op aanwijzing van de regie niet toe aan de melodrama tische stemmming, die mensen in die situatie gemakkelijk over zich heen laten komen. Zij speelt haar rol bijna ingeto gen mee, maar van binnen uit zo eerlijk, dat zij nergens als een heldin naar buiten treedt, wel als een vrouw die weet waar zij voor staat. auto aangetroffen. Die heb ben ten eerste geen gids bij zich, ten tweede geen gele genheid om zenders te zoe ken. Zij dienen hun aandacht vooral op de weg gericht te houden. Voor zulke luiste raars biedt het gidsje weinig soelaas. Zij zouden meer ple zier hebben van een digitale radio. Het gidsje van de journalis tenstudenten behelst, zoals zij zelf ook schrijven in een be geleidende toelichting, slechts een jaarwijzer. Het is daarbij niet mogelijk actuele wijzigingen door te geven. Incidentele inbreuken op het Holland Festival, WK-voet- bal etc. worden niet aange kondigd. En zeker ontbreken nadere preciseringen, zoals nu tijdens de WK-voetbal ook blijkt bij de gidsen: De winnaar A tegen de winnaar B komt minder interessant over dan de finale WK Duitsland-Argentinië. Het jaargidsje heeft boven dien als nadeel, dat er inhou delijk weinig precies kan worden aangegeven waar men naar luistert. In sommi ge gevallen wordt er nog ge schreven aan een hoorspel of aan de samenstelling van een klassiek muziekprogramma als de gegevens al in druk moeten worden gegeven. Tussen Mozart en atonale muziek gaapt een klankwe reld van verschil. Maar de journalisten-in-spé hebben gelijk, het is een hele kunst om met de Nederland se radio om te kunnen gaan. Elke poging om daarin ver betering te brengen moet op zijn waarde worden bekeken. Aan de hand van hun gidsje kunnen radioluisteraars met één oogopslag zien of er van- daaag reggae te horen is, wanneer de eerste kerkdienst begint en waar culturele in- formaite kan worden beluis terd. Heeft die rare titel in een bestaand programmablad betrekking op een kookru- briek of op een cursus brail le? In het jaargidsje treft men een dergelijke titel aan onder het hoofd „hoorspelen", zodat men dus weet waarmee men te doen heeft. Alle actualitei ten op één pagina en alle do minees op weer een andere. Wel wordt in dit gidsje ook veel op één grote hoop ge gooid. Onder sport treft men alle sportrubrieken aan. Dan zal men toch op de hoogte moeten zijn van het actuele gebeuren om ongeveer te we ten welke onderwerpen aan de orde komen, zo goed als onder het kopje „Portretten/ gasten": de burgemeester is jarig. Maar welke burgemees ter dan, Appingedam, Am sterdam, tenzij eerstgenoem de gemeente alle junks en olympische aspiraties van van Thijn over zou nemen? Daar staat of valt voor een goed deel toch de beluiste ring mee. Er kleven dit gidsje, vanwege de goedkoopte in stencil, nog al wat leemten aan. Maar het gaat om een nulnummer en niet om een nummer uit het {'aar nul. Tegen het begin van iet nieuwe seizoen volgt een meer overwogen versie, ne men de makers zich voor. TROS 15.00 De dief van Bagdad (The Thief of Baghdad), Engels- Franse speelfilm uit 1978 van Clive Donner. Met o.a. Roddy McDowall en Peter Ustinov. Sprookje over een prins, die wordt be roofd op weg naar Bag dad, en verliefd wordt op de mooie prinses Jasmijn 16.37 Dr. Who, Engelse sclence- fictionserie. Afl.: Een nieu we bedreiging (Mawdryn undead, 4). Mawdryn en zijn bemanning hebben apparatuur van Gallifrey gestolen om hun regenera tieproces onder controle te krijgen. Daarbij