j 795 195 Spar Voor Vers! SPAR Uitslag trekking loterij voor girorekeninghouders li Goed advertern i gaat zo 0: LEIDEN OMGEVING ikleintjesi ad sanctos 01860-13055 Bollenpellers(sters) Geerlings-Bergamo Stivar College - HAVO, VWO Den Haag-R'dam Waar je ook bent, de prijs komt vanzelf. I Algemene Loterij Nederland foidoeSomcwt MAANDAG 30 JUNI 1986 PA( „Mathesis Scientiamm Genitrix", Stichting het Koninklijk Genootschap „MSG", Middelbare Technische School, Leiden. Bouvkund*. GcdiptonrnrdM na voltooid praktisch jaar 26 juni 1966; R. F M. Bakker, P L. M. van Bilóerbeek, R J Bouter, L. van Duijn, H. J. J. van der Geest. P. C. J. Hoogen- boom. H. J. M. Huizer, W. M. van der Kamp, J. van Leeuwen, J Meeldijk. R.J. Oostdam, J. Ouweband. H. P M. van der Putten. J. L. Rui- grok. J. T. van Rijn. R. J. van Rijn. A. J. Scha- kenbos. B. N. M. Schrama, E. T. J. van Steen. F. P. M. van der Voort. F. J. M. van der Voort. A. J. van Vugt. Weg- en Waterbouwkunde, Gediplomeerden geelaegd voor theoretisch gedeelte 25 juni 1966, voltooiing praktisch jaar „1965": N A. Aarts. E. van der Cingel. J. van Duijn. M. van Duyvenvoorde, J. C. P. van Eeden, L J. G. den Eteen. D. Heemskerk. P. Huiser, N. A. Meiland, A. Ouwehand, C. F M. van Scheppingen. J P. Trijsburg. W. Verburg. A.C. G. Vermeulen. E. J. Wessels. Elektrotechniek aid. Energietechniak, Gedi plomeerden na voltooid praktisch jaar 26 juni 1966: M. A. G. Bakker. R. C. H. Cozijn. W. B. Creyghton. R. G. J. van Dam, W H. Dekker. P. E P. Geerlings, J. van der Hoorn, E. J. C. Jansen, F. Kroes. G.C. Kroon, L.J.P. van Loon. J. P. J. Morits. H. J. van der Niet. A. J. Pardon. S. H. M. Schrama. T. C. Wessels. J. van der Wilden. R. W. A. van der Zwel. Elektrotechniek aid. Elektronica, Gediplo meerden na voltooid praktisch jaar 26 juni 1966; J. T. J. van der Aart. R. van Alphen, R. A. van Beek. W. L C. M. Bik, A. J. Brouwer, P A. Buskermolen, F. T. J. Francino. A. W W. Gor dijn, D. C. P. M. Hazenoot. A. Hesselink. R L. Isaak, F. W. Leinberger, M. Louis. E. A. G. van Schie. T. W. Schrama, M. G. L A. Schrijvers. R. G. Stubbe. Werktuigbouwkunde, Gediplomeerden na voltooid praktisch jaar 26 juni 1966: J. W M. Aanhane. C. C. L. Bergman. L. H. Beugelsdi|k, A. Boezaard, W. J. A. Duivenvoorde, C. J. van Duijnen, A. J. P. M. Duijnhoven, H. V. Franken. W.C.J. Geerlings, J.A.M. van Gemert, F. Griekspoor. R. J. Groen. W. J. Groen, A. M. Hachmang, K A. G. Heemskerk, M. L Heuzen, R. Holman. M. Jansen. H. J. P. Keijzer, A. de Kooker. C. Kraan. T. C T. Laken, I. W. H. van der Lans, H. Lei, E van Limpt, T A. N. van der Maat, C. van der Marei, E. M. H. Mesman, R. Methorst, N. A. J. Meijer. E A. van Noort, B. Ottenhof, P. K. Poestkoke. R. J. M. van Pola- nen, W R H. Ris. M. J. Romijn, P. J. K. Rosen- boom. D. Schonenberg, G. A. Sirag, J. Smit. J. F. van Son. M. J. van Spaandonck, E. J. van der Veld, A. W. J van Vliet. N. G. P. Weenink. W. H. M. Wildöer. Bouwkunde, geslaagd voor theoretisch ge deelte 25 juni 1966: A. H.W. van Beelen, G. A. M. van Berkel. C. S. J. Caspers, T M. M. Duindam. F.M.J. van Eisen, P.J.M. Evers. S. M. M. Guezen, A. M. J. Hotkes, J. H. Imanse. A. van Iperen. A. P. Janssen, H. K. Kets. D. Klok. J. W. van de Lippe. M. List, H. van Maar- en. P. C. Meijers, E. F. Möhlmann. E R. Mud. G. C. van der Niet. A. S. B. Noordermeer. F. L Sip. K. Voet. C J. Wesselman. Weg- en Waterbouwkunde, geslaagd voor theoretisch gedeelte 25 juni 1986: (C4) P. H. Krop, L M. van Leeuwen, J. Smit, A. Schools, J. Verhoeks, J. Verloop. Elektrotechniek aid. Enargielechniek. ge slaagd voor theoretisch gedeelte 25 juni 1986: (E3a) I. Banerjee, R. J. J. 8arnhoorn, E. M. En ters, G. P. Griffioen, P. F. Hermans, R. A. J. v.d. Hulst. E. W. Mantel. H. H. van Marsbergen, J. J. M Nulkes, D. J. Passchier, W. J. P. Prins. J. F. L de Ree, R. P A. van Riet. L. C. van Scheppingen. R. J. P. Snelderwaard, L. P. Spaargaren. A. A. Turkenburg. P. v.d. Veer. R. C. J. Vermeulen, L. A. J. van Vliet. W. Voe- senek. E. D. Vooijs. E van Dijk. (E3b) R. W. P. Caspers. M. v.d. Elshout, C. W. van Gerven. lof J. Guijt 51 punten, J. J. Kaptein. D. P. kramp. H. G. M. van Leeuwen. S. Nieuborg, R. A. van Oudheusden, J. A. M. Smit. M. Taat- gen, R. J. Turk. G. van Veen. R. G. M. Vlekke, J. W. A. Warmenhoven. G. J. van Workum. Elektrotechniek aid Elektronica, geelaegd voor theoretiech gedeelte 25 juni 1986: (A3c) S. E Aalstein, M. J. van Asselt, M. P. de Bruijn. R. J. Claassen. M F. van Dorp. R. J. W. van Oijk. M. J. van Gent. T. T. Grimbergen. G. N. den Hollander. EA. H. W. Hoogendoorn. lot K. H. R. de Jongh. F. G. Kallenberg, lot J. B. J. Koevoet. A. Kooi), lof A. Kühn, H. A. J. van Leeuwen. L de Mooij, C. J. Spierenburg. E. Plug. lof P. J. Rewijk, T. A. J. Schrijvers. Inge A. L. Spel bos, W. J. v.d. Star. W. G. C. Turion. H J. Varkevisaer. A. A. Wempe, lol R. J. C. Westgeest, (A3d) G. van Dam. M van Delft, A. J. C. van Diggelen, M. A. C. de Groot. J. Ha- senoot. R. E. Klijn, I. H. Kok. R. J. W. M Lager- berg, H. R. Muller. V. R. Noordberg. T. Oskam. H. J. M. Went. lof A. A. P. T. Westgeest 50 punten. Werktuigbouwkunde, geslaagd voor het theo retisch gedeelte 25 juni 1986: (W3a) F. A Baas, P. H. H. de Beer. P. P. Beukema, E F. Bosman. K. Colijn. W. M. M. van Diemen, A. van Essen, W. W. J. v.d. Geest, M. Glasbergen. M. B P. Hoogenboom, F de Jongh. S. v.d. Mark. E.A. J. v.d. Nieuwendijk, 0. H.G. v.d. Poel, J. H. Roose, J. de Rooy, P J. A. van Ruiten. H. de Vos, M P. Winters. E D. Zaadnoordijk, (W3b) R.V.M. Alkemade. R.K. Bakker. D. Bennis, F.J.A.V.C. van Beukering. N.M. Boot. lof W. B. van Dijk. J. van Egmond, J. J. Hoekstra. E. L P Hogervorsl, M. C. de Louw. R. M. Meulblok. G. H Nieveen, J. H. B de Rid der. E. H. Root. A. Schotel. M. P. J. Seijsener, P. v.d. Stelt, R. G. S. Stockmann. R. H. P. Stut. lof S. A. Ubink 53 punten, lof W. J. M. Ver- beij, J. L. de Winter, lof J. P. J. Zuyderhoudt, (W3cl) lof R. v.d. Berg 54 punten!!!, R. J. E. Boon. J. P. Hemerik, lof C. L F. Hoogenboom. J. J. van Hijkoop. lof T. J. de Jong, A. E. v.d. Ven. E. L. M. Warmerdam. R. N. Zoontjes, M. H. M. van Zijp. (W3cll) N. van Duyn, J. H. J. Eichhom. M. Flandrijn, J. P. Gijzenberg, R. van Kesteren. J. H. Knljnenburg, M. G. J. Koppers, E. R. Monteny. E van Oosten. R. J. J. v.d. Star. R. J. v.d. Tol. H. R. F. Verdooren. R. Vink. „Christelijk Lyceum" Gymnasium A Diane Comijs. Huib Kruyt. Anneke van de Pol. Astrid Schouten. Arjen Taselaar, Lydia Voort- man. Gymnasium B Pieter Boddaert, Marcel van Egmond, Andre Oosterman. Dick Scharn, Arjan Straathof, El- derina Termorshuizen, Michael Vellinga, Mari anne Verdel. Jan Dirk Vlasblom. Annet West broek, Michel Westerbeek. Aalke Zaal. Atheneum B Evert Albers, Annette Bader, Rinse Bakker. Pe ter Baksteen, Eline van Beest, Steel van den Berg, Arco Berkenbosch. Esther Blokzijl. Paula Boogaarts, Hans van den Bos, Ingrid