kleint es mededelingen gemeentebestuur 23 t/m 27 juni '86 ■071-122244B PAGINA 20 LEIDSE COURANT VRIIDAG201UNL vergaderingen - or- Commissie voor Economische Aangele genheden Woensdag 25 juni a.s. om 20.00 uur in het Bedrijfsverzamelgebouw "Olga", Evert- senstraat 99, Leiden. Agenda: Jaarverslag Stichting Werkgelegenheid Benoeming van twee leden van de com missie E A. in de Begeleidingscommissie Selectie Bewinkeling Stevenshof Commissie Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken. Verkeer en Milieu Op donderdag 26 juni om 19.00 uur in ka mer 23/24 van het Gulden Vlies. Agenda: Presentatie verkaveling- en bouwplan vlek 23 Stevenshof" Voorstel benoeming leden en plv leden Raad van Advies voor Verkeers- en Ver- voersaangelegenheden Vaststelling hogere grenswaarde in het kader van wet geluidshinder t.b v. enkele woningbouw locaties Beschikbaar stellen krediet tbv acous- tisch onderzoek bedrijfsterrein Rioolwater- zuivenngsinrichting Zuid-West aan de Voorschoterweg Behandeling bezwaarschriften bouwplan Langebrug 60 Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen Haagweg Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen J.v. Campenlaan Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen Doelengracht Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen Rijnzicht Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen Evertsenstraat Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen Valeriusstraat Behandeling bezwaarschriften bouwplan Ir Driessenplein Belangstellenden, die naar aanleiding van ëen van de bovengenoemde agenda punten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openba re werken en verkeer, mw. E. Visser-v.d. Vlist, telefoon 254236, kenbaar te maken. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het stadhuis. Commissie voor het Psychiatrisch Zie kenhuis "Endegeest" c.a. Maandag 23 juni a.s. om 17.30 uur in het ontspanningsgebouw. Endegeester- straatweg 5 in Oegstgeest. Agenda: Rapportage inzake ziekteverzuim Vergaderdata tweede helft 1986 Beheerscommissie Stadskabei Leiden Maandag 23 juni om 20.00 uur in kamer 13 van het Gulden Vlies. Agenda: Voorlopige rekencijfers 1985 Aanstelling incasseerder voor 36 uur Vaststelling tarieven Vitel tót 1 juli a.s. Verlenging contract Vitel bellen Percentagecommissie Kunstopdrachten Woensdag 25 juni om 10.00 uur in kamer 263 van het stadhuis Agenda: 10.00 uur: presentatie schetsontwerp Lo- rentzschool (Fred vap der Linde) 10.45 uur: presentatie schetsontwerp Re kencentrum (Rudolf Smeets) 11.30 uur: beoordeling ideeënschetsen voor het Gulden Vlies (Pièter Geraedts. Fer Hakkaart en Willem van Scheijndel) 13.00 uur: voortgang Monument Schapen houderij (Wendela Gevers Deynoot) 14.00 uur: selectie inzendingen kunstop dracht "De Camp" gebouw van speeltuinvereniging "Bea trix". Schubertlaan. Agenda Verslag vergaderingen subgroepen Groen/Spelen (d.d. 28-04. 