hebben ze de hulp van Dr. Who no dig. Deze kan onmogelijk instemmen want dan ver liest hij zijn capaciteiten als Tijdheer. En dan zijn er ook nog Turlough en de Zwarte Bewaker 17.05 Mask, tekenfilmserie. Afl.: In de boot NOS 17.30 Vïe-Journaal TROS 17.46 mOver motoren gespro ken, informatieve serie over motorrijden (herh.) 18.15 Dierenmanieren (slot). Martin Gaus presenteert wetenswaardigheden over huisdieren 18.55 Bassie en Adriaan, serie korte filmpjes. Afl. 5: Een vergissing is menselijk 19.00 De zwaarste zeilrace rond de wereld, documentaire over de zeilwedstrijd 'Whitbread 'round the world race', waaraan on der meer Dirk Nauta en Pleun van der Lugt meede den NOS 20.00 Journaal TROS 20.28 Op volle toeren. Chiel Montagne presenteert vanuit het sprookjesbos Hellendoorn de Neder landstalige top 5 21.20 TROS Aktua, actualitei tenmagazine waarin, ter gelegenheid van het 400- jarig bestaan van de Ne derlandse douane aan dacht wordt besteed aan de uiteenlopende werk zaamheden van deze dienst. Onder meer beel den van een inval in een il legale destilleerderij. het opsporen van drugs en het achterhalen van grote par tijen gesmokkelde sigaret ten 21.50 Ellis Island (2), vierdelige Amerikaanse miniserie uit 1984. Met o.a. Peter Rie- gert, Greg Martyn, Claire Bloom en Richard Burton. Jake trouwt met Nellie By- field. Ondertussen roept Marco Santorelli de hulp in NOS 23,30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 18.15 18.20 18.30 18.45 19.00 19.27 19.42 NOS Studio Sport extra. Tennis Wimbledon: rechtstreeks verslag met commentaar van Heinze Bakker Nieuws voor doven en slechthorenden Paspoort voor Joegosla- ven Sesamstraat GG Jeugdjournaal Journaal HV Kwartslag: KID, driedelige serie over kunstmatige in seminatie. Afl. 2: De inse minatie VARA De Smurfen, tekenfilmse rie. Afl.: Die ongelooflijke Smurfen D De Graaf, slapstickfilm uit 1916 met Charlie Cha plin in de hoofdrol en ver der Eric Campbell, Edna Purviance en Albert Austin De Schimmen (L'armée des ombres), Franse speelfilm uit 1969 van Jean-Pierre Melville. Met o.a. Lino Ventura, Simone Signoret en Paul Meurisse. In het door duitsers bezet te Frankrijk strijdt de on dergrondse in het geheim. Gerbier was één van hen, hij wordt echter verraden en door de Gestapo opge pakt NOS Journaal Nieuws voor doven en slechthorenden EUROPA TV Weerbericht en programma overzicht Kinderprogramma's Programma-overzicht Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry Weerbericht Sport Reports: WK Voetbal World Watch, weerbericht en programma-overzicht Agenda Focus on European Culture: Holland Festival '86 Sport Reports: Wimbledon World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Ba-Ba Black Sheep, afl. 7: Presumed Dead 17.50 The Return cl the Black Stal lion 19.30 The Immigrants, herh. afl. 4 20.20 Lilly Put Put: De Mier 20.30 Hollywood Classic: The Greet Gatsby 22.05 The Producers 23.40-01.35 The Red Dawn Journaal Tik Tak, kleuterprogramma (herh) Plons, kinderprogramma (herh.) Kameleon, doe-programma voor kinderen. Presentatie: Danny Verbiest en Ellen. Afl.: Maquettes (herh.) De jonge zeehond (Seal Mor ning. 2). zesdelige Engelse jeugdserie over een weesmeis je dat op het strand een zee hondje vindt. Met Jane Lapo- taire. David Birney, Liza God- dard e.a Uitzending door derden. Pro gramma van het Vrije Woord Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Anna van de vijf steden (Anna of the Five