Bos, Lin da Bos. Niels Bos, Marco Bouman, Anne Brussaard. Gertjan Buijsen, Pierre Captein. Marlijn Ie Clercq, Ingeborg Dekker, Eveline van Eek, Kart Enthoven. Yvonne Faay, Paul Ftoris, Ingeborg Frankel, Ella van Geest. Jasper de Gelder. Robert Hanegraafl. Marlijn Haring. Christiaan Harts, Gert Heemskerk, Jacqueline Jansen, Christina Kempenaar, Oscar van Kla veren, Kees Koning, Eric Krol. Jörgen Laan stra, Eric Lange, Kees Langeveld. Hanno van der Loo. Jan van der Maret, Linde Meyaard, Marion Niks, Gerard Ouwerkerk, Mare Petreili, Henk Prins. Fred Raasveld, Hans Ravesloot. Hidde Rozenboom. Jurgen Schout. Ronald van de Stouwe. Wout Tantink. Ron van Teijlingen. Kees Verkerk, Loes Verwoerd. Erik Vis. Karin Voogel. Robert Voogel, Gert-Jan Vroege. Ed win Weststrate. Atheneum A Judith van Asch, Tessa van Beijeren, Karin Boere. Jeanette van den Broek. Mariélle Brug, Sandra Bunnik. Helma Burgmeijer. Steven Doelman. Roeland Faasse, Jeannine Ferwerda. Remko de Haan. Pieter van Harskamp. Wille- mine Heiner. Diederik den Hollander. Martin Honcoop. Floriska Hoogendoorn. Marian Ketel. Threa Kleijn, Hanneke Klompenhouwer. Corin- ne Knoop, Hanneke Knoop. Annemarie Koe- mans, Wally Kraak, Christine Kranenburg, Anne-Marie Kranenburg, Rob Laurens. Mar leen de Leeuw, Henk-Jan Leppink. Agnes Men ken, Tony Mlchels, Nanette Moerman. Cea Muller, Miranda Nagtegaal, Ellen Plug. Lles- beth Swart, Rosalinda Terhorst, Carla van de Ven, Peter Vernet, Eugénie Visser, Monique Volkers. Inttid de Vos. Ellen de Vries, Hayo Wagenaar. Jacqueline de Water, Janny van der Wel. Laura Westdljk, Corinne Westerweele, Hllkje Wi|nmaalen. H.A.V.O. Margreet van den Akker, Frank Bennemeer, Danny Bezemer. Els Blanksma, Wouter de Boer. Hans Boogaard. Angeilque Borst, Janny Bregman. Marlies van Brenk, Maarten Brou wer. Hans Buitelaar. Ard Buijsen, Kees van Dam, Monique van Dam, Esther Dik. Tom van Dokkum, Annemiek Elderenbosch, Marianne Endenburg, Grethe Fioole. Frank Gordijn, Ar jan de Groot. Joeri de Haas. Johan Haring, Ing- vild Harkes. Carla Hazenberg. Margriet Hesse- ling. Rene de Heij, Ruiger van den Hoofdakker. Erik Hoogendoorn. Wim Hoogendoorn, Wilfred van der Horst. Erik Hutlels. Patricia Jacob, Ma rio Jacobs. Anja van der Jagt, Eduard Jas. Henri de Jong. Herbert de Jong. Rob de Jong. Huibert de Jongh. Jacqueline van de Kamp. Jose van Klink, Ad Koetsier. Gracia Kolster, Miranda Koot. Addy Koster. Kees van Krieken. Janneke van der Laan. Henk de Leeuw. Anne- mieke van Leeuwen. Cees-Jan van Leeuwen. Viktor van Leeuwen. Rob Leliveld, Henk Loei, Rene Lünnemann. Marc van Maasdam. Angie Manduapessy. Ingeborg van Maren. Anita Mor genrood. Cock Neven. Margriet Nieuwenhuis, Ria Noordam. Niek Oosterom. Aaltje Ooster- veld, Hugo Oppelaar, Karen den Ouden, Eveli ne Oudshoorn, Frans Oudshoorn, Vanja Pas schier, Nicole Pluim. Erik Pons, Klaas-Frederik Punselie. Rene Quakkelaar, Peter de Raadt. Anita Renzenbrink, Gertjan Roos. Suzanne Roos. Jeanette van Rooijen, Carla Rosenboom, Simon de Ruiter. Crista Rijneveld. Esther Schmal, Casper Schoevaars, Roy Scholten. Thessa Schouten. Mario Sira, Erica Slinger land, Mirjam Spek, Elisabeth van der Spek. Mi chel Stedehouder, Freek Steevels, Andre Swart, Jaco-Derk van der Tang, Eline van Tol. Tony van Veen. Sandra van Velsen. Jannema rie Vergunst. Hans Verkerk. Annemarie Ver meulen, Ruud Vis, Saskia Vis. Lex Visser, Ed win van Vliet. Freek van Vliet. Remco de Vries. Peter