20-05). Veilig heid/Verkeer (18-06) Winkelcentrum Kennedylaan (verslag subgroep voorzieningen d.d. 12-06) Concept-paragrafen inventansatie Be- heerplan Nieuw vergader-schema Regionale Woonwagencentra Rayon Lei den Donderdag 26 juni a.s. om 14.00 uur in het centrumgebouw op het woonwagen centrum aan het Trekvaartplein Agenda. Beschikbaarstelling van een krediet voor de bouw van 6 standplaatsen in de ge meente Rijnsburg Beschikbaarstelling van een krediet voor het opschonen en egaliseren van een deel van het middenterrein op het Trekvaart- Aangaan van een huurovereenkomst met de gemeente Voorschoten voor de inge bruikneming van de grond van 3 woonwa genstandplaatsen Deelcommissie Stedelijk Museum "De Lakenhal" Donderdag 26 juni a.s., 16.00 uur in het administratiegebouw. Oude Singel 28 Agenda: Restauratieplan schilderijen Restauratieplan gebouw Aankoop voorstellen moderne kunst Aanbiedingen Voor informatie kunt u bellen 254172. Voor informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Cursus Oud Schrift Gemeen te-archief Leiden Belangstellenden voor een cursus oud schrift in het seizoen 1986-1987 kunnen zich vanaf heden inschrijven bij het Gemeente archief. Een cursus oud-schrift (paleografie) beoogt het zelfstandig leren lezen en in modern schrift overnemen (transcriberen) van tek sten geschreven in het Nederlands van de 16e en 17e eeuw De cursus staat open voor ieder, die de pa- leografische beginselen voor eigen onder zoek wil leren beheersen. Er wordt geoefend aan de hand van Leidse teksten. Cursusduur: 12 dinsdagavonden van 8-10 uur (waarin een pauze), om de veertien dagen. 30 sep tember tot en met 9 december 1986 en van 13 januari tot en met 24 maart 1987 (12 avonden). Kosten: 75.- (inclusief lesmatenaal). Cursusleiding: C.J. Pellesarchivist verbonden aan het Leid se archief Plaats: Gemeente-archief Leiden, "Vlietpanden". in gang Vliet 45. Inschrijving: Schriftelijk bij het Gemeente-archief, Boisot- kade 2A. 2311 PZ Leiden (gaarne ook uw telefoonnummer opgeven). Cursus Genealogie voor be ginners Belangstellenden voor het onderzoek naar voorouders doen er goed aan zich alvorens te beginnen, te oriënteren. Het Leidse Ge meente-archief biedt voor het eerst de mo gelijkheid daarvoor een cursus te volgen. Het is de bedoeling dat u na het volgen van deze cursus weet hoe u een genealogie of kwartierstaat kunt opstellen, welke bronnen daarvoor kunnen worden gebruikt en hoe u die bronnen kunt vinden. In een tweetal les sen aan het einde van de cursus wordt spe ciaal aandacht besteed aan de Leidse bron nen. Cursusduur: 12 dinsdagavonden van 8-10 uur (waarin een pauze), om de veertien dagen, van 7 oktober tot en met 16 december 1986 (i.p.v. dinsdag 4 zal op woensdag 5 november wor den les gegeven) en van 6 januari tot en met 17 maart 1987. Kosten: 75.- (inclusief lesmateriaal). Cursusleiding: Mr. T.N. Schelhaas. Gemeente-archivaris van Leiden. De twee Leidse lessen worden verzorgd door drs. B. Leverland hoofd van de studiezaal van het Leidse archief. Plaats: Gemeente-archief Leiden. "Vlietpanden", in gang Vliet 45. Inschrijving: Schriftelijk bij het Gemeente-archief, Boisot- kade 2A 2311 PZ Leiden (gaarne ook uw telefoonnummer opgeven) informatie-avond Herinrich tingsplannen Roodenburger- straat Op 26 juni a.s. wordt er een informatie avond georganiseerd m.b.t. de herinrich tingsplannen voor de Roodenburger- straat. De avond wordt gehouden in de biblio theek van de GG GD in de Roodenbur- gerstraat en begint om 20.00 uur. Bewoners van de Roodenburgerstraat heb ben reeds bericht gekregen van de geplande avond via een bewonersbrief Andere be langstellenden zijn ook van harte welkom. Tentoonstelling Schatten uit Turkije Vanaf zondag 22 juni t m zondag 22 septem ber zal in het museum van Oudheden. Ra penburg 