Towns, slot), vier delige Engelse tv-serie naar het boek van Arnold Bennett. Met Linsey Beauchamp, Peter Davison. Emrys James e.a. Mijn grote liefde heet muziek, serie specials rond Vlaamse artiesten. Vanavond de Ant werpse rock roll band The kids, die in 1977 ten tijde van de punk-explosie werd opge richt door Ludo Mariman Vreemde krachten (Arthur C. Clarke's mysterious world), dertiendelige Engelse docu mentaireserie over paranorma le verschijnselen en begaafd heden. Bewerking: Wim Offe- ciers Afl. 3: Pendelen, over wi chelroede lopen Journaal en Coda: 'Van Lie verlede zo' van Hans Faverey ■20.30 Tennis op Wimbledon. 0 Rechtstreekse reportage van de internationale tenniskampi oenschappen vanuit Wimble don met commentaar van Da niël Mortier F 1 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank La Boïte eux images, kinder programma Ce eoir, regionaal magazine Journaal Cycle Jean Lefèbvre: La 7ème Compagnie au clair de lune, Franse speelfilm uit 1977 met Jean Lefèbvre. Gérard Jugnot e.a. Regie: Robert Lamoureux. Drie oud-soldaten uit de 7e compagnie komen elkaar weer tegen. Deze keer komen ze in het verzey terecht Traces de verre ou sérions1 nous cousins Monsieur Gries- meyer? Documentaire over de verwantschap tussen bepaalde geslachten in Beieren en Wal lonië 10 Tam di deiam, muzikaal pro- Loramma met medewerking van net Grands Ballets Peter Davison, vanmiddag nog te zien als Dr. Who op Ned. 1, speelt een van de hoofdrollen in 'Anna van de vijf steden'. BRT 1 om 20.10 uur. 17.00 Les Indians de la mer, docu mentaireserie over de geschie denis van de Indianen in Cana da 17.30 Actualiteiten uit Quebec 18.00 La bonna aventure, tv-serie 19.00 L'or du temps, Canadese tv- serie 19.30 Je trouverai un moyen 20.00 RSVP: Claude Dubois 20.50 Actualiteiten uit Quebec 21.10 La bonne aventure, tv-serie 21.35 Vancouver Expo '86, reporta ge 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 EThe Simon Potter Show, met de nummer 1-noteringen uit de diverse hitparades (herh.) 18.00 EThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 EThe Amanda Redington Show (herb.) 20.00 EThe Nino Firetto Show, met fandubnieuws en de corres pondentie-rubriek 'Write on' (herh.) 21.00 EThe Martin Buchanan Show, met o.a. een portret van een videoregisseur in 'The Vi deomakers en het muziekbla den-overzicht met Sunie in 'Between the lines' (herh.) 22.00 EThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 EMusic Box special 00.00 EThe Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 01.00 EThe Gaz Top Show 02.00 EThe Amanda Redington Show, met o.a. de rubriek 'Club Call' 03.00 EThe Nino Firetto Show 04.00 EThe Martin Buchanan Show 05.00 EThe Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe Shadow CD Ondertiteling via TeleTekst. (3 Stereo- of tweetalige uitzen ding. O Zwart/wit-uitzending. ■I) Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. O Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. O Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending In orginele versie met ondertitels. 