Wagemaker, Heike Wanders, Martin Wardenaar. Erik van der Wees. Anne-Marie Wiegman. Wilco van der Wolt. Liesbelh van Woudenberg, Douwe Ybema. Bert van der Zwaag, Marjon van Zwieten, Ingeborq van de Vlugt. Stichting voor opleiding tot sociale arbeid B. J. Ax, R. P. J. Geenen, Mw. A. van Heel, Mw. M. Vanheeswijk, R. Heyveld, N Kaag. W. G. Limon. Mw. M. Ni|huis. J. Pattiapon, Mw. W. G. Pool, E. J. Power. M. Schenk. C. M. van Slaveren. Mw. J. Stoffels. Mw. C. J. M. Vrij-van Egmond. R. J. M. Zoetemelk. Rijnlands Lyceum Sassenheim Mavo SASSENHEIM Brigitte Bakker; Jeanette Benschop; Jacqueline Bosveld; Sophie Koppert. BUITENKAAG Frank Verkuljl; Robert Wols. LISSE Klaas-Dick van den Burg. SASSENHEIM Marieke de Carpentler; Iris Dobben; Pieter Eg- genhuizen; Gert-Jan Regtar; Edwin v. Reisen; Brigitte Snelleman; Miranda Staring; Lydia Tukker; Angela Vink. NOORDWIJKERHOUT Marjolein Beukema; Melanie Lotterman. VOORHOUT Ronald Catsman; Marion van Diest; Gerrit Pee tere. NOORDWIJK Catharine Kingmans. LISSE Astrid v. Waver en. WARMOND Vincent v.d. Wi|ngaard. VWO SASSENHEIM Jos Hovius; Rudy Kuhn; Adinda Perfors; Anja van Puflelen. LISSE Arthur Aangeenbrug. NOORDWIJKERHOUT Jeroen van Breen. Stichting v. Opleiding tot Sociale Arbeid Middelbare Beroepsopleiding Sociale Dienst verlening (MBO-SD): Dia Bokhorst, Rijsen- hout; Monika Bucher, Leiden; Paul Comelissen, Katwijk; Leen van Duyn. Katwijk; Hans Hazen, Leiden; Willem Hoek. Noordwl|k; Louise v.d. Meide, Warmond; Joke Meyvogel. Lelden; Mar- ja Pilfer, Voorschoten; Geny Sauveur, Leiden; Koos Schippers. Woubrugge, Suus Spaans. Leiden; Riet Brockema, Leimuiden; Lidewij de Jager, Leiden; Anneke Jonkman, Leiderdorp; Ruud Kleiweg, Alphen; Rob Kool. Noordwijker- hout; Rini Kranen, Noordwijk; Annemieke v. Leeuwen. Amstelveen; Willemien Moerman. Al phen; Doortje Naals, Leiden; Mariette Ooster- veer, Alphen; Carla Ros, Alphen; Ina Schouten. Noordwijkerhout; Igna Stolwijk, Ter Aar; Ank Vreeburg. Katwijk; Bart Zeilstra, Zoeterwoude; Riet Bergman, Roeiolarendsveen; Joop van Dongen. Delft; Adrl Guldemond, Leiden; Riet Heemskerk, Roeiolarendsveen; John v.d. Hey- den. Leiden; Han Hoekstra. Katwijk; Joke de Jongh, Leiden; Anja Kuylf, Bodegraven; Lia v.d Meer, Langeraar; Ria v.d. Meer. Noordwijk; Agaath Juffermans. Leiderdorp; Ingrid Spruit, Noordwijk; Tonny van Leeuwen, Voorschoten; Els van Tol. Boskoop; Ria Veltman, Wormer- veer; Jos Verdonk. Nieuw Vennep; Lyda Wind. Alphen; Anneke van Zanten. Alphen. Albanianae, Alphen aid Rijn chel Looyenstein; Sabrlna vi Ie van Nleuwamerongen; Eric Schut Ie Tuyn; Paula Verkuyl; Wlnfrled Vi Vreeswijk; Miranda v.d. Wal; MoniÉIl laken. Prins Willem Alexanderschoize Chr. M.A.V.O. Ie Leiden :o mot MAVO: Ciska Bekooy, Joyce vankn landa Bentveld, Rob Bink, Ellen dfc,a. beth de Boer. Remco Boerrigter, ker. Betty Bremmer. Corlne vanlie' Rody Douwes. Dennis van der Drill,, L Duyvenbode. Corlne van Egmoni k Eik, Marlies Fakkel, Heieen Filemorj a£ Have, Edwin van der Hoogt, Man j. André Kapaan. Marcel Klaassen, F 1 Alex Koster. Frank Langezaal, f Danielle van der Lult. Petra Mink.t Namen. Ingrid van Niekerk, Marcsj Jolanda Onderwater, Ingrid Pasma,jsti der Poel. Robert Roelotts, Jose S na Schuchhard. Sandra Smit, J Marco Starrenburg, Monique Stee co Stouten. Louise van Straten, Sypoe ten. Ellse Vlasveld, Michéle War «el Weers, Gery Wendt. Allonds van ajg Scholengemeenschap Van dr Delft Elsbeth Berg; Heidy