28 de tentoonstelling "Schatten uit Turkije gehouden worden. Voor dit unieke evenement wordt grote belangstelling ver wacht. men rekent op een totaal bezoekers aantal van 150 000 mensen In verband hiermee zal een aantal verkeers maatregelen genomen worden om alle ver keer in goede banen te leiden Het gaat om de volgende maatregelen: - op het terrein naast de spoorbaan Leiden- Utrecht zal een parkeerplaats voor 300 auto's worden ingericht De toegang tot het terrein is aan de Haagweg ingang van Gend Loos - aan de achterkant van het museum aan de Papengracht wordt een tijdelijke bushalte gesitueerd. Deelnemers aan groepsreizen kunnen hier uitstappen, en aan de achter kant het museum betreden. De bussen zul len daarna doorrijden naar de parkeerplaats naast de spoorbaan bij Van Gend Loos - aan het Rapenburg aan de voorkant van het museum zal het aantal fietsklemmen worden uitgebreid, en er zullen parkeervoor zieningen voor gehandicapten worden aan gelegd. Vanaf alle invalswegen van Leiden zal de route naar het parkeerterrein met een duide lijke bewegwijzering worden aangegeven De automobilisten gaan vanaf de parkeer plaats bij Van Gend Loos te voet naar het museum. De volgende route zal met bordjes worden gemarkeerd Rijn- en Schiekade. Groenhovenstraat, Witte Singel. Pater straatje. Doelensteeg Doelengracht. Rapen burg Deze route is met bordjes gemarkeerd Ook voor de trein- en busreizigers zal de weg naar het museum aangeduid worden Werkzaamheden Prinsesse- kade Het ligt in de bedoeling om op donderdag 26 juni a.s. werkzaamheden uit te voeren op de Prinsessekade. Een asfall-freesmachine zal die dag een paar centimeter van de asfalt- deklaag wegfrezen. In de loop van volgende week zal er een definitieve top/deklaag wor den aangebracht. Het verkeer zal tijdens de uitvoering over een rijbaan worden geleid. Rectificatie werkzaamheden Hogewoerd In de mededelingen van de vorige week vrij dag is over de aankondiging van rioolwerk zaamheden van de Hogewoerd te onrechte melding gemaakt dat de noleringswerk- zaamheden voor de bouwvakvakantie zou den plaatsvinden Dit moet echter zijn na de bouwvakvakantie Nieuwe dependance openba re school Blauwe Vogelweg De direktie Onderwijs van de gemeente wil graag in contact komen met belangstellende ouders/verzorgers die hun kinderen willen inschrijven voor een nieuwe dependance openbare school in de Vogelwijk. Waar gaat het om? De bedoeling is om in augustus volgend jaar een zelfstandige openbare school in deze wijk te stichten. De gemeenteraad zal dit jaar nog een besluit hierover nemen. Inmiddels kan op maandag 11 augustus gestart worden met een dependance openbare school. Deze is ondergebracht in het gebouw van de Mytylschool aan de Blauwe Vogelweg 1. Ouders'verzorgers uit o.a Vogelwijk. Raadsherenbuurt en Boerhavekwartier heb ben inmiddels een schrijven daarover ont vangen. En verder? De school begint met 1 klas van ongeveer 25 leerlingen voor 4. 