15.00 ARD Sport extra: Tennis. Rechtstreekse reportage van de internationale tenniskampi oenschappen vanuit Wimble don 17.45 Tageesehau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Benny Hill, Engelse comedy- show 19.00 Simon Simon, Amerikaanse politieserie. Afl.: Mord urn Mit- ternacht 19.57 Programma-overzicht 20.00 ETagesachau 20.15 Und das leben geht Weiter, (...E la vita continua, 2), acht- delige Italiaanse tv-serie met Virna llsl. Jean Pierre Marielle. Clio Goldsmith e.a. Sylvia Is vroeg uit huls gegaan en woont samen met een linkse journalist. Deze is zo sterk met zijn beroep verbonden, dat Sylvia zich langzamerhand be gint te vervelen. Dan leert ze de Franse fotograaf Pierre kennen en wordt verliefd op hem 21.15 Wo die Neuroeen blüh'n, psy- chogram van Oostenrijk 22.00 Freitags Abend, cursus medi- akunde voor beginners, gepre senteerd door Thomas Freitag. Thema: kiezen 22.30 Tegeethemen 23.00 Internationaal Reportage over dit Internatio nale literaire congres met o.a. interviews met en lezingen door schrijvers uit verschillen de landen 23.30 Das Nacht-Studio: Die Euro peer (The Europeans), Ameri kaans-Engelse speelfilm uit 1979 naar de roman van Henry James. Met Lee Remlck, Tim Woodward, Lisa Eichhorn e.a. Regie: James Ivory. Eugenia en Felix, broer en zus komen rond 1850 uil Europa naar Amerika om onbekende familieleden te bezoeken. Zij zijn allebei niet afkerig van een huwelijk, maar de één heeft daarbij meer suc ces dan de ander 01.05 Nachtgedankën, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff Ferienkalender, gevarieerd kinderprogramma So ein Tierleben Hilfe, wtr werden erw achten, Amerikaanse comedy-aerie. Afl.: Bleib wie du bist Heute Tete-lllustrferte, actualiteiten, sport en amusement Agentin mit herz (Scarecrowe and Mrs. King). Amerikaanse tv-serie. Afl.: Das Geheimnis des Erfolges (1) Programma-overzicht I Heute Zomer programma-overzicht Sommerfestival im ZDF - Eu ropa im Femsehspéel: Die Ra- che, Joegoslavisch/Duitse tv- film uit 1985 met Milena Dra- vic. Harry Baer, Velimir ZJvoJi- novic e.a. Regie: Nenad Djaplc. Om wraak te nemen op haar man die haar destijds heeft verlaten, huurt Nada een ac teur In om haar man Jaloers te maken. Haar plan loopt echter tragisch af WISO, sociaal-economisch ma gazine Heute-joumal I Aspekte Extra: lm Garten der Kiinete', verslag van de Biën nale Venetië 1986 I Der Uebhaber, eenakter van Harold Pinter. Met Boy Gobert. Ingrid Andrée, Joch en Sost- mann e.a. (herh.) I EDie stillen Stare, nobelprijs- winnaars privé gezien door Frank Elstner DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Mit Telekolleg II zur Fach- hochschulreife 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tageesehau 20.15 Lindenstrasse, tv-serie met Annemarie Wendl, Wolfgang Grönebaum, Tllli Breldenbach e.a. Afl.: Kampfschreie (herh.) 20.45 Auslandsehow 22.15 Landeeeptegef: Unsere Hei mat liegt heute vor Madrid, filmreportage 22.45 Thema des Monats: Auf dem Gift leben. Documentaire over 10 jaar na de giframp in Seve- so. Aansluitend: Laatste Lee Remick is vanavond te zien in de speelfilm 'The Europeans' op Duitsland 1 om 23.30 uur. BBC 1 Tennis venuil Wimbledon Regionaal nieuws Laurel and Hardy, tekenfilm I Wacky races, kinderprogram ma i Kids of Degress! Street, kin derserie John Craven's Nawsround, jeugdjournaal Blue Peter, kinderprogramma Journaal en weerbericht London Plus Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan Rock'n'roll years It's your move Hell's bell's. Afl.: Dem bones, dem bones, dem dry bones i Journaal, regionaal nieuws en areerbericht I Panorama, actualiteiten I Match of the day, hoogtepun ten van de vandaag gespeelde tenniswedstrijden op Wimble don BBC 2 14.55 Tennis vanuit Wimbledon 20.35 Split screen. Afl.: Boxing 21.05 Horizon: Doctor's training 