Hoogervoret; Marieke Hoogervorst; Arjan Knol; Corina Nielen; Esther Stapper; Michelle Tjemmes; Jan Winde; Jeroen Woudenberg. Havo Ivo Amelunxen; Pierre van Amsterdam; Joeri v.d. Berg; Marco Brand; Marieke Breebaart. Si- mone Dernee; Henrtette Hotting; Barbara Kool hoven; Daniël de Koster; Carla Mens; Marjolein v.d. Plank; Afke Stevense; Vivian Tjon-Slen- Kie; Angelique Vatenlijn; Esther Visser, Moni que van Wijk; Karin Wortman; Diana Zimmer man; Karin Zom; Jan Willem Zwaneveld. Middelbaar Algemeen Onderwijs 4 Rachid Ahraoui, Cheryl Anakolta, AjJ Dreumel, Angela Dumay, Danlëlle B Kaplan. Esther Kok. Patrick Dteks, der Lingen. Lager Beroepsonderwijs Brood-banket: Trudy Lispet. Mechanische techniek: Roy Matabhik. Uiterlijke verzorging: Jolanda van den Engel, Leoni Krijgt Oranje Nassau Mavo, Hillego Hlllegom: Melissa van Deureen; f- Duyn; Rianne Hulst; Caroline Spruyt. Bennebroek: Jeanneke vi fcs.Jj mjoU ine bpruyt, n SteketedC „Hij heeft zijn strijd gestreden, Hij heeft het zelf gedaan. Wie weet hoe hij heeft geleden. Rust nu maar uit, je hebt het goed gedaan". Diep bedroefd om zijn heengaan, voorzien van de Sacramenten der Zieken, in de leeftijd van 62 jaar, onze dierbare broer, zwager en oom PETRUS IGNATIUS VAN HAMEREN Piet ligt opgebaard in Huize Jacobus. Bezoektijden van 15.30-16.15 uur en van 19.30-20.15 uur. Dinsdag 1 juli avondwake om 19.00 uur, woensdag 2 juli uitvaartdienst om 10.30 uur in de kerk van St. Petrus' Banden te Roelofarendsveen. Dankbaar voor haar liefde en zorg. waarmee zij ons gedurende haar werkzame leven heeft omringd, geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte onvewacht van ons is heengegaan, onze goede moeder en lieve oma JOHANNA AGATHA WARMERDAM-VAN EEDEN weduwe van Petrus Johannes Warmerdam op de leeftijd van 82 jaar. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen. 27 juni 1986. Middenweg 17, 2161 LR Lisse. De Avondwake voor moeder wordt gehouden op maandaag 30 juni om 19.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Engelbewaarders te Lisse (Beekbrug), waarna gelegenheid tot condoleren in de kerk. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op dinsdag 1 juli om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats in het famliegraf op het kerkhof aldaar. Moeder is opgebaard in het mortuarium van de kerk. Met droefheid, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat wij plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader en opa JOHANNES FRANCISCUS BECKERS weduwnaar van Christina Everarda Antonia Schmitz op de leeftijd van 82 jaar. Halsteren: J. M. M. van Rooden- Beckers L. Q. van Rooden Bart, Jaap, Wendy Eist: E. J. A. Lammerts-Beckers H. J. C. Lammerts Nanette en Peter Ellen, Christine Oldeboorn: P. M. J. Beckers Eist, 27 juni 1986. Bejaardencentrum Wervershove. Correspondentieadres: Lingestraat 3A, 6662 NN Eist. Maandag 30 juni om 18.30 uur wordt een H. Mis opgedragen in de kapel van het bejaardencentrum Wervershove, Grote Molenstraat 40 te Eist, daarna is er gelegenheid tot bezoek in het mortuarium aan de Valburgseweg 67 te Eist. De H. Eucharistieviering voor zijn uitvaart zal worden gehouden op dinsdag 1 juli om 11.30 uur in de kerk van Maria Middelares van Alle Genade aan de Rijndijk, nabij (de Haagsche Schouw) te Leiden- Zuid, waarna de begrafenis plaatsvindt in het familiegraf op de begraafplaats „Rhijnhof" r.k. gedeelte. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Haagsche Schouw. Vanaf 3 juli t/m 18 juli VERSE DOPERWTJES (om zelf in te vriezen) Vers geoogst en geschoond; direkt van het land; verkoop per 10 kg; dagelijks van 9.00 tot 17.30 uur; niet op zaterdag en 2 CONSERVENFABRIEK B.V. Roeiolarendsveen Tel. 01713-9011 Conserven van glasheldere kwaliteit. 1071-1222441 I WATERSPORT Kempala MOTORKRUISER 9.70 m. aluminium ramen, die selmotor. i.z.g.st. Pr. 42.500,-. Te zien in Brielle na afspraak tel. 070-650422. Inruil kleine cara van of kleine jonge auto moge lijk. Franpaise 17 jr. 1e jaars stud. Frans. zkt. INWONING in Ned. gezin. Leiden, tegen redelijke vergoeding. Erica Gerretsen, Taden, F22100 Dinan-France. Studente uit Luxemburg zoekt KAMER met eigen bad/douche en kookgel. Tel. 010-4815119. 1e jrs. rechtenstudente zkt. KA MER per 1 aug. Liefst centr. Lei den. Tel. Q5780-16905. Ouders zoeken KAMER in trum Leiden vanaf november, voor 1e jaars student, meisje, 17 jaar. Fam. Meylink, tel. 01814-2277. Studente zoekt KAMER met kookgelegenheid. Tel. 01727- 4229. M.B.O.-leerlinge zoekt met gro te spoed KAMER. Tel. 055- 554330. 1e jrs. studente zoekt KAMER in Leiden of directe omg., tot 300,-. Tel. 03405-64121. Kleuterleidster/medicijnenstu dent zoeken KAMERS/ETAGE in Leiden/Oegstgeest 600,-/ 700.-. Tel. 080-223812. begrafenissen crematies lammermarkt 43 leiden 071-126618 Te koop z.g.a.n. dubbele Alno KEUKÉN. incl. elec. apparatuur Sfinx duoblok, toilet, beige. Tel. na 19.00 uur. 01728-7279. PLAVUIZEN vloeren Bij aankoop kamervloer gratis gelegd v.a. 27,50 per m2. Plavuizenhuis Platemo Dor drecht - Rotterdam - Haar lem - Den Haag. Rijswijkse- weg 292. tel. 070-803444. I DIVERSEN Gordijnen gratis gemaakt. Gordijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis gelegd. Mateba VOLVO 244, bj. '76, techn. goe de staat. nwe. banden 1000. Tel. 070-680221. SIMCA 1100, 5-drs. 650.-. Goed onderh. Rijdt prima. Tel. 070-164905. Tijdens kant.uren. In de maanden juli en augustus op alle woensdag- en donder dagavonden onbeperkt gefi leerde SCHOL eten met een lekkere salade, pittige cocktail- saus en knapperige frietjes.... Zoveel u maar wilt.... voor maar 19,95 per persoon. Restau rant Kaagzicht, Huigsloterdijk 390, Buitenkaag. Tel. 02524- 4278. Kunstgebitten-reparaties Dagelijks vanaf 9 uur. Zaterdag van 10 tot 13 uur. Tandtech nisch laboratorium C. van Ber ge Henegouwen. Vronkenln. 23 - Leiderdorp. Tel. 071-892777 Geen filiaal. Graszoden tuinaarde, grond, biels, enz. gratis bez. voor tuinaanleg, ver andering. onderhoud, vrijbl. prijsopgave, v/d Meer 01719- 13939. Snel geld nodig? Wij helpen u gemakkelijk per telefoon. 60 x 111 12.6% 60x216 11.0% 72x431 11.0% 96 x 492 10.9% 5.000.- 10.100.- 23.000.- 32.000.- 40.000.- x 615 10.9% TV-reparaties Tuners, versterkers, recorders, video, elek. e.a. snelle service. Tel. 071-121816. DIVERS PERS. GEVRAAGD gevraagd voor direct. Tel. 02522-11156, b.g.g. 02523-73750 Bergamolaan 29, Voorschoten. I AUTOMARKT gebruikte AUTOAMBU LANCE. Tevens gebr. aanhang wagen 2x1 mtr. Tel. tot 6 uur 01720-93844/93845. Te koop aangeboden: GOLF C diesel eind '61 met 5 versnellin gen. veel extra's. Vraagprijs 11.000,-. A. J. v/d Zwet, v/d Bijlstraat 12. Roelofarendsveen. Tel.01713-2042. .BONAPARTE" (postzegel en muntenhandel). Inkoop en ver koop van collectie's postzelges, gouden en zilveren munten. Bo naparte. Laan van Meerder- voort 534A, Den Haag. Tel. 070- 602113. Te koop van particulier