5 en 6 jarigen. Binnen de Mytylschool is een klaslokaal en een gro te bijruimte voor de school aanwezig, zodat de groep 6-jarigen deels apart onderwijs krijgt Met de personeelsformatie is hiermee rekening gehouden. Meer informatie? Maandag 23 |uni a s. zal een overleg plaats vinden met ouders'verzorgers van toekom stige leerlingen in het schoolgebouw aan de Blauwe Vogelweg 1. Daar zal gesproken worden over o.a.: huisvesting, inrichting. -1 T.V. opnames "Te land, ter zee en in de lucht" Het populaire televisieprogramma "Te land. ter zee en in de lucht" van de TROS wordt komende week in Leiden opgenomen Het is een nieuw programma-onderdeel dat de naam "Hoog en droog heeft gekregen Het gebeuren speelt zich af boven het water van de Nieuwe Rijn, tegen over het stadhuis en tussen de huisnummers 14 en 19 van de Nieuwe Rijn. Wanneer, waar en hoe? Dinsdagochtend 24 juni a.s. starten de eerste voorbereidingen. Rondom het stadhuis en op het plein zullen tal van NOS- en TROS-auto's met appa ratuur en decormateriaal staan opge steld. De decorbouwers zijn woens dag volop in de weer met het opzet ten van o.a. de podia. Aan weerszij den van het water komt een podium te staan over een breedte van onge veer 15 meter. Zomerregeling ophalen huis vuil vakantieperiode 1986 In de komende week wordt door personeel van de Reinigingsdienst, de in een brochure opgenomen zomerregeling ophalen huisvuil tijdens de komende vakantie, bij u in de bus gedaan. De regeling geldt hoofdzakelijk voor die woningen die buiten de Singels staan. Binnen de Singels blijft de bestaande rege ling van kracht De vakantieperiode begint op 30 juni en eindigt op 8 augustus. Met ingang van 11 augustus geldt weer het nor male ophaalschema. U wordt dringend ver zocht het huisvuil alleen op die dagen buiten te zetten die staan aangegeven in de bro chure of voor de binnenstad op de bekende ophaaldagen. De zakken moeten goed dichtgebonden zijn en er mag geen los en grofvuil bij worden aangeboden. Dit laatste wordt niet door de inladers meegenomen!!! Wij vertrouwen er op dat u aan deze regeling wilt meewerken en zo de taak van de Reinigingsdienst in deze vakantieperiode zult willen verlichten. Voor de wijken waar minicontainers worden gebruikt geldt de u bekende ophaaldag. Zomertijd "Ongedierte tijd" Nu de zomermaanden weer zijn aangebro ken krijgen veel mensen weer last van onge dierte in of rondom het huis zoals: wespen, vlooien, kakkerlakken en andere ongedierte. In veel gevallen kunt u zelf dit ongedierte voorkomen en bestrijden. De Reinigings dienst heeft informatiebladen gemaakt over het meest voorkomende ongedierte De in formatiebladen die de naam 'Lastpost" heb ben. kunt u gratis afhalen bij de dir. R H W Adm. Banckertweg 15 en bij de voorlichting- balies op het stadhuis en stadsbouwhuis Het bestrijden van ongedierte is niet koste loos. Voor informatie hierover, kunt u bellen met de Direktie Reiniging, Havens en Wa renmarkten, Adm. Banckertweg 15, tel. 252091. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 en 11 maandag 23 juni Wijk 10 en 12 woensdag 25 juni Wijk 13 en 15 donderdag 26 juni Wijk 14 en 16 vrijdag 27 juni Belangrijk!!! De grofvuilregeling zoals in bovenstaand Telefonisch kan er eveneens informatie worden verstrekt. Het nummer is 254312 of 254318. Donderdag beginnen de generale repetities en vrijdag vinden de op names plaats, waarbij duizenden bezoekers worden verwacht. Wat staat er verder te gebeu ren? Het nieuwe spel "hoog en droog" is gebaseerd op koorddansen Onge veer 47 deelnemers hebben zich in geschreven. Zij moeten met zelfge maakte voertuigen over twee even wijdig en 70 centimeter van elkaar lig gende kabels (droog) over de Nieuwe Rijn zien te komen. De kabels komen ongeveer ^V^ m. boven het water te hangen. Daarnaast moeten er o.a. boten worden ingezet om de t v.