22.00 The fall and rise of Reginald Perrin 22.30 Mountain men, tv-serie. Afl.: Dangerous kind of love 23.30 Newsnight, actualiteiten 00.15 Weerbericht 00.20 Cricket highlights, samenvat- ting 00.30-01.00 Open University ITV I Sho-fla: Princess of Power, tekenfilmserie Dramarama Emmerdale Farm 17.45 18.15 18.45 19.00 About Anglia, regionaal maga- 19.30 20.00 20.30 21.00 21.30 22.00 23.00 23.30 00.25 01.30 zine What's my Line? Coronation Street International Athletics. Ulster Games vanuit Belfast World in Action Return to Eden (1, herh.) Return to Eden (2, herh.) Sammy Davis Jr Live in Paris Throw the Lions to the Chris tians SKY CHANNEL 16.45 EFIrst run, met Gary Davies 17.30 EAII American hot 100, met David Jensen 18.30 The Tales of Wells Fargo. Afl.: The Walking Mountain 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and the Boss of the Year Award 19.30 Green Acres. Afl.: The Great Morality Campaign 20.00 Morfc and Mindy. Dubbele afl.: The Way Mork was/Little Orp han Mork 21.00 Police Woman. Afl.: Wednes- Tunnei of Horrors 22.50 Sydney Winfieid Premiership, rugby 23.50-01.00 EAII (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven NCRV 15.00 De Carsons, tv-serie 15.45 De Afrikaanse leeuw, natuur film 17.00 NCRV-Jeugd-Matinee NOS 17.30 'AS-Journaal NCRV 17.46 Het geheim van de Vuurberg (2). Nieuwzeelandse jeugdserie NEDERLAND 2 NOS 15.00 Tennis op Wimbledon RVU 17.00 Sport, tussen plezisr en prestatie (3) NOS 17.30-17.45 Tennis op Wimbledon BRT 2 15.00-20.30 Tennis op Wimbledon MUSIC BOX DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Info Verbraucher 10.00 Heute 10.03 Und das leben geht weiter (2) 11.05 EGünter Pfitzmann in Berliner Weisse mit Schuse 12.10 _Wo die Neuroeen blüh'n 12.55 Preeeeechau 13.00 Heute 13.15 Te letekst 14.50 E Klamottenkiete 15.05 Unsere kleine Farm 15.50 Te- ges schau 16.00 Lebenswege 16.45 SpaB am Dienetag DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.30 Pro gramma-overzicht 13.35 Wie der Wanderer Ji dem Tiechler dae Le ben rettete 14.00 Patrick Pacard 14.20 Ferienkalender 14.55 Heute 15.00 Tennie op Wimbledon 17.45 Ein himmlisches Vergnügen BBC 1 07.50 Breakfast time 10.20-10.35 The good kitchen 11.30-11.50 Play School 14.00 Nieuwsoverzicht voor doven 14.30 Fingermouse 14.45 Tennis vanuit Wimbledon 17.12 Re- BBC 2 14.-55-21.10 Tennft op Wimblodon SKY CHANNEL 08.45 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 A country practice 16.00 EThe Pat Sharp Show 16.45 E Monsters of rock RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio. 19.02 Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: KRO's Jazz Connection. 22.02 Goal. 2240 Momenten om te vieren. 23.00 NOS: Nieuws en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02 AVRO's Nachtdienst. 06.02 Auto in? AVRO aan! RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 EO: Tijdsein. 18.25 Kom er es uit. 18.50 De wolkenwagen. 19.00-07.00 Zie radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 AVRO: De zwevende hemel. 20.03 De Nationale LP Top 50. 2242 Candlelight. RADIO 4 18.02 VARA: Blazers magazine. 1840 Het muziekbedrijf. 20.00 Nieuws. 20.02 De VARA Matinee. 2145 Pianomuziek. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap. RADIO 5 18.10 VARA: Schaafijs. 1840 NOS: Dichter bij de dichter. 18^40 Kleine zendgemachtigden. 1940 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 2040 TELEAC: Great expectations. 21.00 Ni hao, les 2. 