Datsun 280 ZX Turbo als nieuw, juni '83, parelmoer wit, km.st. 60.000. Prijs 30.000,-. Tel. 01742-4211 I AUTO'S T/M ƒ3500 T.k.: nest jonge BOUVIERS, geënt en ontwormd, 500,-. Hannemanstraat 352, Haag, tussen 18.00 en 20.00 langs komen. Den -VW- vlug - veilig - voordelig busreizen Costa Brava en Benidorm Bel Euro-Rapide 030-313815 (24 uur p.d. - 7 dg. p.week) Bel 070-895464, RAYMOND koopt alles. Gehele of ge deeltelijke inboedels en ver der alles wat u heeft op te rui men. Wij geven zeer goede prijzen. Ook 's avonds. Wilt u uw toer- of sta-CARAVAN verkopen. Bel dan 52103125 (gratis Inlichtingen). VERHUUR toercaravans. C.C. Bos. Woutersweg 8. 's-Graven- zande. Tel. 01748-12683. NIEUW type Lander 474, 3/4- pers langslaper, rondzit. roya le zijzit, praktische toiletruimte. Tevens enkele occ., o.a. 340 Bora. Caravanbedrijf De Trek vogel. industrieterrein De Haak. Zekkenstr. 56. H.v.H. Tel. 01747-5131, b.g.g. 01748- 13220. Luxe STACARAVAN 9x3.80 m.. 2 slaapkamers, douche, toilet, inboedel o.a. KTV en tuin, terras schuur, tennisbaan, zwem bad. voetbalveld. Honden toe gestaan jaarplaats. Vr.pr. 18.000.-- Tel. 070-937992 T.k.: Paradiso VOUWCARA VAN met oplooprem. voortent, luifel extra acc., 2.000.-. Tel. 01747-3795. LESSEN EN CLUBS (niet commerciële stichting) Éénjarige opleiding voor staatsexamen. diploma of deelcertificaat, gehele examenstof In 1 jaar. v.a. 385.- p. vak. tussentijds opzegbaar, boeken gratis in bruikleen, wis-, natuur- en scheikunde in 1 jaar van 0 tot Havo 4/5, ook Spaans, Latijn. Prospectus na 15.00 uur: 01806-15716, 01804- 18088. 070-972897 of Postb. 5157, 3008 AD R'dam. Verkeersschool Tempo 31,90 per les, div. auto's, ook automaat. Tel. 01717-4823, b.g.g. 070-457626. 1e les 3,95 Voor een goede LICHAAMS MASSAGE. Bel: 070-991585, Salon Carma. Gedipl. masseu- Zonder omwegen uw RIJBE WIJS. Bel voor 'n spoedcur sus rechtstreeks (en gratis) het centrale no. 06-0229229. Autorijschool KEES. 1e 10 les sen 25.- per vol uur. Daarna 35.- per vol uur. Theorieles gratis. U lest op BMW. Tel. 070- 898815. I CAMPING Parasols groot v.a 35,-. koel boxen 25 Itr. v.a. 28,50, strandwindschermen 34,50, koelboxen 35 Itr. 12/ 220 volt en gas v.a. 399,-. koelkasten 12/220 volt en gas v.a. 45 Itr. Grote sortering tuin meubelen. Natuurlijk bij CAM PINGSHOP HOLVERDA, Beat- rlxstraat 21-23, 071-217866. VAKANTIEHUISJE te huur in Wierden-Overijssel, 6 pers. Tel. 015-571413. DINSDAG 1 EN WOENSDAG 2 JULI Alleen geldig by Spar Snper Terse Braadworst/ Saucijzen kilo Hollandse Aardbeien doosje 500 gram Malse Jonge; Tuinbonen 2 kilo BMW R60 i.z.g.st.. t.e.a.b. Te vens Krauser kotterset en een intercom. Tel. 070-452085. VERHUUR toercaravans. C.C. Bos. Woutersweg 8. 's-Graven- zande. Tel. 01748-12683. COMPUTERS EN SYSTEMEN Gebr. P.C., IBM CompX 2x 360 k. monitor, nogi Zoekt u wat bijzonders, of wilt u wat kwijt? Plaats dan een kleine advertentie in de Leidse Courant. Het kost weinig, maar de kans op succes is groot. Want U bereikt niet minder dan 29.460 lezers*), waaronder allicht iemand die heeft wat u zoekt, of wilt hebben wat u kwijt wilt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en in één oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie gaat kosten. De prijzen zijn inclusief 5 B.T. W. Een extra meevallertje: Als u dé advertentie op drie achtereenvolgende dagen laat plaatsen, maar voor 2x plaatsen betaald te worden. Bij sing op zes achtereenvolgende