-ca mera s op te kunnen stellen en een hoogwerker komt er aan te pas om vanaf diverse hoogtes te kunnen filmen. Voor dif alles zijn afzethekken no dig en de nodige veiligheidsvoor zieningen om het spel succesvol te laten verlopen. Parkeren en verkeersaf wikkeling In de periode van dinsdag 24 tot en met vrijdag 27 juni kan er niet gepar keerd worden op de Nieuwe Rijn. de Botermarkt, de Vismarkt en de Koornbrugsteeg. De politie laat tijdig borden plaatsen zodat de bewoners autobezitters rekening kunnen hou den met het tijdelijk parkeerverbod De organisatie verzoekt in verband hiermee, de auto buiten die gebieden te parkeren. Het beste zou zijn in de omgeving van de St. Jorissteeg een parkeerplekje te zoeken. N.B.: De Burgsteeg zal in genoem de periode voor doorgaand ver keer gestremd zijn. Bij de Openba re Bibliotheek en elders in de Nieuwstraat komen oranje omlei dingsborden. schema aangegeven geldt niet meer voor wijken waar minicontainers in gebruik zijn. Bewoners uit die wijken moeten in het vervolg zelf de Reinigingsdienst bel len om hun grofvuil af te laten voeren. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Ehrenfestweg. bouw van een boorlokatie Stevenshof vlek 14, bouwnr. 34, uitbrei ding berging Stationsweg 27, verbouwing t.b.v. wonin gen Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouw vergunningen volgens de normale proce dure te verlenen: Rijnsburgerweg 37, bouw 16 wooneenhe den Alle bovengenoemde bouwplannen lig gen vanaf 23 juni 1986 gedurende veer tien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stads bouwhuis, Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienerl bij Burge meester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Bur gemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimte lijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergunning verlenen, krijgen de in dieners van bezwaarschriften hiervan be richt. Daarbij krijgen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijk heden. Welstands commissie Maandag 23 juni a.s. om 20.30 uur in ka mer 12 van het Gulden Vlies Behandeling ingekomen brieven Behandeling ingekomen bouwplannen Cartesiuslaan 12 (gem. Oegstgeest), bou wen van een serre op het dakterras aan voorzijde Willem Pijperstraat 13, wijzigen raamko zijn voorgevel Permemtierweg 1 (Schuttersveld), bouw tijdelijk kantoor t.b.v. van verkoop/huur van kantoorgebouwen Breestraat 121, wijzigen etalagepui in de voorgevel Langegracht 70. vergroten portiersloge Herenstraat 107, maken van een dakop- bouw Willem Pijperstraat 14. wijzigen raaminde- ling voor- en achtergevel Raamstraat 18. wijzigen (optrekken) van de achtergevel Haarlemmerstraat'Vrouwenkerkkoor- straat/Spi|kerboorsteeg. wijzigingsteke ningen (uitsluitend t a v. gevel Vrouwen- kerkkoorstraat) "Stevensbloem" (nabij Stevenshofdreef). wijzigen winkelcentrum t.b.v. een super markt V.d Hoevenstraat 20. aanbrengen van een dakkapel in voorgeveldakvlak Valkenhofje (achter Galgewater no 18 t/m 21), bouw van een woning Bakhuis Roozenboomstraat 15. verbou wing woning (uitbreiding zolderverdieping) Jacob van Campenlaan (hoek Berlage- straat), bouw 26 woningen Valeriusstraat-Zweersstraat, bouw 10 wo ningen Botermarkt 1verbouwing Stevenshofjespolder (vlek 15). keuze