2140 De moestuin. Les 12. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 1840-19.00 Migranten. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel en weerbericht. 1943 Voel je thuis. 20.03 Tropical. 21.03 Passage '86. 2140 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee - Hitikatessen. 2245 Maneuvers in het donker. 2340-0240 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 1840 In the folkgroove (37). 19.00 Kroniek 1. 19.45 Muziek van onze tijd. 2040 Belgisch Blaaskwintet. 21.45 Muziek voor twee piano's. 2240 Blues Jazz. 23.15 Serenade in d. opus 44 Antonln Dvorak. MORGEN ITV 07.25 TV-AM 10 25 Regionaal nieuws 11.30 Cartoon Time 11.35 Glenroe 12.00 Once Upon a Time... Man (herh.) 12.30 About Britain 13.00 Cockleshell Bay 13.10 Rain bow 13.30 Gardens for All 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Tucker's Witch 15.30 Family matters 16.00 Star choice 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 The Young Doctor* 17.00 Cockleeheil Bay RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo. 07.15 Het levende woord. 0740 Nieuws. 0743 Echo. 08.08 Echo magazine. 0840 Postbus 900. 0945 Even bijkomen... 1042 KRO's Schone Kunsten. 1045 In antwoord op uw schrijven. 1142 KRO's Schone Kunsten. 11.05 Met de KRO, met Hans. 1245 KRO's Schone Kunsten. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: AVRO's Radiojournaal. 07.11 Auto In? AVRO aan. 0740 AVRO's radiojournaal. 09.03 EO: De Muzikale Fruitmand. 1043 Vrouw zijn. 1143 Kom over en help ons! 1148 EO-Metterdaad hulpverlening. 12.03 Lunchtime-magazine. 13.03 Tijdsein. 1340 VPRO: Het Gebouw en De Af- RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: De Meurders Methode. 09.03 Angelique. 10.03 Twee meter de lucht in. 12.03 Informatief muziekprogramma. 14.03 Hollands handwerk. 1643 Verukkelijke vijftien. RADIO 4 0640 Nieuws. 0642 TROS: Een goede morgen mei Robert Jan de Neeve. 10.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Concertzaal. 1240 Nieuwe klassieke platen. 1340 Nieuws. 1102 De klassieke Top 10. 1340 Belcantorium. 16.00 NCRV: Literama-Luisterreeks. 1640 In de schaduw van de mees ters. 17.00 Platennieuws. RADIO 5 09.00 Nieuws. 0942 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 0940 RVU: De streek. Afl. 1: De Peel. 10.00 TELEAC: Great expectations. 1040 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 1140 In beweging. 1240 Nieuws. 12.05 NOS: Schone wereld. 1100 Nieuws. 1110 NCRV: Nederland en zijn bu ren. 1340 De platenbljbel. 14.15 Muzikaal intermezzo. 1445 Verademing. 1540 NCRV-Leerhuis. 15.15 Met hart en mond en handen. 1540 Praline. 1640 NOS: Op de rand van het recht. 1640 NOS-Ombudsman. REGIONAAL Radio Rijnmond: 0740 Actualiteiten magazine. 1640 Middagmagazine. BRT 1 0541 Met 1 wakker. 0840 Uit de band: Knokke Cup. 1140 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 1343 Tussendoor. 1443 78-toerentljd, Jo Leemans. 1543 Zo d'ouden zongen. BRT 2 0540 SJapoo: Vlotte muziek. 06.00 Nieuws. 0112 Paradox: Muzikaal programma. 1043 Dwarskijker. 1240 Regioprog. 1110 Music Motion. 1130 Onvergetelijk. 14.00 Jazzkaffee. 1540 Poeskaffee Americian: Country. 1740 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 06.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 11.45 Tafelmuziek. 1110 Aktueel. 1340 Liszt, mens en musicus (24). 1440 Namiddag bij BRT-3. 1150 Intermezzo.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 9