dagen wordt slechts drie plaatsingen in rekening gebracht. N.B. U kunt ons ook bellen: 071-122244. *)Bron: Media Scanner 3et/m 2e kwartaal'84/85 '£eidóc Deze advertentiex plaatsen op_ De rekening sturen naar: Naam Adres Postcode/woonplaats Telefoon f 100.000, f 75.000, f 50.000, f 25.000,- 1 25.000,- f 25.000,- f 10.000,. f 10.000,. f 10.000,- f 10.000,- f 10 000,- f 10.000,. f 10.000,. f 10.000,. f 10.000,. f 10.000,- f 5.000,. f 5.000,. f 5.000,- f 5.000,- f 5.000,- h 'ei. u/i-iziöio. grans, u test op umw. iet. u/u- ie nuur: nente z-pers. oaha- -J I 1898815.l VAN v.a. aug. Tel. 01742-7882. mer 700 466 f 5.000,-gironummer 1 971.630 Als winnaar hoeft u zich niet te melden, 't Spreekt vanzelf mer 341.036 f 5.000,-gironummer 2.912.144 EXTRA PR1|ZEN VAN F 15.000,- op gironummers. 674 409-2.569.769 dat alleen deelnemers meeloten. Wat 't kost? Slechts één tientje. me' I 5.000.-g'ronumme' 3986.724 EXTRA PRIIZEN VAN F 7.500.- op gi,onummers:1.229.403-2.617.12S Dat bedrag wotdt zon ui|f weken voor iedere Rekking automatisch mer 372.515 f 5.000,-gironummer 4.687.245 van uw girorekening afgeschreven. Brieven onder nummer (f 3,97 extra) worden afgehaald. LJ Brieven moeten worden doorgezonden. Bewijsnummer toezenden (f 3,15). Aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in open envelop - een postzegel is niet nodig - naar: Leidse Courant, antwoordnummer 10070, 2300 VB, Leiden gironummer 700 466 gironummer 341.036 gironummer 1 °7' ">Q3 gironummer j/ivu gironummer 1.060.759 gironummer 2.408.833 gironummer 182.848 gironummer 389 884 gironummer 794.711 gironummer 2.409.848 - gironummer 2.454.680 gironummer 2.846.007 gironummer 2.883.764 gironummer 2.974.601 gironummer 4.021.304 gironummer 4.448641 gironummer 108.894 gironummer 506.389 gironummer 856.009 gironummer 1.604.250 gironummer 1.674.304 EXTRA PRIIZEN VAN F 7.500,- op gironummers: >.uuu,- gironummer q.oo/.z<o 5.000,-gironummer 5099.347 EXTRA PRIIZEN VAN F 1.000,-op eindcijfers; 4.105 f 2.500,- gironummer 164 593 !:I$:i:ZZe! no"" Hebt u eet, girotekening bi. Postbank NY7I I 2.S00,- gironummer 2 496.505 I" i.juu,- giiuiiummei i. 2.500,- gironummer 3 070.495 i 2.500,- gironummer 3 391.984 f 2.500,- gironummer 3 722.325 f 2.500,- gironummer 3 744.564 f 2.500,- gironummer 3 928 036 f 2.500,- gironummer 4.813.810 f 1.000,- eindcijfers c QQ'> f 1.000,- eindcijfers f 200,- eindcijfers f 100,- eindcijfers f 60,- eindcijfers f 10.- eindcijfer girorekening afgeschreven. Ga ook meespelen, geef u op als deelnemer. Vul de machtiging u-n u a...-,,- j in en stuur'm op. in een envelop zonder postzegel aan: Hebt u een girorekening bn Postbank N V? Geef u dan op als su^ Antwoordnummer 2020.3000 VB Rotterdam. u<c<c...t.mer aan de lotenj voor girorekeninghouders en u speelt zolang u dat wilt, iedere twee maanden mee met uw gironummer als lotnummer. De loterij werd goedgekeurd door de Minister van lustitie onder Er is een aantrekkelijk prijzenpakket. Als ten kantore van Mr. M.|. Meiier nummer. LO 700/088/207 d d. 9-11-1971. De baten zijn bestemd voor de c.s. notarissen te Amsterdam uw gironummer getrokken is, dan wordt Stichting Algemene loteri| Nederland te 's-Gravenhage ten behoeve van uw prijs binnen één week na de bekendmaking overgemaakt. maatschappelijk werk. volksgezondheid en cultuur. Automatisch. Op uw girorekening. 5.892 2.208 802 fi 1. /I I /..AX-WI.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10