kleuren en materialen (bouw 11 bunga lows) Topaaslaan 14. wijzigen voorgevel (raam kozijnen) Parelstraat 13. wijzigen voorgevel (raam kozijnen) Melchior Treublaan 14; plaatsen dakkapel in voorgevel- en dakkapel in achtergevel- dakvlak Noordeinde 37. verbouwen naar 8 wonin gen (wijzigingstekeningen) Morsweg. bouw van 55 woningen V.d. Werfstraat 20. verbouwing woning (wijzigingstekeningen) Huizingastraat 22. aanbrengen dakkapel voorgeveldakvlak Balistraat 52, verbouwing woning De Ruyterstraat 31. wijzigen gevelaan zicht Munnikenstraat en tuinmuur (wijzi gingstekeningen nog in te dienen) Schoenerwal 4, bouwen van een berging (wijzigingstekening) Witte Rozenstraat 33, verbouwing woon huis Frans van Mierisstraat 32. wijzigen voor- gevelkozijen Bachstraat 546, maken van een opslag ruimte Rijnsburgerweg 80. maken van een aan bouw (wijzigingstekeningen) Schutterstraat 8. wijzigen voordeurkozijn Truus Wijsmuller pad 14. bouw open haard Nieuwsteeg 4. 4a. 6, 10. 10a, verbouwing en herindeling Robijnstraat Diamantlaan. bouw noodlo- kalen (wijzigingstekeningen nog in te die nen) Haagweg 3. wijden raamindeling depen dance (wijzigingstekeningen nog in te die nen) Schuttersveld (hoek Schipholweg), bouw kantoren (wijzigingstekeningen) Hogerbeetsstraat 9. aanbouw achtergevel van de woning Ruimtelijke ordening leiden Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de wel standscommissie, kamer 116a van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Voor te lefonische inlichtingen en aanmelding spreekrecht kunt u bellen met telefoon nummer 254543, b.g.g. 254559. Voorbereidingsbeslulten De Burgemeester maakt bekend, dat de gemeenteraad op 16 juni 1986 heeft be sloten te verklaren, dat enkele herzienin gen van bestemmingsplannen worden voorbereid, te weten: 1 het partieel plan Vrouwenweg-Vlietweg. voorzover met een balletjeslijn aangege ven op de tekening nr. 61 ST 9330 (be- sluitnr. 162); 2. het bestemmingsplan Cronesteinsepolder voor een gebied zoals aangegeven op de tekening nr. 41 ST 9206 met een ster- retjeslijn (besluitnr. 163): 3. het bestemmingsplan De Camp, voor zover met een sterretjeslijn is aangegeven op de tekening nr. 11 ST 9338 (besluitnr. 164). Genoemde besluiten liggen met ingang van 24 juni 1986 voor een ieder ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Voor onze elektrotechnische installatie afdeling zoeken wij enthousiaste medewerkers voor de volgende funkties: 1) KMB0 L.T.S. 2) Werkvoorbereider M.T.S.-E 3) Tekenaar/calculator Gaarne bij voorkeur schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: 4/ IJsselmuidenüzn. b.v. installateurs Sassenheim 4Sr LEIDSE COURANT Bij plaatsing van dezelfde tekst op 3 achtereenvolgende dagen, slechts 2x betalen. Bij plaatsing van dezelfde tekst op 6 achtereenvolgende dagen, slechts 3x betalen. SIJTHOFF PERS KLEINTJES Worden geplaatst in de Leidse Courant, Haagsche Courant. Dagblad Het Binnenhof en de Goudsche Courant. Zij kunnen in alle rubrieken worden geplaatst over een of twee kolom, met een of meer groot gezette regels. Prijs 2.84 per mm. Minimum plaatsing 10 mm. WATERSPORT Bespaar 50% van de nieuwprijs! Polyester, zelfafbouw-krulsers met AK en een compleet afbouwpakket (afm. 8.60x3.05). Jacht werf DANIËL, Koperweg 7. Alphen a.d. Rijn. Tel. 01720-22219. Te koop een houten BOOT met buitenboordmotor. Tel. 01712- 2393. Noordeinde, Hoogmade. Te koop: VISBOOT met diesel. Vr.pr. 4000,-. Tel. 01714-2612 na 17.00 uur. KANO'S zoals jeugd-, tour-, branding- en zeekano's bij MBL. Lisserdijk 580, Lisser- broek. Tel. 02521-14017. Gebruikte SPORTBOOTJES en B.B. motoren van 2 tot 65 PK. MBL Lisserdijk 580 Lisser- broek. 02521-14017. Te koop: ROEIBOOTJES 5 PK Volvomotor 1000,-. 071- 413379 Hoge Rijndijk 271. Voor optimaal vaarplezier van ZELST WATERSPORT, kanoï v.a. 495,-, roeiboten v.a 250.-. rubberboten v.a 995.-; speciaal voor kinderen de sportyak 645,-. BB-moto- ren v.a. 395,-, boottrailers v.a. 495,-. bagagewagens 495,-, vis-, toer- en sp>eedbo- ten v.a. f 950,-, zeilboten v.a. ,161, SURFPLANK all-round, ideaal voor beginner 550,-, all-in. tel. 070-273524. T.k.a. lief polyester ZEILBOOT JE (400x150 m) 4 pk. bb-motor trailer, voor een leuk prijsje 1950.-. Tel. 070-647573. T.k. MOTORBOOT 7x2.50 m„ 40 pk. motor. Pr. 8000,-. Tel. 01740-24749. Moet weg. Leuke stalen DAG- KRUISER. I. 6.50 m„ b. 2.00 m„ zonder motor. Pr. 1000 -. Tel. 070-892887. KAJUITBOOT 6.20 mtr. lang, Mercury 20 pk., afstandsbedie- ninq. Tel. 070-995455/851270. WEEKENDBOOTJE. 5 m. lang, 16 pk. bb. motor Suzuki, i.z.g.st. Pr. 3500.-. Tel. 070-854466. Beja KRUISER. 7.60 m, werf- schip, i.z.g.st.. vaarklaar. Inl. Jachtwerf De Bolder. Zoutkeet' laan 3. Oegstgeest. Tel. 071- 175079. T.k.: all-round SURFPLANK met 2 zeilen, 425,-en een fun- board, lengte 3?40, ook met 2 zeilen, 1 jr. oud, 550,-. Nq. 18.00 u.. tel. 070-948329. T.k.: BM 16 2 polyester-mah. dek. b.b. mot., vaarklaar. Prijs n.o.t.k. Tel. 070-234177. T.k.a: SPEEDBOOT met 50 pk Mercury b.b. motor trailer, dekzeil, waterski's en skipak. Pr. f 5750,-. Tel. 070-658352. Te huur: BOERDERIJTJE in N.O. Groningen, bij Wadden- kust. Tel. 05954-12634. T.k. 4-pers. BOOT, merk Drom- medlle, 1 m. met 10 pk. Honda met afstandbesturing, dekzeil, geh. als nw. Tel. 070-680104, b.g.g. 070-873235 na 18 uur. T.k.: KRUISER, 12.50x2.85, vier vaste sip.plaatsen, moet wat aan gedaan worden. Vr.pr. 12.500.-. Tel. 071-314080. Marco 720 polyester KRUISER. 7.20x2.80 m, zeer veel extra's, als nieuw. Vr.pr. 28.500,-. Tel. 070-907077. ]l CAMPER Citroën Hy 1600, vol ledig ingericht. Tel. 070- 522173. APP. REIZEN per luxe Euro-Ra- ide bus naar Benidorm reeds .a. 385.- p.p. Bel Euro-Rapi- de 030-313.815. Boek nu voor PARIJS v.a. 50,- Bel Pullman Tours/Magicbus, Lid ANVR/SVR. Tel. 070- 645836. VERHUUR toercaravans. C.C. Bos. Woutersweg 8, 's-Graven- zande. Tel. 01748-12683. Door omstandigheden te koop aangeboden: Audi 100 cc 1985 24.000 km, schuifdak, get. glas en automatische vergrendeling. Nw.pr. 53.000.-, vr.pr. 41.000,-. Tel. 01749-47478. Te koop OPEL Manta '78, kl. wit/goud center uitgeb. sport- velgen, APS 205, breed, perfek- te staat. Prijs ƒ3700,-. Tel. 01719-16359. TALBOT Exclusieve '8 deurs, zilvermetallic, veel acc. Pr. n.o.t.k. Tel. 01713-3210 (na 18.00 uur). Te koop BMW 318 bj. 1980, kl. wit, alum, velgen, vaste pr. 8950. Tel. 01720-33803. 2CV6 Club wit CITROEN 2 CV 6, rood in z.g.st. APK-gekeurd. Pr. 1750,-. Tel. 892214. Te koop: VW GOLF van '78, APK-gekeurd. Pr. 2500,-. Tel. 01713-3615. Alfa Sprint ïsuujuniöu BMW 525 bi.'79 Aut. 85.000 km., kl. beige. In uitst. st., beschikbaar 2e week juli, vr.pr. 6500. Tel. na 18.00 u. 070-934315 (Engels sprekend).

Leidse Courant | 1986 | | pagina 20